Új privát üzeneted érkezett!

Nem túl jó minőségűek,telefonnal csináltam,de a lényeg látszik.Nagy a szerelem közöttük.
Ma érkezik az új ágy!Majd ha átrendeztük a szobát,dobok arról is képet.
Kép

Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tényleg nagy a szerelem. :-)
Rémálmokhoz nem tudok hozzászólni, de kiváncsi vagyok mit mondanak a többiek.
pumuklii
 
 


Sziasztok Lányok!

Munkamunkamunka...még 8 munkanap.
Emese, de jó neked!! Gratulálok, hogy idáig eljutottál!

Ami a szülést illeti: én a relaxációnak köszönhetem, hogy már egyátalán nem félek tőle, pedig én is úgy indultam neki, mint minden normális nő az első terhességének, azaz: úristenúristenmiértkelleztbasszusbasszuséééénnnnnemszülök!!!

Az, hogy a papa bent legyen-e? Szerintem nincsen recept. Az biztos, hogy szerintem erőltetni semmit nem szabad. Ugyanakkor nem érdekes, hogy olyanról még sehol sem hallottunk, hogy valaki bent volt az első gyermeke születésénél, és utána a másodikat kihagyta volna... Andris nem akart bejönni régen. Mikor terhes lettem, és elkezdett velem "bejárni" a vizsgálatokra, akkor kezdte mondani, hogy a szülésre is bejön. Most így állunk. Még egyikünk se volt ilyen helyzetben, ezért én azt mondom: úgyis együtt megyünk be a kórházba, aztán addig marad velem, amíg ez mindkettőnknek jól esik. Szerintem teljesen más az életben, a szeretett nővel "belesodródni" a szituációba, mint TV-ben látni - vagy akár kamerán keresztül idegeneket szemlélni. Én nem akarom látni más nők szüléseit, és a párom se szeretném, ha látná. Ez olyan mint a szex! Nem tök más csinálni, meg másokat nézni, hogy hogy csinálják??? :D Szerintem, Vanni, ha bizonytalanok vagytok, Ti is maradjatok abban, hogy bemegy veled a kórházba, aztán az élet, a helyzet hozza a többit!

Na bfejezem a bölcselkedést!

Annus, a relaxon hallottam, hogy a héten született 5 kilós babája teljesen természetes úton átlagos méretű nőnek. z alkati dolog. Bármikor alakulhat úgy bárkinek, hogy császárra van szükség, de szerintem emiatt még nem kell erre gondolni. A dokidtól (akármilyen rendes amúgy) nem volt egy jó ötlet ilyen negatív szuggeszciót alkalmazni veled szemben, mert ez is befolyásol(hat)ja a hozzáállásodat, és azon nagyon-nagyon sok múlik! - Vanni, ez megy neked is!! 8)

Ildi, jó hogy sikerült eldöntened a Miskolc dolgot. Na, nem jut több ezsembe. Megyek dolgozódni!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Jaj, bocs még egy. Szerintem - bár tényleg nem tudom - azok az apák, akik a szülés-élmény miatt nem kívánták többé a párjukat, tuti, hogy nem voltak felkészülve rá. Ezért nagyon veszélyes szerintem, ha a társadalmi elvárások kényszerítik az apát, hogy akarata ellenére bent legyen! Ugyanakkor én hallottam olyat is, hogy az apa nem akart bemenni, aztán mégis bement egy kicsit, hogy csak az elejére, aztán na jó, még maradt egy kicsit, aztán már ki se lehetett robbantani, és utólag közölte, hogy semmi pénzért ki nem hagyta volna!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na lányok,elköszönök,indulok Gyöngyösre.Riki felébredt,szerintem érzi az idegességemet,elkezdett csuklani.Édes kis pocakmocorgóm.Majd ő súg nekem. Csak azt nem tudom, hogy az egy rúgás azt jelenti jót írok,vagy azt,hogy nem. :lol: Szorítsatok.Estére jövök helyzetjelenteni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk, mert takarítok.

http://mesevilag.com

Ide lehet regisztrálni és letölteni. Gyerek mesék, mondókák, játszva tanulás(matek, betűk stb.), énekek.

Majd később jövök.

Kép
Kép
incike
 
 


Kutyafüle,
szorítok!!

Ilyen egy bolond időt, az előbb szállíngózott a hó most meg süt a nap.
Anyu mesélte hogy mikor én születtem(1987.ápr.)szakadt a hó és nagyon hideg volt.Hát én nem akarok hófúvásban szülni menni :lol:

KépKép
harhaj
 
 


harhaj, Te ilyen fiatal vagy? :shock:
Tök jó :)

kutyafüle: sok sikert :)

Én valahogy sosem féltem a szüléstől, szerintem természetes dolog. Mondom én, indított szüléssel a hátam mögött :lol: Na mindegy.

Zsófi alszik, én most nyomtam be egy Snickers csokit (206 kcal :roll: ), megyek tanulni :?
Vendég
 


Anita! Az jó, hogy elmondja Gréti, hogy mit álmodott. Űzzétek el együtt a szörnyeket, találjátok ki pl., hogy most szétszórjátok a szörnyírtó port, és pikk-pakk eltűnnek, vagy varázsoljátok el őket, vagy Elmoval zavarjátok ki a szörnyeket a lakásból. Az a lényeg, hogy mindig hidd el neki, és az ő értelmi képességeivel tüntessétek el őket. Nem szabad neki azt mondani, hogy nincs is itt a szörny vagy, hogy te nem látod, biztos elment már. Ez hozzátartozik a szellemi fejlődéséhez. Ebben a korban nagyon erősen fantáziálnak, sőt a tv-ben látott dolgokat is valósnak hiszik, lehet, hogy Gréti is valamelyik mesében látott hasonlót. Nálunk bevált ha Apa legyőzi a szörnyeket, vagy Scooby Doo, mert ők bátrak és erősek. :lol: Amina sokszor magától megoldja és már csak azt meséli el, hogy Scooby legyőzte a fantomot!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny köszi!!Megfogadom a tanácsod!!
Megérkezett az ágy!! :lol: :lol: :lol: Gréti már ugrál örömében!!
Apával rendezkednek,de a gépet kiviszik addig hogy férjenek!!
Majd jövök!!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nagyon aranyosak a képek Grétiről! :)

Hát, sztem Samu is álmodott már rosszat, de ő még nem tudja elmesélni... Olyankor gondolom, mikor álmában nagyon felsír, és kell, hogy bemenjek hozzá megnyugtatni (na nem azért írtam, hogy kell, mert rossz, hogy kell... :) ), és más baja nem tudom elképzelni, hogy lehetne...

Kutyafüle! Majd mesélj, mi volt! Drukkolunk!

Harhaj! Tényleg fiatal vagy, tesómnál fél évvel vagy fiatalabb! :) Na, azért én sem szeretnék hóban szülni... :)

Annus! Fodrász? Kép?

Szofi! Örülök, hogy már nem félsz a szüléstől! Nem is tudtam, hogy féltél...

Búcsúzom mostanra, mert alszik a törpe, és felébresztem a pötyögéssel...
Vendég
 


Sziasztok!

Na kész vagyok. Kimostam az ágyat, ajtókat(miénket, Marciét meg tegnap), csempét lemostam. Most nagyon elfáradtam. Volt 1 pillanatom mikor azt mondtam, hogy akkor most abbahagyom, mert beállt a hasam, mint a beton, de 5-10 perc múlva jobb lett.

Lenne 1 kérdésem:
Velem mostanában többször előfordult, hogy arra kelek éjjel vagy hajnalban, hogy becsurrantottam, de eddig még csak pár cseppet. :oops: :shock: Viszont már olyan volt, hogy wc-re rohanás közben nem bírtam ki odáig és mire odaértem már kész voltam, utánna meg takaríthattam és mosakodhattam. Veletek nem volt még ilyen? :oops: Ez normális, mert Marcinál nekem nem volt ilyen problémám?! :roll: Olyan mintha nem működne rendesen a visszatartásom vagy nagyon nyomja a hójagot.

Apás szülés: Nálunk apa az elejétől kijelentette, hogy bejön velem . Ő nagyon élvezte a közvetítést a fejem és az alfelem között és most is bent akar lenni. Viszont, ha valameik apuka nem akar bent lenni, nem szabad eröltetni. Nálunk sem láttuk semmien kárát annak, hogy bent volt, sőt jobban összecsiszolódtunk minden téren.

Csupaszítás: Én magamnak emlékezetből borotválom, de ez a tükrös megoldás is jó. Igaz kicsit már nehezebb így, hogy a nagy has korlátokat okoz biz. helyeknél.

Rémálom: Nálunk még nem volt ilyesmi, legalább is én nem emlékszem rá Marci meg nem mondta, hogy rosszat álmodott. Olyan már volt, hogy sírva kelt , de akkor álltalában másnapra beteg lett. Meg ő fölkel és átjön hozzánk, befekszik mellém minden szó nélkül.

Kép
Kép
incike
 
 


Szülés:
A szüléstől meg nem kell félni. Minden baba kibújt még eddig, bent úgy sem maradhat. :shock: Én sem féltem a szüléstől pedig nekem is nagy volt Marci hozzám képest.

Annus
No Para. A nagy babák is kiférnek anna a kicsinek hitt helyen. Hidd el Iza is ügyesen ki fog bújni. A császárt meg tessék elfelejteni hess-hess rossz gondolatok!

Kép
Kép
incike
 
 


Naitten vagyok!
Nagyon elfáradtam....10től 2,5 óra volt amíg elkészültem,pedig be se szárítattam!Aztán jött a szomszéd,én meg közben vigyáztam a gyerekre!Most úgy tudnék aludni!!!!!

Hozok képet,de semmi változás nincs,csak a lenövést melírozta meg picit igazított a végéből!Ennyi!

Para elmúlt,köszi mindenkinek! :lol: Én már elhatároztam h áprilisban kinn lesz Iza,3 kiló lesz és csak úgy kicsusszan!Aki mást mond az meg k*pja be 8) :lol: :lol:

Kép Kép

Nem tom látszik e egyáltalán vmi...magamat fotóztam ugyanis 8)

annus11
 
 


Kutyafüle! Remélem, már túlvagy a vizsgán… Drukk ment ezerrel!

Panndi! Te 30-án mész? Már nem sok. 10 nap…

Harhaj! Bogit én majdnem ennyi idősen szültem (pár hónappal még fiatalabban…) J

Incike! Nem jó előjel! Intimtorna!!! Sosem késő elkezdeni. Nem ijesztgetni akarlak, de egyre rosszabb lesz, ahogy gyengülnek a lenti izmok. Viszont javítható! Hajrá!!! J

Annus! Ezt a császár dolgot felejtsd már el! A dokid meg minek ijesztget?!?

Amúgy császár-témához: Szerintem nemcsak kórház, hanem doki függő is az, hogy a párod bent lehet-e a császárnál. Nálunk a családban ikrek születtek tavaly, koraszülöttek voltak, más gubanc is volt, egész hadsereg felvonult a császárhoz, de az ifjú apuci végig bent lehetett, és még a frissen kibújt babát is kézbe vehette a SOTE I.-n. U.itt viszont más doki be sem engedte az apucit egy előre tervezett, „sima”császárnál… Tehát még azt sem mondhatod, hogy ahány ház – annyi szokás… Ez van.

Rémálmok: Nálunk régen 1-1x volt, de tényleg nagyon ritkán. TV-nk nincs, nem is volt soha, de a bölcsiből, oviból hozták haza a tömény hülyeséget. Szerintem Reny 5lete a jó, én is ezt csináltam. „Mi erősek vagyunk együtt, és elkergetjük őket. ..és nem mernek visszajönni, mert Apától meg nagyon félnek… „-v.mi hasonlót adtam elő én is…
Talán egy éjszaka volt, a középső gyerkőcnél, hogy égve kellett hagynom a kislámpát, mert szerinte a sötétben visszajönnek a rémek… Aztán megnyugodott. :)

Kép
szkitty
 
 


Láttam a blogban, hogy mi szükséges a kórházba az anyának.

Házassági anyakönyvi kivonat csak akkor kell, ha nem abban a kerületben szülsz ahol volt az esküvőd. Én ezt megtudakoltam az önkormányzatnál és mivel én abban a kerületben szülök ahol volt az esküvőnk így elég bevinnem csak az eredeti példányt a kórházba bemutatásra (kórházban is ezt mondták). Így spóroltam 2000 Ft-ot.

Kép
Kép
incike
 
 


Kitty: 31-én megyek :shock: paraparapara :?

Incike: miért spóroltál? Gyerek születése esetén ingyen adják a házassági anyakönyvi kivonat másolatát. Én sima levélben kértem, egy héten belül itt volt :)
Én (bár elvileg a hatodik kerületben szülök, és ott volt a polgárink is) kikértem most is, ki tudja, Fruzsi mikor és hol gondolja úgy, hogy látni akar :lol:

Annus: tök jó a hajad, nagyon csinos vagy! Fő a pozitív hozzállás!
Vendég
 


A házassági anyakönyvi kivonat kikérése baba születése esetében ILLETÉKMENTES!!!

KépKép
novygirl
 
 


Incike!

A házassági anyakönyvi kivonat is változó!Amúgy ennek kikérése ingyenes,csak szólni kell h baba születése miatt kell!
Nálunk 300 napnál nem régebbi kell,de vhol 30 napnál nem lehet régebbi.Bár azt is hallottam év elején h ez megszűnik,mármint nem kell frisset beszerezni!Végül nem tom mi lett a vége....Nekem muszáj volt kikérnem,mert a 300 napot már túlfutottuk,és még csak nem is a városban esküdtünk,nemhogy a kerületben! :wink:

Kitty!
Én már elfelejtettem a császárt!Pont ezt írtam :lol: :lol:

annus11
 
 


Pandi
A másolaton spóroltam, mert nem kellett kiváltanom. A kórház és az önkormányzat egymás között intézi ezt a részét nekem meg csak az eredetit kell vinnem bemutatásra, mivel nem máshol szülök. Kb. 2-t sarok válassza el agymástól az önkormányzatot és a kórházat.

Kép
Kép
incike
 
 


Illeték mentes lenne, de itt nem tudom mért Nem az. Marcinál még ki kellet váltanom, pedig ő is itt született és akkor is kellett fizetni érte.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi,
Ilyen diszkrét de sokat mondó dorgálást már rég kaptam, köszi:) Aranyos vagy... :) Tudo, hogy sok minde a fejben dől el... Azon vagyok, hogy a legpozitívabban álljak mindenhez!:) (Scak ne paráztassanak be az orvosok, és a rokonok, ismerősök... )

Annus, nagyon jól áll neked a melír! Szupi!

Anita, majd az összerakott ágyról is kérünk szépen képet! :)Gréti még mindíg tündérke!

Lányok olyan jó, hogy így kiveséztük az apás szülés témáját... hát. szép az élet, milyen sok féle képppen lehet értelmezni és felfogni dolgokat...

Házassági kivonat:
Incike, babaszületéshez egyébként ingyenesen küldik a házasságit, én telefonon beszéltem az anyakönnyvvezetővel, és más kerületben volt az esküvőnk. Postán kértem, azt mondték 2 hét, mire megérkezik kb.

Az én dokimnál nem lehet benn az apuka császár esetén, már ezt közölte.

Kutyás- cicás lányok: Emese, Reni, ugye, nektek van? Idegbajt kapok, nekem is most ment el az unokatesóm és megjegyezte kategórikusan, hogy jobb lenne ha eldönteném, hogy macskét akarok -e, vagy gyereket. És felajnlotta, hogy elvihetjük hozzájuk a 3 kinti házicicájukhoz, az én igazi kertet csak pórázról látott szoba sziámim. Az ő cicáik a pincében alszanak, és egéren élnek kb. Az enyém a hálószobánkban egyelőre, a kosarában, a szekrtény tetején. Ahogy leveszem az első ruhadarabot, ő is ugrik fel az ágyába. Az egéren élésről pedig: szerintem megijedne egy egértől, nemhogy megenné.. Viszont a többi macskát megenné, az tuti, az ablaknak is úgy nekimegy fejjel, mint egy kos, ha lát egyet...

Keményedés: nekem ma kb 20-szor jobb a pocakállapotom:) Én ma alig keméynedek fekve, tegnap meg 10 percenként... Hurrá, úgy tudok neki örülni...
vanni
 
 


még volt egy jó beszólása az unokatesómnak, ahogy végigstírölt: na, ez a baba tuti nem jön ki természetes úton... (és most vagyok a 31- héten... Imádom, ha így bíztatnak :twisted:
vanni
 
 


Vanni
Nekem is kutyám van, de eddig még nem volt soha probléma. Megfér egymás mellett baba és házikedvenc szerintem. A védőnőnk sem mondta soha, hogy tüntessem el a kutyát nem , hogy más.
Nagyon kis kedves unokatesód lehet. Tuti természetesen jön ki a baba mindegy, hogy ő mit mond. Ne is foglalkozz vele.

Kép
Kép
incike
 
 


Vanni
nekem ezt a nagybátyjám mondta. És kijött Maja rendesen.

Mi se fizettünk a házassági anyakönyvi kivonatért :-) Ingyen adták.

Annus
csini vagy.

Incike
nekem van is egy Kriston Intim torna könyvem. Nem nagyon csináltam, most elővettem, van benne kismamás rész is.
pumuklii
 
 


Léptem Marciért.
Sziasztok.

Kép
Kép
incike
 
 


incike: hát ez fura :? Én tuti nem fizettem volna érte :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem bírtam tovább, Álmos gyönyörűséges fotói szó szerint belekényszerítettek egy jövő hétfői 4D-be!!! Szóvel hétfő este megyünk, az uram csak a fejét csóválta... Rátok kentem mindent, bocsi.

Vanni, nem szántam dorgálásnak, remélem nem értetted félre, én csak azt akartam, hogy jobban higyj magadban, magatokban, mert minden okod megvan rá:
- Már több hete benntartod a babát tök sok keményedés meg kórházi cécó ellenére - tehát tudom, hogy van akaraterőd, meg pozitív hozzáállásod. Majd ráérsz a riogatásokkal akkor foglalkozni, amikor a doki közli, hogy bár mindent megtettetek, de nincs más hátra, mint a császár. :wink: Előbb egy perccel se. Az unokatesódat meg csókoltatom!
:twisted:
- A párod meg úgyis szerintem menet közben fog rájönni, hogy mit is akar, hiszen honnan tudhatná, egész más az élet, mint amit gondolunk. nekem a doki is mondta, hogy nyugodtan tervezgethetem a szülést, az jót tesz, de semmi nem úgy fog történni! :lol:

Annus, marha jól nézel ki!

Nekem már van új anyakönyvi kivonatom. Aki most kitalálja, hogy 30 napos kell, annak a fején tépem szét ezt a példányt!!! :twisted:

Anita, Gréti olyan szép kislány!! Nekem is kell majd egy ilyen Csanád után! 8)

Na, megyek, futok, szaladok! Mindenki vigyázzon magára!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na én meg keményedek..persze h hideg front van már megint! :twisted: Apcim is megfogdosta a pocim,mondta h nagyon kemény....

Ja!És a kedves munkatársa párja is terhes,de az olyan hiszti!Most mesélte az uram 8) Büszke lehet h én azért 1-2 alkalmat leszámítva nem borultam ki! :wink: És az egyik az azért volt mert felbosszantott h nem tudom már csinálni amit akarok.... :lol:

annus11
 
 


Annus,
tök jó lett a hajad :) csini vagy.

Vanni,
nekem is mondták hogy vagy macska vagy gyerek, de én lesz@rom...Ne törödj velük :)
a manód meg simán megszületik. Azért kedves egy unokatesó.

Szofi,
várjuk majd a 4D-s képeket :) biztos jól sikerülnek majd. én azóta is transzban vagyok :)

Anita,
Gréti tüneményes. remélem elmúlnak a rossz álmai.

idegrohamot kapok már, írom a házidogáimat. Rohadt költségtervet is kell csinálni , azt számolgatom már vagy két órája. elalszok mindjárt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok! Szóval én,-lehet,hogy fel sem tűnt :oops: -,az utolsó hozzászólásom szombat este volt,amikor Petrus leírta,hogy kb.mikor van gáz és indulás a kórházba.... Na,én megpróbáltam lefeküdni,el is aludtam,de éjfél felé arra ébredtem,hogy a baba kiugrik a hasamból és folyamatosan keményedek. Egy órát sétáltam a nappaliban,akkor már szóltam a férjemnek,de nagy kérdés volt,hogy hová tegyük a két lányt,ilyen korán még nem szerveztük meg a forgatókönyvet. Végül én autóval bementem,fél egykor becsengettem a szülőszobán,hogy reggel óta keményedek. Nagyon rendesek voltak,de jól leszúrtak,hogy mire vártam eddig,ilyenkor már harmadik gyereknél pillanatok alatt kipottyanhat a baba ennyi keményedéstől.Kaptam két adag magnéziuminfúziót és mondták,hogy mivel zárt a méhszáj,másnap hazamehetek. Ekkor a dokinak kötelessége kétszer megvizsgálni,hogy az infúziók alatt nincs-e változás,utána egész vasárnap fájt olyan menstruációsan a derekam.Hétfőn persze újra vizsgálat,hallom a rémtörténeteket a szülésről és a borzasztó kórház.
Semmi nem történik bent,dögunalom,kosz....szóval idegölés a köbön.Görcseim egyáltalán nem voltak már,erre kedd este a dokim megnézett és mondta,hogy felpuhult a méhszáj és kinyílt a külső,tehát innen fekvés.De mikor nyílt ki???
Totál kibuktam,de azt mondtam oké,ez így volt.Erre ma itthon vagyok és már megint kezd keményedni jön a hülye front.A dokim szerint az a keményedés számít,amit nem a gyerek erőteljes mozgása vált ki. Köszi,döntsd el,hogy ez most melyik?!
Ha újra bemennék,bent fognának örökre és nekem még minimum 7 hetem lenne!!!!! Azonkívül nem csinálnak semmit,csak hülyére túrkálnak,ami szintén tágít. Egyébként az UHuval történő méhszáj ellenőrzés nem biztos,hogy elég,mert a felpuhulást nem érzékelik.
bocsi,ha hosszú voltam,de már nagyon kétségbe vagyok esve és irtó tanácstalan is vagyok a témában!!!!!! :(

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi!

Én hiányoltalak!Reméltem hogy csak fekszel!Én pont kedden voltam benn,megnéztük a szülőszobákat,vajúdó,gyerekágy.Nem láttál vagy 25 zöldbe öltözött emberkét?Mi is ott voltunk köztük :lol:
Szerintem ha fekszel akkor oké lesz minden!De tényleg ne csinálj semmit!Elküldöm a telszámom priviben,így ha van vmi akkor tudsz dobni egy smst!De a blogba is feltettük páran az elérhetőséget!
Aztán szólj ha kell vmi,tudod itt vagyok 1 sarokra!A kórházba meg heti 2szer megyek.Kedd du és csüt reggel!
Nekünk a koszt nem mutatták a bejárásnál :lol: 8)

annus11
 
 


Hu Ancsi, én is annyi idős terhes vagyok mint te, kicsit megijesztettél. Pihenj sokat, feküdj, bevált a többieknek is! Meglesz az a 7 hét, minimum.
pumuklii
 
 


Annus! nagyon édi vagy,köszönöm!nem láttalak,de nem is a szülőszobán van kosz,-az nagyon rendben van-,hanem a terhespatológián. 25 terhes nőre jut három zuhanyzó és három WC. (én nem tudtam nagywc-re menni három napig,utána már az is feszített) Pihenek én,de a keményedések jönnek ettől függetlenül,én meg nem tudom eldönteni,hogy ezek a gyerektől v. maguktól jönnek!

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok,megjöttem.Remélem ezen is sikerrel túljutottam.Jövő hét vége felé érdeklődhetek az eredményről.Szokás szerint kimerültem, úgyhogy alszok picit. Kezd tényleg nagyon fárasztó lenni ez a 180km vezetés. :? De nagyon köszönöm a drukkokat,éreztem őket,és tutira segítettek. :P :D
Annus!Tetszik a hajad,és a hozzáállásod!Ez a mi Annusunk!!!!!!!!!Nem a tegnapi paramami!!!!Persze azt is szabad,de személy szerint én így imádlak igazán.
:wink:
Na megyek aludni,majd később visszaolvasok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ancsi! Én is vártam, hogy jelentkezz vmikor. De olyan sokan eltűntek mostanság...

Tényleg biztos, hogy addig,amíg tudsz feküdni, rendben lesznek a dolgok. Vigyázz nagyon! Gondolunk rád! Meg, ha tudsz, mesélj, mi van veled! Ne aggódj, a manó már egész nagy, volt már itt a fórumon, aki nyitott méhszájjal sokáig húzta előző terhességnél, na meg a fekvőink is jó sokáig benttartják a babókat. Megbeszéltük velük! :wink:
Vendég
 


Kutyafüle! Ügyes vagy! Biztos sikerült! :)
Vendég
 


Hát igen.Úgy láttam a tábliban hogy én vagyok a legfiatalabb :)
A párom is ugyanennyi, de nagyon kölyökképű, múltkor 16 évesnek nézték :lol:
Én veszek neki cigit is ha nincs nála a személyie mert nem adnak neki soha anélkül hogy ne kérnék az igazolványát.
de azzal bíztatom hogy addig örüljön amíg fiatalabbnak nézik és nem öregebbnek a koránál :P

Annus,
jó lett a hajad és a pocakod, el se hiszem hogy csak 3 kiló plussz van rajtad.

Ancsi,
reméljük bennt marad még babóka.Ne aggódj,minden rendben lesz.

KépKép
harhaj
 
 


Kutyafüle!

Bizti sikeres lett a vizsgád!Ügyesek vagytok ti ketten a fiacskáddal! :wink: Néha azért nekem is kell pánikolni,anélkül uncsi lenne az élet :lol: :lol:

Ancsi!
A patológián nem jártunk,hála az égnek!Szeretném is elkerülni!!!

Köszi a haj és pocak dícséretet!Izával csak fogyok!Remélem h a szoptatás alatt is folytatódik ez a tendencia! :lol:

annus11
 
 


Rajtam öt kiló plusz van az induló súlyhoz képest, kiskönyv szerint 6,5 :) Szerintem most sem lesz 9-nél több, de nem bánom! :)
Vendég
 


Ja, és nőtt a hasam, már 93 cm :lol:
Vendég
 


Azt szeretném kérdezni, hogy eddig ugye mindig a magánrendelésén voltam a dokimnak.Most ápr.1-én a kórházba a normál rendelési idejébe kell mennem,ott néz meg UH-val és NST-vel.Szerintetek most kell adnom neki pénzt, vagy mivel nem magánra megyek,így nem.Most ez a dilemmám.Segítsetek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok, na elolvastam mindent :)

Ancsi,
ne aggódj, próbálj pihenni sokat!! Ahogy Dóri is említette, ha jól emlékszem, Ildi volt, aki a huszonvalahanyadik héttől nyitott méhszájjal dolgozott, szóval nyugi, okés lesz minden!!!
Sokan fekszenek hetek óta, és nagyon-nagyon ügyesen tartogatják a babót, úgyhogy pihi, és ok lesz minden!!

Annus,
n agyon jó lett a melír, apocakod is nagyon szép! :)

Kutyafüle,
örülök, h túl vagy a vizsgán, biztos sikerült!!

Anita,
nagyon tündér Gréti!!!

Dóri,
Samuról nincs mostani kép? Picikorából láttam már, megnézném a fiatalurat most is :lol: :lol:


Vanni,
a cica meg a h*lye unikatesód miatt ne aggódj, egyfelől házicica a kismamára sem veszélyes, másfelől Szofival a közös barátosnénknál is van cica a baba mellett, és az égegyadta világon nincs semmi probléma!!!
Az tud csak ilyen balgaságot mondani, akinek soha nem volt semmiylen állatkája... ) :evil:
A baba meg olyan gyorsan kicsusszan majd Nálad is, hogy csak na. amúgy szülész-nőgyógyász az unokatestvéred, hogy ilyen profi a témában? :shock:

Na túlvagyok a mai napon, leadtam a leadnivalóimat (legalábbis a nagyrészét...), nagyon fura érzés.. Főiskolás korom óta melózok, nagyon sajnálom a kollegáimat is, mert néhányukkal nagyon szeretek együttlenni. Szóval furi, hogy az életem egy szakasza lezárul, azért nagyon fog hiányozni, de a baba a legfontosabb most!!!

emese1979
 
 


Kutyafüle
kórházban nem kell adni pénzt. Nálunk legalább is így volt/van.
pumuklii
 
 


Helló Lányok!

Mi az, hogy terhespatológia? Mi a különbség a nőgyógyászat, a szülészet meg a terhespatólógia között...?

Ancsi, jaj, sajnálom, hogy ilyesmi történt veled! De ahogy már többen írták, nem lesz semmi baj, neked is menni fog a "tartogatás", csak pihenj. Nekem nincs tapasztalatom, nem tusom mikortól gáz a keményedés. De szerintem tuti érezni fogod, ha már olyan problémás, hogy kórházba kell menni, nem?

Lányok, technikai segítséget szeretnék kérni! Hogy van az, hogy az ember táppénzre megy? Besétálok aznap a háziorvoshoz, és közlöm, hogy mától írjon ki, mert én már nagyon terhes vagyok, és nem bírom a munkát? Előremenőleg is ki tud írni? És visszamenőleg? Vagy a nőgyógyi kéne, hogy papírt adjon? vagy hogyan van ez???

Köszi előre is! Szép estét mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,

nekem minden hónapban vinnem kell a nődokimtól ajánlást, hogy a háziorvos betegállományban tartson. Ez azért kell mert ha nincs ilyene a háziorvosnak, akkor megbüntethetik.
Nem tudom Neked mennyire rugalmas a háziorvosod, nekem nagyon, csak egy telefon és már ki is ir, aztán viszem az aktuális papirt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, azt elfelejtettem irni, hogy hó végén elkérem a betegácsis papirt, amit ugye a munkahelyen kell leadni és azután kapod a táppénzt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ancsi,
pihenj amennyit csak tudsz. Nyugi minden rendben lesz, bent marad még Lóci.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi Pumukli.Én is így gondoltam,mert ez ugye a munkaidejében van,és nem magánrendelésen vagy munkaidőn kívül,stb. Vagy azért kérdezzek rá?
Na elköszönök mára lányok,mert szó szerint alig élek már. Megnézem megint a Marley meg ént.Szerelmes vagyok abba a filmbe!!!! :lol: :lol: Holnap meg megyek laborba,nézik hogy elmúlt e a gyulladás.Fájni már abszolút nem fáj, a csomókat sem érzem.Remélem jók lesznek mostanra az értékeim. Jó éjszakát mindenkinek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: