Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám, párszor írtam ide. Januárban volt a harmadik vetélésem. Már rég nem néztem be, mert le akartam szállni a témáról legalább a vizsgálatok befejeztéig, ugyanis elégg mélypontra kerültem. Nos lelkileg szerencsére a tavasz megjöttével én is jobban vagyok. Csak azt akartam mondani, hogy pénteken voltam hsg-n, és kiderült, hogy kétszarvű mégem van, vagy sövényem. Mot hálát adok a sorsnak, hogy bár nehezen jött a kisfiam, de Ő mégis van, mert ezzel a rendellenességgel egy kisebb fajta csoda. Valószínűleg most majd műtéttel rendbe teszik a méhemet.

Brigi, nagyon drukkolok Neked!!!!!!

SZép tavaszi napokat Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ecsv!
Legalább kiderült mi okozta a vetélést.És tényleg szerencséd van,mert van már egy gyermeked.És ha netán ugy alakul,hogy nem lehet több,akkor is van valaki akit felnevelhetsz és idős korodra támaszod lesz!
Köszi a drukkot!

Délután beszéltem a dokimmal,hogy most meddig várjak,azt mondta csütörtökön vagy pénteken teszteljek ujabbat.Aztán hivjam őt!
Hogy fogom addig kibirni?Nem tudom,de csütörtökön tuti tesztelek.Hacsak addig meg nem jön!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Nagyon szurkolok neked!

Üdv Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi a drukkokat,de ma reggelre megjött.Nem is értem miért hittem,hogy váratlanul is összejöhet a baba.De köszi mindenkinek!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi, most mit írjak?? de ebben a hónapban már próbálkoztok ugye?

Mi megvagyunk, kissebb zökkenőkkel, de remélem biztosan haladunk a cél felé. Csütörtökön megyünk dokihoz, addig most egy kicsit izgulok, mert a múlt hétre a fiúk nem nőttek igazán sokat, de próbálom hinni, hogy minden rendben van.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi!
Minden rendben lesz,ne aggodj.Mitől nőnének sokat,hiszen ketten vannak és egyre kisebb a hely.
Mi most nem probálkozunk,megyek jövöhéten a progi leleteimért,aztán a nödokihoz,és megbeszéljük hogyan tovább.
Most az egyik szemem sir,a másik nevet.
De remélem 1-2 honap és tényleg babás lehetek,minden lelkiismeret furdalás nélkül.
Vigyázz magatokra!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Jártál már Fülöp Vilmosnál a Szabolcs utcai kórházban??
Tina
vtina
 
 


Szia!
Igen elkezdtem járni hozzá,de kiderült hogy majdnem minden vizsgálatot ujra kellene csinálni/kivéve a genetika/ és erre képtelen vagyok.4 éve csak vizsgálgatnak,elegem van.Ezért döntöttem ugy, hogy probálkozunk,csak sikerül egyszer.Én ugy érzem elmentem minden olyan vizsgálatra amit mondtak,még egyszer képtelen lennék végigcsinálni.
De azért köszi a tanácsot

Brigi
pbriguci
 
 


Gondolom, hogy nehéz, de nem segíthetne az az immun kezelés???
Tudom, hogy nehéz, de a genetikait és az anatómiait nem kéri újra, és igazán ezek a bonyolultabbak, a többi vérvétel.
Bocs, ha erősködök, de hátha segítene.
Amúgy engem félig-meddig "elhajtott", mondván a nagy döntő "Testület" elutasítaná a kérelmemet, mert csak azt számítják vetélésnek, amit UH-n is láttak. Ilyen nekem pedig "csak" egy volt. Persze ezen nagyon kibuktam ott helyben. Azért kaptam egy papírt tele mindenféle vizsgálattal, ha azok mind megvannak akkor menjek vissza.
Tina
vtina
 
 


Tina,
már annyira aggódtam miattad! Örülök, h. végre hallatsz magadról!
Írok inkább priviben és ha van hangulatot hozzá, kérlek válaszolj!

Nekem csütön levették a pajzsmirigy vizsg.-hoz a vért. Jövő héten eredmény.

F.
falina
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e még rám,két egézséges gyerek,két vetélés,az utolsó február végén.Egy hónapra rá jött meg újra.Az orvosom nem javasol semmilyen kivizsgálást,a véletlennek tudja be. Én most úgy döntöttem,nem várok semmire,rögtön próbálkozunk újra,most megint úgy elöntött a reménység,hogy hát nem lehet semmi baj,legközelebb biztosan összejön.
Nem tudtam,hogy a rövid ciklus probléma lehet,nekem világéletemben 24-25 naposak voltak a ciklusaim,peteérés 11-ik napon,(már 12 éve hőmérőzöm),én azt hittem,hogy ez teljesen normális,nem vagyunk egyformák.
Drukkolok mindenkinek,hogy összejöjjön,néha kissé szégyelem magam,én is egy nyavalygós terhes voltam az első kettővel( rengeteget hánytam,4 kilót fogytam az elején mindkettővel a 48-ból),az volt a legnagyobb gondom,hogy mit ehetnék,ami megmarad bennem,később savam volt,nem tudtam aludni,lábgörcs,légszomj,szóval minden.Az utolsó hetekben már alig vártam,hogy kinnt legyenek. Higgyétek el ,az ember csak akkor tudja,hogy mit éreztek,ha már átélte.Most már én is kívánom azt a ronda hányingert ,a fáradságot ,a kialvatlanságot, a terhesség összes nyűgjét,csak még egyszer babócám legyen.
Hát mindenkinek kitartást és ne haragudjatok nagyon a nyűgös terhesekre,ők a boldog tudatlanok,ne éljék át soha ezt az érzést,amit mi.
Érdekes volt a felismerés,hogy milyen igazatok van,az ember a veszítés pillanatában úgy érzi,hogy itt a világ vége,de alig telik el egy hónap,már megint reménykedik,majd a következő.
Szorítok nektek .Olyan csodálatra méltóan erősek vagytok.
Üdv,Maci

Maci
maci
 
 


Sziasztok!

A negyedik terhességemnél tartok, az 1. és 3. vetéléssel végződött, a 2.-ból van egy szép kislányom.Most kisfiút várok, a 28. hétben vagyok. A 3. terhességem után azt javasolta a doki, hogy csináljunk egy ureaplasma-mycoplasma-chlamydia tesztet. Kiderült, hogy ureaplasma fertőzésem volt, és ez okozhatta a 3. terhesség végét.Ha még nem csináltattátok meg ezt a tesztet, érdemes!
Üdv
Onimotti
onimotti
 


Brigi!

Mi volt a megbeszélésen a dokiddal? hogyan tovább?

Én holnap fekszem be a kórházba, bár úgy néz ki eddig minden rendben, szerintük jobb ha bent vagyok. Ránkférnek a drukkok, mert jó lenne ha a fiúk még pár hétig bent lennének.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szia Szilvi!

Most megyek csütörtökön dokihoz.
Szülésig bent maradsz?Drukkolok,hogy minden rendben legyen,vigyázz magadra és a fiukra.Ne aggodj!
Szoritok!!!!!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!
nem tudom mi történt itt,de nem engedett be a babanet,igy ujra kellett regisztrálnom magam,de sikerült!
Megvolt a doki vizit,nem valami fényes a leletem.18.napi progim 5,1 ,a 21.napi 2 körüli,igy most köv.ciklusban closty szedés,és a 15.-18-napon megyek vérvételre.Annak ismét 3-4 hét mire lelet lesz,igy örülhetek ha junius körül probálkozhatunk.Ez van!Várakozunk!
Remélem mindenki jol van,Szilvi már a korházban várja,hogy teljenek a hetek.Drukkolok neki!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!
Mindenki eltünt?
Szép napot mindenkinek!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szilvi kisbabái ma 16 órakor császárral megszülettek Kép Gergő 3000 gr Kép, Petike 2200 gr Kép, (ő inkubátorban van), Szilvivel együtt mindhárman jól vannak Kép

Mindenkinek hasonló szépségeket kívánok! Kép

Márti
márti
 
 


SZILVI GRATULÁLOK!

Sok-sok boldogságot Nektek!

Tina
vtina
 
 


Szilvinek hatalmas gratula!
Ismét egy bizonyosság hogy csodák pedig vannak,csak hinni kell benne!

Nagyon sok boldogságot!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziszus!

Még sose írtam erre a fórumra, de végig követtem a több éves történetedet.
Nagyon örülök, hogy sikerült végre.
Sok örömet kívánok a fiúkban!!

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem tegnap derült ki,hogy méhen kívüli a terheségem. Egy világ omlott öszze bennem, tudjátok még nagyon az elején jártam 5 hetes.
Most inekcióval sorvaszák el és ha nem sikerül akkor laparoszkópia. Volt már valakinek ilyen, nagy segítség lenne ha elmondána hogy mirre várhatók. Köszönöm a segítségeteket előre is.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziszuséknak itt is gratulálok. Még anno együtt írtunk egy másik topicban. Més senkinek nem drukkoltam így mint nekik.
Sok örömöt, tejcsit, egészséget kívánok.

Anno úgy írtam alá, hogy Tina, habár bizti nem emlékszel már rám.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Szilvi babáiról tettem fel képeket az "Ikrek" topikba! Kép

Tina! Nem tudom, emlékszik-e rád, de mondtam neki, hogy mennyien drukkoltak neki és mennyien örültek vele együtt a babák születésének és nagyon-nagyon örült minden drukknak és szeretetnek Kép

Márti
márti
 
 


Szilvi!
GRATULÁLOK nagyon édesek a fiúk, belestem az ikrek topikba.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Kaptam képeket Szilvi babáirol,hát gyönyörüek,nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok nekik!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziszus,

Itt is szívből gratulálok Nektek és nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek.

egykori sorstársad Kriszta
kika
 
 


Sziszus!

Gratulálok sok szeretettelKép! Nagyon drukkoltam nektek!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szeretném leírni azt, ami velem történik mostanában, mert sajnos az én terhességem sem zökkenőmentes.
A 13. héten megállapították, hogy vastag a tarkóredő. Utána rossz lett az AFP eredményem, majd legutóbb megállapították, hogy folyadék van a baba hasában és ödéma a fejében. A háziorvosom már úgy beszélt róla, hogy jobb, ha lemondok az egészről. Most vagyok a 18. hétben és holnap megyek magzatvízvizsgálatra. Annyira el vagyok keseredve és nem tudom mit gondoljak, mert amúgy semmi problémám nem volt eddig egészségileg. Tudom, hogy sokan vagytok hasonló helyzetben, mondjatok valamit, ki hogyan élte át ezt a periódust.
Orsi
gyorsi
 
 


Orsi!
Sajnálom,ami veled történik!Bár én is sokat megáltem már,de ilyen helyzetben még nem voltam.Nem is tudom mit irjak,jozan ésszel biztatni nem akarlak,hogy nem lesz semmi baj,bár reménykedni kell,hogy hátha mégsem az van amit mondanak.Szerintem a magzatvizvizsgálat egyértelművé fogja tenni,hogy mekkora a baj.Ha pedig nagy,akkor talán jobb ha most tudod meg,mikor még dönthetsz arrol,hogy megtartsd e a beteg babát,vagy csak a szülésnél derülne ki hogy baj van.Biztos nagyobb trauma lenne!
Reménykedj azért,addig mig biztosat nem mondanak.Hidd el vannak még csodák,bár engem eddig elkerültek,de itt van olyan akivel megesett a csoda!
Kitartást,és sok erőt kívánok

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Április 9-én vesztettem el a 13,5 hetes babámat velőcsőzáródási rendellenesség miatt. Több éve küzdünk a babáért, nagyon-nagyon fáj, hogy most sem sikerült. Aki többet tud erről a rendellenességről, megelőzéséről kérem adjon tanácsot.

Bori
vajk
 
 


Barbi Kép nagyon sajnálom! Én sajnos semmit sem tudok a méhen kívüliről. Írj, hogy mi van veled, remélem péntek óta már túl vagy rajta. Én is elvesztettem a babámat a 9. betöltött hét napján, most szombaton volt a művi befejezés.
Vendég
 


Szia Orsi!
Leirod nekem az e-mail cimedet??
orema
orema
 
 


Sziasztok!

Korábban írtam, elvesztett babámról. Kaptam is tippeket, milyen vizsgálatokhoz érdemes ragaszkodni. Most a műtét utáni tapasztalataitok érdekelnének a ciklus beállásával kapcsolatban.

A műtét után megjött 24. napra (nekem mindig 28 napos volt korábban), ám most (a második ciklusban a műtét óta) már 37. napon vagyok és semmi jel. Terhes teszet csináltam 32. napon, meg ma is, de negatív ráadásul annyira vigyázunk, hogy az tényleg csoda lenne, ha emelett becsúszna... Szóval nem tudom mit gondoljak? A hőgörbém is nézegetem, az tök lapos volt az első ciklusban és a 28. napig most is, azóta emelkedett meg és maradt 36.9 (ciklus első 28 napja 36.4 körül).

Nyilván a műtét után a hormonjaim nem stimmelnek, de mit jelenthet ez??? Volt valakinek ehhez hasonló és esetleg spontán rendeződés utána??? Vagy gyógyszereznem kell majd, vagy esetleg visszamaradt valami, aminek amúgy nincs tünete?

Lécci ha tapasztaltatok hasonló ok nélküli csúszást osszátok meg velem mi volt a következménye. Köszönet előre is!
lepke2003
 
 


Lepke!

Nekem 2 x teljesen normálisan rendeződött a ciklusom (ekkor semmilyen gyógyszert nem szedtem), viszont a 3.-után (elötte és közben is mindenféle bogyót kaptam) teljesen felborult az addig stabil rendszer. Kép Mielőtt megjön barnázok 4-5 napig, sőt volt köztes barnázásom is (bocs). Ilyeneket még soha nem csináltam. Kép
A progim vmi miatt a béka feneke alá került, és magától nem is akar kijönni onnan. Ezt most gyógyszeresen próbáljuk rendberakni. Korábban azonnal reagáltam a clostira remélem, most is így lesz.
Kérj hormon vizsgálatot, rendezetlen hormonokkal nem szabad belevágni egy újabb terhességbe.
Tina
vtina
 
 


Szia Lepke!

Hasonló dologgal küzdök én is, mint Te de nálam más egy picit a helyzet.
Márciusban 11 hetesen elvetéltem, így március 4-én műszeres beavatkozással vetettek végett a terhességemnek.
Akkor megkérdeztem az orvosomat, hogy kb. mikor fog megjönni a legközelebbi menstruációm, azt mondta 4-6 hét múlva kábé. Na vártam 6 hetet nem jött meg, beszéltem vele telefonon majd még vártunk egy hetet és a múlt pénteken (ápr 22-én) felrendelt Pestre a kórházba, hogy megnéz.
Megvizsgált, nem talált semmi próblémát, közölte, hogy nagyon vékony még a méhlepényem, ezért fogok kapni gyógyszert Norcolut 2*1 -et, tíz napig kell szedni majd 2-3 nap után megjön elvileg a mentruációm. Azért nem jött meg eddig nekem a menstruációm mert a terhesség 6.hetétől kaptam Utrogestant, sárgatest hormont, és még mindig rendesen kimutatható ez ultrahanggal. Én is úgy mint Te megcsináltam a terhes tesztet, természetesen negatív,mondjuk nem is lehetne másképp mert nagyon vigyáztunk. Szóval, ma kezdtem a Norcolutot, 10 napig szedem, és bízom benne, hogy több mint 2 hónap után megjön!!
Csak attól félek, hogy azután mi lesz??? Beáll-e rendesen???
A bőrőm is elég gáz, kivagyok pattogva, a cicim még mindig a régi, vagyis nem állt teljesen vissza a normális méretére.
Irjatok, ha valaki, hasonló cipőben járt, vagy jár mint én, valószínüleg, könnyebb lenne elviselnem.

Köszi

Üdv mindenkinek
Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint visszaállni sem olyan nagyon természetesen egyszerű... Remélem rendbejöttök hamar ti is, mert nagyon rossz ilyen bizonytalanul.

Nekem végre megjött (42. nap), legalább magától, de olyan erősen mint még sohaKép. Én szeretnék a következő után már próbálkozni - bár azon se akarok stresszelni, hogy mi van ha több lesz belőleKép -, csak legalább pár dolgot tudjak, hogy rendben van (pl. kb. 28napos ciklus, normál hormonok).

Apróságok is már nagyon bizakodóvá tesznek, pl. hogy most megvan.Kép

Tina, Zsuzska, nektek mikorra mondja az orvosotok, hogy lehet próbálkozni mindezen problémák mellett?
lepke2003
 
 


Szia Lepke!

A helyzet az, hogy mi még nem akarunk próbálkozni, a hétvégére várom, hogy megjöjjön a menstruációm a gyógyszertől 64 nap után.
Nálam kimutatható volt rengeteg sárgatest hormon az uh-n, ezért kellett gyógyszert szednem. Norcolutot, 10 napig.
Mi augusztus körül szeretnénk majd próbálkozni, de előtte bizti, hogy elmegyünk a Czeizelhez, egy hormon és kromoszóma vizsgálatra és csak akkor állunk neki.

Üdv Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Szia Zsuzska,

Fent írtad, hogy elmentek Czeizelhez, mielőtt újra próbákoznátok. Egy sikertelen terhességen én is túl vagyok, hamarosan ismét szeretnénk próbálkozni.
Érdekelene engem ez a vizsgálat, hogy helyileg hol van, mit vizsgálnak, hogy lehet velük a kapcsolatot felvenni. Részleteiben érdekelne, ha segítenél benne megköszönném (ha gondolod adhatok privátot).
Segítséged előre is köszönöm.

Üdv, Méhi
méhi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat.
Tényleg csoda minden értelemben ez a két kis jövevény, bár én magam sem hittem sokszor, hogy egyszer így lesz.

Brigi! te jössz Kép ebben valahogy hiszek.

Szilvi


Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szia Szilvi!

Hát mégegyszer hatalmas gratula ,a két csodaszép porontyhoz.Köszönöm a mailbe jött képeket is.Ezek szerint már otthon vagytok és minden rendben.Ez szuper!
Csak remélni tudom hogy most tényleg én jövök.Ha egyszer megtörtént a csoda,mégegyszer miért ne?
Nagyon jo egészséget,sok-sok tejcsit és sok-sok örömet kivánok nektek,megérdemlitek!
Azért gondolom egyszerre a két baba elég fárszto lehet!Bár nekem lenne kettő,nem érdekelne !

Majd jelentkezem,vigyázzatok magatokra!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


A kromószómavizsgálatban lehet, hogy tudok segíteni lányok,

KARIOTIPIZÁLÁS
A kromoszóma vizsgálat költsége 10 000 Ft/fő, eredményt kb. 2 hét alatt tudunk adni. Vérvétel minden hétköznap 8-16 óra között van, a vérvételre nem kéll éhgyomorral jönni.

Kónya Márton
Istenhegyi Géndiagnosztika

T: 224-5442
F: 224-5445

konya@gendiagnosztika.hu
www.gendiagnosztika.hu

Mi is ide fogunk menni.
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy kinek mennyire számít a pénz, de mi ingyenesen csináltattuk a génvizsgálatot a Tűzoltó u-ban A SOTE II. Gyermekklinikán.
Dr. Dobos Matild
Nem emlékszem hány hetet kellett várni az eredményre, de postán kiküldték. Amennyiben jó az eredmény, nem kell visszamenni konzultációra.

Sziszi! Gyönyörűek a fiúk! Gratulálok! Jó látni, hogy van, akinek már sikerült. Sok erőt és türelmet a manócskákhoz! :-)
kriszfla
 
 


A korábbi hozzászólásokba is most olvastam bele. (Régen jártam erre). Nekem az alábbi vizsgálataim voltak. Akit részleteiben érdekel, az írjon, és kifejtem, hogy hol, mit értem el.
TORCH, hormonszint, méhtükrözés, pajzsmirigy, genetika, immunológia, férjemnek andrológiai szűrés (ondóvizsgálat).
kriszfla
 
 


Brigi Kép Kriszfla Kép
Mi nagyon vártuk a csodát, aztán kettőt kaptunk egyszerre ... Lelkileg sokmindent felszínre hozott, hogy itt vannak a fiúk, de remélem az idő sokmindet megold.
Sokszor el sem hiszem, hogy itt vannak Kép pedig most is jól hallhatóak Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok,
sosem gondoltam volna, hogy egyszer én sorstársatok leszek...
Sajnos a gyanú beigazolódott. Down-os lett (volna) a gyermekünk, akit így nem tartottunk meg. Rengeteg csúnya dolgot láttam a kórházban, míg bent feküdtem, de a legszörnyűbb az volt, hogy láttam a sok-sok nőt jönni abortuszra.

Most én is várom, hogy megjöjjön újra a mensim és hogy teljen az idő...
Volt már valakinek közületek hasonló esete?
gyorsi
 
 


Gyorsi!
Nagyon sajnálom ami veled történt.Nem lehet most könnyű neked!Nem mondom hogy hamar tul leszel rajta,de tul leszel és nemsokára tervezhetitek a következőt.
Biztos hogy jol döntöttetek,hogy nem tartottátok meg,én is ezt tettem volna.Mikor derült ki?
Bár nekem nem volt hasonlo esetem,annyit tudok tanácsolni,hogy addig nem is kezdjetek bele,amig a lelked nem jön helyre.Kitartás!

Szilvi!

Hogy vagytok?Remélem néha benézel ide hozzánk!

Nekem a legfrisebb hirem,hogy egy honapos Closti szedés után ugy néz ki rendeződik a progim.Igy most szedem tovább,de engedélyt kaptunk az akciozásra!
Meglátjuk mit hoz ez a honap!Nem stresszelek,lesz ahogy lesz,de valahogy érzem ,most minden jo lesz!

Sziasztok Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Gyorsi, remélem sikerül testileg és lelkileg is gyógyulnod Kép

Brigi!!! mindig elolvaslak benneteket Kép nagyon szorítunk nektek, nem is tudom szavakkal elmondani!! Írj meg minden részletet.

Mi jól vagyunk, az éjszakai üvöltéseket leszámítva, kicsit kalandos az élet két gyerekkel Kép A héten már 6 hetesek lesznek a fiúk, de néha még most is csak nézzük őket és csodálkozunk, hogy itt vannak Kép

puszi:
Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a biztatást. Fizikailag már teljesen jól vagyok, Brigi, a kérdésedre válaszolva a magzatvíz vizsgálaton derült ki, mivel az UH-n is találtak eltérést, ami erre utalt, ezért küldtek magzatvíz vizsgálatra. Mostmár azt gondolom én is, hogy jobb, hogy így döntöttünk. Igazából nem voltunk még felkészülve egy gyerekre, olyan hirtelen jött az egész, és úgy látszik jobban fel kell rá készülni.

Brigi, annyira drukkolok neked, hogy nagyon. Lehet hülyén hangzik, de talán megpróbálhatnád az agykontrollt, ha még nem próbáltad. Én ugyan nem nagyon csinálom sajnos, de nagyon jónak tartom.

Orsi
gyorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Megszeretném kérdezni azt tőletek, hogy volt-e valaki közületek hasonló cipőben mint én, vagy esetleg hallott-e hasonló esetről!

Szóval, március 4-én voltam bent a kórházban, mivel volt egy elhalt terhességem. Akkor megcsinálták a műtétet, utána véreztem pár napig aztán elmúlt. A doktor bácsi azt mondta, hogy 4-6 hét múlva elvileg megfog jönni a menstruációm. Vártunk 7 hetet és nem jött meg. Elmentem hozzá megnézett uh-on és látta hogy még mindig milyen sok sárgatesthormon van a méhemben. Mondta, hogy ezért nem tudtam még menstruálni. Felírt egy gyógyszert a Norcolutot amit 10 napig kellett szednem, 2*1-et. Aztán azt mondta pár nap múlva megjön. Akkor sem történt semmi. Jövőhét pénteken lesz 3 hónapja, hogy nem jött meg a menstruációm és én már nem nagyon bízok gyógyszeres kezelésben, ezért a jövőhéttől akupunktúrás kezelésen veszek részt mindaddig amíg nem lesz eredmény. Vérvételen voltam, tökéletes a vérképem, pusztán az látszik hogy túl sűrű a vérem a menstruáció elmaradása végett.

Irjatok nekem lécci, ha hallottatok hasonlót, vagy esetleg megéltétek!

Köszi
Üdv mindenkinek

Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Kedves Pgsuska!
Nekem a harmadik művi befejezés után volt hasonló tapasztalatom. Összesen 4 hónapig nem jött meg, én is kaptam már Norculutot, de azzal sem, végül a lakásfelújítás, heti 3 futás meghozta a várva várt hatás. Olyan volt, mintha összetapadt volna a méhem. Amikor meg kellett volna jönnie a menstruációnak, keményen görcsöltem. Annyira, hogy nem tudtam bemenni dolgozni. (Egyébként nem szoktam görcsölni.) Majd mikor megjött, akkor olyan volt mint egy szülés (vagy ilyesmi lehet az is). Már sírtam a fájdalomtól, de a végén megszültem a menstruációmat. 5 hónappal később volt egy méhtükrözésem, amit azért kértem, hogy biztos ami biztos, tudni szeretném, hogy nincs-e valami gond. Az eredmény azt volt, hogy a művi beavatkozásoknak semmilyen nyoma nem látszik, és minden szervem a megfelelő helyen és állapotban van. Tehát még ne aggódj, de talán sportolj! A másik, amit tehetsz, beszerzed az Aviva torna könyvét. Az Alexandra könyvesházban láttam. Nekem ezt is javasolták a lányok akkor, de a futás közelebb állt hozzám, és szerencsére az is meghozta a várva várt hatást.
kriszfla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: