Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mai tippem Karcsika....mivel lövésem sincs melyik képen lehet...a többiekről legalább van valamiféle halvány lilám :oops: ...

Tegnap megvettük a Retrus-t, hát valami álom, imádom, ma egész nap sétáltunk, ebédre összedobtam egy pizzát... :oops: Jövő héttől rendelem a kaját, egyszerűen nincs kapacitásom főzni :oops: ...Az én konyhám is romokban és a fürdőre is ráférne egy alapos suvickolás :oops: ...A "lúzer anyuka versenyt"-ha létezne ilyen- magasan nyerném....

Mormota!
Mara nagyon édes :wink:

KépKép
amadea
 
 


Ja, nagyik: anyukám húzása: lelkesen meséli, hogy a kórházból (engem látogattak Nórival) hazafele inkább nem tette bele a babát az autósülésbe, mert mindig nagyon beleizzad és félt, hogy megfázik, ezért az ölébe vette és úgy kötötte be magát és úgy mennyire jobb :twisted: ....komolyan majdnem agyvérzést kaptam, amikor ezt meghallottam....amúgy imádom és tényleg szuperul vigyázott Nórira, de ez az autós sztori igencsak meredek....

KépKép
amadea
 
 


Vááááá......most hív Feri: a leendő keresztanyának mégse felel meg a jó előre megbeszélt időpont (volt, aki szabit vett ki), mert leltár van és dolgoznia kell, a többi szóba jöhető időpont vagy nekünk, vagy a templomnak nem jó....ilyenkor mi van????

KépKép
amadea
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is Karcsikára adom le voksomat.

Én tegnap nagytakarítottam. Ablakpucolás, függönymosás stb. Zéti tök jól viselte.

Mormota, nagyon édes Mara!

Sajnálom az nagymamis sztorikat.
Mi is párszor rászólunk Anyukámra. Szerencsére már nem kapatja el Zétit. Én nem szerettem, amikor minden nyöszörgésre fel akarta venni. Én tudom, hogy nincs semmi baja. Nem próbálkozik sokáig.

Most tudjátok mit csinál? Várjuk apáját haza (remélem 19-ig, a fürdetésig kihúzza), szóval ül a pihiszékében mozdulatlanul és nézi a Viasaton a Pokol Konyháját Gordon Ramsey-val :D Asszem ő is szeretni fogja a hasát, mint az apja. Pedig már be kell kötnöm, mert 1x lecsúszott.

Holnap jön anyósom. Nem lesz itt sokáig, mert megyünk délután babmasszázsra. Úgyhogy nem tudja nagyon elrontani. Picit sajnálom is, mert délelőtt nem sokat van ébren Zéti :wink:

KépKép
süni76
 
 


Stornó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kata840725 2009.09.24 17:00-kor.

Kép
kata840725
 
 


Kata!
Nagyon király a tábli!
Nóriét júl. 11 tartjuk...

KépKép
amadea
 
 


Javított verzió

Kép

Kép
kata840725
 
 


Tabati: máj. 3 :wink:

Noémi!

:lol: Jó kis dolog ez a hoozzátáplálás mi? Valahogy sejtettem, hogy az almát akarod kimosni a ruhából. :lol: Néztél a neten is praktikákat? Szoktak lenni, mindjárt nézek neked hátha...

Kép
Kép
tabati
 
 



Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Végre van megint pár percem, de lányok, nem tudok Veletek lépést tartani. :) Csak bekukkantottam, gondoltam, írok pár szót.
Kata, írtam privit, nézd majd meg a táblázathoz. Jó ötlet, köszönjük.
Jól vagyunk egyébként, minden rendben, Beni nő, és nő... ahogyan gondolom a többiek is. :) Most megy a harc, mert folyton felülne, dehát nem kellene még neki... Magyaráz, énekel, elalszik egyedül, és este fél 10-től reggel fél 9-ig alszik. Nagyon édes, nagyon szereti a zenét és az esti mesét... :) Az oltásoktól nem volt semmi baj szerencsére.

Még szopizik, úgy tűnik, még van is elég, aminek nagyon örülök, mert félek a hozzátáplálástól... legalábbis 6 hónapos koráig nagyon szeretném kihúzni.

Ja, igen: lányok, anyukám benevezte Benit a Pampers szépségversenyére, ha tudtok szavazzatok rá... www.pampers.hu Benitó. Tegnap óta 8 szavazata van, amivel nem tudom, mennyire állunk jól, de hátha kapunk valami ajándékot. :)

Most mennem kell, sok-sok puszit küldök minden anyukának és babának! Gyönyörű képeket láttam, és látom, játszotok is! :) Nagyon irigyellek Titeket, hogy ilyen sok időtök van... Amióta tanítok, sajnos nagyon kevés időm van a netre, de időnként majd bekukkantok. (Bár lehet, hogy így meg elfelejtetek... :cry: )
Jó éjt mindenkinek!

Heni

Kép
tücsök75
 
 


Tabati, nagyon köszönöm!
Holnap megyek a tescoba kaját venni, veszek is citromlevet! :)

Egyébként teregetés közben esett le, hogy az eldobható előke nem is olyan nagy baromság mint korábban gondoltam...:)

Persze eszem ágában sincs egyenlőre venni: mosok! :)

Megnézem ki a 4. baba...hátha behozom az első két napi lemaradásomat! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!

Van olyan előke is mi is kaptunk, ami merev műanyag, vagy inkább olyan gumis rugalmasabb. A eleje meg fel van kunkorítva, ha leesik a cucc oda beleesik nem a földre. Nem kell kimosni, nem kell eldobni, csak lemosni, mint az etetőszék kisasztalát. :wink:

Heni!

Már hiányoltunk. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

:D :D :D
Szerintem nagyon edi az indonez oriasbebi! Kép

KépKép
lys
 
 


Bakker, az egyik képre már tuti biztos voltam, hogy Dávid!! Tutira rá hasonlít az egyik! Na, most szívtam... :lol: :lol:

Mormota, Mara gyönyörű, és jó, hogy jöttél! Heni, Te is! Megy Benire voks!

Benta: hú, ez azért az én anyukámon is túltesz!! Ő csak aggódik, de szerencsére ennyire nem húz bele a dolgokba! (bár sajnos ritkán látjuk őket, révén 400 km). Ja, neki a legújabb: most készülnek a házunk átalakításának a tervrajzai, ilyen-olyan verziók, közelít a véglegeshez. Anyukám mailt ios írt, és fel is hívott, hogy szerinte a mi szobánk és a leendő gyerekszoba túl messze lesz egymástól, és nem halljuk majd, haa gyerek sír, mert pl felébred, h rosszat álmodott... úgy lesz, hogy mi szobánk-fürdő-folyosó-gyerekszoba, szóval nem egy vészes táv, de tény,h nem szomszéd szoba. Szreintetek ez tényleg gáz? Mert mi egyszer akarunk átépíteni, és azért ott már a rendes, használható, végleges elrendezést akarjuk, és azért ez falazással-bontással is jár...

Noémi: nekem se jött ki eddig az alma, de megpróbálom a citromlevet én is. Az egyikből úgy jött ki, hogy még azon nyomban kimostam, de ezt azért mindig nem lehet megtenni. Amúgy én is vettem ezt a műanyag, lemoshatót, de azon kívül vagy tíz-tizenöt előkénk van, mert rengeteget kaptunk ajeszba. Van pl egy hét napjai sorozat.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Úristem. Lys, ez újszülött bébi??? Szerintem nagyon durva a feje!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!
Tegnap még tippelni se volt idöm, még festünk, ablakot pucolunk (nagyon durva kosz van az ablakon, két éve nem laktàk a kérot). Holnaptol butorbeszerzés és összeszerelés, közel a nagy nap!!! :P :P :P

A mai tippem Gézu. A mai feladvànyt keresve azért megijdtem az oriàsbébi làttàn...Bàr az anyukàja biztos öt is nagyon szépnek làtja!

Tegnap éjjel megjàrtuk az ügyeletet! :cry: Bàr végülis nincs komoly baj, de...kezdem az elején - aki nem ér rà, ugorjon: két napja éjjel egykor Rafael iszonyat siràssal ébredt, és csak orditott, orditott màr vagy 5 perce, se cici, se semmi nem volt jo. Vmi nagyon fàjhatott neki. Erre nyilik az ajto, bejön anyos a hàlonkba :roll: és elviszi a bébet :evil: hagytam, gondoltam, vmi szenteltvizzel megkeni a buksijàt. Persze nàla is bömbölt, felhallatszott, én meg fenn a dühtöl (anyosra) meg a sajnàlattol fenn bögtem. Annyira rosszul esett, hogy nem ölelhettem a kisfiamat. De màr csak két hét, nem akartam csalàdi sértödést, hogy a gyereken összevesszünk. Rosszul esett, a pàrom csak ijedten nézett ki a fejéböl. Félora mulva kaptam vissza a fiam, aludt a kimerültségtöl, de percenként még ikegett. Màsnap semmi, Rafi hozza szokàsos formàjàt. Este egy oràra mentünk el bevàsàrolni, addig àllitolag Rafael hasonlo orditàst rendezett, anyos jajveszékelve fogadott, hogy menjünk az ügyeletre. Persze màr ekkor nem sirt, de jol elültette a fülünkbe a darazsat, nem nyugodtunk, mig el nem vittük. Persze a korhàzban màr vigyorgott. Vagy hasgörcs és melegborogatàs, vagy kezdödö hasmenés. Szoval nem lettünk okosabbak. Ma minden oké eddig.
Csattano: az elöbb jön fel anyos, 3 cikk fokhagymàval, mert àllitolag vmi rontàs van a csalàdon, ezért sirt, és tegyük be a béb és a sajàt matrac alà. Nem szoltam, betettem. öt éjjel utàn pedig fellélegezhet a csalàd, remélhetöleg.
Ja, és az én anyosom is joszàndéku, csak...no comment.
én elég földhözragadt vagyok, szerintem ha jokat pukizik a béb, akkor megszünik az orditàs is. :)

Benta, ne haragudj, de mulatsàgos a soskàs sztori. Nekem hasonloképp kellett 2 üveg szilvalekvàrt megutaztatnom a nyàr végén (1400km!), pedig màr a fejünk tetején is csomag volt, itt meg még polcunk sincs :P

érdekes, nàlunk is csak nekem jut eszembe, hogy néha nappal is le kéne fektetni a gyereket. Làtom elöre, kedd és csüt. délutàn nem fog aludni, mert magàntanitok. Persze tudom kényelmes lenne, ha a konyhàban a pihiszékben elaludna a gyerek, miközben anyos föz, vagy telefonàl.

Hozzàtàplàlo anyukàk, ügyesek vagytok! Milyen jo, hogy kitapossàtok nekünk az utat :wink:
Csillag, egy jo bébiör? Mi màr a harmadikat koptatjuk: kaptunk egy ösrégit, az zug. Vettünk egyet, ami nem zug, ha nem sir a béb, standbyban van - igen àm, de elég hangosan kellett sirnia, hogy észlelje, szoval visszavittük. Most Chicco van, minden igényemet kielégiti (màrmint bébiörrel kapcsolatosat :wink: )
Amadea, Anyukàd jol megoldotta a biztonsàgos vezetést! Mi az a retrus? lemaradttam...

Szeretném megkérdezni, van-e olyan közületek, aki a bébbel egyszobàban kezdte, de aztàn különszobàra került. Mik a tapasztalatok?
preta
 
 


Bocs, kicsit negativ lett a hozzàszolàsom...sok a stressz, kevés a tej, de tulleszünk ezen is. Minden jot nektek!
Kata, ha nem tudok minden nap tippelni, az azért van, mert nem tudok jönni, vagy baromi nehéz a feladvàny. De utolsokbol is lehetnek elsök, ugye?
preta
 
 


Szép Jó reggelt kedves tippelgető Anyukák!
A helyzet a következő:nem volt tegnap helyes találat,így ma újra a 3-as képet fogom felrakni.
Képzeljétek Domi felkelt 3 órakor éjjel,se enni se inni nem akart.MESÉT NÉZETT A JETIXEN.Én meg kínomban röhögtem,hogy éjjel az a legfontosabb elfoglaltsága hogy tévézzen. :lol: :lol:
Kép

Kép
kata840725
 
 


Kép

Kép
kata840725
 
 


Pretra: én is a bébiőrre gondoltam! Most i van, ha pl kirakjuk a kocsiban a kertbe. A mienk még a madárcsicsergést is közvetíti :lol: Anyósod ugye portugál, ha jól emlékszem. Vicces ez a fokhagyma :lol: Biztos furi lehet a más mentalitás :)

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kata, túl picike a kép, nem lehet elolvasni :(

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Petra, kitartás! Azért csodállak a türelmedért! Én már rág leüvöltöttem volna az anyós fejét, ha elveszi tőlem a gyereket....de tudom, hogy a déli népeknél más a "család" fogalma, így megértem, hogy miért tűrtél! Ügyes vagy!

Áron 2. napja este 9-től reggel 8-ig alszik! :):)
Úgyhogy visszatért minden a régi kerékvágásba! Anya és Apa is alszik reggelig! :)

Kata, miért nézett TV-t Domi?
Bekapcsoltad neki? Egyébként nem szabad még nekik, mert csak a vibrálást látják, az tetszik nekik, de rontja a szemet...

Nincs helyes tipp? Ki lehet ez a baba??
Gondolom most anya nagyon örül, hogy megtévesztő képet rakott fel! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Ja Áronnak az ínye 1 helyen tök fehér. Ez azt jelenti, hogy hamarosan itt a foga?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Csillag!Sajna ha felnagyítom akkor meg homályos lesz.Az van ráírva:Éjszakára született lény vagyok a reggel-világban.
Noémi:Be is volt kapcsolva.Kikapcsoltam én de elkezdett üvölteni(szó szerint).Eddig nem csinált ilyet.Hát nem lesz rendszer belőle.

Kép
kata840725
 
 


Na ez a nem semmi.

Kép

Kép
kata840725
 
 


A mai tippelhető kép,jó válasz hiányában ismét a 3-as.
Kép

Kép
kata840725
 
 


Hát, akkor én Marcellra tippelek... Bár először a 4-es képre gondoltam Őt.... Nehéz ez a játék, de szerintem azért is , mert még nem minden babát láttunk a topiclakók közül :D

Banyoszka
banyoszka
 
 


Szerintem Benjamin. Ugye tegnap ezt nem írta senki?

Aki nem tudja Karcsikát beazonosítani, annyit segítek :nincs haja

Kép
Kép
sosi
 
 


Árulja már el valaki, hogy ki volt az első két képen, nem találom a megoldásokat. gyébként milyen időpontban is van eredményhirdetés?

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi!

Eredményhirdetés a játék legvégén! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sosi!
Nincsenek kivéve a kitalált babák mert akkor a vége felé nagyon könnyű lenne a dolog. :lol: Csak annyit árulok el másnap reggel hogy kitalálták-e.Igy is lehet kombinálni.

Kép
kata840725
 
 


Kata!
Közben rájöttem :D
Elég nehéz játék ez. De a 6-os képben biztos vagyok :wink:

Kép
Kép
sosi
 
 


Még mindig gőzöm sincs, de legyen Nándi :lol:

Borcsa ma nyűgös, én meg álmos vagyok. :( pedig menni akarunk Miskolcra babahordozásnapra.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Látom sokan pa Kép naszkodtak, hogy Karcsikát nem tudják beazonosítani, mert kevés képet raktam róla. Na, segítségképpen rakok egy augusztusit, a Balatonon készült.

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi! :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Most már pláne gőzöm sincs! :lol: :lol: :lol:
De gyönyörű kisfiú, büszke lehetsz Rá! Amúgy írod, hogy kevés képet raktál fel Róla. Hát, én visszanéztem,de konkrétan egyet sem találtam.Vagy csak vaksi vagyok?

Manó:Merre vagy?Nem ám Te is eltűnsz,mint oly sokan.... :cry:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka!

Pedig raktam. A születése után egy pólyásat, meg még egybe biztos vagyok :)

Moncsy!

Köszi a tippet a Babe krémről. Nagyon húzos az ára?

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi: Igazad van,megleltem!!!! Akkor is gyönyörű volt :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Na,visszanéztem,csak egy van fent, tényleg június 25-én :oops: :oops:

Többiek hol vagytok?

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi,és tuti, hogy a19 kép között ott van Ő is???? :shock:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Igen. Keresek még újszülöttkorit, hátha segít :D
Na, találtam egyet, de többet nem segíthetek :lol: Kép

Kép
Kép
sosi
 
 


Korábban rosszul írtam, nem a6-os, hanem az 5-ös képre biztos tippem van, már alig várom,hogy ott tartsunk. :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Én vagyok, de csak olvastam gyorsan, romeltakarítok.

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Jajj a kis szumós bébi :wink:

Preta!
Én tuti kitekerem anyós nyakát...de hát az én mentalitásom kissé balkáni :oops:
Nekünk Angelcare bébiőrünk van és nagyon bevált.

Sosi!
Köszi a képet :wink: , hát jól melléfogtam tegnap :oops: :D

Heni!
Jó hallani rólatok, azért gyere, amikor tudsz :wink:

Na, keresztelő ugrott :? , ráadásul úgy összevesztünk Ferivel, hogy most én vagyok úgy, mint Anuk :? ...ha nem én lennék "itthon", már összecsomagoltam volna.... :(

Kata!
Légyszi dobd fel a neveket, hogy kikre lehet tippelni....amúgy nem tudom, de majd írok valamit hasraütésszerűen :wink:

KépKép
amadea
 
 


Tippem, jobb ötlet híján: Noé

KépKép
amadea
 
 


A TIPPELHETŐ NEVEK:KARCSI,BENJÁMIN,NOÉ,NÁNDI,RAFAEL,LILIEN,LORKA,GÉZA,EMMA,NÓRA,BENEDEK,NIKI,DOMINIK,ZALÁN,BORCSA,PETRA,MARCELL,ZÉTI,ÁRON.
Kép

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Ma is csak tippelni jöttem. Bár gőzöm sincs, de akkor én Gézura tippelek. Ő is elég nagy baba volt.

Tegnap még akartam jönni este, de elaludtam,és mire felkeltem apa kikapcsolta a gépet.

Képzeljétek, tegnap először buszoztunk Zalánnal. Hát egy darabig biztos nem fogunk, inkább szenvedek kocsiba pakolással. Odafelé menet minden rendben volt. Kicsikém jól bírta az ügyintézést is, aludt végig. Hazafelé viszont..... A busz jól otthagyott minket. Egy barátnőmmel voltunk, 2 babakocsi.Vártuk az alacsonypadlós buszt, ami fél óránként jár. Az emberek leszálltak, majd a sofőr bezárta az ajtót, és elment.Mi meg csak lestünk. Azért elég felháborító,hogy nem vesz észre két kismamát valaki. És, ha oda zárta volna valamelyikünket? Mi bejelentettük, bár nem tudom értünk-e el vele valamit. Még lehet,hogy ma írok egy mailt.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Na, most rájöttem,hogy nem Gézu, de nem tudom,ki, úgyhogy marad a tippem.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Én meg Benedekre tippelek. Szerintem még őt sem említette senki :D
Tök jó ez a játék :D
Az 5-ös kép napján szerintem többen fogunk itt tekeregni 10 óra előtt :D

KépKép
süni76
 
 


Tipp: ZALÁN


Amadea,
nincs jó döntés a alapján, amit írtál, így nem csodálom az összeveszést, de sajnálom. Remélem hamar kibékültök.

Zsu,
ez mekkora szemétség, hihetetlen.

Mi ez a pangás, fiatalok?

Végre csend, rend nyugalom. Na jó, csend nincs, mert 5 gyerek van a házban, de a többi stimmel.

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

tippelek : Rafael

(totoban sosem voltam jo.) :D

Ma rohanas volt az egesz napom. A varosban voltunk Lorkanal, egyszer csak bealudt a kocsiban, en pedig improvizaltam egy fodraszatot.
Utana anyukamhoz beallitott a szomszedasszony egy nagy csomo fugevel, ugyhogy azt kellett megfozni.
Asszem a mai ev a rekord a lekvarkeszitesben! :D

Nalunk is most mar csend rend es nyugalom. :)

Agi

KépKép
lys
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?