Új privát üzeneted érkezett!

Én is,én is,Mi is küldünk egy cuppanóst és egy Isten Éltessen Martinnak!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Martinnak utólag is boldog hófordulót!
Riella, sajnos nem elég, hogy van vonalzótok, írni kell a hófordulótok környékén, hogy "szemet szúrjon" :wink:

Kép
ági_bp
 
 


enyém kb 11-max12 órát alszik. utóbbi napokban inkább 11. de most mintha hirtelen lecsökkent volna az alvásideje. viszont enyém is most tanul járkálni, lehet h ez bezavar. ráadásul Vikit úgy tűnik minden alvásilag hozza ki a kerékvágásból. kivéve a fogzást - mert én úgy tapasztalom h annak semmi köze az alvásához, a közhiedelemmel ellentétben :shock:

fúú, gyermekem ma annyit evett!!! anyós-mamánál ebédeltünk és úúúgy bezabbantott, mint még soha!!! csak lestem! :shock: na, meg is lett az eredménye, mert rá két órára akkorát kakilt és benne volt elég egyértelműen az étlap :roll: :shock: remélem, ennyivel megússzuk a dolgot. :? de olyan jó volt látni h hamizik és örömmel. mama szórakoztatta - játszottak egy csomót :oops: , Viki meg közben tátogott, mint egy madárfióka :lol: annyira aranyos, ahogy eszik :D
Vendég
 

 
 

ja és bringa, egyrészt nem is voltunk itthon napközben, másrészt meg dögrováson a számítógépünk, plusz az egész házban elment az áram este, n9re lett jó, úgyh a késedelmet ennek tudd be!! :roll: (plusz melegvíz is hol van, hol nincs :evil: )
Vendég
 


nem emlékeztem pontosan bogy weblapjának címére és bepötyögtem az angolbabaruha www-t, de az egy másik lap!! :shock: gyanús volt. még szerencsére idejében észbe kaptam és nem gyarapítottam a konkurencia zsebének tartalmát :wink:

szülinapi ajándék ügyben ötleteket még szívesen fogadok!!!!
Vendég
 


Doo, ez tök jóóó hír, hogy Viktória teletömte a pocakját!!! :D :D :D csak így tovább. Gondolom majd hozzászokik és nem köszön vissza 2 óra múlva a kaja.

Kép
ági_bp
 
 


Én már írtam, hogy mi járgányt veszünk, de még cipő jutna eszembe. Asszem ettől nem lettél okosabb.
:idea: fürdős játék? Tudod olyan amit a nagykád mellé a csempére lehet tapasztani, s mindenfélét tud, vizimalom, meg ilyesmik vannak. Mi épp olyat vadászunk.

Kép
ági_bp
 
 


Doo!panel-feeling :( :wink: :lol:
azt hiszem Lilka és Viktória tényleg nagyon hasonlítanak egymásra....nála is minden az alvásra hat,kivéve a fogzást,csakúgy,mint Vikinél :wink: :lol: és ő is nagyon szívesen eszik idegenben!és még annál is szívesebben kakil! :shock: :lol: itthon egy napra egy hőstett jár,bezzeg mikor tesóméknál voltunk két óránként csinálta össze magát :roll: :oops: :P mondjuk gyakorlatilag egész nap evett valmit valakivel :D
az én ötleteim:sátor-golyókkal.ebben jókat lehet bujócskázni és később nagyon jó kis vacok lehet neki,ha szerencséd van kapsz a Corában,akciósan együtt a kettő 4500körül van.ha nem akkor a sátor 4ezer,golyó külön,100darab 2ezer forint.legalábbis Tescoban ennyi volt.
autója van már Vikinek?én vettem egy dzsipot neki,ami magától jár és visszafordul,ha akadályba ütközik,hát ezen úgy kacagott,h játék így még nem nevetette meg! :lol: és szaladt utána ahogy csak bírt!
hát és pesze vannak a készségfejlesztő,belerakós játékok,de szeintem ezek még ráérnek,egy egyszerűbb dobozzal jobban eljátszik,mint azokkal :shock:
én ennyit tudtam hirtelen :roll:
ja és még egy hasonlóság:ma azzal várt haza az apja,h "képzeld fél a lufiktól" :shock: mondtam nem baj,nem csak ő egyedül! :wink: :lol:

nem akarna vki jó áron megszabadulni a bölcsőjétől?

Kép
bringababa
 
 


Ági!Fisher-price-nak van olyan.megjegyzem már vízköves és Lili azon kívűl,h imádja letépni és aztán kidobálni,azt a malomkereket víz csak akkor éri,ha én játszom vele :shock: :P viszont nekem bejön! :lol:
Alexa vmi horror árat mondott most rá,meg sem merem írni,tőle kapta karácsonyra :shock:

Kép
bringababa
 
 


igen,egen,negyed egykor keltünk,este 10től aludtunk.igaz,én most nem tudok,de ő nyomja.amíg nem nyitom ki a szemem,addig rámnéz,rámfekszik,becuppantja a teásüveget és alszik.nélkülem unatkozna. :lol:

én moncsicsit rendeltem eddig szülinapra,mert a dalt imádja,hát megmutizom neki,mi is az.
amit szeretnék venni még az a tesco vizi játszóasztala.4500 körül van és olyan mint egy vizividámpark kicsibe.meg kültéri játékokat tervezek,akinél kert van,annak jó.olyan medencét,ami spricceli rá a vizet.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


gabi, ilyen medencét hol lehet kapni?
bringa, én is sátrat akaroooook, de ahol kinéztem, pont elfogyott :cry: :evil: :evil: én alagutasat szeretnék.
vízi játékunk van, meg vetettem is egyet most anyuval. ami van, az egy békás (gabiéknak is van :lol: ), tescoból jött - nézzétek ott, ági!! amit most fog kapni, az egy csrepes virágos, játék nagykerben vettük. ha locsolod, a virágok megnőnek, meg asszem mindenféle hangot adnak ki. sztem tök jó!!
asszem, ma elmegyek játékbeszerzőre - ha már sátrat nem kapok :cry: :cry: legalábbis olyat, amit megálmodtam...
Vendég
 


És mit tud ez a vizibéka, Doo, Gabi??

Kép
ági_bp
 
 


hát annak van ilyen malomkereke. vizet lehet bele töltögetni. én is élvezem :lol: Viki meg a kedvemért nézi néha a mutatványt :wink:

ági, akkor lécccci, adj tanácsot h esetleg milyen cipit vegyek?! úgy értem suppi itt nincs, superfitt meg marha drága, szal nem márkailag elsősorban, hanem h nyitott v zártat érdemes. meddig tud használni egy cipőt így az elején?
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk... Levente reszeltsajtos-vajas kenyeret reggelizett, olyan édesen tátog mint egy kis csibemadár. :) :)

Belevagyok fulladva a ruhákba.... mosok vasalok árazok... most hogy börzékre is járunk nagyon kell pörgetni a ruhákat, így viszik az áruházból is.
Mosthoztam egy valag Prince Oliver rucit is, akit érdekel nézze meg, nagyon dögösek és occsók! :) :)

Áprilisban mindketten kimegyünk Angliába, így felszabadult egy kis hely a csomagokban, akit érdekel next ruci szóljona részleteket megbeszéljük, de nem szeretném közösbe írni! :) :)

Levente kab egy olyan bőr topánkát szülinapjára és joghurttortát.
Kéri valaki a receptjét?
Meg persze valami játékot, de még nem tudommit. Majd a 17-ei börzén körülnézek! Én még sosem voltam ilyen kismama-baba börzén csak most 31-én először... nagyon tökjó dolgok is vannak!!! :) Csomó játék, készségfejlesztő dolgok, olcsó pampers pelus, meg hipp kaja. Szóval jól bevásároltam. Kíváncsi leszek a 17-eire is... :)

Melcsi, Lorci, Csicsi???

Senki nem tud róluk semmit? Telszámot?

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Jelentem, én a szülinapi tortán agyalok. :roll:
Én fogom csinálni, olyat szeretnék, amit Emma is megehet és bele tud tenyerelni, hihi.
Tiramisu?? :roll: :lol:

Had büszkélkedjek én is, Emma is beveszi a falatkát a szájába (nem mindig, van amikor maszatol csak vele).

Bringa készségfejlesztő belerakós játékkal Emma már rendeltetésszerűen játszik, bele tudja tenni a formákat a helyére.
:wink:

Na nem vágok fel. :wink:
Még jövök...

Kép
niki30
 
 


Doo, nem tudom meddig tud használni egy cipőt így az elején :shock: attól függ, milyen tempóban nő a lába, milyen lesz az idő...mennyit használjátok. Szerintem-de ezt tapasztalat nélkül mondom, hamarabb kinövi, mint elnyüstöli.
A fő szempont tényleg az, hogy a sarkát jól tartsa meg. Itt elolvashatod a supi leírását, s ha nincs is ilyen, akkor is ezeket a szempontokat, ill. hasonlókat tudsz figyelni.
http://x113.dataglobe.eu/artmusic/supi/

Kép
ági_bp
 
 


ahogy nézegetem, én a helyedben már szandálcipőt vennék, mert az vastagabb zoknival már most sem hideg, s tavasszal is jó lesz. Gondolom még sokat úgysem teszed le a földre az utcán.
Itt lehet rendelni is, csak az a gáz, hogy ugye az ilyen cipőt szerintem legjobb felpróbálni :roll:
Sok sikert. Ha a fejedben vannak ezek a szempontok, biztos fog sikerülni jó cipőt találni. Hajniék is valami elég jót vettek, és nem túl drágát...valami avomicsoda a márkanév :?:

Kép
ági_bp
 
 


Niki, itt Te is megtalálod a pontos címét az újpesti boltnak :wink:

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok!
a fürdősbéka :fején locsolod be a vizet,akkor bólogat és onnan malomkerékre folyik,én is szeretem.
A medence béka meg ha slagra dugod és ül a gyerek a medencében,spricceli neki véknyan a vizet.Mindkettő tesco-s.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Tenyleg csajok irjon valaki torta receptet, amit picurok is ehetnek!!!
En is szeretnek csinalni majd, de sutni nem igen tudok szoval csak reszletesen...

Lanyok Gabornak megint felajanlottak az allast, kicsit tobb loveval, valamint alberlettamogatassal is, ma kell valaszt adni.
Olyan benak vagyunk, az elobb beszeltunk, hogy akkor most mi legyen, mindjart beszel az illetovel, megkerdez meg egy-ket dolgot (alberlettamogatas meddig? stb.)
En mondtam neki, hogy tamogatom, ha igy ha ugy dont, mert en nem tudok fixen egyik mellett sem voksolni.
Tudom gaz, de aaaaaaaaaaaaaaaa...
Eloszor biztos csak o menne, hogy bejon e az allas hosszutavon, hogy erdemes e felcuccolni csaladostul, es hat nem igen akar hetvegi apuka lenni, en sem rajongok ezert...
Majd infozok!

KépKép
horilda
 
 


Ilda, szegénykém, már megint válaszút előtt álltok! :cry:
Azért remélem jól döntötök! Hajrá!

Kép
niki30
 
 


Ági, köszi szépen, megnézem én is.

Kép
niki30
 
 


Szia Ilda!

Úgy tűnik, hogy nagyon akarják a férjedet. Szerintem ez akár azt is jelentheti, hogy hosszú és komoly karriert szánnak neki a cégnél. Ami a mai világban nem egy utolsó szempont. Mármint, hogy létbiztonságban élni.

Remélem, hogy sikerül a legjobban dönteni.

Majd irj, hogy mi van!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


sziasztok

ma el kellett lógnom melóhelyről, mert gyermek egész hétvégén lázas volt, plusz hányás, hasmenés, vittük délután az orvoshoz. Először arra gondoltam, hogy remélem nem rota - mert ugye beadattuk a drága szurit -, de nem. Torokgyulladás. Úgyhogy gyermek ismét beindította a tejtermelést, dagad a mellem, nem tudom mi lesz holnap a melóhelyen. Majd jól kipárnázom a melltartóm:-))) Most már jobban van, de a hétvége pokol volt, mert ugye éjjel kell hányni, meg a láz is gyötörte. Most alszik az apjával.

Én még nem is gondolkodtam szülinapi ajándékon. Rossz anya... De viszont úgy intéztük, hogy aznap lesz a keresztelője, pont vasárnapra esik a szülinapja, így a két család együtt lesz az első szülinapon.

Bringa, Tűzvonalban:-)))) Én is nézem és közben folyamatosan szitkozódom..... mint orvosok a vészhelyzeten....

Ilda! Kívánom hogy jól tudjatok dönteni!

Úgy néz ki jön a felső két fog, kezdek megnyugodni, hogy mégis lesz kettőnél több foga a gyerkőnek. Én csüt. megyek nőgyógyihoz, mert valami nem stimmel. Remélem még nem öcsike az.... mondjuk annyira nem vagyunk aktívak....

Mindenkinek szép napot, hetet.

Márti
stella2007
 
 


Márti, tudod nem kell túl aktívnak lenni, elé egyszer csinálni abból is lehet kisöcsi :wink: :lol: bocs hülye vicc :oops:
Remélem Stella hamar megyógyul, látszik hogy a gyerek még tudja mire van szüksége, ha betegek rögtön rácuppannak újra a cicire...
Kezdheted újra a fejést a melóhelyeden...
Zsófinak is most jönnek a felső 1-2 es fogai, szerencsére mind a 4 együtt.... 4 apró ,illetve most már egyre nagyobb pötty... fél éve nem jött új fog, most behozza a lemaradást...

Doo, igen én már egyszer kértem tőled a gesztenye torta receptet, azt ehetnek a picúrok is, és én is nagyon szeretem (enni) azt íírtad jól sikerült, szívesen kiprószálnám...

Játékötletek nagyon jók, elraktározom az ötleteket... újat nem tudok hozzátenni...

Niki, nagyon ügyes Emma hogy használja a formabedobósat, Zsófi is kapott egyet rokonyoktól a múlt héten, de csak végigmajszolta az összes színt, és elhajította a francba egyesével :lol: hiába mutogattam neki mi a teendő vele...

Ilda, igen , igen ha már másodszor is felajánlották a helyet neki, bizti nagyon szeretnék, és hosszútávon... sok sikert a döntéshez!
max ha mentek, és nem találsz te fent munkát, jöhet a kistesó projekt :wink: az leköt újabb pár évre :wink:

Bringa, nekünk nagyon szép bölcsőnk van, de jön sógoréknál a gyerek, úgyhogy oda megy a bölcső..

kösz az alvós válaszokat, akkor úgy tűnik eddig aludt Zsófi többet mint az átlag, és most csak simán normálisan kevesebbet alszik... (kivéve Csipkejózsika Brendust :wink: :lol: ) jaaaaaj nekem


na mennem kell ,mert ZSófi tépi a ruhám és rajtam feni a két fogát (meg a négy új helyét...)
pici76
 
 


stella, nem biztos h kisöcsi - lehet kishugi is :wink: :lol:

ja, eszembe volt ám a napokban a gesztenyeizé - hát inkább parfé v puding, nem egy hagyományos torta. de akkor íme:

búzadarát főztem asszem rizs v zabtejben, de lehet simán vízben is. utóbbi esetben sztem egy kis víníliáscukker elkél bele, a növényi tejekhez nem feltétlenül kell, mert azok édesek. de ízlés dolga. szal ez az alapja a "tortának". a teteje pedig vaníliapuding - by DM, ami tul.képpen csak kukoricakeményítő és bourbon vaníila, szal ha vkinek van ilyesmije otthon, akkor nem kell drága pízért megvenni a zacskós keveréket. ezt is növényi tejben főztem, kicsi nádcukorral és ebbe reszeltem bele a gesztenyemasszát (teljesen hagyományos, cukros, aromás bolti, de lehet venni aromamenteset is, ami nádcukorral készült, sőt lehet előre reszelt, teljesen ízesítetlent is kapni. én ünnepi eledel esetében nem vagyok olyan szigorú h no cukor. hétköznap úgysem eszik ilyesmit!) mivel a gesztenyemasszában van cukor, meg a tej is édeskés, ezért a zacskón írtnál kevesebb cukrot tettem a pudingba. ja és egy kevés étkezési zselatint is kevertem a pudinghoz (előre elkészítve). na és persze magozott, fagyi meggy (kiolvasztva) került még bele!! tupperes desszertes gyűrűbe tettem az egészet, szal a puding kerül alulra, rá a gríz, mert kiborításnál fordul a kocka (bocs, az esetleg redundáns infókért, csak próbáltam basic szinten leírni). a tetejét pedig puffasztott amaranttal díszítettem.
most hasonlót fogok készíteni, csak nem lesz benne gesztenye, hanem a tetejére őszibarcit szeletelek, meg meggyet rakosgatok és azt vonom be zselatinnal. legalábbis így tervezem. de még lehet h megszavaztatom a rokonságot ezügyben :wink:

ági, néztem weblapot, de nekem ezek a cipik nem tetszenek :roll: :oops: :oops: hajni asszem lienásat vett. az meg most hallottam h a siesta cégből vált ki.
Vendég
 


Nálunk is jön a két felső fogacska, már látszanak rendesen (úgyhogy most nem csak látni vélem őket, ez már tuti). Blankának is félévesen kijött a két alsó, azóta semmi. Úgy látszik, most húznak bele a fogzásba az eddig ezen a téren lemaradott babócák. :lol:

A játékötletek nekem is tetszenek, nekem eddig nem nagyon volt ötletem a bébitaxin kívül.
Köszi a tippeket!
A Tesco-ban már kerestem azt a 100 db-os labdát, amiről írtatok, de sajna nem volt. :(

Doo, a gesztenyés recept engem is érdekelne. Köszi előre is.

Ilda, szorítok, hogy jó döntést hozzatok. Nehéz, tudom.

Nálunk is voltak a hétvégén háznézők, lehet komolyak. Ha igen, költöznünk kell.
Hétvégén úgyis Pesten leszünk, úgyhogy lehet egyúttal szét is nézünk lakás-ügyben egy picit.
Kőbányán az Újhegy környékét néztük ki. Régebben más helyre vágytunk, de végiggondolva a mindennapi közlekedést ez tűnik a legcélszerűbbnek nekünk jelenleg, kezdetnek. Az én munkahelyem Kőbányán van, a cégnek van saját óvodája, oda járhatna Blanka. Ha ezen a környéken élnénk nem kellene túl sokat utazgatnunk a gyerekkel.
Ismeri esetleg valamelyikőtök jobban ezt a környéket, hogy mennyire élhető hely?

Nekünk is van két formaválogatós játékunk, de Blanka még nem rendeltetésszerűen használja, csak rakosgatja ide-oda a darabjait, de nem a helyükre még véletlenül sem.
mary74
 
 


lineásat. az infókat még nem olvastam el elég alaposan, de áttanulmányozom!! köszi :)
Vendég
 


mary, már ki is találtam a gondolatod! mit szólsz? :wink: :lol:
Vendég
 


pici, wwááá, nem csoda h annyit üvöltött mostanában Zsófi!! egyszerre 4 fog!!! :shock: szegényke :( hát igen, a szépségért meg kell szenvedni...

stella, jobbulást kicsi Stellának!!! azért ezek a tünetek ölég katasztrófálisan hangzanak... :roll: :cry:
Vendég
 


Csipkejózsika! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


különben nem Lili volt a nagyalvó? :roll: :shock:
Vendég
 


Szia, Doo!
KÖSZI!!! :lol: Igazán gyors voltál! :wink: :lol:
mary74
 
 


hoppá!! Blankának boldog hófordulóóóóóóót!!! :D
Vendég
 


Köszönjük!!! :lol:

Kép
mary74
 
 


és ha már így belejöttem a szülinapi tort leírásba, a kismama babakonyhájában is van egy jó ötlet: palacsintatorta! úgy írja h tej- és tojásmentes, vagyis csak lisztből és ásványvízből ki lehet keverni és megsütni, aztán ízlés szerint kenegetni és egymásra rakni, a tetejét kakaóval leönteni. én már sütöttem ilyen palacsintot és legalább olyan jó, mint a tejes és tojásos!! :shock: de sztem uúgy meg lehet próbálni növényi tejjel - lehet, szerdára csinálok vmi ilyesmit. asszem kétszer fogunk első szülinapozni :lol: szerdán, amikorra esik és szombaton, amikor az egész családdal ünneplünk.

jaj, márti jó h írtad a keresztelőt - ezek szerint nem mi vagyunk az egyetlenek, akik így kifutottak az időből... :roll: nálunk most úgy néz ki h májusban lesz.

ja, május: sajna, bejött nekem 16-ára egy egésznapos progi, amit halasztani nem tudok, így utána szo. elég húzós lenne egy kerti parti levezénylése... :? kérem a szavazatokat konkrét dátummal h mikorra módosítsuk!! ha még van érdeklődő...
Vendég
 


Blankának boldog hófordulót!

Márti, kitartást Nektek és jobbulást a kicsi Stellának!

A bölcsőt sajna már mi is eladtuk:(

Kép
niki30
 
 


Csajok, időpont ügyben most döntsünk, mert aztán már mindenki nagyon be lesz táblázva....jön a nyár, jönnek a nyaralások.
Fixáljunk le valamit és akkor úgy tud mindenki alakítani. Oké?

Kép
niki30
 
 


sejtettem én,h Lilit nem az eszéért fogják szeretni :shock: most arra gyúrok,h legalább akkor szép legyen! :wink: :lol:
elképesztő Niki,nagyon okos a kis Emma és ügyes,kertelj cak vele,mert ez nem semmi! :P

1enlőre csak ennyit,majd jövök még.mert úgy van,ahogy Doo írta:Lili VOLT a nagyalvó :shock: :evil: :twisted: :evil:

és Blanka!Boldog,nagyon boldog hófordulót!!!!!!!
majd írok Kőbányáról Mary!

Kép
bringababa
 
 


Jaja, büszke is vagyok már, csak nem akarok kilógni... :oops: :oops: :oops:
Videó is van róla, csak nem tudom feltölteni (nincs hozzá progi):(

Jajj, Blanka de kis huncutul néz:)

Kép
niki30
 
 


Márti!mielőbbi gyógyulást a pici Stellának,jaj a hányás annyira rossz egy ilyen pici babánál!vigyázz rá nagyon!a fejleményekről pedig rólad tessék beszámolni!ez (tűz)parancs! :wink: :lol:

Kicsit ellányosodott a topic-erre gondoltam tegnap,mikor nem tudtam aludni éjjel,erre pont ma írt Bogy és Vanda is :roll: :wink:
De Vanda!nagyon szűkszavú voltál,mi a helyzet Bálinttal?

Niki!ez hülyeség! :evil: :twisted: :evil: örömeinket és bánatainkat is megosztjuk egymással,szerintem senki sem értette volna félre,ha büszkélkedsz Emma tudományával!sőt!KÖTELEZŐ! :D

Azt hiszem GYES-beteg kezdek lenni :shock: két pokoli nap és egy pokoli éjszaka után,alig vártam,h Liláj végre elaludjon és úgy cuppantam a Baileys-es üvegre,h csudi! :oops: :lol:
Ráadásul eső nap volt,nekem meg nem volt egész nap internetem,na nem mintha esélyem lett volna ma Lilitől idejönni,de akkor is! :evil: :twisted: :evil:

Remélem a legfontosabbra reagáltam,ha nem ígérem pótolom,de most le kell feküdjek,remélem fogok tudni aludni,mert ha nem tuti alkesz leszek :idea:
Jó éjt!

Kép
bringababa
 
 


Bringa igyál csak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


mi az h Lilit nem az eszéért fogják szeretni?! :shock: ilyet ne is mondj, kedves Brigitta!!!!!! :evil: :roll: :wink: egy büszke, magyar anya nem beszélhet így leánycsemetéjéről!
sztem Emma extra ügyes ezen a téren!! a rendes formabedobósat még enyém sem használja egyedül, de pl a fisher price-os zsiráfot, amibe csak kockákat kell bedobálni, azt már dobálja és ki is nyitja az ajtót alul. mondjuk, az az igazság h én nem nagyon tanítgatom ilyen kunsztokra... :oops: asszem az ilyesmi nem nekem való. csak behozza majd az ilyen típusú lemaradásait... :roll: de sztem a finommotorikája elég jó: rizsszemeket simán összeszed akárhonnan és megeszi... :shock: vagy ez nem akkora ügy? mondjuk, azt nem jegyeztem fel h mióta csinálja, de már nem most kezdte.
Vendég
 


Bocsánat,csak az alkohol beszélt belőlem! :oops: :wink: :lol:

Szép jó reggelt! :)

Kép
bringababa
 
 


Lili macska kajával gyakorol :lol:
a képességei ezen a téren (is)hasonlítanak Vikiéhez,a csigusz és a bödön tetejét már kinyitogatja;amúgy is ez most a legnagyobb szám,mindent kinyitni,letekerni,foggal lefeszíteni;és felülről beledobálgat.de a formák helyén mégcsak a kis mancsát dugja be :lol:
Huh!Lili hót diló volt vasárnap délutántól,tegnap délutánig :evil: :twisted: :evil: nem aludt el apjának délután,ilyet már tényleg nagyon régen ne csinált :roll: meg is lett az eredménye,extra nyííííííííííííííg volt.egész nap ezt nyomta:mmmmhhhmmmmmmmmmhhhhhhhh,és ezt váltott fülsüketítő szólamban :x :x :x
Komolyan néha az az érzésem egy kétarcú istennel élünk együtt :shock: :roll: :? vagy egy frontistenség.... mindig hidegfrontnál kattan meg.
Vasárnap éjszaka pedig olyan xarul aludtam,h csuda.utoljára terhesen volt ilyen éjszakám.lehet szimpátiás terhes vagyok nővéremmel :roll: :)
Szóval képzelhetitek ezek után milyen nagy szükségem volt arra az italos üvegre :wink: :lol: Na aludtam is!mint a bunda.
És úgy tűnik,h Lili is megjavulódott :shock: :wink: :lol: ,mert újra békésen ébredt,hagyta anya hagy kávézzon meg és még mindig türelmesen magyaráz az ágyikójában.
Remélem ez most jó előjel! :wink: :lol:

Ma megyünk oltásra.
és most visszaolvasok,mert tegnap elég sokat írtatok,nekem meg elég korlátozott volt a felfogó képességem :shock: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Bringa, Te lökött vagy így kora reggel!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy bírlak! :lol: :lol:

Kis piás anyuka bezuhant tegnap az ágyba :lol: :lol: :lol:
Hülyülök ám. Én is szoktam iszogatni, pedig én még szoptatok. Csak lightosan.

De nemsokára lesz nemulass!! Juhujj! Lefoglaltuk a szállást Prágába, május 2.án indulunk apával kettesben! Már alig várom.
Úgy benyomok magamba egy sört, h. csak nah. Persze nem csak egyet:)

Néha a gyermekek megmagyarázhatatlan módon nem előírásszerűen működnek. Tényleg megmagyarázhatatlan. Sokszor még a frontra sem lehet fogni, mert nincs.

Doo, köszi. Egyébként tényleg látom Emmán, h. fejlettebb a koránál. Olyanokat csinál, amivel még bőven ráérne.
Jó, sokat dumálok neki, mesekönyvezés megy ezerrel, meg ez a bedobálós is sokszor előkerül, mutogatom.
Meg már tökre megért dolgokat. Mondom neki, h. ide azt a mesekönyvedet amelyikben a béka van, és teszi. Kérem, h. mutassa meg a békát és hozza és megkeresi basszus. Sokszor úgy ledöbbenek rajta miket nem tud.

Kép
niki30
 
 


javítok: mondom neki, h. hozd ide....

Kép
niki30
 
 


Én is szeretlek Niki! :wink: :lol: a legjobban,mikor kiakadsz,kifakadsz :lol: még azt is olyan finoman,csajosan teszed! :D
A hozd ide,keresd meg Lilinél is működik.tegnap este apja levette a zokniját a fürdetéshez(mármint a sajátját),ő meg vitte utána és tuszkolta a lábára,h az odavaló! :) de ez a forma belerakós még nem...különben ő tényleg az a típus,aki maga fedez fel,és ideje,se türelme kivárni,míg én elmutogatom mi és hogyan funkcionál,ezért már nem is erőlködöm ezzel.majd rájön erre is.szellemi képességei felől pedig meg vagyok győződve :idea: :shock: ,h ő a legokosabb a világon!!!!!!!!! :wink: :lol: mert tudom ám,h így beszél egy nagy,magyar büszke anya! :lol: :lol: :lol:

Pici!négy fogat növeszt Zsófi egyszerre :shock: tényleg jól belehúzott!az jutott eszembe,h Zsófi lesz az egyetlen gyerek,akit nem a mumussal kell majd ijesztgetni :roll: :wink: :lol: elég lesz neki azt mondani gyógytornász :shock: tényleg voltak tegnap nálatok?

Ilda!hát újra itt ez a dillemma :roll: nem könnyű,de biztosan újra helyesen fogtok dönteni!!!!!!!!!

az szerintetek gáz,ha már önmagam szórakoztatására hallgatom Halász Juditot? :roll:

Kép
bringababa
 
 


sziasztok!

Ez a csipkejózsika jó volt!amúgy még mindig alszik,most is.

Képzeljétek!tiszta herpesz az egész pofám.pfúúúújjjj!azt hittem,elmúlik,erre jött másik kettő.mi a fenétől?mindegy.


Blankát istenke éltesse sokáig hófordulója alkalmából!
Mindjárt szülinapokat írunk,hogy repül az idő,nem?

Már tényleg csak az én mormotámnak nincs foga?hmmmm. :evil:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi, szegényke :cry:

Újpestiek, ajánlani szeretnék egy nagyon jó turit!
Ez nem online, úgyhogy nem konkurrencia Neked Bogy! :oops: :wink:

Szal, az újpesti piaccal szemben a 147-es megállójánál van.
Nagyon jó és olcsó. Ma baromi jó dolgokat túrtam Emmának.
Ja, és jó állapotban vannak.

Kép
niki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: