Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajna nem volt ma időm képeket tölteni, pedig szupi az oldal. Ma délelőtt alkalmatlannak nyilvánítottam magam az anyaszerepre. Babó megint tiszta nyűgös volt és olyankor nem bírom sokáig, egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Semmi nem jó, ha leteszem, ha felveszem, ha akármit játszunk csak nyüszi van meg sírás. Délben már vele együtt sírtam mert nem tudtam mit tenni. Lehet, hogy nem szeret velem lenni?

Titi! Mikor Babó hajnalban kelt, én is odavettem magunk mellé és akkor sokkal tovább aludt, mint mikor visszatettem a kiságyba. És másik előnye, hogy szupi érzés együtt ébredni és még játszani egy picit az ágyban felkelés előtt.
Biztos tudnál többet pihizni ha elmégy anyukádékhoz, nálunk olyankor reggeli szopi után anyukám átviszi a nappaliba Babót játszani és mi még tudunk szundizni egy picit.
Miért kellett kiskádat venned a teszveszen? Lett valami baja a másiknak?

Eszter! Örülj neki, hogy Domi legalább pncsi után alszik egy jót. Babó is ezt csinálta, fürcsi után hajnalig aludt, mintha nem is lenne hasfájás a világon. Hajnalban aztán kezdődött minden előről, nálunk 8-9 hetes korában egyik napról a másikra elmúlt.
Egy hülye kérdés: nem lehet hogy azért fáj a hasa, mert sokat eszik? Én is osztom Éva véleményét, hogy meg kellene próbálnod csak a szopit. Ha olyan sokára fogadja el a tápot Domi lehet hogy nem is igazán kívánja. Ha ebéd után elénk odatesznek még 3 palacsintát, hossza unszolásra mi is legyűrjük akkor is, ha nem vagyunk éhesek.

Gyöngyi! Voltatok dokinál? Emlékszel mikor aludtál végig teljesen egy éjszakát? Drukkolok, hogy mihamarabb öszejöjjön.
A plenetárium még működik, itt mindent megtalálsz: www.planetarium.hu . Vannak gyerekeknek is előadások, az egyik ismerősöm volt, azt mondta szerinte úgy 4 éves kortól értették a gyerekek. Ők egy 2,5 évessel voltak, őt még nem annyira kötötte le.

Momo! Gyógyuljatok meg mielőbb!

Kicsi! Jól megérzi Dudi a kávés csokit… Babó szerencsére nem. Ugye jó nektek másik nap is nem csak a kedd volt? Jön hozzánk az új védőnő, de nem tudta megmondani mikor.
A baba-mama klubban volt egy gyerekfogász a múltkor, ő azt mondta, hogy 2 éves korig ha napi egyszer megmossuk a gyerekek fogát vacsi után az bőven elég. Rá is kérdeztem, hogy Babónak már van sok foga, de fura lenne felkelteni szopi után fogat mosni és azt mondta az anyatej sokkal többet használ, mint amennyit árt esetleg a fogaknak. Azt mondta csak emiatt még senkinek nem romlott el a foga.

Zsuzsa! Dávid még nem ment oviba, hogy nem írtál ma?

Most már megyek aludni, mert hamarosan kel Babó és megint hulla leszek. Mostanában egy csomószor felébred, mert bántják a pukik a pocakját. Kiveszem az ágyból, gondolom a mozgás …
Ahogy ezt leírtam fel is kelt….
Hatására kijön és alszik tovább. Még mindig csak kb 2 napont avn kaki, vettem vasárnap Linom lenmag őrleményt, remélem segít.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Juci: miért gondolod, hogy átharthatsz a szopival?
Ez butaság!
Tutti nem ettől olyan a foga!
A legjobbat adod, amíg szoptatsz, steril és tele van vitaminnal...stb...de ezt teis tudod.

Figyeld Dudit és hagyd, hogy ő válassza el magát, persze kezdeményzhetsz.:) Az összebújás valószínű inkább neked kell, nem neki, evvel szeretnéd őt "kárpótolni"

Erzsike: az nagyon jó, miis használtuk, remélem beválik nálatokis.
7hónaposan sztem nem gond az sem, hogy 2naponta van kaki..

Zsuzsa: aranyos vagy, hogy ezt írod! Úgy örültem neki!
Mikortól dolgozol?
Hol fogtok lakni, exed milyen veletek?
Mi zajlik most benned? Olyan rég írtál róla....

Puszi mindenkinek.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Ma jön a nagymamám, nem leszek estig sztem, de akkor gőzerővel jövök olvasni..márha lesz mit.:)

Mindenkinek szép napot!

Puszi!

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Kicsi!

Csak bekukkantottam,de erre reagalok.
Jo,hogy meggondoltad magad. En is megkerdeztem a dokinot,es azt mondta,hogy semmi bajuk nem lesz a szopitol ha nem mosnak fogat utana. Szep is lenne,ha meg elcipelnem fogat mosni.Plane,hogy o nem is szereti.
ELszinezodes..Mishalnal gyakran van amikor nem engedi mosni a fogat,akkor eroszakkal attorlom neki es le is jon a lepedek.Ne ijedj meg!

Tobbiektol bocs,nem olvastam meg el a tobbit,csak ez ugy kiugrott. :lol:
Mi(illetve inkabb mar csak en) szarul vagyunk,megyunk most a gyogyszertarba.

Verzsike!

Te legalabb "csak" sirsz vele, en tudod hogy mennyiszer kiabalok vele...gondolom nem nyernem meg az ev anyukaja cimet. :roll:
Biztosan nagyon frusztralt hogy meg nem tud ugy mozogni ahogy szeretne..ezert ilyen. Vagy csak ugy. Vidd ki szerintem a levegore,vagy akar vasarolni,bevasarlokozpontba,ahol nezgelodni tud,embereket lat.

Na,leptem...tobbiektol bocsi.

Na,Virag ,azert neked irok..ugy orulok,hogy ujra irtal es jol all a hajad!

Puszi a kimaradottaknak!
Most mar tenyleg megprobalok jonni este vagy holnap..csak probalok aludni mert Mishal fel 6kor kel reggel es ezt igy nehezen birom.
momo35
 
 


Lányok, igyekszem jönni, de épp most kezdek infarktkust kapni.

Ugyanis képzeljétek, megbírságolnak minket, mert a bébi születését nem jelentettem be az OTP-nek 60 napon belül. Sajnos elbeszéltünk egy illetékessel egymás mellett (a tulajdoni bejegyzésünk miatt volt egy kis kavar, és azt hittem, ráérek), és én nyugodtan ültem a fenekemen, de február 1-től jött egy új rendelet, hogy a megelőlegező kölcsönt illetően ha nem jelentem be a bébi születését, akkor megbüntetnek.

Rettegve várom, mekkora lesz a bírság.

Szegény embert még az ág is húzza! :(

Az a bosszantó, hogy én vagyok a határidők pontos betartásának megtestesítője. És persze kit büntetnek mindig? A becsületes, lelkiismeretes igaz embert!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!na jol leszavaztátok az irásom!amit egyrészböl meg is értek hiszen otthon a minél tovább annál jobb elv van és én is e szerint szoptattam nimrodot!tisztába vagyok azzal is hogy a szoptatás a legjobb dolog és én is nagyon imádtam!de elválasztottam két évesen mert a doki ezt mondta(meg lehet kövezni) a fogakra meg nem egy orvos mondta hanem három (az meg már talán nem baromság)abbol kettö fogdoki hogy ez bizony a tejtöl volt!de mindenki döntse el maga mindenki látja mi a jo a gyereknek!ha szenvedtünk volna az elválasztással (igaz én utánna szenvedtem cicivel,de nimrodka nem) akkor biztos én se teszem!de mindegy innentöl azt hiszem ilyenekbe nem folyok bele mert más országba vagyok mást mondanak mást csinálnak!
pusz mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág
Jaj nagyon remélem nem haragudtál meg.
Légy szíves ne mondj ilyet hogy nem írod le mi a véleményed, vagy te mit tudsz.
Kicsi kérdezett mert tanácstalan violt és mindenki adott valamilyen választ neki. Az hogy ezek után ő hogy dönt és mit vesz alapul az az ő dolga.
Máskülönben meg légy büszke magadra mert igen is nagyon sokáig szoptattad Nimit egészen addig amíg lehetett, nehogy ezért bármilyen negatív gondolataid legyenek. Ha már a szopimegvonást nézzük akkor én sokkal kegyetlenebb vagyok, mert nem is volt semmilyen egészségügyi indok arra hogy Árontól elvettem a cicit. Én a sok idegeskedés és a fogyás miatt már nagyon tehernek éreztem és ezért lett vége. Lehet nyugodtan pálcát törni felettem, ez az én döntésem volt és akkor így és most is így látom jónak.

Kicsi
Igen mindenképpen a szabadság miatt kell visszamennem itt dolgozni. Bárhová is kerülök akkor is ki kell adni és így tudok csak kezdeni szeptemberben. Az meg hogy ténylegsen hol fogok dolgozni még nem tudom. Az elő tárgyalás még csak most lesz a második meg ki tudja, úgyhogy majd meglátjuk.

Momo
Kitartást neked és gyógyulj meg hamar. Tényleg dokinál voltál szedsz valami gyógyszert vagy csak te kúrálod magad?
Ha megnyugtat téged én is szoktam kiabálni a fiúkkal, sőt le sem merem írni hogy a kezem is eljárt már. Nem vagyok rá büszke de ez van. Vannak olyan helyzetek amikot egyszerűen nem vagy képes tisztán gondolkodni és megtörténik utánna meg jön a lelkiismeretfurdalás.

Verzsike
Sírjál csk bátran ha ez segít. Attól, hogy nem tudod megnyugtatni még nem vagy rossz anya. Neked is lehet rossz napod és nem biztos, hogy bárki is ud ezen változtani. Hát most Babónak volt ilyen amikor semmi nem jó.

Sziszike
Ezek amiket kérdeztél jók, mert még én sem tudok rá mit válaszolni. Előbb legyünk túl az első tárgyalson mert ott elég sokminden kiderül és akkor már lehet tervezni.
Most nagyon jól megvagyunk. Tényleg úgy működünk mint ahogy egy normális családnak kell, szerintem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


szia bufo!nem nem haragszom!csak carul esett egy két megjegyzés!ugyanis itt eddig az volt a szokás mindenki leirja a véleményét de a másikét nem szolja meg!de nem igy vettem észre!nekünk ezt mondta három doki hogy a tejtöl van (meg is csinálták nimrod fogait két és fél évesen)habár az igazsághoz hozzátartozik az is hogy nimrod két évesen is nem napi háromszor hanem legalább hatszor szopizott meg még éjjel is!röviden akkor is igényszerint!lehet a mennyiség sem volt kizáro ok!mindenesetre mostam a fogát már az elsö fogtol csokit majdnem három éves koráig nem evett mert nem szerette,ha papa adott is neki abbol is két falatnyit ha megevett!és nem feketék voltak a gyerek fogai nem káriesz hanem sárga volt meg lepattogott a felsö fogzománc vagy lekopott neki a kis foga!de mindegy!innentöl inkább csak olvasok meg ha van valami érdekes velünk leirom!de véleményt nem nyilvánitok!mint irtam más ország más nézetek,hiába probáltam magyar szerint csinálni a szoptatást,lecsesztek!ennyi!innentöl véleményt nem irok!mindenki el dönti magának hogy mi a jo a gyerekének,ha nem tud dönteni megkérdezi mások véleményét!nem azt mondtam hogy azt kell csinálni amit én irtam mert szerintem sem jo az föleg ha nincs baj a fogacskáknak naná nem kell abba hagyni a szopizást,csak leirtam velünk mi történt mit tapasztaltunk!

na héj te meg nem ám gonosznak érzed magad mert elválasztottad!irtam mindenki el tudja dönteni mikor mit kell csinálni!és ha te ezt igy láttad jonak akkor tuti igy is volt jo!hát a fogyás idegeskedés nálam is volt csak én nem tudtam hogy ez a szoptatástol van,hiába mondta mindenki hogy a gyerek elveszia vitaminokat nem hallgattam senkire!valamelyik nap néztem vissza a képeimet!ugy néztem ki mint egy anorexiás szoszerint csak csont bör meg a nagy cicko!hát akkor inkább maradjak egy kicsit duci mint hogy megint olyan vékony!na mentem!
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


szia kicsi!jajj dehogy haragszom én rád nem is tudnék:D
azt jol teszed hogy elviszed fogászatra dudust egy kis ellenörzés nem árt senkinek!
Nem fáj a lelkem már nem!na jo talán egy picit de csak nagyon belül!jol vagyok teljesen!
Visszatalálni hozzátok?hisz mindig itt vagyok csak nem irok mert magamrol nem tudok mit irni,máshoz nagyon nem tudtam hozzászolni,most meg mikor megtettem felesleges volt!igy inkább majd csak akkor irok ha lesz valami érdekes velünk!
nagyon szeretlek titeket!puszii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!

Kértetek tőlem képet, de nem merek feltenni, mert szerintem egyre kövérebb vagyok! Fogalmam sincs mi történik velem! :cry:

Ma voltunk Balázskámmal a 3 éves státuszon: 106 cm és 20 kg. Megkérdezte a doktornő, hogy tud-e mondatokban beszélni, erre közölte vele az én kisfiam, hogy ez elég buta kérdés volt! :lol:

Erzsike!
Hát ez az! Ezt senki sem ússza meg. Ne félj, ha nem lennél jó anya, akkor fel sem merülne benned, hogy megkérdőjelezd alkalmas vagy-e anyának!
Érdekes, vajon a gyerekekben felmerül a kérdés, hogy alkalmas vagyok-e gyereknek? :lol:
Hamarosan eljön az az idő, amikor már nem csak nyűgösködik, de bármire rá akarod venni, bármit akarsz vele csinálni mindenre nemet mond és pontosan az ellenkezőjét csinálja. Nem beszélve a kamasz korról!
Szóval azt hiszem kellenek a nehéz napok ahhoz, hogy megedződjünk az igazi nehézségekhez. Nemrég olvastam valahol, hogy a természet bölcsen 13 évet ad arra, hogy megszeresd a gyermeked, különben nem bírnád ki a kamasz korát! 8)

Virág!
Hát ez butaság! Igenis gyere és mondd el, ha más a véleményed! Én ezzel úgy vagyok, hogy ha valaki kérdezi a véleményem elmondom, egyébként nem biztos, de ha már elmondtam és kérdezték, nem nagyon érdekel, hogy másik ezért fehúzza az orrát, vagy nem. Ráadásul erről itt szó sem volt. Azt hiszem én is tanácstalan lennék. Nem Te vagy az egyetlen, akinek aggályai vannak a hosszú szoptatás miatt. Tök igaza van Zsuzsának, én sem viselném el a ruhahúzogatást, és azt sem hiszem, hogy képes lennék hagyni, hogy minden életet kiszívjon belőlem a gyerek. Persze sajnos én nem tudom, mert nem tehettem meg egyik gyerekemnél sem, hogy ilyen sokáig szoptassam! :cry:
Igenis mindannyiunk véleménye számít! És még nagyon szeretünk is!!!!!

Zsuzsa!
Hát nekem tök titokzatos ez a Ti kapcsolatotok! :shock: Ha most minden jó, akkor eddig miért nem? :shock:
Mindegy, csak a vége legyen jó! :wink:

Titi!
Én egyszer elfelejtettem leadni az adóbevallásomat, úgy egy évig majdnem! Kilátásba helyeztek egy 100 000 Ft-os bírságot, de mivel jóhiszeműen, egyszerűen elfelejtettem és azonnal pótoltam, így eltekintettek tőle. Én azt gondolom itt is a kiszabható kategóriába fog esni a bírság és nem a kötelezően kiszabásra kerülőbe. Szóval talán nem is lesz semmilyen bírság!

Éva

Kép
balimama
 
 


szia éva!azért én kiváncsi lennék a képre!és az meg tuti nem igaz hogy kövér vagy!megnéztem azt az oldalt ahova kicsi rakott képeket!ott van egy kép rolad és alig akartalak megismerni ott olyan más vagy,mert mikor taliztunk olyan csinos voltál és aza alakod is tök jo!meg hát nem muszály egész alakosnak lenni ha nem szeretnéd!
a hosszu szoptatással sosem volt aggályom nagyon szerettem volna három éves koráig szopiztatni nimrodot mert LLL szerint ez a legjobb de hát lecseszett a doki ezért változtattam a döntésemen!engem nem zavart a polohuzogatás,a vékonyság,(most visszatekintve szörnyü csak a látvány)semmi,csak a doki!
nem azt irtam hogy itt mások a véleményemre felhuzták az orrukat csak ugy adtak hangot a magukénak hogy az jött le mintha az én véleményem mert nem ugyanaz mint az övék cart se érne!
na de mindegy le is zárom ezt a témát ma már sokat dumáltam!
nem haragszom senkire nincs is miért csak carul esett ennyi,egyéni szoc.problém!
pusziii mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


kicsi jajj el is felejtettem irni pedig már a multkor aznap is akartam de valahogy kiment a fejemböl!megnéztem én is dudika videoját!hát igenis ilyen egy jokislány :lol: valami tünemény folytak a könnyeim a nevetéstöl és szivem szerint megtudtam volna ölelgetni abba a pillanatba!olyan édes volt a csávito mosolyával miközbe köpködött!nem lehet ilyenért haragudni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


csávito= csábito

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na jó! Közkívánatra:
Kép
Nem szép, viszont csúnya! Talán pocokarcként jellemezném.
A hajam nem elég rövid és nem elég hosszú. Lehet abban valami, hogy a levágott hajammal az intelligenciámat is megkurtították, mert tegnap este a Cora előtt bezártam a kocsiba a kulcsot. :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Jajj de bolond vagy!tök csini pofid van még mindig azt mondom!és tényleg pont jo a hajad nem hosszu nem rövid:D az igen és hogy vetted ki a kocsikulcsot? :lol:

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág
Jaj nagyon örülök, hogy nincs benned harag. Az hogy a lelkedre vetted bizony sokunkkal megesik. Bízom benne, hogy előbb utóbb túlteszed rajta magad.
Tudod visszatérve a szopira az én magasságomhoz a 48 kg nem éppen épüleses és borzasztó gyenge is voltam meg idegileg paffon így lett vége. Lehet ha másképpen alakulnak abban az időben a dolgaim még én is mai napig szoptatok.
El ne tűnj megint nekem.:)
Tessék írni is magatokról, bármiről ami eszedbe jut vagy ami éppen történik.

Balimama
Hát hallod tényleg érdekes a mi kapcsolatunk. Hogy mi lesz belőle csak az ég tudja. Most nekem bőven elég az hogy nyugi van és ettől nem kell több. Már nem várok csodát senkitől és semmitől próbálom a lehető legjobbat kihozni a mostani helyzetből.
Tetszik az új hajad, tényleg jó kis átmenet a hosszú és a rövidebb fazon között.
Áruld el hogy nyitottad ki a kocsit? Te estél neki vagy hívtál segítséget?
Amikor megismerkedtem a férjemmel akkor ő ezt a műveletet kéthetente eljátszotta, de már profin föl tudta törni a saját autóját. :D

Titi
Ahogy Éva irta szerintem is elintézhető a bírság rendezés. Bízzál benne, hogy lehetséges. Nagyon remélem nem kerül sor fizetésre.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Draga Virag!

Ugye nem miattam sertodtel meg?? AHogy a tobbiek is irtak...csak a velemenyedet irtad le,mint ahogy mi is...ne haragudj..
Es igenis irjal,hogy mi van veletek,Nimivel,ferjeddel..dolgozol meg?Ne tunj el. :lol:

Eva!

Hahaha!! MIert is vagy ennyire kritikus onmagaddal??? Jol all a hajad,bar az enyem is ilyen hosszu lenne mar! Es Balazskad...latom megint hozta a formajat. Olyan jo beszolasai vannak!

Bufo!

Erdekes..ahogy irod...lehet,hogyha nem kotelezo,vagy nincs tetje,..akkor mukodik? Erted,gondolom. Idegbetegeskedes...azt hiszem nekem is komoly B12 hianyom lehet,mert olyan idegrohamokat tudok a legaprobb dolgokon kapni( a halalom amikor kiboritja a teli tal kajat,vagy a foldhoz dobalja az almat.)

Kicsi!
Dudit en is megneztem..ismeros nagyon!!!! Es te nem szolsz ra???Van valami foganatja?
Tesod..nagyon sajnalom hogy ezen kell keresztul mennie. Mindig csodalkozok hogy a ferfiak (tisztelet a kivetelnek,mert mint tudjuk itt is vannak) hogy tudnak csak ugy lelepni es kesobb uj csaladot alapitani. A regit,a gyerekeket meg hatrahagyjak mintha nem is leteznenek. :roll:

Sziszike!

Csodallak,annyira porogsz mindig! Hogy birod harom gyerkoc mellett? :roll:

Eszter!

Domi???Orulok,hogy tesoja igy szereti es kicsit se feltekeny ra. Ebbol is latszik,hogy milyen nagyfiu mar.Menni kellene mar hamarosan,mert lassan kinovi amit vettunk neki Micimackoval. :lol:

Titi!

Sajnalom ezt az OTPs ugyet,de hatha meltanyossagi alapon elengedik.Remeljuk a legjobbakat.

Gyongyi!

Sarat elvitted dokihoz? Mit mondott?Husvet...odaig el se jutottam,hogy mit fozunk...szerintem semmi extrat...hagyomanyos sonka,tojas,stb biztos nem lesz. Ha kapnek baranyhust,akkor csinalok egy kis rozmaringos,fokhagymas baranycombot...azt szivesen megennem tepsiben sult krumplival.Nalunk nem lesz vendegeskedes...ezt az unnepet soha nem szerettem. De csokitojasokat fogok eldugni a kertben Mishalnak es Berillnek(hugom kislanya),csak felek,hogy mire Mishal felfedezne egyet,addigra Berill osszeszedi az osszest. :lol:


Na,ennyi mara..betegseg meg mindig van...nem nagyon javulok,persze Mishal nem is enged pihenni.
Mostanra mar suket is lettem...a fulem is bedugult. :lol:
Ja gyogyszert nem szedek,csak az oscillo...t,Mishal is azt kap meg egy koptetot.
Mishal most mar elkezdett enni(masaallah).Ma :lol: halali volt,szepen kezen fogott,odavezetett a kanapehoz,felfekudt,kozolte hogy come...mivel o szopizni akart.Ugy erzem,hogy o magatol nem fogja abbahagyni. Bar ha esetleg osszejonne(majd egyszer egy szep napon :lol: ) egy kisteso akkor muszaj lenne leszokni.Vagy mind a kettot egyszerre szoptatnam. :roll:

Ja,ferjemmel egeszen jol kijottunk...mikor elvaltunk,azt mondta,hogy most sajnalja nagyon hogy el kell utaznia mert annyira jo volt velunk.Perzse ehhez kellett egy jo nagy adag kompromisszum es turelem...de teny es valo,hogy o is valtozott.
Van meg remeny masaallah. :lol:
Na,gyartok teat es valami szendvicset es lefekszem.

PUszi nektek!
momo35
 
 


sziasztok!

jajj csajok ne vegye senki magára lécci amiket irtam!nem személy szerint irtam valakinek hanem csak ugy!nem haragszom én senkire mert mindenkit nagyon szeretek!tényleg nem is tudnék senkire haragudni innen!én fujtam fel a dolgot amiért bocsánatot is kérek!

momo de jo hogy minden oké volt a férjeddel,örülök neki remélem igy is marad a következö talitoknál is meg hosszu hosszu ideig!
elképzeltem mishalt ahogy kényelembe helyezi magát a kanapén és követeli a kaját!édes lehetett!
jobbbulást neked!

bufo hát igen a te magasságodhoz tényleg kevés nagyon kevés az a 48 kilo hát ha még fizikailag és lelkileg is megterhel akkor nem is csoda és tényleg jo döntés volt az elválasztás!
én kb 46-47kilora fogytam akkor!gondolkoztam délután rakok fel képet nektek arrol az idöröl de meggondoltam magam!most amikor itt volt anyukám mutattam neki a képet!azt mondta szörnyü (pedig ö elfogult velem nagyon) és hogy inkább maradjak ilyen duci mint megint olyan vékony!
azért jo hogy a férjeddel békébe vagytok most!lehet ám hogy elváltok és utánna jobb lesz a kapcsolatotok!nem egy ilyenröl hallottam már!

reggel megyek melozni ha még megvan a munkám!mert multhéten voltam kemény egy napot és fönök megjegyezte reméli mostmár mindenki egészséges lesz mert ugye elötte nimrod volt beteg aztán nekem voltak gondjaim az elött vetélés terhesség!alig dolgoztam január ota ugyhogy érthetö!aztán hétfön este irtam neki egy hétig nem jövök mert nimrod bárányhimlös!ugyhogy nem tudom mi vár rám holnap lehet azt mondja szevasz,de szerintem nem hanem elötte inkább még kiakaszt!na majd meglátom!

puszi joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na,jartam a galeriankban :lol:
Nem lehet ezeket a kepeket nagyban megnezni?Mert hiaba klikkolok ra egyszer,ketszer,semmi.

Virag!

Jo munkat! Ne hagyd magad!
momo35
 
 


Sziasztok!

Virág! Ne haragudj ránk, szerintem csak véletlen, hogy te írad le először a véleményedet és azért tűnt úgy, hogy veled ellenkezünk mikor mi leírtuk amit tudunk.
Szorítok, hogy legyen még meg a munkád.

Momo! Szupi, hogy jól telt a férjed látogatása! Mire végleg hazaköltözik már teljesen ok lesz minden.
NAgyon felkeltette az érdeklődésemet a rozmaringos bárnycomb. Feltehetnéd a receptet a másik topicba.

Éva! Szerintem tök jó a hajad. Hogy megy az ellipszis trénerezés?????


A többiektől bocsi, de uszáj lefeküdnöm, holnap hosszú napunkk lesz, Zsolti megy megbeszélésre és csak este későn jön haza.


Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Ma eljutottam odaáig, hogy meg is néztem a képeket.:)
Nagyon jók!!!!!!


Juci: ezer hála érte!

Rakok fel 2 kert képet és 2 Annásat..

Kép


Kép


Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Juci!
Nekem a csütörtök, vagy a péntek lenne jó. Ekkor nincs délután semmi programom.
Illetve a kedd is jó, mert akkor csak 4-kor kell elmennünk itthonról.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nos túlvagyunk egy maratoni sírós napon.A fiam tegnap reggel fél kilenctől este fél 11-ig ordított és nem aludt egy cseppet sem.Ez a hasfájás mindannyiunkat kicsinál. :cry: Mindent kipróbáltunk és próbálunk azóta is.Kezdtük az infacollal,aztán az espumisannal,aztán a grapewater,mecsek tea,szélcső,hasmelegítés,hasmasszázs,lábtorna,hason fekvés...kifogytam minden tippből.Ezeket azóta is folyamatosan használjuk,csak az infacolt nem.Azzal vígasztalom magam,hogy ez az állapot nem tarthat örökké.

Momo!

Gyertek Mishallal bármikor,nekem a csüti foglalt,de a péntek még szabad,meg a jövő hét is.Juciék is jövő héten jönnek Titivel.Szóval a szélcsővel ugyanúgy vagyok mint te.Idegenkedtem tőle,de használom.Amíg a popsijában van hallgat,de aztán újra kezdi.Lehet,hogy egész napra benne kellene hagynom?! :lol:

Sziszike!

Gyertek ti is nyugodtan,ha van kedvetek én szívesen látlak benneteket! :wink:

Erzsike!

Igazad van ezzel a tápevéssel kapcsolatban.Ettől függetlenül tök béna vagyok.Az az igazság,hogy szerintem nem is kéne táp,ha Domi nem enne ilyen lustán.Azt hiszem ő inkább vigasztalódik a cicin,nem eszik igazán.Csak akkor kerül bele kb 110 ml,ha majd szét durran a cicim.Amúgy50-70-nél nem eszik többet.Próbáltam,hogy ,ok,akkor nincs táp,majd megéhezik és eszik többet,de ez a gyerek nem működik. :lol: Így is ennyit eszik(ráadásul 1 óra alatt),így jön a táp.Fejni nem megy,alig jön ki valami :oops: Ezt túl kell élni és kész.Másképp nem megy. :roll: Hogy érzitek magatokat az új helyen? Megszoktad már?

Bufo!

Vigasztaló,hogy neked is ennyire eltért a két gyerkőc szopizása,mert azt hittem az enyémnek rossz csak a szivattyúja! :D De hasgyom én is 1 órát.Had nyamnyogjon nekem. :roll: :wink:

Juci!

Szerintem jól teszed,ha szoptatsz továbbra is este.Főként ha ez Eszternek is fontos lelkileg is és egészségileg is jót tesztek vele.De jó,hogy körbejártad a fog kérdést is.

Virág!

Olyan jó,hogy megint írogatsz! Tetszik az új séród is.Jó egy kis megújulás,ha az ember túljut valamin ami nem egyszerű lelkileg.Én válás után vágattam le rövidre. :wink:

Lányok most alszik Domi,megyek én is gyorsan aludni,mert ha felkel szerintem estíg már nem lesz csend! :cry:

De egy legalább fix,minden este fél 11-kor elalszik és alszik 4-5 órát egyhuzamban! :D Igaz,utána van,hogy 3 órát ébren van! :evil: Sebaj,majd csak túlleszünk ezen az időszakon valahogy. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Lenne egy óriási kérésem!
Beneveztem a Kisfiam képével a baba szépségversenyre és szeretnélek megkérni Titeket, hogy szavazzatok a képünkre.
Az oldal, ahol található:
http://www.babavilag.com/

Sándor Dániel
lindaposta
 
 


Sziasztok!

Voltak itt Kicsiék, tök jó volt. Babó is elfáradt, elaludt evés nélkül, de nem félek, azért vannak tartalékai :lol: .
Kicsi! Nehogy azt hidd, hogy nehezítitek a napot! Annyira örültem, hogy jöttök, ez nekem könnyítés, hogy nem vagyunk ketteseben bezárva, most hogy még esik is és sétálni se lehet. Inkább rövidítettetek rajta!
A képeket átküldöd majd? Én egyet se csináltam :( .

Eszter! Szegény Domi, tegnap nagyon rossz lehetett neki. De lehet ma annál többet fog aaludni.

Puszi
verzsike
 
 


Sikerült végre képet is feltöltenem! :oops:
Hát ő az én kis Danikám! És erre a képre kéne szavazni.

Kép

Előre is nagyon köszönjük a szavazatokat Mindenkinek!!!

Linda
lindaposta
 
 


Drága vagy Jucikám, hogy ennyi időt és energiát szánsz ránk.

Picit írok, aztán futok tovább.

Igyekszem megfogadni a tanácsod, és mától rendszert bevezetni. Sajnos mivel ilyen ramaty az idő odakint, így a sétánk elmarad, de kint van most is a teraszon, és alszik a kismanó.

Reggel 3/4 6-kor keltünk, éjszaka 2x kelt, 3/4 12-kor és 3-kor. Mindez a 9-es fekvés után. :(
Este pedig még tápszert is próbáltam adni neki, és végre sikerült belenyomnom 40 grammot. Alig akarta elfogadni! Nem ízlett ugyebár neki.
12-kor próbáltunk Danival teát adni neki, sajnos ő nem fogadja el a vizet, már a kórházban cukros teát kapott, én azóta teát adok neki. Talán ezért nem ízlik neki az alma sem, pedig direkt édeset vettem neki.

Nézegettem a tápszereket, informálódtam, a fene tudja, mit kellene tennem. Már az is nagy haladás, hogy ebből elfogadott 40-et, megpróbálom este is.
Ami fura, hogy most délután is alig evett ciciből, aztán lefejtem, össz-vissz 30 jött, de még cumisüvegből sem fogadta el. Egyszerűen nem kellett neki. Szóval most talán ilyenje van, nem éhes nagyon napközben. Csak aztán éjszaka meg... szóval hiába adok én neki folyadékot, csak a cici-cici-cici. A fene nem bánná, sőt, olyan édes dolog ez, csak hosszú távon tényleg fárasztó ám.

Szóval most még megpróbálom este a sima tápszerünket, aztán előállok a dokinéninknek a kéréssel, hogy nem ilyen tehéntejalapú tápszert írjon fel, hanem valami más félét.
Nem tudom még mindig, mitévő legyek.

Na, most megint futok, Kicsibébi kiabál a teraszon!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Kicsi! : verzsike@freemail.hu
Gyertek nyugodtan máskor is! És bocsánat, most este jutott eszembe, hogy még egy kis rágcsával se kínáltalak meg :oops:

Titi! Nekünk van egy doboz bontatlan Beba HA Start aktív tápszer. Ha kipróbálnád szívesen odaadom belőle az egyik zacskóval (az egészet babonából nem merem, hogy legyen itthon valami tartalék, mert állandóan attól rettegek ha elmegyek valahová egyedül és történik velem valami akkor mit adnak enni Babónak, ezért mindig kell legyen itthon).

Egy esti sétálós kép a szokásos nyáltengerrel:
Kép
verzsike
 
 


Eszter!

Ebbol mar biztos jovo het lesz csak mivel en nem nagyon javulok. Mishal is besegit,mert egy percre se nagyon enged pihenni. :lol:

Verzsike!

El se hiszem hogy igy megy mar a draga! :lol: Nagyon ugyes! :lol: Kepek is szuperek.

Ez Kicsire is vonatkozik. :lol:

Sziszike!

Nagyon szep a kertetek. A hagymasokat meg osszel ultetted el hogy ilyen szepen kibujtak?
Kis"nagy"lanyod is nagyon szep!
Tesod nem szul meg?

Titi!

Neked is mint Eszternek,kitartast! Csak megtanul egyszer Kicsibebid aludni es hamizni rendesen! :roll: :lol:

Megyek,mert igy sohase fogok meggyogyulni.Az a baj hogy aludni se nagyon tudok mert nem kapok levegot.Mishal meg szerintem mar atallt a nyari idoszamitasra,mert reggel fel 6kor kel. :roll:
Ugy tudnek olyankor meg aludni.

Joccakat mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Munkahely elintézve. Jövő héttől dolgozó nő vagyok újra. Persze ez csak papíron mert a szabadságomat töltöm, ami nem kevés 110nap összesen.

Titi
Szegénykém tudom mit élsz át. Sajnállak is érte, de szerintem nem megoldás, hogy megtömöd tápszerrel ami amúgy sem kell neki. Nem győzöm elégszer írni hogy fél éves koráig Dávid ugyan így kelt és bármit tettem nem jártam sikerrel. Próbáld meg elfogadni végre hogy felkel és csak a cici kell. Hidd el egyszer ő is megérik arra, hogy nem kel fel ennyiszer, de minnél jobban sietteted annál később jársz sikerrel.

Kicsi,Verzsike
Nagyon jók a képek édesek a gyerekek együtt.:)
Babó kis ügyes már hogy áll.

Momo
Ahogy elnézem ahogy telnek a napok te nemhogy jobban lennél, hanem egyre rosszabb. Sajnálom és jobbulást!

Anubias
Kitartás a hasfájás el fog múlni és akkor újra egy olyan angyali babád lesz mint amilyen az első időben.
Egyébként nem próbáltad azt, hogy egyáltalán nem adsz tápszer egynap egyszer sem, hanem olyan gyakran kap cicit ahogy kér. Lehet néhány nap alatt megoldódna ez az evés dolog és ha nincs tápi akkor talán a pocija is kevesebbet fájna.

Sziszike
Szép lett a kerted ügyes vagy::)
Mekkora Anna hihetelen tényleg sokkal nagyobb mint a vele egykorú gyerekek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt lányok!

Olyan aranyosak vagytok, hogy ennyi jó tanáccsal láttok el, és bátorítotok, rám is fér minden jó ötlet, és minden egyéb hasznos infó!

Zsuzsikám, a tápszert csak azért akartam és akarom adni neki, mert mostanában gyakran csinálja azt, hogy alig eszik és ordítva elfordítja a fejét a ciciről. Aztán persze nagyon sír. Tegnap este is ezt játszotta el, én meg azt hittem, azért csinálja, mert nem ízlik neki, vagy mit tudom én. És éhesen lefektetni... gondoltam, azért kel fel éjjel.

Erzsike, aranyos vagy, hogy felajánlottad a tápitokat, az a gond, hogy Kicsibébi nem fogadja el az itthoni Milumil HA-t, ezért írattam másikat, csak a dokinéni tejalapú banánost írt fel. Én meg tartok picit ettől a tejtől, meg a banántól alapból a kaki miatt.

Este képzeljétek, olyan nyűgös volt, hogy hihetetlen! Itthagytam Danival 1 órát, muszáj voltam kimozdulni, mert estére nagyon kimerültem. Aztán ahogy hazajöttem, jött a sok sírás-rívás, így elvittem hamarabb megfürdetni, gondoltam biztos baromi álmos vagy éhes.
Aztán meg nem akart cicizni sem! És akkor muszáj voltam tápszert adni neki, kiváltottam ugyanis a dokinéni által felírtat, gondoltam, amíg nem találok más megoldást neki.
És kénytelen voltam adni neki belőle. Bevallom, nagyon gyoromszorító érzéssel, hogy nehogy rosszat tegyek vele. De tényleg nem tudtam már, mitévő legyek. Ennél rosszabbat... egy éhesen kiabáló gyerek, aki elfordul a cicidről?!

No, de amire rá kellett jönnöm, hogy ettől ugyanúgy felkel éjszaka. Éjszaka viszont nagyon szépen eszik.
Szóval mától nem agyalok, marad a jó kis napirend, levegőzés, esetleg több cici, mert lassan átálltunk a 4 óránkénti evésre. Visszatérek a 3 órás evésekre, és én bizony elkezdem rendesen a hozzátáplálást. Mert anyukám folyton azt hajtogatja, hogy mi is 6 hóig szopiztunk, utána egyszerűen kiköptük. A fene tudja, Kicsibébinek miért nem kell napközben a cici?!
Dokinéni is azt tanácsolta, hogy kezdjem el a kajcsikat adni neki. Annyira nehéz eldönteni, mikor csinálok jót, de talán baja nem lesz tőle.
Attól még szopizni fog, csak ismerkedik más ízekkel. Na, nem mintha az alma ízlene neki...

Szóval nálunk a helyzet egyelőre változatlanul nem valami jó, tanácsalan vagyok, és félek, hogy valamit rosszul csinálok.
Fáj a szívem/lelkem a sok sírás hallatán, és attól, nem tudom, mit csináljak, hogy jó legyen neki.

Erzsike, már tegnap akartam írni, eszméletlen, hogy áll Babó?! Jézusom! Nem bír a popsiján maradni egy picit?! Vagy ez a gerincet nem terheli meg már nagyon? Kérdeztél erről már valamerre?
Még egyszer nagyon köszi a tápszert, amin gondolkodom, hogy esetleg egy kóstoló Sinlacot elfogadnék majd ha erre jártok, megnéznénk, egyáltalán megeszi-e azt. Sok jót hallottam róla.

Évikém, na, ez bíztató, mármint ami a bírságot illeti. De jó volna, hogyha tényleg nem volna nagy összeg, ebben a hónapban még botmixert kell vennem, a vasalóm tönkre ment, és következő hónaptól Gyed, azzal a sok 40 ezer kosztpénzzel. Félek, sőt rettegek tőle lányok nagyon-nagyon!
Biztos jó rég találkoztunk már, tényleg, októberben! Mert én nem is emlékszem rá, hogy ennél hosszabb volt a hajad?! Mert ez nagyon tetszik!!!
Én is filózom nagyon egy kis fodrászlátogatáson. De még nem tudom, mit is akarok valójában. Annyira unom már a szőkét.

Sziszike, csodaszép lett a kerted!!!

Lányok, ennyit engedett Őfelsége, mennem kell!!!

Mindenkinek puszi a bátorításért, igyekszem kitartani!!!

Mindenkinek szép napot, remélem, ma már végre nem fog esni, és mehetünk sétálni!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi: ha sírva elfordul lehet valami fáj neki, lehet nem jön a ciciből vagy túl lassan, de ezt hamar kiderítheted, mert amikor ez van fejegess, meg érzed azt. Próbálj meg leszedni neki, úgy kell-e neki....pocitok mostanság fáj még?

Én biztosan hozzátáplálnék, nem a tápszerhez nyúlnék, mert tejcid van, de inkább egy kis répa, alma, sütőtök, mint tápszer ilyenkor.


Erzsike: nagyon nőnek a fogai Babónak....és néztem, milyen hamar áll őis.:) Zsolti 10hónaposan ment már egyedül..gyorsan fejlődnek ezek a manók.

Eszter: nem lehet, hogy a tápszertől fáj a pocija? Próbáltad már a teákat adni neki? Édeskömény és a kamilla is nagyon jó!
Természetesen megyünk, majd hozzátok!:)
Tejcitek mennyi van? Fejegetsz? Mennyit szopik?

Most hugomhoz megyek pénteken, még 2hete van hátra.:)
Annyira izgul és már nyügi, így ő nem jön át.

Momo: jobbulást neked!

Kert: a növényeket, pár kivételével ősszel ültettem...a pár kivétel a nőnapi hagymások!

Juci: nagyon édesek a képen.:)
Majd írj mikor jönél.

Vettél fát? kérünk képet, ha már fennt van.
Milyen áron vannak? Nekemis nagyon tetszenek.

Szép napot: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok, nagyon magam alatt vagyok!

A bírságunk 59.000 Ft! :cry: :cry: :cry:

Az Otp pedig méltányosságit nem fogad el, be kell fizetnünk jövő héten.

Lányok, nincs véletlen valakinek ismerőse az Államkincstárnál? Állítólag csak oda lehetne benyújtani méltányosságit.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
Hű a mindenit ezt jó gyorsan kiszabták, és semmi méltányosság nem hiszem el. Ilyen ez a magyar bürokrácia ha fizetned kell azt már azonnal megkapod de ha neked jár vissza valami arra bezzeg hónapokat várhatsz.
Sajnos nekünk nincs ismerős az Államkincstárnál.

Tudod még mi jutott eszembe a cicirángatásról lehet hogy túl sok a zavaró téynező körülötte szopi közben. Már érdekli a külvilág és ha mondjuk a tv vagy a rádió szól az jobban foglalkoztatja mint az evés. Nekem Dáviddal volt ilyen csak síri csndben evett és ha valami zaj volt akkor csak rángatás és sírás volt.
Vagy még az a tippem ami Sziszinek vagy túl lassan jön a tej vagy túl gyorsan és nem bírja nyelni.

Sziszike
2 hét az már semmi megértem hogy nem akar a tesód mászkálni. Nem is írtda fiú lesz vagy kislány?

Mi ma délelőtt Mesiéknél voltunk a szokásos heti dumcsin. Sajnos a múlt héten betegség miatt nem taliztunk így már mind a ketten hiányoltuk a közös kis délelőttöt.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 



sziasztok!na mégse mentem dolgozni,még maradtunk itthon nimroddal!aztán megbeszéltük a férjemmel hogy felmondok mert ez igy nem jo hogy amikor szabit kell kérnem elöre parázok mit szol a fönök,ha meg itthon kell maradnom akkor meg a visszaállástol parázok!nem ér annyit ez a melo hogy depizzek!

Brimo ez joo!én is gondolkoztam jelentkezem de elment a kedvem mert mindenki olyan gonosz meg szemét a másikkal és ez elö van irva nekik!ugyhogy akármilyen szuper vagy és akármit csinálhatsz nekik akkor is leszolnak meg lepontoznak mert itt nem az a fontos hogy te kedves jo vagy velük és jol érzik magukat meg finomat esznek hanem hogy nyerjenek!hát nem tudom itt is van ez a müsor de itt a jot tényleg értékelik!de azért neked sok sikert!meg sok eröt a rosszmáju emberekhez!

Titi szerintem is van abba valami amit bufo ir mert ez nálunk is tényleg zavaro volt minden kis neszre elhuztaa fejét figyelt aztán a szopival meg "bohockodott" csak utánna!

Mesi bufo ugy örülök hogy összejártok!irigykedek is egy kicsit mert benne lennék én is de hát... na mindegy a lényeg örülök hogy egy kicsit kitudtok kapcsolodni és tudtok egy jot dumcsizni

verzsike hát babo tényleg elfelejti hogy mennyi idös!áll megy hihetetlen kislurko!nagyon ügyi te meg kötheted fel a gatyát mert nemsokára rohangálhatsz utánna

kicsi jajj dudi mekkora nagy már olyan hihetetlen!de még mindig gyönyörü!de olyan nagylányos,megzabálom csak érjek haza!

anubius már biztos tényleg mindent kiprobáltál de ezt még hátha nem!nekünk nimrodnál mondjuk nem volt nagy hasfájás de azért ha volt akkor mindig hasra fektettem és nem a pocit simogattam hanem két oldalt és attol mindig megnyugodott!vagy esetleg a babatornáztatás a pukiknak jo,a jobb kezét a bal lábával egymáshoz nyomod aztán ellenkezöleg igy kijön a felesleg!nem tudom mit lehetne még probálni!szeretnék jot mondani ami segitene a kiskirályfinak de nincs ötletem!

ági veletek mi ujság?hogy vagytok?

csajok nem tud valaki valamit rimarrol?olyan jo lenne ha bejelentkezne!

anita is eltünt:( de roluk legalább képet látok iwiwen meg néha látom hogy volt fent,de ide már nem ir:(

na most megyek asszem!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Életjel!
Már jól vagyunk, csak gépem nem volt. A Sára végül kapott antibiotikumot, és fülcseppett. Majd jövőhéten kell visszavinni ellenőrzésre. A Doki nem látta a dobhártyát, mert tele van a füle váladékkal. Megpróbálta kitisztítani, de nem sikerült. Egyiknap ki is folyt belőlle egy kis fülzsír.
Azóta nem volt láza sem, és elég jókedvű.
Jöttem volna,ha tudok!!!
Most sikerült végigolvasnom, de írni már nem sokat tudok, mert fáradt vagyok.
Az óvonők megint úgy volt, hogy jönnek, de megint lebetegedett az egyik,így megint eltettük a családlátogatást későbbre.

Sziszi!
Holnap hívlak, ha tudok menni Dabasra, és akkor talizhatunk a Spár előtt, vagy beülhetünk a cukiba egy sütire, ha rossz az idő. Ha van időtök, akkor ugorjatok el. Ha beérsz Hernádra, akkor én kimegyek elétek, ha telcsizel.
Reggel 8-ra viszem a Rezit az oviba, és utánna nekem délig jó (ha a Sára nem alszik).

Sok puszi mindenkienek

Kép

Kép
oné
 
 


Zsuzsi!
A képeket átküldtem a mail címedre!
Vannak fejlemények is, de azt majd megbeszéljük.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Életjel!!!

Vagyok,de csak olvasni van időm,meg elmondani,hogy nagyon de nagyon fontosak vagytok nekem. :wink:

Ma anyósomat várom.a hasfájásunk javulgat. :D A fiam pedig minden éjjel alszik és egyre nagyobbakat.Tegnap pl este 10 től reggel fél 5-ig! :D

Puszi

Ui!

Titi,Juci,írjátok meg melyik nap jönnétek!

Momokám te is írd meg,mikor érnél rá! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Beköszönök még a hétvége előtt. Mi Nyíregyházára megyünk így nem tudom hogy sikerül e jönnöm amíg ott vagyunk.

Mesi
Köszi megkaptam a képeket..)
Megdumcsizzuk az új fejleményeket a jövő héten.:)

Oné
Jobbulást Sárusnak. Még a végén nektek is kelleni fog az a fügyulladásra való oltás.

Anubias
Ez szuper, hogy ilyen jól alakulnak az éjszakáitok. Legalább most már te is tudsz egy kicsit többet pihenni.

Virág
Igazad van nem szabad magad kikészíteni lelkilega meló miatt ha nem muszáj. Előbb utóbb taláksz majd másikat ha szeretnél dolgozni valamit addig meg pihenj most rád fér.

Mára ennyi futotta megyek Dávidért és aztán indulunk is.
Mindenkinek jó hétvégét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát egy hete nem írtam! :cry: :cry: :cry:
Először is köszönöm a dícséreteket a hajam nevében! :wink:
Adós vagyok azzal, hogy elmeséljem hogyan jutottunk be az autóba! :lol: Szerencsére van pótkulcsunk és egy kedves barátunk, aki elhozta! :wink:

Tegnap kifizettük az utolsó részletet a házra, ígéret szerint a bank hétfőn felszabadítja a kölcsönt és április 10 után költözhetünk.

Sajnos igen elfoglalt vagyok, mert minden páratlan számú gyermekem márciusban született. Nagy a család és kicsi a lakás ahhoz, hogy mindenki egyszerre jöjjön. Úgyhogy nálunk most minden nap szülinap ! :lol:
Tortaképeket ígérem teszek fel ma, vagy holnap!

Mindenkinek nagy puszi és nagyon hiányoztok már!!!! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Csak egy kis mosolycalogató a hétvégére:
Anya és Apa Tv-t néznek mikor Anyu mondja :
> Későre jár fáradt vagyok megyek, lefekszem.
Bement a konyhába megcsinálta a szendvicseket másnapra,
elöblítette a pop cornos tálat,
húst vett ki a fagyasztóból a másnapi ebédhez,
leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót,
tányért, kanalat tett az asztalra,
bekészítette a kávéskannát másnap reggelre.
Néhány nedves ruhát betett a szárítóba egy adag ruhát tett a mosógépbe, kivasalt egy pólót. Felvarrta a lelógó gombot.
Felvett néhány ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a telefont a töltőre, telefonkönyvet pedig a fiókba.
Megöntözte a növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni. Ásítozva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba.
Megállt az asztalnál írt néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára, előhúzta a szék alá rejtett munkafüzetet..
Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek.
Mindkettőt a táskája mellé tette.
Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóval, majd éjszakai krémet tett rá, megmosta a fogát, lereszelte a körmeit.
Apa kikiált: Azt hittem, hogy lefekszel! Már megyek- feleli.
Vizet öntött a kutya táljába kiengedte a macskát, majd meggyőződött róla, hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég.
Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjjeli lámpát és aTv-t , felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyes-tartóba, majd volt egy rövid beszélgetése a még fönt lévővel, aki még mindig a háziját csinálta.
A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához.
Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek.
> Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a Tv-t kihirdette, hogy nincs semmi különös tennivaló. Megyek aludni. És ment.. minden egyéb gondolat nélkül.
Van itt bármi különleges? Tudod már a nők miért élnek tovább...?
MERT MI HOSSZABB HASZNÁLATRA LETTÜNK CSINÁLVA..... ésaz egyetlen ok, amiért nem halunk meg hamarabb az az, hogy túl sok tennivalónk van!!!

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Végre idejutok a gép elé, bár hihetetlen számomra. Mindjárt kezdjük a szopi kísérletet Bébikénkkel.

Na, bele is kezdek mai panaszáradatomba.

Lányok, a helyzet nálunk annyira romlik, amennyire csak tud.

Olyannyira vacak a helyzet, hogy este kiborultam, le akartam feküdni Bébikével fél 9-kor, de olyan fejgörcsöm volt, hogy nem ment. Forgolódtam, aztán kijött belőlem minden kaja, amit aznap ettem, majd jól kibőgtem magam. Kb fél 11-re sikerült elaludnom, de Bébikénk fél 12-kor kelt enni, majd fél 2-kor, 3-kor, 3/4 5-kor, majd fél 6-kor megint úgy döntött, mint minden nap, hogy végleg felkel. Megkértem Danit, hogy jöjjön ki vele, így tudtam aludni még 2 órát. Olyan aranyos volt, tegnap ő is megijedt, meg persze, látta, hogy Bébike mennyire igényel egész nap.

És lányok, annyira nyűgös volt egész délután, hogy hihetetlen!
Pedig kint voltunk vele szinte egész nap, kint volt a nagy alvása, igaz nem így terveztem, hanem együtt ebéd után, de már délelőtt úgy bealudt a babakocsiban, hogy 3 órát aludt egyhuzamban. Mivel Dani akkor még aludt, így nem tudtam ledőlni kint hagyva magára Kicsibébit.
Szóval pihenni azt nem tudtam egész nap.

Minden este imádkozom, hogy javuljon már végre ez a helyzet, hisz olyan jó volt nagyon sokáig, és mintha elvágták volna. Mi lesz, ha majd a foga is elindul?!

Na megyek, gyorsan eszem valamit.

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

Puffogok egy kicsit. :roll:
Alig elek(nem javulok sajnos es ez mar a masodik het :roll: ),Mishal masaallah jol van.
A napot orulok ha vegig csinalom vele,mert pihenni ugye nem lehet.
Erre felhiv anyukam hogy a cicaja beteg,ma dokinal voltak,es holnap este 7re kell vinni megint vissza dokihoz. Megkerdi,hogy elviszem-E.
Na,aki ismer,az tudja,hogy 7kor mar furdes van nalunk,aztan alvas,es utana osszeeses(nekem).
El se hiszem,hogy megkerdi.Es most o van megsertodve. Megkerdeztem tole,hogy azert erdekli,hogy esetleg hogy van az unokaja,a lanya...az nem szamit,csak a macskaja jol legyen.
Szeretem,mert aranyos(marmint a cica,jo,anyukamat is :lol: ),de azert acsi..nekem Mishal es magam fontosabb vagyok..ha mar masnak nem is.
BOcs,hogy kifakadtam...de mar nagyon nem birom egyedul az egeszet,es semmit se segit,mikor itt volt,azt se mondta,hogy dolj le egy orara,addig jatszok Mishallal...de en betegen is atvittem a vasarolt dolgokat ,stb.

Titi!

Nagyon sajnallak! De tenyleg(ha nem faj a fejed) probalj koran lefekduni Kicsibebivel,szard le a hazimunkat(en is ezt fogom,csak kiporszivozom :lol: ) es igyal citromfuteat,az nyugtat.


Eszter!

Mennenk...de felek,hogy ratok ragasztom ezt a macsak virust,bacit..ki tudja mi ez? :lol: Na,azer tnem fogja kinoni,mert direkt 3-6 honaposra vettem neki! :lol:

Balimama!

De jo,akkor mindjart koltozes! Es utana argus szemmel figyeld az embereket mikor dolgoznak...es kossel bele mindenbe,ne koss kompromisszumokat...ti hazatok lesz...minden ugy legyen ahogy ti akarjatok es nem ahogy nekik egyszerubb csinalni. :lol:

Verzsike!

Mar olvastam korabban,milyen igaz,nem? Tenyleg ennyi mindent csinalunk.

Megyek,Mishal orditozik,szerintem tolem tanulta. :oops: :oops: :oops:

Tovabbi szep hetveget nektek!
momo35
 
 


macsak=makacs :lol:

Ja,es meg a szembeszomszedot is kiosztottam,vittem neki egy ajandek almostalat. Mivel a macskajukat csak etetik,de kakilni,pisilni meg hozzam jar. Es Mishal meg a kertben jatszana.(a sz@rban)
AZ a pasi se komplett,azt mondta,hogy zavarjam el a macskajat ha ott van.Mondtam,hogyha almostalba csinaltatja,akkor nem fog mas kertjebe menni.Vannak meg hulyek. :roll:
momo35
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt, mert alig írtatok(persze én se jöttem tudom). Tegnap nagy munkában voltam, mert neki estem az ablakok lemosásának. Na de, kár volt, mert már esik az eső. Remélem nem veri össze! Jól el is váradtam, habár a nagyablakok még hátra vannak.
Ma pedig kikapcsolódtunk, mert elmentünk a Tropikáriumba. A csajok nagyon élvezték. Sajnos a fényképezőgép megint itthon marad a reggeli sietésben.
Délután aztán mindenki kidőlt, és aludt, csak megint én pakolásztam. jól elfáradtak a csajok, mert 3,5 órát aludtak.

Most persze már megint mindenki alszik. Nekem is kellene már, mert biztos korán kelnek holnap. Deeee, ahogy Erzsieke is írta, még azért elpakolom 1-2 dolgot.

Remélem holnapra az utazók is megérkeznek, és sokat írtok estére.
Bocsi, de mára csak ennyire futotta.
Sok puszi, és Jó éjszakát!!!!!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 



Zsuzsi!

A képeket átküldtem, várom a véleményed!!

Sziszike!
Neked van autód? Ha igen, akkor ha gondolod, mi is talizhatnánk, végülis mi is itt lakunk az M0-stól nem messze....

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mesi
Megkaptam a képeket köszi.:)
A vizesek ma jönnek így holnap nem marad el az Ikea.

Kicsi
A csütörtök mind a kettőnknek jó.

Jaj Áron felébretd mennem kell.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci!
Nincsen fix napunk Zsuzsival, de ettől függetlenül nekem jó a csütörtök, és nyugodtan jöhetnek Zsuzsiék is, mivel eléggé üres a lakás, sok gyerek elfér...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: