Új privát üzeneted érkezett!

freyja!
De jó, hogy már ott is van net!! Igy nincs mentséged hogy nem írsz nekünk! :lol:

d.dodó
 
 


irok éN :D bár a doboozok még halomban pedig pakolok reggel óta :(

Kép
freyja
 
 


freyja!
Ráér azt szép fokozatosan kipakolni! Van még 3 hónapod kb! :lol:

Én megtaláltam a maradék babaruhát, igy ma azt szortíroztam. Majd már csak mosni kell és a szekrénybe rakni! MA a konyhai rámolászást hanyagoltam.

d.dodó
 
 

 
 

Freyja: Szerintem is még ráérsz a pakolással! Megvár, nem szalad el! :D :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Ezek szerint ma tényleg ilyen punnyadt nap volt! Reméljük holnap már jobb lesz!

Dodó a kislány ruhákat is megtaláltad, vagy megint csak a fiúsakat? :wink:

Freyja én voltam, aki kérdezte, hogy írhat-e sms-t :)
Akkor Neked és Edinek fogok küldeni, majd jól elmentem a telefonszámotokat! :lol:
A fenekednél lévő becsípődés egészen biztos becsípődés? Csak mert nekem is előjön időről időre, van, hogy nem tudok megfordulni sem az ágyban. Megkérdeztem a gyógytornászt, és azt mondta, hogy ez már az, ahogy nyílik a medencém!
Erre javasolta az Árnika krémet, vagy Feketenadálytőt, vagy az Innoreuma krémet. Meg a fenekemben lévő fájásra szintén :)

A mai napban az egyetlen pozitívum a fogorvos volt (na ezt se hittem, hogy én valaha ilyet írok :D). Megdícsért, hogy minden rendben, csak egy minimális ínyvérzés volt, szépen letisztogatta, felpolírozta a fogaimat.
Június elején még visszamegyek hozzá 1x ugyanerre a műveletre, és nagyon remélem, hogy tényleg megúszom fogromlás nélkül a terhességet!!!!

Ja és még egy pozitívum volt, az ov megdícsért a megbeszélésen.
Nem akartam mondnai neki, hogy inkább normális fizetésemelést adott volna, és azzal fejezte volna ki a megelégedettségét...

zsofka83
 
 


zsofka nekem olyan "becsipődés" volt babó előtt is... tény h most sürübb talán :roll: nem hiszem h a medencém... bár ettől még lehet :D

Kép
freyja
 
 


zsófi!!
Igen, a kislány rucikat is megtaláltam. :lol:

d.dodó
 
 


Dodo: de hat ugyis fiad lesz, nem baj..majd jo lesz a harmadik picinek, aki esetleg megint kislany lesz.

Frejya: szupi, hogy mar az uj lakasban vagytok es rendezkedtek..de azert csak ovatosan, tudod kimelned kell magad.

Edi: es a franya becsipodes, nagyon rossz lehet. De a terhesseggel van osszefuggesben, vagy amugy is szokott nalad lenni? Piszokul tud fajni, nalam tavaly telen jott ki egyszer, pont a satrat allitottuk es rosszul mozdultam..ugy szedtek ossze es reggel-este szurira jartam, nagyon nagyon kellemetlen..igy hess-hess mielobb.
Zsani Neked ugyszint kivanom.

Niki: biztos minden rendben lesz Rikivel, csak gondolom mar beled allitottak a fraszt a kedves rokonok.

Emi: nem volt tegnap a fodrasz nalam, lemondta sajna.

Tovabbi szep estet lanyok!
pocaklako
 
 


Sziasztok csajok.... :)

Pocak
hááát amúgy is ramaty a derekam, a szétnyílás miatt, de igazából csak fájni szokott. Ez most más, valószínű valamit nyom Boti és attól, mert nem csináltam hirtelen mozdulatot.... :roll: de múlhatna igazán grrrrr

Emi
Szerintem is vegyél cumisüveget. Bálint is csak a 4.hónaptól használta, mert kellett... ivott egy kevés vizet, mert hiába az anyatej jó víznek is, mivel nem volt elég, szomjas volt, sőőőt most is már vettem, biztos ami tuti alapon. Én vettem 2db olyat amit Bibar is írt, és vettem 2db Aventet is. Nekünk nem volt vele bajunk.
Mindegyik 125ml és 250ml méretű.

Dóri
miért nem mondtad a keved anyóséknak, hogy ha fogalmuk nincs milyen hordozót tiltottak be, akkor minek magyaráznak? :lol: :lol: :lol: :lol: baromira semmi köze a kendőhöz annak :D:D:D:D:D:D
és akkorát nevettem azon amit a párod mondott, én szintén elképzeltem hihi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


látom pangás van... :D Akkor megyek lefekszem, jó éjt lányok :)

Holnap is kevesebbet leszek, mert az új lányzó sokat van mellettem, de azért majd igyekszem jönni :D:D:D:D


Cupp
Vendég
 


Sziasztok!

Minden rossz helyen ideget nyomó manó remélem odébb mocorog mielőbb!

Bibar: örülök, hogy Olivér jobban van, és jó mozizást csütörtökre!

Niki: biztos minden rendben lesz Rikivel, de én is mindig ezt csinálom, ha beparáztatom magam, vagy mások paráztatnak, hogy rákérdezek a gyerekdokinál.

Poci: gratula a 29. héthez!

Dóri: szerintem simán elkezdhetsz még most kismamajógára járni. Normál kenguruban akartak háton hordozni? :shock: Csak mert létezik olyan csatos hordozó, (Manduca, Ergo, Beco) ami egyrészt néhány hónapos kortól tényleg kiválthatja a kendőt, másrészt alkalmas háti hordozásra. Sokan ezt is lekenguruzzák :) De van aki a kendőt jobban szereti később is, nekem a csatos hordozó volt jobb egy idő után :):)

Emi: nekem két kicsi (125ml) cumisüvegem volt, nagyon keveset használtuk őket, Zalán néhány alkalom kivételével nem volt hajlandó inni belőle.

Freya: tök jó, hogy már van net!

csipet: sajnálom a savat.

Ma tényleg pangás volt. Nekem úgy tűnik a pocakom csak az időjárás változást nem bírja, ma, hogy végig hűvös volt nem volt semmi baja. Én viszont napfényt szeretnék már és meleget, de gyorsan :oops:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


poci: gratula a sokhéthez :) ne idegeskedj, látod én is megjártam :(

dóri: párod jófej :)

csipet: jó, h jöttél! örülök, h minden rendben és már nagyon várjuk a képeket :)

freyja: üdv ismét itt :)

edi: sajnálom, h nálad sem jobb a helyzet! nekem reggel egy fokkal mintha jobb lett volna, de már délben görnyedten jártam :( most vettem jégzselét, áll.lag jó vele kenegetni, d egyenlőre nem érzek hatást :(

van új szerzeményem :)
Kép

Kép
zsani78
 
 


Sziasztok Lányok, itt vagyok én is :) !

Bibar, nagyon örülök, hogy Olikád már jobban van! Csak így tovább :wink: !!!
Nagyon cuki rucikat tettél fel, feladtad a leckét :wink: … Olyan jó, hogy mész Milla babát kukkolni! Majd gyere a képekkel és a hírekkel :D !

Manorka, örülök, hogy már te is jobban vagy, jól elkaptad ezt a vírust te is, szegénykém :oops: !

Babacsuklás: én szoktam érezni :D ! Tündéri, de egyben sajnálom is szegénykét, mert olyankor akár több percig is szabályos időközönként (kb.3-5 mpercenként) rángatózik a kis drága! Tényleg, mint amikor mi is csuklunk: hukk…(szünet)…hukk…(szünet)…hukk...

Aranyos ez a centivágás :D ! Még lehet, hogy én is csatlakozom, de amennyire elkalandozok néha, lehet, elfelejtem majd vágni :roll: !

Bébike, örülök, hogy a méhszáj felpuhulás javult! Mennyi idő múlva kell menned kontrolra?

Emi, ez a talp probléma valami hasonló nálam is. Begörcsölt egyik hajnalban a bal talpam, mire kihúztam (húúú, de fájt!) addigra begörcsölt a jobb! Ááááááá :roll:!!! Pedig napi 500 mg magnéziumot és 500 mg calciumot szedek, mostmár minden nap.
Hát igen, jönnek az újabb és újabb tüneteink, ahogy haladunk előre :wink: !
Nem vagyok még én sem nagy szakértő a cumi témában, mi egyelőre 2 kicsit 1 nagyot vettünk (Avent szettben), de amúgy mindegyik cumi csomagolásán megtalálod, hogy hány hós kortól ajánlják, így persze a nagyobb (több-) lyukú az több hós kortól van jelölve, talán nem téveszthetünk így!

Edi, derékfájás husssss! Remélem mielőbb javul a helyzet, húúú, baromira tud fájni :oops: !
Milyennek ígérkezik az utódod? Édes az új vonalzód :D !

Dóri, hááááton kenguru :shock: ??? Nem csoda, hogy kiakadtál ezen! A kendőt pedig szíved joga kipróbálni, nem hiszem, hogy ártana babókádnak!
Jót mosolyogtam párod jógás reakcióján :lol: !

Nyusza, de jó hogy jöttél, örülök, hogy jól vagytok! Szupi, hogy láthatod Ákos babát a héten :D ! Majd hozd te is a sztárfotókat!!! Savat sajnálom, nálam is jön-megy :oops:
Ja, és mostmár lassan te is lassíts a tempón, pihizz többet! Május végéig dolgozol? Asszem mondtad már, bocs, csak nem emlékszem.

Niki, sajnálom, hogy a család „beültette a bogarat”, de így legalább tényleg megnyugodhattok majd.

Évi, örülök, hogy már az új helyen vagytok, csak óvatosan a csomagolással, szépen, módjával! Drukkolok a dokihoz! Majd gyere a hírekkel!

Zsofka, megértem, hogy a főnöki dicséret mellé (vagy helyette) a fizuemelésre szavaznál :? ! Ez ismerős sajnos…
Jöttök holnap a pároddal az előadásra a kórházba? Nekem sajnos tutira nem tud jönni a férjem :( , de én nem hagyom ezt most ki! Azt néztem, hogy június 29-én lesz újra ez a téma, remélem, akkor még el tudunk majd a párommal együtt is menni :wink: .

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Zsani, tündéri az új Füleses szerzeményed :D ! Sajnálom, és neked is husssss derékfájás :oops: !

Lányok, már többször is írtatok a "kórházi listáról". Hirtelen egy kérdés (bár nem a legfontosabb) jutott eszembe: a WC takaró papírt honnan szerzitek be? Tudom, WC papírral elég macerás lenne takargatni :oops: ...

Sajnos ma is keményedett többször is a pocak, és épp most is :( ...

Azt hiszem mára én is elköszönök, fájdalommentes, nyugodt, jó éjt mindenkinek!

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma dokinál, minden okés és szerencsére azt mondta, hogy JÓ A CUKROM! Jupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! És ő sem értette, miért vettek tőlem ennyiszer vért, nálam is elég lett volna a 2 órás eredmény. Sőt még ő kért elnézést, hogy így megkínoztak. Jó fej nagyon.
Babucink megfordult, így most már nem farfekvéses. Persze a végéig még 5-ször megfordulhat :) Volt flowmetria is, de lánykám hozta a Manó formáját és ezerrel rúgkapált, izgett-mozgott és alig-alig lehetett mérni, így a köldökzsinórból néztük a végén az áramlást. Magzatvíz megfelelő mennyiségű. És ami szintén szupi hír, hogy nem látta már a cystát a buksiban. Persze majd ápr.30.-án megnézi Hajdú Krisztina is, ha megyünk a genetikaira.
Nálam talált valami bacit a kenetben sajnos, streptococcust nézett, azt nem, de valami másfélét igen. Lehet, összefüggésben van az infuenzaszerű betegségemmel, ami jó ideje elhúzódott sajna. De majd rákeresek, hogy milyen baci lehet, a dokim sem tudta megmondani. Semicillint kell szednem rá.
Képet nem kaptunk, csak egy gyors kukucska volt, de jó volt látni Őt, még ha csak egy pillanatra is :)

Cumisüveg: én szettben vettem anno, 2 db 125 ml-est és 2 db 260 ml-est. Kezdetben elég volt a kicsi, tápi időszakára pedig használtuk a nagyobbakat. Nekünk Aventes van, nagyon bevált és a műanyaggal sem volt gondunk sosem. Mikrós sterilizálóban főztem ki, ami szintén Aventes. A cumit pedig cserélgettük rajta, mikor milyenre volt szükségünk. Egy-két-három lyúkúra, illetve van ami a sűrűbb (AR-es) tápihoz vagy főzelékhez van kitalálva. Ahogy fordítod, olyan intenzitással jön belőle a cucc.

Dóri: jó fej a párod :)

Csipet: drukk Neked 16.-ra az UH-ra, majd gyere ám mesélni és mutogatni a Manódat! :)

Freyja: óvatosan a pakolászással! Anno mi is pocisan költöztünk ebbe a lakásba, ahol most lakunk, így teljesen átérzem a helyzeted. Ami nem volt sűrgős, azt félre tettük és még tavaly is volt bontatlan dobozunk :) Pedig már 3 éve költöztünk :) Manó szobának kellett elkészülnie, utána meg minden percemet babázással töltöttem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a dobozok megvárnak ám, csak szépen nyugisan csomizz ki, jó?

Maki: köszi! Igen, jól belekerültem, nem is tudom, mikor voltam utoljára ilyen beteg. Ami talán rossz volt, hogy nem tudtam magamat kikúrálni, talpon kellett maradnom Nóri miatt.
A wc takaró papír elég sok helyen kapható, pl. DM-ben.
Sajnálom a keményedést, pihizz sokat!!!

Meme: Merre vagy? Milyen volt a cuki vizsgálat?

Zsani: a dokim tudott adni tájékoztatót a szülésfelkészítőről, azaz csak időpontok vannak, mindjárt megírom Neked priviben, de lényeg, hogy szerdánként van tényleg :)

Jó éjt Mindenkinek!!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Hello Csajok,

HELP

milyen a jó kókusz matrac?

Megrendelnénk az ágyat, lehet hozzá kapni kókusz matracot - aminél két kókusz réteg között ortopédikus hab van.
Ilyen a normális kiságy betét?
A sógornőm szerint az övé csak kókusz ...
Létezik?
Mármint létezik többféle "szabvány"?
Melyik az egészséges?
Mi egy speckó bababútorboltban vennénk meg, lehet, hogy nem jót árulnak? Vagy a sógornőmé is ilyen, csak nem figyelte?
Vendég
 


Kép

itt az árajánlattal elküldött kép.
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Manorka: köszi a hiányolást!

Megvolt tegnap a cukiterhelés, zsemle+tej. De igaza lett Mókinak! Tényleg csak egy órás volt, nem kettő! :) Elfelejtettem elvinni az én mini műszerem, ugyhogy foggalmam sincs, hogy mennyi lehet a cuki!Kicsit aggódom, de majd kiderül!

Volt UH is tegnap! :) Igaz, sajnos nem az én dokim csinálta, és a központi UH-on egy nagyon tapló, bunkó volt a doki, de a lényeg, hogy minden rendben, még mindig Nóci lakik a pocakban :) És még mindig farosak vagyunk, csak most nem a bal, hanem a jobb oldalamnál van a feje. Mellső fali lepény, norm. magzatvíz, gyomorban, hólyagban folyadék. Rekeszkupola látszik. 4 üregű szív, jó szvműködéssel. Combcsont: 52,2 (27+6nap), Fejkörfogat: 26,5 (28+6nap). A combja egy nappal, a feje 1 héttel és 1 nappal nagyobb. :) Az arcát nem láttuk, mert persze nem mutatta meg :( De a lényeg, hogy minden rendben. :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jó reggelt!!

Anya maci!
Igen, mindenhol nagyon ajánlják a kókusz matracot....főleg kisbabáknak. Ugy tudom nem is atkásodik. nem tudom mi még a konkrét előnyed, de tényleg nagyon ajánlják...orvosilag is.

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Látom másnak sem volt túl rózsás kedve tegnap. :? Ránézésre a mai sem alakul jobban.Megint esett, és így menni a dokihoz!Jupiii!!!!!
Sebaj, túl leszünk ezen is.
Mindenkinek szép napot kívánok azért.Hátha!!!! :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt :lol: :lol:

Freya
nem irtál csak akartál :wink: :wink: :wink: csak lassan a dobozolással!!!

Mamaki
dm-ben vettem én annó :wink: :wink: ugye uyge??nagyon szépek jöttek,viszik is ugyhogy ha szeretnél valamit szólj :wink: :wink: szegénykém,biztos ez a hülye idő miatt keményedsz!!pihizz sokat!!

Zsani
szépséges a hálózsák:)))))

Meme
örülök hogy minden oké,meg hogy túlvagy a cukin :wink: :wink:

Niki
köszönöm jól van,éjszaka nem köhögött :wink: :wink: most igen,de már az is valami hogy éjjel nem :wink: ti hogy aludtatok??
most jött meg a pénzed:))lehet hogy csak holnap adom fel a csomit mert ma is esik és ilyen időben még nem akarok manóval kimenni,nehogy visszaessen....pusz

Anyamaci
szerintem ez teljesen jó kókuszmatrac!!!!

Manorka
szupi hogy jó lett a cukid :lol: :lol: :lol: és megfordult??jaj de jó hogy a ciszta is eltűnt :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Fóka
én is napfényt akarok :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Pocak
te jól vagy????

Edi
hogy van a becsipődésed????remélem már nem fáj annyira!!!

bibar
 
 


sziasztok, jó reggelt!

nálunk is esik és elég hűvöd van :? nemceretem idő!

edi: derekad??? nekem most reggel megint egy fokkal jobb, jó lenne, ha délre nem sza...rna be teljesen, mint tegnap! bekented vmivel???

poci: hahó :)

manorka: ne haragudj, h este nem, de most men pü :)

anyamaci: fogalmam sincs, h többféle kókusz van-e?! az biztos, h jobb, mint a szivacs! nem annyira nedvszívó, szellőzik, jobb a tartása, kisállatok nem szeretik (pl. atka).... a képről baunty csoki jut eszembe, beleharapnék :)

meme: örülök, h minden rendben uh-n is!!!

Kép
zsani78
 
 


Haho Lanyok, jo reggelt!

Bibar: koszi jol vagyok, leszamitva, hogy egyre nehezebben megy a fel -es lefekves az agyban, nyomodik a poci, de amugy minden okes, este volt egy kis sav, pedig nem is ettem semmit.... :(

Meme: de jo, hogy mar te is tul vagy a vizsgalaton..mikor lesz eredmeny?

Lanyok: irtatok a kokusz matracot, hat nalunk nem lett olyan..szerettem volna olyat, de ezek a bamba olaszok csak neztek ram..es visszakerdeztek, hogy bambusz?? Mondtam nem bambusz....kokusz...ja hat olyan nincs..igy Riccardonak egy sima, viszonylag kemeny matracot vettunk, semmi extra, de igy is 70 euro volt.
Ha nem jo majd valtunk, egyenlore szerintem megteszi, vegulis babaknak lett gyartva...

Niki: itt is szakad az eso, szomoru az ido.. :(

Edi: remelem jobban vagy es mar nem kinoz annyira a hatfajas.

Zsani: szupi a szerzemeny, nagyon tetszik :lol:
pocaklako
 
 


és a legjobb hír lemaradt:
tegnap voltam a kórházi terhes diabétesz rendelésen és papírom van róla, h semmi bajom :) azt mondták, h mivel apukám cukros, megismételhetjük a lötyis terhelést, de nincs gond a korábbi eredménnyel!!!!!! a cukorral bánjak óvatosan -de nem csak a terhesség alatt- mert sajnos aputól öröklődhet a betegség :?

Kép
zsani78
 
 


Na....Zsani, a legjobb hirt utoljara irod....nagyon klassz..vegre megnyugodhattok. Tenyleg azota eszel rendesen?..olyan remiszto volt az az aceton (vagy mi??? :roll: ) (lehet hulyeseget irtam???)amit nalad talaltak.
pocaklako
 
 


Anyamaci: A kókusz matracot azért szokták ajánlani, mert nem telepszenek meg benne az atkák, és mivel keményebb, mint a szivacs, a baba gerincének is sokkal jobb!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Ma is szutyok idő :( Viszont Máté baba már elmászott a kényes pontról, tehát ma valamivel jobb kedvűen kezdek neki a napnak!

Zsani nagyon édes a hálózsákotok! Ez nyári vagy már télre vetted? Nyáron egyátalán mi kell a babára, dög melegben?
Ú, én ezektől a dolgoktól nagyon parázok, honnan tudjam, mikor mi kell rá??????

Mamaki megyünk ma, igen! Nekem az a tervem, hogy júni 29-én már babaázok! :D Na jó, erre nem lehet készülni, de semmiképp nem szeretném addigra hagyni ezt az előadást, mert tényleg bármi lehet.
Megismerlek? :)

Manorka örülök, hogy jó lett a cukor, és az uh-n is mindent rendben talált a doki!

Meme Neked is gratu az uh-hoz!

Na megyek, kezdődik a hajtás, majd később még jövök!

zsofka83
 
 


poci: azért módjával eszem, pl. kenyeret, pékárúkat, krumplit nem nagyon... inkább abonettez, puffasztott rizs és igyexem salátákat (csak ezt néha visszakerül a feladónak :( ) igen, aceton! de azt mondták, h ez attól is lehet, ha egy nap pl. kevesebbet iszol, nem csak az étel miatt...

Kép
zsani78
 
 



Zsani!
De jó hír!! Hurrá!!!

d.dodó
 
 


zsofka: fogalmam sincs, h mikor mit kell adni a babákra :) majd kiderül! ez most elvileg 3-6 hónapos picire való, ami ugye ősz-tél eleje, így sztem jó lesz.... ha nem, akkor tévedtem és csak gyönyörködöm benne :)

Kép
zsani78
 
 


Poci: Nem tudom, hogy mikor lesz eredmény. Elvileg 3 hét múlva megyek a dokihoz, akkor megkérdem tőle! Addig legalább nem izgulok! :) (annyira..)
Itthon a kókuszmatrac sacc 6-8000 ft. Ha gondolod, szívesen küldök ki neked! 70€ egy szivacsmatrac...te jóóóóég!! :shock:

Bibar: örülök, hogy Oli jobban van!! Jobbulást neki!!!!

Zsani: Szupi hííír!!:) Örülök nagyon!!

CsajoK! Elvileg, ha nincs cukor a pipiben, meg nem vizesedem, stb...akkor nincs gond a cukival, ugye??

Freyja: nagyon klassz a lakás!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


én is akartam centit vágni és elfelejtettem :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
zsani78
 
 


poci: ezek tényleg nagyon brutál árak!!!! lehet, h ami még hiányzik jobb, ha apa hazaviszi nektek?!

Kép
zsani78
 
 


zsófi!
Hidd el, ha itt lesz az idő, tudni fogod mit kell ráadni! A babád jelezni fog akkor is ha melege van, akkor is ha fázik. Volt olyan nálunk, mikor Lizy egy szál rövidujju bodyban volt itthon a lakásban 2 hetesen, mert ugy felmelegedett a panel...ablakot nem rá nem nyithattam. Meg szintén 2 hetes volt, mikor vittük ki (nagy 3 napos rendezvény volt a városunkban), és kisszoknyát meg kis zoknit adtam csak rá. És volt velünk egy pléd, ha fázna, azzal betakarjam. Van is egy kép, majd előkeresem.

d.dodó
 
 


Köszi a gratukat az UH-hoz!

Azt mondta a doki, hogy minde oké, de egy kicsit aggódom a fejkörfogat miatt. Tudom, hogy még normál tartományban van, de félek, hogy nagy feje lesz a gyereknek. (bár lehet hogy csak azért parázok, mert minden oké vele, és nem bírom, ha valamin nem idegeskedhetek...:) )

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kép

d.dodó
 
 


Dodo: De éééééééédiiiii!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jó reggelt!
Régen voltam, nem voltak vmi fényes napjaim :? Közben bele-bele olvastam, hogy mit írtok, de válaszolni nem volt időm...
gyűlölöm ezt az időt, már totál depresszív vagyok tőle... Bakker április közepe van és még mindig nincs tavasz :evil: Ebben a non-stop esőben meg kimozdulni se lehet... Teljesen befordultam :(

Megyek, visszaolvasom legalább ezt az oldalt :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsani, de jó hír!!!!!!

Bibar, örülök, hogy alakul Oli!!!!Naná, hogy ráér!!!!

Barbuss, jó hogy jöttél!Nem vagy egyedül, mi is itt depizünk együtt. :?
Ma reggel innom kellett egy capuccinot, annyira nehezen tértem magamhoz. Máskor ilyenkor már túl vagyok a reggelin, fürdésen,stb.Most meg próbálok kivánszorogni fürödni. Ááááá, vacak idő fúúúúúúúj!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Itt is annyira szar idő van! Már azt hittük, hogy végre lekapcsolhatjuk a fűtést...erre tessék!!! Este annyira hideg lesz, hogy muszáj feltekerni, mert fázunk :( Pedig jó lenne már végre kikapcsolni...

Nekem tegnap volt depi napom, miután hazaértem a dokitól..de a mai nap sem jobb sokkal, mint a tegnap délután. És állítólag még csütörtökön is esni fog... :evil: :?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Dodó köszi! :) És nagyon cukor a nagylány! :D

Meme nyugi, nem lesz semmi gond, az hogy most még picit nagyobb a buksija nem jelent smemit, a végére még "hozzánőhet" a többi része is!
A cukorra nekem mondták, hogy az is egy jel, ha valaki állandóan szomjas, hiába iszik.
Ne idegeskedj, rendben lesz az is!
És nálatok a dokihoz küldik az eredményt, nem si adják ki Neked? Szerintem hívd fel a dokit pár nap múlva, beért-e már hozzá a lelet, és milyen lett. Legalább nem idegeskedsz ezen utána! :)

zsofka83
 
 


Cumisüveg - mi is Aventtel kezdtünk, merthogy nem volt tapasztalat, meg minden kiegészítőnk (mellszívó, mikrós sterilizáló, stb) is Avent volt, de Emma is fuldoklott az Aventes cumitól :? vhogy nagyon hosszú a cumi vége és szerintem már kb a torkáig leér egy pici babának :oops: Mondjuk mi hamar kezdtünk tápozni, lehet, hogy az is közrejátszott, hogy Emma még csak 6 hetes volt. Végül mi az Aventes üveget MAM cumival kombináltuk: teljesen kompatibilis és én arra a cumi formára esküszöm, még a tapintása se az a tipikus szilikon, hanem inkább a bőrhöz hasonló! Az Aventes cumi nekünk akkor se vált be mikor már nagyobb volt Emma, viszont az üveg az szuper, nemrég még abból kakaózott reggelente :D Most álltunk át 1-2 hete a bögrére :wink: És még mindig bírja, én üveget nem is veszek Zalánnak, csak majd újszülött cumit :wink: Ja és indulásnak max 2 kicsi + 2 nagy szerintem bőven elég!

Csipet, jó hogy jöttél :D Meddig dolgozol?

Évi! Szuperül haladtok, de csak lassan-lassan :wink:

Na én is megnézem mindjárt a táblázatot és kiszemelek egy hírhozót :D

Csuklás - Edi, írtad, hogy nem érzed: hát egészen tegnapig én sem éreztem :roll: Pedig Emmánál napi szinten, ez jobban megmaradt bennem, mint az hogy mennyit mocorgott :roll: Már kezdtem is aggódni tegnap, hogy basszus nyel-e rendesen az a gyerek vagy mi van, de este aztán éreztem, Zalánnál most először :D

Csak hogy ne csak mindig panaszkodjak: most kicsit mintha jobb lenne a sav téma, a vizesedés elmúlt (kopp-kopp-kopp) és a visszereim is jobbak :wink: Mondjuk tegnap nem is jöttem-mentem-tettem-vettem egész nap :roll:

Az a keresztcsontnál érzett fájdalom szerintem is az amit Zsofka írt, hogy alakul a medencénk :wink: Én már kicsit érzem a nadrágomon is :wink:

Edi! Kitartááááás! :D A betanítás már a vége :wink: :D

Nekem egyre többször görcsöl be (éjszaka is...) ugyanazon a helyen alul a hasam :? :roll: magnéziumra elmúlik, úgyhogy asszem ideje emelni az adagon :oops:

Én nagyon megéreztem a tegnapot :( Minden bajom volt, pedig a Nagyimra mentem vigyázni (Anyunak el kellett utaznia 5 napra, úgyhogy felváltva megyünk felügyelni :D) :oops: Egész nap húzódott meg fájdogált a hasam, kétszer is aludtam napközben :oops: Nagyikám hihetetlen, hogy milyen jól van :D Annyira örülök neki!!! Rohamosan gyógyul, tényleg mintha nem is műtötték volna :D És olyan jó volt, hogy tudtunk egy csomót beszélgetni, már nagyon régen nem volt ilyen, mert mindig Emmával mentem/mentünk és mellette nem lehet szóhoz jutni :lol:

Maki, a centivel én is így vagyok, hogy bizti lenne hogy kihagyok :oops: :lol: WC takaró izét lehet DM-ben meg gyógyszertárban is kapni :wink:

Manorka! Jajj de jó, hogy minden rendben!!! :D Remélem a baci hamarosan odébbáll :wink:

Anya maci! Bizony, többféle kókuszmatrac van! Nekünk is olyan van, aminek a belseje teljesen kókusz, csak alul-felül van 1-1 centis vatelin-szerű borítása a huzat alatt. Piciknek a szellőzés meg a keménység meg hogy atkák nem szeretik, amiatt ajánlják inkább a kókuszt: keménysége szerintem ennek is tök okés, de szellőzni nem szellőzik olyan jól, ennek ellenére a célnak szerintem teljesen megfelel :) Ja meg a sima kókusznak az is az előnye, hogy ha vmi baleset történik, csak beállítod a kádba, átzuhanyozod és pikk-pakk megszárad :wink:

Meme, jó hogy nálatok is minden rendben :D Már írtam neked, hogy ne aggódj, hogy hogy fekszik most Nóci, mert a szélsőséges példáktól függetlenül még tényleg bőven van ideje befordulni!! :wink:

Bibar, örülök, hogy javul Olivér :D

Zsani! Végre vmi jó hír :D És ahogy kiveszem a sorok között, kicsit meg is nyugodtál :wink: Szerintem jól lőtted be a zsák méretét :)

Zsofka - rétegesen öltöztesd és akkor tudsz variálni :wink: pici babáknál nem a végtagok a mérvadóak annak ellenőrzésére, hogy melege van-e vagy fázik, hanem be kell nyúlni a ruha alá és a tarkója alatt a háta felső részét megnézni :) Na ezt nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom :oops: Egyébként meg azt mondják, hogy +1 réteg, mint amit magadra veszel, merthogy fekszik :wink: Kiindulásnak ezek jók szerintem, aztán úgyis kiismeri mindenki a babáját, hogy mit szeret :wink:

Jajj de édi Lizi ebben a szerkóban :D

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsofka: Nálam ez úgy működik, hogy Pécsett lakom, Szigetvárra járok gondozásra. A dokim Pécsett magánrendel. Felhívom a dokit, elmondja, és kinyomtatja szigetváron az eredményt, és elhozza nekem, amikor megyek a magánrendelésére :) Csak hogy egyszerű legyen az élet .... :) :D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Csajok! Mi lehet Mercyvel és Henivel???? Rég voltak errefelé. :(
Sztetek várjak még a telefonos-emailes táblával, vagy küldjem a közösre? Már csak Mercy tel. száma, és Heni adatai hiányoznak. A többieké megvan!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, úgy néz ki, hogy nekem marad a mostani számom :wink: Mindjárt küldöm priviben :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss: köszi! Beírtalak! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


egy kérdés: a cumisüveghez való cumik bármelyik cumisüvegre tehetőek? na, jól megaszondtam... remélem értitek :?

Kép
zsani78
 
 


Kicsit nagyon nehezen kelek ma :( biztos az idő. no meg a fáradtság is talán... manó 6kor rugdosott "ki az ágyból" :D de nem ment. most már félig felöltöztem és irány a doki :D

reméljük okosabbak leszünk ma és minden rendben is lesz :D

Kép
freyja
 
 


Zsani, nem mindegyik kompatibilis egymással :? az tuti, hogy a Mam megy az Aventre és fordítva :)

Évi, tuti minden rendben lesz :wink: Gyere majd a hírekkel :)

Ezt olvastátok/hallottátok?
http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=317203
http://www.vg.hu/mezbotrany-antibiotikum-az-alba-mez-kft-klenancz-meheszet-termekeben-288168
ez most vajon csak a saját márkás mézekre vonatkozik, vagy általában az összesre amit ezek gyártanak? minden hiperben ezeket lehet kapni :? :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss: köszönöm! a mézről nem hallottam, nem igazán vagyok fogyasztója, nem nagyon szeretem :oops:

Kép
zsani78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: