Új privát üzeneted érkezett!

Ildi jó hogy minden rendben!Kis husis akkor már a te babád is.
Köszi az infót.akkor kb az enyém is annyira van rövidülve,mert 31mm.Amúgy ez egyforma méret mindenkinél?Vagy alkat függő?Szerintem inkább utóbbi.
Akkor már nem kell feküdnöd?Na majd mond nekem is a dokim valamit jövőhéten,de én már rettegek.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is megjöttem a védőnőtől, kemény 105/70-es vérnyomim van, és 5 kg-t sikerült magamra szednem eddig.

Aki még nem volt ma kint ne is menjen, mert akkora szél van, hogy Aminát simán elfújja.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Bocsi nem 110,hanem 10kg.Csak fekve írok. :oops:
Már milyen nagy mindenki babája.Remélem Hanna is nőtt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Anita!
Biztosan nőtt!!!!Ne aggódj!Szép nagy baba lesz ő is! :wink:

Reny !
Én már voltam kinn,itt is jó nagy szél van...és lassan megintmehetek ki.Az elöbb it szállingózott a hó :shock: közben sütött a nap és fújt a szél :shock: Én meg csodálkozom h nem bírom ezt az időt 8)

annus11
 
 


Itt is egyik percben szakad a hó (vízszintesen a nagy széltől), utána meg 5 perccel süt a nap...

Gratula mindenkinek az uh-hoz!

Anita,
sztm a méhnyak hossza abszolút alkatfüggő, nekem múltkor 39 mm-t mértek.

Képzeljétek, ma vagyok utoljára. Péntekig akartam melózni, de a főnököm szabin lesz akkor, így a melót holnap át kell neki adjam, így pénteken már nem jövök :)

Novygirl,
az a 10 kiló egyáltalán nem sok a magasságodhoz sztm!!!
Én még áprilisban talizok a védőnővel, majd kijön házhoz - sztm ha Steve letámadja, többet nem is merészkedik el hozzánk...

Meg senki ne aggódjon, hogy sokat vagy keveset hízott, teljesen alkati kérdés.Na Esztó Te meg a malacfej :) Lüttyő vagy! :)
Mondjuk engem kis buddhának vagy gombóc artúrnak szólít a párom, múltkor poénkodott, mikor pisiltem, h lassan rá se férek a wc deszkára. Na mondom nem a fenekemben hordom azt a babát, úgyhogy remélem azért ráférek majd :lol: :lol:

emese1979
 
 


Emese, wc deszka :lol: :lol: :lol:
azért milyen aranyosak ezek a pasik...:) :) :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Emese,
Nekem sem kell már mennem, áprilisban meglátogat itthon. (Lehet, hogy kölcsönkérem Stevet :lol: )

Párodnak jó a humora, pedig rád aztán tényleg nem ment egy deka se a pocidon kívül. Én meg majd max. cserélek klotyideszkát :lol: :lol: :lol:

KépKép
novygirl
 
 


Álmos tényleg nagyon aranyos!

Holnap reggel én is megmérem magam, ha nem felejtem el. Nem tudom hol járhatok. Viszont most kb utolértem hasméretben a múltkori terhességet, eddig nagyobb volt jóval.

Maja most alszik először pellus nélkül, nagyon izgi :-)
Meg a boltban is pellus nélkül voltunk reggel. Veszünk neki a héten lépcsős wc-szűkítőt is, akciós a kika-ban, jópofa.

Emese
utsó munkanap! Tök jó. Nekem márc 31-én lesz 2 éve, hogy nem dolgozom. És lesz nagy búcsúztatás, ajándékosztás?
pumuklii
 
 


Pumukli,
állítólag majd elmegyünk ebédelni, meg kérdezték, mit kérek a Brendonból. Mondom mekkora értékben, mert tudnék választani :)

emese1979
 
 


esztó neked nem feküdnöd kellene?

anita én magamat fogtam vissza csak, de doki most is mondta, hogy ne ugráljak, meg béreljek darut:)

emese na nálunk ilyen búcsúzások nincsene, sőt ajándék se,. de mit is várhatnék 5 férfitól?:)

Éduánál is csak a férjem kolleganői vettek egy etetőszéket meg egy kengurut

pumukli drukk megy a pelusnélküliséghez, de nem sok változás most ez neki egyszerre?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi
nem tudom, mire gondolsz? Mi a sok változás?
pumuklii
 
 


Pumukli,biztos ügyes lesz Maja és száraz bugyival ébred!!!
Ildi azért pihenj!
Mesi rendesek a munkatársaid.Nekem nem volt ilyen a volt főnököm.Mikor megtudta hogy baba lesz,letolt hogy ha ő ezt tudja előre fel sem vesz.Mivel így nem tudok sokat dolizni.Egy cukrászdában voltam,egyedüli alkalmazott.Felvétel után 3 hónapra derült ki hogy babát várok.Közben ő is akart,de csak utánam 1 hóval jött össze neki.Úgy volt hogy 7 hónapos koromig dolgozom,de végül 5 hó lett belőle.Pont tél volt,ők meg nem fűtöttek.Én meg ott ültem a hidegbe napi 8-10 órát.Aztán beleuntam,de végül ő is becsődölt.Meg ajándék helyett jól átvert,mert miatta gyed helyett csak gyest kaptam.3 nappal lehúzott.
Na mindegy nem is idegelem magam vele.
Ma picit görcsöl a hasam,gondolom az idő miatt. :(
Ráadásul jól bekajáltam,igaz ebéd a tegnapi maradék volt,de apa bevásárolt a family frostnál.Krémgolyót és fánkot!Ennyit a kilókról. :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!

Te cukrászdában dolgoztál?
Én mindent megettem volna! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


anita pihenek, mert most ez az átlagnál kevesebb magzatvíz azért nem oké, bát doki csak az nst-t szorgalmazza, de most azon rágódok, hogy talán mégsem itt kellene csináltatni, hanem Miskolcon, mert ott a szomszéd szobában ott van az uh is és a dokim is:)

pumukli új ágy, szobatisztaság, tesó

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Az tuti, hogy engem nem sok dobostorta meg eszterházi élt volna túl :lol:

A Family Frostos krémgolyó az, amelyik kívül tészta, belül pedig csoki/vaníliskrém? az nagyon fini!!!

Ja, Pumukli,
elfelejtettem az alőbb, Maja nagyon-nagyon ügyi!!! Az elalvással hogy vagytok?

emese1979
 
 


Hát én is sokszor estem kísértésbe.De az itteni cukit nem úgy kell elképzelni mint egy városit.Sőt mi még túl drágán is adtuk a sütit,meg még a körülmények sem voltak szupik.Volt 2 asztal és 4 szék.Fagyi is volt,azt napi 10 gömböt tutira ettem,pedig a másik fagyizó itt a keresztszüleimé.Süti meg 3 naponta érkezett.Kb 5 féle és összesen vagy 40 darab.Üdítőnek meg igénytelen műanyag pohár volt csak.Ja meg sütis tányér és villa össz volt vagy 6 darab.Nagyon gáz egy hely volt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
korrekt lehetett a főnököd nagyon.. Neki aztán az a 3 nap nem sokat számított volna... Dehát gondolom az irigység, hogy Nektek hamarabb sikerült!
Azért elég sok lehetett az az 5 hónap, hidegben, meg gondolom sokat kellett ácsorognod is, most azért jóval többet tudsz pihenni szerencsére!!!

emese1979
 
 


Ildi nyugi,bizti semmi gond nincs a kevesebb vízel.Egyszer nekem is volt,Grétivel a vége felé,de csak annyit mondott a doki hogy uh előtt többet kortyolt a babó és az még nem termelődött utána.
A krémgolyót én csak vaniliás krémmel ismerem,de az!!Egyik kedvencem.
A cuki előtt dolgoztam pékségben is.Hajnal 1/2 4-től délig volt a munkaidőm.Én takarítottam a pékek után és én szolgáltam ki.Imádtam a friss kifli és pogi illatát.De sajna péksütiket nem árultunk.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!De aranyosak vagytok.Én azt hittem jól leszidtok majd a hitleri rendszabályozás miatt,amit drága férjurammal műveltem. :oops: De nem is megy ma edzésre.
:lol: Viszont kivagyok kicsit.Beidéztek tanumeghallgatásra a VPOP-hez a volt melóhelyemmel kapcsolatban. Ráadásul jövő csütörtökre az utcsó vizsganapomra.De szerencsére áttették péntekre. De azóta idegeskedem. Felhívtam a volt kollégáimat,akik már voltak, és elmesélték miket kérdeztek, de én már nem is emlékszem azokra a dolgokra.Komolyan.Én a múlt hétre alig emlékszem,nemhogy a 3-4 évvel ezelőttikre.Szóval azóta ezen agyalok meg idegeskedem. Biztos rendben lesz minden.De ilyen klassz nyugis körülmények között élmény tanulni.
Emese irigyellek bevallom.Már alig várom én is az utolsó napomat. Biztos megsiratom majd, de jól esne itthon pihengetni már. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,frenkiztek itt a 3 kilótokkal!!!Én már 15-nél tartok!!!!!! :lol: :lol: :lol: Akkorát nevettem,ahogy a mérlegre álltam.Most várom a kritikus 70kg elérését.De még nem sikerült. Persze ebből most 1kg kb az az 1l jégkrém,amit itt a nagy töprengés közepette befaltam. :lol: :lol: És még van 5 hét.Sőt,szerintem több is. Mi lesz vajon a vége?Hol fogok megállni?Kérem a téteket megtenni!!!! :lol: :lol: :lol: Na megyek,és próbálok a kádban tanulni tovább.Riki-cica értékeli a jégkrémet, mert mióta megettem itt kalimpál. Olyan drága!!Muszáj kijönnie onnan?????? :roll: :roll: :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hát elég volt az bizti.De milyen furi az élet,akkor nem keményedtem meg semmi.Most itthon vok,és tessék feküdnöm kell.
Meg ez a terhesség eleve másabb,nehezebb.Azt hiszem ha az első lett volna ilyen,most tutira nem szülnék.De jobb így!!!Ezek a kis pici manók mindent megérnek!Bármennyit szenvednék a lányaimért!!!!!!!!!!
Meg most lehet azért is nehezebb,hogy úgy összejött minden nekünk,mind anyagilag,munkaügyileg.Ugye 2007 novemberében pont nagy átalakításban voltunk,fűtöttük a falakat is hogy karácsonyra kész legyünk.Ja mi bolondok,télen építkezni. :shock: Minden ok lett volna ha férjem nem balesetezik.Akkor indultunk el a lejtőn.Sokáig táppénzen volt,aztán megszünt a munkahelye.Pedig a motorbaleset is munkahelyi volt.A biztosítónk is kilökte a nyakából a kártérítést,így kijött nekünk a 300 ezres csekk,amit most törlesztünk.Plussza rendőrség is megbüntette Sanyit 50 ezerre.Meg 1 hóra elvették a jogsiját is.
Na de nem akarlak ezzel terhelni titeket.Ez most valahogy kijött belőlem,bocsi.
Mostmár csak szebb idők jönnek!!Nem soká meglesz Hanna is.Az a lényeg hogy minden egészségesek legyünk!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle,
a VPOP-n muszáj megjelenned? Mert sztm. szülés előtt kb. 1 hónappal nem nagyon kötelezhetnek arra, hogy elmenjél, nem? Gondolok itt arra, hogy pl. telefonon nem lehet-e a tanuvallomást elintézni, vagy pl. miért nem jön ki a nyomozó???

emese1979
 
 


Száraz pellusra érbredt, szórólapos csávó felcsengette sajnos.

Hát igen, most volt pár változás. Vagyis ez a kettő, új ágy, ez nem nagyon hatotta meg, rá se nézett azóta a régire.
Bilizés az nagy változás, de ez is pikk-pakk ment, a pisi része. A többit meglátjuk.
A tesó meg még csak a jövő :-)

Emese
alvás nagyon jól megy mostanság.
pumuklii
 
 


Pumukli,
Maja nagyon ügyes kislány, büszkék lehettek rá!!!

emese1979
 
 


Na megjöttem dokibától!Hááát..

-keményedés,görcs:egyre több lesz
-frontok:egyre jobban fogom érezni(ennél is :shock: )
-méhszáj zárt(hurrá)
-baba:jó nagy
-magzatvíz:picit kevesebb,tehát ez szinte csak a baba(lehet ezért érzem olyan erősen a rugásokat is)
-"hogy fog magából kijönni egy ekkora,mondjuk 4,5 kilós baba"(jesszu,mondom ne ijesztgessen :shock: )
-"messze még a vége,majd májusban szülünk csak"(na neeee :lol: )
-jövőéten első ctg
-2 hét múlva köv ctg +uh
-szedjem a magnéziumot és a vasat

Hát amitől beparáztam az az hogy nagyon májust emlegetett...még csak véletlenül se mondta h jöhet elöbb :roll: remélem nem lesz igaza!!
A másik h hogy fog kijönni :( Azt hiszem kezdem magamat felkészíteni a császárra,bár nem mondott ilyet,de vhogy én nagyon erre asszociáltam :? :roll:

annus11
 
 


Annus.
nyugi, nem lesz semmi gáz. Simán ki fog jönn Iza :)

Ildi,
de feküdnöm kéne, de nagymama tempóban rakom a rendet. 7végén házavató buli és nem akarok minden apára hagyni, így is hajnal 1ig pörög majdnem minden nap.


Pumukli,
Maja nagyon ügyi :) tök jó, hogy ilyen könnyen megy.

Emese,
most már jöhet a pihi :)

nah, megyek folytatom a fészekrakást :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
igazából április 30 és május 1 között 1 nap van csak, és mégis más hónap!
Meg azért hallotunk már olyat, hogy nagy baba is simán kijött, szóval nyugi!!! minden ok lesz!

emese1979
 
 


Emese!Bent voltam pont a mostani főnökömnél,mert orvosi papírt akartam arról, hogy terhes vagyos,bla-bla,ne idézzenek be,és tanácsot kértem.A feleségének volt egy ilyen ügye,és csak halasztanák max,de akkor a gyerek mellől rángatnának el.Jobb rajta túl lenni. Meg így hátha a nagy has meghatja őket és nem piszkálnak sokáig.Szegény Riki,kihasználom. :)
Annus!Dehát eleve májusra vagy kiírva,nem?Miért akarsz előbb szülni.Élvezd ki,amíg bent van,mert utána meg nagyon fog tutira hiányozni!!Engem áprilisra írt ki,de én meg nem is bánnám,ha annyival túlhordanám, hogy esetleg májusi lenne. Gondolj arra, hogy ilyen jó dolga Izának soha többé nem lesz.Ne akard már siettetni őt! Hát azért reméljük csak nem lesz olyan nagy baba.Szegény!Attól én is félnék ám,de Riki aranyos kicsike, így ezen nincs mit aggódni. Már így is lehet császár, de azért az sem jó, ha egy 4kg-s baba feszít belülről.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus hidd el ügyesen ki bújik Iza!!Pihengess,aztán úgy sem tudsz!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,
meg ha befordul szépen Iza, akkor is a téraránytalanság (asszem íyg hívják) ami miatt császár lehet - de az sztm kisebb súlyú babáknál is előfordul, hogy nagyobb a feje mint ahol ki kell bújnia :)

emese1979
 
 


Hát köszi csajok,már befordultVagyis a feje most megint szépen lenn van,középen!
Nem akarom én siettetni,de így is olyan kis helye van...ha eléri a 3 kilót akkor várom idekinn szeretettel :lol: Reméélem h itt is legalább olyan jó lesz neki! :wink: :lol:
Amúgy legutóbb már áprilist mondtak nekem is...
Ja és azt hiszem beigazolódott amit sejtetem.Hogy az én dokim azért mondja mindig h milyen nagy,mert hozzám képest nagy a baba!A kórházi meg a 4D uhn meg azért mondják h pici,mert az átlaghoz képest meg az.....

annus11
 
 


Sziasztok!

hizás:
8 kg-nál stagnálok 2 hónapja... igy vagyok 60... viszont doki csodálkozott is, hogy hol van bennem a 2db 78-80 bpd-s gyerek :lol:

Annus!
en is kérek olyan meghivot a blogba :) irok pü-t
Vendég
 


Petra!
Ment!!!Tőled igazán hasznos infók jönnek mindig,azokat közzéteheted a blogban is!!! :lol: Úgyis te vagy az igaz Dr néni köztünk :wink:

annus11
 
 


Anita!
Praktikeres katalógusban pont most látom az emeltes ágyat 29 990ér!Picit olcsóbb mint a másik helyen!

annus11
 
 


Annus
nyugi, ki fog jönni ő rendesen. Annyi baba születik már 4 kiló körül, és simán, a feje ne legyen túl nagy :-)
Nem tudom ilyeneket miért mond, h nemtom hogy fog ez magából kiférni... Vicces ürge.
Jó az április is, mi is átcsúsztunk Majával.
pumuklii
 
 


Pumukli!
Amúgy a dokit nem olyannak ismerem aki riogatna,vagy parázna.Na meg nem úgy tűnt mintha viccelne...de lehet h csak én pánikoltam be a nagy baba hallatán...csak furi h már most ezt mondja!Pedig hol van még a vége! :lol:

annus11
 
 


Majd a 36 hetes UH-n már jobban látjátok (vagy nem tudom mikor kell menned legközelebb) a méreteket. 3 kg-os hízással nehéz elképzelnem, hogy 4,5 lesz a gyerek pár hét múlva. :-)
pumuklii
 
 


Annus köszi!Az ágy ma ett kész,méretre csináltattuk végül de ugyanolyat.22ezerért csinálták meg,holnap hozzák ki.Már csak matrac kell,meg hogy anya varrjon olyan függönyt alulra!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus!Pumuklinak igaza van.A 3kg-os hízással nem lehet ő olyan nagy.Meg hát hozzád képest mondta.Tessék nekem megnyugodn!Te vagy itt mindenki nyugi-mamája.Ha Te is pánikolni kezdesz,mi lesz itt!!!! :lol: :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus: ne aggódj, készülj a természetes szülésre, az is sokat számít, mire készülsz fejben!

Hízás: én 7 kilónál tartók, négy hete fekszem, azóta fél kilót híztam :lol:

Ma voltak itt anyuék, anyu kivasalt minden Fruzsi ruhát, rengeteget segített, szóval Fruzsi ruhái kész vannak, el sem hiszem :)

Ma nem nagyon tanultam, elaludtam Zsófival. Két napja nem alszom éjjel, olyan nagy szél van, Fruzsi folyamatosan feszít, rúg, és görcöslök éjjelente :(
Vendég
 


annus ez az uh is érdekes, nekem legközelebb a 38. héten kell mennem

petrus tanácsot kérek: szerinted felelőtlen vagyok ha itt helyben megyek az első 2 nst-re, igaz nem bízok ebben a dokiban, de e-mail-en elküldöm a sajátomnak a leletet értékelésre, vagy menjek Miskolcra, ahol az uh és az nst egymás melletti helyiségben van, és a dokim ott van?
Az átlagnál kevesebb a magzatvíz, igaz doki nem ilyesztgetett, de én megint olvastam a neten, bár ne tettem volna:(

Azt útálom az egészben, hogy mindig szerda délelőtt kell mennem, férjemnek meg akkor van a suliban a legtöbb órája, apámat nem rángathatom mindig, vezetni egyedül nem merek 35 km-t, busszal sem akarok menni, borzalom:(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó, tetszik a hajad:) ÉS nem vagy malacka, max csak te látod így, láttál te már olyat? Azért lassan a testtel azzal a takarítással, fészekrakással:)

császár, vagy természetes szülés nagy babánál:
Annus, nem mondott becsült súlyt? Nekem az a bajom, hogy mint kiderült, császárellenes a dokim és mondta több nála szült kismama, hogy mindent megtesz azért, hogy ne az legyen.. volt, aki 15 óráig vajúdott, és akkor lett majdnem császár... és nekem is hatalmas a baba, a múltkor azt mondta a doki, hogy akkora mint egy ház, és 4 kilón felül lesz... Én is szeretettel várom, ha már megszülethet... mondjuk a 35 héttől....

Süti:
Anita, de jó, cukiban dolgoztál? Én speciel szeretem a békebeli egy pár süti van a pultban cukrászdákat... legalább könnyű választani:) Most pl, ha csak egy féle lenne a pultban, azt is megvenném:)
Mi a párommal nagy cukrászda járók vagyunk... gyűjtjük is a jókat... a kedvencek közé tartozik: Vácott a Mihályfi cukrászda, Pesten a Daubner, Újpesten a Horváth, Érden a Pataki, Budaörsön a Szamos, Pilisvörösváron az Emil:) Ezekre a helyekre szoktunk menni kifejezetten sütitúrára... és akkor minimum 3 félét eszünk fejenként:)
De hogy hogy bírtál napi 10 gömb fagyit megenni??? Nem semmi:)

Szofi, olyan egyenes tudsz lenni, szeretem:) szőrös láb, stb.... :)

Petrus, nem csoda, hogy stagnált a súlyod, ott volt a látogatás tilalom, most meg a ch diéta.... hogy bírod? A volt szobatársam a kórházba megszülte az ikreket múlt hét pénteken. 1900gr, és 2500grammal, a 37. hétre, mindenki jól van.. :) És a 24 héttől volt kórházban, én épp akkor voltam vele, mikor 30 hetes volt....
Hogy állsz a beszerzésekkel?

Lányok, én szeretnék légzésfigyelőt és bébiőrt. Azt vegyük, ami 2 az egyben? Mennyiért érdemes ilyet venni?

Hízás: én most már 5 kilónál tartok, a 31. hét elején. A derekam hátsó részénél most már van mit fogni, meg a combi-fenék részen... és persze a hasam nőtt... (meg benne a baba:))

Én még ennyire nem keményedtem soha... egyre rosszabb... már 10 percenként is volt, fekve is, volt olyan óra, hogy 6... Most már jobb.... ez 3 órája volt...

Edua, én elmennék Miskolcra a helyedben.

Lányok, most akkor én is hadd panaszkodjak: a párom nem mer bejöni a szülésre, és a barátnőm meg fontosabb elfoglaltságot talált magának jövő péntekre, amikoris úgy volt. hogy legurulunk itt a domb aljára 1 egyszeri szülőpozíciós- légzéstanfolyamra, a jógaközpotba, ahol az is kellene,hogy menjen, aki bent lesz a szülésnél. mots szóltam neki, és nem ér rá. azt nem mondta miért nem, de nekem lehet, hogy ez az utsó alkaolm, hogy mehetek erre a tanfolyamra,csak 2-3 hetente van... így hogy számítsak rá a szülésnél? Akkor inkább elhívom a diákom, aki felajánlotta, hogy szivesen bejön velem a szülésre... őrá tuti lehet számítani....
vanni
 
 


Vanni!
Akkor jó kapcsolatban lehetsz a diákoddal ha ő megy be veled szülni :shock: Férjecskéd bizt ki akarja ahgyni?Na nem mintha ez ba lenne! :wink: Szerintem mindenképp menj el a tanfolyamra!!!

Az én dokim se császáros!Sőt!Hallottam már pár szüléstörténetet aminél ő volt a doki,Volt olyan h már rég megcsászározták volna a csajt,mármint az ügyeletes,de a dokim nem engedte és végül meg is lett a baba természetes úton!

annus11
 
 


Szerintem az se baj, ha nem megy a légzéses tanfolyamra.

Na a Horváth cukiba majd járhattok a babával is, jó kis játszóházuk van :-)
pumuklii
 
 


Panndi!Nagyon ügyi vagy, jól haladsz akkor a dolgokkal!!Hogy állsz a tanulással??Képzeld az áprilisiaknál is van egy kismama, ő 30-án államvizsgázik Gyöngyösön.Szegénnyel jól kipanaszkodtuk magunkat egymásnak, hogy mennyire unjuk már az egészet.
Az én dokim se császár párti, de ahogy észrevettem nem kockáztat fölöslegesen sem. Pl.ha Riki marad faros,akkor ő nem kísérletezik sem megfordítással, sem egy kockázatos faros szüléssel, hanem császároz.
Edua! Neked kell érezned a vizsgálatot mennyire pontosan csinálják.Nekem majd 1-én lesz az első NST,így azt sem tudom milyen, így nem tudok tanácsot adni hova menj.
Vanni!Tényleg nagyon közeli viszonyban lehetsz a diákoddal.Én őszintén szóla a férjemen kívül senkit sem engednék be.Még anyut se. Ő az egyetlen,akire ez tartozik szerintem, de én eleve gátlásos is vagyok, meg félek, hogy hisztis is leszek az alacsony fájdalom tűrő küszöböm miatt.De Dani legyen csak ott.Elvégre akkor is volt,mikor készült,és akkor nem mondta, hogy inkább kint marad. :lol: :lol: :lol: De szerencsére ő is osztja ezt a nézetem, és felajánlotta a bal kezét, hogy azt eltörhetem szorongatás közben, mert jobb kézzel dob úgyis. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sziasztok!!
Az áprilisi babáknál edának elment a magzatvize.Ő valószinü reggel már babázik.
Nagyon izgi.

Kép
KépKép
csorna
 
 


Eszter,
az a baj hogy nem tudom elolvasni a doki írását :oops: Hogy az most c vagy l betű meg hasonlók.Szóval ma este neki ülök és megnézem milyen értékek rövidítései lehetnek és akkor már képben leszek.Igazából még kicsit nagyobb is mint 32 hetes inkább olyan 34 hetesnek felel meg, de mindegy a doki tudja.

Anita,
hát igen.Kicsit szarul esik az embernek mikor ilyeneket vágnak a fejéhez, hogy ha tudja hogy szülsz fel se vesz.Engem ez nagyon elszomorít.Nálunk mindenki a pénz miatt zaklat minket.Hogy hogyan fogunk megélni.Mert párom weboldalakat készít és a vállakozóit nem mertük még kiválltani, addig meg egyszer ennyi egyszer annyi van a kasszában.De még sosem volt éhezés vagy kéregetés senkitől.Megoldottuk.

Na meg persze megjött Apa új erősítője is.Mert ugye a kispapa kicsit féltékeny a kisbabára és kismama is annyi mindent kapott hogy megleptem :)
Imádja a hangcuccokat,hangosítani is jár meg ilyenek és most saját házi mozi rendszert akar a drágám építeni,és ez az erősítő most nagyon jól jött neki :wink:

Ma megnéztük a házat amit valószínű kiveszünk és felújítunk aztán lehet meg is vesszük idővel.Amit meg meg szerettünk volna venni még várhat májusig sőt lehet ezt vesszük meg inkább idővel mert ez közelebb van veszprémhez.

Na megyek fekszek mert mára hulla vagyok.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Sikerült visszaolvasni.
Az éjszakám rettenet volt, fújt a szél, baromi nagy vihar....napközben sem javult...esett a hó és sütött a nap 1szerre!!!!! :shock:
Pocakmanóm és én is nehezen viseljük.
Tegnap este olyan cukit csinált Lilim, ilyet még nem éreztem.....a kis hátát nekitámasztotta a hasfalamnak, teljesen kidudorodott és elkezdett csuklani...úgy hogy az én hasam is beleremegett minden egyes kis csukliba 2mp-ként.....úgy megpuszilgatnám már ezt a kis cuki manót! :D Imádom! :D

Anita!
Babakocsi megvan már? Végül milyen lesz?

Esztó!
Döbbenetesen jók a 4D képek....teljesen babás már. És nagyooooooooooon aranyos kis pufók az arcocskája, te pedig nagyon csini kismami vagy továbbra is! A hajad miért nem tetszik?

Spenót:
Örülök, hogy sikerült többeteknek is tippet adni vele....ugye mennyire rá lehet kattanni....én tegnap is azt ettem... :)

Édua!
Nagyon szép méretek! Gratula!

Dóri!
Fotózás.... :roll: :roll: :roll: bevallom őszíntén kicsit lusti vagyok hozzá....inkább majd megbeszélem egy barátunk (új) barátnőjével (aki btw fotós, és kismamikat is fotóz), hogy jöjjön el valamikor és itthon lőjjön pár képet....az tökéletesen megfelel....főleg hogy akkora a pocim, hogy félő nem fér bele a keresőbe.... :lol: :lol:

Forró fürdő:
Most akkor, ha már a 36 hetet betöltöttem és jönnek a jóslófájások, akkor szabad forró fürdőt venni???????? Nekem még mindig nem világos.... :oops:

Vanni!
Milyen nyelvet tanítasz? A diákoddal szülnél? :shock:
Nálam sem lesz bent a férjem, én nem szeretném (jobban viselem a fájdalmat/stresszhelyzeteket, ha nincsenek körülöttem a szeretteim) ...ő sem, bár közölte m. héten, hogy mi lesz ha a szülőszobán meggondolná magát....de megegyeztünk hogy én vagyok ott a főnök, az lesz, amit én szeretnék. Ha császár lenne, akkor az más tészta...ott azért jó lenne, ha ő foghatná meg a babót először, és vele lenne, amíg engem ö.raknak...de TÖRÖLTÖRÖL, én ha lehet szeretnék hagyományosan szülni. Remélem ö.jön.

Légzésfigyelő:
Én is olyat szeretnék ami bébiőr és légzésfigyelő 2in1. Az Angelcare-nek van több verzéje, ami ilyen...elég brutál az ára ugyan...de a bébifigyelő kamera vesztére inkább a drágábbat választom.

Annus!
Sztem nyugi, nem lesz akkora a babád...a kiscsajok azért ritkán nőnek 5 kilósra a pocakban!

Na, remélem ma jobb éjszakám lesz....
És elfogyott a spenót....pedig kíváááááááánom.....hmmmm....lehet, hogy rendelek.... :roll: :D

Kép
mozza
 
 


csak gyorsan, mert vacsit főzök.

Mozza,
a hajam tetszik :) pont azért mert így már nincs annyira vizihulla fejem (egészségesnek nem mondható a bőrszínem :D ). Eddig szőke volt, ami sápított most meg vannak benne barna melír csíkok.

Harhaj,
nekem is 34 hetesnek mondták a méretei alapján.


Vanni,
miért nem akar bemenni a férjed a szülésre? csak érdeklődök :)

na, megnézem hogy áll a kaja, ééééhes vagyok .

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Zsüci
Én valahol azt hallottam, hogy a pasztell színek jobbak egy kisbabának, nyugtatólag hatnak. Később gondolom mindegy.

Szofi
Kíváncsi lennék a babaszobára. Majd megmutatod?

Emese
Köszi, beszélek az orvosommal.

Rólunk.
Apor meggyógyult teljesen szerencsére.
Voltam érsebészeten. Nem kell szúrnom magam naponta, de kell gumiharisnya és krém. Azt mondta injekció csak akkor fog kelleni, ha feküdnöm kell.

Voltam vércukorterhelésen is. Nem tökéletes az eredmény. 5,9-ig jó, nekem 6,1 lett. A terhelés után viszont jó lett, de magasabb mint szokott lenni. Holnap megyek diabetológiára, meglátjuk mit mondanak.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: