Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mesi! Ezek szerint akkor elkültözött aférjed... Te is tudod, hgy jobb lesz nektek így, erős nő vagy és meg tudod csinálni.

Éva! De szupi! Még mindig titok hogy hová?

Légyszi mindenki szakítson időt egy pár sorra!!!!!!!!!!!! Babó visszaaludt a szopinál én meg nem feküdtem vissza, hogy nyugodtan végig tudjam olvasni a Babanetet .... És alig pár sor :evil:

Ági! Hogy ment az első nap egyeül Erikkel?

Kicsi! Ha minden jól megy ma már tudsz írni... Milyen volt a kóltözés? Dudi már külön is aludt az emeleten?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!!!

Lányok, tegnap voltunk Eszteréknél!!! Istenem, nekünk is ilyen minibébink volt?! Olyan kis édes Dominik baba, de olyan picike!!! Olyan, mintha nem is lett volna Kicsibébink soha olyan kicsi, pedig dehogynem!
Dominik még nagyobb is, mint mi voltunk, csak most már olyan fura... mellé tettük Szandikát, le is fotóztuk, olyan, mintha Óriásbébi volna Domibaba mellett.
Eszter nagyon kiegyensúlyozott anyuka, bár ezt gondoltam, hogy így lesz! Egyáltalán nem látszik rajta, hogy fáradt, pedig szegénykém panaszolta, hogy nem tudja magát kialudni.
A gép lemerült, de ha feltöltődik, felteszem a képet!!!
Megmértük Kicsibébit, hál' Istennek továbbra is szépen hízik, de estére már muszáj voltam neki az Esztertől kapott tápszert adni neki, mert éhes maradt két cici után is.
Érdekes módon így megint csak 3-kor kelt fel éjszaka. Talán éhes maradna esténként?!
Így hajnalban újra kezdtem a fejést, és már van 40 grammunk, ami tudom, édes kevés, mert nem hagy semmit a cicikben evés után, de ez talán estére pótlásnak elég lesz tápszer helyett.
Ahogy megmértük tegnap, 140-et evett két ciciből, igaz délelőtt volt, szerintem ez a mennyiség estére kicsit megcsappanhat.
Én annyira szeretnék még szoptatni, mindent meg is teszek érte.
Sziszike, minden nap iszom 1 liter szopis teát, mellette még kb 2 liter vizet, szedek homeós bogyókat, el kezdtem maláta sört is inni, ennél többet sajnos nem tehetek. Csak remélek!!!

Képzeljétek, tegnapelőtt megittam majd' 1 liter paradicsomlevet, hogy legyen kakija a bébinek, és akkorát kaksizott megint apának!!! :) Mivel nem voltam itthon, fel is hívott, hogy "na, ebből azért rendszert ne csináljunk":) Akkor már tudtam, miről is van szó! :)
Aztán délután még 2x kakilt baromi hígat. És tegnap is és ma is volt kaki. Nem tudom, nem megy-e a hasa, mert most meg olyan híg, mint még soha!
Azért picit meg örülök is, így legalább kitisztul szegénykém. Azért figyelem, mert ha többször fog ma is, akkor muszáj a dokinénit felhívni, nehogy valami bacija legyen.

Sziszike, nincs senki, aki tudna vigyázni a gyerkőcökre addig, amíg elmész a dokihoz? Én szívesen felajánlom, hogyha adsz hozzájuk használati utasítást. :wink:
De most komolyan!!! Rövid időre biztos elbírok 3 gyerekkel is! :)
Az ülésdolog ember érdekelne, priviben írok nemsokára!

Erzsike, megnéztem a videót, annyira édes, hogy jár keze-lába?! :)
Gondolom, jó vizes minden fürdi után!
És hogy haladtok a hozzátápival? Miket adsz mostanában babónak?
Nézted a mailem az almával kapcsolatosan? Nem fogja meg a hasikóját?
És már így tud ülni?! Azt a mindenit!!! De hisz már ő is 6 hónapos, olyen hihetetlen, mintha tegnap lettünk volna bent nálad a kórházban!
Tegnap néztem a Brendon honlapját, vége az akciónak?! Annyit vívódom rajta, melyiket vegyük meg. És még most kellene, mert áprilistól gyed lesz... :(

Mesikém, nem is írtad, hogy elköltöztetted a férjed!!! Nehéz volt rávenni? Hogy ment? Vagy nem szeretnél írni róla?
De jó végre, hogy nyugiban lesztek!
De lesz segítség az anyagiak terén? Hogy fogsz tudni boldogulni?!

Jucikám, hogy álltok? Mától van neted ugye? Remélem, benézel közénk, ha csak egy életjelre is!!!

Gyöngyikém, de szuper lehetett a hétvége!!! És szép időtök is volt! Remélem, hozol majd néhány képet!!!
Sárika de helyes lehetett ahogy kacsingatott! :)

Momo, már a múltkor is akartam kérdezni, hogy véleményed szerint egy kb 10 négyzetméteres kiskertet mennyiért csinálna meg egy kertész? Neked gondolom, van most valami elképzelésed róla, mivel nem rég csinálták neked. Teljes telepítést szeretnék, füvesítés, növények... teljesen egyszerűre, de szeretném megcsináltatni az előkertünket. Ezt szeretném szülinapomra, csak azt nem tudom, mennyire horrorok az árak. Szerintem 50-ből kijönne ha nem nagy luxust szeretnék?

Lányok, tényleg csináljunk már végre egy talit!!!

Sziszike, szerintem várjunk még 1-2 hetet a talival, Juciék is had rendezkedjenek be, és utána mindenképp tűzzünk ki egy napot!!! Már én is úgy szeretném!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza Mesiéktől, a szokásos heti találkánról.
Áron már a babakocsiban elaludt és arra sem kelt fel hogy felcipeltem és levetkőztettem. Totál kidőlt úgy hogy nem is ebédelt.
Kíváncsi vagyok meddig fog aludni, a hasa felkelti e.


Balimama
Hú ez nagyon jó hír..)
Remélem hamarosan elárulod azt is, hogy hol és mit sikerült kinézneket (vagy már lehet úgy írni megvennetek).

Titi
Ne aggaszd magad a tejcsi mennyisége miatt. Lehet, hogy most van egy ugrás a keresletben és a te szervezetednek még hozzá kell idomulni. Szerintem szoptass gyakrabban( felejtsd el a tápit) és néhány nap alatt megoldódik a helyzet. Nekem mind a két fiúnál kb 3 hó körül volt egy ilyen akkor visszaálltunk néhány napra a 2 óránkénti szopira és utánna minden oké volt.
Többet kellene kettesben hagynod apát a lányával lehet, hogy ez megoldaná a kakigondokat.:)
Kérdezted, hogy milyen volt a hangulat hétvégén. Hát be kell valjam sokkal roszabbra számítottam. nem volt semmi gond totál kultúráltan viselkedett a férjem, még főtött is.

Momo
Verzsikeének igaza van visszacsúszhat a kisfiúk heréje a hasüregbe. Úgy tudod keresgélés nélkül megtalálni a legkönnyebben, hogy a zacsit középen két újjal fogod meg és összenyomod akkor a herék kétoldalra csúsznak és egyből kiderül a helyén vannak e.( remélem érthető volt)
Hiszti nálunk is van mind a kettőnél. Áron szinte leutánozza Dávidot simán könycsepp nélkül tud üvölteni.:)

Oné
Sajnálhatod, hogy nem használtátok ki a szolit meg a masszást, de legalább van miért legközelebb is elmenni.
Várjuk a képeket!

Verzsike
Megnézet a videót. Hát rendesen csápol a kislegény. Sok viz nem marad a kiskádba ha így haladok.:)
Próbáltad már hasra tenni a kádban, nekem Áron nagyon élvezte.

Sziszike
Sikerül megoldani valahogy hogy eljuss a dokihoz?
Továbbra is vérezgetsz?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Sziasztok!

Titi! Úgy tűnik apa hatására tud kaksizni Szandika, a megoldást Zsuzsa is írta, mindig kettesben kell hagyni őket :lol: .
Nincs vége az akciónak, egész februárban lesz, amíg a készlet tart. Az autósülések 9 kg-zól kategóriában van a piros is meg a szürke is, most néztem.

Zsuzsa! Áron biztos élvezte a játékot másho, azért fáradt ki. Nem is ebédelt?
Még nem pocskol ki Babó, mert az a nagy kád amiben fürdik :lol: . Már kezdetektől fogva szokott hasonis lennni, nagyon élvezi Ő is, mostanában már harcol a játékokkal, mert mindig elúsznak előle.
verzsike
 
 


Ági!
Boldog névnapot Livikének!
Ugye ma van?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Igen, Mesi!
Úgy döntöttünk ezt tartjuk neki, mivel ez van benne a naptárban :)
Köszönjük szépen! :)
csné
 
 


Ági!
ISTEN ÉLTESSEN A SZÜLETÉSNAPODON, és üdvözöllek a 30-asos táborában (remélem jól emlékszem)

Livikének pedig Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!, és sok puszit küldünk!


Sára, Rezi, Gyöngyi, és István

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Tegnap úgy elaludtam a Rezivel (mivel nem akart az apjával), hogy már nem tudtam jönni.
Jó volt ez a kis kikapcsolódás, de ez a sok mosás, meg vasalás. Most is egy halom vár még rám, de szerintem holnapra hagyom.


Verzsike!
Én is megnéztem a videót, és haláli. Annyira édes, ahogy pancsizik. Nem szokott a fülébe menni a víz, vagy már régóta így fürdetitek?
Megvettétek végül az ülést?

Titi!
Nem lehet, hogy a tápszertől volt híg a széklete kicsibébinek? Habár én csak tippelek, mert nem tudom, hogy attól milyen szokott lenni. Irigykedem ám a tali miatt, és várom a képeket Dominikról, és Szandiról.
Ja, és tényleg szervezni kell már lassan egy talit, mert a végén már ovisok lesznek a gyerekek.

Koda!
Merre vagy? Talán betegek vagytok, vagy csak nincs időd jönni?

Mesi, Bufo!
De jó nektek, hogy minden héten tudtok találkozni.

Biztos nagyon jól érezte magát Áron, és azért aludt akkorát. Habár ma a Sára is feltűnően sokat alszik, lehet az időjárás a ludas.

Éva!
Már nagyon várom a fejleményeket a házzal kapcsolatban.

Momo!
Már akartam a múltkor is kérdezni, hogy kipróbáltad már az új konyhádat? Főztél már valamit ott?

Juci!
Milyen volt az első éjszaka? Megszámoltad a sarkokat alvás előtt?
Várunk vissza nagyon!

Ági!
Mikor ünnepeltek? Hogy telnek a napok Erikkel? Segít valamit a háztartásban?

Sziszike!
Végeztél a nagytakarítással? Már előre félek tőle én is.
A dokihoz pedig tényleg menj el minnél előbb. Tesód nem tud addig a gyerekere vigyázni?

Na megpróbálom feltenni a képeket, de még elviszem a Rezi aludni. Ha nem jönnék már akkor megint elaludtam :lol: :lol:

Sok puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Livikének nagyon boldog névnapot!!!!!


Zsuzsa: igen még mindig vérezgetek, ma jobban is, mint eddig, pedig még nem kellene megjönnie.
Holnap délelőtt rendel, felhívom..hátha mond valami okosat.

Titi: Tudom, hogy szuper anya vagy és, hogy nagyon akarsz! Remélem nem haragszol, hogy rákérdeztem.
Nekem a nagy hibám volt, hogy elfelejtettem néha inni, igaz volt elég tejci, de úgy kellett néha magamba tuszkolni!

Holnapra előkeresem neked a szoptatós süti receptjét, próbáld ki, mert jó és nagyon fini! Vagy azis lehet megleplek vele valamikor.;)

Nagyon köszönöm, hogy felajánlod, hogy vigyázol a picikre.., jól esik. Megpróbálok a héten eljutni..igazából, ha párom tudná, tutti elzavarna dokihoz.
Nem mertem neki még elmondani, mert annyira örült, hogy lehet beválik, még nem híztam stb...de engem aggaszt ez.
Szeretnék végre egy mellékhatás mentes dolgot, ami akár spirál is lehet tőlem. Igyekszem persze próbálom még, ha kell, de rossz a közérzetem, olyan, mintha nem lennék teljesen tiszta egy fürdés után, pedig az vagyok tudom.

Jó éjt!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Akkor a képek:
Előre is bocsi, de sok lesz!!!

Kezdem az ovis farsanggal:
Kép Az én kis méhecském...

Kép A barátokkal

Kép A csoport egyik fele

Végül a nyaralás:
Kép A szálloda előtt...

Kép Sára csúzdázik

Kép Hintáznak a csajok

Kép aztán meg összevesznek....

Kép Sáruci így ámuldozik..

Kép Még jó, hogy vittük a babakocsi, mert a Rezi élvezte

Kép Egy kis pancsizás

Kép anyával

Kép Fürdés előtt apával

Kép Az én balerinám

Kép Sétál a család a szélviharban [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.0212.jpg[/img] Balaton


Ezzel kívánok Jó éjszakát Mindenkinek!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Ági nagyon boldog születésnapot neked!!!!

Kép

Juci: gartulálok a költözéshez, nagyon ügyesek vagytok... most jön még csak a java. Nagyon sok erőt neked továbbra is és gyere gyakrabban, ha tudsz. ez már az otthoni internet? Nagyon gyorsak voltak...de jó!!!

Gyöngyi: nagyon tetszenek a képek, jó lett a jelmez is, látszik nektek is boldog"babátok" van.

Tesóm 1,5hónap és születik a babája, rá nem nagyon hagyhatom....bár most meg sem kérdztem, de kb. 1hete elutasította, amikor Zsolti úszására szerettem volna elmenni.
Végül párom vett ki szabit...de jól meg lett oldva.

A nagytakarítással meg sohasem lehet végezni, az pl. a ruháknál kezdődik, ami sosem fogy el. A tükör, ablak, sosem tiszta, letörlöm és 10perc múlva maszat..stb. tegnap volt egy kis baleset(kaki) nos Anna úgy oldotta meg, hogy összekente a fürdőt teljesen...nem hogy szólt vona. Nagyon önálló akar lenni és én meg nemis haragudhatok rá.
Ma átjön a nagymamám, akinek csípő protézise van, nem tud emelni és fél szemére már vak, nos sztetek rá hagyhatnám? Vagy őt elvihetném bárhova is? Nem hinném..csoda, hogy át tud még jönni- anyu most mesélte autoimmunitásos betegsége van, állandóan gyulladásban voltak az izelületei..állítólag attól..

De nem panaszkodom tovább, mindenhol meg vannak a bajok.

Millió puszi nektek.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a szülinapi és névnapi köszöntéseket! :)
igen... 30... :roll:
Ünnepelni szombaton fogunk anyukámnál, mert a tesvéremnek meg holnap lesz, és ilyenkor kitűzünk egy napot mindig, ami mindenkinek jó.
Karcsimtól meg már vasárnap megkaptam a meglepimet. Nagy-nagy titokban lett tartva, csak annyi tudtam, hogy vasárnap megyünk valahova...
Hát, ez lett belőle (nagyon rég vágytam már rá):
Kép
Kép

Erik ma jön haza, mert kinn volt a tesójánál a hétvégén, meg neki is hétfő-kedden szünet volt. Úgyhogy most tartanak hazafelé apával. Így csak a csütörtök-péntek marad nekem kettesben vele :)

Gyöngyi,
nagyon jók a képek :) Tünemény kis méhecskéd volt! És ahogy Sára ámuldozik!!! Gyönyörű azon a képen! :D

Erzsike,
nagyon drága a fiad, ahogy pancsol a nagy kádban. Nekünk kiskádunk van, de mostmár a fürdőszoba úszni szokott tőlünk :)

Juci,
de jóóó, hogy ilyen hamar legalább ennyire tudtál jönni! :)
Amint elhelyezkedtek, igényt tartok egy lakásnézésre!!! :wink:

Titi,
lehet, hogy tényleg a tápszertől lett neki kaki... Bár régen a miénket megfogta. :roll:
Irigykedek, hogy voltatok Eszteréknél! Gondolom milyen jó érzés volt megint látni ilyen pindurkát :)

Mesi,
én is kiváncsi lennék a részletekre, ha van kedved írni róla... Vagy priviben. Meg hogy hogy telnek így a napjaitok? Zsoltika észrevesz valamit ebből az egészből?

Na, mennem kell, mert hív a lánykám :)
Képzeljétek éjszaka is felkelt és kéretszkedett ki az ágyból :roll: , olyan édes volt :) Megzabálom.

puszi,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Csné
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok! Kép

Livikénel pedig Boldog Névnapot! Kép


Sziszike
Túl sok segítséged neked sincs. Most akkor mi lesz, megint a párod vesz ki szabit. Szerintem ne titkolózz előtte erről, mond meg neki mi a helyzet és biztosan vigyáz a gyerekekre hogy el tudj menni dokihoz.

Kicsi
Ügyesek vagyok! Milyen hamar jelentkeztél, örülök neki.
A cuccok helyretétele már a kellemesebb dolog egy költözéskor.
Ha tudsz azért jelentkezz menet közben is hogy haladsz.

Oné
Köszönjük a képeket!
Aranyos kis méhecske volt ismét Rezi.
Sára meg ugyanolyan kis komisz mint Áron, ezt biztosan minden második gyerek hordozza magában.
Tudod ha már egyszer itt lakunk egymástól nem messze miért ne használnánk ki, hogy találkozunk Mesivel.

Verzsike
Holnap jöttök ugye?
Minket nem zavar ha folyik még Babó orra, ez ebben az időben nem szokatlan.Áron is néhány napig folyós orrú aztán nemHa nincs más baj(láz, köhögés) akkor csak ezért otthon ne maradjatok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Ágikám!

Én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok és Livinek pedig nagyon sok boldog névnapot.

Lányok!

Aki szeretne majd jönni babázni,azt várom ám nagy szeretettel,szerintem ha betöltjük az egy hót,akkor már jöhettek nyugodtan.Eddíg nem volt vendégünk,csak apósom és Titiék,igyekszünk még tartani azért ,hogy ne jöjjön senki,de azt már alig várom,hogy veletek talizhassak.Úgyhogy szerintem 2 hét és jöhet mindenki,aki tud és szeretne.Úgyhogy írjatok,vagy hívjatok majd,kinek mikor jó és nagyon várunk mindenkit! :D

Ági!

Ti meg gyertek Karcsival,mert nektek amúgy messze vagyunk,de hátha be tudod fűzni,és akkor ő is eljönne.Mert őt is szívesen látjuk.Meg persze a többi kispapát is,aki ráér! :wink:

Mi jól vagyunk,bár sajnos nincs elég tejem. :cry: Ennyit a kereslet-kínálatról.Addíg ügyeskedtem,amíg így jártam.Úgyhogy sajna nekünk minden cici után legalább ugyanannyi táp jön. :? De sebaj,egészségesek vagyunk és ez a fő.Már visszanyerete a súlyát,sőt 3900 g a drágám.Majd teszek fel képeket.Ja és ma éjjel először aludt a kiságyban huzamosabb ideig,azaz csak enni jött ki onnan és nem cicin aludt vissza.Szóval haladunk is. :D

Mindenkinek puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Este jövök írni, ha Zsolti itthon lesz.
Csak Zsuzsa neked annyit írok, hogy igen terveim szerint megyünk. Megírnád pontosan a címet priviben, emlékszem ugyan, hogy hol van a házatok de biztos ami biztos.
Puszi
verzsike
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Az utolsó képen Titi Szandikájával van Domi lefényképezve! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Jajj még egy hiú kérdés a császáros mamákhoz! Mennyi idő után kellene visszamennie a hasamnak? :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Ági!
Lívikének boldog névnapot! Neked pedig boldog születésnapot kívánok! Szupi lehetett a repülés.

Gyöngyi! Nagyon jók a képek, a kedvencem mikor Sára ámuldozik, olyan aranyos, meg a balerinás.
Sajnos már be is gyulladt Babó füle egyszer a víztől, akkor egy hétig nem lehetett vizes, mikor fogtuk a fejét a kádban csak ártatlan szemekkel nézett szegény, nem tudta mi van. De a doki bácsi azt mondta nyugodtan tegyük bele, meg kell szoknia, csak jól ki kell neki törölgetnem fürcsi után.
Megvettük az ülést, igaz még nem használjuk, de 20%-al csak olcsóbb volt és mindenképpen ilyet vettünk volna a szélesség állítás miatt.

Eszter! Sajnálom, hogy nem elég a tejcsi, pedig nagy lendülettel indult be… Nagyon furi, mikor voltam Titiéknél, Szandika olyan pici volt, de így Domi mellett pedig milyen nagy…
Nekem a hasam kb 3-4 hét alatt ment vissza teljesen, de az összes nadrágom csak akkor lett jó, mikor Babó 2 hónapos volt, addig csak a bővebbeket tudtam begombolni.

Kicsi! Hogy haladsz? A lányok veletek vannak a héten?

Babó tegnap még nagyon nyűgi volt gondolom a megfázás miatt, este elvittük apát focis továbbképzésre és visszafelé úgy üvöltött a kocsiban, hogy azt hittem megfullad, persze megállni sem tudtam sehol olyan helyen voltunk. Ilyet még sose csinált. Aztán mára már szinte semmi baja nem volt egy kis orrfolyást kivéve. Szerencsére egyre többet eljátszik egyedül is így, hogy már mindent meg tud kaparintani a földön amit akar, de ha kimegyek a szobából egyből sírni kezd. Azt hittem fél egyedül, de ma este apa ott volt vele a szőnyegen, látta hogy én kimegyek és elpityereett. Valahol ez nagyon jó érzés, de azért ha ésszel gondolkodom nem szívvel, akkor meg nem igazán ok. Majd próbálkozom többet kettesben hagyni apával.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Nagy csendességben írok Nektek, a kisasszony bealudt 9-kor, előtte nem hagytam elaludni, így kidőlt egy cicitől is fürdi után. Viszont így biztos fel fog kelni jó hamar megint. Sebaj, annyira édes volt, ahogy bealudt! :)

Képzeljétek, új produkciója van, rájött, hogy a száján is jön levegő. El kezdi ott venni a levegőt, aztán azzal szórakozik, hogy ugyanott kifújja.
Először nagyon megijedtem, meg anyukám is, aki ma telefonban hallotta, azt mondta, hívjam ki az orvost, nehogy valami baja legyen, és azért csinálja.
Én meg jól megijedtem, mert eszem ágában sem volt rosszra gondolni addig, mivel közben vigyorog, látszik, hogy tetszik neki.

Erzsike, én annyit, de annyít vívódtam ezen az ülésen, de végül a Concord mellett döntöttem, amit használtan veszek meg. Már le is csaptam rá, Pécsről küldik fel.
Mivel hamar szeretnénk a kistesót, így azon kell gondolkodnom, hogy így is, úgy is át kell adni majd neki néhány hós korában, és majd ő megkapja ezt a Concordot, had legyen neki is kényelmes, és majd legfeljebb Szandibébinek veszünk akkor nagyobbat, vagy egy ilyen Bébé Confortot, amit tud használni 4 éves koráig.
Ha pedig nem válik be, legfeljebb eladom. A legjobb az volna, hogyha most meg tudnám venni még a Bébé-t is, és eltenném. :)

Tényleg próbáld Babót többet hagyni a párodra, muszáj őt is szoknia. Én esténként, amikor Dani hazajön, igyekszem ellógni hetente többször is, akkor megyek vásárolni, és egyelőre bejön neki a papa társasága. Persze, hogy mi lesz később, a fene tudja?!
Szegénykém, remélem, hamar elmúlik ez a nyűgösködés.

Ági, én simán lemaradtam már megint a köszöntésről, de így utólag is kívánok minden szépet és jót szülinapod alkalmából!
A párodtól egyszerűen csudajó és gondolom számodra pedig felejthetetlen meglepetés volt ez a repülőzés!
Annyira jók az ilyen ajándékok nem? Jó tudni, mennyire tudja a másik, mit is kívánunk, mire áhítozunk! Ezek az igazi ajándékok!!!

Gyöngyi, annyira, de annyira szuperek a képek!!! Sárika pedig milyen nagy lány lett?!
Tényleg, amíg el nem felejtem, majd priviben küldd el légyszi a címeteket, feladom inkább amit vettem a kisasszonynak, ki tudja, mikor tudunk összefutni. Mert ahogy így elnézem őt, jól megnyúlt, a végén már nem is lesz jó rá. :(
Vagy nem jársz véletlen errefelé valamikor? Csak egy pillanatra megállnál és odaadnám?

Zsuzsikám, de irigyellek a sok tali miatt!!! Jól teszitek, hogy Mesivel pedig ilyen rendszerességgel találkoztok, hisz közel laktok egymáshoz, és amúgy is gondolom, rátok fér a lélekápolás, hisz nagyon egy cipőben jártok!

Megyek is lányok, a pörkölt közben elkészült (elkezdtem kuktában főzni, de még sosem főztem benne, abban is hagytam, olyan hangokat adott ki, hogy megijedtem! Csoda, hogy Kicsibébi nem kelt fel rá.)
Mindenkinek szép álmokat!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Eszter: nagyon boldog névnapot a nagy fiadnak!

Kép


Boldog Valentinnapot Mindenkinek!


Én már reggel köszöntöttem a páromat egy hatalmas csokor konyakmeggyből álló csokorral. A konyakmeggy-szívben volt kirakva és az egész hatalmas, majd csinálok róla képet!
Egy-egy desszert, olyan, mint a rózsa, úgy van megcsinálva.

Nagyon örült neki.:)

Ti mit adtok? Szokás nálatok?

Eszter: sajnálom, hogy nincs jelenleg elég tejed, de ugye még ezis változhat, ne add fel, de a lényeget te írtad le: a legfontosabb, hogy egészséges, boldog babád van!
A képek nagyon édesek!

Ági: nagyon nagy meglepetés és élmény lehetett ez neked!
Vannak még képek? Vagy felvétel?

Juci: Nagyonis átérzek mindent! Csoda, hogy írsz és itt vagy köztünk, nekem ez volt a legnehezebb időszakom, sokat gondolok rád.

Páromnak még mindig nem szóltam, tudom kivenne szabit, érzem szükségem is lenne a doki mit mond..de szerettem volna másképpen megoldani és feleslegesen ne izguljon.

Ha 1héten belül nem változik semmi muszáj lesz valamit csinálnom vagyis szólok neki, ha 1héten belül nem jutnék el vagy nem múlna el.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Már megint nem tudok jönni, mert Gyöngyi ráhibázott: Bence megint beteg. Tüszős torokgyulladása van. Még ilyen makacs lázzal járó betegsége nem volt. 39 fokról egyszerűen nem tudjuk lehúzni, max 38,5-re. Felváltva kapja a kúpot és a kanalas nurophent.
Az éjszakánink is rosszak, felváltva altattuk Gabival Bencust. Nappal meg csak ölben volt el, bár tegnap már kicsit játszott a földön....
Olyan álmos vagyok most is......Kapott megint antibiotikumot, hamarosan remélem hatni fog és akkor meggyógyul. Nem tudom emlékeztek -e, de pontosan 14 napja fejezte be az előző antibiotikum beszedését, mert akkor is beteg volt. Ez a bárányhimlő óta van így.........
Ráadásul tegnapra kaptunk Marcival időpontot a gyerekneurológiára. 2 hónappal ezelőtt kértünk időpontot!!!!!!!!. Pontosan ott voltunk 8-ra, ahogy kellett. 11-kor!!!! csak azért tudtunk bemenni, mert Gabi már rohadtul megunta a várakozást és finoman de határozottan odaszolt. 3 órát vártunk, úgy, hogy időre mentünk.........és ki tudja mennyit vártunk volna, ha Gabi nem áll a sarkára. Persze közben ittnhon a beteg gyerek, még jó, hogy anyósom el tudott jönni vigyázni rá. Szerencsére Marcinak nincs semmilyen idegi problémája, ez a pislogás, vállrángatás, körömrágás, köhécselés egy erősebb fokú TIC. De mivel a doktornő szerint a mindennapi életben nem zavarja, egyenlőre nincs semmi teendő vele, nem kell gyógyszerrel kezelni, remélhetőleg kinövi. De mi azért kérünk egy időpontot az óvodai pszichológustól.

Ági!

Én már két hete készültem, hogy időben felköszöntselek, de egyszerűen elfelejtettem ezek miatt. Így utólag kínánok nektek nagyon sok boldogságot!

Kicsi!
Na jól van, meggyőztél: nem költözünk mi sehová :lol: Én ezt nem csinálom végig :)

Mesi!
Hogy telnek az első napok hármasban? Nagyon sokat gondolok rátok és nagyon sok erőt kívánok! El sem tudom képzelni hogy tudod ezt végigcsinálni. Én még Gabi segítségével is néha csak nehezen boldogulok......

Zsuzsa!
Nálatok mi a helyzet? Hogy tudtok kijönni a "férjeddel"?

Gyöngyi!
Melyik szállóban voltatok? Olyan szupik a képek. Nincs még olyan, ami a szállón belül készült?
Remélem Bencus meggyógyul jövő hétre, Marci meg nem lesz beteg.....Nagyon jó lenne elmenni Egerbe.

Titi, Eszter:)
Annyira édes a kép a gyerekeről :) Tényleg milyen nagy Szandika Dominikhoz képest! Tündériek:)

Titi:)
Csinálja még a kisasszony ezt a levegővételt? Néha olyanokat tudnak progukálni, hogy az ember frászt kap....pegik közben ők jól szórakoznak:)

Erzsike:)
Hihetetlen a fürdése Babónak:)
Ő tud már ülni? Milyen mozgásokat tud már?

Sajnos most mennem kell, eddig tudtam ellógni a gyereketől.

A többieknek is puszi, ha tudok, akkor majd jövök!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!

Szegénykém,akkor jó fáradt vagy te is.Nos,szerintem is jól teszed,hogy Marcit másnak is megmutatod,mert több szem többet lát.Azért ez nem egy kis nátha,ami elmúlik,jól is teszed,hogy foglalkozol vele.De ez nagyon szörnyű,hogy még a gyerekkekke is ennyit kell várni a dokinál,mert egy felnőtt az ok,de hogy a gyerekrendeléseken miért kell így elúszni? :evil: Bencének jobbulást! :wink:

Juci!

Jajj de jó,hogy már van neted és ha ritkán is,de jössz.Nem semmi,hogy fúrsz! :lol: Persze szomorú is,hogy neked kell megoldanod! :roll: Ami a kakast illeti,nem akartok valami kis állatkát a kertbe? Cica,kutya,nyuszi,vagy akár kakas? :D Jajj kérdezted a babakapitányt,a férjem adta ezt a nevet Dominak,de nem Szőkekapitány uztán,hanem A nagyobbik fiam becézzük néha Káosz kapitánynak és innen jött. :D

Momo!

Jajj köszi a cumit,de az én fiam nem akarja,pedig igyekszem elrontani,de nem fogadja el. :lol: A férjed mikor jön legközelebb? Jajj úgy örülök,hogy meg fogtok látogatni Mishallal.Már nagyon várom. :D

Ági!

Mi is volt pontosan az ajándékod?! Elvitt a párod repülni? Merre voltatok? Jujj de jó lehetett! :wink: Egy kérdés.A tápszert hogy oldja meg az ember lánya,ha már elmehet a babával itthonról? Hogy tartod langyin a vizet? :?

Jajj a babaám hív,majd később folytatom! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 



Sziasztok!

Anubias

Nagyon Boldog Névnapot Bálintkának! Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok,

Nagyon boldog névnapot kívánok Bálintnak az egész családom nevében!!!
Kép

És ha valaki ünnepli, akkor boldog valentin napot!
...mi nem szoktuk...
Kép

Eszter,
nekem van olyan két rekeszes hungarocel, amit Kicsi írt. Szívesen neked adom, de nekünk nem vált be. Mint rutinos tápszeres :( elárulom, hogy nekünk van egy kicsi termoszunk (citibankos repianyag :D), abban szoktam forró vizet vinni, és sima cumisüvegbe pedig hideg forralt vizet. Így szoktuk útközben kotyvasztani a tápit. A hungarocel tavasszal és ősszel biztos elég melegen tartja, de télen felejtsd el. Arról nem is beszélve, hogy csak a régi, egyenes cumisüvegek férnek el benne. Mi a mellszívó cumisüvegét használjuk még mindig, ami olyan dagadt, mint az avent-es :D Na, ezt megnézném, hogy ki rakja be... :lol:
csné
 
 


Sziasztok!

Valentinnap: sztem nem egy napról szól ez a szeretet kimutatása és nekem furcsa, hogy sokan csak alkalmakkor döbbennek rá..gondolok a másikra.
Kb. 1hete csak úgy kaptam egy szál rózsát és 1000* jobban esett, mintha ma kapnám.
Amúgy az összeújás az minden szónál, ajándáknál többet jelent.

Én mégis adtam neki egy csokrot, mutatom a képet, de előbb, amit én csináltam.

Egész hosszú a szára.

Kép

Kép

Nekem nagyon tetszik a végeredmény!

Jucikám: Remélem nem ijesztelek meg: nekem félév volt, amig helyre rázódtam. Nem csak a kert, de a ház a dobozok...az utsó doboz pedig karácsonykor került el, ma már nincsenek, de ehhez szekrények és sok-sok munka kellett.
Sztem fél év a neheze. Nagyon az eszemben vagy..bár segíthetnék.

Illés és Attila nevében is..

Kép

Nagyon jól esik, amit írtál és tudom nem szabad ennyire mindenkit magam elé helyeznem, ígérem hétfő reggel ott kezdek.

Engem is aggaszt ez az egész, nem szedem már pár napja, de sztem mostanság kellene folytatnom. Mióta szünet van jobban van, mintha meg lenne, pedig még addig 1hétnek kellene lennie. Már nem értem ezt.

Kép
sziszike1000
 
 


Koda: nagyon szomorú vagyok, hogy megint betegek vagytok.
JObbulást Bencének.

Homogene 9-et vettem Zsoltinak, amikor mandulagyulladására antibiotikumot akartak adni, és nekünk bevállt.:)

Juci: engem is hívj, ebben is van tapasztalat.:)
Mi 4-5ajánlat közül választottunk redőnyöst, hugomék ismerőse...megadom a számát, majd.


Eszter: a hungarocelesben mindig kihűlt a teánk télen. Langyosan maradt. Amit vettünk egy Avent táska, ami nagyon szupi volt és a termosz pedig a legjobb.Ikeában nincs 1000 forint! Fél literes.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/90082195

Vagy a vaterán is van: pl. nincs 2000 forint és 1,2 literes.
http://www.vatera.hu/termosz_sm_268_fem ... 53136.html

Teszveszen:
http://www.teszvesz.hu/item306081838_fem_termosz.html
Ez 1literes 1600-ért.

Bármelyiket szeretnéd, szívessen leütöm, megveszem neked, sőt elis viszem, ha szeretnéd.
Vagy van nekünk is , sztem fél literes, de dupla falu inox, rozsdamentes.
Szívessen kölcsön adom, amíg kell.

Van thermos cumisüveg is, de a termosznál tényleg nincs jobb.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy gyors bejelentkezes,ti nem tudom hogy csinaljatok,hogy ennyit tudtok irni. Vagyis nem a mennyiseggel van baj,hanem az idovel,egyszeruen nincs idom...este meg mar olyan faradt vagyok.

Kicsi!

Gondoltam,hogy nem ertel ra. Csak probalkoztam. Dobozaid meg jo sokaig lehetnek,nekem meg mindig van par a kamraban,es nem is erdekel,hogy nincsenek kipakolva.
Karnis vegzarok nem kellenek?Megmaradt egy csomo ikeas,mire megvettem mar mas tetszett. Kitartas!!!

Mesi!

Neked is csak azt tudom irni hogy kitartas...biztosan iszonyat nehez,de idovel biztosan konnyebb lesz.

Eszter!

Olyan edes Domi!!!! Cumi..hat sajnalom,en is probaltam nagyon,de neki se jott be.Na,mindegy,megmarad a kov.babanak. AKkor majd kb. ket het mulva,vagy amikor nektek is jo,meglatogatunk. :lol:
Pocakod miatt ne aggodj,mivel olyan vekony voltal,biztosan teljesen eltunik.

Szsizike!

Orvos,orvos,orvos..persze tudom konnyu mondani 3 gyerkoc mellett. Nagyon szep az a csokor.
Mi nem igazan unnepeljuk(kuldtem neki egy sms-t,es o is egy vicceset),max. regebben vacsi volt,vagy virag,draga csoki tole.

Koda!

Szegeny Bencus,..jol ratok jar a rud. Gondolom szegenynek az immunrendszeret annyira legyengitette ez a baranyhimlo.3 ora varakozas..nem semmi,en nem vartam volna ennyit,valoszinuleg hamarabb beszoltam volna. :lol:
Mi mult heten kertunk hasi kontrol uh-ra idopontot,es marcius 18ra kaptunk :wink: .

Bufo!

Koszi az infot...meleg vizben mind a kettot rogton megtalalom,de azert majd ha jon a dokineni,megkerdezem tole.
AKkor egeszen jol kijottok egymassal ha jol veszem ki a soraidbol.A lenyeg,hogy a gyerekek jol vannak. Ok sejtenek mar valamit belole?
One!

Nagyon jok,szepek a kepek. Sara ahogy a multkor is irtam annyit nyult.Biztosan nagyon kellemes lehetett. Irigykedem egy picit,jo?
ANyukam multkor mondta nekem,hogy en is elmehetek wellness hetvegere...kerdem tole,igen es hogyan?Erre o:Hat viszed magaddal Mishalt. Na,az olyan is lenne..de nem is hagynam itthon semmi penzert se.Nem mintha lenne kire. :roll: :lol:

Agi!

NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK UTOLAG! (parod nagyon szupi meglepetest szerzett. Nem feltel? Meddig tartott?)

Es Livikenek is..NAGYON BOLDOG NEVNAPOT!

Eszter Balintkajanak!

NAGYON BOLDOG NEVNAPOT!

Mindig lemaradok,olyan rossz.

Balimama!

Meselsz hamarosan??????
momo35
 
 


Ezt ma csináltam:

Kép

Ez pedig az új egerem:) (500 van Német országban, 140 jött az országba, abból 1 az enyém.)

Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Folyt kov.

Brimo!

Ne busulj,en is egyedul..mint mindig! :roll: :lol:
Na,gondolom ettol nem lettel boldogabb.
Te parod hol is van?Mit csinal?
Talalkozhatnank egyszer!

Titi!

Hat,tenyleg fura igy kettojuket latni,Kicsibebi Oriasbe bi Domi baba mellett.
Pedig meg nem is olyan nagy..es meglatod neked,mindig Kicsibebi fog maradni.
Kakiugy...orulok,hogy kezd valami rendszer lenni belole.
Kert...10 nm-t akartal irni? Es ez csak viragokkal,novenyekkel lenne beultetve?
Attol is fugg(ami draga) hogy kell.e foldet hozatni ra(de ha jol emlekszem akkor anno ti hozattatok mar termofoldet ra),szoval attol kedve igazabaol a novenyek ara szamit,hogy mit szeretnel.
Mi ugy egyeztunk meg,hogy o beszerzi a novenyeket es az o 20% kedvezmenyet amit kap a kerteszetekben atengedi nekem.
Tudom hogy mennyiert rendez terepet,mennyiert hoz gyepszonyeget,stb...ha akarod leirom. Ultetest nem tudom,talan a noveny aranak 20-30%? Ez egeszen borsos..,na,nem lettel okosabb.Szerintem elobb talald ki,hogy milyen novenyeket szeretnel..mekkorakat,egynyariak,evelok,bokrok,stb...
De ha gondolod akkor megadom a tel.szamat es beszeld meg vele.


Es most kit is hagytam ki?
Virag!

Jol vagy???

Jovo heten beadom a computerem,annyira csiga,hogy kell neki egy kis memoria,plusz ujratelepiteni mindent,stb..remelem gyorsan megcsinaljak.
Es ha minden igaz,akkor talan jov. heten mar lesz vezetekes vonalam(csekely 4 honapos varakozas es egy vagyon mobilon valo eltelefonalasa utan).

Jaj,Gyongyi te kerdezted..igen,mar fozok,majdnem minden nap,dehat egyszerubb dolgokat,kenyer,sutemeny sutes....meg messze van.Jelenleg most megint nincs munkapultom a szigeten,elvittek lekerekiteni a szelet,es szokas szerint az igert penteken nem kapom vissza.

AMugy nem vagyunk meg kesz ...szerintem eg yhazzal soha nincs az ember kesz,meg csak most jutottam el odaig,hogy a vegzarok egy reszet feltegyem...a kamraba is kellenenek szekrenyek,polcok...de alakul. Kert is... :lol: :lol: :lol: ,ma megint voltak,a terepet keszitik elo a gyepszonyegezeshez...remelem nyaron mar szep zold gyepunk lesz es sok zold bokor,fa.
Na,megyek..semmi kedvem semmihez...ez az orok egyedullet.

Lanyok,ti kiengeditek gyerkocoket setalni egyedul??Marmint babakocsi nelkul mentek veluk?
Mert mi mostanaban probalkozunk,de olyan unalmas...ma elakadtunk mar a 3. haznal ,a kavicsokat dobalta az utcara..es fetreng a foldon..nem is ciki...ugy nez ki mint egy kisdiszno.
Csak akkor adja oda a kezet ha megijed valamitol...
De elvezi..igy napi 2x kimegyunk,ma csak a kertbe,ult a fold kellos kozepen es egy fakanallal turta.
Ugyhogy jovo heten elmegyek veszek neki homokozot.

Eszter!

Sajnalom,hogy nem eleg a tejcsi...nem probalod sokszor mellre tenni??Hatha beindul..hiszen meg csak 2 hetes Domika.


Szep ejszakat nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Bálintotoknak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!


Boldog Valentin napot mindenkinek! (ha ünneplitek, ha nem)
Nálunk csak én ünneplem :lol: , már évek óta, mert így beszéltük meg. Én adok ilyenkor (mivel szerinte is hülyeség), ő meg amikor akar :lol: . Amúgy is a férfiak többet vesznek nekünk mindig (nőnap...). Na nem mintha nem érdemelnénk meg :lol: :lol: :lol:

Juci!
Kitartás!!!Pedig pont írni akartam, hogy milyen jó most nektek, mert legalább nem kell nagytakarítani, mert úgy is mindent rendbe tesztek most. Fiókokban sorakozni fognak a dolgok....
Aztán ítál, meg eszembe jutott, hogy mi se tudtunk nagyon pakolni, mert a fele bútor még hiányzott.
Édes lehet Dudi, ahogy muogatja a szobáját. Remélem egyszer nekem is megmutatja majd :lol:

Ági!
Nagyon szuper lehetet a szülinapod. Akkor a párod tud kisgépet vezetni, vagy nem ő volt a pilóta?
Jó bulizást szombatra! Mi is bulizunk, igaz vasárnap. Anyósom 50. szülinapja lesz. Még nem tudom mit vegyünk neki. Valami találó ajándék kellene neki, de már nincs sok időm.

Koda!
Jeszus, én csak kérdeztem. Remélem azóta már jobban vagytok. Úgy látszik ez a bárányhimlő rendesen ártott nektek. A barátnőm, aki szintén elkapta azóta állandóan beteg. Jobbulást nektek!!!

Sziszike!
De jó, hogy elmész dokihoz. Nem lehet, hogy most már a mensi.
Én is most akarom majd elkezdeni a tablettát, csak nem akar megjönni. Már akartam írni neked a múltkor is, hogy a tabletta sem 100% véd. Amit nekem írt fel a doki az is csak 60%, de mondta, hogy ne izguljak.

Ma nem aludtak a lányok délután egy szemhunyásnyit se. A Sára ki is dölt, és már fél 8-kor elaludt (még jó, hogy korább fürdettünk). A Rezivel meg nem lehet bírni, olyan hisztis. Nem akar aludni menni pedig fáradt. Megyek elcsalom valahogy.

Többiektől bocsi!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Verzsike!

BOcsi,kihagytalak.
Nagyon edes Babo a videon.
Es ahogy ul!
Es hogy utanad sir...hahaha :lol: :lol: :lol: (bocs,csak gonoszkodom),hat fog is meg..es majd jon az a korszak,amikor huzza le rolad a nadragot ugy kapaszkodik beled es bujik a fenekedbe(nekem mindezt legtobbszor akkor csinalja amikor a kerteszek az ablak elott allnak eppen :lol: ).
Es az agyadra fog menni ez a fenenagy ragaszkodas de olyan jol is fog esni.De ha apa rendszeresen vele van,akkor ugyanugy le fogsz tudni lepni par ropke orara..

Most mar tenyleg itt se vagyok.

One!

En gyerkocom se aludt..szokas szerint...Duracell nyuszik elbujhatnak mellettuk,mi?

Sziszike!

nagyon edes ajandek,parodtol kaptad igaz? Milyen figyelmes,vagy ezt kerted?Tortad mitol csillog?
momo35
 
 


Na végül csak sikerült elaludnia a Rezinek is. Hát ketten alig bírtunk vele, és a végén én már feladtam. Nem is akart velem aludni, csak az apjával. Teljesen kikészültem ma. Kezdődött reggel fél 6- kor a nap, azzal, hogy a Sárának tele lett a pelusa, és kifolyt neki már a pisi, pedig pamperst használunk. Már lassan 4 napja annyit pisil éjszaka, hogy reggel a pisis ruha miatt kel fel. Átöltöztetés után meg már hiába próbálkoztam az altatással. Persze ő délelőtt aludt egy órácskát, de ilyet még nem csinált, hogy kihagyja a délutáni nagy alvást.
Én ma annyit kiabáltam velük. Tiszta hülye vagyok. Tuti meg akar jönni, mert akkor vagyok ilyen dilis.

Na most jól kipanaszkodtam magam, de most én érzem úgy mint Zsuzsa a múltkor, mikor Dávid nem akart vacsizni.
Holnap jövök, frissen és üdén!!!!!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt!

Jó volt úgy jönni, hogy ennyit írtatok!

Az egeret párom hozta, de kaptam tőle előtte egy nagyon szép virágot is...majd később fényképezem.

Az egér azt mondta, olyan nőcis, kicsi, kézrevaló, és tényleg! Napközben , ha használom, olyan jól eső érzés fog mostis el. Imádom ezt a pasit!

Reggel mikor odaadtam a virágot, azt mondta nem ér reggel adni..
mire én: azt szerettem vona, ha jól indul a napod...
Ő: nekem minden napom jól indul, mert melletted ébredem. :D

Gyöngyi, Momo: nektekis mondom, hétfő reggel ott kezdek.

Menzesz hamarabb jött volna? nem tudom, lehet , de ahoz meg kevés, mondhatnánk, kevesebb lett a gyógyszertől, akárhogyis nagyon megzavart idebent valamit.

Torta, Csokoládés cukormáz van rajta.
Belül, rumos mazsolás csokikrém, tetején, torta reszelék és meggy és csoki forma.

Tegnap kettőt csináltam, hogy az egyiket átadhassam a másikból már a gyerekek kóstolgathattak, nagyon isteni lett!!!
A másikból kistányéron 3 szív forma, párom kapott 1et, nem tudta lesz-e folytatás, ez olyan, mint, akit felizgattak és otthagynak..várta mi jön még..2 * evett! Elfogyott a nagyrésze.
A másikat tálba csináltam, mint a somlóit..a maradékot összevágtam,mazsis rumos csokikrémmel és meggyel lett összekeverve...nagyon finom lett-mindenki csak dícsérte.

A vacsi pedig szintén különleges volt, kitettem magamért.:)
Mikor megette mondta még eszik belőle, de a sütiről még akkor nem tudott, végül annyira tele lett, én meg ennek nagyon örültem.

Momo: Zsoltival végig csináltam ezt, 10hónaposan nem maradt meg a babakocsiban, így fogtam a kezét és mentünk sétálni, vásárolni, aztán volt, hogy őtis a csomagokat is nekem kellett vinnem az akaratuk már ilyen kicsinek is hatalmas...tudom, mert utánna kicsit később 13hónaposan, de Annával is végig játszottam...sőt akkor kezdett a pocim is nőni.(illetve 3-4hónapos voltam).

Gyöngyi: mindenkinek vannak nehéz napjai, ettől még jó anya vagy és, hogy látod a hibáidat, tudod, hogy másképpen is csinálhattad volna, ez elég és jó! Semmi baj, miis emberek vagyunk és kiborulhat a bili.

Nekemis sok volt ez az egész, amin keresztül mentem és akkor nyugodtam meg, amikor elmentem egyedül kicsit úszni, kikapcsolódni. Most a vérezgetés miatt odasem megyek..hmmm:(
Én nem tudok kiabálni, de sokszor volt, hogy már úgyéreztem nem bírom tovább sokáig.

A reggeli pisi nálunk is előfordul, sőt van hogy a derekáig kakis reggelre, ilyenkor ágynemütm ruhát cserélek..stb...de már ezen sem lepődöm meg, amúgy énis pamperst használok...elgondolkodtató.
Most a DM pelust fogom még kipróbálni, hátha többet bír.
Nem iszik estére , tejcijét megeszi, de egy pelusnak ki kellene bírnia ezt.

Anna folyamatosan vetkőzteti a Bencét, szétpakol Zsoltinál is, mialatt nem vele foglalkozom, állandóan csibészkedik, aztán evvel egy csomó munkát okozva nekem és nemis rosszból teszi.
Bencét babának nézi, úgy dögönyözi, szegényke, eddig elég jól bírja, de nagyon ott kell lennem.

Szép napot, betegeknek pedig jobbulást kívánunk.

Kép
sziszike1000
 
 


Olvastam egy nagyon aranyos történetet:

-Egy férfi megbüntette az 5éves lányát, mert elveszítette egy értékes tárgyat, akkor nagyon szegények voltak.

-Karácsony volt, másnap a kislány egy ajándékot adott át az apjának, ezekkel a szavakkal: "Ez a tied"

-Apja előszőr zavarba jött nagyon, aztán mérgelődött, mikor meglátta a csomagban nincs semmi.

-Kemény hangon megkérdezte "nem tudod, hogyha ajándékot készítesz, vminek kell lennie a csomagban?"

-A kislány könnyes szemmel nézett apjára és ezt mondta:" Nem üres! Tele van a puszijaimmal."

-Az apa elszégyelte magát, térdre ereszkedett és átölelte gyermekét és elnézést kért tőle.
-Ágya alatt őrízte a csomagot, ha vmi rosszul ment, bátorságra volt szüksége kinyította a csomagot és kivett belőle egy puszit.
Mindegyikünknek van egy ilyen szeretettel teli csomagja a gyerekeitől, barátaitól, rokonaitól..

Azért írtam le nektek ezt, mert nekem tőletek is van, köszönöm, hogy vagytok nekem, szeretlek titeket!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike

Ötletes kiscsokrot készítettél a párodnak. A torta pedig igazán ínycsiklandozó. Ahogy olvastam miből rendesen összefutott a nyál a számban.:)
Végre hétfőn elmégy a dokihoz. Nagyon jól teszed.

Koda
Jaj istenem ennek a betegeskedős korszaknak remélem vége lesz nagyon hamar. Nagyon sajnállak titeket, és főleg Bencust. Remélem hamar rendbe jön. Neked meg kitartást!
Kérdezted hogy vagyunk, nos egészen türhetően. Nincs vita mindenki teszi a dolgát és ennyi.

Momo
Mi nem igazán sétálunk Áronnal inkább motorozik. De hidd el így sem könnyebb. Szerintem mindegy hogy gyalog megy vagy motorral így is úgy is erőszakos és mindig másfelé akar menni.
:roll: Bár én egy szót sem szólhatok mert a babakocsiban is jól elvan.

Oné
Bevallom egy kicsit vígasztal a tudat, hogy te is küzdessz Rezivel. Már keztem azt hinni, hogy csak az én fiam művel számomra néha elviselhetetlen dolgokat. 8)
Mi is használunk pampers pelust de még nem folyt ki belőle semmi éjjel sem.

Anubias
Nagyok kis aranyos Babakapitány:)
A tejcsi miatt meg tényleg ne aggódj. Szerintem is tedd többször mellre és meglátod vissza fog jönni a kellő mennyiségű tejcsi. Meglátod egyre kevesebb tápit kell adnod majd.
A sebed igazán szép csak kb fél év múlva lesz.(nekem mind a kettőnél így volt, akkora tűnt el a pirosság, dudor teljesen) A hasad pedig kb a 3 hónap alatt visszamegy ez kicsit hosszabb idő mintha normál úton szültél volna, persze ez a felszedett kilóktól is függ.

Kicsi
Ne légy telhetetlen,dobozok bizony még egy jó ideig lesznek. Nekünk is voltak több hónapig.
Nem semmi te fúrsz. Dudi közben mit csinál, segít ebben is?

Csné
Hú ez szupi meglepetés lehetett. Milyen volt a repülés nagyon kíváncsi vagyok?Élvezted olyan volt mint ahogy elképzelted?
Jó ünneplést hétvégén!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike
Babó hogy van, mi a baja mit mondott a dokibácsi?
Sajnálom, hogy ne tudtatok eljönni. Mesiék viszont igen így mégsem maradtunk egyedül tegnap délelőtt.

Titi
Tudod mennyi ilyen meglepő dolgot fog művelni még Kicsibébi amitől a frász fog kitörni. Nem szabad mindig bajt sejteni amögött ami új dolog történik, ha így teszel nem fogod élvezni a gyereknevelést hannem sík ideg leszel és az senkinek nem jó. Ne hagy magad befolyásolni senki által Hidd el ha fuldokolna azt rögtön észere vennéd.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Drága Barátnőim!
Még mindig suttogva, de letettük a foglalót a házra!
Minden nagyon gyorsan pörög, tavasszal már költözünk, de babonából még alig merek beszélni róla.
Az már biztos, hogy Ti lesztek az elsők, akiket meghívunk! :lol:
Minden tiszteletem azoké, akik végigcsináltak egy építkezést, költözködést. Nálunk ez fordítva fog zajlani, tehát költözködés és utána építkezés. Elég rosszul hangzik, de nem akarjuk fizetni egyszerre 2 lakás rezsijét és a hitelt .
Az építési vállalkozó az egyik legjobb barátunk, szóval ilyen szempontból nem aggódom. Már csak az a kérdés mi fog beleférni idén.
Zsuzsa! Mesi!
Jó sokat gondolok Rátok!

Zsuzsa!
Veletek most mi fog történni?

Mesi!
Hogy bírod egyedül? Meddig tudsz még otthon maradni?

Hú,Lányok! Meg kell tanulnom vezetni, ha tartani akarom Veletek a kapcsolatot.
Egyébként sem könnyű vidéken autó nélkül.

Eszter!
Isten éltesse Drága Bálintod!!!!!!
Alig várom, hogy láthassalak!

Momo!
A kertészedre lehet, hogy nekem is szükségem lesz, persze, ha hajlandó eljönni vidékre is!
A férjem azt mondta (nálunk az ilyen dolgoknak ő a szakértője, hiszen Balázsig csak lányaim voltak), hogy egészen 6 éves korig időnként visszacsúszkál a here a hasüregbe.

Gyöngyi!
Milyen szépek a lányaid! Én is szerettem volna még lányokat! :cry:
Nekem a hintázós kép tetszik, olyan édesek így ketten együtt!

Sziszike!
Remélem sima áttöréses vérzésed van. Ebben az esetbhen sem szabad abbahagyni a ciklus közepén a gyógyszert. Kezdetnek szedj egy kis Rutascorbint. Általában szoktak néhány ciklust várni, amíg hozzászokik a szervezet a gyógyszerhez. Addig is azért jó lenne kizárni, hogy esetleg gyulladás.


Titi!
Milyen régóta készülünk már hozzátok! Remélem még a költözés előtt sikerül nyélbe ütni a dolgot!

Erzsike!
Babónak olyan kis beszédes szemei vannak!!!!
Lesz új munkahelye a férjednek? Akkor hamarosan Ti is költöztök?
Nyitni kéne egy új topikot ,,Építkezési, költözködési tanácsok babával" címen! :lol:

Ági!
Veled nehezen ugyan, de sikerült végre beszélnem! Elárasztottalak a gondolataimmal és meg sem kérdeztem, milyen volt a repülés?! :oops:

Virág!
Nagyon hiányzol!!!!! :cry:

Juci!
A kipakolás még a bepakolásnál is szörnyűbb! :twisted: Ezt utálom a legjobban a nyaralásban is! :twisted:
Lassan én is kezdhetem gyűjteni a dobozokat!
Szerintem nálunk is magányos harc lesz, mert nem akarom, hogy a férjem az egész évi szabiját a költözködésre pazarolja, a lányoknak még suli lesz, Balázs hasznos segítség, amennyiben a tárgyak örökre eltűntetése a cél!Gondolom Dudi is segítőkész! :wink:

Én közben tegnap voltam Uh-on. Szerencsére eltűnt a cystám, bár bevallotta az orvosom, hogy elég ijesztő volt az eet. Szóval stimulálás egyelőre leállítva. 3 hónap szünet, aztán újra Closty 3 hónapig, ha semmi, akkor marad a meddőségi központ. Ezt még átgondoljuk!

Szeretné, ha Balázs szeptembertől óvodás legyen, de azt még nem tudom, hogy oldjuk meg, hogy legyen aki elviszi őt reggel az oviba és legyen, aki érte megy.
Én, ha 12 órázom, akkor se vinni nem tudom, se hozni, Apa vinni tudja, de nem ér oda zárásig, a nagylány pedig szintén nem nagyon ér haza időben.

Szóval egyelőre aludni sem tudok úgy jár az agyam, de valami megoldásnak lennie kell!

Nagy puszi mindannyiotoknak!!!!
Este még írok, mert Apa elment kártyázni a barátokkal! Szeretem, ha egy kicsit kimozdul. Nagyon féltem, hogy egyszer visszaüt valahol a sok stressz és hajtás!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Momo!
Az én férjem hajógépész,kormányos és egy teher hajón tengeti az életét. 2 hónapot dolgozik és 1hónapot itthon van.
Néha jó,hogy egyedül vagyok de néha rossz! Pl:a szülinapom mindig egyedül töltöm,névnap,mikulás,Csenge első szülinapja is.:(:(:( A 6év alatt most volt az első karácsony együtt!:( Amig én is hajóztam még csak elment mert sokat találkoztunk(szálloda hajón dolgoztunk) de akkor sem tudtuk megünnepelni a napokat!
De most nőnapkor itthon lesz!:)

Ha van kedved találkozhatunk,bármikor! Kicsi azt mondta 10percre lakunk egymástól!Én az Ivanics És Bárkány Opel szalonnál lakom a Strázsahegyen! Gondolom te tudod hol van! De kocsival bárhova elmegyünk.
Kellemes hétvégét mindenkinek!

brimo
 
 


Hát úgy látom jól elüldöztem mindenkit! :cry: :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Alig van pár percem, a kisasszony most ébredezik, és enni fog. Beetetett simán, felkeltem - aludtam közel 20 percet - mert nyüszizett, aztán még tovább aludt, és teszi ezt még 20 perce. :(

Erzsike, Bufo, én is szeretnék menni egy ilyen talira, nem lehetséges esetleg?
Erzsike, ha mennél legközelebb Zsuzsiékhoz, nem tudnánk megoldani, hogy beférjünk hozzátok? Tudom, hogy kitérő, de annyira szeretnénk mi is menni csacsogni és babázni. Megoldható ez valahogy?
Esetleg úgy, ha Mesiék is ott volnának, akkor még velük is taliznék én is.

Amúgy semmi különös nincs velünk, picit fáradt vagyok, mert a délutáni alvásaink leredukálódtak egy órára, és mire én odakerülök, hogy lefeküdjek, marad vagy fél óra. Bár az is több, a semminél, de ez a reggeli 6-os kelés, amire rászokott a kisasszony... persze elalszik este 9-kor, nekem is ezt kellene tennem.
Erzsike, mennyit vagy eszemben esténként, ugyanis képzeld, mostanában többször bealszik cicin a bébike. :)

Jó volna már ha tudnék többet is írni, nem tudom, most valahogy megint úgy érzem, holtponthoz jutottam fáradtság terén.

Puszilunk mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Ilyen még nem volt, hogy egész nap nem írt senki. Mindenki ennyire elfoglalt a hétvégén? Remélem holnap már írtok.

Mi ma megtartottuk anyósom 50. szülinapját nálunk. Nagyon meglepődött :D . A torta is szuper volt, a lányoknak is ízlett, mert jó sok tejszínhab volt rajta. Szépen néztek ki utánna. :twisted:
A díszitést végül rám bízták a fiúk :lol: , és 50 forintosokkal oldottam meg találóan.

Tegnap még kellett mennem suliba, és jó sokáig tartotta a tanár. Délután meg próbáltam behozni a lemaradásomat itthon. Azért még maradt holnapra is.
Sáránknak már az 5. foga jön. Szegénykém ilyenkor annyit kakil. Most tiszta kiütéses a popója. Igaz adtam neki epret is tegnap, de nem hiszem, hogy attól lenne kiütéses, mert máskor is így volt, mikor a foga jött.
Tényleg ti már adtatok a piciknek epret, vagy vártok vele?

Mikorra szervezzünk talit? Nagyon jó lenne találkozni megint. Most már szombaton is ráérek.

Na megyek, mert még készülnöm kell holnapra.
Írjatok!!!!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Hétvége utáni bjelentkezés..)
Jó elfoglalt volt mindenki most még csak a szokásos itt vagyok is kimaradt.
Én most állok neki a takarításnak, mert hétvégén nem volt rá idő.

Titi
Részemről oké amit írtál. Remélhetőleg Erzsikeének sem gond és akkor tudtok együtt jönni.

Brimo
Hát te sem vagy elkényeztetve a férjed sok otthonlétével. Hogy bírod, hogy nincs egy teljes hónapig? Van olyankor valaki aki néha besegít bármiben?

Oné
Még lesz vizsgád hogy most már lassan véget ér a suli?
Biztosan nagy könnyebbség lesz ha már nem erre megy el a szombati nap.
Én még nem adtam epret Áronnak, és Dávid is csak 2 éves kora után kapott először.Egy csomó mindenben nem tartottam be azt amit mondanak a könyvek, de ezt igen. Ne kérdezd miért valahogy így alakult.

Balimama
Szerintem teljesen bíztató, hogy eltünt a cystád, remélhetőleg nem lesz több, pláne így hogy most nem kapsz semmit.
Már nagyon kíváncsi vagyok hol találtatok házat meg minden. Remélem hamarosan beavatsz minket is.
Tudod én is tartok tőle, hogy mi lesz ha megyek dolgozni hogy oldható meg a gyereke ovi bölcsi . De majd csak lesz valami megoldás rá.
Jó kérdés, hogy velünk mi lesz. Hát egyenlőre egy hónap múlva tárgyalás ott minden kiderül addig meg nem gondolok erre. Hála az égnek tök normális a helyzet és nincs semmi vita. Totál normálisan viselkedik munka után itthon van.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál!!!

Férjecském reggel elvitte Zsoltit oviba, addig én elkészültem és fél8kor már ott voltam....tudjátok mikorra jutottam sorra? fél10!!!
Annyira mérges voltam, mert a kis protekciósokat behívogatták, amikor jöttem 3an voltak előttem és 8tól volt rendelés a doki késett 15percet, azt hittem 9ig tutti végzek.

Azt mondta , ez teljesen normális, 3 hónap türelmi idő van és, ha váltanánk akkor sem spirálra, hanem másik gyógyszerre.
Nemhogy vizsgálat alapján írna föl vmit tudván, hogy érzékeny vagyok, találgat, addig próbálkozna, amíg a megfelelőt nem találjuk meg.

Mondtam neki, hogy szeretnék spirált feltetetni, megkérdi hányszor szültem, mondtam neki 3* és nem szeretnék most még, hány éves vagyok..erre kiakadt, hogy ő huszonévesen nem rak föl ilyet és felejtsem el...20évig még ezt kellene cserélgetni...mondtam neki, nem , mert én 35után elköttetném, de ő ezen is kiakadt, hogy gondolhatok ilyenre, akkor még 10 év termékeny időszakom lehet.

Mondjátok senki nemakarja elfogadni, hogy egy 3gyerekes anya tud felelősségtudatosan dönteni?? Nem azt mondtam most köttetem el magam, bár biztos vagyok benne nem szerenék több manót, de miértnem lehet addig spirálom, vagy ennyire rossz dolog ez?

Ma annyira elbizonytalanodtam a dokit illetően is.:(

Most kicsit magam alatt vagyok, folytatom a gyógyszert egyenlőre és keresem a más megoldást a váróban volt egy lány, aki valami gyűrűről beszélt, ami 3 évig lehet fennt, hallottatok már róla, most ennek akarok utánna nézni, miért jobb ez és milyen.

A gyógyszert meg mindig félek elfelejtem bevenni és, ha beveszem meg attól félek, hogy hízok tőle, mikor közöltem a dokival mennyit felszedtem anno a gyógyszertől, közölte, hogy figyeljek most különösen oda a kalóriákra.
Én, aki alig eszik...napi 2zsöminek megfelelőt eszek 1 nap, 1pohár tejet és sok folyadékot. nem fogyózom, de nincs étvágyam.

Most mennem kell, megérkeztem a piciim.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg nagy a csend! :cry:

Zsuzsa!
Az jó, hogy ilyen csend van otthon, de igazából ez csak a problémák elodázása. :cry:
Remélem a férjem szabin lesz 1-2 napot a ház miatt és akkor megpróbálok ellógni itthonról egy kicsit Balázs nélkül.
Olyan jó lenne beszélgetni!
Persze ez vonatkozik Mesire is!
Persze mehetek Balázzsal is, csak akkor nem lesz nagy beszélgetés! :wink:
Már rémálmaim vannak az óvoda miatt, persze ez akkor is nehezen megoldható, ha Pesten maradunk. Ráadásul anyósom mondta, hogy még örülhetek, mert náluk csak 4-ig van óvoda!

Gyöngyi!
Epret, málnát még én sem adnék! Ezek a piros aprómagvasak elég veszélyesek. Viszont, ha átpaszírozod, akkor szerintem kaphatja Sára is.
Én mind a 3 gyerekemmel megszenvedtem a fogzást. A hangulatura nem volt hatással, de iszonyú pelenkakiütéseink voltak ilyenkor. A Scudocrem általában segít és az is, ha este fürdés után behintőporozod a popsiját.
Ilyenkor általában inkább csak hajnalban kerül valami a pelusba és a kiütések nem szeretnek szárazon maradni.
Hű, milyen fiatal anyósod van! :shock:

Sziszike!
Sajnos az orvosok gyakran találkoznak azzal, hogy 10 éve úgy gondoltam nem akarok több gyereket és ez időközben megváltozott. Én el tudok képzelni ilyen helyzetet. Persze ez a Te döntésed. Én úgy döntöttem 45 évesen elköttetem a petevezetőimet, de csak azért mert akkor már tényeg nem akarok azzal foglalkozni, hogy megjön, nem jön meg klimaxolok, vagy terhes vagyok...
Spirál: Sokan nem bírják, krónikus gyulladásokat okoz és a végén meddőséget. Szóval nem szeretik.
A gyógyszer meg ilyen. Nekem sem sikerült soha elsőre eltalálni melyik jön be, ráadásul olyan is volt, hogy, amit évekig problémamentesen szedtem egyszer csak megint nem volt jó.
Fogyókúra: Ne tedd teljesen takarékra a szervezeted! Persze a cukrot, fehér lisztet, szalonnát el lehet teljesen hagyni, de a mozgást nem lehet megkerülni. Ha tényleg ilyen keveset eszel, a szervezeted úgy érzi, hogy nagyon kell takarékoskodnia, felhalmoznia, mert ki tudja mikor kap legközelebb.
3 gyerek mellett biztos, hogy nem könnyű. Szerezz be egy szobabiciklit! Az apósom Karácsony óta 10 kg-ot fogyott és nem tesz mást, mint naponta fél órát teker és kevesebb szénhidrátot eszik.

Titikém!
Mi akadályoz meg abban, hogy 9-kor Te is lefeküdj aludni?!
Nem le van ejtve minden más?! Ez nem önzőség!

Többiek!
Hiányoztok!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

csak egy pár sor, Babó segít írni :lol: sajna eléggé megszenvedtük a betegséget, egy pillanatra se tudtam otthagyni. de ma azt mondta a doktor bácsi minden ok, már csak egy kicsit hurutos a légcsöve, de az pár nap ésw megszűnik.

még visszaolvasni se tudtam, apa most sincs itthon :(

remélem hamar elalszik Babó és akkor tudok jönni.

puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!
Elaludt Babó.

Koda! Nagyon nem irigyellek, hogy Bence már megint beteg… Belőlem ez a pár nap annyi energiát kiszívott, amire nem is gondoltam volna soha, te meg már vagy 2 hónapja ezt csinálod.

Éva! Még mindig semmit nem írtál a házról, ki fog lyukadni az oldalam!
Tulajdonképpen nem az új munkahely miatt költözünk, csak majdnem egybeesik a kettő. Ha minden jól megy márc 01-én már a másik lakásban ébredünk.
Én már gyűjtögettem egy pár dobozt, ha gondolod költözés után nemm dobom ki, hanem odaadom neked.
Nem lehet elintézni valahogy hogy a férjed munkahelyéhez közel járjon oviba Balázs? Tapasztalatom szerint ilyen helyeken nagy hatása van az egyenruhának, lehet segítene ha így menne be érdeklődni a férjed.

Zsuzsa! Csütörtök jó lenne nektek? Addigra meggyógyul Babó.

Titi! Szívesen elviszlek titeket is, csak valahogy be kell lőnünk, hogy összehangolódjank az evések…
Ha bealszik Szandika cicin, akkor utána te is irány az ágy! Ki kell használni, mert így nappal már kevesebbet fog aludni!

Gyöngyi! Ha átköltözünk akkor már jöhettek hozzánk is, már tényleg jó lenne találkozni. űHA már levizsgáztatok miért kellett menned suliba?

Sziszike! HA ekkora gond van a fogamzásgátlás körül és szóba jön az elköttetés is, akkor miért nem a férjed? Az állítólag még vissza is fordítható.

Momo! Szerintem ha sétálsz Mshallal egy darabig még nem juttok meszsire. Gondolom ha egy útvonalon már minden érdekeset felfedezett, akkor talán… De neki ez sokkal izgibb, mint babakocsizni, úgyhogy kitartás! (Vagy gyűjts te is kavicsokat)
Irigyellek, hogy Mishalnak nem jött be a cumi. BAbónak csak alváshoz kell, meg ha a kocsiban fáradt, de persze sose találok meg egyet se pedig van vagy 10, Emiatt sajnálom nagyon, hogy cumizik…

Kicsi! Hogy álltok? LassaN CSAK KIPAKOLSZ MINDENT, DE GONDOLOM FOLYAMATOSAN RÁJÖSSZ MAJD, HOGY IT KELLENE INKÁBB MÁSHOVÁ TENNI… (véletlen bekapcsolódott a cl, de nincs kedvm újra írni, bocsi).

Eszter! Nekem is van oylan repi termoszom, mint Áginak, ha gondolod szívesen odaadok egyet. Remélem jól vagytok és hamarosan már sűrűbben jössz közénk.

Még csak 9 óra de én már hulla vagyok, lehet kellene ennem valami vitamint, mert mostanában elég hamar fáradok, meg fogytam is, pedig eszem rendesen. De az is lehet, hogy csak a sok éjjeli keléstől van, meg Babó is csiripel már reggel 6-kor, és csak vaamikor délelőtt alsuik újra, akkor meg örülök, ha tudok valamit csinálni a háztartásból, így is a több meló akkorra marad mikor Zsolti hazajön.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Balimama!

De jo! ALig varom hogy meselj majd!Hazrol,mindenrol!
Balazsnak nincsenek ujabb beszolasai??? :lol:

Sziszike!

Sajna fogamzasgatlas kerdeshez nem tudok hozzaszolni,csak annyit,hogy sokat hallottam a spiral okozta gyulladasokrol,problemakrol. Es hat igen,nagyon fiatal vagy meg... :lol:
De azert orulok,,hogy eljutottal a dokihoz vegre.

Bufo!

Jo,hogy nyugiban telnek a napjaitok. MOst akkor osztol mar dolgozol?

Brimo!

Hat,neked se lehet konnyu,bar te jobban ki tudod szamolni es szamitani tudsz a hazajovetelere.
Ha priviben elkuldod a tel.szamod,felhivlak ha nem banod,jo?
Jatszohazba szoktatok jarni?

Verzsike!

JObbulast Babonak,szegenykem! Parod tulorazik? Ossszejott neki az az allas amirol irtal?

Gyongyi!

Epret meg en se adtam neki,pedig szeretnek,de anyukam meselte,hogy anno en is tiszta kiutes lettem tole.
nagyon fiatal az anyosod tenyleg? 50 ft diszites?! :lol:
A tortara raktad? Megmostad,vagy hogy?


Titi!

Na,ujabb letolas!!!!!! MI a francert nem alszol??????????????????????????
Ne azzal foglalkozz,hogy ki van.-e takaritva es van-e Daninak sutemenye reggelre. Ne haragudj...de tenyleg...te vagy a legfontosabb es Kicsibebi...Es valoszinuleg akkor tobb tejcsid is lenne,ha ki lennel pihenve.
ANno Mishal se nagyon aludt napkozben(illletve babakocsiban),igy mikor o lefekudt,utana mentem is szepen aludni,max. 9ig olvasgattam.
Sot,mostanaban ha szerencsem van es sikerul ebed utan elaludnia,akkor en is lefekszem(ugy nez ki,hogyha az agyamon altatlom akkor ott elalszik),igy en is alszom vele.

Mas...Ma voltunk megint jatszohazba,hetfonkent jarunk. Csak o a legkisebb,es van egy joval nagyobb gyerek aki ra van szallva. Barmivel akar Mishal jatszani,rogton ott terem es elveszi tole....na,egy ideig turtem..(anyja nem nagyon szol ra,szerinte ilyen,mit csinaljon vele :twisted: ),szoval amikor kismilliomodszor zargatta Mishalt,na akkor begurultam es azt mertem mondani,hogyha nem hagyja beken Mishalt akkor pofon vagom. :roll: :lol:
Hugom szerint szokjam meg hogy ilyenek a gyerekek,de ne egy 15 honaposan elje ki magat egy 3 eves.

Megyek,nezek egy kis tevet.Mostanaban eleg hulyen erzem magam,(faradt,stb)...es holnap jonnek megint vissza a burkolok,jonnek szunyoghalot szerelni,elmeletileg a sziget tetejet is visszakapom....es talan jovo hetre ha a jo ido marad mar gyepem is lesz.

Jaj Balimama,

igen,ha esetleg kell,akkor majd megadom a tel.szamukat. Biztosan barhova elmennek,Gyomroi a ceg(ill. a srac),emberei meg videkiek.
Titi,
Ez rad is vonatkozik ha ugy dontesz,hogy kell.

Tovabbi szep estet nektek!

Kicsi!

Hogy haladsz???Nem er akkor jelentkezni amikor teljesen kesz leszel...mert olyan soha nem lesz. :lol:

Agi!

Hogy vagytok?

Koda!

Javuloban???????Nem tudom hogy irtam.e a multkor(ginko bilobat kellene szednem, :roll: :lol: )de orulok,hogy minden ok Marcival.
Nemsokara mentek wellneszezni igaz?

Mesi!

HOgy megy harmasban? Zsoltika jol birja?Agika meg gondolom fel se fogja a dolgokat.

Na,pussz nektek!!! Es mindenkinek kulon akit kihagytam!
momo35
 
 


Verzsike!

Kozben irtal! Hogy fogtok ilyen rovid ido alatt osszepakolni? Vagy nincsenek butoraitok,csak a cuccok?
Gondolom milyen kimerult lehetsz. Szerintem a szoptatas vesz ki minden energiat belolunk...pedig en mar elkezdtem vitaminokat szedni.(a betegseg miatti ejszakazasok mellett)
Seta..hahaha...ma sikerult elmennunk az utca vegebe,ott jobbra...de egy ujabb kavicsos resznel elakadtunk. :lol:
Ha atkoltoztetek,meglatogathattok...itt "videken" :lol:
Neha tenyleg ugy erzem,hogy videken lakom.
A babakocsizas nekem nagyon jo volt,de latom,hogy annyira elvez maszkalni..hogy nincs szivem csak ugy hurcolni...ma peldaul masfel orat jatszott kint a kertben(foldkupacokon),ide-oda hurcolta a motorjat,szorta a foldet...anyanak meg kozben befagyott a feneke. :lol:

Eszter!

Tejcsi alakul? ALszik rendesen? Es te? Balint ? Parod?? MInden ok?

Itt se vagyok. :roll:
momo35
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: