Új privát üzeneted érkezett!

Kép


Azok a akik a tábla végén vannak, akkor kerülnek be asorrendbe ha már van szülési idő, mert sajna a az exel nem is meri azt a számot hogy 7+2 ezért annak alapján nem is teszi sorrendbe.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi Gabesz! Nagyon szuper lett! :wink:
Vendég
 


Jó lett,Gabi,ügyes vagy!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Wera ok.

Én majd csütörtökön megyek uh-ra, kiváncsi vagyok mit mondd majd, én is nagyon izgulok.

Orsy nagyon sok boldog születés napot kívánok nked. SZép torta.

Most valahogy nem kívánom az édeset, inkább a sósat, meg a savanyút. Lehet fiam lesz? Amúgy is azt érzem.

Többiek hogy vagytok ma? Én remekül, semmi rosszullét, egyedül az álmosság.

Lányok nekem képzeljétek fel kellett vennem a szoptatós melltartómat, mert a rendesbe nem fér bele a cicim, nálatok hogy van ez?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi - Nekem még semmi változás az érzékenységen kívül.
Vendég
 


Gabi:nem semmi :) nekem egyébként is kicsi van,Kristinél is csak az 5.hónapban kezdett el nőlni,úgytűnik,most sem fog előbb.

Kaja téren:nagyon válogatós lettem,nehéz ennivalót csinálnom,mert amiben hagyma van,nem esik jól,meg a sok -sőt a kevés fűszer sem :? Állandó hányinger,és undor üldöz.Tegnap is krumplistésztát csináltam,amíg eszem ok,aztán meg nyögök,meg büfögök össze-vissza.Éjszaka is még azt nyögtem :? Ma paradicsomszószt csináltam,spagettivel,ez még talán elmegy.Meg a törtkrumpli,szalámival.Borzalom,pedig imádtam a fűszeres ételeket. :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Én ma megyek UH-ra, drukkoljatok,h.minden rendben legyen és már ott dobogjon bennem a pici szíve a kisbabának! :lol:
Hétvégén mondtuk el Anyuéknak, nem állítom,h.nagyon meg voltak lepve! :lol: Viszont nagyon örültek a hírnek, ennek örömére be is nyakaltak egy üveg pezsgőt, én persze alkoholmenteset kaptam :D

Gabi, nekem sincs méretileg nagy változás, kb 2-3 centivel nagyobb, érzékeny, de azonkívül semmi....
Szóval a táblázathoz az adataim:
Anya: Sipiné
Kor: 26
Terhességi hét: 8. hét
Kórház: II. női klinika
Baba neme: ?
Baba neve: ?
Tesvérek száma: 0
Lakhely: Budapest
Szülés várható időpontja: 2008. július 18 - de ha nem tudunk rajta változtatni, akkor ezt még ne töltsd ki légyszi, mert doki ezt még így nem "erősítette meg", csak netes kalkulátorral számoltam :roll:

Isten éltessen minen szülinapost!!!! :wink:
sipiné
 
 


Kike, én is nagyon válogatós lettem, sokszor vagyok úgy éhes, h. nem tudom megmondani mit is kívánnék... De általában ilyenkor valami édesség jön :lol: A baracklekvár újabban nekem is nagyon csúszik... :roll: :wink:
sipiné
 
 


Ráadásul el is írtam :lol: Szülés várható időpontja: 2008. július 14. :lol: Bocsi, béna vagyok :oops:
sipiné
 
 


2008.07.20. a szülés várható időpontja, aztán ha közelebbit tudunk majd szólunk :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


a gyerkőc nevek pedig Klára és Boldizsár, ez lemaradt, bocsi :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!


Bár csak ritkán írok, de én is szeretnék a táblázatba bekerülni:

Anya: kislany
Kór: 27
Terhességi hét: 7+5
Kórház: Vác, Jávorszki Ödön Kórház
Gyermek: nincs
Név:még nem tudjuk
Lakhely: Pest megye
Várható szülés: 2008. július 16.

KÖSZÖNÖM!!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ORSI!!!


Én a kisfiam születése óta le sem tettem a szoptatós melltartót, mert nagyobbak maradtak a cicik. Mivel úg ynéz ki ezután nem akarunk egyhamar 3. babát, ha már majd nem szopizik felfrissítem a melltatókészletemet nagyobb darabokkal.


Gabi Nagyon jó lett a táblázat!

Most mennem kell. Roli szabályosan rámmászik.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok !

Én is szívesen bekerülnék közétek a táblázatba ha nem gond.

Anya: Jeneik
Kor: 29
Terhességi hét:12
Kórház: Debreceni Klinika
Gyermek: 1 lány
Név: Nem tudjuk még
Lakhely: Hajdúszoboszló
Várható szülési idő: 2007.06.12.

Köszönöm!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


Sziasztok!


Már több napja keresek egy oldalt. Ezen az oldalon meg lehet nézni Crl érték alapján hogy hány hetes a terhesség. Valamelyik fórumon olvastam, akkor meg is néztem, de már nem tudom hol van.

Nem tudja valaki közületek véletlenül?

Kép
szly27
 
 



Kép


Kép
ibm
 
 


Szly!

Én itt néztem meg,de tökre nem jó eredmények voltak,nemtudom mennyire valós!
A táblázathoz képest a babám mindig kicsi volt,pedig a doki szerint pont jó és a könyveknek is megfelel!
Úgyhogy én már nem nézegetem,holnap kiderül mennyit nőtt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok, én most nem otthonról írok, csak bekukkantottam, adatokat majd otthonról mentem.

szly esetleg itt?http://mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi mindkettőtöknek! Megnéztem mind a kettőt. Nekem is kisebb a babám mint ami ezekben van. A doki szerint korának megfelelő. Nem is nagyon számít csak kisebb a baba, mint Roli volt annakidején. Ezért érdekelt.

Csütörtökön megyek Uh-ra, remélem nagyot nőtt.

Kép
szly27
 
 


Hová tűnt mindenki? :cry:
Csak én vagyok egyedül talpon? :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


szia ibm :) én is tarom a frontot :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


valaki ment ma uh-ra. elfelejtettem hogy ki :? :shock: bocsi

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


sipiné!!!!! ez az :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


henka és kike merre vagytok!!! elvoltatok egésznap veszve :o

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


magammal beszélégetek :shock: , de jól megvagyunk :shock:
sipi mi volt az uh-n? miért nem írsz már, biztos visszaértél.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Gabi: Látom sikerült a táblázat, nagyon köszi és gratula.


Anya:Titanilla78
Kor: 29
Terhességi hét:10+4
Kórház:Kútvölgyi klinika
Gyermek: 1 fiú Olivér
Név: Nem tudjuk még
Lakhely: Budapest
Várható szülési idő: 2008.06.27.

Már nem tudom ki írta, hogy azt álmodta, hogy a doki kinyomta a babóját és ő a hasán keresztül megsimogatta a fejecskéjét. A lényeg, hogy pár hete én is azt álmodtam, hogy a babucikám kidugta a lábacskáját és a kezecskéjét és én megpuszilgattam és megsimiztem. Teljesen kivehető volt a formája és egész a combijáih látszott. Olyan volt mintha a böröm lufi lett volna annyira látszott a formája. Nagyon jó érzés volt.

Csajok minden rendben lesz az uh-n ne izguljatok! Várjuk az eredményeket!! :D :D

Wera: Az én unokatesóm a második gyerköcnél már a 12 héten megmondta neki a doki, hogy fia lesz. Valakinél látszik. Ellenpélda: A tesóm dec 31-re van kiírva és még nem látta a doki, hogy mi lesz. :? Úgy látszik meglepi baba lesz. :D

Én a 32 héten tudtam meg a hivatalosan, hogy fiú lesz Olivér, amit már az elejétől fogva éreztem. Ja a húszadik hét környékén lánynak nézték, ami számomra elképzelhetetlennek tűnt.

Képzeljétek megkívántam a grillcsirkét amit a párom hazafelé megpróbál beszerezni. Ez azért érdekes, mert hetek óta rá sem bírok nézni a húsra. :? Csak el ne menjen a kedvem tőle mire hazaér. :? :oops: :D

Üdv köztünk Patricia! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép


Na azt hiszem betettem mindenkit.
Ha valami nem jó szóljatok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Köszönöm, hogy beírtál.
A netes kalkulátor szerint a szülés várható időpontja, 2008.07.17.

Köszi!

Remélem, mindenki jól van!!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Többiek merre vagytok,mindenki elfáradt?

Wera? Megint buli van? Vagy már holnapra készülsz?

Jaj,csajok! Én ma nem sokat fogok aludni szerintem!
Köszönöm mindenkinek a szorítást holnapra!
Reggel korán kelek,valószínű már csak uh után jelentkezem!!!!!!!

Wera! Gondolok majd rátok és nagyon-nagyon szorítok!
Alig várom,hogy újra írhassak!

Na pussz mindenkinek és szép álmokat!
Holnap tali!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Nincs megint buli (az kéne még!! :lol: ) csak elmentünk nagykerekbe a barinőmmel. Vettem vagy 30 pár zoknit. Nem tudom minek, de olyan otthagyhatatlanul gyönyörűek (és olcsók) voltak! :D

Én is nagyon várom már a holnapot, és csodálkozom magamon, hogy mennyire nem izgulok :shock: . Talán majd reggel... :) Inkább az izgat hogy simán odataláljunk. Nem voltam még ott sosem. Én is gondolok majd rád Ami!! Minden rendben lesz, tudom! :wink: Én nemtom hogy adnak-e most képet, de viszek pénzt is, dvd-t is, hátha!

Gabi - szépen alakul a táblázat! Lesz vele még bajod, most már folyton írhatod majd bele a sok új információt! Nem tudtad még mire vállalkoztál amikor bevállaltad! :lol: :wink: De imádjuk!!

Mindenkinek jóccakát! Holnap drukkoljatok nekünk délelőtt! Jövünk ahogy tudunk! Puszkó
Vendég
 


Sziasztok!
Gabi:Nagyon jó a tábla,ügyes vagy! :wink:

Megy a drukk minden mai UH-osnak,és ha kaptok képetrakjátok fel lécike :wink:

Csajok:Henkával mi van?Tud róla valaki,valamit?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


UH-osoknak-akartam írni :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na jó,úgytűnik még álmos vagyok :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Olyan aranyos a Csajszim,mindig mikor beveszem a nospát,kérdezi,hogy vigyázol a babára,ugye? :D Van hogy ő szól este,hogy bevettem-e. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


GABI


Nagyon jo a tábla :lol:
anha
 
 


Sziasztok!Vagyok csak ,most olvasgatlak titeket.Mindjárt holnap lesz és teljesen kész vagyok.Nagyon ,nagyon félek.Reggel 8.30kor megyek a belgyógyászhoz controllra.Arra is kiváncsi vagyok de leginkább a 11-es uh-izgat!!! :cry: A hétvégén is volt egyszer véres papírkám de csak mikor törültem magam.Domival is így voltam csak akkor befektetett a kórházba.Most is mondtam neki ezeket a dolgokat de egy szóval sem mondta hogy feküdjek be.Ez a része nem is riaszt annyira,biztosan én ilyen vagyok hogy minden hónapban jelentkezik a mensi ideje.Domival az 5.hónapban múlt el.Viszont az ultrahang tól tiszta depi vagyok.Igérem hogy holnap jelentkezem majd ha megjöttem,remélem pozitívan fogok beszámolni.Tudom hogy ti is velem lesztek lélekben.
Én is drukkolok azokért akik holnap mennek vizsgálatra.

Gabi: jó lett a táblázat.Remélem én is feíratkozhatok már holnap rá.Addig nem akarok amíg nem dobog a kis szivecskéje a babámnak.

KépKép
henka76
 
 


Szia Henka,jó hogy jelentkeztél :D

Igenis dobog a kis szivecskéje csak még nem láttad,de holnap fogod,veled leszünk,vagyunk :D :wink: Semmi gond nem lessz :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Csajok!

Gabi nagyon szuper a tábla!! :D
Henka, nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen!!

No, én tegnap voltam UH-n, nagyonnagyon izgultam :) Szerintem az izgalom miatt az UH képernyőén egyszerűen nem tudtam kivenni a babut, az orvos meg egy szót sem szólt... 1 pillanat alatt lejátszódott bennem, h. már nincs is meg... :shock: Kérdeztem is a dokit, erre mosolyogva válaszolt, h. ne aggódjak már, minden rendben, mindjárt segít látni :lol: Persze az Uram a hátam mögött rögtön kiszúrta, hogy hol van, utána miután megnyugodtam,h.minden ok már én is láttam a kis maszatot :lol: Nagy kő esett le a szívemről. Tegnap le akartam fényképezni az UH képet, de kimerült az elem :x Ma igyekszek majd feltolni egy képet a kisbaburól :D
Tegnap már azért nem jelentkeztem, mert orvos után még elmentünk megnézni a karácsonyivásárt, jó későn értünk haza és már csak kajáltunk és ágyba zuhanás volt :D

Drukkolok minden UH-snak,h.ilyen jó élményben legyen része, mint nekem :D

A mamanetes táblázatban nekem elvileg jó a "méretem", 18,4 mm volt a CRL és azt pont 8 hétnek és 1 napnak felelt meg.
sipiné
 
 


Jah, el is felejtettem írni, h. mondtam a kollegáimnak, tök jól fogadták, aranyos volt mindenki :D
A főnök azt mondta,h.gyes után vissza is vesznek, márcsak azért is mert kötelező :lol:
sipiné
 
 


Nahát.. Sehol senki?:( Merre jártok? :roll:
sipiné
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hazaértünk,pedig már bejártuk Anyuval a fél várost!
Vettem magamnak 2 kismamafelsőt a C und A-ban,majd teszek fel képet!
Minden rendben volt az uh-on! :lol:
5,1 cm, 11 hetes és 4 napos,minden oké vele!
Láttam a szívét,a kezét, a lábai, az ujjaicskáit!
Úgy rugdosott,hogy csak na! :lol:
Annyira édi volt! :lol: Imádom!
Megvoltak az első örömkönnyek!
Ez hihetetlen érzés! Ja ! Kaptam fotót,az nem a legjobb,de majd megpróbálom feltenni,és van dvd-nk is,most néztem meg!
Annyira cuki! Este Apa most látja majd először!
Köszönöm mindenkinek,hogy szorított!
Nemtudom ide írni,hogy mennyire BOLDOG VAGYOK!!!!!!!! :lol:

Ne haragudjatok,de most mennem kell,később még jelentkezem és visszaolvaslak titeket és mindenkinek válaszolok is!
De most mindjárt kiugrom a gatyámból!!!!!!!!!!
Köszi,hogy meghallgattatok!
Mindenkinek olyan szép napot kívánok mint nekem van ma!!!!!!!!!!!! :lol:

Pussz.................

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm: Örülök hogy ilyen jól sikerült az UH. Remélem csütörtökön én is hasonló jókat hallok. Ezek szerint te sem töltötted be a 12. hetet. Neked ez az UH a 12 hetes kötelező UH volt?

Mert én most megyek csütörtökön és akkor még csak 11 hetes és 3 napos leszek. De biztos tudja az orvos mikor rendel be. Kicsit izgulok a mérete miatt. Remélem múlt hét óta jó nagyot nőtt. Mert akkor még csak 22 mm volt.

Ma voltunk baba-mama klubban Rolival. Jött a Mikulás. Olyan arik voltak a gyerekek. CSak nézték hogy mi ez. De szerencsére Roli nem ijedt meg. Kaptak egy kis csokimikulást. Egyébként elég béna Mikulás volt. Alig mondott valamit, kiosztotta az ajándékot és már ment is.

Kép
szly27
 
 


Szly! Ne izgulj,biztos,hogy nagyot nőtt!
Nekem 2 hete volt 2 cm és most 5,1 cm!
Igen,ez a kötelező volt,11 het+4 napon,biztos neked is direkt így kérték!
Szorítok neked is és persze mindenkinek!
Remélem hamarosan Wera is jelentkezik!
Megpróbálom feltenni a képet,remélem látszik valami,mert nem valami jó minőség,de a dvd az super! 3000 ft volt,ez minden pénzt megért!
Ja és hüvelyi uh volt!
Aztán csinált hasit is,de a hüvelyin tényleg sokkal jobban látszott!
Szóval szuper volt! :lol:

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm: Nagyon nagy gratula!!! :D :D :D
Várjuk a fotókat!

Wera: nálad mi újság?

Henka: Nem lesz semmi baj. ne izgulj,mert magas lesz a vérnyomásod és az nem tesz jót a bébinek! Ja a vérezgetés is valószínűleg a sok idegeskedés miatt van. Ne izgulj minden rendben lesz! Tudod, esténként gondolok rátok, úgyhogy nem lesz semmi baj!!!
Nagyon várom az eredményt! Tegyél majd fel fotót is és ne felejtsd el feltenni Gabinak az adataidat holnap a nagy örömtől!!! :D :D :D

sipiné: örülök, hogy mindenki jól fogadta a jó hírt! :D :D :D

Jaj a húgom az elöbb írta msn-en, hogy káposztástésztát főz. Úgy megkívántam, hogy kezdek éhes lenni és nagyon akarom azt a képosztástésztát!!! :x :D

Képzeljétek ma nincs hgányingerem. Lehet, hogy a magne b6 az oka. Tegnap nagyon fincsi volt a grillcsirke. megettem hozzá gfél kg csalamádét is. :lol: :D

Bocsi mennem kell káposztástésztát csinálni.

Majd még jövök! Uh-ok írjatok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Megkísérlem feltenni a kismamafelsőket is!
Az ujjatlant 1190-ért, a hosszú 2490 ft volt a C und A-ban,szerintem tök jók és nagyon olcsó volt!

Kép

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm: szerencsésen kifogtad a ruhákat. Bazi olcsó volt és tök szépek. Én most kaptam az anyósomtól utólagos szülinapi ajándékként egy tunikát az 6900 ft volt.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

IBM, Sipiné - Gratulálok!! Mondtam én hogy kár annyira izgulni! :wink:

Köszi a drukkot mindenkinek! Nekem is minden rendben volt, 6.2 cm-es a gyerkőcünk ülőmagassága! :D A dokinéni szerint 12 hét és pár naposak vagyunk, úgy tűnik nem is nagyon lettünk elszámolva, ahogy a dokibácsi gondolta. Nagyon örülünk, most már el merjük mondani mindenkinek (eddig még nem sokan tudták).
Jó sokat mászkáltunk ma, rendesen elfáradtam, úgyhogy most pihi következik. Apa meg remélem csinál túróstésztát sok finom szalonnával! Nyamiiii!

Henka! Ne izgulj, minden jó lesz és pont!!! :wink:

Kike - tündéri a kislányod hogy így aggódik a pici miatt! :D Mondjad neki hogy sokat kell ám ennie, mert példát kell mutatni majd a kistesónak! :wink:

Szly - Szerintem ne aggódj a mérete miatt! Képzeld, nekem ma 3 hete még csak 18mm volt, most meg 62mm! Nem tudom hogy csináltuk, de jól összekaptuk magunkat!! :lol: Én is nagyon aggódtam, ha visszaolvasod, láthatod is, de nem minden gyerek egyformán nő, sőt, el is mérhetik néha :? :!:
Vendég
 


Ami - tökjó a kép! Látszik az rendesen! :D Én sajna semmit sem kaptam! :( , csak az emlékezetünkben maradt meg! De ott nagyon! :D Annyi eszünk nem volt hogy a telefonnal lefotózzuk... na mind1. Egyébként nekem hasi volt. Amikor megérkeztem kb 25-en voltak előttem, 1.5 órát vártam, de úgy szórta az embereket mint állat. Akinél nem volt gond, az 1 percet töltött benn. Így hála az égnek mi is. Bár elnézegettem volna még akár órákig is... :?
Vendég
 


Tényleg jó fölsőket találtál! Asszem én is benézek majd valamelyik nap. És ajánlom figyelmetekbe a New Yorkert. Bár nincsenek kifejezetten kismami dolgok, de én a nyáron több olyan fölsőt is vettem ott amibe bizony pocak is fér! És most nyílt egy nagy üzletük a Vörösmarty téren! :) Mákunk van amúgy a mostani hosszított, bővülő felsős divattal! Én is úgy látom hogy jóval olcsóbban hozzá lehet jutni a divatfölsőkhöz mint a kismamisokhoz! Persze a végére úgyis csak azokba férünk majd bele, de szerencsére addigra már jó meleg lesz! 8)
Vendég
 


Remélem igazatok lesz. De egyébként mindegy is a mérete csak dobogjon a szive. Az is lehet hogy el van számolva vagy ilyesmi. A pocakom napról napra szemmel láthatólag nagyobb. Úgy örülök neki.

Ibm nekem is hüvelyi lesz. Itt még ilyenkor mindenkinek ilyet csinálnak. A gép viszont nem valami jó (szerintem). Én Rolinál sem sokmindent tudtam kivenni a 12 hetesen. Ami képet kaptam! Na hát talán a fejét láttuk. De két körön kívül semmi nem volt rajta. De az a lényeg hogy az orvos lássa. A saját gépe sokkal jobb. Azon mindig fel lehet ismerni mi micsoda.

Volt még egy rendes nadrágom, ami még jó volt rám két nappal ezelőtt. Most felvettem és a földön ülni már nem volt valami kellemes benne. Úgyhogy nekem is ennyi volt a régi gatyókból. Szerencsére nekem vannak kismamanadrágjaim, meg felsőim, mert Rolival végig dolgoztam. Júni 6-tól voltam táppénzen, és 26-án megszületett. Még 15-e előtt bizonyítványt írtam.

Na megyek felkeltem minimanót és megyünk sétálunk, meg segítünk vásárolni a Télapónak!


Most nem kell annyi fajta ruha.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?