Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Édi, Judy,
udv koztunk! Boldog és problémamentes babavárást kívánok Nektek és mindenkinek!
Judy, nagyon sajnálom,ami veletek tortént, szornyu lehetett, de ezúttal minden rendben lesz! :wink:

Screen,
jupí, gratulálok a szupi eredményekhez! A fotó gyonyoru, tényleg nagyon komoly készulékeik lehetnek!

Honnan tudhatom, hogy hol tapad a lepény? :oops: Kérdezzem meg a dokit, vagy láthatom az UH felvételen is? :oops: :oops:
bocsi, hogy ilyen tapasztalatlan vagyok a témában, de ez az elso várandósságom!

Én is volt, hogy fogytam az utóbbi idoben, ingadozik a súlyom az utóbbi hetekben, de osszeségében a 12 hét alatt 1 kg-ot híztam. :lol:
Bevallom oszintén, hogy orulok neki, mert tudom, hogy jócskán fognak rám futni a kilók, amint elmúlik az undorom a kulonbozo kajáktól. A kozérzetem teljesen jó már, de azért még eléggé válogatós vagyok, sokmindentol undorodom! :roll:
ginuska
 
 


Sziasztok! :D

Üdv az Újaknak! :)

Adatok:
Till: 34 éves (ne haragudjatok, de a szülinapom nem adnám meg, szeretnék inkognitóban maradni)
Kórház: Péterfy S.
Tesó: Manókirály
Név: ezt csak priviben írom meg, aki kíváncsi rá (inkognitó :wink: )
Szülés várható időpontja: 2009. 10. 08.
Köv. vizsgálat: 04. 01. : genetikai UH + kombinált teszt

tillidian
 
 


Ginuska!
Nekem a dokim szokta mondani az uh közben, de a leletekre is rá van írva. :wink:
Ami a súlyt illeti, én se nem fogytam se nem híztam eddig semmit. Az igazság az hogy van rajtam némi súlyfelesleg, így van miből tartalékolni. :oops: :lol:

Till!
Egyre gyanúsabb vegy Te nekem ezzel az inkognitósdival :wink:
Csak nem valami híresség féle vagy? :oops: :lol: :lol: :lol:
(nem kötelező válaszolni :wink: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

szaisztok,

reggel befelé eszembe jutott két kérdés, amit megkérdezek tőletek.

Persze, már csak egyre emlékszem. Aki kocsival jár: lehet kapni a biztonsági övre egy védőt, h ne a pocit nyomja meg. Ezt mikortól kell használni, hol lehet kapni és mennyibe kerül? 8)

A down szűrést a rózsakert medical centerben csinálták (a doki ezt javasolt + az istenhegyi utat)

Kép
screen
 
 


Screen!

Én már vettem ilyen övlehúzót és használom is. A brendonban vettem, máshol sajna én nem láttam még.
Itt link:
http://brendon.hu/ProductSearch/browser ... a-ovlehuzo

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


adatok:

név: tündér09
kor: 32
tesó: Tesó 1éves
kórház: SZTE
Szülés várhatóan: 10.06.
következő viszgálat: 03.31. Nucha-szűrés

Biztosan nagyon hasznos az öv, de én megmondom őszintén annak ellenére, hogy sokat utazok, nem vettem és nem is fogok venni. Ha a normál biztonsági övet eléggé lehúzod a pocakod alá, amikor már nagy lesz, akkor annak elégnek kell lennie. Én erre nem adok ki pénzt.

Kép
Kép
tündér09
 
 


gnemoni, koszi az infót! :lol:
Sajnos a leleteimhez nem jutok hozzá, mivel nálunk minden vizsgálatot a noidoki és a novérkéje csinálja, így nem látom, hogy mit ír rá a papírokra, amit aztán odaad a noverkének :oops:
Csak azt tudom, amit beír a terheskonyvembe!
Mi nem vagyunk elkuldve semmilyen más szakorvoshoz....gondolom, csak ha valami probléma lenne , de ne legyen!!!!

Ilyen, hogy EKG, vagy fogorvos.....lehet, hogy fogja mondani, hogy saját érdekemben menjek el kontrollra a fogorvoshoz, de egyébként ez sem kotelezo nálunk!


Adataim:
nicknév: Ginuska
kor: 30 /én sem adnám meg a szul. dátumomat, ha nem baj....pedig nem vagyok híresség 8) /
lakhely: Szlovákia
Tesó: nincs
szul várható ideje: okt.1
a neveket még nem tudjuk

kov. vizsgálat: március 26. -terhesgondozás
ginuska
 
 


Sziasztok!

Screen! Hát ez a kép! Nagyon szuper!
Ginuska! Köszönöm!
Monica, az adataim:

nick: judy80
kor: 28
szülés várható ideje: okt. 13.
kórház: Szül. és Nőgyógy. Klinika, Szeged
tesó: Szonja (kisangyal)
baba neve: Jázmin/Dominik
köv. vizsg.: márc. 30., 12. heti UH, Down-szűrés

Cupp mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok! Üdv mindenkinek.

Screen, gyönyörűséges a babód profilja :D

Én mától táppénzen vagyok. A háziorvosomat egy fiatal pasi helyettesítette, aki azt mondta, hogy a felesége példája nyomán már nem is engedne dolgozni...persze én még szeretnék dolgozni (anyagilag sem mindegy), csak amig nem tudják bent, addig nagyon nehéz a rosszulléteket palástolni, elviselni. Szóval gond nélkül kiírt, a munkahelyemen sem csináltak belőle gondot (nem vagyok az a lógós típus). Esténként továbbra is 3 kg-val (!!!) többet nyomok, mint napközben, annyira puffadok és székrekedésem van. Próbálok rostban gazgadon étkezni, de nem igazán használ még.

A táblázatba:
Nick: kkia
Életkor: 33
Szülés: október 28.
Kh: Róbert Károly Magánklinika
Tesó: nincs
Név: Amira / fiú még nincs :-(
Következő vizsgálat: ápr. 6. UH


Kép
kkia
 
 


sziasztok.....
kkia probáld ki hogy iszol napi 1 joghurtot,...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

kicsit régen írtam, emiatt bocsi, de sajna vagy nem volt időm, vagy csak olvasni volt energiám a hosszú munkanap után :oops:
No, ez most megváltozik, a dokim táppénzt rendelt el, mert volt egy kis vérzés, nagy ijedtség, de szerencsére kiderült hogy a méhszáj, a babával minden renben. Tehát most itthon pihenek, fekszem (nehezen bírom), a papíromra felkerült a félelmetes "fenyegető vetélés" tehát nagyon jókislány vagyok :shock:
Ez két napja történt, akkor a baba 33mm volt és békésen úszkált :lol:
Korábban voltunk védődőnél, már megvan a vérvétel+EKG, ha minden rendben, következőleg ápr. 10-én megyünk a 12. heti kombinált szűrésre (igen, ez már 13. hét lesz, de előírás szerint 11-13. héten kell történjen). A szűrés a Magzat Diagnosztikai Központban lesz, fizetős.

Adataim a tábla bővítéséhez:
Kor: 30 év
Kórház: Semmelweis II. nőklinika
Szülés várható: október 12
Tesó: nincs
Név: Eszter/Olivér?
Köv. vizsg: április 10 Kombinált teszt

Üdv mindenkinek, jó egészséget és bocsi h. ilyen hosszú voltam!

Kép
cosmic girl
 
 


Hahó! :P

Na látom, ragadós volt a példa utánam már mindenki csak a korát írta meg :lol: (de még mindig én vagyok a legidősebb :) )


Gnemoni, Drága,
dehogy vagyok híresség! :lol: Már csak az kéne! :lol:
(Inkognito amiatt kell, mert Kicsiri lombik bébi, amit nem akarunk illetéktelenek orrára kötni...sajna első körben a saját család előtt kell titkolni :oops: )
De priviben Bárkinek bármit! :wink:

tillidian
 
 


a saját családod elől mért kekk titkolni hogy lombik a baba? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Vendég
 


nemtudom mert ilyen kicsi... :roll: majd probalom nagyitani...de azer raktam be,hogy lassatok,hogy kinek milyen adatok vannak!

Ha valakinek van modositani valoja az szoljon en pedig probalkozok a nagyitassal!
Vendég
 


Monica!
Nagyon ügyi vagy!!!!

lányok,bocsi hogy most nem írok többet,de megint rámjött a vuk-korszak!Nagyon rosszul vagyok! :?
Majd holnap jövök,mi volt az uh-n!

Jó éjt mindenkinek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kor:26
Kórház:ÁEK
Időpont kb OKt29.
Név passz
Tesó nincs
Vendég
 


moni nagyon jó ez a táblázat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt!

monica: annyi módosítás, hogy a szülés várható ideje okt 28.-a körül. Sajna uh szerint kell számolni, mert a szopi miatt eléggé össze vissza volt peteérésem, és az eddigi uh-k szerint az utolsó mensim után kb 3 héttel volt peteérés. :D Mondtam a védőnőnek tegnap, és ő is azon volt, hogy ha nem muszály akkor ne indítsanak 2 héttel előbb, mint kéne. A tábla meg szupi. :)

Jaj lányok olyan szép álmom volt. :D Azt álmodtam, hogy eltört a lábam, de nem is fájt. Bementünk a kórházba, ahol már nem is volt eltörve.. Mindegy. Megvizsgált a nőgyogyi és azt mondta, h szülünk. Bementünk apával egy szobába, ahol már volt egy fiatal pár. Beszélgettünk és én úgy tágultam, hogy nem is fájt. Aztán elkezdtem takarítani.. A másik csaj meg közben megszült egy csodaszép kislányt, aztán én jöttem, minden fájdalom nélkül. És felébredtem, mielőtt megláttam volna a babámat. :lol:
Jaj de jó lenne fájdalom nélkül szülni. Erre elég kevés az esélyem. De a remény hal meg utoljára.. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó: ez nagyon jó :lol: Takarítani szülés közben :lol: . Na, ez volt az egyik dolog ami eszembe sem jutott anno. :D :D

Cosmic: az Eszter név nekem is nagyon tetszene, de mivel van a környezetünkben ilyen nevű ezért sajnos kilőve. Ami még tetszene az az Adél, de az meg a férjemnek nem tetszik. Valamiért érdekes, hogy fiúnevek között kutakszom a névtárban. A lány neveket nem is nézegetem. Lehet, hogy tudok valamit? :lol: :shock:

Ginuska: Hogyhogy nem közli veled, hogy mit ír a kartonodra? :shock: jogod van belenézni a leleteidbe. Kérd meg, hogy mondja el mit írogat a papírodra, kötelessége tájékoztatni róla. Legalábbis itt így van. A szlovák szabályozást nem ismerem, de nyilván ott is így működik.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Jó reggelt csajok,

monica köszönjük a táblát, nagyon szupi. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok,

hű, hogy egyesek milyen korán kelnek, azt hittem én leszek itt ma az első :oops:
A gyermekeitek ilyen koránkelők? Amúgy minden tiszteletem azoké az édesanyáké akik 1-2-több gyermek mellett viselik az állapotosság minden szépségét és nehézségét. El nem tudom képzelni, hogy csináljátok... :wink:

1 -talán valakinek hasznos- felvetés: a háziorvos nem tud minden vérvizsgálatot kiírni. Ha lesz ellenanyagvizsgálat (pl. toxo), azt csak nőgyógyász írhatja ki, nekem legalábbis a védőnő azt mondta. Nálam az volt a megoldás, hogy a védőnői szolgálat mellett "üzemelő" nőgyógyász írta ki az összes vizsgálatot, ez azért volt jó, mert nem kellett bemennem a háziorvosi rendelőbe, a bacitanyába..

1 kérdés: azt olvastam, a kombinált teszt (vérvétel+UH) eredménye aznap megvan. Ezt meg tudja erősíteni valaki?

Drukk az UH-soknak!

Kép
cosmic girl
 
 


Monica,
jó a tábla! :D Csak nőjön meg! :lol:

tillidian
 
 


Monica! lemaradt valószínű: szülés várható ideje: 10.07. :-)
Nagyon szuper a tábla amúgy!

Engem is érdekelne, hogy a kombinált teszt eredménye megvan e már aznap, ha tudja valaki...
édi16
 
 


Sziasztok Csajszik!

Szóval,voltam ma uh-n! Jól szorítottatok nekünk! :lol: :lol: :lol:
Minden rendben a picivel! :) :) :lol:
Hallottam,ahogy ver a pici szíve!Olyan jó volt! :D :D
És képzeljétek,sikerült kikunyiznom egy képet!!!!!
Majd felrakjuk a gépre és délután felrakom ide!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszkó,
gratula a jó eredményekhez!

Tundér,
ma voltam terhesgondozáson....megint kicsit felmérgedtem! Ugye mondtam már, hogy nálunk a terhesgondozást a noidoki novérkéje végzi.......naszóval, odamegyek, viszem a vizeletet,azt megvizsgálja, vérnyomást mér, megkérdezi mennyit híztam.....kozben írogat bele a kartonomba, utána direkt nem adja a kezembe, hanem félreteszi és visszaultet a váróba......amikor kell bemennem a dokihoz,akkor adja csak a kezembe!!!! :roll: Már rájottem, hogy direkt nem akarja, hogy olvasgassam a kartonomban a dolgokat, amíg várakozok! Van, akiknek odaadja, de van akiknek nem....mikor milyen kedve van, vagy tudomisén....múltkor meg akartam kaparintani, hogy belelessek, de láttam rajta, hogy nem tetszik neki....
Nem tudom mi a fenének csinálja ezt és mi érdeke van, hogy ezt csinálja?! :(
Amúgy magánrendelorol van szó, minden egyes vizsgálatért, UH-ért, még a terhesgondozásért is fizetek...éppen ezért duplán nem értem!!!!!!
Kulonben a doki nagyon rendes, bármit és bármennyit kérdezhetek, mindig turelmesen és lassan, hosszadalmasan válaszol....úgyhogy úgy szoktam megoldani, hogy ha a novérke nem mond el valamit, akkor rákérdezek kulon a dokitól!
bocs, hogy ilyen hosszú voltam! :oops:
ginuska
 
 


a tábliba:

kov. vizsgálat: ápr.16 - terhesgondozás + vérvétel /genetikai rendellenességek szurése/

ginuska
 
 


sziszkó várjuk ám az uh képet nagyoooooooooooon!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Régen nem voltam már, ezért elnézést kérek. Borzasztó rosszul voltam minden nap. Ki is merültem tőle rendesen. Se éjjelem, se nappalom nem volt. Még dolgozni sem tudtam. Most úgy néz ki, jobb a helyzet. Próbálom összeszedni magam. Remélem, nem jön már vissza ez az iszonyat rosszullét.

Voltam UH-on, 20mm a babó, hallottam a szívverését is, jó erősen ver a szíve. Furcsa volt megint ilyet hallani...:-)
2 hét múlva lesz megint kontroll UH, vérvétel, EKG, belgyógyászat...
Most kezd tudatosulni bennem, hogy hamarosan 2 gyerekesek leszünk...:-) 2 kis aprósággal kell majd megbirkóznunk...:-)

Kép

Kép
riann
 
 


Lányok,hogy bírom ide bemásolni a képet a pocaklakómról?Próbáltam,de semmi!Lehet,hogy én vagyok béna! :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Riann
Jó hogy már jobban vagy, és sajnálom hogy ilyen rosszul voltál. El sem tudom képzelni, hogy milyen is az. Nekem csak kisebb rosszulléteim voltak, de abszolút elviselhetőek. Szerencsére jól viselem eddig az elsőt! :-)
Te az első babával is ilyen rosszul voltál? Azért kérdezem, mert egy ismerősöm szintén a másodikat várja, és amíg az elsővel teljesen jól volt, most meg nagyon megszenved...

Sziszkó Gratula a jó eredményekért!!

Én ma voltam védőnőnél, semmi izgi nem volt... Jövőhéten megyek majd vizsgálatokra, azokra majd én is kérek szurkolást! :)
édi16
 
 


Sziasztok!

Akkor az adatok.:D

Nickn.: Hajnalocska
Kor: 23 év
Szül. várh. ideje: 2009. 10. 05.
Szül. helye: Veszprém, Csolnoky F. Kórház
Nevek: Mirabella/Kristóf ?:)
Tesó nincs.
Köv. vizsg: 2009.03.26. 12. heti UH, majd 04.06., AFP 04.27.

Olvaslak titeket ám folyamatosan, csak lelkierőm soha nincs írni, de igyekszem összeszedni magam.:D

Na most rohanok készülődni!:D


Hajni
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Ha hajnali 1 órakor sikerült olyan hasmenést produkálni, hogy egyből 2 kg-val lettem könnyebb és a közérzetem is sokkal jobb. Némi émelygés az van, de ez most már elviselhetőbb. Úgy látszik, a rostok mégis segítenek...

Előszedtem az integrált tesztről a szórólapot. Ha jól értem, az APF-hez a vért leveszik a 11-14. héten, majd a 15-20. hét között van a genetikai ultrahang és a genetikai konzultáció. Azt írják, hogy az integrált teszt eredménye a második vérvételt (tehát a 15-20. heti) követő két napon belül érkezik Londonból...Erre gondoltatok? Ezt a doktorbácsi ajánlotta, ez 25.000 Ft (a honlapjuk: www.downszures.hu).

Egy ismerősünk csak a sima AFP-n volt most, azt mondta, hogy ha rossz az eredmény, akkor már másnap telefonáltak volna nekik...de nem tették hála istennek :)

További szép napot mindenkinek!


Kép
kkia
 
 


lányok!!
hú de rengeteget írtatok -tegnap itt voltam ,írtam egy jó hosszú hozzászolást és utána ledobott az internet..szóval elveszett minden.
Az adatok amiket kértél Monica:
név:betty
szül.:1976.12.11
az új baba várható neve: vagy Maria Angeliki vagy Mários
a tesó neve: Iliasz, 2007. április 2-án született!!!!!
a kórház: Mastoras Magánklinika Korfu város
a szül.várható ideje: 2009. nov.3

ha kell még valami szólj, láttam a táblát ma, nagyon szép lett!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


ja, még a köv. vizsgálatok: április 1-jén lesz uh-m.,mint ahogyan sokunknak itt!!! :D már úgy várom!!!

Pattogobolha: kérdezted mi lesz a neve a babának, ha fiú lesz, hát mint azt a fentiekben is írtam: Mários, mert az anyukámat Máriának hívták, ez pedig a görög Mária név fiú megfelelője.Sajnos kiskoromban, 8 évesen elvesztettem anyut, szóval szeretném nagyon megtisztelni az emlékét azzal, hogy az egyik gyermekemet utána nevezzem el. Ezért írtam a lánynévhez a Máriát (itt szintén Mária, mint szerintem mindenhol a világon SzűzMária után) és az Angeliki a második nevet az anyosom után kapná.

Screen: én is csatlakoznék a többiekhez:nagyon szép az ultrahangos képed, gyönyörű a babád, gratulálok!!! Így tovább-s persze mindenkinek itt!!!

Sziszko: Gratulálok Neked is!!! Már alig várom,hogy szerda legyen és én is ugyanilyen jó hírekkel jöjjek haza!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Lányok köszi a gratulációkat!Íme a picúrról a kép! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kép Pocaklakónk 9 hetesen :-)

Szóval itten van! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok,

tündér, a nucha teszt az micsudi?

cosmic girl, nekem a down szűrésen egy UH volt és egy vérvétel. Ha délelőtt mész, akkor még aznap este megtelefonálják az eredményt. a dokim azt mondta, hogy a 16. heti AFP a magyar kőkorszaki nőorvoslás hagyománya, igazából semmit nem ér, de hatóságilag kötelező elvégeztetni...

én ma elvonszolódtam a védőnőhöz. akihez körzetileg tartozom, betegállományban van. ez meg egyenlő volt a nullával. kiállította a kiskönyvet és kérdezte, h van-e panaszom. mondom, hányok. nem kicsit, nagyon. aszongya, ha fogyok is, akkor menjek kórházba, ott majd adnak infúziót. hát ennyi.

majd 1-én megyek a dokihoz és megkérem, h mondja el értelmesen, h ki utal be erre a milliónyi vizsgálatra. egyébként elég, ha a 16. héten veszik véremet az összes vizsgálathoz???? : :?:

más: homeopátiás szert lehet beszedni megfázás ellen? egyre jobban folyik a nózim. mindjárt készítem a csipkebogyó teát!
:wink:

Szsizkó, gratula az UH-hoz!

Kép
screen
 
 


Sziszkó,

nagyon édes a babád! Milyen kis formás!!! :D :D

Kép
screen
 
 


Kép
Vendég
 


a táblába:

screen
30 éves
2009-10-01
Róbert Károly Klinika
név ?
tesó -
köv vizsg: ápr 1 nőgyógyász

Kép
screen
 
 


Sziasztok! :D

Tabli meg mindig nem vegleges! :lol:

Pattogobolha
At fogom javitani a datumot, csak most elfelejtettem,de a kovinel mar a jo lesz! :oops: :wink:
Akartam kerdezni,hogy te hogy raktad fel ide a tablit,mert en atalakitottam keppe es ugy, de ugy ilyen kicsi! :roll:
Almod pedig :lol:

Tilli
Privimet nem kaptad meg? :roll:

Sziszko
Gratula Uh-hoz es szivvereshez!! :D Pocaklakod pedig mar most gyonyoru! :lol:
Kovi vizsgalatot mikorra írhatom? :D

Ginuska
Noverke :twisted: :twisted:

Riann
Neked is gratula Uh-hoz,szivvereshez! :D
Te nem adsz adatokat a tabliba? :wink:

Kkia
Rosszulletet sajnalom! :( Jobbulast!



csok,Monica
Vendég
 


Köszi Screen,ari vagy! :lol:

Monica!Következő vizsgálatom április 6. védőnő.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Monica!Neked is nagyon köszönöm! Párom azt mondja,hogy Ő is szép,a gyerkőcének is szépnek kell lennie! :oops: :lol:
Nem beképzelt a drágám! :wink: :oops: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó gyönyörű formás a babád!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó!Gyönyörűséges!!!!

Én kedden megyek UH-ra,hogy a pontos kort kiszámoljuk.

Szóval pótlás:
Köv vizsgálat: Március 31. UH
Vendég
 


Adatokat potolom :D

A kinai fogamzasnaptar szerint kislanyunk lesz! :oops: :lol:
Vendég
 


Ja es Pattogobolha
Ha ma tartja Lara a navnapjat akkor Boldog nevnapot neki! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Elment a barátnőm, kedden utazik írországba, aztán meg költözik auszráliába.. Lehet már nem látom.. :( De megtömtem. :lol: finomat ettünk, ittunk. És most hulla vagyok. Akartam perecet sütni, erre elfelejtkeztem a tésztáról és túlkelt.. Most a kemény tésztám folyik... Mindegy. ez van.. :lol:

monica: én is úgy csináltam. illetve, hogy ha kész a tábla, akkor egyszerre megnyomom a shift+ctrl+alt+print screen-t, megnyitom a képszerkesztőt, nyitok egy új lapot aztán nyomok egy ctrl+v. Aztán kijelölöm a tábát, ctrl+c, aztán megint új lap és ctrl+v. Aztán kicsinyítem és mentem jpg-ként. Nagyjából ennyi. :D

screen: igazán kedves a védőnő... :P Próbáld ki, hogy hideg kokakólát kortyolgatsz. Nekem doki javasolta hányás ellen és bejött. Hátha. :wink:
Homeos szert meg sztem lehet, de azért kérdezz rá a gyógyszerésznél.

sziszkó: Nagyon édes a bébid. :D Egyem a kis okos buksiját. :D

Meg elkészült az első "pocak"képem:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogobolha szépen gömbölyödsz te is!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: