Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Vera, de én úgy látszik hülye vagyok ehez, mert nem tudom mia az a bbcodos... a profil és az aláírás megvan.
Na hétfőn jön haza a lányom az apjától ő infó tagozatos hátha... :D Köszi, jó hétvégét!!!
Vendég
 


Úgy látszik ebben a gyönyörű időben mindenki kirándult egész nap :D legalábbis mi igen!
Remélem nektek is olyan szépen telik a hétvége, mint nekünk!!!
Csodás időnk van, és nagyon jól esik a természetbe kimenni!!! :D

Zsibima - Próbálgasd, és mielőtt elküldöd a hozzászólást, nézd meg az előnézet funkciót. Ha úgy nem jeleníti meg a vonalzót, akkor elküldve sem fogja. Én így totóztam ki, hogy melyik linket kell bemásolni és hogyan :) Sikerülni fog, nem kell ehhez informatikus zseninek lenni! ;) :D

Csajok - Név-ötletekkel ti hogy álltok? Megvárjátok, míg kiderül a baba neme és akkor gondolkoztok, vagy mindkét verzióra fel lesztek készülve? Mi elkezdtünk nézelődni .. de ez írtó nehéz :shock: :shock: Egyelőre nagy a tanácstalanság .. van 1-2 kedvenc lánynév .. de egyik sem győzött még meg :lol: Fiúnévre meg ötletünk sincs .. :? :shock:

Kép
szösszenet
 
 


 
 

Jó reggelt :)

Zsuzsófi, nem vagyok földi, Fejér megyében lakunk :) De viszonylag sűrűn járunk Pestre, és évente egyszer a kőbányaira is kinézünk :)

szösszenet, nálunk is vannak favorit nevek, de egyelőre megvárjuk majd míg kiderül hogy mi is van a lába között, aztán állunk neki ténylegesen keresgélni :)

Szép napot!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Eszembe jutott egy kérdés, bár lehet, hogy már volt róla szó :oops: :)

Ki hogyan mondta el a párjának, hogy ksibaba lesz? :) Egyszerűen elédugtátok a tesztet, együtt teszteltetek, vagy esetleg valami más körítéssel? Kíváncsi vagyok :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Az én párom már várta h mikor lesz pozitív a teszt,mindig hivogatott h megcsináltam e már.
Mikor pozitív lett a teszt,már megvettem neki a szülinapi képeslapját(pár nap volt csak hátra)Mikor hazajött mondtam h szeretném elöbb odaadni a képeslapot,úgyse tudnám eldugni a lakásban :wink: És úgy írtam alá h Én és Pocaklakó :lol:
Talán ekkor kapta a sokkot :lol: Aztán bevittem neki a pozitív tesztet is had lássa saját szemeivel! :lol: Egyébként nagyon örült,de nem hitte h elsőre összejön :wink:

Nálunk is gyönyörű az idő.Tegnap elsétáltunk a Praktikerbe,vettünk pár dolgot a lakásba.Már több mint másfél éve lakunk itt de csak most vettünk lámpabúrákat!Délután ezek felszerelésével bajlódtunk :wink: Este pedig szülinapi öszejövetelre voltunk hivatalosak(jó sok mini szendvicset magamba tömtem :oops: )

Ja és a nevek...Hát ha fiú akkor apja után Miklós :wink: Ha lány ...na még tárgyalni kell ez ügyben,még én magam se döntöttem.A párom Mónikát szeretne,az én kedvenceim:Hanna,Panka,Emma,Vanda,Annamária:lol: Az a baj h a lista napról napra nő és nem csökken :lol:

annus11
 
 


Nekem elsőnél úgy történt hogy meg csináltam dugiba a tesztet és kidobtam mert negatív lett.
Egy idő után vissza mentem hogy meg néztem és ott volt a két csík. Ő pont kávézott és én be mentem hozzá és mondtam neki hogy igya meg a kávéját mert mondani szeretnék valamit. Meg vártam míg meg itta és akkor elé raktam. Nem akarta el hinni de miután el hitte örült neki nagyon.
A másik emlékezetes eset mikor meg tudta hogy fiú.

A 2-eskémnél kiraktam egy cetlit és ráírtam hogy jelentem anya pocijában vagyok. Üdvözlettel Csaba vagy Hanna

A Petire nem emlékxem a Balázst már csak elé tálaltam és ennyi.
Most meg már tud róla hogy benne vagyunk a közepébe így nem fogja rosszul érinteni.
De nézi mikor lh tesztesztem és csak mosolyog rajta. De ő nem tud lányt csinálni így nekem kell kézbe venni a dolgot. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most is itt kukkolt a hátam mögött hogy mit írok. :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Mi júniusban kezdtünk el próbálkozni .. júliusban napra pontosan megjött :? Csalódottak voltunk, mint két kisgyerek, hogy hogy lehet, hogy nem jött össze? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán augusztus elején nem jött .. fájdogált a hasam, naponta mondtam páromnak, hogy tuti megjön, mert fáj .. de nem.
És akkor kitűztünk egy napot, amikor megcsinálom a tesztet.
Egyedül voltam reggel itthon, és amikor láttam a 2. nagyon-nagyon halvány csíkot, felhívtam. De még nem merültünk örülni, megbeszéltük, hogy 3 nap múlva újra tesztelünk, de már együtt.
És akkor 3 nap múlva együtt ültünk a teszt felett, hogy mi lesz .. és örömkönnyek is voltak, amikor azonnal megjelentek a csíkok :D :D
Szóval ő már az eleje óta részt vesz minden lépésben .. együtt tudta meg velem a biztos babavárást :D
Most meg izgatott, hogy mit fog látni és hallani a 12 hetes UH-n szerdán :D :D :D

Lánynév ötleteim nekem is vannak .. de egyik sem győzött még meg 100%-ig.
Barátnőm 15 hetesen volt AFP-n meg UH-n .. és megmondták neki, hogy kislány lesz. Úgyhogy remélem nemsokára mi is tudni fogjuk :D és könnyebb lesz válogatni :D

Kép
szösszenet
 
 


Tényleg szuper idő van, mi is most jöttünk meg, kisfiam alszik, én meg készítem ahz ebédet. És közben lazulok itt néha :wink:

Én az előző terhességemnél nem tudtam várni, arra is nagyon készültünk, 5 hónapot vártunk a porontyra, amint kétcsíkos lettem már hívtam is apát telefonon. :D

Most szervezettebb volt az 'akció' :lol: Csöpkebabára 3 hónapot gyúrtunk. Mikor megláttam, hogy van halvány második csíkom, csináltam még gyorsan 2 másik fajta tesztet :lol: , aztán felhítma Apát, hogy bemegyünk az egyik könyvesboltba, mert akció van, ha veszel egy könyvet, ajándék jár hozzááá...ekkor még semmit nem sejtett. Vettem 3 könyvet: A sehány éves kislányt, A baba érkezik, és Franklin és a kistestvér címűt. És mellé egy apró dísz-szatyorba beletettem a teszteket. Hazaért, mutattam neki hogy ezeket a könyveket vettem...azt hittem a címükből már rájön hogy mivan, de nem. :) És akkor odaadtam a szütyőt, hogy ezt meg ajándékba adták hozzá. :lol: Na, akkor már levágta...majd' kiugrott a bőréből. Hát így történt nálunk :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szösszenet- köszi a tanácsot, majd próbálkozom, sajna most nincs rá időm...

Nevek- nekem egyetlen egy név sem tetszik!!! A lányom Bernadett azért lett, mert az apukája osztályába járt egy szép lány akit így hívtak. Most ha lány lesz apunak ezek tetszenek: Bianka, Luca, fiúnév passz.

Teszt- hát életemben csináltam már jópár tesztet, de ekkora "feneket" nem kerítettem egyiknek sem mint most!! Képzeljétek a páromnak nemsokára lesz a szülinapja, és bár már régóta tudom, hogy baba lesz nem szóltam neki semmit. (olyan nehéz volt kibírni). Csak a lányom tudta, mert valakinek muszály volt elmondani.. Tehát + teszt bele egy borítékba, és egy gólyás képeslapra írva levélke "szia apu" kezdettel, mikor jövök stb.stb.
És átnyújtottam azzal, hogy ez a szülinapi ajándékod, de előre odaadom, mert nem bírom tovább...
Volt nagy öröm... Páromnak ő lesz az első babája (legalábbis tudtommal :D )

Annus- most olvasom, nálatok is valahogy így történt...

Sziasztok!!!
Vendég
 


Zsibima!

Igen nálunk is hasonlóan történt!Tudtommal a férjemnek is ő lesz az első baab :mrgreen:
És persze nekem is :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Átaludtam a délutánt, most ébredtem fel...sorry..... :oops:
Mi már amikor közelebbről megismertük egymást eldöntöttük, hogy lesz gyerekünk, sőt hogy kettő lány. Így már majdnem egy éve, de lehet, hogy van egy éve is...tudjuk a neveket.


Boglárka, Gréta. Vésztartalékba egy fiú név: Dávid.

Tesztet pedig már csináltam négy, öt , hatot.
Mivel ez év július 21.-én volt az esküvőnk, ahogy "kipihentük" magunkat, 22.-én délután már belekezdtünk a baba gyártásba....24 órával a boldogító IGEN után!!! :lol: :lol: :lol:
Aztán szolíd 3 napos nászút, nem kell mondanom, hogy akkor is egymást szerettük.... :lol: :lol: :lol:
Párom szinte biztos benne, hogy a babánk júli 22.-én fogant!!!!
De én kételkedtem, amikor megjött júli 26.-án (akkora is vártam) furcsaság, hogy három napig tartott és nagyon gyenge volt. Így gondoltam, gondoltuk, hogy sikerült....és a következő havi már ebben az évben nem jön, sőt majd jövő tavasszal valamikor.... :lol:
A tesztem második halvány csíkja augusztus 18-án bújt elő....
Aztán 22.-én már erőssebb lett a csík!!!! :lol: :lol: :lol:
ezt is tudta a párom, hogy tesztelni fogok, mint a többit is. De a 18.-át is és 22.-ét is úgy értem a tesztelést átaludta a párom...
Mivel mind a kettőt hajnalban csináltam......(Nem tudtam várni reggelig!!!)
Szóval majdnem együtt csináltuk........
Remélem, hogy nem voltam túl hosszú..... :lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem, irigyellek a hatalmas alvásért :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!
Az alvást úgy képzeld, hogy a párom közben mellettem fekszik, átölel, fogom a kezét, és úgy szuszogok mellette.... :lol:
Igaz, hogy közben halkan tv-t néz, vagy ő is elalszik..... :lol:
Most nem aludt el...
Ja és éjjel is így alszunk....muszáj fognom mind a két kezét!!! Anélkül nem tudok aludni!!!! :lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem :) Én nagyon nem tudok így aludni, mi csak a talpunkat dugjuk össze :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Hát igen Csöppke!!!

Ki miét dugja össze....... :lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Mary,

Felháborító, ahogyan a munkahelyeden bánnak veled. A főnöködnek nincs családja???? Én azért megpróbálnék beszélni vele, vagy ahogy a többiek is javasolták, ha vele nem megy, akkor a tulajdonossal. Ez nem a világ vége!! Nem értem, hogy miért csinálnak belőle ekkora problémát. Ha pedig minden kötél szakad, akkor én is azt javaslom, hogy menj el táppénzre. A Babád egészsége 1000-szer fontosabb a pénznél. (Ha jól emlékszem, korábban írtad is, hogy nem szeretnél sokáig dolgozni.)

Kép
emi29
 
 


Mi a ... :mrgreen:
Hát éjjel egymást próbáljuk lelökni,vagy ellopni a másik takaróját,vagy ráfekszünk a másikra :lol: De a tvt összebújva nézzük,van egy 'helyem' ahova befészkelem magam...néha el is alszom itt :wink:

annus11
 
 


Na el is felejtettem!Holnap megyek vérvételre és még nem is tudom mikre a laborba.Ennek az eredményét szerdán nézzük meg a dokinál.Itt miket állapítanak meg?Mármint a babára nézve.

annus11
 
 


Apuval mi együtt vettük meg a tesztet. Megbeszéltük, hogy csak pár nap múlva végezzük el. Persze nem bírtam várni, még aznap délután megcsináltam. Amikor láttam az eredményt először picit megdöbbentem. Valahogy nem számítottam rá, úgyhogy a páromnak nem is szóltam semmit. Nekiálltam inkább takarítani és közben zenét hallgattam. KB 3-szor elsírtam magam, és újra meg újra ellenőriztem az eredményt. :)
Végül estefelé a párommal elmentünk vásárolni. A kocsiban megkérdezte, hogy gondolkodtam-e már azon, hogy ha terhes leszek, meddig szeretnék dolgozni. Mondtam, hogy még nem, de most már aktuális...

Kép
emi29
 
 


Sziasztok jó reggelt!

annus, ilyenkor a babára nézve még semmit. Neked csinálnak teljes vérképet, ezt elvileg minden trimeszterben elvégzik, legalábbis nálunk. Megnézik a vércsoportod is. Talán már a hepatitisz szűrést is elvégzik belőle.

Szép napot :D

Ui: még kettőt kell aludni hogy láthassam a kis petezsákocskámat :) Legalábbis nagyon bízom benne hogy látom majd..

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 21:13-kor.
1bambi
 
 


Bambi- miért mész genetikai vizsgálatra? Elmúltál 35 v. valami másért? És milyen genetikai vizsgálatra mész? Sajnos nekem is aktuális lesz mert 36 vagyok, de én nagyon félek... Inkább fizetek bármennyit csak a hasamat át ne szúrják! Hetek óta csak erre tudok gondolni. Tud valaki arról a fajta vizsgálatról, ami vérvétel és uh. és ahogy a neten néztem 25-28 ezer ft-ba kerül??
Köszi a válaszokat előre is.

Sziasztok!
Vendég
 


Bambi üdv, mi még nem találkoztunk :)

zsibima, ugyan nekem nem volt amniocentézisem, de sok olyan lányt ismerek, akinek volt, és nem fájt nekik. Utána fontos a pihenés, és legalább biztosra megnyugodhatsz hogy nincs semmi gond. ;)
Az a 28 e forintos vizsgálat szerintem az integrált vizsgálat, ami vérvétel, és UH a 11-20. hétig, és az anyai vérben található 4 tényező segítségével 94%-ban kiszűrik az esetleges rendellenességeket.

A tünetekről: nekem az álmosságon klívül (koppkopp) jelenleg semmi. Néha már kicsit aggódom is, hogy biztos minden oké e. :?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


csöppke írta:A tünetekről: nekem az álmosságon klívül (koppkopp) jelenleg semmi. Néha már kicsit aggódom is, hogy biztos minden oké e. :?


Együttérzek :?
Nekem sincsenek tüneteim .. és picit aggódom is.
Szerdán kiderül, hogy minden OK-e .. de tényleg jobban örülnék, ha hányingerem lenne, meg ezer tünetem, mert az azt jelezné, hogy a babuci rendben van .. így viszont egy nagy kérdőjel van a fejemben ..
De optimista szeretnék maradni ebben a 2 napban .. aztán úgyis lehull a lepel a helyzetről. :)

Kép
szösszenet
 
 


Hátha érdekel még valakit rajtunk kívül :) Mi párommal biztosan kinézünk: :)

Kismama Babaruhabörze
A Kismama magazin 2007. október 28-án (vasárnap) rendezi a 31. Kismama Babaruhabörzét a Budapesti Városközpont "A" pavilonjában.
Vásároljon új ruhácskákat, babaápolási cikkeket, pelenkát, babafelszerelést!
Belépőjegyek csak a helyszínen a rendezvény napján válthatók 7:45-től.


A másik meg, hogy bejelentkeztem egy péntektől (szeptember 28.) induló kismama-jóga és tornára.
Ha valakit érdekel, bátran csatlakozzon. Most lesz az első foglalkozás, most indul a csoport. Én kíváncsi vagyok, és ha tetszik, hetente eljárok majd! :)
http://www.gyogytornacentrum.hu/webset3 ... @@22109228

Kép
szösszenet
 
 


szösszenet, mi is megyünk börzézni :) Nagyon jó szokott lenni ez a kismamás. Mondjuk most még Csöppkebabának nem vásárolunk, de a nagyfiamnak tuti :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Mi is megyünk bőrzébe!!!Már előre mondtam a páromnak!

Én mennék erre a jógára,de azt olvastam h 8-10.héttől.Hát szerintem még nem vagyunk akkorák:DLehet később is csatlakozni?

annus11
 
 


Annus - Te hol tartasz a babavárásban? Hanyadik hét?
Ezekbe a foglalkozásokba bármikor be lehet kapcsolódni! Úgyhogy szólj, ha jönnél .. meg én majd úgyis beszámolok pénteken, hogy milyen volt az óra! :)

Csöppke - Akkor ott találkozunk majd! Kismama rucik is szoktak lenni ezen a börzén vagy csak baba-cuccok? :)
Mert babaruhákat kapok majd sokat, és tudok is sok-sok boltot .. de kismamaruhát, olyat ami modern, tetszik .. és nem érzem benne magam tehénnek .. hát, még nem láttam :) Jó lenne, vmi 21. századi, divatos kismamaruhabolt :lol: :lol:
Ha van ötletetek, hol nézzek szét .. szóljatok :)

Kép
szösszenet
 
 



szösszenet, divatos, 21. századi kismamabolt rengeteg van, jobbnál jobb ruhákkal. Csak ugye az árak. Egy gatya 12-től kezdődik, egy felső 8-9e...
Igen, szokott lenni kismamaruha is a börzéken, bár inkább a gyerekruha a több. De akinek van eladó ruhája az ugye valamikor pocis is volt, tehát akad kismamarucija :wink:

annus, hány hetes vagy? Valaki csatlakozhatna még aki utánam van, mert jelenleg én vagyok a legifjabb kismama :lol:

harivera, hát, nem tudnám megmondani mikor volt a pé-d :roll: Mennek a drukkok!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 



Csöppke - Hát igen .. volt egy sejtésem, hogy azok drága boltok.
Szomorú vagyok, hogy kismama-rucit nem lehet olcsón jót kapni (mármint olyat ami jól néz ki) ..
Azért szimpla ruhákat simán talál az ember olcsó kis boltokban, vagy a piacon ..
Én sosem voltam márka-buzi .. alig van márkás cuccom .. a kinézetre gyúrok :lol: :lol: úgyhogy kutatom a kismama-boltokat!!!

Vera - Én nem értem ezeket a táblázatokat .. mi teljesen spontán hoztuk össze a babát :) Szóval szóljatok, ha vminek örülni kell .. mert én leszek az utolsó akinek leesik, mit is mutat a táblázat :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Olvasom hogy aggódtok hogy minden rendben van-e a babával, ha nektek nincsenek tüneteitek :) Ez velem is így van, mióta nagyjából semmi bajom, azóta ezen rágom magam. De amíg nincs görcs, és nincs vérzés adddig tuti nincs gond, a baba nem tűnik el csak úgy minden jel néllkül, nyugi :)

De én is alig várom már a 12. heti UH-t. Azt sem tudom mikor megyek....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 21:14-kor.
1bambi
 
 


Sziasztok!

Latom, van forgalom errefele :wink:

Babmbi1, orulok, hogy jelentkeztel! Aki olvaso funkcioban mukodik, az is adhat egy egymondatos eletjelet magarol, ugy heti 1x :wink:

Veram, terhesedsz mar? :lol: Tablicsku? Szivesen mukodtetem, ha elmondod, leirod, hogy kell csinalni. Sok az uj csatlakozo is.

Szosszenet! Allamvizsgan majd a baba popsijara irod a puskat es pelenkazaskor onnan olvasod. Melyik filmben is volt ez :?:

Csoppke, fiadnak nem csinalsz egy plusz tickert (vonalzot)?

De jo, hogy itt majdnem mindenki pikk pakk teherbe esett :!: Nalunk 3 ev varakozas utan jott csak Tucsokkoma. Ja es hogyan jelentettem be. Sehogy. Ferjem ott volt termeszetesen teszteleskor. Aztan egesz nap neztuk a csikokat, hogy most akkor ugye csak kaprazik a szemunk... :lol:
katavirag
 
 


Vera fura egy kicsit a höingásod bár ha jol látom van még kilencnapod a tesztig

Kép
e.andrea
 
 




http://www.gportal.hu/portal/elenorkismamaruha/

Nézzétek,ez a csaj varr kismamaruhákat.Szerintem elfogadható áron.

Hát előző héten voltam először dokinál.Csak huhval látott vmit :lol: Nem mondta 100 %ra nehogy csalódjak.Bár a tünetek és a teszt igazolja azért h baba :wink: Azt mondta 4-5 hetes lehet.

Az utolsó menszim aug1. volt,de tuti nem 2 hétre rá fogant,mivel hosszabb szokott lenni a ciklusom 28 napnál...Szóval remélem szerdán nagyobbacska lesz :wink:

Akkor várom a tapasztalatot a tornáról és lehet megyek én is!

annus11
 
 


Ma voltam vérvételen reggel...
Előtte otthon sajna találkoztam kétszer is a Vukkal.
Munkahelyen ma nyugi volt....nem is szóltam a főnökhöz....csendben maradtam, magyarul meghúztam magam. akkor beszéltem ha kérdeztek. Végülis még van két óra....
Egyébként ma egész sokat ettem , meg jóízűen, ahhoz képest, hogy az elmúlt X időben minden kaja fúúúújjjjj..... :(
Holnap megtudom az egyik eredményt. a másikat, vagy többit 8.-án amikor megyek védőnőhöz, meg uh-ra.
Ja ez az új doki nem vizsgál terhes nőket, csak uh-t csinál!!! Azt mondja veszélyes vizsgálni, nem kockáztat!
Ja és nálunk is nőgyógyinál van az uh és ő is csinálja!
Már nagyon várom a 8.-át!!! :lol: :lol:
Este visszaolvasom a napi írásokat....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csöpke- nem a fájdalomtól félek, hiszen akkor nem vállalkoznék a második szülésre :D , hanem a vetélési kockázattól. Pont most olvastam valakinek a vetélését egy ilyen vizsgálat után. Sajna mostanság mindent elolvasok, ami a terhességgel kapcsolatos, nem kéne pedig...

Bambi-igen erre a vizsgálatra gondoltam én is!!! Igaz, hogy sokba kerül, de a magzatra nézve semmi kockázata nincsen, és ez a legfontosabb!! Légyszi ha mész írd meg a tapasztalataidat.
Köszi

Sziasztok
Vendég
 


emi29!
Hát ami a munkahelyen megy.....tényleg nagyon gáz.
Képzeld ma megkérdeztem, hogy kapok-e erre a hónapra prémiumot, és nem....úgy mondta, hogy hát.....
holnap beszélek vele...a munkámra egy szót sem szólhat. ha lehet, mindent előre csinálok meg. Egy rossz szava sincs a munkámra senkinek. Szünetet sem tartok.
Úgyhogy holnap szépen megkérdezem, hogy ugyan miért???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Magika!
Veled mi újság?
Már nem dolgozol , ugye???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

Koszonom kerdesed.
Ma mar nem, dolgozom a munkahelyemen, de a ferjemnek beteg az asszisztensnoje, igy ot helyettestitem, ami embertelen.
Mondtam is a ferjemnek, keressen mast mert nem vallalom.
Most itthon fekszem kicsit lazasan.
Na nem azert mert beteg vagyok, hanem a faradtsagtol.
Penteken voltunk UH-n minden ok volt.
Legkozelebb 6 het mulva kell menni.
4 het mulva AFP.
2 het mulva meg megyunk nyaralni. :lol:
Na azt mar nagyon varom.

A munkahelyedre visszaterve, en tuti tappenzre mennek.
Inkabb keress otthon feketen valami mellekest, vagy segits a ferjednek, hogy O keressen tobbet, de en tuti nem mennek.
Ja es ezek utan nem is szolnek, csak betelcsiznek, hogy bocsi, de nem tudok menni.

Szerencsere nekem istenes helyem van, igy en nem panaszkodom.

Magi
Vendég
 


Hello!

zsuzsófi, nekem egyelőre még egy uh-m sem volt, így az is benne van a pakliban hogy nincs is petezsákom... persze nyilván nem ebből indul ki az ember, de az én helyzetemben még vacakabb ez a 'nem érzek semmit' dolog. :? Bár a fiammal sem voltam rosszul (koppkopp).

katavirag, de majd a fiamnak is csinálok vonalzót :)

annus, nekem augusztus 18-án volt az utsó mensi, de remélem szedán már egy aprócska petezsákot látunk. :roll: :)

magika, boldog születésnapot a nagyfiadnak! :)

Szuper, hogy minden oké volt uh-n. Mekkora a bébi?

Mennem kell, szép estét!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Magika!
Örülök , hogy minden oké.
Csak pihizz, én meg dolgozgatok még....aztán ha betelt a pohár, akkor megyek. A doki megkérdezte kétszer is egymás után, hogy biztos dolgozni szeretnék még????? Biztos?????? Csak szóljak nyugodtan, mert felvesz táppénzre....
úgyhogy ha eljön az idő, akkor szólok....
Nyaralás: előre is érezzétek jól magatokat!!! :lol:
Na megyek pancsizni...de jó lesz, aztán alszok.... :lol: :lol: :lol:
De még megnézem előtte, hátha valaki írt!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



annus11 írta:http://www.gportal.hu/portal/elenorkismamaruha/

Nézzétek,ez a csaj varr kismamaruhákat.Szerintem elfogadható áron.


Annus
- Nagyon köszönöm ezt a linket!!! Fel fogom hívni a lányt, mert nagyon szép ruhákat csinál .. kíváncsi vagyok az árakra ... bár az a néhány darab, aminek mellékelve van az ára, nagyon reális, szimpatikus!!! És főleg jó, hogy én is a XI. kerületben lakom, mint ő .. így át tudok ugrani, hogy méretet vegyen :) Holnap hívom is :)

Mary - A főnököd felháborító .. esküszöm érdemes lenni kihívni a Fókuszt és lejáratni, hogy mennyire igazságtalan és gusztustalan módon tudnak viselkedni a kismamákkal .. Hihetetlen, hogy nincs erre a csodás állapotra tekintettel .. :evil: :evil: Én mennék táppénzre azonnal!!!

Magika - Örülünk, hogy minden rendben :) Nyaralás miatt meg irigykedünk :D Érezzétek nagyon jól magatokat, és vigyázz, mit eszel, ha pl. szállodába mész ;) De egy anyuka ezeket tudja nagyon jól, úgyhogy nem is osztogatok tanácsot!! Biztos szuper lesz!!! :)

Vera
- A 31. napon vagy és még 9 nap van a tesztelésig? Hány napos ciklusaid szoktak lenni? :D Azt hittem az én 32 naposaim extra-hosszúnak számítanak :lol: :lol:

Mi pedig elkezdtük a 12. hetet :) Nagy a boldogság :D
Szerdán megyünk férjecskémmel UH-ra :D Biztos csoda lesz!!!! :D
CSak ez a tünetmentesség izgat ..
Sajnos nem egy esetről hallottam, amikor tünetmentesen ment el a baba .. persze nem konkrétan fizikálisan, csak megállt a pici szíve, mert valami nem volt rendben ..
Persze ez nagyon ritka eset, nem szabad ezen rágódni, úgy kell hozzáállni, hogy minden a legnagyobb rendben van odabent :) ;)

Mindenkinek szép estét!!!

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: