Új privát üzeneted érkezett!

Nem is mondtam még,h gyermekemnek lírai vénája van! :shock: :lol: kb.három hete Petőfi Füstbe ment terv című művére,Halász Judit előadásában szunnyad el! :D úgy történt,h táncikáltam vele és amikor ez a dal jött,hát megmondom őszíntén én is kicsit meghatódtam-szerintem ezt érezhett meg-a vállamra hajtotta a fejét és elpilledt.azóta minden elalvás előtt ez a koreográfia,meghallgatjuk kétszer együtt,aztán leteszem az ágyába,még kétszer visszarakom neki és már alszikál is! :D :D :D
mikor utaztunk húsvétolni a lemezt is gondosan elcsomagoltam és tesóméknál is gond nélkül elaludt így!!!!!!!!!!! :)
és még egy kis csemege:kimentem vásárolni,nővérem maradt vele,gondolta berak vmi zenét neki és ez a zene az volt,amit én hallgattam,mikor még pocakban lakott (most testvérem vár bébit,gyorsan megszabadultam a lemeztől :oops: ,mert szerintem szörnyű :oops: ).nővérem szerint földöntúli mosoly lett a jutalma!!! :D :D :D tutira megismerte.én meg bunkó módon elpasszoltam a lemezt :oops: hát anya az ilyen?! :shock: :wink: :lol:

na most már jöjjön valaki,mert úgy érzem blogolok :shock:

Kép
bringababa
 
 


most kapcsolok Gabi :shock: ,Brendon vígasztalt???????!!!!!! édes pofa!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
bringababa
 
 


Rena, szerintem nem parazas, en sem adok ugy babapiskotat neki, ha nem vagyok ott, mert elofordult mar, hogy fulladozott, nem mondom hogy tuti megfulladt volna, ha nem segitek, de Elina meg nem eszi ezeket (kenyer+babapiskota+kifli...) olyan tudatosan, inkabb meg csak ismerkedik vele.

Nalunk etetoszekben zajlik az eves mindig, o ezt szokta meg, kanalat neha adok a kezebe, de inkabb eldobalja.
Meg en adom neki, akar belenyulkalni, van hogy sikerul is neki, de nem azert hogy a szajaba rakja meg, csak kenegetni.

Nalunk esik az eso, nagyon gaz, nem igen tudunk asszem setalni.

Ma soskat keszitettem neki, delutan is azt kapja, mert annyi lett, nagyon izlett az en cicamnak.

Hat nem igen tudom hogy lesz majd a majusi szulinap, mert mindenkit osszeereszteni nem kene...mar most felek tole...

Van egy barom folottunk, aki fur, felujit kb. masfel-ket eve.
Kerdem en mit lehet egy 60-65 nm-es lakason ennyit szuttyogni?
Persze mindig a leglehetetlenebb idoben kezdi, pl. ma delben.
Aaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

KépKép
horilda
 
 

 
 

Sziasztok!
Mi is vagyunk, visszaolvastam, de még mindig nincs túl sok időm.
Anyum ma jön haza a kórházból, 6-ra megyünk érte Debrecenbe. Több mint 2 hétig volt benn kétoldali tüdőgyulladással.
Nagyim sincs még a topon, lassan egy hónapja fekvőbeteg, azért némi javulás nála is van, kicsit erősödött, de most kivizsgálásra be akarja utalni a doki. Úgyhogy lehet nemsokára váltja anyut....

Húsvétra azért elutaztunk végül Egerszalókra a barátainkkal, már le volt szervezve a progi előre. Kicsit szégyelltem magam, de az öcsém tartotta a frontot itthon.

Blanka még mindig nem áll, nem jár. Csak ül és mászik ezerrel. Mostmár "rendesen" is tud ülni, mindkét lábát kinyújtva. De azért néha még behajlítja az egyiket, nosztalgiázik biztos. Mondja, hogy baba (igaz, mindenre azt mondja, aminek szeme van), apa (anya-t azt persze nem), pá-pá. hoppá. Nagyjából ennyi a szókincse.
Kezdik érdekelni az állatok. Ha meglát egy kutyát vagy egy macskát, nagy halandzsázásba kezd rögtön. Eddig észre sem vette a kutyákat, macskákat. Ja, és egy alkalommal követett egy hangyát. :lol:

Összegyűjtöttem, amikhez írni akartam valamit, bár már lehet rég túl vagytok ezeken.

Ági,
Folteltávolításról: nekem a dm-es mosószappan (vagy folttisztító szappan, nem emlékszem minek is nevezik) vált be. Bedörzsölöm vele a foltot, aztán áztatom 1-2 órát, kimosom a szokásos módon és kész, folt nincs. Eddig nekem ez elegendő volt.
Az előkékkel nem nagyon szoktam foglalkozni. Ha foltosak, hát foltosak. Azért használjuk őket, hogy azok legyenek foltosak és ne a gyerek ruhája. Néha azért azokat is szoktam áztatni egy nagyon enyhén domestos-os vízben, aztán kimosom, és elég jól néznek ki.

Márti,
Blankának is csak 2 foga van még mindig. Pedig már egyszer látni véltem, hogy jön a következő, de tévedtem. Mi is próbálkozunk azért a darabosabb kajákkal is, kicsi haladás van is, de még mindig a pépes az igazi!

Bringa,
Mi Humana Baby Fit tápszert eszünk. Blankának sem ízlett a HA tápszer, csak banánnal összeturmixolva ette. Doktornőnk ajánlotta ezt a Baby Fit-et, ez már alapból tartalmaz 20 % banánt. Ez nem HA, de a doktornő szerint mehet már ez is, eddig nem is volt gond vele. De lassacskán váltanunk kell, ezt 1 éves korig lehet felíratni támogatással. Utána azt hiszem a recept nélkül kaphatók közül kell majd választani valamit. Biztos valami banánosat fogok venni, nálunk az a nyerő.

Ilda,
Nálunk is hasonló az alvás, mint Ágiéknál. Délelőtt 11 körül elalszik, ez az alvás 40 perctől 2 és fél óráig terjedhet, nagyon változó. Kiszámíthatatlan. Sose tudom, mihez fogjak hozzá, lesz -e időm befejezni? Aztán a délutáni alvás a délelőtti alvás hosszától függően, 4 és 5 között kezdődik, hossza 1-1,5 óra maximum. Este viszont mindig elalszik fél 9-9 között, és reggel fél 7-7-ig nyomja, 1-2 kisebb felsírással. Úgyhogy nem panaszkodom.

Mi még nem voltunk játszón, de kerti és szobai hintát már próbáltunk és nagyon bejött. Homokozót, csúszdát én még nem mertem, bevallom meg sem fordult a fejemben. :oops: De mostmár elgondolkodom rajta....

Gabi, gyógyuljatok meg végre! Este megpróbálok privit írni Neked, ha lesz időm (babakocsi-lábtartó ügyben).

Viktóriának gratulálunk a lépegetéshez! Ügyes nagyon!

Cipővásárláshoz kapcsolódóan íme egy link:
http://velvet.hu/poronty/2006/10/23/a_baba_elso_cipoje
mary74
 
 


Kinövesztett két újabb fogat Lili,a két felső szemfogait :lol: :mrgreen: így most már nyolc fogúak vagyunk! :D nagyon rendi volt,észre sem vettük.
Köszi Mary a tippet,reméltem,h vkitől kapok vmi tanácsot ezügyben,nem is kellet csalódnom! :wink: :)
Jól értem,h Blanka nélkül voltatok húsvétkor?vagy arra gondoltál,h családdal kapcsolatban tartotta tesód a frontot? :roll: mindegy is,mert szerintem biztosan rátok fért! :wink: Mielőbbi gyógyulást kívánok anyudnak és mamidnak is!!!!! az én nagyikám is kórházban van,leesett az ágyról,eltört két bordája,jaj úgy sajnáltam :cry: :cry: :cry:
Lili is nagy állatbarát!tegnap séta közben meglátott egy óriás uszkárt,"aki" ülve kb,egy fejjel nagyobb volt,mint ő állva és nagyon vicces volt,ahogy ott állt előtte és csak mondta-mondta neki a magáét :lol: :lol: :lol: minden galambot és kutyát meg akarna fogni,már a futással próbálkozik,h utol érje őket,de ennek mindig egy nagy esés a vége,majd egy dühös,igazi lábföldhözverőscsajos hiszti :evil: :twisted: :evil: :cry: aztán meg rám néz és esdekel a tekintetével,h valamiképp segítsek már neki :P

folttisztítás nálam vanish,áztatás és simán mosás.eddig minden kijött.én azt hallotam,h azok a foltok jönnek nehezbben ki,amiket már egyszer megpróbáltál kimosni folttisztító nélkül :roll:

Kép
bringababa
 
 


hol és merre jár a mi kis gazdasszonykánk?????????? :roll:

Kép
bringababa
 
 


Bringaaaaaa, én is adtam tanácsot-ami tőlem telt, úgyh most megsértődtem! :( :lol:

Rena, jobbulást Anyukádnak! balázs olyan nagyfiú már!

Mary, én is megnézném a lábtartót, ha teszel fel képet..csak úgy kíváncsiságból. :wink:

Hát én is próbáltam a vanish-t. Úgy látom csak nálunk nem jönnek ki a foltok. :cry: :cry: Komolyan a saját még nem is izgat, de a kölcsön kapott ruhákat olyan gáz lesz pecsétesen visszaadni. :oops: :oops: mondjuk ahonnan kaptuk, ott már elvileg nem lesz több gyerkőc, de akkor is. mé nem jönnek ki? Megyek is, lejárt a program. Most oxiaction gélt nyomattam közvetlenül a foltokra, mert csak a gépbe téve a múltkor nem ért semmit.

Kép
ági_bp
 
 


Bringa, ez melyik cd-je Halász Juditnak??? Érdekelne.
Tud valaki Cscsiről? És Dóriról??

Kép
ági_bp
 
 


Oh Ági,ne izéééj máááá'!léccciléccci!!!!!!!!bocsibocsibocsi!na!kérlek! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Azt hiszem ez a legújabb,az a címe,h "szeresd a testvéredet". komolyan mondom,nekem már hiányzik,ha nem hallgatjuk :shock: :oops: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Itt vagyok, itt vagyok, csak vissza kell olvasnom rendesen. :lol:
Gazdasszony nem tűnhet csak úgy el kérem szépen! :D :D

Egész nap pörögtünk, cipővásárlás, aztán játék itthon, pici alvás, aztán játszóterezés az új cipőben.

Hamarosan jövök, csak rendbeteszem a kis családom meg én is lefürdök. :wink:

Kép
niki30
 
 


:idea: :idea: :idea: na azé' mondom gazdasszonykánk! :shock: :roll: :wink: :lol:

milyen skárpit kapott Emma bébi?

Kép
bringababa
 
 


csúnya,rossz anya voltam :oops: :cry: már úgy elszoktam a hisztitől,h most este mikor rázendített rákiabáltam :shock: :oops:
így csinált: :( :cry: :cry: :cry:
én meg így: :evil: :twisted: :evil: :oops: :oops: :oops:
de aztán minden jó,ha vége jó,apa elvitte fürdteni,én olvastam egy cikket,lenyugodtam és mivel még korán volt,gondoltam inkább én rakom rendbe,legalább jól meggyúrmázom,bekrémezem,stb. olvastam két mesét neki,ezt már nagyon elpilledve hallgatta és nézte a könyvet,onnan is tudtam,h már fáradt,mert csak kétszer akarta kitépni a könyvet a kezemből :shock: :roll: :wink: :lol: ,aztán szóltam apának jöhet etetni és fektetni.addig nem is volt gond,míg csak átadtam neki,de mikor köszönés után hátat fordítottam neki,h kijövök a szobából,keservesen sírni kezdett és nyújtotta a kezét,közben cumival a szájában kiabálta,h gyeegyegyee,mégiscsak ENGEM AKART!megbocsátott nekem!!!!!!!!!!!!!!!!szeretem! :lol: :lol: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Niki!ne fürggyééééééééééé le!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Bringa!Hát nem érted?szejekke!!!!!!!!!!!!!!!azt mondta(szeretlek)
azóta is mondta már,mikor megölel.

Már jobban van,hála az égnek.
Állítólag a füle nem beteg,tegnap este folyt belőle a genny,azóta 38 fölé nem ment a láza.kopp-kopp-kopp.
Hiába vittem fülészetről fülészetre,hogy egy ideje ököllel üti a fülét,azt mondták,egészséges,csak egy rossz szokás.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Bringa, had jegyezzem meg, le a kalappal, h. milyen kis aktív lettél mostanság!:)
Egyébként meg ma jól elblogolgattál magadban! Tartottad a frontot!
Ne fürgyééééé le, háhhh ez jó!:)
Lili imád téged, hm, ez nyílvánvaló. Anya csak egy van:)
Ezek nagyon jó érzések.
Füstbe ment tervre andalogtok? Háhhh, ez jó! Kis lírai kiscsillag! Muti már róla fotót!

Doo, 8 lépés??? Hát ez a kislány elindult. Hát akkor már nagyon elkél az a kiscipő.

Rena, minden jót Nektek!

Gondolkodtam ezen az "én gyerekem ezt szokta meg" dolgon.
Ilda, Te is írod, h. etetőszékben eszik Elina, mert ezt szokta meg. Hát nálunk is ez volt megszokva (szépen magyarosan),
de aztán valahogy leszokott róla. Persze eszik ő etetőszékben is, csak nem mindig hajlandó.
Szóval hiába szoktatom én erre-arra, ha ő nem hajlandó egy idő után...
Olyan szintű akarata van.
Viszont! Egész jó étvágya van másfél hete, azzal most hála isten nincs gond. Hozzáteszem, át kell vernem őt, bébiüvegbe kell beletennem bármit főzök neki.
Ha tálkából adom, sokkal nehezebben fogadja el.

És akkor a mai vásárlás eredménye:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?productid=174230&groupid=30&mainid=2
Az áruk horrorisztikus.
Még ez volt árban a legkedvezőbb.
Ma ki is próbáltuk, játszón tipegés, coooool!

Az elmúlt napokban tök nehezen tudom elaltatni Emmát. Pedig kifárasztjuk. Ma is másfél órát aludt napközben össz-vissz, és este egy órán keresztül altattuk, forgolódott, hisztizett, játszott....
Az éjszakákról ne is beszéljek. Katasztrófális. Óránkénti cici, kivagyok! És csak azzal hajlandó visszaaludni.

elküldöm.

Kép
niki30
 
 


Gabi! :lol: :lol: :lol:
értem én,értem! :shock: és irigykedem is rendesen!!!!! :oops: :lol: örülök,h javulgat,bár ez a fülből genny,brrrrrrrrrrrrr,nem túl jó hír :( puszi neki,sok!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Gabi!
Hogy? Folyt a füléből a genny? :shock: És üti a fülét?
Nem nézeted meg mással is?
Nehogy baj legyen belőle. :roll:
A fülfájás rohadt szar.

Kép
niki30
 
 


Uh,Niki ez mesepéééééééééééész!!!!!!!!!!!!
én is most molyolok játszós cipőt,mert nekünk is superfitt az egyik,nike a másik és hát kicsit sajnálom őket a homokózóra :? :oops: mi még a frankó áron vettük meg :shock:
a vaterán elég jók vannak,párat már ki is néztem! :wink: :lol: azt hiszem ez lesz a legújabb gyengém :roll: amúgy is cipő mániás vagyok,de Lilinek venni még jobban élvezem! :D olyan helyesek ezek a kis pipellők!
Köszönöm,igyekeztelek pótolni :wink: ,de már azt hittem magamra hagytál :shock:
most megyek,mert az áldozatom itt toporog mögöttem,jönne msn-re :evil: :twisted: :evil: Lili lerántotta a laptopját :shock: ,így most megint egy gépünk van..... :?

jó éjt!

Kép
bringababa
 
 


8 lépés - de azért ilyen csak egyszer volt eddig :roll: gondolom, néhány héten belül bekövetkezik h folyamatosan, hosszabban jár majd, de addig én nem akarok rá cipit adni... de lehet h kerseünk majd a szülijére, csak nem vesszük föl :wink: bár őszintén szólva én azt sem tudom h hol lehet babacipőt venni :oops:

ma csúszdáztunk. nem volt túlzott sikere, úgyh hagyom egyelőre. különben ez a csuszi olyan alacsony h simán fel tudtam tenni a legmagasabb pontra, pedig nem vagyok egy langaléta...

mary, rena - jobbulást a felmenőknek!!

gabi, jaj ez a fül-mizéria! :cry: szarul hangzik, de ha jól gondolom ez a genny ürülés azért inkább már a javulás jele lehet, hm?

niki, én vmiről lemaradtam: mi ez az etetőszékes etetés téma? én is "érintett" vagyok: enyém sem nagyon ül meg egyhelyben. nekem nem is gyerekem van, hanem egy sajtkukacom!! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Bringa, cipőmánia? :D Készítsd a pénztárcádat! :D
3 cipője is van Lilájnak?
Én egyelőre egyet vettem, tavaszra, ezt szétnyűheti, úgysem tudjuk sokáig hordani.

Mary, ne haragudj, Neked akartam még reagálni.
Kitartást és sok erőt kívánok a családodnak és Neked!
Blankát pusszantjuk!

Doo, én sem itthonra vettem a cipőt neki, hanem h. ha játszóterezünk, le tudjam tenni, tipeg pár lépést, leállítom a homokba, ott molyol, mégsem olyan cipőben teszem le, ami nem tartja a bokáját.

jövök még reag, csak nem hagy a kis disznó...

Kép
niki30
 
 


Jó reggelt!

Doo!én is érintett vagyok,pont úgy,mint Niki! :shock: rám már nem is figyelsz :cry: :lol: csak arról beszélgettünk,h sem Emma sem Lili nem akar már etetőszékben enni.Pedig ők is abban kezdték :roll: Igazából én már nem is küzdök vele.A legújabb csalafintaságom,h a legalacsonyabbra állítottam a széket,így ki-be tud mászni belőle,a falatokat akkor kapja,amikor éppen benn tartózkodik! :wink: :lol: Lili is sajtkukuac,de így mindkét igénye egyszerre van kielégítve!egy falat be,Lili székből ki.lenyel,visszamász,bekap,rág és kezdődik elölről. :D és egyáltalán nem olyan hosszadalmas,mint ahogy hangzik!sőt!!! :lol:

Nézz körül cipőügyben a vaterán!tényleg nagyon jók vannak!első cipőnek én vmi könnyű lenvászon felsőrészű,csúszásgátló talpút javasolnék,pláne,ha Vikin még nem nagyon volt cipő.nem igazán szokták kedvelni a sajtkukacok :? :D Lili is csak mostanra fogadta el,h van a lábán vmi,majd 6 hét kellet hozzá.és gondolom mostanra is csak azért,mert már összeköti a csavargással,sétával.mert ha elfárad és már sokat borul,akkor még mindig leül a földre és verdesi a lábát a betonhoz,fűhöz,meg akar szabadulni a cipőjétől! :evil: :twisted: :evil:
Asso,Elefanten,Superfitt,Siesta,ezekben nem nagyon csalódhatsz-jó márkák!és most ovastam,meg is néztem már,h a Scholl is elkezdett bébi cipőket gyártani,az áruk igen borsos,15ropi,de két méretig használhatja a baba.jól néznek ki nagyon!ja és van még vmi lengyel márka is,ennek az ára tök jó 2500-4000ig vannak a vaterán,viszont erről nem tudok semmit,ha esetleg vki ez ügyben nekem szolgálna felvilágosítással,hálás lennék!!! :wink: :lol: Zetpol-azt hiszem így írják :roll:

Kép
bringababa
 
 


Kár,h Vikinek nem jött be a csuszi,de szerintem ő nagyon hasonlít Lilire és mindenhez idő kell neki,míg igazán megismerte.....vagy tévedek? :roll:

Niki!igen tudom,lehet nekem csak egy bocskorra fussa majd :shock: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Niki!ígérem dobok képet,csak ez a kicsínyítés,jaj ezt nekem úgysem hagyja Lili! :shock:
már megint ezt írja:hiba történt :evil: :twisted: :evil:

Kép
bringababa
 
 


Kép Kép Kép

ezek még februáriak,ezeket találtam meg a gépen,de lövök még újabbakat is...........

Kép
bringababa
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben ,de most még álla bál börze + feltöltés + iskola...

Nah szal tudjátok a szokásos.

De csak annyit írok gyorsan, hogy látom cipőztök.. mi is. Tök sokat gondolkodtam milyet kéne venni, és megtaláűltam az igazit a legmegfelelőbbet..nézzétek meg ti is! :)

http://www.liliputi.hu

Pussza, majd jövök. Betegek gyógyuljatok, gyerekek járjatok! :D :D

Hiányoztok és imádok mindenkit, majd mindent elmondok egy alkalmas 10 percben! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


És akkor most a legújabbak:
Kép Alexámmal

Kép

Kép ez olyan ksi művésziesre sikerült...

Kép ez a legújabb kedvencem

Kép

Kép így tipegek

Kép
bringababa
 
 


Szia Bogy! :lol: :lol: :lol: hívlak majd átadás-átvétel ügyben! :D

Kép
bringababa
 
 


Remélem Niki kielégítettem a vizuális ingerenciádat! :wink: :lol: na meg azt is,h nem voltam túl sok(K)!

Kép
bringababa
 
 


Első cipőnek is, mindenképpen olyat jó venni, ami tartja a bokáját. És lehetőleg még senki lábán nem volt előtte...a vaterán használtakat árulnak? Vagy van új is? A SUPI cipők is nagyon jók!! Újpesten az Árpád úton, Venomed kft, vagy valami ilyesmi a bolt neve, ahol kapható.

Lili csudaszép és nagyon huncut, "a szeme sem áll jól" :wink: :wink: Jó volt látni!

Kép
ági_bp
 
 


Ági! :lol: :mrgreen: :lol:
vannak újak is!ott láttam azt a lengyel márkát is.nézz körül nagyon helyesek és tényleg baráti áruk van.

Kép
bringababa
 
 


Bogy, már hiányoztál! :cry:

Ezt kocsicipőnek vetted? Mert ez járásnál nem tartja a bokáját. :roll:

Bringa, Lili nagyon édes! És hogy áll/tipeg! Milyen ügyes!
Alexa meg kész nő, basszus! :shock: Mennyi idős is?

Ági, ezt az újpesti boltot mondhattad volna előbb is basszus:(

Kép
niki30
 
 


15 Niki és leginkább ez a basszus! :shock: :roll: :wink: :lol: most márciusban töltötte a tizenötödik szülinapját.s

Kép
bringababa
 
 


A VÉGE MÁR LILI VOLTÍ!Ő IS KÜLDTE EL VHOGY :shock:

Kép
bringababa
 
 


Ricskónak nagyon boldog első nevenapját!!!!!!!! :lol:
Lorci,remélem legalább olvasol!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Niki, bocsi :oops: nem volt szándékos, hogy "elhallgattam". De szandit még vehettek ott! :wink:

Ricsikének boldog névnapot!!

Kép
ági_bp
 
 


Ági, oké, semmi baj :) :)

Ricsikének boldog névnapot!

Lorci, mi a helyzet a házzal? Pakolásztok?

Alexa akkor már viszi haza a fiúkat, mi?! :wink:

Kép
niki30
 
 


hozza biza! :evil: :twisted: :evil: vagyis most szakított az első komoly barátjával,azt hiszem csak ezután jön a java :shock: :roll: :? :evil:

Kép
bringababa
 
 


Az tuti :)

Ki tervez nyárra nyaralást?
Balcsi, tengerpart?

Kép
niki30
 
 


Niki!én jelenleg maximum egy nappal előre tudok és akarok tervezni :? felvettem a veszélyre sötétedő napszemüvegemet és még homokba is dugom a fejem,ha a jövőre kell gondolni.......... :? :cry:
Hát Te?vagyis Ti?

Kép
bringababa
 
 


bringa, én is azt akartam írni h még a holnapot sem tudom előre tervezni, nemhogy a nyarat!!
különben jól látod, Viki valóban olyan lassan-de-biztosan-megbarátkozós fajta. pl több olyan játéka is volt, amitől eleinte tartott, mostanra meg imádja! :shock:
Alexa gyönyörű - Lili nemkülönben!!! :D :D nagylányod sztem nagyon vagány, de mégis igen finomlelkűnek tűnik. és szépen sminkeli magát :) döbbenet h ekkora lányod van! Neked is, mi? :wink: Lili meg egy szívtipró dögös csaj lesz sztem :lol:
hááát, cipő ügyben nemtom, mit csináljak. momentán még a te javaslatod (textil felső, vékony, csúszásgátló talp) tűnik a legéletszerűbbnek, de akkor mi lesz a bokamegtámasztással?! :roll: cipőnézéskor persze h bőgött :? asszem, egyhamar nem lesz cipije! :roll:
Vendég
 


Én úgy tudom, h. tartania kell a bokáját, vagy rosszul tudom?!

Jah, h. még a holnapot sem tudjátok :lol:

Mi barátnőmék nyaralójába megyünk le, úgy mint tavaly.

Kép
niki30
 
 


Én naggggyon szeretnék elmenni nyáron Szoboszlóra, vagy hasonló helyre, de Szoboszlót nagyon szeretem. :) Majd meglátjuk...

Niki, jól tudod. Tartania kell a bokáját. Bár szerintem lehet annyi kompromisszumot kötni, hogy amíg nem jár jelentősebb távokat és inkább csak a homokozóba kell valami lábbeli, addig nem kell a legdrágábbat megvenni.

Alexa szakított a kis barátjával? :shock: "Aki miatt" nem költöztetek el messzire?

Kép
ági_bp
 
 


Szép jó reggelt! 8)

Köszönöm a bókokat lányaim ügyében,nagyon jól eső érzés :oops: :D
jaj,de most olyan nagy gondban vagyok :roll: igen Ági,ez az a fiú.de én számítottam rá,h lesz még néhány körük-sőt bíztam is benne titkon.jó hatással van/volt rá a fiúka és hát az sem utolsó szempont,h amíg ő van,addig nem kell rettegnem a nagyon vagány,nagyon mtoros,nagyon húsz évesektől,akik esetleg rá vetnék magukat :oops: :shock: DE!van egy másik srác,aki már évek óta odavan Alexért,egy suliba járnak,kicsit miatta is volt a szakítás-féltékeny volt a barátja-,és akivel azóta sülve-főve együtt voltak,gondolom ismerős a helyzet,tudjátok miről beszélek :roll: és most tegnap beszéltek a régivel,ma találkoznak.én pedig nem tudom hogyan magyarázzam el neki,h nem szabad mások érzéseivel játszani,úgy h ne forduljon el tőlem :roll: azt mondja egész idő alatt ő mondta a fiúnak,h csak haverok-ehhez a srác tartotta is magát,de lerí róla,h sültszerelmes Alexába....nem akarnám,h ilyen emberke váljék belőle,aki kihasználja mások érzéseit.persze mondtam neki,h az életben mindenki visszakapja,amit adott,meg h két szék és a föld,blablablabla,de szívem szerint beszélnék ezzel a fiúcskával,talán ha tőlem hallja elhiszi,h reménytelen ez a kapálódzás Alexa felé és tényleg csak akkor találkozzanak,ha ezt felfogja.úgy sajnálom szegénykémet.biztos minden nap úgy kelt fel,h na talán ma lesz már valami belőlük...és hát Alexámnak is próbálom minden lehetséges alkalommal elmondani,h görénység,amit csinál,de nem akarom mindig csesztetni,mert akkor inkább nem fog beavatni a kis életébe.
egyébként tényleg meglepő,h így viselkedik,mert vadóc ugyan,de tényleg nagyon finom lelke van-ahogyan Doo is írta-,a kicsiket és a szegényebbeket mindig gyámolította és kiállt értük,néha együtt sírunk egy-egy szívszaggató Naplós történeten.......
hát ez van.minden jó tanácsot hálás szívvel fogadok,talán ti kivűlről okosabbak bírtok lenni!

Szép napot! :wink:

Kép
bringababa
 
 


ja és cipci választás ügyében én leginkább a gyerek habitusát vettem figyelembe.és ez így jól bevált.próbáltuk a lábilag szuperrel,de azt elsőre el sem tudta viselni a lábán.olyan hisztit levágott,h öröm :shock: :? :evil: volt nézni :wink: ,mikor abban talpra állítottam.szép sorban mindegyiket kipróbáltuk,szandál,bokatartós cipő,eddzőcipő ugyanazzal a hisztire a végével.aztán jött ez az egyáltalán nem szakmai :wink: cipő,na ezzel megbarátkozott szép lassan.kezdte elviselni,h van valami a lábán.ezután kezdtem el először csak kis időre,aztán egyre többre a fent említetteket ráadni és talán mostanra szokta meg igazán :roll: azért amikor elfárad még mindig azt hiszi,h minden baj forrása az a fránya cipő,ott a lábán!!!!!!! :roll: :wink: :lol:

letettem aludni,szerintetek???????????? :shock: ELKEZDTEK FÜVET NYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRNI!!!!!!!!!!!!!! :evil: :twisted: :evil:
megdobálom mindjárt!legalább ne hagyná abba!

Niki!jó nektek,h így előre tudod!tavaly is jól éreztétek magatokat,emléxem :wink: :)
milyen volt az éjszakátok?

Kép
bringababa
 
 


Bringa, tényleg nagyon szép lány Alexa! No és persze Lili nem különben, és nagyon ügyine tipeg :)
Szerintem nem szerencsés a fiúval beszélni, te leszel a hibás ha beleszólsz, akkor is ha jót akarsz, majd a saját kárán megtanulja, és inkább most, mint 10 év múlva. Szegény... az első szívösszetörés a legszarabb, de túl kell esni rajta, szerintem mindnekinek megvolt, és mindneki túlélte (sokan már az oviban :wink: :lol: ) Jól szerintem nem tudnál kijönni belőle.

Niki, nagyon szép a cipi, és nagyon jó magas a szára, próbáltátok már? Emma hogy bírja?

Mary, Rena, remélem család egészségi állpaota javul. Olyan xar amikor már nem csak a gyerkekre, de a szüleinkre/nagyszüleinkre is nekünk kell vigyázni. Valahogy elvész az a gondtalan gyereklét, nem? Persze azért én vagyok a gyereke, de már többször szorul ő rám mint én rá.

Nálunk helyzet van :cry: Zsófi kedden megtanult felülni, szerda óta pedig mászik.Ez azért vicces, mert már egy hónapja áll, és már nagyon ügyesen oldalzva lépeget, azt gondoltam már soha nem fog mászni :roll:
A rossz hír, hogy kedd óta nem tudom elaltatni, csak egy órás ordítás után, amikor is elájul :? Éjszaka éjfélig fent van, 11 óra helyett csak 9-et alszik, naponta pedig 2-3 szor 20 percet, most már harmadik napja. Nem csoda hogy kész van, de nem tudom lenyomni. Ahogy letszem felül, feláll, és áll és ordít, már ringatással is próbáltam, mai nálunk soha nem volt divat.... semmi nem műxik, asszem újra kell aldunia tanulni :cry: Még jól bírom idegekkel az ordítást, vannak tartalékaim szerencsére, az elmúlt hetek nagyon jók voltak.

Na megyek kihúzom újra a lábait maga alól,...
pici76
 
 


Mivel én megyek vissza dolgozni, a hátralévő két hónapot gondosan megterveztem. Megyünk egy hétre Sümegre a jövő héten a Kapitány hotelbe , aztán május elején hosszú hétvége Pécsre, és június első hetében egy hét Olaszország, Caorleban, tengerparton. Mindet Zsófistul természetesen, plussz barátainkkal. Nagyon jó kis appartmanok vannak Olaszországban, 2-3 éves építésűek, medence a központban, nagyon tuti, tenger 200 méterre. Ha érdekel valakit szívesen megadom a honlap címét.Mi barátainkkal bérelünk egy appartmant, így családonkként 250 euró körül van cakkum pakk a szállás egy hétre.
pici76
 
 


Na végre alszik :) Bogy megyek rendelni!
pici76
 
 


Bogyra, nagyon jól mehet az üzlet! Tegnap tele tettem a kosarat, de pont felébredt Zsófi, és nem tudtam elküldeni a rendelést, erre mára eltűnt az összes amit meg akartam venni :( Brühühü
pici76
 
 


Szisztok, most csak gyorsan.

Bringa, én is azt javasolnám, h. ne szólj bele a "nagyok dolgába"! :) Ez az ő meccsük, nekik kell lejátszaniuk. Picinek igaza van, saját hibájából tanul az ember, saját bőrén kell megtapasztalniuk.
Hm?

Pici, de jó, használjátok is ki azt a két hónapot, nagyon jól teszitek!
Ez az Olaszországi út nagyon jól hangzik, nem is vészes az ára.
Biztos nagyon jól fogjátok érezni magatokat!

Bringa, éjszaka:
Képzeljétek el, két napja (mióta a kiscipőt megvettük és természetesen ki is próbáltuk, kezdi megszokni)
nagyon jól alszik éjszaka. Nem tudom, h. ez összefügghet e a cipővel, h. leteszem, tipeg, elfárad, mit tudom én.
Fél 9-től aludt, fél 3-ig, akkor kapott kis cicit, aztán vissza és aztán 6-kor megint cicizett és aludt még 7-ig.
Szóval ez az egyhuzamban 6 órát alszom szindróma nem is tudom mikor volt utoljára.

Kép
niki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: