Új privát üzeneted érkezett!

GYPSOPHILA: Üdv itt nálunk! A mi vonalzóinkon látni lehet, hogy honnan töltöttük le őket. Menj oda arra az oldalra, kis angol tudással ügyesen készíthetsz magadnak amilyet csak szeretnél. Azután ad három féle kódot, a középsőt kell bemásolnod a profilodba a BBCode-hoz. Állítsd be, hogy mindig adja a szövegedhez az aláírásodat, és kész is.
Remélem jól elmagyaráztam, mert szörnyen tudok magyarázni :oops:
Mesélj magadról.
Pesti szülés: Volt egy súlyos betegségem anno, és amikor ez kiderült éppen babát vártam. Azonnal műteni kellett és sajnos a 16 hetes kisbabámat nem tudtam megtartani, mert nem élte volna túl a műtétet és az azutáni kezeléseket. Pesten kezeltek ezzel a nyavalyával, így Pesten kellett azonnal elvégezni a beavatkozást, a műtét sürgős volt, a SOTE klinikán végezték el. Az orvos akinek akisbabámat el kellett venni (éppen ügyeletes) egy nagyon empatikus doki volt, mikor meghallotta, hogy miért kell megvállnom a kicsikémtől, bepárásodott a szeme az együttérzéstől. Elhatároztam, hogy ha még egyszer babát szülök majd, csak Ő lehet a dokim. Szóval így is lett. Nála szültem a lányomat is mikor már felgyógyultam, és a fiamat is nála fogom. Hű leszek hozzá akár Debrecembe költözzön is, mert egy remek ember, és nem utolsó sorban kitűnő szakember.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Próbálgatom a vonalzómat elkészíteni, remélem sikerül.
Üdv Zsu

Összejött!!

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Szerintem mi ismerjük egymást?! :)

pmn

Kép
moncsi75
 
 

 
 

Köszi Korena, megpróbáltam, elég jól magyaráztál, max én vagyok béna...meglátjuk.
Hát nem lehetett jó az annokori élmény, de a fő, hogy azóta minden okés, és útban van a második bébi is már! :)
Magamról...hát, 24 éves vagyok -a férjem 26-, idén végeztem el a sulit, rögtön el is mentem dolgozni (eü), -két nappal az eskink után,- és várva vártuk, hogy szabad legyen az út. A tabi után hagytunk egy hónap szabadságot az iverszerveknek, aztán belecsaptunk a projektbe, és szerencsések vagyunk, mert elsőre össze is jött. Kicsit necc volt, hiszen alig kezdtem el dolgozni, de mindegy, tök örültünk neki. És végül a főnök sem raplizott. :P Igazából már suli idején is nagyon vágytunk rá, de a szüleim eléggé ellenezték a gyerekvállalást házasság és meló nélkül. Így aztán 'beszereztük' mindet, sőt, már lassan költözünk a fedél alá, úgyhogy télleg nincs más, csak kivárni és drukkolni, hogy minden jól menjen.
Szerintem kislányunk lesz, nem tudom írtam-e már. És ha igen, Rozita névre kereszteljük. Ja, és a szüleimnek még nem mondtuk meg, majd a köv. utáni hétfőn kerül rá sor... :shock:
Hát rólam igy dióhéjban kb ennyi...

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Na megvan a vonalzó, tök jóó!
Köszi még1X!! :lol:

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Benkoka,
én is ilyen ágyat szeretnék, az öcsém babasága idején anyu kölcsibe kapta és nagyon praktikus volt. Nem tudod mennyiért adják? Nézted már?
Köszi!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Sziasztok!

Gypsophila:mármint a kombiágyra gondolsz?Igen,már kiválasztottuk,abból nem engedek,ha törik,ha szakad nekem az kell,mert nagyon praktikus és ahhoz képest egyáltalán nem drága!
A Brendonba lehet kapni,és 59.000.-.És így egy kis szekrénye is lesz a pelenkázóból.Viszont ha külön veszed meg, akkor egy szebb kiságy 40.000.-,pelenkázókomód szintén annyi,és akkor később heverőt is kell venned külön.Itt a képe!

Kép
Vendég
 


gyipsophila: A vonalzó szuper lett!! :lol: Ügyesek vagyotok, jó munkát végeztetek, hogy ilyen hamar megfogant a kis babszem :lol:
Félve kérdezem meg, hogy nincs-e egy rövidebb neved, vagy becézhetünk-e valahogy, mert mindig attól félek elírom ezt a szép hosszú nevet :oops:
Dolgozol azért? Meddig?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Korena,

igen erre én is gondoltam, legyen egyszerűen Zsófi, ha már így hívnak.
Hát, én úgy gondoltam, dolgozom, amíg tudok. Igaz, már néha most is nagyon nehezemre esik, de a terv az, hogy legalább január végéig. De jó lenne egész ápr. 30ig, kell a pénz a hiteltörlesztés miatt. Meg hát, a vizsgálatokra csak átugrom a szomszéd épületbe... munkaidőben gyorsan végeznék velük, sort sem nagyon kell állnom - disznó módon. Szóval ha fizikailag bírnám...én melóból mennék a szülőágyra. Nálad ez hogy van tervezve? Vagy talán már otthon is vagy? Télleg mikor kezdett nőni a pocid? Már úgy várjuk!!
nem tudom mi a szokás, szoktatok feldobni témákat szabadon??
Ha igen, és én is fogok, bocsi, ha valami olyat kérdezek, ami már meg lett firtatva, ha nem haragszotok, sokáig nincs türelmem viszaolvasni a beírtakat.

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Benkoka, tök jó az az ágy...asszem megnézzük majd az emberrel, ha aktuális marad!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Zsófi!??
:D

Biztosan aktuális lesz,mert már másfél évvel ezelőtt is benne volt a katalógusban.Szerintem megéri!

Lányok!Betöltöttük a 12. hetet!!!!Remélem ezek után is ilyen jól megy minden,mint eddig!

Dicamama:Ugye már Ti is 12.hetesek vagytok?
Vendég
 


Szia Moncsi75 !

Honnan ?
Üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Zsu!

Véletlenül nem Te vagy Sz-né K... Zsuzsa?

Kép
moncsi75
 
 


Sziasztok!

Zsófi üdv köztünk.


Én még mindig járok a szájsebészetre 3 naponta, de talán a jövő hét hétfőn végre befejeződik. A szövettan szerencsére jó lett, és a fogam sem kellett eddig kihúzni. Röntgent végül nem csináltak a baba miatt, mert az egész arcomat kellett volna, úgynevezett panorámásat és azt a doki nem akarta.
Holnap megyünk megrendelni a kiságyat az RS-be. Ez a nullás melletti Auchan mellett van. Jó nagy áruház nagy választékkal. Mi fenyő színű, baldacsinos ágyat néztünk. Nálunk az a gond, hogy nem tudunk kombiágyat venni, mert tetőtérben lakunk egyenlőre még 1-2 évig és oda nem férne be. Így külön lesz a pelenkázóval. Mi is olyan 40.000 körüli ágyat néztünk + erre jön még rá az ágynemű, ami kb. + 20.000 ft. Kell venni még pelenkázót is, aminek az alja komód és késöbb szekrénnyé lehet alakítani, meg persze az ágy is átalakítható heverőnek.
Láttunk ott motor hajtotta ringatót is, amin a sebességet be tudod állítani. Épp mondtam a páromnak, hogy mekkora biznisz ez a bababútor is. A pelenkázó is annyiba kerül, mint az ágy és a babakocsi is. Ráadásul nekünk ilyen téliesített kell, mivel a legnagyobb hidegekben jön majd.Még szerencse, hogy nem mindent mi veszünk, hanem a nagyszülők.

Benkoka
Jól néz ki az ágy , de ebbe még + pénz az ágynemű ugye?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Rosszul írtam: BALDACHINOS

Kép
Kép
bbeti
 
 


Szia Benkoka!

Ezt a kiságyat néztem ki én is.
Sikerült a neten olcsóbban megtalálnom a babaholmiolcson.hu oldalon 39900.-
Szerintem ugyan az a kiságy.
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Moncsi 75!

Nem.
Akkor mégsem ismerjük egymást?
Már kezdtem örülni.
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


"Biztosan aktuális lesz,mert már másfél évvel ezelőtt is benne volt a katalógusban.Szerintem megéri!" Mármint, ha nálunk az lesz...azaz megéljük a 2X. hetet...

Lányok!Betöltöttük a 12. hetet!!!!Remélem ezek után is ilyen jól megy minden,mint eddig!
GRATULA!!! Most már kicsit fel lehet sóhajtani...

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Sziasztok Lányok :)

Szia Zsófi!

Bocs csak egy ötlet. Ha nem ragaszkodtok az új bútorhoz, akkor a babaszobán lehet olcsón kifogni, szuper dolgokat!
Én Noémi összes játékát ott veszem :lol:
Szoktak bababútort babakocsit, mindenféle babadolgot árulni, szinte féláron 8) Sokat lehet spórolni.
Babarucit meg tőlem vegyetek :lol: :lol: Persze ha van kedvetek

Mi most vagyunk megfázva :( Nonó is én is, és ma elkezdtünk köhögni is. Remélem mindenki jól van!

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 



[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsófi:

Üdv közöttünk.

Benkoka:

klassz amit kinéztetek. Mondjuk szerintem nem olcsó, én nagyon sok helyen nézelődtem már... mi úgy döntöttünk, hogy veszünk egy fa kiságyat, (16.000 Ft) ami szintén átalakítható, de pelenkázó nélkül van. A pelenkázót egy komóddal oldom meg, ami ugyanolyan színű, mint a polcok és a szekrény, így később is jó lesz, ráadásul olyan amit még én is szívesen elnézegetnék a saját szobámban. Szóval nekünk ez így sokkal praktikusabbnak tűnik, és jóval olcsóbb is. Persze ízlések és pofonok. :wink: Ja, az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy én még egy évvel ezelőtt beleszerettem ebbe a bútorcsaládba, ami nem gyerekszobai bútor, de persze mindenki arra használja amire akarja. (nyír/fehér szín kombináció minden)

Bocs, hogy ilyen hosszú lettem.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Betti:
Nem tudom hogy van ez, de én is jártam az RS-be, mondjuk a Gyáli úton, és képzeld, ott nem volt semmilyen baba bútor, pedig elég nagy áruház... Miért van ez? Amiről Te írsz az Budaörsön van? Ja és ott van kiállítva baba bútor? Írd meg légyszi, mert akkor benézek még oda is. Köszi
Jobbulást a fogadhoz. Most már tényleg rádférne egy nyugodt hónap... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana
Ennek a neve: RS Bútorpiac - M5 Market, Dél-Pesten van a XXIII. ker. Nagykőrösi út 349, Auchan mellett, itt van a Mega Tesco is csak a másik oldalon de nem Budaörsön.
Hoztunk egy katalógust onnan Faktum gyerekbútorokról, ők árulnak az RS-ben, hihetetlen jó dolgaik vannak. A bútorokat az áruházban kell megrendelni de időben, mert 4-6 hét a szállítási határidő. Cím: www.faktumbutor.hu, árak nincsenek az oldalon, de a 30/428-6969 sz-on kézségesen egy nagyon drága eladó megmondja neked ezeket.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti:

Köszi az infót. Na, most már végképp nem értem magamat, mert hogy arra meg tényleg sokat szoktam járni és én még ezt az áruházat nem szúrtam ki... :oops: Mindenesetre utána nézek.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsu!

...hát akkor nem :) ..bár, ha máshonnan nem, akkor innen.

Azért én örülök Neked! :)

Kép
moncsi75
 
 


Zsana
Érdemes megnézned vannak babakocsik is. Amúgy megismered, mert a sárga tábla ki van rakva és végig mutatja az utat.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kép

Sziasztok lányok!

Hát nekem már ekkora a pocim,bizony elég sokat nőtt a 12 hét alatt.Ti nem raktok fel képet a ti pocitikról?Nagyon kíváncsi vagyok!!!Léccikeeee!
Vendég
 


Benkoka
Tényleg nagy, nekem még ilyenkor semmi sem látszott, csak a fenekem nőtt, tök jó neked. :lol: Én mindenképpen szeretnék feltenni képet, ha a párom megmutatja majd, hogy hogyan kell felrakni. :oops:

Zsana és akit érdekel
Megvettük ma a kiságyat, el is hoztuk. :lol: Végül nem az RS-ben vettük meg, hanem IX. ker. Soroksári út 110-112 és 160.sz. alatt van két üzlet, ahol akciós és az átlaghoz képest olcsó babadolgokat lehet kapni. Az első helyen vettük meg a baldachint, ez nem csak a függöny részét foglalja magában, hanem a takaró kispárnát és rácsvédőt is 12.750 Ft. A második helyen az ágyat vettük meg fenyő színű, átalakítható és a két vége zárt de nem kombi, ez volt 25.000 ft, vettünk bele kókuszmatracot is 10.000 ft. Az egész kijött így 49.000-ből, az RS-ben is gyönyörűek vannak, nem akarom őket bántani de így 30 ezerrel olcsóbban jöttünk ki, és várni sem kellett rá. Az első helyen, ha egyszer 25.000 felett vásárolsz utánna kapsz törzvásárlói kártyát és azzal 8% kedvezményt kapsz, így mi is a babakocsit ott vesszük meg 52 helyett 48-ért.
Az eladók is nagyon kézségesek, rendesek tényleg tudom mindenkinek ajánlani. :lol:

Magamról annyit, hogy ma kivették a gumicsövet a fogamtól amit drénnek hívnak és a doki szerint a seb is kitisztult, így remélem lassan rendbejön, lelohad végre teljesen. :lol:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok,

Gypsophila, jó téged itt látni. :lol: :lol: :lol:

Benkoka, de szép a hasad. Gratula, nekem pici még! De a fenekem már növekedett. :lol: :lol:

Tegnap megvolt az elsö ultrahangunk!!! Valami csoda volt!!!

Itt látható a pocaklakóm:

Kép

Kép
gabcsi76
 
 


Zsófi! Üdvözöllek közöttünk! És persze gratulálok a babóhoz.

Zsana! Akkor kedden, ha minden jól megy, találkozunk. Már kiváncsi vagyok a helyre, meg hogy miket mondanak.

Bbetti! Szegénykém, reméljük, hogy most már vége a sok megpróbáltatásodnak a fogaddal.

Benkoka! Igyekszem majd feltenni képet a pocakomról. Szerintem az enyém már óriási.

Én a babakocsi-vásárlással vagyok bajban, annyi féle van, annyi féle funkcióval. Első babánk lesz, úgyhogy semmi tapasztalatunk nincs még ebben. Fogalmam sincs, milyet válasszunk. Esetleg a tapasztaltabbak adhatnának tanácsot.

De a legfontosabb, tegnap meglátogattuk a dokit. Szerencsére mindent rendben talált. 80%-ban kislányra tippelt. Így most a Dominika név a befutó nálunk, hacsak nem változik majd még menet közben.

KépKép
nanett
 
 


Gabcsi! Gratulálok a pocaklakódhoz! Nagy élmény lehetett először látni! Tudod a méreteit?

KépKép
nanett
 
 


Nanett
Köszi. És ha fiú lenne hogy hívnátok?
Mi ma voltunk kocsit nézni. Nektek is javában hideg lesz mire megszületik, szerintem olyat válassz ami jól téliesített, van hozzá lábzsák. Persze ezeket tavasszal majd le lehessen venni. Nekünk a felfújható kerekűt ajánlották, mert annak kisebb a rázkódása. Felesleges olyat venned amihez mózeskosár is jár, mert az eladó szerint csak pár hónapig tudod használni a baba hamar kinövi. Fontos az is, hogy a háttámlát lehessen dönteni. Előrébb írtam üzleteket ott is szétnézhettek, ha pesten jártok, nekünk is ott magyarázták el ezeket. Egyenlőre ennyit tudok a kocsikról.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok Lanyok!
Most mar lazult kicsit a hurok a torkomon, csak gyozzelek titeket visszaolvasni! Orulok, hogy mindenki jol van es hogy ennyi uj kismama csatlakozott az elmult 2 hetben.
Velunk szerencsere minden rendben van. Levi tovabbra is orokmozgo es en ezt tovabbra is nagyon elvezem. A heten ket baratnom is szult, ket gyonyoru egeszseges kislanyuk szuletett. Mi jovo heten megyunk terheleses vercukorra, remelem nem jon majd vissza az a cukros lotty...

Nanett,
Szoval vszleg kislany :) ! Beszinezzelek hetfore?

Gabcsi,
Gratula a babadhoz! Nekunk is van ilyesmi kepunk a mienkrol, mindig ugy beszeltunk rola, hogy olyan mint egy kis babszem aminek kirugyeztek a labai es a karjai :) ... Olyan edesek mar ilyenkor is!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Most már lesz időm végre írni! Sajna eddig dolgoztam ezért nem írtam.

Benkoka!
Igen. Végre mi is már 12 hetesek vagyunk! Szép a pocakod! Az én pocim is nőtt ezalatt a 12 hét alatt,és talán rajtam is lehet látni!
Majd megprobálok felrakni képet!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Hát az én pocakom inkább horpad, mint nőne, de egy hónapig még nem is várom el tőle. De azért télleg mindenki rakhatna fel, kíváncsi lennék ki hogy halad. Tartsátok bennem a lelket, hogy majd nő az enyém is! Súlyra viszont gyarapodom, nem csoda, amennyit eszek...!!
Anyumnak úgy látványosan csak a 6. hónapban kezdett nőni, mikor velem volt terhes. Ha örököltem, akkor még várhatok...
Lányok, az eslő labor-vérvétel mikor volt nektek? mikor vettétek föl a kapcsit a dokitokkal??

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Ja, előszedtem a bölcsőnket, tavaly vettük egy használtpiacon. Nagyon szép, sztem nem is használták, mert le sincs lakkozva meg semmi.
Szóval megmértem a méreteit, és mivel sikeresen megvarrtam ma az elszakadt hálófüggönyünket, elhatároztam, hogy veszek anyagot és csinálok bölcsőkelengyét. jaj, csajok, zabálnivaló lesz!! :D
Én pelenkázót nem veszek, mert nayuéknak van egy lestrapált komódjuk, azt nyugodtan összekenhetjük, utána megy majd a fészerbe szekrénynek. Egy szép kiságyat azért szeretnék, de sztem használt lesz az is, mert sokkal olcsóbb úgy. (Házvétel és felújítás után üres a kassza...) Az ahhoz való ágyneműt is mgevarropm, sztem, valami cuki anyagból. Rucikat tettem el öcsém babakorából, remélem nem rágta meg valami a padláson...ha valmi hiányzik, azt meg megvesszük. Ja, meg babakocsi is kell majd!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Zsófi
Én az 5. héten mentem, de neked már időszerű főleg, hogy már lehet látni a szívhangot a 6.héttől. Doki után védőnő, vagy ő vagy a doki ad neked beutalót laborba vérképre és vizeletvizsgálatra.
A hasnövekedés függ szerintem a magasságodtól és a csípőszélességedtől. Nekem is csak a 6. hónaptól indult be jobban, van aki ilyen van aki olyan. Mindig azt mondták, hogy milyen kicsi a hasam de az uh szerint a baba a korának megfelelő méretű volt, amíg ez így lesz ne aggódj, hogy mekkora igaz mindenki nagy hasat szeretne.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Hello Lányok!

Nanett:

Kedden találkozunk, már nagyon várom.. ja és aznap megyünk reggel UH-ra is apukával, úgyhogy már nagyon várom.

Őzi:

végre előkerütél.

Betti:
megnézem majd amiről írtál, mert járok arrafele. Köszi az infót.
A fogad meg remélem tényleg teljesen rendbejön.

Benkoka:

aranyos a pocid. Nekem úgy a 18. hét körül kezdett el nőni, akkor viszont elég rendesen... :oops: most így a 23. hét környékén, azért már látványos vagyok.

Gabcsi:
nagyon aranyos a babótok! Ahogy megy az idő ezek az UH-k is egyre élvezetesebbek lesznek! Persze most is azok. 8)

Zsófi:
ajánlom Neked ezt az oldalt:
http://bebibolt.hu/index.php?main_page=index Nálunk is meg kell most fogni a pénzt, és itt szerintem egész jók az árak. 2 hét múlva megyünk és megnézzük a boltot is, nem csak így a neten keresztül, akkor majd leírom mit találtunk, és hogy megéri e. Addig is jó böngészést.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok Csajok,

Teljelen el voltam havazva a munkában, ezért nem jelentkeztem. + nagyon idegesítettek az ellenanyag miatt. Tegnap jól kibeszéltük a dokival, és megnyugtatott, hogy nincs miért aggódni, mivel olyan ellenanyagot találtak, ami nem okozhat problémát. Azért 6 hét múlva újra kontroll.

Képzeljétek, valószínűleg kiscsajszink lesz. Tegnap volta a genetikai Uh, és minden rendben van vele. A néven még gondolkodunk.

Jó ötlet, hogy raktok fel képeket, így könnyebb elképzelni, hogy ki van a nevek mögött. Én is ma veszek elemet a fényképező, és lekapom a pocakot.

Sajnos most ismét rohanok, csak meg akartam osztani veletek a jó hírt. Remélhetőleg jövő héten felgöngyölítem az elmaradásomat, és újra jövök közétek. Már alig várom. Addig is mindenkinek jó pocakosodást, és boldog kismamás napokat!

Puszi,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Megprobáltam felrakni magunkról képet, remélem sikerült!!
Kép
Vendég
 


Szerintem ti is rájöttettek ez a lagzink napja.Háttérben zöldes sárga kosztümben édesanyámat láthatjátok!
Vendég
 


Majd a pocimról is csinálok képet és azt is felrakom!!
Jó pihit mindenkinek!!

Dica
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma piacon voltunk és megint megláttunk egy kisruhát és persze nem tudtam otthagyni!Jó puha plüss. :D Ez mostmár majdnem minden vasárnap így van!

Kép
Vendég
 


Dicamama

Nagyon szépek vagytok,gratulálok gyönyörű ruhád is.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Dicamama, nagyon szépek vagytok.

Benkoka, most aztán sárga vagyok az irigységtöl!!!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon édes kis nyuszi ruha.

Kép
gabcsi76
 
 


Köszi Zsana, megnézem!

Betti, az első -azaz 0.- szűrésen voltam ,meg védőnőnél is. Ő odadta a pairokat a vérvételhez és azt mondta ezzel elég a 12. héten foglalkozni, de nekem úgy tűnik más az én koromban már túl van rajta...vagy nem??
Köszi!
zsó

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most jelentkeztem, de elég rosszul voltam a múlt héten. Egész nap fáradt és álmos vagyok.
Szinte fizikai fájdalom, hogy niytva kell tartanom a szememet.
Ti nem voltatok fáradtak az alajén?
Nem tudjárok mikor várhatom , hogy elmúljon?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Őzi! Igen, szerintem színezz be a táblában "kislányosra". Legfeljebb majd változik. Remélem, lesz időd többet jönni!

Hétvégén Apukám névnapját ünnepeltük, későn értünk haza, így majd később pótlom az igért pocakos képet.

Bbetti! Ha fiú lenne, akkor a Patrik nevet szeretnénk neki adni. Egy ismerősnek nemrég született meg a kisfia, és az összes UH-on azt mondták nekik, hogy kislányuk lesz. Szóval semmi sem biztos. :D

Dica! Nagyon szépek voltatok az esküvőtökön! Majd várjuk a pocis képet is.

Zsófi! Én is előbb voltam az első vérvételen, azt hiszem, a 9. héten. Szerintem, ha valami gond van (pl. vashiány...), akkor jobb időben tudni.

Sajnos nálunk is nagyon meg kell majd nézni, hol vásárolunk a babának, mert csináljuk a tetőteret, hogy elférjünk megnövekedett létszámmal is. És persze ez minden pénzt elvisz. Ráadásul nálunk a családban nincsenek kisbabások, nem fogunk kapni semmit senkitől. De azért majd megoldjuk. :D

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!! :-))

Moncsi!
Utánanézek később... valahol a neten láttam azt a táblazátot, ammely szerint át lehet számolni az ember korát.. nekem pl... minden képpen ugyan az jön ki... a barátnőmnek viszon más más eredmény született...))

Juj... talán ö is jön ide... most kb 5-6 hetes lehet... Ma megy Uh-ra... és ma ki fog derülni hányan vannak... mert több mint valószinű, hogy ikrei lesznek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))

Zsofi! /gypsophila/
Köszönöm szépen az infót!!! Fehérvérsejt... hmmmmm... ok.
Azért voltam most /mult héten/ a vérvételen mert doki küldött... adott beutalót védőnőhőz /akinél még mindig nem voltam.../ és azt mondta, hogy oda már vizsgálatok eredményivel kell mennem.... 12. héten Dokimhoz megyek UHra.. De az még ... uuuuu.. oktober vége...


puszpá!!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Zsófi, üdv! Én ma voltam vérvételen, közel 11 hetesen (9 "kupicát" csapoltak le, mert mindenféléket vizsgálnak - hepatitis, pajzsmirigy, ellenanyag, toxoplazma, vércsoport stb. stb.). Szerintem nincs kőbe vésve, mikor kell menni.

Betti, gyógyuljon meg végre a fogad. Szerintem, amennyi bajon átverekedted magad a várandósság alatt, olyan fincsi és nyugis lesz majd a babázás, legalábbis kívánom, hogy így legyen. :)

Gabcsi, szép a babád, mennyi volt ekkor a CRL-je?

Én még nem foglalkozom sem bútorral, sem egyéb felszereléssel, sem rucikkal, teljen el gond nélkül a 12-13 hét, utána majd apránként. :D

Őzi, Lili, nyugisabb napokat nektek! :)

Pusszancs!

Kátya
kincsimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: