Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Ági sajnálom,hogy most nem sikerült, de lesz még tesója Dominak ebbe biztos vagyok.
Zsófi sajnáléom ami történt,tényleg lehet hogy máshoz kellene mennetek, privibe megkérdezem a fórumon lévő csajtól ők hova járnak.
Vica hogy érzed magad? Sokat rugdos a pici?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


aniko!Boldog szülinapot!
Elhiszem,hogy depis vagy szar a család nélkül pláne ha ilyen keveset tudstóz hazajönni.De ne csüggedj ott két szemed fénye az életed értelmei!Fogd fel így!
Már akartam kérdezni,hogyan kerültél ki?
Vendég
 


Pkagi!Ne aggódj akkor fog össze jönni mikor nem is számítotok rá!Nálunk így volt!
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Anokó!
Boldog Szülinapot!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Zafír, sajnálom nagyon! :( Ez hihetetelen! Én még mindig Vicáért aggódom.....válassz orvost, légyszi! Bár remélem, h. orvos nélkül is megkapod a helyes, normális figyelmet, és ellátást, és nem nekem lesz igazam! :)

Ági, én el sme tudom képzelni, h. milyen lehet egy babáért küzdeni. Testileg, lelkileg....biztosan nehéz lehet. De az a lényeg, h. sikerült a kisbébi! :) És a következő is sikerülni fog! :)

Anikó, kicsit megkésve is, de Boldog Születésnapot Kívánunk! :) :) :)

Gabócacica, Zsófi nagyon anyás.....járóka????, nálunk 1perc után sírna benne.....így a 4.oldala ki van véve...vannak benne játékok, de ki be mászkálhat....és mióta mászni tud, meg menni, azóta nem érdeklik a játékok igazán..... :? tudom, én rontottam el, mert örökké játszottam vele....de ez a pár év megér ennyit....remélem nem lesz hiszti Panka..... :roll:

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Á nem rontottad el,de ha mégis az első gyereket szerintem akarva akaratlan valamilyen szinte elrontjuk!Ki így ki úgy!!Ezért akartunk gyereket,hogy ő/ők legyen a szemünk fénye/fényei!!Egy kis erontás belefér!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megosztom veletek is a nagy hírt! Ha nem baj: találtunk számunkra megfelelő házat, és december elején költözünk. Ma voltunk tárgyalni a tulajdonossal. Olyan nagyon boldogok vagyunk! Pont olyan, amilyet szerettünk volna. Az elmúlt hónapokban rengeteg házat megnéztünk, mindben találtunk vmi kivetni valót. De ezt, mikor megláttuk.....hát, rögtön ajánlatot tettünk. Pont ilyet szerettünk volna.
És ma vagyunk 7évesek is. :) Ma ismertük meg egymást. Házasok csak 3éve vagyunk. :)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


HúLili gratulálok az évfordulóhoz és aházhoz is.majd ha tudzs tegyél felrólaképet, nagyon kiváncsi vagyok.Tényleg anyóspajtival mi ahelyzet.Jobban kijöttök már, vagy változatlan a helyzet.
Azzal hogy játszolagyerekkel nem rontod el, sőt.Csongi sem marad el ajárókában pedig nekem feleannyi időm sincs rá, mint neked Zsófira, éső így is anyás nagyon. Mondjuk ő meg egy kispasi és akispasikmindig anyaimádók. :D

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Nagyon szepen koszonom a felkoszontest, nagyon aranyosak vagytok!
Koszonom!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Domicsenge
Nalatok jatszik mar a ket gyerek egyutt??

Lili,
Hatalmas gratula a hazhoz es persze az evfordulohoz is.
Tenyleg rakhatsz fel kepet, ha lesz jo?

Egy gyereket pedig nem lehet elrontani meg ebben a korban, akarmit is mondanak a nagyokosok, csak az egyiknek jobban szukseges a testkozelseg a masiknak meg kevesbe! :lol: :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztokj!
anikó igen játszanak együtt, de sokszor veszegedés lesz belőle. de van amikor Domi olyan édes vezeti játszik vele akkor igazi tesók de sokszor harapja karmolja.
ZaFír ment a privi beszéltem a barátnémmal.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Lili!Gratulálok a házhoz!Tudsz majd képet csinálni róla?
Vendég
 


Ja és boldog évfordulót!!
Vendég
 


Hello lányok merre jártok? :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lili!

Ez nagyon szuper! Várjuk aképet a házikóról! Tök jó lesz majd a sajátotokban lakni, nekem elhiheted. :wink:
Gratulálok az évfordulóhoz! Hogy ünnepeltétek?

Domicsenge!

Köszi a kérdésed, jól vagyunk, Babóca sokat mocorog, örülök is neki nagyon. Mikor jártuk a temetőket szerdán egész végig mozdulatlan volt. Már kezdtem aggódni. De aztán ahogy hazaértünk, nagy mocorgásba kezdett. Lehet hoyg érezte, hogy szomorkás hangulatunk volt.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszönjük az évfordulós köszöntéseket. És a ház gratulációkat. Majd teszek képet, tavasszal, ha beköltöztünk. December elején költözünk csak. Már úgy várom. :)
Az évfordulónkon foglalóztuk le a házat, így nem volt nagy ünneplés, csak este itthon koccintottunk egy pohár pezsgővel. :)

Vica, olyan jó, mikor mocorog a baba, ugye? Nekünk már egyszer volt saját házunk, és tudom, h. milyen jó érzés..... :) Ezért is várom.

Zsófi kiságyát el szeretném adni, fehér bútort szeretnék a kis rózsaszín szobájába. Nem kell vkinek? Nincs ismerősöt, akinek esetleg kellhet? Vica, Neked? :wink: nagyon jó ágy, teljesen új, sehol sincs megkopva, leütődve. Azért akarom csak eladni, mert fehéret szeretnék. Apának már az agyára megyek. Pedig le fogom cserélni. Úgysem értik a nőket a férfiak......

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Zafírékkal mi újság? Tud róluk vki vmit?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lili!Ha decemberben költöztök miért csak tavasszal akarsz képet feltenni?A házról azért csinálsz ugye és,hogy milyen környezetben van? :D :) Jó is házban élni és nem betongettóban!! :lol: :lol:

Zsófiékról semmi hír!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, mostanában nem nagyon volt időm semmire, még rohangáltunk Dórival, meg mi is betegek lettünk.
Orsi nagyon köszönöm a privit! Egy ismerősöm ugyanezt az orvost ajánlotta, azt hiszem ki fogjuk próbálni.

Kedden voltunk uh-n, minden rendben találtak. A gyermekosztályon nem volt ott az orvos, aki visszahívott minket kontrollra. Az ügyeletes másfél órát váratott az üvöltő gyerekkel a folyosón, majd közölte, hogy ő csak vizitkor látott minket, majd megvizsgálja Dórit a háziorvosunk. Erre nagyon kiakadtam, így végül legalább megvizsgálta és utánanézett a laboreredményeknek (de ezért is veszekedni kellett)- minden negatív. Zárójelentést nem kaptunk, majd postán küldik. :?:
Dóri 10 napig rendben volt, de ma megint kakált egy vérpötyöset :cry:

Amúgy már egész jól haladunk a hozzátáplálással, Anikó ugye Te mondtad, hogy ne nyersen adjam az almát? Szóval sülve, kis vaníliával megette, nagyon jó tipp volt! :lol:

Lili, de jó, már az új házban tölthetitek a karácsonyt! Minden jót kívánok a házhoz!

Anikó, utólag is Isten éltessen!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Zsófi, de jó, hogy jöttél!
Nem semmi, hogy mindent ki kell harcolni a kórházban, pedig ők vannak értünk, nem?
Remélem Dórinál most már rendeződik ez a dolog, és helyre áll a rend nálatok. Sajnálom, hogy még betegek is voltatok. Mondjuk ebben a hülye időben nem is csoda.
Szedem én is a C--vitamint, meg sokat teázok, jól felöltözök, nem hiányozna Babának se meg nekem se egy megfázás.

Lili!

Aranyos vagy, hogy kérdezted a kiságyat, de nekünk Apa a szakember, és az ő gyerekkori ágya lesz felújítva. Visszakerestem a kiságyatokról készült képet (emékeztem, hogy tettél fel) és bár nagyon tetszik, helyhiány is van, mert látom a tiétek egyben van a pelenkázóval, nekünk meg csak egy "szimpla" kiságy fog elférni ott ahová tervezzük. Egyelőre egy szobában leszünk Vele, amíg el nem készül az emeleten a mi hálószobánk, és aztán magára hagyjuk a Picit, ha elég érett lesz erre. Mert most mi bitoroljuk az ő szobáját tulajdonképpen. :wink:
Ha volt saját házatok, akkor hogy hogy nem abban laktok?Biztos írtad régebben, de nem emlékszem erre. :oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zafir,
Orulok a jo hirnek es remelem jobban lesz mar Dorika!
Csak nincs neki komolyabb baja, ha tunetmentes tudott lenni 10 napig. Nem volt kemenyebb a szeklete, amikor veres lett?? nem az sebzi ki??

Igen, en mondtam, hogy parold meg a gyumiket az elejen, nagyon orulok, hogy bejott!!!! Lehet alma-korte, alma-banan, korte-banan stb, parolva, fozve, turmixolva.

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Zafír!Jaj,de jó,hogy itt vagy újra!Nagyon szuper,hogy Dorkánál nem találtak semmi!! :lol: :lol: :lol:
De ez a véres kaki megint mitől lehet a fene sem tudja.Vidd el akit Orsi mondott talán ő tud segíteni!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kérek mindenkit, aki egyet ért velünk, a Támogatást Születendő Gyermekeinkért Civil szerveződés céljaival, mely magába foglalja azt is hogy ne vonják vissza a lombikkezelések támogatását, írja alá a Nyílt levelünket, melyet a kormánynak szeretnénk elküldeni!
Mindenkinek az a célja hogy ebben az országban ne kevesebb, hanem több baba szülessen! Sajnos nagyon sokunknak csak orvosi segítséggel lehet kisbabája!

http://www.petitiononline.com/IVF2006/
darin
 
 


Sziasztok!

Mizujs veletek?
Úgy eltünt mindenki. Nehogy kihaljon megint ez a jó kis topik!

Velünk minden oké, Babóka szétrugja a belsőmet, de én örülök neki, edzi magát. :lol:
28-án megyünk UH-ra, nagyon szeretném, ha megmutatná a nemét.
Mondtam Apának, hogy addig nem jövünk haza, míg szét nem rakja a lábacskáit. :D

Sok pusza Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok! Èn új vagyok még a Topicban és lenne egy kérdésem, amiben lehet, hogy tudtok segíteni. Èn most vagyok 8 hetes terhes és lombik próbálkozással sikerült. 2 napja görcsöl a bal petefészkem (deréktájon), de csak 1 hét múlva megyek kontrollra és ráadásul most Németországban vagyok.
Szerintetek, ennek mi lehet az oka és mit tehetek?
Válaszotokat köszönöm.
molkata
 
 


Kata!

Nekem ugyan nem lombikkal sikerült a baba, de nekem is fájt sokszor a petefészkem, a méhem. Mindenféle nyilallások voltak, és neked még lesznek is egy pár hétig.
Nekem kba 12. hét körül maradt abba. Utána megint kezdődött, de akkor már a méh erős növekedése miatt nyillallt, és húzódott sokszor.
Nyugi, ez teljesen normális! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Köszi szépen! Nagyon megnyugtattál. Mindentööl (nincs hosszú ö és ü a bilentyüüzeten) tudok parázni. Szörnyüü vagyok.
Ìrtad, hogy neked már sokat mocorog a babád. Biztosan nagyon jó érzés lehet. Hanyadik hétben vagy?
molkata
 
 


vica!Örülök,hogy ilyen jól vagytok!! :lol: :lol: :lol:
El is hiszem,hogy ennyire izgatja a fantáziádat,hogy mi lesz!!
Mi szerencsések voltunk Levi már 15-hetesen megmutatta a kukacát!! :lol: :lol:

molkata!Ne aggódj én is ilyen voltam!!Nekem a 9-hó görcsölésekkel és hasfájásokkal telt el és nem lett semmi baj!Van akinek semmi gondja van akinek meg végig valami bibi!
Mennyi idő próbálkozás után jött a program?
Vendég
 


Szia Gabóca!
Mostmár nem aggódom annyira és az orvosomat sem hivogatom :-) Köszi a megnyugtatást.
Elég bonyolult a történetünk. Pár hónap próbálkozás után már elmentünk egy orvoshoz, aki jó ideig félrekezelt. Kaptam stimuláló gyógyszereket, pedig a peteéréssel nem volt gond. Végül orvost váltottam, aki megoperált és kivette az egyik petefészkem. Kiderült, hogy endometriózisom van és ekkor már nagyon súlyos volt a gond. Elööttem beszélték meg az orvosok, hogy lehet, mindent ki kell majd pakkolni belöölem (nincs hosszú ö is ü a billentyüüzeten). Hát, ezt a nyilatkozatot nem írtam alá....
A müütét után meddööségi központba mentünk, ahol szintén elmondta az orvos, hogy semmilyen kezelés nem segít, mert már túl nagy a baj. Ekkor vágtunk bele a lombikba. Közben is voltak problémák, majdnem lekellett állítani.
Elsööre sikerült és ennek nagyon örülök. Ez elfeledteti mindazt, amin keresztül mentünk.
A kérdésedre válaszolva, tavaly szeptemberben mentünk elööször orvoshoz ezzel a problémával, kb 3-4 hónap próbálkozás után.
Elég hosszú voltam.
Neked mennyi idöö után sikerült a kis Levente?
molkata
 
 


molkata!Hú eze lég szörnyű lehetett!!Sajnálom,hogy ilyenen végig kellett mennetek!! :( :( :( De így van már az a lényeg ,hogy pocaklakó sikerült csak lényeg,hogy ne idegeskedj minden a legnagyobb rendben fog menni.Pihenj sokat és nem emelj!!Már nem melózol ugye?
Nekünk Levi a 10.-hónapban fogant meg akkor mikor az orvosom mondta,hogy lehet,hogy természetes úton nem lehet,mert valami olyan hormont termel a szervezetem,hogy autómatikusan védekezik,hogy ne essek teherbe!Ez hó elején volt és hó végén mentem vissza,hogy terhes vagyok!!Most már közel 7-hónapja próbálkozunk és semmi!! :(
Vendég
 


Gabóca! Valóban, csak az a fontos, hogy sikerült. Egyébként, nem melózom, bár nem lenne megterhelöö, inkább lelkileg, mert streszes.
A hormonális problémákat tudják az orvosok a legjobban és a legkönnyebben kezelni. Legtöbb esetben egy kiviselt terhesség megoldja a problémákat, így lehet, hogy csak az a gond, hogy túl korai még. Èn, azonban a helyedben csináltatnék egy hormonális kivizsgálást.
Viszont, nagyon figyelj oda, hogy milyen orvost választasz, mert nem mindegyik van otthon a meddööségi kezelésben. Ezt saját magamon tapasztaltam.
Pontosan mi a betegséged? Mert az én esetemben is az volt, hogy ezek a ciszták termeltek egy hormont, amitööl nem tudtam teherbe esni. De állítólag a terhességgel jó esélyem van a gyógyulásra is.
molkata
 
 


Hát pontosan nem tudom milyen hormon ez a dokim mondta,hogy 5%-át érinti a nőknek,de mint már írtam ez hó elején volt és hó végén mentem,hogy terhes vagyok!!A dokim nagyon jó orvos rég hozzá járok 100%-ig megbízok benne,de az ünnepek után elfogok menni hozzá ha nem jön addig össze!Lehet Levinél szerencsénk volt,hogy megfogant és a másodiknál nem lesz!!Nem tudom majd kiderül!!Remélem nem kell majd éveket várnom a második kis lurkóra!! :? :?
Cisztám nekem nem volt,de ismerek pár embert akinek igen,de felszívódott minden esetben.!
Jobb is ha nem melózol így 100%-an csak te meg a baba vagytok!!Ja meg apa!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Biztosan nem kell éveket várnod és azt jól teszed, hogy visszamész a dokidhoz. Szorítok nektek.
molkata
 
 


molkata!Köszi aranyos vagy!!!Remélem igazad lesz!!
Amúgy,hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok.

Nagyon restellem, hoy így eltűnök, de Domi mellett Dolgozom itthon, ami egyrészt nagyon jó, másrészt azért fárasztó is, ezért ha szabaidőnk van irány a levegő.

Gabi én most pont azt kérdeztem pár topikban, hogy mi van ezzek a kórházas mizériával, mert én is szeretnék már ebben a ciklusban visszamenni a dokimhoz, mivel nekünk is megvan a 6 kért próbálkozós hónap eredménytelenül. Egyébként nekem is termeli a nyákom a spermiumölő anyagot. :( Nem is tudom miből gondoltam, hogy most átjut akár egy is. Na mindegy.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Gabóca! Köszi, jól vagyok! Tegnap voltunk dokinál és a baba jól van és már kész emberke. Olyan jó volt látni.
Àgi! Nekem lombikkal jött össze és elsöö próbálkozásra sikerült. Nagyon örülök, hogy elmentünk a meddööségi központba, mert ott igazán hozáértöök vannak. Èn a helyedben jelentkeznék ott.
Egyébként, nagyon aranyos a kis babád.
molkata
 
 


Molkata :)
Aranyos vagy. Az én előzményem Domival, hogy 2,5 évre jött össze és meddőségi centrumban inszeminációval. :)
Ma bejelentkeztem kistesó miatt.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Akkor már úton vagytok a kistesó felé. Biztos sikerülni fog!
molkata
 
 


Na holnap megyek a dokihoz vérvételre és megbeszélésre, majd mesélek mi volt.

Képzeljétek Dominak a pókcsípésének a helyén tályog alakult ki, ma megyünk a Heim Pál sebészetére.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Megjöttünk a Heim Pálból. Kapott egy párakötést Domi és szombat reggel éhgyomorral kell vinni és altatásban nyitják fel, de ahogy felébred jöhetünk haza.
Amúgy egy kis hős volt mert alig sírt amikor piszkálták neki.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ma dolgozom utóljára. Azért hetente igyekszem majd benézni, és írni nektek, meg jó lene tudni, hogy kivel mi van.
Otthon nincs net, azért vagyok így kétségbeesve. Talán jövőre összerakunk egy betárcsázósat, de nem biztos. Félek a függőségtől, voltam már. :oops:

A jó hír: KISFIUNK LESZ!!!


Kislányt éreztem az elejétől fogva, hát jól megviccelt a kis kukis. :D
De teljesen mindegy volt, nem szerettem volna jobban kislányt csak ezt éreztem. Még jó, hogy megmutatta magát, nem a szülésnél derült ki.
Apa is nagyon örül, bár neki is tök mindegy volt, csak minden rendben legyen. Vannak ismerősök, akik mind fiút jósoltak, én meg mondtam, hogy lányt érzek. Erre most mind telepofával mondja, hogy nekik lett igazuk. Én meg gonosz vagyok és azt mondom, hogy nekik igazuk lett, nekem meg kisfiam. Ki járt jobban? :lol:

Minden jót Nektek és igyekszem gyakran jönni!

Puszi: Vica és Ati-baba
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! Gratula.
Àgi! A kis Domi valóban nagy höös volt. Biztos sokat izgultál te is miatta.
Majd írd meg a vérvétel eredményét.
molkata
 
 


Ági!Jujj!!Mi volt a műtétnél?Meddig tartott?Domi jól van?
DE sajnálom micsoda pók csípte meg szegényt! :x :x :x
Nektek meg is mondták ha fél évig nem jön össze akkor mennetek kell vossza?Ünnepek után én is elmegyek a dokimhoz és ezt a változást is megbeszélem vele,hogy akkor most mi is van!!
Mit melózol otthon?

Vica!Gratulálok a kis kukishoz!!
Vendég
 


Szombaton voltunk a Heim Pálba. Gázzal altatták Domit, feltárták és egy csövet helyeztek el benne, hogy tisztuljon és egy nagy kötés tettek rá. Utána még 2 órát kórházi osztályon töltöttünk, az altatás miatt.
Vasárnap reggel mentünk vissza kötéscserére és azt mondták a csövet is kiveszik de nem vették mert még mindig tele volt gennyel. Ma ismét voltunk kivették a csövet és most már csak ragtapaszt kapott. Szemmel láthatóan szebb lett. 2 nap múlva megyünk ismét.
Hál istennek Dominak nagyon jó a kedélye. Nagyon jól viselte a dolgokat.

Gabi :)
Nekünk a doki azért mondta, hogy 6 hónap után menjünk vissza hozzá, ha nem sikerül, mert ugye nekem Domi sem spontán sikerült. Sokszor egy terhesség rendbe tesz dolgokat bennt, de valószínűleg nem is tudok spontán teherbe esni ezért a doki szerint kár próbálkozni. Kell sajnos az orvosi segítség.

Munka : Apósom vállalkozásába segítek be. Árajánlatokat írok és ezekkel a megrendelésekkel stb foglalkozom. Itthon csinálom, mivel ugye az ő vállalkozása Szolnokon van.

Vica :)
Gratulálok a kisfiúhoz. Amint látom már a neve is megvan. :)

Molkata :)
Persze megírom majd a vérvétel eredményét. 11.-én megyek vissza megnézi van e spontán peteérésem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Jujj ez nem lehetett kellemes!És Gratulálok,hogy Domi ilyen jól viselte! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az összes pókot ki kellen írtani!! :evil: :evil: :evil:
Akkor ez nagyon jó meló otthon is vagy nem is megeröltető!! :D :D :D Szuper!!
Vendég
 


Hát igen van akinek rendbe tesz dolgokat egy terhesség van akinek nem!
Remélem hamar sikerül a kistesó!!
Vendég
 


Szegény kis Domi! Nem is gondoltam volna, hogy egy pókcsípés ilyen veszélyes lehet.
molkata
 
 


Boldog December 6.-t mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Megint nagy a pangás.

Voltam hétfőn dokinál. Hormoneredményeim rendben, csak a pajzsmirigy nincs. Úgyhogy még a héten felkeresem a pm dokimat, mert lehet növelni kell megint a gyógyszeradagot.
Nem volt egyetlegy tüszőm sem. Pénteken megint megyek, hátha addigra már lesz.
Hétvégén meg elutazunk Ausztriába. Tök jó lesz már várom. Elmegyünk Bécsbe is és megnézzük a karácsonyi forgatagot.

Lányok ti milyen menüvel készültök a karácsonyra?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!De jó lesz nektek egy kicsit kimozdulni!!Irigykedem megint!! :lol: :lol: :lol:
Akkor ezek szerint újra azok a dolgok jönnek mint Dominál?
Úgyis össze fog jönni a kis manócska!

Mi veszünk két csirkét(élőt) majd a Balázs levégja meg halat.
Sütök kókuszkockát és almáslepényt!Többet nem,mert anyós úgyis sütöget!!
És te?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: