Új privát üzeneted érkezett!

Pannd!
Uh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk se derült ki a Babánk neme, pedig én rákérdeztem. Nagyon készültem rá, hogy most majd megtudom, de szépen ült a popsiján, esze ágában se volt megmutatni magát. Csak most döbbentem rá, hogy nem is voltam emiatt "csalódott", mert kárpótolt, hogy láttam Őt!!! :)

(Elég volt a forróságból. :twisted: )

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


:( Róza két napig fosott....de semmi más baja nem volt. Nem volt lázas, nem volt hisztis. Erre ma hajnalban meg már hányt.
Na most leshetem a hazautat. Bár most sincs semmi más tünete. Jókedve van.

Kedden jövök UH hírekkel, és kuki képekkel. :D Remélem legalábbis.

A hétvége jó volt. Bár én egy teljes hete nem alszok a meleg miatt. Kivagyok már nagyon. :( :(

Ti merre? Elég csendes hétvége volt.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Elnézést, hogy így kéretlenül, de ha érdekel valakit egy Babysense légzésfigyelő, jó szívvel tudom ajánlani, keressetek (vecsey.monika@gmail.com, 30-986-2504)

Itt tudtok olvasni róla:
http://www.babysense-monitor.hu/

További nyugodt babavárást és jó egészséget kívánok! :)

KépKép
KépKép
madar
 
 

 
 

Tündi, Uh híreket várjuk :)

Gratulákat köszi :)

Én majd 23-án megyek UH-a, de most jó széria jön, mert láttam csütörtökön, látni fogom 23-án, 25-én és 14-én, meg azt hiszem 22-én is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Wow. Az tényleg sūrū lesz. En kedd utan szeptemberig lehet nem is megyek orvis felé.
Bár olyan aktiv öcsike,h hamar észrevenném ha baj lenne.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Nekem a genetikai UH a kürházban lesz, utána a saját dokimhoz megyek, ő is mindig csinál UH-t, aztán 4D-s, aztán megint a saját dokim :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gratulálok az UH-eredményekhez! :lol: :lol: :lol:

Kata
A következő UH előtt beszéld meg a babácskáddal, hogy nagyon ügyessen mutassa meg magát! Hátha most még hallgat a beste kölyke anyjára :wink:
(Miért lenne baj, hogy megnézted a blogot? Ha nem akarnám, hogy mások lássák, akkor úgy lenne beállítva! :wink: )

Tünde
Jobbulást Rózinak!
Aktív Öcsike :lol: :lol: :lol: :lol: Én talán most kezdem érezni az ökröcskéket :wink:

Panndi
Jó sűrűn mész majd UH-ra :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba, azt hiszem, hogy én is éreztem a babámat!!! :wink: (Néhány napon ugyanazt éreztem, de még meg kell győződnöm arról, hogy biztosan Ő volt.)
Nálatok milyen gyakran van uh?

Panndi:
de jó neked ez a sok uh!

Lányok, lehet, hogy tök nagy hülyeség, légyszi segítsetek.
Eddig minden alkalommal az orvosom magánrendelésén voltam. Múlt szerdához képest 4 hét múlva megyek legközelebb hozzá (Örökkévalóság...), egyébként egy héttel korábban a genetikai uh-ra a kórházba - nem hozzá.
Csinálhatok olyat, hogy bemegyek a kórházba (különösebb ok nélkül) egy potya uh-ra? Merthogy most van nálunk a félelmetes 16. hét,és szeretném tudni, hogy minden ok? Az orvosomnak csak heti egyszer van magánrendelése, és azon a napon nem érek rá. Csütörtökön megyek AFP-re, és arra gondoltam, elmennék uh-ra is. Szerintetek lehet ilyet csinálni? :oops: :oops: :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang!

HA megengedik akkor szerintem bármit lehet. De mit mondanál, hogy bemehess?? VAgy nálatok a kórházban van terhesondozás is? De akkor is, ha bemész, akkor megnézik a kiskönyved, látják, hogy van saját dokid, nem fogják megkérdezni, hogy mit szeretnél? Ha megmondod, akkor tuti nem engedik meg, azért szerintem nem csinálnak csak úgy indokolatlanul nyakra főre uh-kat. De ez csak az én véleményem, belegondolva, ha nekem lenne saját dokim és mennék a rendelésre, tuti elzavarnának, hogy mit akarok. VAgy volt olyan is még első várandósságomnál, hogy hasonló okokból elmentem, megvizsgáltak, de uh-t nem csináltak, hiába kértem, mondták, hogy ilyen sűrűn nem lehet, a várandósság alatt csak 4 x szoktak. Persze azért megpróbálhatod, hátha nálatok rendesebbek, vagy más a rendszer, csak nehogy potyára várakozz ebben a melegben.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Pitypang!Miért nem mentek el 4D-re?Ott minden kiderül minden oké-e és szerintem ott nem kérdeznek semmit de ha még is szerintem maximálisan megértik a félelmedet! :wink: Itt a kórházba csak akkor csinálnak potya uh ha gond van(vérzés, nem érezhető mozgás..stb)


Lombikbaba!És milyen,hogy két gyerek mocorog oda bent?Biztos hallgatni fog rám és a következő vizsgálatnál megmutatja milye is van :lol:


Tündi!Akkor nem leszel másfél hónapig itt??? :cry: Névvel,hogy álltok?Igazából bent volt a lányom és szerintem a doki nem mondott volna semmit,hogy a gyerek nehogy csalódjon :roll: De majd legközelebb amúgy tényleg mindegy csak rendbe legyen :)

Panndi!Jó sürü kukolás :lol: Nálatok van már név?"Nagyok"mit szóltak,hogy öcsi lesz?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Pitypang, nekem múltkor azt mondta a doki, hogy ha nagyon aggódom, hívjam föl, és ha mást nem, akkor amikor a kórházban van, beszaladok és megnéz ultrahanggal, hogy megnyugodjak. Szerintem azért fizetünk nekik ennyi pénzt, hogy ilyen helyzetekben ne kelljen kiszolgáltatni magunkat az állami rendszernek - legalábbis én így gondolom, hála az égnek úgy tűnik, hogy a doki is :) Megnyugtató tudni, hogy bármikor lehet hozzá fordulnom, esetleg próbáld meg te is felhívni őt.

Mi jól vagyunk, hétvégén a balcsin voltunk, kicsit elfáradtam, nincs kedvem dolgozni, már nálunk is átmelegedett a lakás, úgyhogy alig aludtam :( Mostmár tényleg jöhetne valami hidegfront!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki , Lányok!

Nekem is azt mondta a dokinőm, hogy ha akarok mehetek akár minden nap UH-ra csak állati felesleges pénzkidobás - magánorvoshoz járok -

:roll:

Azt mondta, hogy ha minden rendben van akkor úgy is megmarad, ha meg elmenne valamiért, akkor annak nyomós oka van, persze fáj, persze rossz....mindegy hogy a 3.héten vagy a 20.héten vagy akármikor történik :( DE azt mondta, hogy nem szabad ezen túl sokat rágódni - ha megtörténik/megtörtént - mert a természet így gondoskodik arról, hogy ne szülessen meg olyan baba, ami esetleg életképtelen vagy élete végéig valamilyen kezelésre szorul.

Még azt is mondta, hogy aki átlépi a bűvös 12.hetet az már fél siker, a következő nagy vízválasztó a 20.hét, ha már odáig eljutottunk, akkor már csak tényleg valami nagy-nagy baj történhet, de onnan 90% az esélye, hogy a baba megszületik és egészséges, főleg, ha jártál terhesgondozásra. Jahh igen és nagyon támogatta a 4D-t, mert ott minden apró kis részlet kiderül - nyitott gerinc, koponya, karok, lábak, szemek...stb....minden egyéb ami meg nem látható az meg kiderül a vérvételből....stb...

Én most fogok menni pénteken 4D UH-ra, nagyon remélem jó hírekkel szolgálhatok :)

Akik meg aggódnak nézzetek körbe a neten,annyi 4D-s akció van mindig, már 5000-8000Ft-ért is csinálnak, szerintem a nyugalmat és a tudatot, hogy minden rendben van a kicsivel megéri :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én már egy ideje nem aggódom, ez még akkor volt, amikor külön elmentem hozzá 2 uh közt, hogy minden rendben van-e. Akkor múltak a tüneteim. Azóta én nem aggódom semmin, valahogy elmúlt, nem tudom miért. Sokkal jobban aggódom pl azon, hogy ha megszületik, mit is fogok kezdeni egy gyerekkel, el fogom-e tudni látni, meg ilyenek. Első gyerek, biztos megoldom, de félek az ismeretlentől :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Igaziból a "minden ok-e" alatt azt értem, hogy dobog-e a szíve.
(Nem akarok senkit ijesztgetni, úgyhogy nem írom le, hogy miért parázok ennyire...
Egyébként nem érzek semmi rosszat, csak szeretnék a lehetőségekhez képest a leginkább biztos lenni a jóban.)

4D-re később szeretnénk menni, de lehet, hogy körülnézek az interneten,és keresek valami akciót.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Még 1 kérdés: a genetikai uh-ra csak az AFP eredményével érdemes menni?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang! Értelek, 4D-re bármikor lehet menni, akkor nyilván nézik a szívhangot is! Kitartás, én is parázok, még soha nem írtam le miért és nem is szeretném, mert neme akarok senkit a saját bajommal ijeszgetni, de nálam is van félni való rendesen.....ezért parázok és az életem jelen pillanatban UH-tól UH-ig tart...... :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lányok, had kérdezzek már egy hülyeséget...törvényszerűen meg kell jelenjen az a sötét csík a köldöktől lefelé? :shock: Nekem nincsen.....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Nem törvényszerű. ;) Nekem sosem volt. :)

Pitypang!

Igen, az afp eredményével kell menni, legalábbis nekem eddig mindig azt mondták, hogy ha levették a vért, akkor kérjek időpntot, mert addigra tuti meglesz az eredmény is.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Pitypang: pénzért bmikor mehetsz UHra. Pl a péterfyben van sima Uh is a délutáni rendelésen, és oda az megy aki akar.

AFPvel kell. Én épp most voltam érte, hogy holnapra már nálam legyen. Amúgy minden oké vele.

Borzalmas ez a hőség. Mire hazaértünk teljesen leizzadtam. :x :x :x

Viki: Ha ez vígasztal egy kisbabával még nemsokmindent kell csinálni. :) És még ott marad ahova rakod. Ráadásul rengeteget alszik, csak az a baj, hogy 3 óránként ébred, így Te nem fogsz olyan sokat.

Kata:hogy érted,h nem akarta h csalódjon???

Na megyek fürdeni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Kösz Ízisz!

Megnyugtattál, tudod nekem első terhesség és csak arra tudok hagyatkozni amit a neten írnak, vagy olvasok itt-ott, és mindenhol azt írták, hogy a 15.héten itt kell(ene) legyen :) Akkor minden ok, megnyugodtam.....pénteken megkérdeztem volna a dokinőmet mindenképpen, csak idegesített, úgy hogy örülök, hogy itt megtudunk beszélni mindenféle "hülyeséget" :wink: :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szerintem ha aggódsz, menj el ultrahangra. Vagy ha a szívhang érdekel, akkor nyugodtan hívd a védőnőt, hogy aggódsz, nem találkozhattok-e, hogy meghallgassa. Vagy vegyél egy szívhanghallgatót, kb 10 ezer forint és megoldódik a gond.

Azért, mert már történt baj, attól még most ugyanannyi az esély, hogy bármi rossz történik, mint az előző tragédia nélkül = kicsi. Tudom, hogy ez senkit nem vigasztal, és hogy ez egy érzés, amire nehéz hatni. Én már egy ideje nem parázom, valahogy megnyugodtam. Nem tudok mást tenni, mert megőrülnék. De ehhez kellett az, hogy két hétig majd megőrültem, hogy eltűntek a tüneteim, hogy biztos minden rendben van-e, elkezdtem kételkedni, és már lelkiismeret furdalásom volt, hogy szegény babám hogy érezheti magát, hogy kételkedem benne. Úgyhogy én elmentem két előre egyeztetett uh között a magánrendelésre és totálisan megnyugodtam, minden rendben volt. És valahogy ez az élmény átbillentett.

Én amúgy úgy tudom, hogy nagyon kevés esély van rá, hogy mindenféle tünet nélkül baj történjen. Nem is tudom hol olvastam, de az a bajok 3%-nál van csak, az összes többinél erős görcsök és vérzés kíséri. Ez is megnyugtatott engem, hogy amíg jól érzem magam, addig nincs baj.

Szóval lányok, no para, ha meg aggodalom van, akkor meg menjetek uh-ra.

Egyébként azt sem értem, hogy miért nincs olyan hely, ahol van uh, odamész, rányomod, megnézed, rendben van, mondjuk 2 percig, látod, hogy mozog és dobog a szíve, fizetsz 1-2 ezer forintot azt már ott sem vagy :) Ilyen önkiszolgálós. Mondjuk lehetne a bevásárlóközpontokban. Nyitunk egy vállalkozást? :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hát igen, de ugye ha valaki már "megégette" magát, akkor nyilván jobban fél... De most senkivel nem lezs semmi baj! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Nagyon vacakul bírom ezt a meleget. Ráadásul a hétvégén olyan párás idő volt, hogy azt hittem végem! :? Pénteken estefelé akkora eső volt nálunk, hogy azt hittem lemossa a házat domb oldalból. :lol: Pedig szinte alig volt beborulva, de sec perc alatt akkora eső kerekedett, hogy csak pislogtunk.

Uh
Pitypang, szerintem, ha aggódsz, menj el nyugodtan és csináltass egyet. Sajnos a kórházban elég kicsi az esélye, hogy csak úgy csinálnak egyet, mert nagyon spórolnak. Viszont 4D-re bármikor mehetsz és minden különösebb magyarázkodás nélkül csinálnak egyet.
Én pl. azért csináltatom a genetikát magánban, mert sokkal alaposabban megnézek, mint a kórházban. Magánban kb. 40 perc volt, anno a kórházban kb. 5 perc.
Még Bence születésekor mentem a vége felé UH-ra csak azért, hogy megnézzék, nincs-e nyaka körül a köldökzsinór, stb. :D Ez volt csütörtökön és szombaton megszületett Bence. :D (2 héttel korábban).
Szóval én úgy gondolom, hogy annál rosszabb nincs, ha izgulsz, inkább menjél uh-ra, az a tuti!

Viki
Ha ez megnyugtat, én nagyon be voltam tojva Bencétől születése után. :D Nekem nincs tesóm és közel-távol nem volt kisbaba, akivel legalább néha babázhattam volna. Mikor jöttünk haza a kórházból, még akkor is a csecsemősök öltöztették fel, mert alig mertem hozzá nyúlni. :lol: Otthon meg, tisztára ki voltam borulva, amikor megjött a doki, és mondta, hogy akkor vetkőztessük le! :lol: Én meg gondoltam magamban, hogy ne mááááá, örülök, hogy van rajta ruha. Persze ez másnapra már elmúlt, de azért hetekig mindent együtt csináltunk Istvánnal. Kelt velem éjszaka, stb. :lol: Nem szégyenlem, nem voltam/vagyok egy ősanya, de csak megoldottam a problémát! :D Szóval fel a fejjel!

Bdana
Nekem van már egy halvány csíkom, de Bencével csak később jelent meg jóval...de volt, akinek nem volt.

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Hát én nem féltem az első gyerek előtt, de mikor megszületett, rájöttem, hogy kellett volna :D Na nem Zsófi volt szörnyű, de olyan alapdolgokat nem tudtam, hogy húú. Például vettünk pelenkázószekrényt, de fogalmam sem volt, hogy arra kell matrac is... Vagy hogy kell törlőkendő a tisztába tételhez :roll: Na ezeket már Zsófi szüléetse után vettük meg :D :D És még sorolhatnám... De életben maradtunk ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

:lol: :lol: :lol:


Viki!

Szerintem a szoptatásra érdemes felkészülni alaposan, és nagyon odafigyelni szülés után is mindenre, megtalálni az egyensúlyt. Nekem ez volt nehéz, pedig mindennek utánaolvastam. Aztán jött a csecsemős, aki mondott valamit, a védőnő másvalamit, én meg a végén azt sem tudtam, hogy fejni kell vagy nem, egy mellből szoptatni, vagy sem. Meg is lett a baj, mellgyulladás, aztán még tályog is, de megúsztam, viszont nem kívánom senkinek azt a pár hetet. Nem mondom, biztos van akinek szerencséje van, nem tudom, hogy kislányommal később a már meglévő rutin, vagy a szerencsének volt köstzönhető, hogy semmi problémám nem volt. Úgyhogy muszáj szerintem az anyai ösztönre is hallgatni, meg neked kell eldönteni, mi a jó nektek, mert ezer tanácsot fogsz kapni, akár tőlünk is, de tényleg neked kell dönteni.

Nekem ez volt a problémás dolog, de lehet, hogy mindenkinek más. Pl. én arra sem emlékszem, hogy elért volna a szülés utáni depi, de férjem állítja, hogy mindkét gyereknél volt ilyen. :shock:

Ezt is csak azért írom, mert barátnőm nagyon ki volt borulva, szülés után hetekig nem tudtam vele telefonon sem beszélni, csak a férjével, nekem akkor még nem volt gyerekem és nem is értettem mi van, azt gondoltam szegény ennyire kifárad, hogy ha hívom vagy dolga van, vagy alszik. Közben meg depizett és amikor túl lett rajta mondta, hogy erre kéne felkészíteni a kismamákat nem pedig azt sulykolni, mennyi fontos tárgy kell egy gyereknek amikor megszületik.

DAna!

;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Szerencsére nekem a szoptatással nem volt gondom (kivéve, hogy én nem fogyaszthattam közben tejterméket, mert ment tőle a gyerekek hasa). És az is biztos, hogy a második, harmadik gyerek után a regenerálódás extra gyors volt, gondolom a muszáj nagy úr :D

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: Ezen olyan jót mosolyogtam. Sose hittem volna pont Rólad! :)

Nekem se volt szerencsére gondom a szoptatással. Most mondjuk nincs hozzá még kedvem. Valahogy úgy érzem, hogy nem akarok majd szoptatni. Persze úgyis fogok, mert sokkal egyszerűbb, és hasznosabb táplálék is a babának.

Ma megyünk UHra!!!! :) Már alig várom!! És kapok sógornőmtől koviubit!!! :D Ezt talán jobban várom!!! Annyira szeretem! :D

Hoztam egy hétvégi képet, meg egy tök csinit Róziról! :)

Kép

Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Pitypang
Ha nagyon akarsz egy UH-t (érthető okból), nem tudod megbeszélni a doktoroddal, hogy beszaladsz valamikor hozzá a kórházba? Én így járok a doktorhoz, nem magánrendelésre. Vagy reggel, vagy délután... (nálam az ilyesmi a hálapénz összegét módosítja... ne csak a magánrendelésén legyen velem kedves, rendes, hanem vegye komolyan az én aggodalmaimat... :wink: )

Én AFP-t le sem vetetem. Úgyse lesz reális az eredmény... anélkül megyek UH-ra. És akkor is a doktorom intézi a dolgokat... Megbeszéltük, hogy fél nyolcra megyek hozzá a jövő hétfőn, aztán majd bevisz az UH-ra...

Izisz
Elvileg minden kórházban, ahol van szülészet, van terhesambulancia is :wink:
Oda simán lehet menni...

Mintha az én babáim is érezhetően mocorognának :wink:

Én majd akkor leszek kicsit betojva, ha itt lesz nekem 3 újszülött baba... egyszerre ellátni őket :roll: :roll: :roll: :roll: :oops: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:35-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Izisz, köszi a tanácsokat. Azt már mondtátok, hogy inkább csecsemőgondozás témakörben olvasgassak, ne terhesség témakörben, és ezt meg is fogadtam.

A lelki dolgoktól nagyon félek, nekem voltak régebben ilyen irányú problémáim, és a terhesség elején is kicsit összeomlottam. De szerencsére megvannak a bejáratott emberek, akik segítenek rajtam, ha baj van (kineziológus, pszichológus), de azért félek nagyon az első hetektől. De mostanában kicsit pozitívabban látom és tudom, hogy meg fogjuk oldani. Szerencsére a férjemre számíthatok, és ez a biztonságérzet nagyon sokat jelent nekem.

Éva, hát azt nem csodálom :roll: Lesz segítséged?

Tündi, nagyon csinos vagy! Rózi meg egy kis tündér :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Évi!

Abban a kórházban ahol én szülök, csak azok mehetnek ambulanciára, akiknek a saját falujukban, kisvárosukban nincs terhesgondozás. Engem pl. nem fogadnának, mert nálunk van.

Találtál 3-as ikres kismamákat, akiktől kérdezhetsz? Így belegondolva el sem tudom képzelni hogyan lehet pl. 3 gyereket szoptatni? Még kettőt igen, mert 2 mellünk van ugyebár :lol: , de hármat...de gondolom van aki segít ebben is, csak nem kell megvonni egyik babától sem az anyatejet ugye? Hallottam, hogy ikreseknek jár ingyen egy segítő. Te ki fogod használni? Egy ismerősöm nem kérte, mert inkább egy olyan ember akit ő választ, mint egy ismeretlen akit küldenek. De ha nincs senki akkor azért jól jöhet nem? Férjed gondolom dolgozik, fog valaki segíteni pl. a fürdetésben ilyesmi? Gondolkoztatok már ezeken a dolgokon? Olyan izgalmas, remélem azért lesz időd jönni és megosztani velünk a napjaidat. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tündi
Nagyon csini vagy és Rózi nagyon kis édi! Szépek vagytok! :D

Éva
Egyből bele a sűrűjébe! 3 kis tátogó száj és 3 szeretgetni való baba. :D Biztos izgalmas lesz, de egyszerre szép is! Már előre várom az élménybeszámolóidat! :wink:

Viki
Reméljük mindenki megússza a depit, de állítólag a szülés utáni depressziót a hormonok váltják ki, tehát az ember leánya a legkevésbé sem tehet róla. :wink: A lényeg, hogy legyen, aki segít kilábalni belőle!

Holnap megyünk genetikai uh-ra magánba, remélem hogy csinál egy kis terpeszt pindurkánk és megmutatja magát! :lol:

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Piytpang!Végül elmentél valahova?


Tündi!Édesek a képek!!!úgy értem,hogy csalódást hogy ha nem úgy fekszik a baba és esetleg azt mondj a a doki csajszi aztán a kövezkező uh meg még is van kuki akkor csalódunk mert már bele éljük magunkat.3 hét múlva kell mennem az olyan gyorsan elrepül és akkor megbeszélem a kicsivel úgy feküdjön,hogy lássuk :lol: Bár ennyi fiú közé jó lenne egy kis csaj már :lol: :lol:


Zsófi!Holnapra megy a drukk!!Gyere ám majd mesélni!!! :wink:


Lányok!A pozítiv hozzá állás nagyon fontos!A 12.hét a nagy vízválasztó igen utána is lehetnek bajok de ott már akkor nagyon komoly gond van ha akkor történik!Azért ritkább a 12hét utáni vetélés mint előtti szóval nyugi!És amúgy is itt senkinek nem lesz már baja a babának és decemberbe mindenki boldog anyuka lesz!!!!! :wink: :wink: :wink:


Ti már igényeltétek a babákra(pociban) az adókedvezményt???

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Pitypang
Beszélj az orvosoddal, a védőnővel!

Kata
Most még nem nagyon jelent semmit, hogy 2 baba mocorog bennem. Még olyan kis gyengécskék, erőtlenek... Majd a 25. hét után már gondolom, nagy ramazuri lesz a pocakomban! :lol: :wink:

Éva
És a te pocidban micsoda meccs lesz! :lol: :wink:

Viki
Én nem féltem. Úgy gondoltam, hogy vagyok annyira intelligens, hogy nem nyiffantok ki egy kisbabát :wink:
Meg az járt a fejemben, hogy fogtam már, altattam már 40-50 dekás kismanócikat, akkor a saját babámat is meg tudom fogni...
Etetés: Tényleg nagyon jó dolog a szoptatás, de akkor se dől össze a világ, akkor is egészséges babád lesz, ha tápszert kap! Az a fontos, hogy anyuka tudja, élvezze a babával töltött időt!
Takarítani, mosni, főzni, stb. ráérek majd tizenév múlva, de most kicsi a gyerekem, most van szüksége rám!!!!

Bdana
Nekem sincs... alkat kérdése :wink:

Panndi
Szerintem, nem létszükséglet a törlőkendő! Én inkább vizzel lemostam, vizes ruhával törölgettem le...

Tünde
Szépek vagytok!

Kuglófka
Hajrá terpesz!!!! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hááát, azért mi elég jövős-menősek voltunk és vagyunk, és bizony jól jön a törlőkendő :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na megjöttem! Bébi már 246gramm körül van, fejátmérő: 4.54cm, haskörfogat: 131mm, combcsont: 27mm
Kora totál ugyanannyi mint a menszi alapján számolt, és nagyon durván aktív...de hát erről eddig is tudtam. Folyton rugdos...
Alig lehetett láni a fejét, mert folyton ott volt a keze, vagy elfordult...

Képek:
Kép

Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Amúgy a tegnapról bővebben is kicsit. 5kor még úgy tűnt, hogy Peti nem is tud jönni, mert nem akart indulni a céges busza, és még kinn volt harasztiban, úgy h 6kor már kezdődött az UH.
Sógornőm jött fél6ra kb, hozta az ubim meg buktát, meg Rózinak pár ruhát. :) Utána hívtam a taxit, ami borzalmas volt, kifogtunk egy hisztis nőt......aki ráadásul éppen csak odaért koppra a korházba.
Peti késett kicsit, így lemaradt a kuki bemutatóról. :lol: :lol:
Babánk nagyon aktív volt...alig lehetett követni folyamatosan forgolódott, takarta az arcát, vakarta a fenekét. :)
A képek alapján viszont Ő is inkább Petis lesz. Tehát nem fog rám hasonlítani. :(

Ééés a bónusz: Pénteken Rózi kinn alszik sógornőmnél, így lesz egy egyedüli estém. Végül nem megyek le Petivel Szolnokra, mert nagyon hevesen tiltakozott ellene. De másnap úgyis mennem kell piknikre a csajokkal, legalább tudok majd aludni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi, de cuki képek!
(Mennyit fizetsz egy 4d-s uh-ért a Péterfyben?)

Végül nem mentem sehova, tegnapra sokkal nyugodtabb lettem, bár nem mondom, hogy nem örülnék egy uh-nak... Azt hiszem, most még bírom. Próbálok csak jó dolgokra gondolni, remélem, ez is segít.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


12000 egy képpel, cdvel és dvdvel
de van sima 2D, nagyon király minőségben 7000ért. Múltkor csak azon voltunk. Sokkal jobb a sima Uh is mint a dokimé.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Hétfőn voltunk mi is uh-n, és megmutatta magát a Pocaklakónk, éééés.... KISFIÚ!!!!!! :D :D :lol: :lol: Mind a hárman nagyon örültünk, a fiúk csak vigyorogtak, hogy na ugye, hogy nem kellett volna elbizonytalanodnod, jól éreztük, hogy fiú! :lol: Úgyhogy lesz egy öcsije Bencének, Dávid lesz a neve. :wink: Mind a hárman erre vágytunk, így most nagyon örülünk, harmadikra szeretnénk majd lányt, bár a legfontosabb most is az volt, hogy egészséges legyen! Egyébként korának megfelel a mérete, és annyit mocorgott, hogy alig lehetett lemérni, éreztem is, így már teljesen biztos vagyok benne, hogy napok óta Őt érzem. :wink:

Később, ha Bence alszik, visszaolvasok még, addig pihentetem az ujjam, mert tegnap megcsípte egy darázs, allergiás is vagyok rá, meg még azért fáj. :(

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi!

Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol: Tényleg sok kisfiú fog születni decemberben!

Én csak pénteken este tudom megmondani, mert délután megyünk UH-ra, remélem megmutatja magát!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van, és gratulálok a szép UH-khoz!
Pitypang, ha nagyon nyugtalan vagy, tényleg keresd fel a védőnőt, a szívhangot ő is meg tudja hallgatni, és szerintem már az is megnyugtatja az embert. Lehet, hogy nem is kell várnod a következő hivatalos uh-ig, hogy megnyugodj, mert lassan megérzed a kicsi mozgását.
Tényleg meglepő, hogy zömében fiú babákat várunk, szerencsére az ikreket váró kismamik megmentik a lányok becsületét is.
Nekünk is megvan már a név (még várandósság előtt kitaláltunk egy fiú és egy lány nevet, felkészülve minden eshetőségre). Balázs Bendegúz lesz a "becsületes neve", a gyerekek már most becézgetik, nekem még KisManó, mert annyira pöttöm még ilyenkor.
Nemsokára fellélegezhetünk, jön a lehülés... (nem lesz 38 fok, csak 28 :lol: )
Vigyázzatok magatokra!

Kép
maci80
 
 


Tünde
Nagyon helyes a kisöcsi :lol: :lol: :lol:

Barbcsi
Gratulálok Dávidhoz! :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nem tudom, kit érdekel az ilyesmi, de szép babazenét tettem fel a google-fiókba. :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Mármint ide: https://drive.google.com
(Azonosítót és jelszót Lombikbaba szolgáltatta.)
:wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang
Köszönjük! :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:37-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés...

Tegnap voltunk UH-on és KISCSAAAAAAAAJ lesz! :D Nagyon örülünk neki...fiúk csak vigyorogtak, mint a tejbetök...ők ui. kislányt rendeltek! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Na még egy lány!!!! :) :)
Csak lesznek páran! :wink: :wink: :wink:

Barbcsi gratula Dávidhoz! :)

Én ma voltam védőnéninél. Megmért gyorsan, meg beírta az utóbbi 7 hét eredményeit.
Legközelebb majd csak szeptemberben megyek. Jó, hogy legalább oda nem kell sűrűn.

Ti gondolkodtok pocakfotózáson?? Nekem anno olyan jókat csinált bnőm. Olyan szépek lettek, hogy nem mű műtermi volt hanem jött velünk egy nagy sétára és ott kattogtatott. De azóta szerintem nem vállal ilyet.

Micsoda jó idő van! Végre aludtam este!!!!!! :D :D :D

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Évi!

NA, a fejés miatt egyáltalán nem irigyellek. Én is annyit fejtem különböző okok miatt az első babámnál, hogy nagyon megutáltam és a másodiknál már csak akkor amikor anyura akartam hagyni. De nem is kellett, mert megoldotta, nálatok persze más lesz a helyzet.

Igen a segítő lutri kit fogsz ki, szerencse is lehet, hogy kellemes ember, én anyukámat imádom, az egyetlen ember akivel együtt tudnék élni (a férjemen kívül), de azért arra nem vennék mérget, hogy ebben az időszakban nem vesznénk még mi is össze néha. :)

BArbcsi!

Gratulálok a kisöcsihez! ;)

Kuglófka!

Neked meg az áhított hugihoz gratulálok! :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Tündi

Nagyon jóóóóóóóók a képek! :D Milyen jól látszik a kis arca!

Barbcsi

Gratula a kicsi fiúhoz! :lol: Egyre több kiskrapek van, aki közül majd Lilla választhat. :lol:

Tegnap voltunk a második genetikai uh-on, ahol azt mondták, hogy minden rendben van Lillával...nagyon örültünk neki! Ismét volt vagy 3/4 óra (megdolgoztak a pénzükért :D ), de legalább jó alaposan megnézték....szívét, agyát, száját, tüdejét, pocakját, csontjait...szóval mindent. :D Sajnos ez csak 2D volt, egyszer-egyszer kapcsoltak át 4D-be, de nem igazán mutogatta magát. Picivel több, mint egy héttel idősebb, e szerint, ma vagyok 19 hetes terhes és dec. 6-ra módosították a szülés időpontját.
Még szeretnék egyszer egy 4d-be is eljutni, hogy jobban láthassuk őt! :D

Holnap este meg indulunk nyaralni :D, így tegnap még a dokimnál is voltam, hogy megnézze minden rendben van-e alsó tájékon is, hogy fürödhetek-e a tengerbe...de minden Ok, vízbe szállási engedélyt megkaptam! :D

Voltunk vásárolni is...háááááát, kicsit el voltam kenődve, hogy XL-es fürdőruhát kellett vennem! :? Komolyan elgondolkoztam, hogy vajon mit vennék, ha tényleg ekkora lennék?! Ja, és ezt is csak egy helyen kaptam (Árkád - NewYorker).

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: