Új privát üzeneted érkezett!

szép tavaszi jó reggelt! 8)

Lili a teraszon szunyál,elcsúsztunk egy órával,ti nem?igazából nem bánom,mert azért ez a fél8as ébredés sokkal,de sokkal szimpatikusabb számomra! :wink: :lol:

Niki,tényleg annyira jó házigazda vagy!!!!!!!!!!!!
a reggeli nálunk is nagyon kevés,kb.1deci tápi-egyáltalán nem szereti már,gondolom a a sokkal fincsibb ízek után ez nem jön be már neki-aztán fél9 felé vagy kenyér,májkrémmel,vajjal,sonkával,esetleg krémtúró.aztán 11,dél felé valami főzelék,délután tejpép vagy rudi,fél6 felé eszik abból,amit főztem vagy ha ez kimaradt,akkor megint egy szelet kenyér-,aztán fürcsi és elvileg lefekvés előtt tápszer.na ez az ami nem szokott neki kelleni!!!!!!!!! :roll: napközben persze kap valami gyümölcsöt is,banánt,narancsot leginkább.
Tényleg adnátok valami tippet tápszerre?!mi az,amit ti adtok?mert ez a Ha-s már tényleg nagyon nem gyere be Lilinek :roll: ........

Pici!édes vagy!!!!!!!! :D
de,a homok többnyire a szájában köt ki :shock: ,azért igyexem résen lenni! :wink: de annyira odavan érte!tegnap megkapta az első igazi,saját tulajdonú homokozó készletét is,ennek örömére! :lol: és nagyon érdekli a többi gyerek is.bár a legújabb szerelem a csúszda.
azért neketek megmondom,h kicsit sem élvezem,h már összeszokott játszótéri bandába kell mennünk-néha úgy útálom az anyukákat :oops: néznek,figyelnek,mustrálnak,jaj,ezt nagyon nem szeretem :evil: :twisted: :evil: miben vagy te,miben hoztad le a gyerekedet-ha rózsaszínben,akkor szerintük, legalábbis a pillantásukból ítélve, tök hülye :shock: ,vagy csak én vagyok antiszociális :roll: :oops: :wink:

na megyek,kicsit öszerámolok,aztán usgyi sétálni :wink: 8)

Kép
bringababa
 
 


De jó nektek Bringa, van terasz! Ez annyira jó dolog, csak kitolod őt és kész, jó levegőn csicsizik. Ez az igazi.

Homokozószettje is van már Lilinek? Ez igen!
Én is tervezem már, h. veszek egy készletet:)

Hjajj, játszótéri anyukák.
Tudod, leszarom tabletta! :)
Én tegnap Emmára a "kisestélyijét" adtam rá. Mert nagyon hova adjam rá? Ha van szebb ruhája, miért sajnáljam ráadni?
Most még úgysem jött el az a nagyon durva összekoszolom magam időszak. Még csak hinta-palinta, óvatos csúszdázás.
És miért baj, ha a gyerek rózsaszínben homokozik?
Nekik nem tök mindegy?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Jajj, nagyon szar kedvem van, nem reszleteznem, csak Anyummal osszevesztunk, ami nalunk gyakori...

Pedig ma van a 25. szulinapom, nem szoktam ezzel kerkedni, de hatha ettol kicsit jobb kedvem lesz, hogy Veletek megoszthatom.

Rakok kepet! Kép Kép Kép

KépKép
horilda
 
 

 
 

Szia Ilda!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!!!!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Ilda!Isten Éltessen!azta,de kis fiatalok vagyunk kedveském! :wink: :lol: bár azért a negyedévszázad,az mégiscsak NEGYED ÉVSZÁZAD! :D

PS.:sovány vígasz tudom,de engem anyukám most karácsony után a 33.-on kirakta a csontomat a házából! :shock: túléltem,ma már csak nevetünk rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Ilda, isten éltessen!

Ne búsulj, itt a tavasz és gyönyörűű a kislányod!

Kép
niki30
 
 


Ilda!
Boldog szülinapoooot
boldog szülinapoooot
boldog szülinapoooooooot,boldog szülinapooot!elénekelve! :lol: (fú,de fiatal vagy.!) :wink:

Brendusnak is van homokozója,én első homok előtt vettem.Nem akarta megenni,először rázta tőle a hideg.Mikor rájött,hogy ezt lehet dobálni,már nem akar bejönni onnan.
Most épp Sandokan,mint a múltkori képen,fejére kötöttem vizes kendőt,mindig olyan nehezen megy mindkettőnek a láza,gyógyszer,fürdő,bármi,fél órára elég.Most 39,2,párom mondta,hívjam ki a dokit,ne várjam meg az 5órai rendelést.Minek?elkér 5rongyot,és elmondja,csillapítsam a lázát.na,ezt ingyé tudom én is.
Én utálom a játszótéri anyukákat.Nem megyek közéjük.
Most homokozót készülök gyártani elénk a kertbe,addig meg ha van kint valaki,én beleöntöm műanyag kádba a homokot(mert vetettem emberrel, 400ft a tüzépen 50kg),és játszon ott,abba legalább nem szarik macska sem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szopi:hát,nagy lelki betegségemre,hiába szakadok szét a tejtől,a fiam elfordul tőle,egy korty nem kell,szájába sem veszi. :cry: Nagyon szar érzés,néha olyan,mintha elvesztettem volna valamit,azt a közelséget,az a kettőnk valamije volt,szóval hiányzik,nah.
Az az utálatos tápszer csúszik mostanság,milumil3.hát,hogy ez miért jobb?
3 napja nem eszik,tegnap a rizseshúst kiszedte a számból,és lehet,hogy gusztustalan,de úgy voltam vele,ha legalább így eszik,akkor tegye,meg kellett rágjam,na,így evett valamennyikét.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Uh,Gabi!39,5 :shock: :shock: :shock: az nem semmi,hallod!szegény kicsike :cry: :cry: :cry:
Te vagy az én emberem :wink: :lol: már ami a játszóterezést illeti! :D
én max,az előbb enyhén túlzón :oops: terasznak nevezett lodzsiára tudnék homokozót csinálni Lilinek,és meg is tenném,ha nem élvezné annyira más kölkök társaságát :roll: de nagyon is élvezi!az előbb is két másodikos volt a bébiszityója,húzták-vonták,tolingászták 1szóval azt kapta,amire én totál alkalmatlan vagyok :oops: mármint négyszázadszorra csúzdázni,nyolcázadszorra énekelni a hinta-palintát :oops: :wink: :lol:

Különben meg dobtam az erkély projektet,mert pont egy ovira néz az ablakunk és nagyon hangosak ezek a fránya kölökök :shock: :D ,felkeltették Liliájt.

Viszont ezt el kell meséljem,mert még mindig fortyogok tőle,ha eszemeb jut :evil: :twisted: :evil:
Hintáztatom Lilit,telefonáltam közben,mikor kijön az oviból egy cigány kislány,6 éves forma az anyukájával,15től 30ig bármennyi lehet forma és beül hintázni.Mondom telefonáltam,de majd kiesett a kezemből a telefon,amikor azt hallottam,h a kislány elkezdi undorítóan csúfolni Lilit,h bebebebe,te kis dög,te még nem tudod magad hajtani :shock: :evil: :twisted: :evil: .azt hittem nem hallok jól,ezért az anyára néztem,az vissza rám és kikapta az addigra üvöltő kislányt a hintából és elviharzott vele! :evil: :twisted: :evil: Komolyan nem vagyok egy lassú reagálású hadtest,de ettől elakadt a hangom,köpni-nyelni nem tudtam,1zerűen nem hittem el,h amit hallok az a valóság :shock: :evil: :twisted: :evil:

De nem így fogom befejezni,hanem úgy,h imádok ezzel a kis majommal kolbászolni,mert nincs ember aki ne állna meg mellette és ne mosolyogna,amikor meglátják :D és kokettál mindenkivel,persze csak tisztes távolból! :wink: :lol:

Jó étvágyat az ebédhez!

Kép
bringababa
 
 


Ja és még érdekességképpen akartam,h képzeljétek Lili meg most akar cicizni! :oops: ha fürdök csak azt csodálja és időnként oda kell adjam neki,h megtapizza,húzza-vonja,tekergeti,be akarja kapni :shock:
szegénykém,most ismerkedik azzal,amit a tietiek éppen dobni készülnek :( :cry:

na léptem

Kép
bringababa
 
 


Niki, akkor kb uaz a kaja menetrendünk. Zsófi kenyeret bármikor eszik, a főzit is néha mártogatva kapja kenyérrel :oops:

Ilda!!! Boldog születésnapot!!! Ha sokszor van alkalmatok összeveszni, az azt jelenti hamar ki is békültök, nem? :wink:

Mi sem megyünk játszira :oops: itthon van hinta, mama viszi sétálni majd minden nap, (vagy én) amikoris sok ismerőssel talcsizunk , és van sétáló társa is (aki 2 éves) amikor a mama viszi. Járunk hetente egyszer társaságba jógára, és szeptembertől úgyis megy bölibe. Szerintem ennyi egyenlőre elég neki. Amióta jó idő van a teraszon játszunk, (a kert a kutyáé :oops: :? egyenlőre, nemsokára kész a kerítés, és akkor nekünk is marad egy (kisebb) rész, és oda kap Zsófi homokozót.
Ma vettem neki a Tescóban 100 apró labdát, és beleöntöttem a járókába, ahol már vagy két hete nem volt.... most bekéredzkedett :) az a boldogság, ahogy öntöttem be lasztikat :lol: asszem veszek még 100 at, mert simán elfér a járókába :D


Bringa, Lili azért most ismerkedik csak a cicivel, mert amíg a többieket az kötötte le, ő addig állni és járni tanult :lol: most a többiek tanulnak járni, ő meg ismerkedhet a cicivel :)

Gabi, hány hete lázas már Brendon? :shock: Néha elmúlik és visszajön? Cicizést sajnálom :( Már én is készülök rá gondolatban, érzem már alig csurran cseppen....
pici76
 
 


Koszi a koszonteseket! :D

Pici, hat igen ez jo hozzaallas, de inkabb ne vitaznank ennyit, abszolut nem vagyunk egy hullamhosszon, es ezt nagyon nehez megemesztenem.

Irto feszult vagyok ettol, most annak orulok, hogy holnap megyek baba-mama bandazasra, tudjatok, akiknel mar voltunk.

Elina most szundizik.
Nalatok a picurok delelott alszanak?
Kinel hogy vannak a napkozben alvasok???

Nalunk ebed utan egy, meg uzsonna utan fel5 korul egy rovidebb.
Ha delelott alszik, akkor delutan semmit, es hat az nem jo, foleg mert jon a nyar, es ebed utan itthon fogunk sziesztazni a nagy melegben.

KépKép
horilda
 
 


Bringa, üdv! 8) Szerintem ha Lili már eszik tejtermékeket, akkor felesleges a HA-s tápszer. Mert ugye annak az a célja, hogy minél kevésbé allergizáljon a tejfehérje, ami a tápikban van, de ha már rendes tejtermékeket kap, akkor -szerintem- kaphat normál tápszert, s mit tudom én, abból lehet van ízes is, nem? vagy lehet eleve jobb az íze, mint a HA-nnek.

Ilda boldog szülinapot!!! És fel a fejjel!

Gabi, saját homokozó, szuper!!

Kép
ági_bp
 
 


Gabi, sajnálom a szopit :( Szerinted maga az anyatej nem kell neki, vagy szopizni nem akar? Próbáltad lefejve oddadni?
Gyerkőceidnek jobbulást!

Pici, és milyen érzés a szeptemberre gondolni??

Kép
ági_bp
 
 


Ilda, nálunk úgy van az alvás, hogy alszik egyet 11 körül délelőtt, s attól függően, hogy az mennyire volt hosszú, vagy rövi(40 perctől max ritkán 2 óra), még délután is valamikor-ez a kiszámíthatatlan. És mostanában ez eléggé kitolódott, és ennek következtében az esti elalvás is. Bár ma viszonylag jó időben, 1/4 6-kor elaludt. :) Lassan kelhetne...

Kép
ági_bp
 
 


Most jöttünk haza,kiló homokkal mindenünkben,de most már rutinosan fürdőbe zavartam apát vetkőztetni! :wink:

Szia Ági! 8) de,tök igazad van,a védőnő is ezt mondta,hülye lenne a keserű ha-s tápit elfogadni,ha már kapja a sok fincsiséget!azért is kérdeztem,h hátha van valakinek valami tippje melyik fajtát próbáljuk ki,bár tudom ebből a szempontból én vagyok a topic szégyenfoltja :oops: 8) :lol: ,ti rendes mamik vagyok és jó sokáig szopiztattok,de azért hátha van jó tipp,mert feleslegesen nem szertnék kiadni 2300forintot,ha azt ugyanúgy nem eszi meg :roll:

Pici! :lol: :lol: :lol:
mi is pont tegnap vettünk sátrat-a golyók már megvoltak-és hát a hatás nálunk is detto az volt! :lol: gyanítom ezért (sem) akart elaludni este :roll: én hülye felállítattam Balázzsal,míg fürdettem,a pelust alig bírtam ráadni,annyira türelmetlen volt,h mehessen. és a konkluzió is uaz,sőt ebben a pillanatban,ahogy írtam megszólalt B.,h na golyót meg nem vettünk :lol: szóval mi is akartunk venni még egy csomaggal,de ez most lemaradt a vásárlásnál....

Ilda!hát mi elég korán keltünk,ezért még mindig aludt egyszer délelőtt,idáig 10kor, 40perc és másfél óra között valamennyit,aztán 1 és 2 körül még egy ugyanilyen hosszúságú alvás volt.de így is nagyon nyügi volt már 6ra,ezért ha lehetett megpróbáltam még fél5 körül egy húsz percre lefektetni.aztán 6kor fürcsi,eszike és 7kor alvás,én meg nézhettem a sorozatomat. :wink: :lol: most ezek az időpontok csúsztak egy órát,ami egyfelől tök jó,de másfelől meg NEM FOGOM LÁTNI A SOROZATOMAT :shock:
:lol: :lol: :lol:

Bakker Gabi,már ilyen régóta betegek?! :shock: tényleg jobbulást,remélem hamarosan már végleg kilábaltok belőle!!!!!!!

Csajok!nem akarnátok pletyizni kicsit?! :oops: kivel mivan,mi történt mióta nem voltam?vagy muszáj vissza a jövőben játszanom?és olvassak? :oops:

Kép
bringababa
 
 


enyém még nem jár. akkor is fel lehet tenni csúszdára? mert én még nem mertem (mondjuk, cipője sincs), pedig nagyon nézi... vagy csússzak vele én is! de attól meg félek :oops:
bringa, hogy hogy felpörgetted megint a topickot! niki kérése parancs :wink:

Ilda, Isten éltessen!
Vendég
 


gabi, van cumitok/cumisüvegetek? mert úgy tudom, az okozhat elválasztódást egy éves kor alatt. :?

nekem is még rengeteg tejem van - asszem vissza kell vennem éjjelre a melltartót (amit próbáltam hanyagolni :oops: ), mert rendszeresen eláztatom a lepedőt :oops: :evil: plusz ma hajnalban még a gyereket is, emiatt kelhettem fel haknali háromkor h átöltöztessem - na és utána h visszaringassam :roll: :evil:
niki te is kérdezted ezt múltkor: szal úgy állunk h Viki sztem kb uannyit szopik, mint mikor megszületett :shock: legalábbis gyakoriságra, de lehet h mennyiségre is - ezt viszont nem nagyon tudom megítélni, soha nem mértem.

ja fenti hszomban a csússzak vele én is után :?: értendő. :oops:

nálunk jófej anyukák vannak a játszón - legalábbis azon, ahova mi járunk. állítólag itt a lakótelepin elég gáz, de oda még nem mentünk soha.
Vendég
 


Na ezt már szeretem!
Végre mindenki aktívabb:)
Senki meg ne sértődjön, én nem akarom, h. kedvetek ellenére gyertek ide, isten őrizz, csak szar, ha nem jön senki. Mert én még mindig szívesen jövök.

Bringa, mi még nem lendültünk bele annyira a játszótéri mókába, még van türelmem, de lehet h. 40. éneklés után már én is unni fogom a hinta palintát:)
Sztori, nem semmi. Vajon hol hallotta ezt a szót a kislány?

Doo, csússzál
:lol: :lol:
Én úgy csinálom egyébként, h. a csúszda közepére felteszem és úgy csúsztatom le, h. közben fogom a kis hóna alatt. Szal még nem egyedül. És Emma sem jár még egyedül, cipője sincs, de a héten szeretnék már neki venni. Legalább totyogjunk.

Nálunk az elmúlt időszakban volt egy délelőtti és egy délutáni alvás.
Szombat óta csúszásban vagyunk, mert a délelőtti későre sikeredik, vagy sokat alszik és délután már nem lesz álmos egészen 5 óráig, de akkor meg már nem akarom lefektetni, mert akkor este nem tudom. Ha tudnám, h. csak fél órát alszik, letenném, de ő min. egy órát alszik.

Ezt megmutathatom?
:oops:
Megjegyzem fiúnak nézték. :evil: No comment....
Kép Kép

Kép
niki30
 
 


Szia Doo! :wink: igenis,értettem! :lol:
mi általában kettesben oldjuk meg,apa felteszi a tetejére,én meg várom lent.persze közben azért tartja.egyedül is kivitelezhető,én csak azért vagyok,h szórakoztassam lent,így sokkal murisabb neki.imádja,ha hülyét csinálok magamból :shock: :lol: szóval tedd csak fel bátran,ameddig felérsz és csúsztasd le,garantáltan imádni fogja és közben súgd meg neki,h ezt Lili anyutól tanultad! :wink: és jár még neki egy puszi is a nevemben!Húsvétkor is olyan sokat gondoltam Rá/tok! :)

képzeljétek ma beszéltem egy anyukával,akinek másfél éves a kicsi fia és még ő is szoptaja,de már szeretné elválasztani,mert kicsit fél,h úgy jár,mint a nagylányával,aki még NYOLC évesen is szopizni akart! :shock: :shock: :shock: ez azért gáz,nem?!kicsit betegesen hangzott.......
na most én pletyiztem helyettetek :oops: :oops: upszi :oops:

Kép
bringababa
 
 


Culi-culi Emma baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
édes ez a sityak!nekem is van hasonló,de nekem nem áll ilyen jól. :oops: Emma zabálnivaló benne!
Volt szerncsém :? :roll: délután az egész pereputtyhoz,hát gondolom tőlük :evil: :twisted: :evil: már az egész játszótér fújjol rájuk,mert a kölkök tegnap is betámadtak egy kisfiút,akit az anyukájának kellett megvédenie tőlük! :evil: :twisted: :evil: ja és csak annyi volt a bűne,h az egyik közülük való kislány uncsizott,gondolta szól a kis barátjának,h az a kisfiú,aki rájuk sem nézett,azt mondta rá,h köcsög :shock: ilyen jöttünk-láttunk,beköltöztünk forma család.........
Niki!biztos,h aludna egy órát ha 5kor lefektetnéd?én is féltem tőle,de sosem aludt 30percnél többet Lili.Tudom,h rögtönítélő bíróság általi azonnali halálbüntetés jár annak,aki felébreszt egy alvó gyereket,de talán mégis csak tehetnél egy próbát,legfeljebb előzetes kegyelmet kapva felkelted. :wink:

Kép
bringababa
 
 


na, jó ötleteket adtatok csúszdára! :D én ökör azt hittem h fel kell vele másszak a tetejére és onnan "legurítom" a gyereket :oops: még jó h előbb tájékozódtam! :lol: asszem nekem ilyesmiben lenne szükségem védőnői segítségre :lol: :lol:

bringa, ez a 8 évesen szopni akart elég hihetetlenül hangzik és ha igaz is, sztem ritka, mint a fehér holló. olyan sincs, aki 8 évesen cumizni akar, nem? (vagy legalábbis nem nagyon jellemző. aki meg igen, sztem ott vmi nem stimmel - érzelmi szempontból)
különben néha én is azt gondolom h már akarhatna kevesebbet szopni :roll: :oops: de azért okoska ám, mert egy-egy órát van h nagyszülők vigyáznak rá és olyankor eszik-iszik rendesen, elvan szopi nélkül. de ha megjövök, rámapplikálódik rögtön :shock:

ja, én reggelire-vacsira mindenféle kásákat szoktam készíteni: zab-,rizs-, kölespehelyből, vízzel v rizs-, esetleg zabtejjel megfőzve. nyers reszelt almával, esetleg sült almával v fagyi cserivel/meggyel elkeverve. esetleg búza- v kukoricadara megfőzve és gyümivel. ja meg még a kukoricapehely is van, de azt már írtam régebben. leggyorsabban pedig milupa 7gabonás keveréket vízzel keverek.
különben a rizs és zabtejet mindenkinek jószívvel ajánlom változatosságképpen is! kicsit más az íze, mint a tejnek, de pl Vikinek nyersen is nagyon bejön! és édeskések, ezért a vele főtt pelyhek édesítést sem igényelnek! én nagyon édesszájú vagyok, úgyh hihettek nekem! :wink: (általában én is uazt reggelizem, mint Vikó)
Vendég
 


Ági, már júniusban megyek vissza dolgozni, Nyuszi 3 hónapot a családdal lesz, szeptembertől böli... kicsit várom, főleg amikor nyüszis nap van :wink: de bizti nehéz lesz.. majd keménykedek :roll: :?

Nálunk 11-12 közt van fél -1 óra alvás (8-9 közt kelünk) aztán meg
4 és 5 között van még egy ugyanilyen hosszú, és 8 kor pancsi , 9 kor susó. Érdekes mert ha de rövidet alszik, du is :shock:

Emma nagyon csinos a kis fejfedőjével!!!
pici76
 
 


Sziasztok!
igen,próbáltam a lefejt tejet,az sem kell. :?
Cumink van,cumisüvegből csak tea kell neki,ha nem kanállal etetem,nem eszik,ja,meg reggel a tápi.Nem tudom átverni az anyatejjel,gondolkoztam,mi változhatott meg,hiszen én szülés óta rendesen mensizek,tehát az nem,tesó sincs útban,parfümöt sem használok(mert egyszer ez volt a baj),még a tusfürdőm sem változtatom direkt.Nem tudom,tényleg.
Most 39,5 a láza és ő a vére miatt nem kaphat,csak nurofent,nincs benne paracetamol.Hát,de attól meg sem mozdul a láza,Hűtőfürdő 30perc,egy óra pihi,addigra megint elviselhetetlen lázas,éa újra fürdő.Hát,ez van. :roll:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


ja,Niki,kerestelek kétszer telun valamelyik nap.Na,az az én számom. :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Úú, Gabi, sajnálom szegény Brendust :cry: gyógyuljon meg!

Pici, akkor a mi gyermekeink hasonlítanak az alvásban, mi is 8körül kelünk, 11kor alszik egyet, csak a délutáni van, hogy későbbre esik, mint nálatok, és emiatt az esti is. Ma majdnem 11 volt mire elaludt. Ha nem is 9kor, de olyan fél10 felé örömmel venném, ha elaludna. csak nem tudom mit csináljak?? :roll: És van, hogy többet alszik, mint 1 óra, hát mi sem akarjuk felkelteni, bár múltkor egyszer már megtettük este fél7kor. :shock:

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Pici, hogy-hogy már júniusban dolgozni fogsz? Te ezt így tervezted? Muszáj? Vagy már szeretnél menni?

Bringa, az a baj, ha lefektetném 5-kor, akkor 6-7 között ébredne és akkor a 8-9-es fektetés nem menne. :cry:
Volt már olyan, h. fél 7-kor elaludt, és ő akkor már elkezdte az éjszakát (értitek).

Doo, ez tök érdekes, mert én is azt vettem észre, ha anyukáméknál vagyunk és nem vagyok ott, akkor nincs is hiszti a ciciért. Ebben bízom, ha elmegyünk 3 napra Prágába (május elején), akkor nem fog látni így nem fog a ciciért sem reklamálni talán.
Mit gondolsz?
Persze az elmúlt egy hétben úgy rácuppant a cicire. Sokat kéri.

Figyi, Gabi, ez normális, h. ennyit lázas Brendon? Már elnézést, h. így írom. Nem mondtad a dokinak? Az oké, h. fertőzik egymást Patrikkal (persze nem úgy oké), de a láz? :shock: Fogától?

Te hívtál basszu? :shock: :D Idegen számot nem veszek fel egy ideje (oka van).
Miért kerestél?
Elmentem akkor a számod.
Ez a tiéd? 20 3768132

Kép
niki30
 
 


Napsugaras Jó reggelt Mindenkinek! 8)

Hihi,Gabi most már mi is tudjuk! :wink: :lol: Brendus hogy van?

Niki!és ha csak úgy összebújnátok?egy fél órácskára.azért az is sokat számít,picit pihenne,de azért nem annyit,h este ne tudna elaludni :roll:

Igen Doo,én is erre gondoltam,mikor mesélte,de én anyunál éreztem vmi furit :roll: azt hiszem pont az az érzés kerített hatalmába,mikor láttam a "a kéz,ami a bölcsőt ringatja" című filmet :shock: legalábbis,azt hiszem az volt az,amikor a szerető elszegődik bébiszitternek a családhoz és elkezdi szoptatni a férj gyerekét :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrr............
Tudod Doo,olyan ciki,de én azt sem tudom ezeket hol keressem :oops: egy áruházban?! :roll: látszik mennyire egészségesen élünk :oops: de ezeket szívesen kipróbálnám Lilinek.

Mit gondoltok,a gyerekgyilkoságnál számíthatok enyhítésre,ha az áldozat tinidzser korú? :roll: :shock: :roll: ma egy rágóba sikerült beletappancsolnom,amit alexa véletlenül ottfelejtett :evil: :twisted: :evil: és minden napra tartogat vmi effélét! :evil: :twisted: :evil: megölöm! :oops:
:wink:

szép napot! 8) :lol:

Kép
bringababa
 
 


bringa, ezeket mind meg lehet venni a DM-ben. jó, az almát ne ott keresd! :wink: :lol: búzadara bhol van, sztem kukoricadara is, kukoricapehely (bio, natúr) sztem szintén a legtöbb boltban, ahol van vmi biopolc. lassan a tönkölypehely is mehet - csak abban méz van, azt 1 év előtt nem mertem bepróbizni :roll: (ja, a kukoricapelyhet nem kell főzni, csak vmi folyadékkal felönteni! a többit igen - kb 2-3 percig)
Vendég
 


Köszi Doo! :wink: de azért most begondolkodtam :roll: kicsit. ezek inkább kásás állagúak,jó-jó,írtad is,h kása,de szóval ilyen pürések,ugye?mert hát Lili már inkább kedveli a darabosat.azért teszünk egy próbát! :wink:

Kép
bringababa
 
 


alma :shock:
hahahahahahah :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Niki, igen mindig is ez volt a terv. Férjem kórházi fizujából nehéz lenne fenntartani a házat, mondjuk direkt tettünk félre pénzt ha úgy adódik hogy maradni kell, de igazából, én szeretnék is visszamenni, meg vissza is várnak, szeretem a munkám is, nem jobban persze mint a gyerekem, de én hiszek benne, hogy össze tudom hangolni. Majd nyár végére meglátom sikerült-e. Én bezizzenek itthon... Ha úgy adódik tudok itthonról is dolgozni néha, és idén péntekenként még nem fogok dolgozni. Ez a terv, aztán majd alakul.

Khmm, csajok, én simán fel szoktam nyunyálni a Zsófit ha a program úgy kívánja :roll: :oops: Vagyis úgy intézem hogy megébredjen, általában elég ha kinyitom az ajtaját...
pici76
 
 


Ja és tegnap Zsófi egyedül evett sajtos margarinos kenyeret :D eddig csak nagyobb darabokat fogott meg és csócsált, de tegnap a kis falatkákat belemártogatta a reszelt sajtba és 10 ből 8 szor beletalált a szájába :wink: :lol: a többinél is megtalálta a száját, de rosszul fogta meg a katonát, és nem tudta begyűrni a szájába :lol: na azok mentek anya szájába :)

Doo, készültök már a szülinapra? Lesz torta, esetleg party?
pici76
 
 


Ügyes Zsófi! Tök egyedül beveszi a szájába? :shock: :D

Ja értelek, szal várnak vissza és szívesen mész is. Ahha. Okés.
Akkor a nyár most erről fog szólni, h. milyen anya nélkül a nap. :)

Kép
niki30
 
 


Puszi az ügyes kis Zsófi ügyes kis kacsóira,amivel beletalált az ő ügyes kis szájába bele! :wink: :lol: :lol: :lol: ehhez tényleg nagyon kis okoskának kell ám lennie!meg ügyesnek! :lol:

eljátszottam a gondolattal,h bepróbálkozom Lilinél vmi hasonlóval,de aztán felrémlett egy vizió :shock: a konyhámról és inkább maradtunk a túrós derelyénél,szigorúan az én ügyes kezemből az ö kis ügyes szájába :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Latom, mindenkinel hasonlo az alvas, nalunk es fel8-8 orai keles utan 11 korul farad be, ilyenkor ki szoktam huzni, vegulis meg azert birja, es akkor ebed utan alvas kb. 1 ora, de ez valtozo.

Aztan meg egy alvas 4 orai uzsi utan, ez kb. fel ora, de volt mar tobb is.
Ja asszem mar irtam ezeket. :oops:

Tok jo volt a baba-mama tali ma, illetve Elinanak kellett 1 ora, mig felengedett, addig fognom kellett, mert sirt sokat, latszott hogy fel, nem erzi magat biztonsagban, aztan jobb kedvu volt.
Most ket hete nem bandaztunk, szerintem elfelejtette, pedig mar elegge megszokta.
Elertuk, hogy ne sirjon a gyereksirastol, erre most ismet felt, de nem baj, majd surubben talizunk, ha tudunk.

KépKép
horilda
 
 


Sziasztok!
Megint voltunk az orvosnál,kapott Brendon antibiotikumot.Szerintem sem normális dolog a láz,ennek mindig oka van,valahogy úgy érzem,mindenre rámondják ma már,hogy vírus és kész.Felírnak 6 féle antibiotikumot,talán az utolsó használ is,kísérleteznek rajtunk.A régi jó kis maripen a mai napig kapható.Miért nem írják fel?Mert csak 600 ft?tényleg minden antibiotikum tök drága,én az elmúlt 3 hétben ha nem adtam ki 30 ezret ilyen szarokra,akkor egy ft-ot sem.Neocitran,lázcsill,egy kis vitamin,rögtön 4-5 ezer.

Szeretném,ha már vége lenne ennek az egésznek.
Niki,igen,ez a számom,de már nem aktuális.(meghalt valakim,és van róla egy képem,erről szerettem volna hátteret törölni,valamit kezdeni vele,ezért hívtalak,a gyermekeinek szántam.)
Hát,igen,összejött most minden,de egyszer helyreállok én is.azt meg sem merem említeni,hogy egy hete bagózok,pfffffúúúújjjjj!
esetleg valaki rajtam kívül?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN! :oops:
de én már régóta visszaszoktam....

Kép
bringababa
 
 


Gabi, sajnálom, h. nem tudtam segíteni.
:cry:

Kép
niki30
 
 


Gabi, szegény Brendus, szegény Te :cry: én nemrég tudtam meg h a maripen antibibi :shock: és én azt hittem h gyerekkoromban nem is nagyon kaptam antibiotikumot :evil: csak egy kis maripent... :? dögivel... :?
sztem elég vszínű h a cumi-cumisüveg a problemo... :? de ha gondolod, hívj fel egy szopis tanácsadót. bár nem tudom h energiában megéri-e még azzal küzdeni h visszaszokjon a cicire :roll: - végülis már 10.5 hós. sztem ennyi egyáltalán nem kevés szopiból - sőt, elég is, nem? én végülis továbbr is szívesen szoptatok, de úgy vagyok vele h ha már nem kellene neki, akkor sztem nem törnék össze lelkileg :oops: csak az éjszakai megnyugtatással lennék bajban!!! mert ahhoz mondjuk 99%-ban kell a szopi!! :roll:

Pici, lesz torta, de "csak" olyan, amit én készítek. búzadara alapra, tejmentes vaníliapuding és meggy, tetejére zselatin - szal vmi gyümölcstorta-szerűség. ezt mindketten megehetjük :) - ellentétben a cukrászdai tortával :? szülimre már csináltam hasonlót, de az gesztenyés volt és nagggggyon finire sikerült!! Viki azt vacsizta :lol: családi körben fogunk ünnepelni, nagyobb banzáj nem lesz. úgy értem nagyszülők, dédi, nagynéni-bácsi-uncsitesó. szal így is jó, ha elférünk a lakásban :lol: birthday party-lufikat vettem, meg boldog szülis szalagot (bár angolul kicsit idétlen talán egy egy éves gyerkőnek...) - meglátjuk, mert a lufiktól fél, de lehet h ha fel vannak függesztve, akkor nem lesz gáz. ha igen, gyors lekapom őket :wink:

Bringa, annyira nem pürés a dolog, mert teljesen nem fő szét a zabpehely. a kölespehely az elég picike, az biztos. de enyém is a darabosat szereti és ezek mégis bejönnek neki. jó sűrűre főzőm. a darákat is. és én sokszor az ujjamról adom neki - úgyh kell is h sűrű legyen...

érdekes ez az egyedül kajálás: enyém nagyon rég "turkál" a kajájában. ha nem hagytam neki kivenni és önállóan megenni a kajcsi egy részét, akkor volt h egyáltalán nem evett tovább, de ha belemászhatott, akkor kb egyet ő, egyet én stílusban tudtam etetni.
most ott tartunk az egyet ő, egyet énnel h Ő ETET ENGEM, én meg őt :lol: nyújtja felém a gabonatallért v a banánt h harapjak bele és amikor beleharapok, önfeledten kacag. nagggggyon ééédes! :D

tegnap 8 lépést ment kapaszkodás nélkül!! ma is szépen lépkedett, úgyh lehet h hamarost mégis kell majd kiscipő :D
Vendég
 


képzeljétek elolvadtam és úgy kellett összekanalazni és még mindig a hatása alatt vagyok :D
az történt,h apa fürdette Lilit,én vasaltam,nagyjából egyszerre végeztünk.ő hozta a kicsi lányt,én vittem a ruháit a szekrényébe.pakolásztam és egyszercsak,mikor hátrafordultam intett a kezével a pelenkázóról és gügyögte,h gyegyegyegyeeee és amikor odahajoltam fölé ő úgy megölelt,mint még soha!!!!!!!! :D és legalább így tartott magához húzva egy percig.mondtam neki,h én is nagyon szeretlek.aztán ezt megismételte mégegyszer,még Balázs is megjegyezte kicsit féltékenyen,h milyen édesen megölelt! :lol:
nagyon cukor volt! :lol:

Kép
bringababa
 
 


Okos kislány a mi Viktória hercegnőnk,látja,h anyujára ráfér a kaja! :wink: :lol: de tényleg ilyenkor olyan aranyosak.tegnap Lili a coop bizti őrét kínálgatta a nyálas-trutyis kiflijével :shock: :lol:
Lili is enne egyedül,vagyis inkább tömné magába,meg szerte,meg szét-ezt nem bírom sajna :oops: viszont az üres krémtúrós doboznál megkegyelmezek neki és azt mindig odaadom neki kanalastul :wink: :lol:
holnap Dm!és almát nem ott keresek! :shock: :wink: jaj,csak el ne felejtsem :roll: :D

Kép
bringababa
 
 


ja,ez amúgy olyan kis finnyás!nem kell neki az ujjamról semmi! :shock:

Kép
bringababa
 
 


most már biztos,h kell kiscipő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
hajrá Viki!!!!

Kép
bringababa
 
 


8 lépés Viktóriától...éljen! Az sok! :D kelleni fog az a cipő...

Zita a köles-, ill a rizspelyhet teszi be egyedül a szájába, valamint a mazsoladarabot is-bár az nehezebb, mert kicsike. Ti is adtok ilyeneket, nem? Csak hogy írjátok, hogy Zsófi milyen ügyes, hogy beteszi a szájába a falatot. Persze ügyes, nehogy félreértsetek, de azt hittem, ez már megy mindenkinél. :oops:
Szerintem azért ügyes Zsófi, ami engem is meglepett, hogy belemártja a reszeltsajtba a falatkát :shock: na, az nem semmi. :D

jajj, én is elolvadok az ölelős Lilin!!! De kis drága!!!

Kép
ági_bp
 
 


Doo, gesztenyés cuccok - nyami nyami, nem írnád le nekem azt a gesztenye torta receptet? Ha nem túl hosszú...
Nálunk lufival az jön be, ha nem fújom túl nagyra, úgy egyrészt lehet nyűni, mert nem pukkad rögtön ki ahogy markolássza illetve feni a fogát rajta, másrészt a mérete miatt Zsófi könnyen tudja kezelni.

Hát nyolc lépés az már bizony járás! Arra a babalábra kiscipő kell :)
Nagyon ügyi Viki!

Gabi, nem tudom mennyire vagy megelégedve a dokiddal ill bízol meg benne, nem lehet még valakinek megmutatni? Mármint egy másik gyerekdokinak... patika árak valóban rémesek... én anyukámra költök vagyonokat, és szívesebben fizetném be egy nagy olasz körútra ebből a pénzből... :evil:

Bringa, én minden kajálás után porszívózok :D van ey gyors kézi porszívóm, a teleshopból rendeltem, nagyon praktikus :wink: és kötöm az ebet a karóhoz enni csak az asztalnál/kisszékben lehet (már a gyereknek :wink: )
Nem csodálom hogy majd elolvadtál, akkor a lelkedben ez most kiütötte a rágós balhét, és nyugodtan alszol éjszaka remélem, ugye? :wink: :lol:

Ági, te meg tisztában sem vagy vele, milyen ügyi Zita!!! :wink: :lol: Lehet hogy csak nálam nagy cucc az egyedül csipkedés/evés :roll: de most csinált először ilyet, szerintem ez tök nagy fejlődési ugrás :wink: :lol: )
pici76
 
 


Sziasztok!

Hú rég voltam olvasok de írni nincs időm. Anyu gipszben még mindíg rohanok 3 felé kivagyok. " fogunk van még mindíg és 6 jön egyszerre ebbe az alsó 2 szemfog is benne van -nyűgös is, alig alszunk.
Munka: úgy volt hogy megyek vissza de anyu balesete miatt tolódik a dolog, én is bedilizek itthon de szerintem ha visszamegyek akkor meg Balázs nélkül leszek idegbajos, de mamával lesz jó helyen és csak 8 órába megyek vissza nem 12-be.
Gabi sajnálom hogy Brendon beteg, ja és én is bagós vagyok sajnos visszaszoktam -bár a lakásba nem szívom.
Csajok én még nem adtam tejet és lisztet Balázsnak /érzékeny tipusok vagyunk/. Kóstolta már a pogácsát, liga vajat, rántott húst-bunda nélkül-, sült krumplit, kiflit. Bevallom félek hogy pl.:félrenyeli a kiflit, piskótát. Ti hogy adtátok először? Tudom paragép vagyok :)
Hoztam képeket is.


KépKépKép
rena10
 
 


A képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Ügyes Viki!Cipőt neki!

Én mikor sírtam,azt mondta a fiam:SZEJEKKE!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :cry: örömkönnyek!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Jó reggelt!

Ági!én is arra gondoltam,h Zsófi azért nagyon ügyes,mert mártogat!!! :wink: :lol: meg amúgy is,mindegyik nagyon ügyes! :wink: :lol: itt vannak a legügyibb,legszebb,legleglegleg babók! :lol: :lol: :lol:

Pici! :lol: a gyerekgyilkosságot még továbbra is fontolgatom :shock: :roll: :wink: el sem tudjátok képzelni mennyire nehéz vele :cry: pont olyan,mint amikor én terhes voltam :evil: :twisted: :evil: hol sír,hol vihog és semmi,de semmi és senki nem érdekli önmagán kívűl...a rágóért is azért lettem brenkó,mert nem az ő szobájában felejtette,áh,dehogy!ott csillivilli rend és tisztaság van! :shock: a többit meg lesz...ja :evil: :twisted: :evil: bár tudom egy tininél ez is nagy szó,de akkor is bosszantó :? azért tegnap volt jó pontja is,mert hősiesen levitte Lilit játszótérre! :wink: :lol:
Én már dobtam az evés csak asztalnál elvemet :oops: ,sajna mi sem nagyon szeretünk ott kajálni :oops: ,plussz így sokkal többet eszik!és inkább nem gondolok a jövőre,már ami a szaladok majd utána vagy esetleg csúzlival lövöm a kaját szájába :shock: amióta Gabi írta,h két évesig csak szeretni kell,azóta ha ilyen helyzetbe kerülök mindig ez a kapaszkodóm! :wink: :lol: és tudod mit?bejött!sokkal jobban megvagyunk, Lili és én! :roll: :lol: Majd utána elkapom a frakkját! :D

Réna!jobbulást anyudnak!Balázsnak pedig adj egy csücsköt a kezébe!ne parázz,nagyon ritka ám,amikor tényleg megfulladnak :roll: most ez hülyén hangzik,de remélem érted mit akartam vele mondani!

lépek,jelenésem van.........

Kép
bringababa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: