Új privát üzeneted érkezett!

Preta,
Beni pár napja került külön szobába, eddig együtt aludtunk, sőt, egy /dupla/ ágyban, de rengetegszer kelt és iszonyúan belefáradtam. Erre ott tök jól alszik, és végre én is, kopp-kopp-kopp. Szóval bátran!

Lys,
fodrász tutiság, nekem új a színem, a formája sem a megszokott és imádom. Kellett már vmi új. Sőt, manikűrösnél is voltam! A kicsid nagyon rendes veled :) Fügelekvár - sose ettem. Fügepálinka, azt ismerem. Én ma céklát főztem és tettem el B-nek. Megvettem a Mei tait, mákvirágost a mákvirágnak. A teszveszen is árul a csaj, és babanetes áron kapom, hála neked, köszi!

Noémi,
DM saját márkás mosószappan, ott van a Vxnish szappan mellett, 140 ft, és nagyon jó.
Meg a prevenció:

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10121520

Manó remélem jót nyaral.

Szép hétvégét!

Benta

Kép
benta
 
 


Benta!

Érdekes ez az együttalvás dolog... amikor nappal próbáltam Noé mellett aludni együtt egy szobában, akkor nem aludt olyan jól, mint ha egyedül aludna. :shock: Pedig mi éjjel egy szobában vagyunk...Lehet ha külön lennénk többet is aludna egy húzamban éjjel???? :shock:

Lys!

Gratula a fodrászhoz! :D Én is szertnék ilyen rohangálós anyuka lenni...csak ahhoz kellene egy jogsi...de az még várat magára....

Viszont ablakainkat végre betették, nagyon szuper, főleg, hogy kiderült, a redőnyök is benne voltak az árban. :D Azt jövőhéten rakják fel.

apropó, haj...

Na, én vettem már végre valami vitamint a hajamra, mert megőrülök tőle. Hullik és mindenhol ott van, ráadásul gyorsan zsírosodik (soha ilyen gondom nem volt) és rettentően tud viszketni a fejbőröm. Na, ez a vitamin, hajra, bőrre és körömre jó. Remélem beválik...Fodrásznak én is örültem, de hiába van szépen levágva meg befestve, ha egyszerűen kezelhetetlen és minden bajom van vele...Talán majd nézek valami pakolást is a dmben, hátha...vagy tud valaki valami házi pakolásfélét? Nem kifejezetten zsírosodásra, vagy viszketésre, hanem amolyan vitalizálóra gondolok. Legalább egy napig érezzem már, hogy milyen jó, hogy vann hajam. Egyszer csak bepöccenek és akkor jön a nullás gép... (kár hogy válóper lenne belőle... )

Kép
Kép
tabati
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 

 
 

Sziasztok!
Megjöttünk a nyaralásból. Szuper volt! Én bevallom, nem gondoltam, hogy egy ilyen pici gyerekkel ennyire élvezetes lehet, de Petra tündérien jól viselkedett (jobban, mint itthon). Eljátszott magában, alig volt kézben és rengeteget aludt. :shock: Isteni időt fogtunk ki, simán lehetett kint fürdeni és napozni és szerencsére ebben is partner volt a gyerek. Úszás után mindig aludt egy nagyot, így addig mi áztunk a jakuzziban, a gyerek meg mellettünk szundizott 8)
Kaja is isteni volt, híztam 1kilót :roll: de megérte :D Nekem már úgyis mindegy.

Teszek 1-2képet a sellőlányról, ha nem baj.
Kép Kép

Én is beszállnék a tippelésbe, még éppen beleférek a mai napba. Húúú, nagyon nehéz. Én is Gézára akartam, de az látom, nem jó... Talán Lorka?

Kata: köszi a névnapos táblázatot is, mi Petra névnapját október 2-án tartjuk.

Holnaptól próbálok aktívabb lenni.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Szóval Manó nyaral! Akkor már értem, hogy miért nem volt tegnap aktív. :D

Külön szoba kérdése:Én kb 2 hónapos kora óta altatom a szobájában.Előtte minden este átvittük a kiságyát a hálószobába. Minden apró nyögésre, szuszmákolásra felébredtem és mint a keljfeljancsi ültem fel és néztem, hogy mi van. A szobájában átalussza az éjszakát, azaz este 9-től fél 6 és fél 7 közöttig alszik.

Amadea!

Remélem már szent a béke! Nálunk okt. 4-én lesz a keresztelő.
Nemrég mi is csúnyán összevesztük. A párom nekiállt fogyózni, mindennap mozog, alig eszik, már le is adott kb 3 hét alatt 5 kg-ot.
Rám is nagyon-nagyon rámférne, de ha csökkentem a bevitelt,azonnal érezhető a tejmennyiségen. Én az a tipus vagyok, aki a szoptatás alatt semmit, csak utána tud fogyni. Annyi frusztrál ezzel a fogyózással és ezen állandóan megy a csipkelődés. Írigy vagyok és kész :oops:

Cosmo!

Annyira édes a baby a víz alatt. Hol voltatok nyaralni?
A Balatonon mi is voltunk augusztus végén, hát Karcsikával volt a legkevsebb gond :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi: Alsópáhokon voltunk.

Mi is most akarjuk majd átszoktatni saját szobába Petrát, de húzzuk, halasszuk, mert szeretjük, hogy ott van. Úgy fog hiányozni, néha éjszaka is nézem, ahogy szundikál.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Petra nagyon-nagyon édes!!!!

A hajam nekem is hullik, de most már kb ez a 3. szeptember, hogy így van.. nagynehezen elmúlik pár hónap alatt :(

Nálunk egybeszoba van, és mégis hihetetlenül jól alszik kb 2 hónapja végigalussza az éjszakát! Mivel mi tavasszal felújítunk, és akkor is egy szobában fogunk aludni anyóséknál, így majd kb egy évesen fog különköltözni.

Hol a mai kép? Itt izgulok, h fel tudjak jönni, erre nincs. Na sebaj, de megint Pesten vagyok :evil:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Na? Mi történt? Kata?

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy hétvégén nincs tippelés, mert egyébként is kevesen jövünk ilyenkor.
Ezek szerint hétfőn folyt. köv.

Mi is egy szobában alszunk, csak térelválasztó választ el. Én mindig is külön szoba párti voltam...de most olyan jó, hogy ott van. Nálunk csak akkor lesz Áron külön szobában, ha elköltözünk...remélem jövő nyáron.

Nem tudjátok hol a legolcsóbb kecskeméti bébiételt venni? Áron odavan a barackitalért, de 220 Ft a 2 dl - és ezt simán bepuszilja tízóraira.
A DM-t próbálta már valaki?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy ilyen későn,de megadta magát a forgótárcsás gép is igy fel kellett mennünk aposomhoz mosni.Már nem sok lehetőség van,ugyhogy remélem ma meglesz a helyes megoldás.Ha szabad a gazda,szóljatok :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Noémi: ha jól látom a Brendonban most akciós (185 Ft + ha van kártyád az még kb. 3%-ot jóváír pontban).

A bookline-on néha van akció, alapból ott is 221 Ft, de érdemes figyelni. Meddig áll el? Milyen lejárati dátumok vannak a csomagoláson?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Basszus....nem tudom, Petra még nem volt, legyen ő, bár tuti nem ő az... a végén már Borcsát is betippelem, mert csak ő marad :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!


Elnézést kérek, hogy bejöttem közétek, de van pár dolog,ami számunkra már feleslegessé vált, és szeretném eladni!

Babakád,
szoptatós póló (44-es brendonos, ciklámen színű),
szoptanít készülék,
pelenkázó, és fürdetőállvány 1-ben,
retrus nagykerekű sárga-kék babakocsi,
illetve ruhák minden méretben újszülött kortól.

Ha valakit érdekel, elérhető vagyok a trixi78@gmail.com e-mail címen, illetve pü-ben. Kérésre képeket küldök.

Köszönöm

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mi van itt lányok?
Fél 5 óta senki nem irt?

Kép
kata840725
 
 


Hali!
Hát, én ma passzolok....... Nincs ötletem,ami volt, nem nyert :lol:
Úgyhogy én megvárom a folytatást, és kíváncsi vagyok,ki lesz a megfejtő illetve hogy kit rejt a 3.fotó :shock: :oops: :shock:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Azt legalább jól sejtem,hogy fiúcska van a képen?vagy már itt elbuktam :?:
Kata:Egy kis segitség esetleg?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Kata: Emma?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Igeeen Emma! Cosmo beelőztél!!!

Kép
Kép
sosi
 
 


Én is arra gondoltam, hogy Emma az.

Csak nekem furcsa, hogy Anuk már hetek óta nem jelentkezett, de Emma fotóját elküldte?
Heni is csak most jött, amikor szavazni kell...

Lányok, lányok! Mindannyiunknak sok a dolga, de azért tudunk életjelet adni magunkról!
Ha Benta, Banyoszka, Lys 3, Kismanó 4 gyerkőccel tud jelentkezni, biztos tőletek is futná többre.
Igaz nem akarásnak...tudjátok mi a vége...

...



Mi jól vagyunk!
Ma voltunk nagyizni anyósomnál, délelőtt pedig piacon.
Hétfőre isteni finom húslevest főzök. Borsós, gombás húsival. :)

Holnap anyukámnál eszünk, ami tök jó, mert így végre bepótolom a házimunkát!

Kata, szerintem ha ma sem találja ki senki, menjünk tovább...

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Húha, hát én ma azért nem tudtam jönni, mert Noé egész nap semmit nem aludt! :shock: De úgy ahogy mondom!! Hihetetlen. Estére már olyan nyűgös volt, hogy majdnem hívtam a dokit, úgy visított, nem evett nem aludt, nem tudtuk megnyugtatni. Láza viszont nem volt, úgyhogy nem akartam túl parás anyuka lenni, így nem telefonáltunk. Már Osanitot is adtam neki, mert nyála folyik ezerrel, hátha az a baj. Most alszik, de gondolom nem a szer hatott ilyen hamar, bár ki tudja... :roll: Valami tuti van, mert éjszaka is 2 óránként kelünk. Ja! Nappal viszont vigyorog ezerrel... :roll:

Cosmo!

Tényleg jó az a vízalatti kép! Ti csináltátok, vagy lehetett rendelni? Örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás! :D

Sosi!

Nem szép párodtól, hogy zrikál a kilók miatt! :evil: Miért nem támogat inkább, hogy most a tejcsi a lényeg, majd fogyózol ha már nem szoptatsz!

Noé még egy éves korában is velünk fog aludni... talán 2 évesen lesz külön szobája. Tudjátok, nekünk addigra még nem készül el a házunk. Bár itt is lenne plusz egy szoba, de az kell páromnak dolgozónak, úgyhogy marad velünk. Egy ismerősöméknek is 1 éves a lurkójuk, és velük alszik. Ők azért döntöttek így, mert egy nappali és egy hálójuk van, és szerették volna megtartani a nappalit nappalinak. Hát én az ő helyükben tuti megcsináltam volna a hálót gyerekszobának. Főleg, hogy el akarnak majd költözni nagyobba.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Nàndi lehet a képen?

Noémi, igazad van, csak nyaggasd a csapatot, a multkor is vki panaszkodott és màris beindult a topic!
Arrol nem is beszélve, hogy alig lélegeztünk fel az elso nehézségek utàn - szoptatàsi modok, mellgyuszi, hasfàjàs stb - mindjàrt jön a többi. Pl. a hozzàtàplàlàs, itt is ahàny könyv, annyiféle tanàcs.

Készül vki biogyümölcsöt ill. zöldséget venni a babànak? Most akkor ez jo dolog vagy sem? Igaz, hogy dràgàbb, de amennyit eszik egy baba, nem sok plusz kiadàs. Ilyenkor irigylem azokat, akinek kertje van, ö legalàbb pontosan tudja, mit eszik!

Jaj, ma este megint meg kellett küzdeni Rafaelnek a hasfàjàssal. Totàl ivbe kifeszitette magàt és ugy orditott. Adtam neki kupot és most alszik.

Képzeljétek, miota érdekelni kezdi a vilàg, evés közben is nézelödik jobbra balra. Söt, a szemembe néz (ellenörzi, ott vagyok-e) és vigyorog, cicivel a szàjàban. Nagyon édi! Ujabban a hajnali etetéskor is vigyorog ràm, nekem meg majd leesik a fejem a fàradtsàtol!

Szép vasàrnapot!
preta
 
 


Preta!

Na, a hajnali etetés nálunk is ilyen, és néha nem is akar már Noé visszaaludni, de én tüntetőleg hátat fordítok neki, hogy mutassam én még alszom. :lol:

Ez a bio gyümi, illetve zöldség jó ötlet nekem eszembe sem jutott volna...

Hasfájásra kúp is létezik? Miféle? Vagy a fokhagyma az ágy alól? :lol: Páromnak mondtam, hogy mi is kipróbáljuk hátha! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Lehet még a tegnapi fotóhoz tippet leadni?
Esetleg Dominik?

Zéti már az első naptól külön szobában alszik, mi pedig a nappaliban. Férjem pedig ha éjszaka gyakorol (zene), akkor az előszobába költözött.

Sosi, tényleg nem szép a párodtól, hogy cukkol. Inkább támogatna, aztán ha már nem szoptatsz, mehettek együtt mozogni. :wink:

Lányok, nálunk nem tudom mi van 3 napja. Egész nap csak szopizik, nem kell pótolnom tápszerrel (fejni már rég nem tudok). Este ki akarom pótolni max. 60 ml táppal és nem kell neki a cumisüvegből. Visít, sír, minden baja van. Két dologra gondoltam: 1. nem ízlik már neki ez a táp
2. a cumisüveg nem tetszik

Tegnap este kiskanállal pórbáltam belelapátolni. Nem fintorgott, sőt, nyitotta is a száját. Igaz, nagyon hamar meguntuk, mert legalább a fele mellé ment. Ezek szerint a táppal nincs gond, csak a cumisüveggel? Mi lesz, ha még többet kell pótolnom? Hogy fogom megetetni vele?

Előre is köszi, ha van ötletetek!

Puszi mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Süni: nekem sajnos nincs okos ötletem a pótlásra. :( Nálunk 2hete a szopinál próbál sztrájkolni néha, de ha kap egy kis tápot, akkor utána újra cicizik. Néha kicsit küzdeni kell, de eddig sikerült rávenni. Szerencsére nem mindig van cirkusz.

Tabati: ezt a képet vettük, mert 3emberes feladat elkészíteni, de mi is csináltunk néhányat, meg videót is, de inkább olyat, ahol nincs bent a feje a vízben, nem akartuk emiatt meríteni.

Nálunk most indult be igazán a duma és a kiabálás. Olyan cuki és főleg az apukájának magyaráz. A székelési gondok is megoldódtak maguktól, hetente többször is van :)

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!
HATALMAS NAGY GRATULA valakinek.
Lassan rakom fel a 4. képecskét.Én már tudom ki az :lol: :lol: .

Hát lányok,nátha van ezerrel.Ricsi hazahozta suliból,Viktor átvettte tőle tegnap,én meg ma reggel arra keltem hogy nem kapok az orromon levegőt.Remélem pöcsösöm nem kapja el.

Alvás:Domi is velünk alszik.Tavaly mikor vettük a házat,azért választottunk 2 szobásat,hogyha lesz baba akkor külön szobája legyen.Lett is volna,csak ugye közbe megjöttek a fiuk.Igy tavasszal lesz egy kis átalakitás.Elég nagy a nappali valószinű onnan választunk le egy darabot.

Kép
kata840725
 
 


Uppsz késtem 10 percet.Mentségemre szolgál,hogy azért mert felraktam a kaját.
Szóval a mai kép.
Kép

Kép
kata840725
 
 


Én csak tippelek. Noé van a képen?!

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Tipp: Karcsi

Kata: félúton nem lehetne részeredményt hirdetni? Meg hogy kié volt melyik képen? Bár némi könnyítés ez, de nem bírom ki a végéig :D.


Nándi 3 hónapos kora óta alszik a kis szobában, nekem sokkal jobb így, mert nagyon hangosan aludt, minden moccanására felébredtem. Meghallom ha fenn van, vagy ha be kell mennem hozzá.
Vendég
 


Puszedli24!
A könnyítés érdekében minden 5. baba után eredményhirdetés.A végére igy is marad 4 baba és az sem lesz könnyű.Így jó lesz mindenkinek?

Kép
kata840725
 
 


Így is jó :wink: .
Vendég
 


Tipp:Áron?

Kép
Kép
sosi
 
 


Noémi, remélem, feltűnt, hogy én eddig nem tippeltem, és nem is áll szándékomban elvenni senkitől a trófeát. Elnézést, hogy jöttem, sajnos csak most volt időm. Anuk pedig elköltözött, írta korábban, hogy nincs net a szüleinél. Szegénynek megvan a baja... ahogyan nekem is. Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat és a tippeket, de sajnos nem tudok gyakrabban jönni. Ezt el lehet fogadni, de mint tudjuk, "nem akarásnak..."

Heni

Kép
tücsök75
 
 


Noémi: ma kaptunk Corás katalógust, lesznek benne akciós bébiételek, Szentkirályi tuti, kecskemétire nem emlékszek.
Vendég
 


Jó estét anyucik!

Nekünk ma tökéletes napunk volt, sok pihenéssel, ruha-válogatással, és egy hatalmas sétával a Duna-parton. Nagyfiaim elgöriztek a töltésen, mi meg babáztunk. Természetesen a babakocsi egy idő után "törte a hátát" - ahogy Manó mondaná - , de jött a kenguru és másfél órán át egy hangja sem vot. Imádja, meg én is. A végén elaludt benne, nagyon klassz volt. Most már minden kicsike szépen szundizik.

Cosmo,
ették epres-marcipános morzsát? Nekem az ott a kedvencem. Melyiik házban voltatok?

Manó,
hogy sikerült a kirándulás?

Noémi,
amit az eltűntekről írtál, avval szó szerint egyetértek. Nagyon jók a Pacific Óceán Bébiitalok, abból az őszi 120 ft kb, 2 dl, dobozos, a Corában szoktam venni.

Tipp: ÁRON

Kata,
gyógyuljatok!

Preta,
krumplit csak biot fog kapni B. egy darabig. Répából is, de azt üvegesben, mert az a tuti. Kb. 8-9 hós koráig. A bébiételek közül a dm saját márkásai biok, azt fog enni. De nem kizárólag biot, mert az szerintem M. o.-n nem megvalósítható és megfizethetetlen, és nem is 100%, hogy valóban az.

Remélem holnap többen leszünk!

Benta

Kép
benta
 
 


Heni - nem akartalak megbántani, csak feltűnt, hogy eddig nem jelentkeztél!
Itt nem a képes játékról van szó. A várandósságunk alatt szinte megosztottunk minden percet egymással (örömöt, bánatot egyaránt), most meg eltűntetek...
persze én megértem, hogy nincs annyi időtök, mint korábban volt - nekünk sem. De azért pár naponta be tudunk nézni, elmesélni mi újság.
Ami Anukot illeti - talán Banyoszka vette észre, hogy az anyuci.hu-ra bejelentkezett, hozzánk képet is küldött, de egy szót sem írt magáról. Ez azért furcsa nem? Lehet, hogy valóban elköltözött (mi nem tudunk róla, mert mikor útóljára írt csak tervezte), de az furcsa, hogy ha net közelben jut bejelentkezik másik oldalra, küld képet, de egy szót sem írt, hogy mi történt vele.

Tényleg nem akarok itt tűzet szítani, csak leírom a véleményemet:

az ha valaki ritkán jön, de jön nem probléma. De igenis úgy érzem, hogy ez a fórum nem arra való, hogy valaki csak a bajait írja ide - de hogy mi történt azóta azt nem, illetve ha csak pl. szavazni kell, de egyébként szintén nem.
Szerintem ez egy jó közösség lett az elmúlt egy évben, és igenis mindenki tartozik annyival, hogy néha napján ad életjelet magukról.

Ez az én véleményem.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Puszedli, köszönöm majd megnézem a katalógust.

Benta, neked is köszönöm. Pont arra gondoltam, hogy holnap veszek DM-es bébiételt (illetve italt) kóstolóba.
Egyébként ma a Nestlé is nagyon ízlett Áronnak. Mint egy kis kacsa úgy issza! :)
Majd csinálok képet, de videón lenne érdekes! :)

Ma őszibarack nap volt. Ízlett neki - én csináltam botturmix-szal. Ebben a pempőzésben az a jó, hogy én is sok vitamint eszek, mert a gyümölcsök maradékát megeszem én!
Uzsonnára Hipp vaníiliás tejpép volt. Én ezt nem értem: múltkor túl híg lett, tettem bele még port - erre még hígabb lett
Erre most sűrű volt, de pár perc elteltével megint hígult....

Képzeljétek lehet, hogy új babakocsit veszünk: peg peregot.
Az a baj a Quinny-vel, hogy a mózest Áron kinőtte, a sportrészhez meg kicsi, hiába van kibélelve.
Ilyen van iker változatban a barátnőmnek, és ez tök jó, mert teljesen dönthető. :)

Majd holnap elmesélem mi történt!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


kezd kinyuvadni a gépem :evil: :cry: most is csak tipp: Benedek!

nekünk ma vendégeink voltak köztük egy édi 3 éves kislány :lol: hát fel kell kötni a gatxyát egy szövegelő prücsöknél :lol: Borcsa ma nyügi volt egy kicsit, de azért OK.

Noémi, tényleg csináltál a partira tőlünk kapott suzendvicskrémeket? És hogy sikerült a buli?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Noemi!

A barackot teljesen simara lehet torni a botmixerrel? Hogy izlett Aronnak?
A Hipp vanimias az tehentej alapu?
E is neztem mar a dm bio babaeteleket, jonak tunnek, az aruk is jo. Ezek tok ujak, asszem most jottek a piacra.

Tipp : Karcsi

Jo ejt,
Agi

KépKép
lys
 
 


Noémi,
nekem Peg Perego van, és imádom. Jó választás!

Kép
benta
 
 


Tavaly ilyenkor már tudtam, hogy terhes vagyok! Egy éve!

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni,ma is csak most értem ide,vendégeink voltak ma is és tegnap is!

Az én tippem:Rafael!

Bébiétel:nem is tudta hogy van dm
es is,én nagyon szeretem a dm márkás cuccait,majd így én is kipróbálom a bébiételt is ha már ott tartunk!

Noémi!
Nekünk is quinny a kocsink és ugyanaz a dilemmám mint neked,akárhogy is de Benedek is kinőtte a mózest széltében hosszában!
A sportrészt kipróbáltam ahhoz még nagyon kicsi,az akkor lesz csak jó neki ha már tud rendesen ülni,pedig teljesen vizszintesig dönthető!
A hordozóban pedig nem szeretem ha sokáig van mondjuk sikerült maxicosit venni ezt most szereti is!
Úgyhogy mi most hazahoztuk Jázmin babakocsiját ami szuper széles,és Benedek imádja!
De ezzel meg az a bajom hogy nehezebb tolni!(bergon)
Egyébként nagyon mérges vagyok hogy egy ilyen szupi kocsit hogy lehet így elrontani,pedig imádnám a quinnyt!
A sportrész majd késöbb jó lesz,ma belepróbáltam egy 1 éves kisfiút tehát ha már ül akkor jó lesz!
Na majd rakjál képet az új kocsiról!

Benta!
Tök szuper hogy bevált a kenguru,mi még csak egyszer használtuk,de nekünk is tetszett!

Sajnos én sem tudok napjában többször jönni,de azért próbálok pár naponta írni!
Azért sok a tenni való 3 gyerek mellett na és családi ház körül is,arról nem is beszélve hogy mindennap főzök!
De próbálkozom majd én is gyakrabban jönni!

Jóéjt Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Én is csak tippelni tudok, én is Karcsikára teszem a voksomat!

Mi jól vagyunk,ma kirándultunk egy nagyot Visegrádra, ahol a nagyobbik lánykám lovagolt egyet( még névnapjára ígértük, csak a nagy hőség miatt inkább halasztottuk), Niki ez idő alatt szopizott az autóban , majd a kenguruban aludt egy nagyot. Nagyon jó volt az idő is,meg az egész nap is!

Tücsök! Mi a baj,ami miatt írtad,hogy Anukanak megvan a maga baja,meg Neked is? Nem osztod meg? Vagy nem publikus?

Anuknak ha nem lenne netje, akkor máshova sem írogatna.... Meg akkor az iwiwen sem lenne fent szinte naponta.....(megkuksiztam:))

Süni: Tippet sajnos nemigen tudok adni,de ha vigasztal, Niki ugyanezt csinálja, mint Zéti.Próbáltam Neki pótolni,mikor a betegségem után kevesebb lett a tejem,de sem cumisüvegből, sem kispohárból , se kanálból nem fogadta el!!! Pedig én anyatejet akartam Neki adni, nem tápit...
Szóval nekem is nagy fejtörést okoz, hogyha majd tényleg pótlásra szorul, hogy fogom adni Neki....
Bár az is lehet,hogyha majd valóban éhes lesz,akkor majd nem válogat.....

Manó:Remélem jól sikerült a lakókocsizás! Majd gyere,ha már utoléred magad otthon!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.09.27 21:19-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benedek ma 3 hónapos! :P :P :P
Olyan gyorsan megy az idő!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Gyors tipp: Zéti - lehet, zavar meg? csak a Z betŰ :roll:

Köszi az eddigi véleményeket a különalvásról. Olyan jokat írtatok, hogy lehet, mégis belevágunk, max. majd egy hét múlva áttoljuk a kiságyat hozzánk. Igazából most önző leszek, de nem a baba miatt aggódom, hisz ott a bébiőr, hanem magam miatt. Én kb. 10-15x kelek egy éjjel, ebből 2 etetés, a többi csak fals riasztás. Igenám, de eddig egy métert tettem meg az ágyamtól, most meg járkálnom kell külön szobába? Azt hittem, a nehezén túlvagyok :shock: Na majd beszámolok, hogy alakult.

Ezekben a babaételekben akkora biznisz lehet. Nem győzöm átlátni, túl nagy a választék. Van DM-es, Auchanos meg egy itteni üzletlánc kuponkatalógusa, egy halom kedvezménnyel. Viszont hiába olcsóbb így, jó lenne leragadni egy-két márkánál, hogy legyenek megszokott ízek, nem?

Ma mi is vendégségben voltunk, egy 9hós kislány kezdeményezett a fiamnál, de ő nem vette (még) a lapot. Viszont irigyeltem, ahogy kanalazzáék bele az almapürét, már várom valahogy a függetlenséget (ezt nem tejűzőnek szántam).
Nekem nagyon ajánlották a Babycook készüléket, ami gőzben megpárolja majd ugyanabban az edényben turmixolja a zöldséget vagy gyümölcsöt. Nem olcsó, de egyszerű készülék, most látom az interneten, kevesebb mosogatással jár, mint a botmixer.

Eltűnés: anno terhesség alatt ugy terveztem, ha baba meglesz, ugysem lesz időm, majd szépen elbúcsúzok tőletek, mert a végén iszonyat mennyiséget termeltünk a topicban. Aztán persze maradtam, mert érdekel, kivel mi van, meg annyit segitettek!

Nekünk Mutsy babakocsink van, és még egy csomó hely van benne. Az elején nem tetszett, hogy nagy, de már többen vesztek újat, szóval remélem, én megúszom.

Szép hetet mindenkinek!
preta
 
 


Anuk tesója vagyok életjel!

Marha kedvesek vagytok mondhatom!!! :evil: Ha valaki tényleg nem tud jönni akkor rögtön ki kell dumálni? Utána kell leskelődni stb??? Ez aztán a "szeretetteljes" csapat. :roll: Ezek után biztos, ha lesz otthon net akkor sem fog többet jönni, hisz itt nem is várják! Sőt!

Emma kórházban van, hazaköltöztek a szüleinkhez, én szoktam bejelentkezni a dolgaihoz. (Már amikor el nem felejtem)

Most meg legyetek boldogok a nagyságosságos önmagatokkal és villogjatok önnön tökéletesnek (vélt) anyaságotokban!!! :(
Vendég
 


Szia Kedves Névtelen!

Akár hiszed, akár nem, tényleg hiányoltuk Anukot, és azt hittük, megharagudott ránk. Illetve nem értettük,hogy ha máshova ír, ide miért nem!
Képzeld, tényleg érdekelne,mi van Velük!
Lennél kedves és megírnád, miért van Emma kórházban, illetve hogy mi van velük? Minden harag és keserűség nélkül?
Jöhettél volna hamarabb is,és akkor nincs találgatás-feltételezés!
Gondolom, hogy most akkor nagyon zavaros az életetek, ezúton bocsánatot kérek a "csapat" nevében!
Viszont minket sem kellene megbántani a "tökéletesnek hitt " anyaságunkkal, itt senki nem villogni akar szerintem!
Azért köszi, hogy jöttél!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Jaj lányok!

Eddig olyan jól megúsztuk...de hát ez sem tart örökké.
Talán erről már beszéltünk is, hogy mi itt leírunk egy csomó mindent, amit aztán kedves "névtelenek" olvasgatnak!
Kedves Anuk testvére! Ide miért nem Anuk jelszavával jelentkeztél be? Miért maradtál névtelen? Arccal nem vállalod a hozzászólásodat?
Azért hogyha már ilyen jófej vagy, nézzél vissza, és olvass vissza. Mikor Anuk leírta, hogy költözik elég sok hozzászólás, támogató szó érkezett neki. Azóta meg se kép se hang!
Joggal mondhatjuk mi is: nem lelki szemetesládák vagyunk, kíváncsiak vagyunk egymás sorsára. Főleg Anukéra, aki szinte az első perctől kezdve csapat tag volt.
A másik: ha ennyire értesz a számítógéphez tudhatnád, itt bármit vissza lehet olvasni, így senkit sem beszélünk ki a háta mögött.
Én Anuk előtt is vállalom a váleményem!

Üdv: Noémi (és nem névtelen arcát nem vállaló primitív)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Bocsánat lányok, de én olyan vagyok, hogy nem tudom magamban tartani ha nagyon felbosszant valami.

Benta, én is pont ma 1 éve tudtam meg! Szombat reggel volt, tök korán felkeltem. A 2. csík szinte előbb látszódott mint az első és rohantam be a férjemhez - hogy látod ezen két csík van! :):)

Moncsy, nekem is ez a bajom a Quinny-vel. Nagyon tetszik még mindig, és a travel system is tökéletes...csakhát ez az ülős rész hülyeség. (nekem buzz van) Ráadásul hiába dönthető le ez is akkor is ülnie kell, mert az ülőrész fix.

Na megyek! Mára már kidühöngtem magam!

Egyébként ne az vegye magára a korábbi hozzászólásomat, aki jön de csak pár naponta. Nem nekik szántam!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
Hát NO COMMENT névtelen írásához.Nem hiszem hogy Anuk pont a babanetes jelszavát nem adta meg neki.

Mi is a Pacifikos bébiitalt vesszük és nagyon bevált.Nálunk itt a CBA-ban 110ft.Most a Bookline-ról akarok tejpépeket rendelni.Rendelt már onnan valaki?

Lassan jön az 5. kép.Ha lesz helyes tipp,holnap részeredményhirdetés.

Kép
kata840725
 
 


Lányok, a névteleneket és más kellemetleneket ignorálni kell és kész.

Én minden reggel itt iszom meg az ébresztő teámat veletek, mikor már elment a kis csapat és B. is elaludt.

Kata,
tejpépet nem, de könyvet rengeteget rendeltem már, megbízhatóak, gyorsak, pontosak.

Puszedli,
melyik Cora-katalógus volt? Én nem találtam semmi ilyesmit benne.

Megint igen keveset szopizik B., ráadásul a cumisüveg sem kell, csak trükközve. Mintha hányingere lenne, úgy öklendezik tőle. Pedig tuti nem elég neki a tej. Ami lenne több, de nem akar cicizni. Bezzeg a kanalas, az jöhet. Szereti a rizspépet is, a barack is bejön, meg ezek keverve is nyamm. Nem szórakozik egy kanál, 2 kanál stb., hanem 1 dl, 2 dl :) A levek viszont nem kellenek, mert cumisüvegből jönnek :roll:

Benta

Kép
benta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?