Új privát üzeneted érkezett!

Gáboréknak le kell adni a szabi tervet most :? próbáljuk belőni, hogy hogy legyen, az apás +5 nappal tud játszani, mert azt kötelesen kiadni amikor kéri (születéstől számított 2 hónapon belül), de a többibe ugye beleszólhat a munkáltató és hát baromira nem nézik jó szemmel, hogy 3 hetet egyben ki akar hagyni :( Én annyira nem tudom megérteni, hogy ezekben az emberekben semmi jó érzés nincs??? :cry:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Nincs valami szép idő, de reméljük a hét második felére már elér a napocska idáig.

Zsani: elég későn írtam a privit, így nem is vártam akkor választ, ne viccelj.
Nekem is a matracos képről egy szelet csoki jutott az eszmbe, így túrtam is magamnak egy jó reggelt joghurtos szeletet :)
De szupi híííííír!! Jól össze-vissza paráztattak a cukorral, de szerencsére nincs Nálad sem gond! Juppppiiiiii!!
Centivágásról nem maradtál le, csak az első szelet, akkor nagyobb lesz :)
Édes a hálózsák. :)

Tényleg, a hálózsákkal kapcsolatosan jut eszembe, hogy télre ajánlom a Roba hálózsákokat. Egyszerűen szuper! Én a vaterán rendeltem anno egy hölgytől, aki rendszeresen hoz be Mo-ra Roba cuccokat. Oldalt cippzáras, vastag, de légáteresztő, pihe-puha. Mi nagyon imádtuk!

Niki: azért ne legyen rossz kedved, ott a gyönyörű fiacskád, aki biztosan feldobja a napod és ott a kis picúr lánykád is, aki majd jól megfocizza a pocód. :)

Anyamaci: Nekünk kókusz matracunk van, de a miénk is teljes kókusz. A kókusz miatt pedig légáteresztőbb, egészségesebb. Amelyiknél szivacs van a két kókusz réteg között, az lehet picit puhább. De olyan nagy különbség nem hiszem, hogy van a kettő között.

Bibar: de jó, hogy Oli már nem köhögött az éjjel! Csak így tovább! Igen, most ne vidd ki ebben az esős időben.

Zsófi: általában egy réteggel többet kell ráadni a babákra, mint amit mi felnőttek felveszünk. De rá fogsz érezni, az anyai ösztön úgyis súgni fogja, hogy mit adj rá a Babóra. :)

Dodó: ééééédes Lizy! :)

Barbuss: örülök, hogy Nagyikád jól van! És az is jó hír, hogy a savad, vizesedésed is alakul!

Meme: nálunk is eddig farfekvéses volt Fló, de most megfordult egyik pillanatról a másikra, de éreztem is, mert hírtelen már nem a pisilőmet rúgdalta, hanem a pocóm felül. Még Nóci is bőven megfordulhat, van még idő! Van olyan Babóca, aki csak a legvégén fordul meg. Edinél is ez történt Bálinttal.
Cuki miatt se aggódj, rendben lesz minden!

Név: nálunk úgy néz ki, hogy esődlegessé válik a Flóra (Fló :) ) és még nincs 100%-ra eldöntve, hogy a Zoé nevet megkapja-e másodiknak vagy csak maradjon egy név. Ezen még vacilálunk. Én szeretném, hogy két neve legyen, Apa szerint jobb, ha egy, mert Nórinak sincs 2 neve.
Pedig már ideje lenne eldöntenünk :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jobb ez a nyavaja :( Tuti valami a csípőmnél vagy a forgómnál csípődött be, mert ma már lépni is alig bírok. Gyanítom Boti fekszik rosszul, vagy szimplán csúszik szét a csípőm ahogy kell, és az fáj.... nem tudom :roll:

Anya maci
valóban több kókuszmatrac van, nekünk nem ilyen van mint amit Te küldtél, a mienk teljes kókusz, egy másik fajta, Novetex Bio kókusz matrac 70*140-es, ez:
http://www.kekpanda.hu/category.php?bid=NOV001



Pocak
A rendes matrac is tökéletes a babának, kerilányomnak is olyan volt, rendes mint a felnőttekké, csak 60*120-as volt.

Dodó
Lizy édes nagyon :)

Manorka
Ez remek hír jipijupijéééé :D Örülök, hogy manólánnyal minden okés :D A bacikat meg majd kiírtják :P

Meme
Örülök, hogy nálatok is minden okés :)



Itt is rémes az idő, pfúúúújjjjj

Ma műtik a kutyámat ( a rotit), tiszta merő stresssz vagyok, de annyira, hogy vicc.....
Reggel vittem, a nagy lomha kutyám úgy nézett rám mikor adták már be neki az altatót, mint aki azt hiszi elaltatom vagy nem tudom.... alig bírtam megállni, hogy ne pityeregjek....
De tudom minden rendben lesz, azt mondta a doki, tökéletesek lettek a vér eredményei, és szerencsére az előzö műtét után sem jött vissza.... Melldaganata van, az egyik sort műtötték 1 éve, most jött az ideje a másiknak....
4 után megyünk érte, de annyira izgulok..... :roll:
Vendég
 

 
 

Barbus
ez brutál ,mármint a méz dolog :twisted: :twisted: :twisted: én csak termelőtől veszek,háznál,pont ezekért!!!

Edi
nyugi,rendben lesz minden a kutyival!!!!szegény még mindig fáj,tuti Boti nyomja :cry: :cry:

folyt köv csak szólit uraság

bibar
 
 


Edi: sok-sok gyógypusza, hogy elmúljon a derékfájásod. Biztosan Boti fiú nyom valamit.
A kutyid műtétéhez pedig drukk ezerrel! Minden rendben lesz!! Szegény kis macika, de olyan jó szívós kutyafajta, hogy könnyen fogja venni az akadályt, meglátod és pikk-pakk felépül.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


edi: szegény kutyu!!! minden rendben lesz és hálás lesz a törődésért :) +++++++++++ neki is!!!!!!!!!

Kép
zsani78
 
 


manorka: azért ma megbeszélhetjük pübne a találkát, vagy holnap délelőtt telefonon, mert ha reggel elmegyek majd itthonról, utána nem fogok tudni netezni!

Kép
zsani78
 
 


Sziasztok, egy kis életjelet adok, csak nagyon tanulás van, egy hét van a szakvizsgámig. De még mindig eléggé kínlódok a takonykórral, reggel egy fél óra minimum, mire nagyjából kifújom úgy, hogy rendesen levegőt tudjak kapni :roll: az orrspray gyártók már tutira belőlem élnek, de legalább a köhögés már jobb!

Manorka, örülök, hogy Te okés vagy! És szuper, hogym inden rendben volt dokinál!! A bacinak lehet köze a betegséghez? :roll: na, asszem én is kérek hétfőn egy tenyésztést, akkor kell visszamennem!

Meme, neked is nagyon örülök, jó, hogy Nóci is jól van! A buksi miatt ne aggódj, Beninek is most Zalán babának is mindig nagyon bpd-t mérnek, és ehhez picit rövidebb combcsontot , ez nálunk valami családi alkati dolog lehet, szinte ugyanazok a méretei a mostani bébinek, mint Beninek :D Na, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy Beninek mindig két héttel nagyobb volt a buksija, mint az átlag és mondjuk tényleg nagy fejátmérővel született, 40 cm volt a fejkörfogata és ehhez képzeljétek el, hogy úgy bújt ki, hogy a feje mellett tartotta a kezecskéjét, mint Superman :D :D Nem mondom, nem volt a legjobb így kinyomni :D De azért nálad ez nem annyival nagyobb méret!

Cumisüveg: nekünk is Avent van, én elégedett voltam vele, Beni szerette, mondjuk én vettem mam-ot is, meg volt Nuk cumisüvege is , ez utóbbi nem annyira jött be, én most is az Aventhez veszek majd új cumikat szerintem. Lehet kapni Avent kezdő szettet, ebben azt hiszem két pici és egy nagyobb cumisüveg van, meg játszócumi is.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Igen, én is azt gondolom, hogy miden rendben lesz.... Muszáj, hogy rendben legyen, mert teljesen fitt és egészséges, tökéletes eredményekke, a doki szerint kamaszkutya eredményei lettek. Azért is mertünk belevágni :)

Köszi a drukkokat lányok.....
Vendég
 


Bébike
bár vicces ahogy Beni érkezett a világunkra, de nem lehetett könnyű kinyomni, Te szegény..... 34-36cm az átlag fejkörfogat, Bálintnak 38cm volt, és a szemem kijött pedig vágtak.... :S

Botival megbeszéltem, hogy csak kíííííméletesen anyával :D
Vendég
 


Edi, nagyon drukkolok a kutyudnak, de biztos, hogy minden rendben lesz!!! Milyen édes lehetett :P

Manorka, a dokid helyben is tud kenetet nézni? és milyen jó, hogy flowmetriát is néz, nekem Benivel szerintem egyetlen egyszer volt csak a végén :roll:

Barbuss, miért voltak rossz napjaid? :roll: Nagyidnak nagyon örülök, szuper, hogy ilyen fitt!!

Zsani, örülök a cukornak nagyon !!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Edi! drukkolok a kutyidnak, minden rendben lesz :)
Remélem hamar múlik a derékfájásod is :?

Bébike! Remélem mostmár meggyógyulsz végre :? Emmát is mindig nagyobbnak mérték, aztán pont időre jött és ugyan nem volt pici baba, de semmi extrém :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Hello Lányok!

Manorka, nagyon örülök, hogy jól van Manócskád, viszont sajnálom, hogy a bacikra szedned kell az antibiot… Ilyenkor tényleg még egy percre is jó őket látni! Nagyon jó, hogy a cukival is megnyugtattak!

Meme, szupi, hogy veletek is minden okés! Buksi miatt ne aggódj, még tényleg változhatnak az arányai!

Zsani, de jó!!! Örülök, hogy végre megnyugodhatsz cukor ügyileg! De azért tényleg jó, ha próbálsz figyelni a szénhidrátokra, ügyi vagy! Azért bosszantó nagyon, hogy úgy beparáztattak múltkor ezzel…

Bibar, Manorka, Barbuss, köszi a WC takarós beszerzési helyek tippjeit!

Bibar, örülök, hogy azért már kifelé mentek ebből a vírusból, és hogy végre jobban aludtatok! Olikádat tudjuk, de te amúgy hogy vagy? Köszi, én próbálok pihizni, lehet, hogy tényleg a frontok is közbeszólnak a pocakkeményedésben.

Anya maci, én is úgy tudom, hogy többféle kókuszmatrac is létezik, van teljesen kókusz (talán az keményebb), és van olyan, amiben latex réteg is van. Amúgy itt leírják a kókuszmatrac tulajdonságait:
http://www.kokuszmatrac.hu/
Amúgy én a vastagságán is gondolkodom, mert fogalmam sincs, hogy mennyiben másabb egy 6 cm vastag, vagy egy 10 cm-es…

Pocak, el is hiszem, hogy a nagy pocival már nehezen kelsz-fekszel! Sajnálom, hogy ez a sav dolog megmaradt nálad. Tényleg nem semmi árak vannak nálatok!

Zsofka, hát, remélem megismerjük majd egymást! Én elég magas vagyok (180 cm), és szőke (talán a wiwen kukkants rám, én ott tegnap rád néztem). Azt tudom, hogy te is szőke vagy, de milyen magas? Amúgy a Bártfai u. felőli épület az „F”, ugye?

Dodó, Lizykéd olyan éééédes a képen! Egyem a kis szívét!!!

Barbuss, sajnálom a depit!!! Nagyon remélem én is, hogy hamarosan naposabb idő jön (állítólag hétvégén)! Gondoljunk pálmafákra, tengerre, napsütésre!
Annyira jó hallani, hogy nagyid ilyen szépen gyógyul, örülök!
És drukkolok, hogy a sav vissza se jöjjön! Köszi a babaöltöztetős tanácsot! Remélem azért tényleg ráérzünk majd mi is, első babásak!
Apaszabi: hát sajnos a kérdésedben benne volt a válasz is…
Méz dolgot majd kicsit később elolvasom, köszi én is!

Ebben a trutyis időben én is nehezen kelek, ma pl. 7.50-kor.
Nem tudom holnap reggel hogy vakarom majd össze magam, és ráadásul még a hülye cukis vérvétel is, húúúúúú….. De végre már én is túl leszek rajta. Csak az a baj, hogy nehezen bírom az éhséget, félek, émelyegni fogok.

Edi, nagy-nagy drukk kutyikádnak!!! Derékfájás: mostmár tényleg hessssssssssss!

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Bébike! Hát eléggé padlón voltam(/vagyok) lelkileg és sikerült kb mindenkivel összeveszni magam körül :oops: :( a pénteket kb végigbőgtem, aztán alakult a dolog, de még most se az igazi :(

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Edi, hát igen, a 40 cm az brutál nagy, én is úgy tudom, hogy 36 körüli az átlag. Beni BPD-je már 38 hetesen 10 cm volt :roll: na de okos is lett :D :D Egyébként tényleg a kitolás része ment nehezebben, de miután kibújt a feje, már nem volt gond! Nekem is vágtak, persze, muszáj volt :roll:
Nagyon sajnálom ezt a csípő-nyavalyát, baromi rossz lehet, remélem hamar elmúlik, huss-huss!

Bibar, örülök, hogy Olivér jobban van!

Niki, majd írj, hogy mi volt a dokinál!

Freyja, neked nagy drukk a kontrollhoz!!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Maki! Én pont nemrég kérdeztem utána a kókuszmatrac vastagságának, amikor az emeleteságyba kerestem matracot :wink: Csak azért lényeges, hogy kilógjon a keretből! Magyarul ha az ágyrács és a keret széle közötti mélységhez elegendő a 6 centis, az ugyanazt tudja mint a vastagabb :wink: Mi pl az emeleteságyba is 6 centist vettünk, külön rákérdeztem, hogy ha nőnek a gyerkőcök akkor is elég lesz-e és azt mondták (Novetex), hogy kb 70 kilóig bőven :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss, sajnálom, hogy rossz napjaid voltak, most sokkal érzékenyebbek vagyunk :cry: Én páromnál sem tolerálják, hogy hetekig itthon legyen, mi úgy oldjuk meg, hogy heti két-három napot dolgozik, két-három napot szabin van, de ezzel szerencsére kb. az első öt-hat hétben a hét felét itthon tudja tölteni és a munkájával is halad. Beninél is így volt és jó is volt, hogy nem az van, hogy több hétig non-stop itthon, utána pedig nyakába dől a meló, így sokat itthon lesz, de munkával is halad és így az első hat hétben sokat tud segíteni.
Benit is jó nagynak gondolták becsés alapján, és egyáltaán nem volt nagy baba, szerintem a nagyobb fejméret alapján nagyobb súlyúnak is számolták mint a valóságban.

Mamaki, elmúltak már a keményedések, ugye?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike! Köszi a tippet a szabival kapcsolatban, tényleg tök jó ötlet! De sajna nyáron kivitelezhetetlen, mert alkalmazkodni kell ahhoz, hogy mások is mennek szabira (egyben min. 1 hétre), úgyhogy 6 hetet befoglalni végképp képtelenség :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbi, sajnálom :cry: nálunk Apának szerencsére van asszisztense és a nyár nálunk kicsit uborkaszezon, így remélem ez menni fog!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szép napot mindenkinek!
Köszönöm a sok-sok cumisüveges hozzászólásotokat!

Zsani: Nagyon cuki az új alvózsák! :) Örülök, hogy rendben lett neked is a cukrod!

Manorka: Szuper, hogy jó lett a cukrod! :D Egy újabb megkönnyebbülés! :)
És látod milyen ügyes babád van! Farból fejfekvésbe, na és hogy eltűnt a ciszta! :) Nagyon-nagyon jó híreket hoztál! :D

Anyamaci: A mi matracunk pont a tied fordítottja...alul-felül vékony szivacsréteg, középen vastag kókusz.

Hmeme: Ne aggódj szerintem a terheléses-cukoreredményedtől. Bizti, mint itt sokaknak rendben lesz! Tudod...csak ++++++!
Örülök, hogy rendben van Nócitok is!

Poci: Sajnálom, hogy nehézkes a fel- és lefekvés. Olyankor érzed, hogy rosszul fekszik az olasz kispasid?

Bibar: Örülök, hogy Olivér jobban van!
Még este küldtem privit...

Dodó: Hogy milyen cuki volt a kislányod! :) Édi nagyon!

Zsofka: Bizti én is tanácstalan leszek öltöztetés téren...de majdcsak kitapasztaljuk!
:wink:

Edi: Nagyon szorítok a kutyidért! Biztosan minden rendben lesz!!!
Sajnálom, hogy nem múlik a fájdalmad a csípődnél... :(

Én is utálom ezt az időt! :(
Alig akartam kikelni az ágyból! Elméletileg péntektől talán jobb lesz...de addig??? :?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Bébike: Szedsz valamit a betegségre? Valami homeós bogyót? Eléggé elhúzódó dolog ez nálam is sajna :(
A kenetet kb.3 hete vette le a dokim, nem tegnap. Csak tegnap hozta az asszisztense el a leletet. Alapjában a streptococcust nézte, de helyette valami más bacit találtak. És csak én kombináltam össze, hogy lehet, összefüggésben van ezzel a betegséggel. De szerintem most ez a Semicillin kúra jó lesz a köhögésre, orrfújásra is. Ezt állítólag lehet várandósoknak is szedni, így javulást várok tőle :)
Jobbulást Neked is!!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Emi: köszi, ari vagy! :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Most hallottam a hírekben, hogy egy 13 éves lány Horvátországban 24 óráig volt kómában, majd amikor felébredt, nem horvátul (egy kukkot sem tudott), hanem az iskolában tanult idegen nyelven kezdett el folyékonyan beszélni.
Az orvosok tanácstalanok, mert csak nem rég kezdett németül tanulni a kislány, és korántsem volt olyan szinten, ahogyan most beszél. :shock:
Hogy mikre nem képes az emberi szervezet! :lol: :lol: :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Edi drukk a kutyinak, biztos nagyon rossz érzés lehet!
Mennyi idős kutyi?

Mamamki nem tudlak megnézni wiwen, itt bent nem lehet :( Küldtem pü-t.
Amúgy 169 cm vagyok, és már nem annyira szőke, mert kikopik már belőle a festék :D
Ott lesz férjuram is elvileg velem, van közös kép is wiwen, ha rámismersz szóljál mindneképp!!!!! :D

Bocsi, most másnak nem tudok reagálni, rohanok, mert meló ezerrel, és lassan ebédidő is van!!!! :D

zsofka83
 
 


Barbuss: az egyik hír, amit belinkeltél az tavalyi :? Nem tudod, hogy a Klemancz és az Alba-Méz az ugyanaz lenne?
Párom nem régen vett Klenancz mézet nekem, hátha segít. De én nem szeretem és ő meg Nóri nyalogatta, na de ha szennyezett, akkor visszük is vissza, mert 1000 Ft-on felül volt. :shock: :?
És valóban ezt a kétféle mézet lehet kapni a legtöbb helyen. :(

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Hello lányok!

Ezt a vacak időt… :?

Maki! Remélem jobb mostanra az esti keményedés…

Manorka! Grat. a cukorhoz! Szegénykém, akkor tényleg “hiába” szenvedtettek annyit! :roll:
Édes Flóra név, nálam is befutó lett volna, de én tuti Fókának becézném!
Remélem a baci hamar elmúlik…

Anyamaci! Nekem úgy rémlik, hogy ami nekünk van kókuszmatracunk (még Boti idejéből) az valóban csak kókusz, meg a huzat, ami alatt van valami kicsit puhább rész. De sztem ez is tutijó matrac!

Bibar! Örülök, hogy Oli jobban van! Hát Te?

Zsani! Örülök, hogy jobb kicsit a derekad… drukk, hogy így is maradjon!
A cukros hírek szuperül hangzanak! Nem lesz semmi baj… meglátod! :wink:

Poci! Savat sajnálom. Sztem Te se aggódj a matrac miatt. Többen írták már, hogy a kókusz milyen könnyen tisztítható, hát talán ennyi a plussz, mert sztem biztos, hogy amit ti vettetek is kellően antiallergén és hasonlók! (Ennyi pénzért, tuti :oops: )

Dodó! De édi Lizy azon a képen!

Maki / Zsofka! Dejó nektek, találkoztok…

Tényleg lányok, talival mi lesz?

Meme! Örülök, hogy Te is túl vagy a cukron! Fejméret miatt ne aggódj. Egyrészt még változik, másrészt nem vagyunk egyformák… Boti fiam igazi nagy / keményfejű volt (ezért is akadt el és lett végül császáros), mostanra meg igen jóképű kiskölök és egyáltalán nem nagy a feje :D
Amúgy meg bizonyított tény, hogy a nagyobb fejhez magasabb intelligencia társul!!! :wink:

Barbuss! Pont hiányolni akartalak! DE: Nem ér depizni!!! Örülök, hogy javulnak a problémáid és szuper, hogy a nagyikád is egyre jobban van! Tessék mindig az élet napos oldalát nézni! ;)
Ezt a mézes dolgot majd később elolvasom…

Niki! Te se depizz! Gondolj arra, hogy otthon lehetsz Rikivel. Én spec marhára irigyellek innen az íróasztalom mögül! :oops: Várjuk a dokihíreket!

Freyja! Dokihoz Neked is drukk! És tessék visszavenni a pakolászós tempóból… úgysem csinálja meg más helyetted! :lol:

Edi! Derék dolgot sajnálom! Nem mész el megnézetni valami dokesszal? Kutyudhoz millió drukk!!!!

Bébike! Le a kalappal előtted a tanulás miatt! Nekem szakdogát kéne írnom, de nem visz rá a lélek…
Majd májusban! (Jah és írtam Neked privit.)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


És a depiseknek még egy kis móka:

Írtam tegnap, hogy apa mit reagált a tegnapi jógás megnyilvánulásomra....
("csak elképzeltem, ahogy a bokádat egy hanyag mozdulattal átlendíted a buksid felett...")

Este még tudta fokozni, mikor szóba került...:

"....és nem is mertem folytatni, mert így is fuldokoltam a röhögéstől, hogy felcsapod a lábad a fejed mögé, aztán eldőlsz, mint egy gyári hibás keljfeljancsi! :D:D:D"

Egyébként pedig tuti jó idő KELL hogy legyen hétvégére, mert Gabiéknál esküvőőőőőőőőőőőőőőőő! Ugye?

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri: én is szoktam Fókának hívni :) Pláne azért, mert sokszor kívánja a halat és egyfolytában úszik odabenn. Még a doki is megkérdezte tegnap, hogy mindig ilyen aktív? Nos, igen, mikor fenn van, meg nem állna fél percre sem. Mocorog, hol az egyik oldalamon keletkezik kis pupli, hol a másikon :) Így vagy Fló vagy Fóka a beceneve :lol:

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Dóri: párod csúúúúúúúcs! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka, nem tudom, hogy ugyanazok-e :? Elvileg az van, hogy csak a sajátmárkás (Spar méz, CBA méz) termékekben találtak, nem a gyártó által saját név alatt forgalmazottakban, de ezután fene tudja, hogy miben bízzon az ember :roll: Én mondjuk ilyen sajátmárkás vackot sose veszek (élelmiszeriparban dolgoztam olyan területen, hogy tudom mi van ezekben...), mézek sokszor termelőit, de mindig jutok el ilyenért és akkor mi is a Klenáncz mézet vettük :? Én is tanácsot akartam kérni, hogy tud-e vki többet :?

Bébike, Apának is van asszisztense, de a nyár az pont nem uborkaszezon és még a helyettesítés is rájön, szal nem veszik jó néven ha vki hosszabb időre eltűnne (2-3 éve volt, hogy vissza is hívták szabiról :( Emma pár hónapos volt, kicuccoltunk a Mamámék telkére és 2 nap után jöhettünk vissza :evil: sajnos megtehetik...) Mindegy, befoglalta az egész júliust :lol: júli középső 2 hetét fixen, az 5 apanapot meg vagy előtte vagy utána, attól függ, hogy Zalán mikor bújik ki :wink:

Dóri! Tali majd ha nem esik és itt a tavasz :twisted:
Apropó: segítsetek! Szeretnék 2-3 fölsőt venni magamnak, mert vagy nem tágulnak már eléggé a sima pólóim, vagy köldök felettig érnek :? Kismama pólók iszonyat árban vannak :( Vmi jó tipp, hogy hol keressek emberi áron?? (a Dóri, a múltkori pociképedről jutott eszembe :wink:)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


jajj de ciki ez a sok elgépelés :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Dóri: A párod tényleg csúúúúúcs! :) Itt nevetgélek magamba...hihihi...a kutyám meg néz rám bután! :? :lol: :lol: :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


A hírekben nem csak a mézzel van probléma, hanem Tesco-s marokkói paprikákkal is...ciántartalom-miatt. :shock:
Az a legszupibb, ha ugyebár nincs ráírva, hogy marokkóból származik, mert nem dobozos...hanem pl. db-ra árulják.
Ugyanez előfordulhat a csarnokban vásárolt paprikáknál is, nem???
Ha nincs ráírva, honnan tudjuk?
Egyre jobb hírek!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


csajok! Nektek műxik a gmail?? Nekem mostanába elég sokat sz@rakodik...:(

Most telefonált apácska, hogy túlórázik..:( Mondtam neki, hogy Nóci szétrúgja az albit. Erre kérte, hogy tegyem oda a telefont Nócinak :) Olyan aranyos volt, ahogy telefonon beszélt a lányához! :)

na megyek, kajcsizok egyet :) Hátha lenyugszik Nóci baba :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Ebédszüneti bekukk.... de lassan megyek vissza, mert még lesz egy órám!! Hú de jól esett ez a friss borsófőzelék most!!

Mindenkinek köszi a Lizy dicséreteket!

Sajnálom, hogy sokatoknak van depis hangulata, és főleg a rosszidő miatt....itt megint hétágra süt a nap szerencsére.

Dóri!
Jót nevettem párod beszólásán!!

Hú, ez a méz ez gáz. Mondjuk mi (anyuék is, meg mi is) egy baráttól veszi, aki méhészkedik (ha apa jön erre fuvarba (ez a barát a fuvarozó társa) mindig hoznak nekünk bio mézet.

Fejkörfogat: Lizy picike volt! :) 33-as fejkörfogattal született. :lol: Azt nem mondom, hogy igy nem fájt, de gátvédelemmel szültem. De azért az egyik kezét ő is a feje mellett tartotta, mint aki azt "mondja" "győzelem"! :lol:

d.dodó
 
 


Barbuss!

Azt a felsőt is használtan vettem a Vaterán vagy a Teszen.... :oops:
Én nem panaszkodhatok (kopp-kopp és hála Istennek) az anyagi helyzetünket illetően, mégis marhára sokallom, amit van pofájuk egy-egy ilyen cuccért újonnan elkérni. Főleg, hogy alig fél évig hordjuk! :roll:
Úgyhogy én még az elején betáraztam a két licitálós helyről egy rakat ruhát (5 vagy 6 nacit, egy szoknyát, meg jópár felsőt) és összesen kb. 20 ezret költöttem.....

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Lányok a mézes antibiotikumos hír sajnos valóban nem újkeletű :( Én egy ismerősömtől vásárolom a mézet a szülei termesztik, így megbízható forrásból van legalább. De a házi mézekre nmeg azt mondják az a hátránya, hogy sokszor dúsítják cukorral, így ugyanott vagy, mintha cukrot innál. Tehát fogalmam sincs lassan nekem sem, hogy hol és milyet lenne érdemes venni!

Emi a Tescoban azért a darabos paprika fölé ki van rakva a származási ország! el kell olvasni!
Mi a tescoba már nem megyünk! Köcsög cég!
Nem tudom ki olvasta, ki nem: a tesco januártól ki akarja vonni a forgalomból a magyar élelmiszereket, és szlovákkal teletömni az áruházakat! ilyenekkel, mint a szar bébikajájuk volt! mint valamelyik nap kifejtettem, ez nálunk kényes téma, csak magyar kaját veszünk, amiből csak lehet.
a köcsög tesco meg még fokhagymából is csak kínait árul, gyakorlatilag NINCS egyetlen tesco áruházban sem magyar fokhagyma!
És ez csak egy példa volt
sajnos a piacos vásárlás sem biztos, anyuék szomszédja "őstermelő", jár a piacra mindennap.
aha, ez úgy néz ki, hogy reggel kirongyol a nagybanira, megveszi ott a cuccost, aztán kimegy a piacra, és aldja, mintha ő termesztette volna!
tehát piacon nem érdemes olyantól vásárolni, aki árul mindent, mewrt azt tuti nem ő termesztette!
krumplit attól a parasztnénitől érdemes venni, akinek föld van a körme alatt, és a krumpli mellé max. hagymát árul még

bocsi, megint felhúztam magam ezen a témán, nem tehetk róla :(
mionden szarral megetetnek minket, és nem tudunk ellene mit tenni, és ez rettentően bosszant!!!!!

zsofka83
 
 


Hű csajok, éhenhalok! :(

Most húztam le az angolnapaprikást a wc-n....

Életemben nem ettem még, és reméltem, hogy szeretni fogom (minden halat imádok), de ettől valahogy nem sikerült elvonatkoztatnom.... Bele sem bírtam kóstolni! :(

Most meg jó éhes maradtam! :roll:

Egy biztos: mézet és zöldségeket sem kívánok ezekután...

Nekem is marhára elegem van abból, hogy mennyi xart megvetetnek velünk.... sajna sok esetben tényleg rá vagyunk kényszerítve, mert egyszerűen nincs más. :(
Mindenhonnan az folyik, hogy a holland répa ezért mérgező, a paprika azért, a kínai fokhagyma meg emezért nem jó.... de mégis minden boltban ezek vannak a polcokon.

Nekem személy szerint a bio cuccokkal kapcsolatban is alapos fenntartásaim vannak....

Úgyhogy kitaláltam a frankót: Megtanulok fotoszintetizálni....!
(Mondjuk ebben a xar időben fényevőként is éhhalál várna rám.... :lol: :lol: :lol: )

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Zsofka: Jó esetben ha ki van írva...de még az árakat sem ismerik a Tesco-ban.
Sok esetben más árral számolnak a pénztárnál, mint ami ki van írva!
Hát ez van! :(

És az a legszebb, hogy mindenki csodálkozik azon, hogy ennyi allergiás felnőtt, gyerek, csecsemő, háziállat van! :(
Elkeserítő!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Dóri :lol:
Zsofka, abszolút egyetértek! Én hasonló megfontolásból be se teszem a lábam pl egy Lidl-be! Mocsok az üzletpolitikája ahogy a termékpalettája is :evil: És mennyien megveszik, mert olcsó :( Az a baj, hogy azt senki se reklámozza, hogy pl. az olcsó joghurt tele van tömve keményítővel meg zsírral és attól olyan "krémes", ugyanakkor friss tejet és gyümölcsöt nem is nagyon látott :evil: vagy hogy a sajátmárkás üdítőkben milyen adalékanyagok és édesítők vannak :evil: és még sorolhatnám... Dóri, a bio cuccokkal ugyanez a gondom :? Félelmetes volt az a cikk a Nők Lapjában jó pár hónapja :shock:
Megvan a véleményem arról is, hogy miért nem lehet magyar termékeket kapni, de az már politizálás is lenne, azt meg hagyjuk, mert már nagyon off lenne :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Köszi a ruha tippet, megnézem majd :)

Meme, nekem semmi gondom a gmail-lel! a privát mail-em is az és gond nélkül műkszik!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Köszönöm Csajok az infókat,
kókusz matrac ügyben tovább keresem a tiszta kókuszt, ezt most nem vesszük meg!
meggyőzőbbnek tűnik a tiszta kókusz!

Következő kérdés:

HOL LEHET TISZTA KÓKUSZ MATRACOT VENNI?
Olyan cég kellene, ami elismert a hazai babavilágban, webáruházból nem mernék rendelni.

:)
Vendég
 


Anya maci: Novetex! Hazai gyártók :wink: és elismertek is! Emmának is anno tőlük vettünk, bevált, és most az emeleteságyba is tőlük vettük a matracokat! Árban is jók :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Dadámmmmm!!! :) :D

Beszéltem a hapsival a DOLOG-gal kapcsolatban :) Elvileg (90%), hogy köv. hó közepén megkötjük a szerződést!! Csak halkan írom: Megveszik a házunkat!:D Azért a drukkokat még bezsebelném amég nem lesz aláírva, de most nagyon boldog vagyok! Csak már lenne 100%!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Anya maci: Mi anno (3 éve) a brendonban vettük! akkor le volt árazva, így volt 6800.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Anyamaci! Miénk is novetex!

Meme! Ez szuperül hangzik (kopp-kopp-kopp)! Drukkok mennek ezerrel!!!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri: Köszi szépen!

Jajjjj!! Végre, lassan egy év után, lehet hogy majd úgy hajthatom le a fejem este, hogy nem azon rágódom, hogy mi lesz holnap???!!! El sem fogom hinni!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Anyamaci: Mi az alább megjelölt boltban vettük a mi matracunkat.
Mivel nekünk méretre kellett volna egyedit készíttetni, így csak horror áron vállalták volna a Novetex-nél.
A matracunk márkája Philippo kids (LUX kókuszmatrac - Ladotex Kft. által gyártott)

Pekido Kft. Mária Babacentrum és Gyermekáruház
1132 Budapest, Visegrádi u. 25.
www.bebibolt.hu

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Hmeme: Drukk-drukk-drukk!!! Szuper hírek a DOLOGRÓL! :) :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :D

Kép

Kép
freyja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: