Új privát üzeneted érkezett!

Pici! Alsópáhok? Vagy már voltatok?

Kép
niki30
 
 


sziasztok!
Végre úgy néz ki,meggyógyulnak a csibéim. :lol:
Igen,az jó,ha kifolyik a fülből a trutyi,amikor nem,olyankor szokták felszúrni.
Nekünk is van kiscipőnk,bár már régebb óta.
Most szandit vettem itthonra,nagyon jó,ajánlom nektek.
A deichmann-ban a beppi cipőcskéket.
minden elvárásomnak megfelel.
mennem kell,harcol a kicsi.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi, végre végre, nagyon jó hír hogy meggyógyultatok!
Én is gyakran veszek cipit magamnak a Deichmannban, majd megnézem ezt a beppit. Én még nem vettem cipit Zsófinak, minek alapon :wink: :lol:

Niki, nem mentünk el, mert a tavaly decemberihez képest 150 % os árajánlatot adtak áprilisra.... :evil: ahelyett megyünk Sümegre :)
pici76
 
 

 
 

r :lol:NIki, nagyon jó hír, hogy Emma átalussza az éjszakát!!! Már rád is rádfért egy kis pihi, nem? Élvezd! Ki tudja meddig tart :wink: :lol: azért remélhetőleg sokáig!!!
pici76
 
 


Azért át nem aludta az éjszakát, de majdnem:)
Ja, értem, helyette lesz Sümeg:)

Gabi, jó hír, h. jobban vagytok. Szerencsére.
Rátok fér az egészség:)
Na persze mindannyiunkra!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Na, igen Gabi, a Bálintnak sajnos nem folyt ki a trutyi, úgyhogy ma reggel felszúrtál neki a jobb fülét a Bethesda kórházban.
Éjszaka 40 fokos láz, el nem múló sirás és csimpaszkodás.
Most alszik, kapott megint antibibit, én már komolyan mondom kétségbe vagyok esve ettől a sok gyógyszertől.
Én életemben nem jártam dokihoz, soha, a kicsivel meg állandóan kell menni valami miatt. Úgy érzem, mintha kehesek lennénk.

Gabi, legalább Nálatok most minden rendben van.

Bringa, az Alexa marha jól néz ki!!! Te tanitottad sminkelni? Én sohasem tudtam sminkelni, úgyhogy most irigykedek egy picit!

Pici, hajrá-hajrá!!!! Mi is megyünk Olaszországba, csak június utolsó két hetében. Már alig várom, hogy mit fog szólni a Bálint a tengerhez, meg a sok homokhoz.

Bocs, hogy nemirok mindenkinek, de nagyon éhes vagyok és gyorsan rendeltem egy pizzát.

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Drága Bálintunknak sok-sok puszi a fülecskéjére!
Szegénykém :cry: Jajj, ez annyira szar lehet. Nekem kiskoromban akarták felszúrni, de elszaladtam, ott kergetőztünk a rendelőbe, emlékszem, aztán már nem is tudom, mi lett a vége.
Gyógyulj meg mielőbb Bálint!

Kép
niki30
 
 


Huh k....ra elfáradtam! :? délelőtt takarítottam,most meg vásároltunk Lilivel vagy két órát tolingásztam :roll: nem vagyok egy fittness :oops:
plussz össze is vesztünk Lilivel :evil:
plussz nővérem alkalmazottjának a fia skarlátos-most para van ezerrel,h csak nem kapta el tesóm is :shock: tényleg Bogy!a skarlát ugye nem olyan veszélyes kismamára????????????
plussz Lili kitúrt az életéből,akarom mondani az alvásából,ahohy meghallja a zenét máris kéredzkedik be az ágyba és egyedül akar elaludni :? :roll: ez most olyan ambivalens itt belül nekem :roll:

jaj Vanda,minden együttérzésem a tied,szegény Bálint tényleg gyógyuljon már meg végre örökre!!!!!!!!!!!!!Istenem,eszembe jutott mikor Alexának szúrták :shock: :cry: :cry: :cry: neki ugyan később,három éves volt,de pont ilyen telünk volt,mint most nektek.egyik betegségből esett a másikba,tavasszal kivették az orrmanduláját-változás semmi,ősszel a rendeset is,és akkor végre megszűnt ez az egész....se előtte,se utána nem volt igazán beteg.tudom Bálint még nagyon pici ehhez,ezért nektek még rosszabb lehet.sajnálom,tényleg!!!!!!!!!!!

Pici!lassú voltál,szerintem én rendeltem le a jó kis csajos cuccokat! :wink: :lol:
nagy változás ez most Zsófinak,kicsit gondolom össze van zavarodva :roll: :wink: ,de biztos vagyok benne,h amint rendezi a mozgását minden megint helyre áll!!!!!!!!! :wink: :D te meg amúgy is nagyon ügyi türelmes vagy, túlélitek!
azta!kiscsit irigykedem a nyaratokra :oops:

na mi volt még? :roll: ja,smink.nem tanítottam,de tény,h én is nagyon piperkőc vagyok,ami a hajamat és az arcomat illeti,gondolom ez ragadt rá! :wink: :lol:

igazatok van,kussolok,de lehet félre értettetek,én nem Alexám csontját akarnám megmenteni,hanem az új fiúcskáét :oops: sajnálom szegénykémet! :( Alexa meg ne legyen görény! :evil: :twisted: :evil: azért olyan aranyos volt,ahogy készült az előbb a viszontnagytalálkozásra a kis szerelmével :wink: :lol: de jó,kussolok,ígérem! :wink:

Gabi!örülök,h végre valahára gyógyulgattok!!!!!!!! :D

jaj de jó volt most leülni kicsit és írni!
most megyek kipakolom a kocsit,folytatom a takarítás,mert így h csak félig van kész ,még nagyobb kupinak tűnik az ahol valóban az van :shock: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Niki!a tipeg-topogástól bizony lehet elfáradt az a kékszemű tündérlányka!amikor Lili először volt úgy igazán lent sétálni,akkor úgy kidőlt,mint régen kaja, közben bealudt!!!!!!olyan cuki volt,le is fényképeztettem Alexával,mindjárt fel is dobom!rossz hír,h a büdös kölke mára már megszokta :? :D már nem dől úgy ki.
mindenesetre jó hír,h volt egy majdnem teljes éjszakátok!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


Kép Kép kifolyt a tejcsi :lol:

Kép
bringababa
 
 


na még mielőtt megszóltok miért vagyok ilyen aktív, előrebocsátom, hogy a Zsófival ülünk a szőnyegen és labdázunk, csak olyan lassan gurít, meg nem is mindig sikerül neki, hogy közben netezek :wink:

Vanda, gyógypuszik Bálintnak, hátha ez a fülszúrás most megoldja a bajokat! Nekem is szúrták fel 4 évesen, és nem fájt egyáltalán.
Hova mentek Olaszországba?

Niki, 6 óra alvás, az egy éjszaka :lol: nálam, aztán már csak egy kis susi van 1-2 óra hosszat.

Bringa , te ádáz, na majd legközelebb gyorsabb leszek :wink:
Ja ja, értem én hogy a kiscsákót akarod védeni, de így is úgy is törik a szíve.... Meg tudod, amiről nem beszélnek, az nincs is. Amíg a srác reménykedik, lesz egy két szép álmodozós éjszakája :)
pici76
 
 


Mielőtt még megszólnátok,h miért vagyok ilyen aktív :shock: ,mondanám,h kipakoltam,Liláj szunnyad,én meg kávézok!!!!!!!!!! :wink: :lol:
Pici! :D :lol: :D megígértem,na! :oops: de tényleg bírom.a régit is.kitaláltam! :idea: megtartom "barátnak" :shock: :wink: :lol:
gondolom ez most csak nekem vicces,mindjárt megmagyarázom :roll: Alexát szoktam ezzel húzni,h mutatom neki a cicakörmöt a kezemmel és úgy mondom a csak barátod.
na jó befejezem önmagam szórakoztatását :shock: :oops: :lol:

Kép
bringababa
 
 


akkor most körkérdés:
ti szoktatok este mesélni?

Kép
bringababa
 
 


sikerült kivárnom amíg kifáradt, és ordítás nélkül elaludt :) három napja először (igaz kapott cicit is :wink: ) de eddig is és mégis ordított :cry:

na szal, nálunk nincs esti mese még, csak napközben nézegetünk könyveket, főleg állatosokat. meg bábozunk a plüssfigurákkal. szerintem még nem értik a mesét :roll: vagy igen? :shock:
pici76
 
 


Szegény Bálint.FÜLGYERTYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kiszívja neki,és ha marad is bent,kifolyik.Amikor alszik,akkor csináld,mind a két fülét kell,és hogy ne vegye észre,simizd az arcát a füle felé!Rá is segítesz ezzel.

Bocsi,mindenkit félreinformáltam a cipővel.Tehát a deichmannban kapható babacipi neve bobbi.

Bringa!Még nem mesélek,majd ovisan,de mormolni azt szoktunk,arra elalszik. :lol:

Kinél vágtak füvet?Bringa?nem egy helyen lakunk?nálunk is nyomták.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Pici, ez szuper, hogy Zsófi megtanult mászni és felülni! :D :D nagyon örülök! De ég a pofám, hogy nem írtam Neked telszámot még mindig, amit ígértem :oops: :oops: :oops: azt hiszem nincs is már rá szükségetek! :wink:
Alvás: biztos a sok új ingert kell feldolgoznia. Kitartást kívánok.

Kép
ági_bp
 
 


Pici, jajj Neked akartam írni még.
Igen, lehetséges, h. ezt az új mozgásformát így dolgozza fel Zsófi.
Nem?

Kép
niki30
 
 


Kicsi Bálintan egymillió gyógypuszi a fülecskéjére!! :cry: Vanda, ez már a sokkal jobb periódus, tapasztalatból tudom, már tutira jobban érzi magát a Kicsikéd, mint amikor még feszítette a füle. nekem rengetegszer szúrták.

Brigi, elhiszem, hogy ambivalens érzés, de azért ügyes nagylány Lilikéd, hogy szeretne egyedül elaludni! Vezess be új szokást, andalogjatok mikor felébred, és még kómás kicsit. :wink:

Háhh, látjátok mi meg sem éreztük a mozgásfejlődés miatti alvászavarokat! :shock: :lol: akkor sem kelt sűrűbben, mint előtte! :wink:

Mi sem mesélünk este. Nappal néha, meg mondókák, hasonlók. Apája kisebb korában rendszeresen olvasott napközben (77 magyar népmese) de leszokott róla. Akkor még volt egy olyan érzése, hogy figyel a kis csepp, ahogy ott feküdt s nézett. Most elmászik, jön-megy. Azt hiszem ezért ritkult a mese. De valamelyik nap majdnem kiolvasta neki a nagy mondókáskönyvet :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Éljen,éljen,éljen Zsófi! :wink: :lol:

Ági!tényleg :idea: jó ötlet!köcccccci! :D

Kép
bringababa
 
 


Mi is most kezdtük újra,mármint a mesét.érteni még biztosan nem érti,de már kapisgál vmit a feelengből...
viszont elképesztő mennyi gagyi mesekönyvet árulnak szép köntösben :evil: :twisted: :evil:
Pici!a bábozást Lilka is nagyon csípi :wink:

Ági! :lol: tudom,h nem szép dolog más kínján nevetni,de megnevetettél :lol: lesz ez még így se :wink:

Kép
bringababa
 
 


Nálunk sincs még esti mese, inkább csak dalolászás vagy rövid kis mondóka.
De már várom a mesélős időszakot. Remélem Emma szeretni fogja.

Kép
niki30
 
 


Dóri! Mi van veletek???

Kép
niki30
 
 


Bringa, sztem Alexa értelmes csaj, ha egyszer elmondtad neki h ne legyen se szenya, se genya azzal a sráccal, akkor megértette, legfeljebb nem akarja megfogadni :wink: :roll: ne koptasd tovább a szád, majd kiforrja magát.

Vanda, Bálintnak és Neked is jobbulást!! sejdítem, milyen szar lehet már a gondolat is (hát még a napi ápolás!!!) h beteg a gyerkő. én még a terhességem alatt "elhatároztam" :!: h a gyerekem makkegészséges lesz, mi a gyerekorvossal SOHA nem is fogunk találkozni, max az oltások alkalmával. na erre... volt h nap nap után hívogattam a mobilját, meg a lakás tel-jét. :oops: :roll: asszem erre (is) mondják h ember tervez, a Jóisten végez...

Gabi, örülök h a gyógyulás útjára léptetek! én szoktam fiókának szoktam mondani/gondolni Vikimet :)

Pici, a mászás tök jóóóó!!! persze, most lehet h azt mondod h de ilyen áron... :roll: de sztem akkor is tök jóóóóó! én legalábbis annyira imádom nézni, ahogy csemetém cappog a kis mancsaival :D és teker, mint egy felhúzhatós játékbaba :lol: nem beszélve h a mozásuknak és az idegrendszerük érésének is milyen jót tesz!! éjszakához/altatáshoz kitartást!!!
Vendég
 


szép napot! 8) :wink:

békülnek,úgy tűnik én meg kussolok vagy érdeklődően pillogok,ha nagyobbik gyermekemnek éppen szájmenése van.nem véleményezek,nem tartok parabolákat,csak nézem és belül majd meghasad a szívem :( :cry: nem tudom megmondani,h miért,,,,csak azt tudom,h néha úgy szeretném,ha kicsi lenne,néha meg azt,h már felnőtt,révbe ért emberke.... és ilyenkor reggel,mikor smink nélkük egy kinyúlt polóban meglátom,legszívesebben megráznám és megölelném,mondanám neki,h nézz már tükörbe te még ilyen kis picike vagy!!!!!!!!!!! :shock: :oops: :cry: annyira szeretem!!!!!!!

elkezdtem visszaolvasni,lehet béna vagyok,vagy csak kirekesztett,de nem láttam a képeket Viktóriáról,amiket Vanda rakott fel :roll: nekem ott csak írás jelenik meg. :( segítsetek mááááááááár légyszi!

Csilláék elköltöztek és nyitottak egy pizzériát!!!!!!!!!!!????????azta,nem semmi!Csilla,ha olvasol nagyon sik sikert és szerencsét kívánok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dóri! :cry: :cry: :cry: nem is tudom mit írjak....semmit.talán csak azt,h szeretettel gondolok rátok!!!!!!!!
idáig jutottam,azt hiszem ma lesz időm visszaolvasni,úgysem jöttök,hűtlen kutyák! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Sziasztok!
Megint gép elé jutottam egy kicsit.


Gabi,
örülök, hogy a gyógyulás útjára léptetek!

Vanda,
Ti is gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!

Bringa,
Mi sem mesélünk esténként. Nálunk is csak mondókázás, bábozás van, de az sem kifejezetten este. Lefekvés előtt semmi ilyesmit nem csinálunk, hármasban játszunk egy kicsit vacsi után, aztán alvás.

Pici,
Zsófinak gratulálunk az új tudományokhoz! Neked kitartást az alváshoz!
mary74
 
 


Gabi,
akkor mégsem priviben küldöm a képeket, ha már Ági is érdeklődött.

Hát, íme a lábtartó-készítés képekben: (Bocs, hogy csak most teszem fel.)
Akit nem érdekel, tekerjen tovább, bocsi.


Az alap:
Kép

A behelyezés módja:
Kép

Az alap lefestve és a kritikus helyeken polifoam-al bevonva:
Kép

Kép

A középen látható szíj még az A verzió része volt, ez nem vált be, a szíj lekerült, helyette aztán egy ilyen "retesz" (vagy nem tudom minek nevezik) oldja meg a fel-le hajtást:
Kép

Induláskor: lábtartó behelyezés, gyerek bekötözés (a gyerek súlya gondoskodik róla, hogy ne mozduljon el a lábtartó), lábtartó felemelés, retesz betolás, és séta indul!!!!!

Használat közben:
lehajtott állapotban:
Kép
felemelt állapotban:
Kép


Gabi, ha van kérdésed, szívesen válaszolok.
Kicsit fapados a lábtaró, de pl. ha lábzsák fent van, nem is látszik.
Párom gondolkodik egy "dizájnosabb" megoldáson, de hogy meg is valósul -e, nem tudom.

Egyéb tekintetben a babakocsi tökéletes. :lol:
mary74
 
 


Mary, eszméletlen ügyes a férjed! Hogy miket ki nem talál :shock:
Az én páromnak türelme nem lenne ehhez. A Te férjed meg még egy dizájnosabb megoldáson gondolkodik? Beszarás! :shock: :D

Bringa édes! Szeresd azt a nagylányt! Meg a kicsilányt is!

Szép hétvégét!

Kép
niki30
 
 


hát ma tényleg nem volt nagy forgalom :?
mi sem esti mesézünk. sztem még korai. viszont esti bújócskázunk! :lol: és akkorákat sikongat közben!! :D nem minden nap, de többnyire ez van az esti ringatós-szopi előtt. ma viszont minden fektetési ceremónia elmaradt, mert elaludz szopi közben! :shock: közel fél éve nem fordult elő ilyen!! nagyon díjaznám, ha így maradna!! :wink:
Vendég
 


Á végre itt,pokolian hiányoztatok már,gyorsan a restanciák:
Ilda ,Isten éltessen!
Brendon sok sok gyógy puszit küldtem,hogy meggyógyulj!
Vikinek nagy gratul a a 8 lépéshez!
Balázsnak pont olyan kisautója van,mint Martinnak,csak az én golyókám még nem tudja biztonságosan használni,mert folyton lecsúszik róla.De nem adjuk fel.
Rena,Mary mamiknak jobbulást!
Lilinek eszméletlen a csíkos harisnyás lába,egyébként is a harisnyás lábra indulok be, a fiam úgy néz ki benne,mint egy balerino :D
Emmának zabálni való a kis sapis képe :lol:
Ricsike Boldog Névnapot!
Mi egy ideje jobban alszunk éjszaka,nappal meg kétszer 10 óra körül egy 1,5-2 órásat és délután a babakocsiba az udvaron egy 1 órásat.
Annyi mindent csinált a golyókám az utóbbi időben,hogy betelne az oldal ,ha leírnám,igyekszem többet vele lenni,bár az elmúlt hét után azt mondtam bevonulok a diliházba.
Gyorsan összefoglalom,kb 3 hete beesett egy anyuka,hogy most hétvégén házasodnak a fiatalok,szegény a sokktól nem látott,mert ápolónő és 75 ezres fizuból nem egyszerű egy hipp-hopp lagzit előállítani,megszólalt bennem a teréz anyu,tőlem kölcsönözték a menyasszonyi ruhát,menyecskét,koszorúslány ruhát,és varrtam egy örömanya kosztümöt anyucinak,minden kiegészítővel,de ezt a fülbevalótól a cipőig bezárólag értsétek,mindezt 53 ezerért.
Tudom hülye vagyok,és anyukám is folyton ezt mondja,hogy nekem mindenkin megesik a szívem,rajtam meg senki se segít ha kell....na szóval a héten raktam rendbe a rucókat,amikor is a menyecske ruhán észrevettem,hogy az előző kölcsözéskor össze koszoltál a szoknya alját,én meg meg se néztem kimostam,és beakasztottam,csak most mikor vasalnám ki látom,hogy van két buzi nagy fekete csík az alján,anyag már nincs másikat csinálni,levert a víz,és öntött el az epe....nem az a baj,hogy összekoszolta ,hanem az hogy sunyított és nem szólt,hogy figyu próbáld meg kiszedni,ha nem megy kifizetem...na mindegy megoldottam,nem volt feltünő,erre vasalom ki a menyasszonyi ruha szoknya részét,aminek a hasán kiégettem a tüllt,lett egy k... nagy lyuk rajta,oké cseréljük ki,utána anyuka ruhájába nyírtam bele véletlenül,idegbeteg voltam ,ja közben beszerveztem apát zenélni a lagziba,erre felhív péntek délben,hogy lerobbant a kocsi,és most mi lesz,hogy viszi el a cucost az étterembe talicskával? :?
Szerencsére meg tudták csinálni,gáz lett volna...
Ma mentem reggel sminkelni,meg felöltöztetni őket,apával meg már beszéltem beindult a buli, szóval minden jó,ha jó a vége....és ez csak ez a hét volt, a jövő hetem még durvább lesz,majd beszámolok,ha nem únjátok??!!
Most még rá se akarok gondolni....
Ma éjszaka kettesben leszünk a csurmikámmal,majd összebújunk,és húzzuk a lóbőrt,sokat kivesz az emberből egy esküvő,és csak keddig van szünet akkor jön a következő boldog ara,meg a pereputty. :shock: :shock:
Ha holnap végelgyengülésben nem halok(nagytakarítok)akkor este jövök és mesélek a csurmikám dolgairól,ha nem jönnék,mondjatok el egy imát értem. :( :cry: :cry: :cry:
Puszika

KépKép
riella77
 
 


ugye javít a szemetek,bocs,nagyon fáradt vagyok és sietek...

KépKép
riella77
 
 


Mary!
nagyon ügyi a párod,holnap nekilátok...talán egy fekete olyan anyagot ha rávarrok...nem tudom,megglátom,nekem bejön.köszi ezerszer.

Minden gyógypuszit és jókívánságot köszönünk,eddig nem mertem megköszönni,babona... :oops:


Riella!amit én kinéztem,csak magamnak,a kölcsönzése drágább!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Ja ja, nagyon örülök a mászásnak :D az ordítás már javul, és most nem fél éjfélkor, hanem már este 11 kor elaludt :wink: :lol: javuló tendencia :D már pár napja csak 10 -11 órát alszik össz vissz, éjszaka és nappal együtt, lassan már nem bírja remélem, és belehúz az alvásba. De tényleg nagyon örülök hogy mászik!!!

Ági semmi, gond, a héten szerda délelőtt volt itt a védőnő, mondta hogy van a körzetben egy anyuka aki gyógytornász, és megbeszélte vele du hogy majd hívom, és eljön megnézni Zsófit, na azon az estén kezdett el mászni :lol: :lol: asszem ezt majd jópárszor el fogom mesélni neki, hogy csak gyógytornász beijesztésre kezdett el mászni :lol: most már nem akartam lemondani, így is eljön a csajszi, hozza az egy éves lányát is, legalább lesz egy kellemes délutánunk hétfőn :)

Mary, nagyon ügyes Blanka api! és látom ,Blankának is tetszik a kiegészítő :)

Doo, most Zsófi is szopiba aludt bele, most már ritkább, régen olyan megszokott volt, de még mindig olyan jó érzés :) egyébként mi mindig ugyanolyan pózban szopiztunk eddig, én ülve Zsófi keresztbe feküdt rajtam 10 hónapon át. Most viszont szemből rámült és nekem dőlt, és így aludt be, annyira édes volt :lol:

Riella, a nagy szívből nem lehet kicsit csinálni :wink: :) Azért vigyázz magadra, ne zsigereld ki magad teljesen!
Igen, igen gyere és írj a naaaagy 11 hónapos fiadról! Már nálatok sincs egy hónap vissza az első szülinapig!!!

Mi lehet Dórival, már megint eltűnt?

Melcsi, nem vagy olvasó üzemmódban sem?
pici76
 
 


Jó reggelt!

A tegnapi napja Lilinek katasztrófa plussz egy,már ami a kategóriáját illeti :evil: meg is lett az eredménye.estére már fél7re kidőlt nem tudtuk tovább húzni negyed8nál a fektetést,így ma reggel újra a kakasokkal keltünk :evil: :twisted: :evil: 6.30at mutattott az óra :shock: komolyan frusztrált,mikor megláttam :oops: :cry: de amíg nem vált 7valamennyire én be nem megyek-bünti van. :wink: :)

Mary!nagyon ügyes ez a te párod,nekünk is lábtartó promlémánk volt a nagy babakocsival,a mi megoldásunk erre egy sportbabakocsi volt :? Ági biztos jobban tudja,de nekem a gekkoba azt mondta a csajszi,h az direkt jó,ha úgy ülnek a babák,ahogyan Blanka kezdte!

Riella!hát nem semmi program és Te nem semmi csajszi vagy,hallod-e?! :wink: :lol: nekem is az jutott eszembe rögtön,amit Pici írt! :)

Figyu lányok!hagy kérdezzek vmit:amikor meglátjátok a hszaimat tán áttekertek?! :shock: :roll: :o :( :P csak,mert senki nem segített abban,h tudnám megnézni Viktóriát és az ő anyukáját...
vagy uncsi vagyok,már megint :shock: :wink: paranoia indul ám :oops:

Pici,Doo!a mi képünk is úgy született,h nem szopiba ugyan,de cuclizásba aludt be,olyan megható volt.sőt annyi minden történik,h már el is felejtettem régen így aludt el minden etetésnél...

megyek,megkegyelmezek.......neki is,meg nektek is! :shock: :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Paronoia megszűnt,helyette a pironkodás lépett életbe :oops: :wink: :lol: olvasatm Doo,és igen akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: és vágatlanul! :wink: :P
bringabab@freemail.hu

Kép
bringababa
 
 


Niki!tekergetem vissza az oldalakat és úgy látom már tényleg olyn vagy,mint egy moderátor! :roll: tessék írni magtokról(is)! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


bringa, nálunk 5.40-et mutatott az óra, amikor kicsi kincsem ma felébredt. :roll: :evil: megjegyzem, az óraátállítás előtt volt h 5.30kor kelt. remélem, nem csúszunk vissza abba az időszakba!!
Vendég
 


gondolom, a mail címed végén van egy 'a' is - igaz?
Vendég
 


nekem is ez a parám :roll: :evil: pont most magyaráztam el B.-nak,h mennyit is számít egy óra! :shock: :x
nem,nincs.azért nincs,mert roppant szellemesen a kukacban lévő "a" betűt használom :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


amíg az előbb én itt írtam,Lila fejre esett az apja orra előtt :evil: :twisted: :evil: de úgy szegénykém,h pont beverte az alsó ajkát az egyik doboza szélébe.vérzett,de nagyom ám!és így sírt: :cry: :cry: :cry: nagyon. azért nem volt vígasztalhatatlan,mert max.tartott egy percig,aztán huss...és máris indult tovább,mert támadt vmi halaszthatatlan felfedezni valója :wink: :P én sokkal tovább voltam megijedve,mint ő :oops: és ahányszor csak ránéztem a kis véres polójára mindig úgy megsajnáltam :cry:

Kép
bringababa
 
 


600 ezer darab vasalt ruha megérkezett,két óra 35 perc után végtagi gyengeséggel kiszáradt szájjal teljesítettem mai vasalási etapom,hurrá :D :D :D :D :D :D :D
Szóval rólunk,legfrissebb bravúúúr,rizses hús,a fazékból Martinka szájába,eddig ha egy béb kaja rizses volt nem ette meg,pedig ott pépes állagú volt,anyukámmal csak lestünk,két kis bébi tányérral megevett husival,mindennel.
Még nem megy,de a kúszásból tovább léptünk a popsi kipucsít,lehasal,kipucsít lehasal gilisztára hasonlító mozgásra(perisztartikus izomösszehúzó elernyedő,ha jól emlékszem)
/meglepődők számára *-al jelzem bioszból érettségiztem dicsérettel,mert szülésznőnek készültem :shock: :shock: :shock: de akkor már felvettek a divattervező suliba,szerintem jobb így./
Szegény Lili,az én csurmim is elvágódott a múlt héten a francia ágy lábának az élébe vágta ve az orra és a felső ajka közötti részt,vérzett neki is az ígye,szerintem akkor repedt fel a 8.fogacska középen felűl,sírt ahogy bírt!!!!!
Komppal megy ,mint a villám....nyitogatja a mama konyhaszekrény ajtaját és pakolja a fazekakat,a mama legnagyobb örömére....
:D :D
A z étkezéssel semmi gondunk,annyit eszik,mint egy víziló....és mégse látszik rajta,annyit mozog,mint a sajtkukac.
A tükrös szekrészben minden nap megnézzük anyát meg a Martint,a hol vagyunk? kérdésre.
Ha mondom neki,hogy adja oda a kezét puszit szeretnék adni rá,akkor kegyesen odanyújtja,mint Zsófia főhercegnő és megcsókolhatom az dundi 5 újjas boxkesztyűjét,ami szinte fekete mert a séták során az kint van a kabátból,és le van sülve.
Mókás mikor fürdik,a teste fehér a keze barna,mintha bekentem volna testbarnítóval cukor falat.
Még jövök este,mennem kell felébredt a csurmi

KépKép
riella77
 
 


sziasztok!
Jelzem,ma én és a kicsi fiam 1/4 13-kor keltünk!!!!csak hogy irigykedjetek!

Én is vasaltam,már sírógörcs kerülgetett a második ruha után,mert minden nap vasalok,ami előző nap leszáradt. :cry:

Riella!ezt a szülésznős dolgot még nem említetted!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Bringa, csak utánad szabadon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 16:06-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Bringa, küldenék gyógypuszit Lilinek, de szerintem már fogalma sem lenne róla miért is kapja :) szerencsére gyorsan felejtenek :)
Úgyhogy neked küldök inkább ey auuuuuummmm-ot, hogy megnyugodj :wink:

Riella, Gabi, én is uttttálok vasalni, bevallom nálunk egy néni jön két hetente, és amit lehet én összegyűjtök neki, vasal is :oops: :roll: azért néha én is szoktam ha muszáj, de tele van a szekrény ruhával, inkább felveszek mást, csak vasalni ne kelljen :lol:

Riella, milyen sokszínű vagy! Szülésznő és ruhatervező, wow :shock: Édi lehet Martin ahogy kukacol. Zsófinak is fekete a keze, mondjuk ő amúgy is elég barna bőrű, de a kézfeje tényleg szénfekete, én fehéren virítok mellette :roll:

Körkérdés, kinek mennyit alszik a gyermeke?
Zsófi eddig olyan jól aludt, de a hét eleje óta annyi teendője van, új rend alakult ki (alkaította ki ő pontosan).
Éjszaka 11-12 között alszik el, reggel 8-9 ig. Napközben 13 körül 20 perc!!! Aztán 5-6 körül 30-60 perc. Akárhogy is számolom, ez olyan max 11 óra körül van össz-vissz. Nem kevés ez egy 10 hónapos gyereknek???? :roll: A múlt hétig 13-14 órát aludt egy nap...
pici76
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 16:07-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, meg sem ismertem Zitát!!! Eddig csak szemből fényképet láttunk.
Te figyelj, te komolyan agódtál, hogy Zita nem eszik eleget? :lol:
olyan kis húsos pofija van, szemből mindig keskenyebbnek tűnt az arca. Nagyon szépen járatjátok otthon ti is a dedet:-)

Na tűzök masszázsra :lol: Ded anyósnál, Hawaii van :wink:
pici76
 
 


Pici, Zita kb este 10-től (vagy 11 :roll: ) alszik reggel 8-ig, az 9- 10 óra, (de Ő többször megébred szopizni, ez nem tudom számít-e, bár általában hamar visszaalszik, tulajdonképpen a szemét sem nyitja ki), nappal úgy össz-vissz :roll: hmm... 2 óra, de az nagyon változó. Tehát Ő sem alszik jelentősen többet, mint Zsófi. Én ezen nem filóztam még, nyilván annyit alszik, amennyi az igénye, kár aggódni rajta. :)

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Ma nagyot sétáltunk barátokkal a várnál, tök szép idő volt.
Remélem ti is kinnt tettétek a babákkal:)

Riella, mint mindig, most is hajtásban vagy, nem is tudom, h. bírod!
De örülök, h. jól megy a biznisz!
Nem jótékonykodni ám mindenkivel hékás, mert akkor miből éltek meg!!!
:lol:
Te jótét lélel. :wink:

Zitáról ez a művészi fotó nagggyon jó! Tényleg annyira kis zabálnivaló husi:)

A borulóknak puszika!

Kép
niki30
 
 


Martinnak utólagos boldog hófordulót!!!

Kép
niki30
 
 


Ági!Zitusnak is nagyon jól áll a fény-játék! :wink: :lol: és hát tényleg nem úgy tűnik a kisasszony,mint akiért aggódni illenék! :wink: :D cuki pofa.és ha jól látom,neki is orgonasíp szerűen helyezkednek el a fogacskái.olyan viccesk így,nem?! :mrgreen:

Pici!na várj csak számoljunk. :roll: Lili este 7 és fél8közt alszik el reggel háromnegyed7 és fél8 közt ébred-normál esetben. 10kor alszik minimun1órát,de van,h másfelet.Aztán délután még1szer aluszál 1órát.Szóval Liláj még alszik 13-14órát és ha ez így van,akkor tündéri!Ám!De!amint vmi történik és nem alussza ki magát,hát az cudar! :evil: :twisted: :evil: úhogy szerintem nagyon is számít-legalábbis Lilinél biztosan-,h mennyit aludt.
De Zsófi most tuti a mászás miatt zizzent kicsit meg!Lili meg futni tanul két napja,gondolom ő meg azért :roll:

Doo!nem kaptam meg a fotókat :( :cry:

Gabi!mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan??????????hánykoooooooooor???????????te izgató! :shock: és este mikor hunytatok?

Emese-Riella!jót nevettem,Emese nekem i nagy kedvencem! :wink: a vasalást meg már én is nagyon unom.pedig szerettem.valamikor.anno dacuma....
amikor még gazdagok voltunk hozzánk is járt egy néni! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ma meg mivan?!még a pénteken kivasalt cuccok is ott figyelnek a lavórban,az újabb adag vasalnivaló tetején :shock: :oops: mert én egy lusta disznó vagyok!a vasalásnál talán még jobban útálok elpakolni.mosogatással sem a mosogatás a bajom,hanem az edényszárító elpakolása...hülyén működöm :roll:
Csilla Miluja kukacolt így,őt láttam cuki volt! :lol: tényleg Csillu,olvasol legalább?

Na megyek,mert lemaradok a Tűzvonalról! :oops: :lol:

Ps.:a tinik újra egy pár.......... :? :roll: :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: