Új privát üzeneted érkezett!

Csilla, ezek igazán jó hírek! Már csaki az kéne, hogy szülés közben se érezd a fájásokat!

Kkia, a szöveg első része jó! A második már nem annyira.

Pocok, köszönöm jól vagyunk. Én épp visszaszorítani igyekszem a tejmennyiséget, hogy ne kelljen sokat fejnem. Lehet, hogy pár hét múlva majd az ellenkezőjét teszem.
Ti megkaptátok már Korina TAJ számát?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kkia: "Most átmegyek a szomszéd városba bevásárolni, mert a faluban már úgy néznek rám, mint valami bűnözőre, aki galád módon nem bír megszülni máááá' :evil: :evil: :evil: "
Nyugi, rám itt városban is úgy néznek néhányan, mint a véres rongyra. :evil: :evil: Mintha rajtunk múlna... :roll: :roll:

Anyabébi: Jó az új vonalzód! :wink:

Sztercsi: Nyákdugó, hajrá!!! :D :D :D Nekem asszem az távozik apró darabokban már napok óta. :roll: :roll: Csak ugye az amnio miatt nem biztos... :roll: :roll:

Zsrit: Nagyon sajnálom, hogy a kis Zoé ilyen nyűgös baba. :( Tanácsot adni sajnos nem tudok, de drukkolok, hogy hamar helyreálljon a dolog! :wink:

Screen: Nagyon cuki Teo baba!!! :D :D

Eszti: Amint itt végeztem, megyek gmailre olvasni a storydat. :wink: Lányka új képeit láttam iwiw-en. Ennivalóóóó!!! :D :D
bobóbaba
 
 


sziasztok

leírom, mi történt idáig és ha valaki tud tanácsot adni, mit tehetek még, az nagyon jó lenne.

megszületett 2 hete a kislányom:-))
szülés alatt 1 antib-t kaptam.
kitenyészett a kislányom gyomrában és fülében a streptococcus. most derült ki.
azt mondták, ez természetes, nem kell kezelni, csak ha egyéb panasz is van, akkor is helyileg kezelik (pl. láz, gyulladás)
volt már valakinek hasonló?ott mit mondott az orvos?
a kórházba azt mondták a légzésfigyelő alkalmazásánál többet nem tehetek.
aua
 
 

 
 

bocs, de nem ebbe a topicba akartam írni.
bocs-bocs
aua
 
 


Kkia: végül kocsival mentem a postára :oops: , nem volt kedvem gyalogolni. 1 ember állt előttem, de a postás kikiabált: Ó te szegény csak az az egy leveled van? :shock: Jah.

Bakker most hesszelek, hogy így 40-dik hétben elértek a jóslófájások. Nem fáj csak keményedik. Szegény gyerek csuklik mint az állat érzem a keményedést, még mindig csuklik. Hát ha ezek után sem akar kijönni, úgy kell neki :mrgreen:

Csillus: ez a nagyonbabás vonalzó legalább nem szól, hogy megszűnt létezni. :roll:

Én megmondom őszintén örülök, hogy itt nem dívik ez az amnioszkópia.
Csak eszembe jutott.

Na jó megyek fárasztó vagyok érzem. Pussz
anyabebi
 
 


Ja KKia még neked akartam írni:
Hazahozós cucc:
1 rövidujjú body, 1 vékony pamut rugi, 1 kantáros termónaci, 1 bélelt vastag plüss kabátka. + tarcsiba beraktam azért 1 kis hosszúujjú plüss pulcsit biztos ami biztos. Hordozó + vastag babapléd. De igaza van Csibének, nekem mindig az volt a parám, hogy beizzad a gyerek a kocsiban, takaró le-föl, fűtés bekapcs-kikapcs.
Érthető mert nekem már nem :shock:
anyabebi
 
 


Hú, tök büszke vagyok magunkra, ezt muszáj leírnom: a második kettesben töltött napunkon sikerült mosogatnom (kétszer), mosnom és teregetnem két adagot és még főztem is, igaz, csak egy bolognait, de akkor is :D

Holnap jön anyukám főzni nekünk a hét további részére, úgyhogy akkor semmi más nem lesz csak babázás meg pihenés!!!
Vendég
 


helló csajok!

felpörgött a topik, ez igen... Anyukák, látom nagyjából mindenki hasonló cipőben jár... Nekem alapvetően egy problámám van, mégpedig az, hogy Szonjám ha éppen nem eszik vagy alszik, akkor elégedetlenkedik (értsd: ordít), hacsak nem szórakoztatja valaki (értsd: rázogatja, ringatja, hurcolja, stb.). Nekem már leszakad a hátam és a karom, bár a bicepszem szebb, mint valaha...
Egyedül a kendő jelent megoldást - ahogy Tilli is írta. Magamra kötöm, aztán hajrá. Én is "szabad" vagyok, ő meg bealszik. De hogy meddig lesz ez így... :roll:

Jovana
Az hogy lehet, hogy utánam szültél és már kontrollon is voltál, sőt a babócád négy óránként eszik??? Időviharba kerültél?
Pocifájás: nekem akkor múlt el, amikor áttértük a háromóránkénti evésre. Előtte össze-vissza szopizott, igény szerint, ugyebár… Infacolt adtam neki, lehet, hogy az is segített, próbáld ki.
Amúgy Szonjám is csak egyet-egyet büfizik, de ez normális: van ilyen is, olyan is.

Anyabébi
Köszi a linket! Igazán testhezálló az új vonalzód!!! Drukkok, hogy legközelebb már emelt fővel mehess a postára!!! :lol:

Bobó
De jó, hogy nem lett semmi gáz a vizsgálattól! További drukkok!

Kkia
Sztem nem kell vastag overáll hazahozatalhoz, be fog izzadni a kocsiban...

Bébinyuszi
Ne parázz, ők tudják mennyit egyenek… és ha amúgy vidám kis babó, akkor pláne nem éhezik! Viszont a szopival ne állj le, amíg csak lehet, adjál neki tejcit, még ha kevés is.

Screen
Teó micsoda pasi! Hú, de jó fórumot választottam a kis Szonjának!!!

Altatás: Szonja hason szeret a lejobban aludni, háton max fél órát húz ki…

Kép
szilveeaa
 
 


Paris én Barnit 7 naposan már kivittem...semmi baja nem lett!!!!!
az ókorba volt az hogy csak 6 hét után lehetett kivinni a babákat!
nekem Barni hason alszik és oldalra fordítja a fejét..sőt váltogatja is meik oldalra.......
ilyen nekünk is volt a korházba.a nyelőcsövébe és az orrába is ment ilyen nyák...mr lilut a gyerek..rohantam a növérekhez hogy segítsenek.....
azóta is rettegek....
ezért alszik hason..így ha bukik nem nyeli félre ha nem kiköpi......

Screen jaj de gyönyörű a kis Teo!!!!!!!

Eszti olyan megható a történeted!!!!!!!!!
de szép is a vége!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bobó!
Örülök a jó eredménynek. Azt máig nem értem, itt miért nem csinálják, de sebaj. A sima vizsgálat után is jöttt ki nekem vmi+barnás folyás. Ha nyálás, akkor a nyákdugó!Lesz itt még gyerek! Bocsi, gyerekek, többesszám! Hamarosan szülünk!

Kkia!

Kép Idegzetem nem volt már elolvasni ezt a hírlevelet, pedig én is megkaptam. Bakker! Fáj a pocakom a nevetéstől. Azon már ki se akadok, hogy bent nem marad! De hogy csavarogjak????? Mozi miegymás? A sötétben ki lehet ugyan surrani, ha vmi akcion van és észre se vennék, ha a magzatvíz épp ott folyna el.... Kép

Anyabebi!
Semmi áz, sztem itt már a végén amúgy sem vagyunk a topon, pláne, ha S.O.S Shrekes újságot kell a postán rendelned :)

Datolya!
Köszi! Majd meglátjuk. Agykontroll dolgozik! De Esztit olvasva nem semmi lehetett.
Vendég
 


valaki segítsen!
az egyszeri anyasági támogatást HOL kell intézni/mi kell hozzá????

Köszi!!!

Kép
screen
 
 


SCREEEEN!!!:
Így jár aki nem figyel!! :mrgreen: , pedig ez egy csomó pénz! Mennyi mosható pelust tudnék venni rajta :oops: :shock: :roll:
http://www.allamkincstar.gov.hu/rovat/135
anyabebi
 
 


Kép


Muskétások! Éjjel? Vmi front vagy vmi telihold???


Oh-oh, a sütőtököt elfeljetettem, remélem nem égett oda!
Vendég
 


Túlélte! De legalább megsült, elég régóta ülhetek akkor a gép előtt!
Vendég
 


Szia lányok!

Csilla - nem igazán értem, hogy mire is ment ki ez a vizsgálat...Ha esetleg rosszul reagált volna a baba szíve, akkor ott és azonnal csinálnak valamit vagy mi? És tényleg nem éreztél semmit a fájásokból?

Anyabébi - köszi a ruhatanácsokat neked is! Átcsomagoltam a cuccost a javaslataitok szerint (eddig body+rugi+overál volt).

Sztercsi - aszittem, hogy csak én vagyok ennyire antiszoci a hírlevéllel kapcsolatban :roll:

Szilveeaa - gratula a szép bicepszhez 8) Ahogy olvaslak benneteket, a testközelség az egyetlen megoldás...

Eszti - nagyon ügyesek vagytok Sophie-val, hogy már ennyi mindenre volt időtök!

Basszus, én is úgy keményedek, hogy még a fenekem is fáj... :?
És kaptam megint két hatalmas szatyor babaruhát. De még nem volt energiám átválogatni...

Kép
kkia
 
 


Sztercsi - sütőtököt én is please!!!! Kicsit égett része is jöhet :wink:

És frontot és teliholdat is kérek!!!! :evil:

Kép
kkia
 
 


Kkia: Gőzöm sincs, hogy akkor mi lett volna. :shock: :shock: Gondolom megindítják... De nem mert emelni az adagon a szülésznő, gondolom attól félt, hogy megindul... :evil: Én nem bántam volna. :D A fájásokból annyit éreztem, hogy nagyon nehezen kapok levegőt, de ezt is csak maximum 2* vagy 3*... :roll: :roll:

Sztercsi: Kérekkkkkkkkk sütőőőőőtökööööööööt. :oops: :oops: :wink: :wink:

Lányok, nálam megint beindul az antiszoci mód depivel ötvözve, de valami elképesztő módon. Az előbb felhívtam anyumat, mert unatkoztam, hogy mit csináljak már magammal. Aztán egyszercsak elkezdtek jönni a hülye gondolatok, kérdések, és szép nagy sírás lett a vége. :? Erre Apának is elsírtam magam, hogy tudom, hogy egy kiállhatatlan, szerencsétlen hisztis picsa vagyok... Még most is sírok, ez nem normális szerintem már... :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Csilla - ez a szülés előtti állapot...már nincs sok hátra, hidd el! Nem fogod te szombatig húzni!

Elbúcsúzom, jó éjt nektek, apa már reklamál... 8)
[/b]

Kép
kkia
 
 


Sütőtök nálam is van, szívesen megosztom a muskétás társaimmal.

Csilla! Hülye vagy! :lol: És bőgőmasina! És igen már szülni fogsz! :lol: Én se nagyon vagyok beszélgetős kedvemben. A telefont egyáltalán nem veszem fel. Kapja be mindenki! :mrgreen:

Bakker a keményedésnél énis annyit érzek, hogy nehezebben kapom a levegőt, akkor ez a fájás? :shock: :mrgreen:

Ne felejtsétek ma VÉSZHELYZET és GRACE KLINIKA ÚJ ÉVADOK!!!!!
Alig vártam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csók! És nincs több bőgés!!! :lol:
anyabebi
 
 


Bekukk, életjel...
full nyűgösködés megy nálunk :oops: de azér' végigolvastam Mindenkit! :wink:
majd jövök, remélem...

tillidian
 
 


Tll, ma nálunk is extra nyűgi van... semmi más nem működik, csak a kendő... de legalább valami, nemtom mi lenne, ha ez sem működne.

Bobóka, kitartás, most már biztos nagyon közel vagy a szüléshez!

Amúgy nagyon érdekes, mert - bár nem vágyom megint arra a nehézkes bálna állapotra egyáltalán - néha mégis nosztalgiával gondolok arra, amikor Szonja még a pocakban volt... Néha olyan fura, hogy üres a hasam és nincs benne mozgás... Hülyeség?

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa: kontrollon azért voltam ,m besárgultunk és 1 hetet pluszban bent töltöttünk kék fény alatt.... :(
nekem ma védőnő gripe watert mondta,ezt csak akkor kell adni,mikor fáj a hasa és nyüglődik. még nem próbáltam ki,de majd beszámolok,h milyen a hatása...
Fédra is hason alszik,háton csak napközben a mózesban,de akkor se túl sokáig... ezért éjszaka nem is próbálkozom a háton altatással,szégyen ide szégyen oda nekem is kell az apár óra alvás... :oops:

Szeintem Bobó mindjárt szülni fog: én is ilyen voltam szülés előtt-- :roll:

Szilveeaa: én még minden este rácsodálkozom,h hasra tudok feküdni,örömömben úgy is akarok elaludni,de hát a 9 hónap mégis csak 9 hónap,és ezek szerint jól megszoktam az oldalt alvást,mert már nem kényelmes a hason alvás...
Néha felriadok,h úristen összenyomom a gyereket,mire rájövök,h már kint van... :roll:

Kép
jovana
 
 


Ma nálunk is nyügis nap volt,most is félálomban van,egész nap nem aludt fél óránál többet egyhuzamban és utána mindig cicin akart lenni...
Szerintetek ez miért van?

Kép
jovana
 
 


Jó éjt Mindenkinek!!! kihasználom,h Apuka simizi és tutjgatja a Lányát...és alszom 1 órát... :lol:

Kép
jovana
 
 


Egy újabb reggel 2in1... :( :( :( Megyek dokihoz, majd jelentkezem. :roll: :roll:
Ja, és köszi a biztatásokat lányok, nagyon aranyosak vagytok! :wink:
Puszi
bobóbaba
 
 


Ma fronthatásra nem kell számítani. A viszonylag nagy napi hőingás miatt célszerű az öltözködésünkre jobban odafigyelni.

na az előrejelzés nem szülésindító :?

Gnemonival mi van???

Bobó
!
Szüljél ma!
Szerintem már nem fogsz hazajönni! :wink:

Anyabéjb,
köszi a zinfót! Akkor ha visszajönnek a gyerek papírjai a melóhelyemről, akkor elsétálok a MÁK-hoz.

TAJ kártya még nem érkezett, ámbár tök máshova vagyok bejelentve, mint ahol lakom. Tényleg, az a gyerek vagy az anya nevére postázódik??????

A tegnapi este full kinyíró volt nálunk is, nem tudott Teocska elaludni, percenként kifeszült és felsikított. Végül kidőltünk és odavettük magunk mellé, két oldalról simogattuk, tartottuk a cumit a szájában + ringattuk. Végre elaludt. Nem kockáztattam meg, h áthelyezzem a kiságyba :roll: :roll:

ja, ez jópofa:
http://www.jogaszules.info/babamama.html

Kép
screen
 
 


Eszti,

a szüléstörténeteden fél órája zokogok...
Olyan szépen írtad le!!!!

Kép
screen
 
 


Jó reggelt Lányok!


Nagy hírem van: tegnap este leesett a köldökcsonk!!! :D És olyan szép pocija van a kislányomnak!!! :D Végre merem normálisan simizni a hasát, nem kell arra a hülye sebre figyelni!

Ja és élete harmadik fürdését VÉGRE élvezte! Már tök kétségbe voltam esve, hogy utál fürdeni, az első kettőt végigordította torkaszakadtából, de tegnap végre megtört a jég és rájött, hogy ez tök jó dolog :D szerintem csak azért utálta, mert a kórházban iszonyat gyorsan és folyóvíz alatt fürdették és hát gondolom nem volt valami kellemes Neki... de anya meg apa megszerettette a fürcsit :D

Csilla, tök normális a sírdogálás meg az antiszoci... nemsokára babázol, már TÉNYLEG nincs sok!!! Kitartás!

Köszi Csajok, aki olvasta a szüléstörténetet... hát nem volt egyszerű, de MAXIMÁLISAN MEGÉRTE!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tamara még eddig nem nyűglődött(kop-kop-kop),sőt,úgy néz ki,hogy nagyon nyugis kislány...na majd meglátjuk.
Alvás csak hason.Ő is sokat bukik,a kórházban sokszor rámhozta a frászt,mikor a hátán volt.Csak akkor alszik háton,ha kocsiban fekszik.Akkor meg úgy is szem előtt van.

Tényleg,Gnemoni jól eltűnt!

Hihetetlen,milyen régen szült itt valaki is...Nem akarlak bosszantani ezzel titeket,muskétások,csak már nagyon szorítok nektek,hogy végre bújjanak ki azok a babák!!!!!!!!!!!!!!

Ja,és ma este lesz a férjemék 10 éves évfordulós koncertje,és én két szoptatás között elszököm meghallgatni őket.Remélem Tamara megint betartja a 3 órát.............

Kép
Kép
zanikó
 
 


Screen, de ari vagy! Én végig sírtam, miközben írtam - azért készült olyan lassan :oops:
Vendég
 


pocifájós babáknak homeós szerek.
Pici babáknak fel lehet oldani kevés vízben a golyókat és kiskanállal (nem fém) a szájukba ügyeskedni.

Dioscorea villosa 9 CH
óránként 5 golyó - hirtelen kialakuló éles, periodikus, visszatérő fájdalom esetén, ha a fájdalom összegörnyedve erősödik, hátrafeszülve ill. a hát masszírozására enyhül.

Colocynthis 9-15 CH óránként 5 golyó - erős, görcsös hasfájásra jó, ha a panaszok a pocak masszírozására vagy a lábak hasra való hajlítgatására, ill. melegre enyhülnek

Chamomilla vulgaris 15 CH akár negyedóránként 5 golyó - az egyébként kedves, jó baba a fájdalmat nehezen tűri, élesen sikongat, dühös. Csak karba véve, ringatva lehet megnyugtatni. Gyakran az egyik arcfele piros és meleg, a másik sápadt és hideg (ez nem feltétlenül kell, hogy legyen). Hasa nagyon gázos lehet, híg zöldes, bűzös a széklete.

Lycopodium 9 CH naponta 2x5 golyó - igen kifejezett haspuffadásra. Ezt és a görcsöket is jelentősen fokozhatják az anya által elfogyasztott ételek. A panaszok jelentősen erősödnek 16-20 óra között.

Kép
screen
 
 


Gnemoni is nagyon eltűnt, de Judy például EGYSZER SEM jelentkezett be, mióta szült. Többször eszembe jutott, hogy csak nincs valami baj??? Sünci is... mi a fene lehet Vele?!

Nekem pl. tök jól esik benézni, izgulok Értetek szülés előtt álló kismamik és jó, hogy ha bármi kérdésem van, itt feltehetem, egy csapat vagyunk babásan is, nem?
Vendég
 


Sziasztok!

Sztercsi írt sms-t reggel 7kor, hogy 10 órától szivárog a magzatvize,már a korházban vannak, 5 perces fájásokkal.

Ezúton is kívánok neki gyors és konnyu szulést!
ginuska
 
 


Hajrá Sztercsi!

Nahát Eszti,engem is megríkattál,pedig azt hittem,hogy én már szüléstörténeten nem tudok meghatódni.........

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hoppáááá! Sztercsi megkezdte a sort! Ez igazán bíztató :wink: Hajráááá Sztercsi!

Csilla - és talán te leszel a következő? Megy a drukk a mai vizsgálathoz is!

Anyabébi- te is elhagysz???

Nálunk keményedés és össze-vissza jóslók...éjfél körül be is pánikoltam, hogy ez már tutira AZ, de 2 körül tök nyugi lett és azóta csak egyszer volt, az is hajlongás közben...

Jovana - kényelmetlen a hason alvás? Én már annyira vágyom rá, hogy a hátizmaimat egy jó hasonalvással kinyújtóztassam...Bár mondták a lányok, hogy most majd a ciciméret miatt nem lesz túl sok hasonalvás :roll:

Zanikó - de jó, hogy Tamara ilyen kis nyugis baba!

És áááá, dehogy, nem bosszantasz bennünket Muskétásokat, mennénk mi már szülni nagyon :D

Eszti - köszi neked is a szurkolást a többi Muskétás nevében is...vagy lehet, hogy már csak én állok testőrt???? :shock: :shock: :shock:

Kép
kkia
 
 


ÚÚÚÚÚ DE IZGULOK!!! SZTERCSI HAJRÁ!!!

Tök durva, hogy szinte látom magam előtt, hiszen taliztunk is, meg ugyanott szül, ahol én...remélem gyorsan jön az a baba!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Próbálok visszaolvasni, de nem annyira sikerül...

A szülés előtt én is elég nyűgös voltam, úgyhogy szerintem sincs már sok hátra!! Hajráááá Anyabébi és Bobó!!!! :D

Eszti!
Tényleg nagyon gyönyörűen írtad le a töténetedet!! Olvasás közben újra átéltem a saját szülésem, hiszen teljesen hasonlóan zajlott a vajúdás résztől...

Mi jól vagyunk, szerencsére hasfájás sincs.
Még mindig sűrűn kel fel, kb. három óránként. 130-akat eszik, van hogy szinte egyszerre beszívja, van hogy belealszik.
Lehet hogy kevés a kaja??
Gyarapszik rendesen, meg minden, de akkor sem tudom... nem akarom hogy éhezzen. Nem tudom, nekem ez a kaja téma a mumus, kivagyok tőle... :(

Hétfőn voltunk a hasi és koponya UH-n, mindent rendben találtak, és csodák csodájára akkor hívtak be, amikorra időpontunk volt. :)

Sreen

Pár oldalllal előrébb leírtam az ügyintézések menetét.

Lili

Kép
édi16
 
 


hajrá SZTERCSI +++++++++++++++++

pedig én Bobót tippeltem következőnek :lol:
persze az én tippjeim sose jönnek be :(

édi,
szerintem a 130-ak teljesen jók, bár Kende 2 héttel idősebb.
De ha éhezne, akkor úgyis sírna.
Meg ha a pelusa kakis ill. átlátszó pisis, akkor minden rendben.
Állítólag a heti 150-300 g súlygyarapodás az OK.

Nálam is para a kajatéma. :oops:

menni kéne ma is sétálni, mert szépen süt a nap.
holnaptól meg jön a hűvös :shock:

Kép
screen
 
 


Tegnap Milán állandóan karban akart lenni. Semmit nem tudtam csinálni. :( Végül bezsuppoltam a keguruba. Kicsit még tiltakozott, de végül megnyugodott és tudtam vacsit főzni. Éjszaka pedig folyamatosan dumált. Álmában. :lol: Mondjuk ez csak a Tomit zavarta, én szunyáltam. :D

Én még bátor vagyok, nincs itthon tápszer. Ha rájön a falánkság, felváltva cicizik. Nagyjából elég volt eddig. És már 4550 gr, szóval egy kilót hízott a születése óta. :)

Pattogó, kérek szépen almás sütit!

MrsParis, te egy hős vagy! Én talán a felét tudtam megcsinálni az első napokban.

Screen, a TAJ kártya az anya címére megy, de a baba címe is ez kell hogy legyen.

Hajrá Sztrecsi!!!

[/b]

Kép
Kép
vcsibe
 
 


screen írta:hajrá SZTERCSI +++++++++++++++++

pedig én Bobót tippeltem következőnek :lol:
persze az én tippjeim sose jönnek be :(


Légyszí ne engem tippelj következőre :mrgreen:

Amúgy itt vagyok, mint látható. Egyben mint mindig. :)

Nekem is jósolgatott este, aztán elpihentem és a jóslók is :shock: , reggel fitten üdén keltem, azért elnéztem a kiságyat nem akkora gond hogy üres, ez már tényleg csak napok kérdése.

Szilveeaa: Nekem 7 évig volt nosztalgia,hogy nincs a pocimban baba és a vágyódás sosem múlt el, az hogy bálna voltam nem rémlett, csak arra gondoltam milyen irigy vagyok az összes kismamára.

Akiket nagyon hiányolok:
Moncsi, Hajnalocska, Andi merre jártok?
anyabebi
 
 


Vcsibe: nekem sem volt tápszerem, de ha lett volna akkor sajnos adtam volna. Most sem lesz, mert tudom ha van hozzányúlok és akkor annyi. Ez az én véleményem, persze akit megnyugtat az tartson otthon és adjon a gyereknek ha úgy érzi. Én azt tapasztaltam, hogy minden csoda 3 napig tart, ha nincs elég tejci, fejni kell ezerrel és akkor visszaáll. Egy gyerek sem halt még éhen mert kevesebb tejci volt pár napig.
anyabebi
 
 


[quote="vcsibe"]
Screen, a TAJ kártya az anya címére megy, de a baba címe is ez kell hogy legyen.


Csibe,

de a címzett az anya vagy a baba??
Mert akkor ki kell írjam a baba nevét a postaládikóra...

Teo tegnap a nappaliban a mózeskosárban aludt napközben. Most is oda próbálom beszuszakolni, de fáj a hasija.
Lehet, h bevetem a kengurut.... :oops:

Kép
screen
 
 


szilveeaa,

sztem tök normális. Én is sokat gondolok a pocakos időkere.
Olyan klassz volt....

Kép
screen
 
 


Csak azért jöttem, mert sikerült elolvasnom végre Eszti szüléstörténetét.
Hát meg kell mondjam ÉN (aki nem bőgök ilyeneken se terhesen se amúgy se) itt bőgtem mint a hülye és az jutott eszembe, hogy az előbb még arra gondoltam, milyen hiperérzékeny kismamikkal vagyok körülvéve itt bőg az összes. Elnézést kérek mindenkitől, Eszti benned egy író veszett el!!!! És a megpróbáltatások ellenére is ez a legszebb szülés amiről valaha is hallottam. Köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk!!!!

Na megyek, mert megint bőgök, én hülye szentimentális nő.

Kép KépKépKépKépKépKépKépKépKép
anyabebi
 
 


screen írta:Csibe,

de a címzett az anya vagy a baba??
Mert akkor ki kell írjam a baba nevét a postaládikóra...

Teo tegnap a nappaliban a mózeskosárban aludt napközben. Most is oda próbálom beszuszakolni, de fáj a hasija.
Lehet, h bevetem a kengurut.... :oops:

Nekünk úgy volt, hogy a baba volt a címzett, de tollal ráírták az én nevem.

És ma Milán is hisztis, gondolom neki is a pocakjában vannak a gondok. Most tettem bele a kenguruba, most nyugi van. Én pedig megyek kenyeret sütni.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Screen rá írják a baba és az anya nevét is.Nekünk persze arról is lemaradt a Gergő.Úgyhogy ezt is meg kell reklamálnom és kijavítják.

Ma voltam a klinikákon vérvételen nagyon izgulok az eredmény miatt.Holnap délben kell telefonálnom.Nemszeretnék ismét kórházba menni. :?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Megnyertem a laptetőt.Ilyen is rég volt.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabebi, köszi! Bőgd is ki Magad, szerintem tök jót tesz, én mindig bőgtem az utolsó hetemen szülés előtt :oops: mondjuk én amúgy is bőgőmasina vagyok :oops:
Vendég
 


Vagyok még én is lányok. :cry: :cry: :cry:

Sztercsi: Hajrá!!! Kép

Én totál kivagyok. Ma nem volt a dokim, és aki megvizsgált, elkezdett magyarázni, hogy nem is jó a 24-i időpont, az 28-a, vagy inkább a 31-e, meg feküdjek be, meg mittudomén mit dumált még. Aztán mondtam neki, hogy feküdjön be ő, én nem fogok ott rohadni, amíg meg nem szülök. :evil: :evil: Mert hogy ilyen pár napok miatt nem szokták megváltoztatni az időpontot. Akkor ő miazannyapicsáját csinált most??? :shock: :shock: Meg amúgysem én vezetem a kiskönyvemet. Szóval könnyen lehet, hogy én novemberi babás leszek... :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Ja, Eszti: Elolvastam a szüléstörténetedet, nagyon megható!!! :roll: :roll:
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: