Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annyit írtatok de jó!!!!!

Éva, Rimar: nagyon boldog névnapot Balázskátoknak!!:)

Ma csak olvasásra futja, jó, hogy sokat írtatok, remélem elnézitek még a mát nekem...holnap jeletkezem.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Olyan jó volt látni a képeket!:)

Most rólunkis pár...

Kép

Kép

Farsangon Zsolti Teletabbies volt, ez a fejdísze és a tabija:)
Kép

Bence:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Masem érek rá, tegnap beszólt párom, hogy nem vagyok képes elintézni az Apech-et sem, annyira bosszant, elvárná, hogy Dabasra rohangáljak vagy ahol van -3gyerekkel, vagy 2vel....olyan nehéz velük bármit is intézni, mondtam neki vegyen ki szabit, de aztán ma reggel arra gondoltam megpróbálom elintézni, nagyon zavar, hogy lassan 1,5hónapja ezért nem halad a per.

Hamarosan elmegyek, hátha sikerül elintéznem ma és talán akkor a héten már el is indulhatna...

Eszter: szerencsés vagy Domival, de Bálinttal is, örülök, hogy minden rendben van veletek! Sokat gondolok rátok.
A kereslet-kínálat meg reméljük hamar összhangba jön.

Titi: Nagyon örülök, hogy a vita ilyen eredményeket hozott, a kaksi meg egyszerűen szuper!

Éva: Sztem nem szabad feladni az álmainkat...egy kertes ház rátokis vár, ne kenődjetek el, max. még nem találtátok a megfelelőt meg. Igen, mindenhol vannak átverések,, de egy házban egész más élni.:)

Juci: csodaszép a házatok, illetve lesz. Nálunk sem lett minden olyan, mint ígérték, vártam, de mikor már beköltözhettünk nem számított ezsem, mostanra meg már elfogadtam és talán tetszik is.

Zsuzsa: nagyon jók a képek a kishőseidről és rólad is. Nekemis van, hogy jól, -van, hogy kevésbé jól sikerül, a lényeg, hogy elfogyott.:)

Többiektől, bocsi, de kezd feje tetején állni a ház, így rohannom kell.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Délelőtt Mesiéknél voltunk és ápoltuk egymás lelkét, jót beszélgettünk.
Megegyeztünk, hogy hetente egyszer dumadélelőttöt tartunk felváltva egymásnál.

Sziaszike
Jó intézkedést légy ügyes a két manóval és járj sikerrel!

Balimama
Ne add fel ilyen könnyen, tudod mindig akkor jön valami kedvező amikor már semmi kedva nincs hozzá. Nézd meg Kicsiéket nekik is sikerült. Fel a fejjel!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Zsuzsiék itt voltam ma, ahogy már ő is írta.

Dobok egy csoportképet a gyerekekről.
(Zsuzsi ha írsz egy mail-címet priviben, neked elküldöm az eredeti, nagyobb képet!)

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Úgy látom hatásos volt Kicsi dorgálása :lol:

Eszter! Gyönyörű fiú Dominik. Olyan fura a pihiszékben most még majd elveszik, aztán pár hónap és már nem is fér bele...
Annyira jó, hogy sok a tejcsid, így alszik jó nagyokat Domi.
Bálintnak most biztosan nagyon nehéz, de csak belejön majd ő is, hogy kevesebb idő fjut rá mint eddig.

Titi! Lehet azárt sírdogált Szandika mert még pici hozzá, nekünk a baba-mama klubban azt mondták 7-8 hós kortól szeretik a babák igazán.
Biztosan nincs semmi gond Szandika csípőjével, azt mondták volna.
Nagyon büszke lehetett Dani, hogy kicserélte a kakis pelust, így azért majd ott hagyhatod hosszabb időre is Szandikával, ha nem szopizik éppen. Mikor otthon vagyok és kakis a pelus Zsolti is szól, hogy inkább én cseréljem ki, de amúgy szerencsére semmi gondja vele.

Kicsi! Nem csodálom, hogy semmire nincs időd, azért elég gyorsan lezalott ez a hátvásárlás meg itt a költözés a nyakatokon, olyan gyors volt, hogy fel se tudtál rá készülni igazán...
Nagyon szupin néz ki a ház! Nekem a színek is nagyon tetszenek. A csempe tényleg kicsit gáz, de meg fogod szokni, anyukám is ugynígy járt ősszel a konyhájával, aztán pár hétig szidtuk a mestereket, de aztán mindenki megszokta...
Anyira édes Dudi! Azoka az óriási szemei.... a maradék szendvicsaes kép a kedvencem.
Látom Dudi is segít pakolnoi, így biztosan gyorsabban haladsz :lol:

Virág! Örülök, hogy rászántad magad a hormonvizsgálatra, bár azért haragszom egy kicsit, hogy ilyen szomoró dolog kellett hozzá.

Koda! Nagyon jó lesz nektek Egerben és biztosan jót fog tzenni Marcinak is, hogy csak vele foglalkoztok.
Biztosan anyukádnak se volt könnyű megállni, hogy ne szóljon be a dokinak, de a foglalkozásából adódóan biztosan tudja fékezni magát.

Éva! Balázskának így utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!
Tessék időt szakítani, hogy írj magadról is, mert rossz ám nagyon, hogy nem tudunk semmit. Néztetek meg sok házat, hogy így lelombozódtál? Azért biztosan megtaláljátok majd ami mindenben megfelel.

Zsuzsa! Máskor nem kellene ám megvárni a dorgálást!!!!!!!!! Egyre jobban hasonlítanak egymásra a fiúk.
Még csak almát evett Babó meg ma meggyet, úgy tűnik elég is neki, meg amióta este kap pépet már nem stresszelek a tejcsin és néha meg se eszi ami van.
Jövő héten azért már kóstolunk egy kis főzeléket is.

Gyöngyi! Nagyon édesek a lányok! Nemsokára már be nem áll majd Sára szája! De jó, hogy meggyógyultatok, remélem így hamarosan már fel tudtok jönni Pestre.
Milyen volt az ovi Rezinek? Nagyon elszokott a két hét alatt?

Mi Kecskeméten vagyunk, tegnap volt nagybátyám névnapja, amit megünnepeltünk egy disznóvágással. Nemszeretem az ilyen ünneplést, mert alig volt időnk beszélgetni, mindenki csak dolgozott.
Zsolti ma is és holnap is nagyon sokáig dolgozik, így mi itthon maradtunk mert anyukám szabin van, majd holnap megyünk vissza. HA minden jól összejön Zsoltinak lesz új munkahelye, ahol 7-3 ig dolgozna és a fizuja is több lenne. Úgy szeretném, ha sikerülne, nagyon parázok a gyed-es időszaktól, ez most pont jól jönne. Csütörtökön lesz végleges.
Ma megkóstoltattam Babóval a meggyet, kevertem neki az almájába. Nagyon ízlett neki, de utána fájt a pocakja tőle. Annyira keservesen sírt mint eddig még sose. Fogalmam se volt mi lehet a baj. Megszopiztattam és közben kakilt egy akkorát, hogy teljes ruhacsere és nem is volt semmi baja. Így gondolom biztos a meggy csikarhatta a hasát.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok:)

Erzsike!
Biztos a meggy volt a hunyó. Tudod, ez még a felnőtteket is kikészíti néha. Én például rögtön felfújódok tőle. :?
Én adtam Bencének meggyet, evett is belőle rengeteget, de lekopogom semmi baja sem lett. De ez most volt. Később már szerintem Babó is jobban fogja bírni:)
És nagyon drukkolok az új munkahelyhez! Nagyon jól hangzik, gondolom mennyire szeretnétek!

Kicsi :lol:
Látom te befelé pakolsz, Dudi meg kifelé :) Nem tudom, mikor lesztek így kész:)
Semmi segítséged sincs? (Dudin kívül :wink: )

Mesi:)
Nagyon édes a kép a gyerekekről. Örülök, hogy jól telt a nap! remélem egy picit jobban vagy!

Sziszi!
Aranyosak a képek nagyon! A teletabbie jelmez szuper lehet a fejdíszből ítélve!

Gyöngyi!
A képeket el ne felejtsd!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsi nem azt mondta ám, hogy mindenki egy héten csak egyszer jelentkezzen be!!!!!!!!!!!


Puszi
verzsike
 
 


Én írnék, de kinek? :roll: :)
Én írtam utoljára hosszabban:)

Kicsi!
Mikorra kell kiköltöznötök? Haladsz valamennyire?
Bútorokat is vesztek?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nekem lehet írni. :lol:

Tegnap elintéztem az Apeh-et, elég gyorsan ment.

A péntek okoz most fejtörést, mert Zsoltinak úszás bemutatója van és nem tudom, hogy menjek el, kispesten van és 3gyerekkel átbumlizni, végig várni, kamerázni...kár, hogy nincsen nagymama kéznél ilyenkor.:(

A sulin is már godolkoznom kellene, hétfőn van a tájékoztatás: kéttannyelvübe vagy napköziba vagy simába...kiderült náluk a kéttannyelv egész mást jelent mivel a német az alap,, ők a környezet órát németül tanítanák és angol lenne a másik nyelv..szegénykémet meg nem tenném ennek ki bőven elég a német, szóval kéttannyelvről lemondtam hamar.:)
Napközi egyenlőre nekem nem kellene, mert szeretném hamar elhozni az oviból, de már most azon töröm a fejem mi lesz velem jövőre, amikor már csak gyest kaphatok...
Nem tudom, hogy fogunk megélni.:(

Jövőre szerettem volna, ha Anna is ovis(szeptembertől idén), de az ovi közölte ne nagyon reméljek, mert mivel van egy kisebb tesója, szóval az ovi nem kötelező.

Annyi kiadás összejött, most elkezdtema teszveszen nem csak vásárolni, hanem eladogatni is.:) Párom szerint ideje volt...egész sok dolgot eladtam már.

Találtam itthon 2doboz ruhát is, ami már nem kell nekünk, ezeket fogom ma befényképezni és tovább adni rajtuk.

Olyan fáradt vagyok ma reggel, de 6óta talpon vagyok, nekem talpon kell lennem, mert a gyerekek számítanak rám.
Mostis csak ellógva pár percet jöttem hozzátok is írni, ezalatt Anna szét kapta az összehajtott ruhákat, amit nem pakoltam el..de megérte.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Napok óta nem jelentkeztem... de azt sem tudom, hol áll a fejem.
Képzeljétek, tegnap éjszaka visszamentünk kiscsecsemőbe! Vagyis még akkor sem volt ilyen!
Fenn voltunk este 9 utána 1-kor, 3-kor, 5-kor és reggel 7-kor keltünk! Hihetetlen! És nem tudtam megnyugtatni, csak cicivel, éhes volt, muszáj voltam odaadni neki. De legalább gyorsan visszaaludt.
Ha látnátok, tiszta karikásak a szemeim, mivel napok óta már napközben sem nagyon alszunk. :(

Tegnap ráadásul Dani 30. szülinapja volt, és volt nagy ünneplés...

Képzeljétek, a drágaságomat sikerült nagyon meglepnem. Mióta ismerem, folyton csak azt hajtogatja, ő bizony nem halhat meg úgy, hogy akár egy napig is ne lett volna a birtokában egy Porsche 959-esnek. Mivel ezt a kívánságát nem tudom és nem is akarom teljesíteni (nehogy aztán ne legyen nekem tovább életcélja :wink: ), így azt intéztem el neki, hogy egy másik típussal egy srác megautóztatta.
Hihetetlen, nem is ismerem az illetőt, csak telefonon beszéltünk, de volt olyan kedves, és szívességből megtette, hogy eljött, együtt bementünk Dani elé a munkahelyére, és utána ment vele egészen Monorig.
Gondolhatjátok, mekkora meglepetés és öröm volt ez számára. Számomra meg az volt meglepő, hogy vannak még ilyen emberek?!
Viszont ilyen forgalmas napot!

Szóval nálunk pörögnek a napok, én meg baromi kialvatlan vagyok. :(

Sziszike, de nem azt írtad, hogy visszamész dolgozni? Vagy végül mégis úgy döntöttetek, hogy nem mész?
A fene vigye el, erre volna jó a főállású anyaság, az embernek elég a gyerekek nevelése, háztartás, de most már annyira nem adnak erre sem az embernek lehetőséget.
Gondolják oldd meg, dögölj éhen, senkit nem érdekel! Szörnyű!

Lányok, a maximum Gyednek mennyi a nettója?

Jucikám, kitartás Nektek! A házatok egyszerűen meseszép, nekem nagyon-nagyon tetszik!
Ezek miatt az apró elszúrások miatt teljesen megértelek, tényleg senkinek nem fog feltűnni, csak Neked, és folyton ott fog megállni a szemed. De én mindig azt mondom, hosszú még az életünk (remélhetőleg), és majd levereted 10 év múlva. Addig úgyis megunja az ember, és akkor ott fogsz majd állni a munkások mellett, és nézed, minden mozdulatukat. Mert ha nem így teszel, biztos elrontanak valamit.
Én ezt sajnálom nagyon! Mármint hogy nem álltam itt felettük. De hogyan? Mikor mellette az embernek van egyéb teendője is.

Lányok, elaludt a bébike, ez csak kb 20 perc, de futok ledőlök én is. Bár akkor leszek morci, ha pont akkor fog felkelni, amikor én elalszom.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, csak két napja elalszom a lányokkal este. Teljesen olyan mint mikor terhes voltam. Talán már tavaszi fáradság, mert kistetó tuti nem lehet.
Már pakolnom is kellene az útra, de még sehogy se állok. Majd délután. Párom egész nap dolgozik, így minden rám marad. Szomorú is volt, hogy nem tudott jönni a Reziék farsangjára. Nagyon ügyes volt az én nagylányom. Olyan fura, hogy már ilyen nagy. Nagyon szalad az idő.

Sziszike!
Te aztán tényleg lehettnél főállású anyuka. Nem néztél utánna?
Nem is mesélted, hogy a tesód Dabason lakik. Az tőllünk csak 10 perc. Oda járunk angolra a Rezivel, na meg sokszor bevásárolni.
Mikorjöttök megint, mert akkor találkozhatnánk.

Titi!
Majd délutánra megnézem neked.

Most mennem kell, mert odaég az ebéd.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!

A gyed számítás nem változotta. A legmagasabb gyed továbbra is legfeljebb minimálbér kétszeresének a 70%-a lehet. (2008-ban havi 96.600ft).
Ebből az összegből kell a 9,5 % nyugdíjjárulékot vonni. (Vagyis 91770, ha jól számoltam)

Na puszi mindenkinek!!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!!

De jó, hogy jöttetek!

Titi: A GYED maximuma 138000Ft 70%-a:96600Ft (2008). De ebből sajna adózni kell (elég nagy kitolás, szerintem). Így a nettó 69000Ft körül van.

örülök, hogy vannak még ilyen emberek! Szuper csaj vagy, hogy elintézted neki!

Gyöngyi: A hugom március végén szül és már január közepe óta itthon van, sokat fogok átmenni, de most 1hétig anyuéknál lesz, de utánna találkozhatunk.:)

Nemis tudtam , hogy ilyen közel vagyunk egymáshoz.:)

Sztem el kell mennem dolgozni, de legalábbis valami itthonit kitalálni.
Nem lesz elég a GYes...:(

Jó lenne , ha főállású anya lehetnék, mert van tennivaló 3 manó mellett és én nem vagyok az a típus, aki beadja őket és nem foglalkozik velük itthon, sok minden jó lenne, de egyenlőre nem létezik Magyarországon.

Gyes: Ez 2008-ban 28.500.- Ft, melyből nyugdíjjárulék címén 8,5 % kerül levonásra, így nettó összege: 26.078.- Ft havonta.

A főállású olyan 22 000 körül kap, ezt tedd zsebre...:(

Akárhogy is nézem nagyon kevés és családival sem elég nekünk.
Mit tudok csinálni?
Decemberig kapom még a Gyedet, addig ki kell találnom...mert dolgozni is, úgy kellene, ha mennék, hogy Zsoltit haza tudjam fél1körül hozni és a kicsiket is.

Meglátjuk mit hoz a jövő.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike
Ügyes vagy, hogy az Apehet letudtad egy délelőtt alatt.
Zsolti szeptembertől már suliba jár?
Ha igen akkor számolj azzal hogy nem valószínű hogy haza tudod hozni fél 1 kor mert már szinte minden sulban egész napos tanórák vannak. Járj utánna hol mi a szokás.
Bevallom már én is azon aggódok hogy fogom megoldani az ovi meg bölcsi dolgot szeptembertől. Nekem akkor jár le a gyed így mindenképpen vissza kell mennem dolgozni.
Nem könnyű, de bízzunk benne hogy másoknak is megy így nekünk is sikerülni fog.:)

Titi
Hú ez az a meglapatés nem semmi. Gondolom Dani nagyon odavolt..)
Kicsibébi meg nem aludhat mindig ugyan úgy vannak szokásos jobb és rosszabb éjszakák. Pihenj te is napközban amikor csak tudsz.
A lányok már leírták hogy mennyi a gyed így én már nem ismétlem.

Koda
Na sikerült meggyőzni Marcit a katona jelmezről?

Verzsike
Vannak olyan babák akiket a meggy kicsit megvisel, biztosan ez volt a pocakfájás oka. Lényeg hogy most már tudod így óvatosabb leszel vele.
Nagyon családbarát az új munkahely munkaideje. Ha sikerül jó sokat lehet veletek a párod. Szurkolok!
Szereném visszakérni a kismamarucikat , ha nem gond, mert odaígértem egy ismerősömnek. Beszéljük már meg ha hazajöttök, hogy mikor tudunk összefutni ezért.

Kicsi
Látom Dudi jó nagy segítség a pakolásban..)
Azért haladsz is vagy csak utánna szeded össze a cuccokat?
A lakásból mikorra kell kiköltöznötök?

Oné
Örülök, hogy a saját farsang is jól sikerült. Én is csak néztem a fiamat és azon tűődtem, hogy te jó ég hogy elszaladt ez a 4 év. Olyan nagy már hihetetlen.
Jó pakolászást remélhetőleg, Sára nem szedi szét amit bepakolsz.
:wink:

Dávid tegnap este olyan hiszti volt. Százezerszer szóltam vacsora nem jött, utánna nem akart enni, így elvettem tőle és nem kapott.Utánna persze már visított hogy ő éhes meg mégiscsak eszik, de én továbbra sem adtam neki enni. Most tarthattok kegytlennek, de borzasztó hogy szinte minde este megy a harc azért hogy jöjjön és egyen.
Erre kb egy óra múlva hallom, hogy csörög a konyhában így kimentem meglesni hát lányok a szíven szakadt meg, a pucér kenyeret úgy ette mint aki még soha nem evett. Nagyon gonosznak és szívtelennek éreztem magam hogy erre kell kényszerülnie a gyerekemnek. Valahogy úgy éreztem, hogy már nem csak mint nő, de mint anya is csődöt mondtam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Dehogyis mondtál csődöt anyaként, valahogy muszáj vagy ránevelni a napirendre.Tuti hogy ma menni fog vacsizni ha hívod és még enni is fog :lol: .
Már ég a képemen a bőr, hogy Babó már fél éves és a ruhák még mindig nálam vannak :oops: . Jó neked, ha jövő héten hétfőn vagy kedden elvisszük? HA már előbb kellene, akkor holnap is át tudok vele ugrani, de akkor rohannom kell. Jövő héten meg tudnán dumcsizni is egy kicsit.

Titi! A gyedből sajna tényleg kell adót is fizetni, de kérheted az adójóváírást és akkor a 69000 mellé kapsz még kb 11000-t.
Szupi meglepetést szereztél Daninak a szülinapjára!

Gyöngyi! Ugye azért képeket is hozol a farsangról? Pénteken indultok? Biztosan nagyon jó lesz és ki tudod magad pihenni, meg a férjed is pihizik egy kicsit.

Koda! Nem neked szólt a figyelmeztetés...

Puszi nektek, megpróbálok egy kicsit pihizni, míg Babó alszik. Tegnap nem kakilt és éjfélkor felébredt rá, aztán persze tisztába tettem és annyira feléledt, hogy negyed háromkor aludt vissza.
verzsike
 
 


Verzsike

Jó a jövő hét, nekem is, nem kell rohannod vele. Egyébként meg ne legyen lelkifurid, legalább nem nálam foglalta eddig is a helyet a szekrényben. :wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Erzsike:)
Mindent meg is tettem érte, hogy ne kellejen rámszólni, hogy nem jövök :wink:
És mit csinált Babó éjszaka? Szórakoztatni kellett? Vagy játszott? Ölbe kell vennetek ilyenkor?
Tudtál most pihenni?
Bence nekem is alszi éppen, de nekem meg készülnöm kell, mert szülőire megyek az oviba. Várom Gabit, hogy hazaérjen.

Zsuzsa:)
Ha te szívtelen anya vagy, akkor én is! Ezt párszor én is megcsináltam már. Egyszerűen nálam is elszakad a cérna egyszer. 100-szor mondok neki valami és nem hallja meg.....ilyenkor aztán azt mondom, hogy kész, akkor nincs se kaja, se semmi.....Nálunk is ez a vége, hogy kimegy csupasz kenyeret enni. Annyira megsajnálom ilyenkor, hogy készítek neki vacsorát és kibékülünk :) Még a fürdéssel szoktunk így harcolni. Van amikor csak este 11 -kor!!!!!! sikerül bekergetni a zuhany alá.....És utána még 1/2 1-ig fent van. Kialussza magát az oviban és nem tudjuk lefektetni. Bence is fent volt tegnap 12-ig......Játszanak, legóznak.....mi meg már szinte alszunk Gabival.

Titi:)
Ilyen kicsi gyerek mellett hogy van ennyi energiád, hogy ilyen szülinapi meglepiket találsz ki?:) Ügyes vagy!
A jövőhéten felküldök pár ruhát. Már úgy sem férünk tőlük. Kevés a szekrényünk.

Gyöngyi:)
Én is várom a képeket:)
És nagyon jó pihenést kívánok nektek! Biztos szuper lesz!

Két kép. (A kék falon az a zöld festék Marci műve......)
Kicsinek külön felhívnám a figyelmét a képekre. Talán ismerős helyzet :lol:

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy belekotty, de Titinek írnék a max. gyed nettójáról.
A bruttó valóban 96.600 Ft, de a nettója 81.561 Ft. Ezt azért merem ilyen biztosra írni, mivel épp tegnap utalták nekem.
Szja mellett, nyugdíjjárulékot vonnak és igénybe veszem az adójóváírást is.

Remélem segítettem és nem bántottam meg senkit, hogy korrigáltam :oops:

Sziasztok!
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Hali!

Na,en is csak bejelentkezek,egyszeruen kidolok estere.

Kicsi!

Jo pakolaszast,kitartas..mar "csak" par het,es picit megpihenhetsz. :lol:
Dudi nagyon szep kis(nagy)lany lett!

Eszter!

Nagyon edes Domi,es szepen alszik is. Vagy mar nem,ezert nem jelentkeztel? Jokat szopizik mar? Balintkad..hat szegenynek biztosan nagyon nehez lesz megszoknia hog ynem korulotte forog a vilag ezentul,de szerintem ez csak ido kerdese..es imadni fogjak egymast.

Eva!

Igy,nagyon utolag kivanok Balazskanak Boldog Nevnapot,bocsi.
Miert nem jo a fafodemu haz? Mert epiteni szeretnetek ra?
Ha vesztek,akkor gondolom statikussal meg fogjatok nezetni.

Bufo!

Dehogy
vagy te rossz,szivtelen anya! Csakhat nagyon nehez nevelni oket,plane kovetkezetesen.
Hanyszor erzem en is igy,...
Azon a kepen tenyleg nagyon jol nezel ki.

One!

Kepeket majd teszel fel ugyi?
Jo pihenest nektek,erezzetek jol magatokat!
ELozo kepek edesek,Sara is milyen nagylany lett,nagyon megnyult!

Titi!

SZuper meglepetest talaltal ki parodnak!
Pihenj!!!!(tudom konnyu mondani). Csak megtanul egyszer Kicsibebi aludni! A kinti setak elmaradtak?

Nalunk meg mindig katasztrofalis a helyzet nappal..most mar kezdek beletorodni,hogy az en kicsi fiam egyaltalan nem alszik napkozben,ami nagyon farastzo tud lenni. Reggel6-fel 7 korul kel es este 8-fel 9 kozott alszik el. En kidolok,neha delutan mar alig birom nyitva tartani a szemem.Egyeduli megoldas,ha kiviszem du. 4 korul babakocsiban,es vagy alszik fel orat,vagy nem.
Este viszont nincs mese,koran vacsi,furdes es alvas.

Koda!

Hat igen,megnottek. Bence is olyan nagy mar. Ha ilyen sokaig fenn vannak akkor mikor kelnek? Marci pingal??Ne ijesztgess.ezt nem varom. Bence mar magatol alszik napkozben? EMlekszem milyen kis zsebibaba volt,mindig rajtatok aludt. :lol:


Verzsike!

Biztosan a meggy volt a bunos. emlekszem,Aginak a Livije lett nagyon rosszul amikor gyumolcslet kapott. SZokniuk kell,a kis gyomruk meg erzekeny.
SZiszike!

Te mivel is foglalkozol? Biztosan irtad,csak atsiklottam talan felette.
Kettannyelvu..en a helyedben siman beiratnam,ok nagyon fogekonyak,es szerintem konnyen tanulna. De ezt csak en gondolom igy.

Ezer bocs,akit kihagytam. Nem birom visszanezni.
En olyan faradt vagyok,ahogy Gyongyi irta,lehet hogy ez mar tavaszi faradtsag,de kovalygok.
Ma pedikurre mentem le,hugomnal maradt Mishal,sajna a labmasszazsresznel mar utanam jottek,Mishalkam annyira sirt.Olyan edes volt ahogyan bujt hozzam.

Ja,es hetvegen lezugott a lepcsorol..en meg azt hittem,hogy meghalok rogton ijedtemben..de a korlaton logott es azt engedte el,igy csak sirt egy picit.Persze argus szemekkel figyeltem,meg ejszaka is koltogettem,masnap meg a dokineni megnezte.

Kicsi
Megkaptuk a baranyhimlo ellenit,de igy meg lecsusztunk a 15 honaposrol. Ti hol tartotok?

Mentem,joccakat nektek!
momo35
 
 


Drága Barátnőim!

Ne haragudjatok, hogy így elhanyagoltalak Benneteket.
Már kezdtem depressziósnak érezni magam.
Ház ügyben most titkolózom (nem merek semmit mondani!)

Zsuzsa!
Ha így folytatod és a hibákat keresed magadban, rossz vége lesz! :evil:
Szerintem az ilyen helyzetekben a nevetés segít! Én egyáltalán nem vagyok mintaanya, sőt! Sajnos volt olyan időszaka az életemnek, amikor azt hittem belehalok abba, hogy mást se csinálok, csak hibázom. Hosszú idő kellett, hogy rájöjjek: és ki nem?
Most hogy lesztek akkor szeptembertől? Pesten, vagy Nyíregyházán?
Hasonló helyzetben vagyok, mint Te, csak nekem már a jövő hónapban lejár a GYES. :?

Koda!
Bence a ,,ládafia"! :lol:
Nálunk is vannak a falon érdekes rajzok! :roll:
De jó lenne már Téged is látni!
Na nem baj, majd megint megyünk Mikulás vonatozni! :lol:

Sziszike!
Hát ez régi vesszőparipám! Hogy nem becsülik meg azokat a nőket, akik karrier helyett azt választják, hogy stabil támaszuk legyenek a férjüknek, gyerekeiknek, szüleiknek!
Nincs az a fárasztó munka, ami felérne ezzel! Én már csak tudom, mert volt, hogy egyszerre 3 munkahelyem volt.
Nem tudod a gyereket elhelyezni, visszamenni dolgozni és kiszúrják a szemed egy jelképes összeggel. Ráadásul azt hiszem mindenki el tudja képzelni mit jelent gyerekek mellett dolgozni járni, háztartást vezetni....
Legalább a választási lehetőséget megadnák. Ugyanez igaz az ápolási díjra is.

Hát Lányok így visszagondolva az éjszakai kelésekre....
Kép
Mondjuk annak ellenére, hogy hozzászoktam az éjszakázáshoz.

Gyöngyikém!
Már én is mindenhol Hercsi husit keresek! :lol: :shock:

Titikém!
Te aztán mestere vagy a meglepetéseknek! Képzelem Dani milyen boldog volt!

Erzsike!
Lassan vége a járványnak! Muszáj szerveznünk egy találkozót! :lol:

Mesi!
Annyra hiányzol! Ne hidd, hogy nem gondolok Rád! Alig várom a jó időt, hogy mehessünk hozzátok is játszani!
Te meddig tudsz még otthon maradni és hová mész vissza dolgozni? MI van a vállakozásoddal?

Juci!
Még itt vagytok Káposztáson, vagy már Dunakeszi lakosok vagytok?
Még a hideg is kirázott a dobozos képektől! Lehet, hogy hamarosan mégis itt tartunk! :wink:

Valahol el kellene kezdenem magamról írni! :cry:
Aztán mindig belegondolok, hogy azért ez mégis csak egy vidám hangvételű topik! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Momo!
De jó, hogy itt vagy!!!!
Köszönjük a jó kívánságokat! :lol:
Azt hiszem már megtaláltuk a házat (de ez még titok!)
A férjemnek mindenről kész elképzelései vannak. Igazából engem nem zavar, mert nem értek hozzá.
Aztán mindig az a vége, hogy szerelemből vásárolunk (most is ez fog történni) és soha nem bánjuk meg!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem délután, de itt volt anyukám. Legalább haladtam a pakolással, igaz még van mit pakolnom. Pedig mi csak néhány napra megyünk. :lol:
Jucikám, bírod még? Igaz neked is van segítséged, ahogy nekem :)

Éva!
Nagyon várom ám a fejleményket a házzal kapcsolatban. Majd mesélj róla, ha már lehet.
Azért írhatsz magadról is. Ne gondold, hogy minket nem érdekel.

Koda!
Akkor nálatok is imádnak rajzolni a gyerekek. Nálunk is már lehetne festetni ( na nem a rajz miatt, mert az nem sok van, :lol: hanem az újjlenyomatok miatt), de még 1 évet várunk. Ki tudja a Sára mikor mutatja meg művészi hajlamait.

Ne haragudjatok, de a képeket már nem tudom feltenni, csak jövőhéten. Holnap indulunk délután. Viszont ígérem, hogy akkor már hozom a nyaralós képeket is. Remélem így rendicsek?

Momo!
Lehet akkor nálad is már tavaszi fáradság van. Mishal akkor jól bírja, ha egész nap nem alszik. A Sára nekem már ebéd után majd elalszik a fáradságtól. Ebből kifolyólag 1 perc alatt elalszik.

Titi!
Végül meg lett a gyed nettója. Persze én elfelejtettem az szja-t, bocsi.
Hát nem vagy semmi, hogy milyen meglepetést szereztél. Hogy találtad meg a fickót? Valamelyik ismerősötök ajánlotta, vagy a neten?

Zsuzsa!
Ettől még nem vagy rossz anya. Akkor én is az vagyok, mert én meg sokszor kiabálok velük. Utánna persze mindig bűntudatom van. akkor ma este nem hagyta ki a vacsit, gondolom.
Áron már elkezdett beszélni?

Sziszike!
Még azt akartam kérdezni, hogy melyik úton szoktatok Dabasra jönni? Ja, és Dabason végeztem a gimiben.
Akkor majd megbeszélünk egy talit ha jöttök.

Szép hétvégét kívánok most nektek, mert én most pár napig nem tudok jönni. Vigyázzatok magatokra!!
Többieknek puszi, de megyek mert a Rezi nem akar elaludni.
Írjatok sokat, meg hozzatok képeket
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Gyed: 96600, ami netto 81 000körül van. Tegnap este utánna kérdeztem. Nem sok, de ez még ugye elég ..viszont mi lesz a Gyesnél? 26 000körül van:(

Beszélgettünk este megint róla, de párom nem szeretné nagyon, ha Bence bölcsis lenne vagy, hogy 8órában mennék vissza, de akkor, hogy fogunk megélni?

Számítástechnikai cégnél dolgoztam, egy Belga software cégnél, akkor titkárnő voltam, majd baknál, végül számtech cég- ágazati ügyfél manager volt a nevem, ami annyit jelentett csoportom van és cégeknek adok el vagyis kereskedő.:) Informatikus és kereskedelmim van...s persze a Banki dolgokról is vizsgám.
Remélem a környéken valami összejön...

Igényeim: max. 10-15percre dolgozzak a gyerekektől. Sokat lehessek velük, amikor szükségük van rám ott lehessek.
Gondolkoztam itthoni munkán is, de mit, azt még nem tudom.

Gyöngyi: Dabasra a Bugyi felöli úton vagy van, hogy Harasztin és a fő úton...jövök.

Éva: nagyon egyetértek veled, ne értem miért kényszerítenek arra szakadjak szét vagy ne lássuk apát...nincs esélye nyugodtan nevelgetni karrier helyett egy anyának a gyereket..

Megoldás az lenne, hogy a gyes és a főállású is minimum 2-3*ennyi lenne, ami még mindig nem sok, de már elgondolkodtató.
Amúgy csinálhatnák jövedelem alapon is vagyis, mint a gyást.

Momo: kéttannyelvüt nem szeretném, mert az azt jelentené: németül folynak a környezeti órák és mellé még az angol, sztem ez sok egy kis elsősnek. A német alap és ez nekem elég is egyenlőre, ráér még felsőben is, amikor a németből már tud vmit...
Hétfőn lesz a szülői, majd mesélek.:)

Puszi mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Van egy kis gondom...most utánna olvastam...vérezgetek, mióta szedem a tablettát..aminek már 3hete.
Válaszok, amiket találtam...

Tabletta szedésének első 3 hónapjában vérezgetés, fejfájás, mellfeszülés lépett fel, mit tegyek?

Bármilyen fogamzásgátló tabletta szedésének esetén 10%-ban előfordulhatnak ezek a tünetek, amíg a hormonhoz hozzá nem szokik a szervezet. Nőgyógyászhoz kell fordulni, mert más ok is fennállhat.

Ezen panaszok 10%-ban előfordulhatnak, ez nem ok a tabletta szedés abbahagyására, de ezt nőgyógyásznak kell tisztázni.

-Ez persze engem nem vigasztal, de ezekszerint én a 10% vagyok, ráadásul, anno, amikor szedtem, akkor is a 10%ba tartoztam, mert híztam akkor meg.:(

http://www.egeszsegkalauz.hu/gyogyszer- ... ?tid=12654

Ezt szedem. Úgy voltam vele, hogy megpróbálom, hátha nem hízok tőle..de nagyon félek..naponta méreckedem.
Lehet feladom és spirált tetetek fel, mert talán nyugodtabb lennék, hiába ez 100% az meg nem..

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


LÁnyok!
Ha a max gyed 81000 Ft, akkor én miért kapok csak 72000-et?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok.

Én is itt vagyok és nagyon szégyenlem magam, hogy nem írok. :(

Először is a kis Balázsoknak szeretnék utólag nagyon boldog névnapot kívánni!!!
Kép

Kicsit összevissza az életünk. Erik jól viselkedik, bár néha vannak problémák, de Vivivel ugyanúgy... Én kicsit nehezen bírom lelkileg, hogy apával soha nincs egy percünk egymásra. :(
Erikkel rengeteget kell tanulni, az alapokat nem tudja. De ez az iskola nagyon jó neki, örülök, hogy ezt választottuk. Jól állnak a gyerekekhez a tanárok és mindenben segítik őket. Ha az akarást látják a gyerekben, akkor mindent megtesznek érte :)
Holnap Eriknek már nem lesz sulija, csak délután farsang (disco), és jövöhéten végig itthon van velem, mert síszünet van a isiben. Nem lesz egyszerű ez a hét. :(
El se tudjátok képzelni, mennyire tudom értékelni a nyugis délelőttöket itthon kettesben Mancival.

Livikém drágám hetek óta nem alszik. Így én sem. Hulla vagyok.
Viszont kijött egy fogunk, úgyhogy legalább az okát tudom a nemalvásoknak :roll:
Amúgy tündér még mindig. Nagyon érdeklődő, meg nem áll egy percre sem. Ja, és folyamatosan igényli, hogy mellette legyek. Most is nyafizik, mert leraktam a földre játszani...

Gyöngyi,
de jó nektek hogy mentek hétvégére... Én most ilyenekről sajnos nem is álmodom :( Ennyi gyerekkel úgyse lenne pihenés.
Érezzétek nagyon jól magatokat!
Ugye te kérdezted, hogy hogy érzi magát Erik a szobájában?! Hát, nem is tudom. Érdekes. Mindent raktunk neki amire szüksége van, még a PS2-t is odaadta neki apa (amit tőlem kapott :evil: ), mégis annyira tud unatkozni. Nem tud megmaradni a szobájába 10 percet szinte, inkább átmegy Vivihez tévézni is. Nem tudom mi lehet az oka?!

Éva,
nagyon drukkolok a titokhoz! Remélem sikerül megtalálnotok az igazit! :)
Azért remélem még a jó időt megvárjátok itt, és akkor azért egy sétát igazán összehozhatnánk!!!
És én nagyon szeretném, ha elkezdenél magadról irni. Arról hogy mi újság, és hogy belül mi van...?

Kicsi,
nagyon szép a házatok!!!! Nagyon nagyon tetszik! Ügyi vagy, hogy így kitaláltad.
Karcsi felajánlotta a segítségét, tényleg tessék vele élni, ha szükség van rá, mert boldogan teszi! :wink: Én is fel akartam ajánlani, de helyette mégse tehettem :roll:
A rózsaszín gatyó jó lett rád esetleg? Remélem tudod használni.
Dudimat meg szeretném látni. Találjunk ki valamit. Bár a jövöhetem, mint írtam, nem lesz jó :( Egyáltalán nem örülök neki. Sose gondoltam volna, hogy majd a 30. szülinapomat így töltöm :cry:
Meg mesélnék is...

Titi,
olvastam a mailt a veszekedésről, és annyi mindent szerettem volna mondani, de egyszerűen se időm se energiám írni. Ne haragudj!! :( Úgy szeretnék eljutni én is hozzád! Szeretném látni már nagyon Szandit, csak ebben a hülye betegséges időben sose lehet tudni, hogy mikor visz oda nektek valamit az ember, és azt nem szeretném. De ha kicsit jobb lesz az idő, akkor valahogy elmegyek!!!
Kérdezted, hogy milyen egyszobában a bébivel. Hát, nem is tudom. Annak idején olyan nehezen raktam külön, de rettenetesen hálás voltam utólag Kicsinek, hogy rábeszélt. Olyan jó volt a nyugi. Neki is és nekünk is. Most meg... Csöndben tévézés este, apa reggel a konyhába vonul ki öltözni, hogy ne keltsen senkit... Hát, Nehéz. Talán ezt dolgozom fel a legnehezebben, hogy Livitől elvettük az övét. :(

Eszter,
annyira örülök, hogy otthon vagytok és minden ilyen csodálatos a legkisebbel. :) Csodaszép kicsifiú! :D
Bálint viselkedése meg tudom, hogy nem egyszerű. Vígasztaljon, hogy én kettővel csinálom. :lol:
Olyan rossz időben szültél. Úgy sajnálom, hogy nem tudtalak meglátogatni :( És olyan messze laktok... :(
Javaslom, hogy próbáld meg ágyba szoktatni, mert aztán sose fogsz tőle aludni... :wink: :lol:

Mesi, Bufo,
úgy irigykedek hogy ennyit találkoztok. Persze tudom mi hozott titeket ennyire össze, és azt már nem irigylem. :(

És Mesi, engem kifejezetten érdekelne a nyafogásod is, és az elkeseredettséged!! Tudod, sokszor az a legrosszabb ezekben szerintem, hogy nem tudunk kinek beszélni róla...

Zsuzsa,
el se tudod képzelni mennyit emlegetjük Áront, ahogy dumált vissza a mikuláskor. Úgy belopta a szívembe magát, hogy el se tudom mondani!!! Imádom!

Timi,
ugye nyáron úgy tervezzük, hogy feljöttök legalább egy napra velünk aggtelekre??? Amint tudok utánanézek a dátumnak, de sajnos még nincs semmi a 2008-ra. Valamikor július közepe. Remélem nem esik egybe Mesiék szülinapjával!!! :shock:
Olyan édesek a képek. Igazi rosszcsont lesz Bence is ahogy elnézem :D

Erzsike,
látom titeket se kímélt a gyümölcs. Ilyenkor az infacol segít ám!!!
Kérdezni szerettem volna, hogy nektek a két alsó foga milyen különbséggel jött ki napokban, vagy hetekben? Csak hogy a másodikra mikorra számítsak kb. Azon gondolkodtam, hogy nem szoktam látni olyan gyereket, akinek csak 1 foga van alul, úgyhogy talán nemsokár az is kijön Livikémnek...

Virág,
úgy örülök, hogy írtál és hogy nem tűntél el. Emlékszel amikor én elvesztettem a babát. Örökbe akartam fogadni, hogy ne kelljen mégegyszer átmenni azon a szörnyűségen. És Eszter is így volt vele. Ezek az első elkeseredettségek azt hiszem.
Orvoshoz muszáj menned, és meglátod hamar lesz egészséges babucid! :)
Raksz fel képet Dormin :)-ról?

Momo,
Nem semmi korán kell a fiacskád!!! :) Estére gondolom meg hulla fáradt és nyűgös, nem???
Te hogy állsz a házzal? Kész vagy már teljesen?

Bocsi akit kihagytam, de muszáj mennem, mert Vivinek holnap farsang, és még most csinálom a jelmezét...

Puszi.
Ági

Kép Kép
csné
 
 


Szia Mesi!

Énse annyit kapok.:(
Sőt ebben a hónapban még nemis kaptam semmit...hmmm..

Van egy fórum az indexen: gyás, gyed..egyebek...kérdezz ott utánna, pl Szakbarbárt kereshetnéd. Ott megmondják.

Szia Ági!

Nagyon nehéz lehet most nektek, csak abban reménykedem idővel Erik is megkönnyíti a dolgotokat. Igazságtalan ez, de mindent, amit adunk visszakapunk valamilyen formában és biztos vagyok benne, hogy párodnak ez nagyon sokat jelent, a sok kihívás meg erősíti a kapcsolatot. Kitartást és az idő megold mindent.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mi is költözünk! Találtam egy másik albit, márc 01-től lakunk ott. A Csáktornya parkban van, igaz magasabban mint ez, de sokkal jobb állapotban van.
Már nagyon zavart ennek az állapota, de mikor ide költöztünk nem találtam másikat, ahol adnának számlát. Most meg csak véletlen benézetm az ingatlan.com-ra tegnap és találtam eg ymegfelelőt. NEm tudom még hogy fogjuk véghezvinni a dolgot, de majd csak megoldjuk valahogy.
Bocsi, hogy nem írtam nektek, de hulla vagyok, és holnap itthon lesz Zsolti, akkor tudok jönni napközben is.
Puszi
verzsike
 
 


Na, úgy látszik, ha én írok, akkor mindenki elmenekül :(
csné
 
 


Sziasztok!

Csné
Nehogy azt hidd miattad nem jön senki, ez a pangás szokott lenni minden csütörtök délutántól hétfőig.
Örülök neki, hogy Erikkel nincs semmi gond. Az hogy a szobájában nincs el szerintem nem akkora gáz, még nemi is szoknia kell az új helyzetet, és biztos vagyok benne, hogy még nem akar egyedül lenni, szüksége van társaságra hogy feloldódjon és ő is teljes jogú családtagnak érezze magát.
Sajnálom, hogy ilyen ramatyul megnnek az éjszakák. Lehet, hogy nem csak a foga a ludas hanem, hogy Livi is megszokta a külön szobát és esetleg most zavarják a hangok mocorgás bármi. Nem tudok okosat tanácsolni kitartást előbb utóbb meg barátkozik az új helyzettel.
A 2 alsó fog nálunk kb egy-két hét különbséggel jött.

Kicsi
Hú ti aztán belehúztatok. Én azt hittem február végén költöztök.
Remélem apukád nagy segítség volt és sikerült mindent elrendezni.
Legyetek ügyesek, idegeskedj keveset a hétvégén!
Várunk vissza minnél hamarabb!

Sziszike
Szerintem is kérdezz rá a dokinál a vérezgetésre. Remélhetőleg nincs semi baj, csak megint beleesel a 10%-ba.

Oné
Jó pihenést nektek! Érezzétek jól magatokat és várjuk a képeket!
Áron folyamatosan beszél de semmit nem érteni belőle, van egy saját halandzsa nyelve és azza kommunikál Kb 5 szót használ ami értelmes.

Balimama
Dehogy nézem én mindig magamban a rosszat csak van amikor magam alatt vagyok és akkor kibukik, ez van.
Nagyon dukkolok, hogy a kinézett ház összejöjjön!
A háznézésen kiívül lelkileg rendben vagy?

Momo
Hát hallod rendesen ragaszkodik hozzád a pici fiad, hogy még egy kis kikapcsolódást sem hagy neked. Nem lehet így könnyű. Mi lesz ha közösségbe fog járni, lassan szokatnod kellene, ahhoz, hogy néha más vigyáz rá ha lehetséges, mert így nagyon keserves lesz az elszakadás mind a kettőtöknek.
Nagyon fárasztó lehet, hogy napközben nincs alvás, ettől gondolom délutánra már jó nyűgös ő is, így nem csodálom, hogy kidől 8-ra. Legalább éjjel végig alszik?

Na megyek mert a még főzni szeretnék, hogy holap már ne kelljen. Ki akarom használni azt hogy Áron alszik így gyorsabban végzek.
Ha ilyen szép idő lesz hétvégén is annak örülnék, mert akkor lehet menni csavarogni egy kicsit.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem hétvége előtt még, nagyon mozgalmas a napunk, pedig itthon vagyunk, ki sem mozdultam ma még csak a kertbe.
Nagy takarítást csinálok!

Mindezt 2 picurka mellett..nagyon el is fáradtam.

Zsuzsa: megkérdezem jhéten valamikor, énis nyugodtabb lennék, ha őis ezt mondaná...még nem adom fel, de talán egy spirállal nyugodtabb lennék.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Neked melyik nap lenne jó a jövő héten? Én kedd, szerda kivételével ráérek akármelyik nap.

Koda! Nem csodálom, hogy már majdenem alszol éjfélkor, Babó mostanában elalszik 9 körül, utána egyből megyek én is feküdni.
Bence is bemászik látom mindenhová. Egyedül lehet egyáltalán hagyni mondjuk míg főzöl a konyhában, vagy olyankor őt is kiviszed magaddal?

Momo! Múltkor írtad (mondjuk elég rég volt), hogy még 6-7-szer szopizik Mishal napközben. Még mindig? Mert akkor lehet azért nem alszik mert kipiheni magát szopi közben.

Éva! Nagyon kíváncsi vagyok, biztosan szupi lesz az új házatok, ha még nem mered leírni annyira szeretnéd, hogy sikerüljön.
Tessék írni magadról is!!!!!!!!! Mi nem csak a vidám dolgokra vagyunk kíváncsiak, hanem ki hogy van az adott pillanatban!!!!
De jü, hogy nem felejtetted el a meghívást, de most azt mondanám, hogy márciusban jó? Még egy csomó dolgot el kell intéznem mielőtt elköltözünk. Mivel a honvédség fizeti az albit egy csomó helyre kell elmenni a címváltozás és bérbeadóváltozás miatt. Meg ugye még pakolni is kellene.

Gyöngyi! Remélem nem kapta el Rezi csütörtökön a vírust az oviban és már jót pihiztek a szállodában.

Titi! Mondtad, hogy olyan gyerekülést szeretnél Szandikának mint Gyöngyiéknek van. Magyarországon csak a Brendonban lehet kaőpni és ebben a hónapban 10.000 Ft-al olcsóbb.

Ági! Remélem azért nem lesz semmi gond a jövő héten Erikkel. Az szuper, hogy a sulival meg vagytok elégedve, az otthoni dolgok meg majd csak kialakulnak. Van már valami konkrétum költözéssel vagy még csak tervezgeted?
Babónak egyszerre jött az alsó és a felső két foga. Utána jött alul még egy aztán felül kettő. Úgyhogy alul csak 3 van, neki se szimmertrikus és ez így van már vagy 3-4 hete, azóta semmi új fog csak kb 6 liter nyál/nap.
Olyan ügysen űl már Lívike! Felállni nem akar még? BAbó ha felhúzza magát ülésbe, az neki nemjó, egyből állna, de az persze nem megy még neki.

Kicsi! Kitartás, már csk pár nap és az új házbn laktok! Ott meg lesz időd bőven mindent úgy elpakolni ahogy szeretnéd.

Eszter! Mi újság veletek? Gondolom nem egyszerű most az életed, de azért egy kis életjelet kérünk szépen.

Nálunk se jók mostanában az éjszakák, Babó 8-10 szer felkel rövidebb hosszabb időre. Eddig ha felébredt, csk nézelődött meg nyüszizett, de most keserveses sír. És ugyanígy a ma délutáni alvásnál is kétszer. Fogalmam sincs mi lehet az oka. Néha elég ha adok neki cumit, de van, hogy sétálgatni kell vele, mert nem tud megnyugodni az ágyban annyira sír. De ezen kívül egy földre szállt angyal. Ma írtuk alá a lakás szerződést, ott is elbűvölt mindenkit.

Bocsi, biztos rengeteg hibát csináltam, mert sietek, Zsolti is akar netezni.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem, jó sokan még alusznak közülünk!!! Nem úgy, mint mi... :(

Annyira ügyesek vagytok, hogy a sok ramaty éjszaka után is van energiátok jönni és írni, nem úgy mint nekem.
Már napok óta nem jelentkeztem, pedig ilyet tényleg nem szoktam csinálni.
Sajnos a mi éjszakáink is elég zajosak.
Ma is például 4x volt fenn, 2 óránként, akkor el kezd csukott szemmel nyüszizni, és akármit csinálok, nem alszik vissza, max 5 percre, így muszáj vagyok cicire tenni.
A cumit már régóta kiköpi, mióta megtalálta a kisujját. De nem bánom, csak így nem tudom mivel megnyugtatni, marad a cici, amiből baromi sokat eszik. Szerintem enne többet is, de több tejem sajnos nincsen! Mindegy, egyelőre úgy néz ki, elég az is, ami van. De ha látnátok, hogy néz ki szegény cicim, tiszta vörös. Hát, ennyi cicizés után. Többet szoptatok, mint valaha!

Úgy beszéltük meg Danival, hogyha felkeltem, felvált, hogy vissza tudjak aludni, de biztos tudjátok, ha egyszer felkel az ember, nehezen tud visszaaludni. Meg én olyan hülye vagyok, hogyha Kicsibébi nem alszik, akkor én sem tudok. :(

Aztán felfedezte a hiszti örömét is, sokszor nyüszizik napközben is, foglalkozásra vágyik, pedig sokat vagyok vele. Nagyon unja magát gondolom háton fekve, így sokat teszem már hasra, amiben hamar elfárad, úgyhogy vissza az egész. De már szépen küzd, szerintem kb 1 hónap múlva lassan át fog fordulni hasról hátra.

Erzsike, tegnap este próbáltalak hívni, megtennéd, hogy átdobod majd azt a listát, amit Jucitól kaptál? Tudod, a bébiételes. Nem baj, hogy nincsen készen, csak szétnéznék, szerintem 4 hónap után fogok adni neki valamit, ha kevesebb lesz a tejem.
De ari vagy az autósülést illetően, megnéztem, tényleg jobb így az ára. Viszont Dani kerek-perec kijelentette, hogy ezzel még ráérünk. Hátha addig még olcsóbb lesz. Nekünk van még 4 hónapunk addig. Szerinted? Figyelted mostanában az árát?
Szörnyű, hogy nektek is ilyen éjszakáitok vannak. Mi a csuda az oka?! Nem értem.
De szuper, hogy találtatok másik albit, és máris költöztök is?! Azta!!! Ez a Csáktornya-park hol van?

Gyöngyikém, szerinted érdemes várni még ennyit az üléssel? Fog lejjebb menni az ára? Mennyire vagy tisztában vele? Mert én is ezt szeretném megvenni.

Na, nyüszikirálynő reklamál, mindjárt jövök tovább...

KépKép
titi_27
 
 


Folyt. köv... kisasszony tv-zik.

Jucikám, hát nagyon sok erőt kívánok Neked a hétvégéhez, biztos totálisan kivagy már, én meg itt panaszkodom a nem alvás miatt. De mindjárt itt a hétfő, utána már csak könnyebb lesz.
Gondolom, apukád mekkora segítség lehet, tényleg jobban tudsz így haladni.
Kedden pedig nagyon fogunk várni vissza!!! Milyen szuper, hogy ilyen gyorsan megy a váltás a net terén is.

Ági, Istenem, jó nagy változás ez az életetekben. Szegény Livikét is biztosan ugyanúgy megviseli, gondolom, ezért is alszik ilyen éberen, ahogy Bufo is írta.
Remélem, hamar megszokja az új helyzetet, ami biztos baromi nehéz ez nektek.
Vajon én hogy fogom megszokni, hogy külön lesz a kisasszony? Ha felköltözünk, Dani külön akarja tenni... hát, nem tudom, annyira félek, hogy nem fogom hallani, ha netán megszólal a légzésfigyelő. Meg így felkelek rögtön, ha nyüszizik... bár biztos meg van a hátrágya is, mivel így sokkal éberebben alszom. Talán külön szobában meg sem hallanám az ilyen apró hangokat, és tovább tudnék aludni, és talán ő is.

Sziszike, sok energiát a nagytakarítással! Én mióta itt lakunk, egyszerre nem tudtam megcsinálni. Mindig csak megszakításokkal. Nem is értem, 3 gyerek mellett hogy csinálod?! Tudom, már annyit ismétlem magam, de számomra ez annyira meglepő. Van segítséged benne? Vagy a párod addig vigyáz a gyerekekre? Vagy elviszi őket valahová?

Évikém, de kíváncsi vagyok, mit és hol találtatok?! Ha el lehet már árulni azonnal tessék jönni beszámolni róla!!!

Kisasszony dühöng, ismét futok hozzá, aztán valamit kajálok, neki 8-kor evés van, úgyhogy most ismét elhalkulok.
Többieknek is sok puszi, egyszerűen képtelen vagyok többet írni, pedig volna mit.

Lányok, körkérdés, volt valakinek elektromos hintája? Vagy valakinek van valamilyen véleménye róla?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Hétfői találkához mit szólsz? Ha túl korai akkor még a csütörtök jó nekem.
Ha ennyiszer kel és keservesen sír Babó akkor tuti fáj valamilye. Biztosan a foga megint ha ennyi készülődik egyszerre. Remélem hamar kibújnak és akkor megint nyugis éjszakáitok lesznek.

Titi
Ha nyöszizik Kicsibébi már akkor kiveszed szopizni? Én a helyedben csak akkor tenném ha már rendesen sírna, lehet hogy csak álmodik így dolgozza fel a napközban történteket. Áron a mai napig szokott nyafizni beszélni és még nevetni is álmában. Nem is tudtam róla csak akkor figyeltem fel rá amikor anyáéknál voltunk és egy szobában aludtam a fiúkkal.
Nekem semmi infóm nincs az elektromos hintáról, nekünk nem volt. Hátha a többiek okosabbak lesznek ezzel kapcsolatban.

Sziszike
Elhiszem, hogy elfáradtál a takarításban. Ma én is azt csináltam.
Most szép minden de holnapra tuti megint kezdhetem előröl mert biztosan kiborul valami, meg a szépen megpucolt üvegen, tükrökön megint rakás újjlenyomat lesz, úgyhogy nekem ez a takarítás egy szélmalom harc állandóan.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, de ari vagy, épp ezt akartam még kérdezni... mármint, hogy Ti hogy csináljátok? Mikor veszitek/vettétek fel éjszaka?
Az a baj, hogy tudod, mi egy szobában alszunk, és így hallom, mikor mit csinál.
Ha nyüszög, kicsit hagyom, de mikor nagyon belendül, igaz, még nem sír, akkor kiveszem.
Egyszer próbáltam hagyni, akkor sírás lett belőle, és így még álmában eszik, utána rögtön visszaalszik.
Nem tudom, mikor csináljok jót.
Talán próbáljam meg teáztatni? Gondot okozhat az, hogy folyton cicit adok neki éjszaka? Csak nem fog visszaszokni az éjszakai ébredésekre nem?

Ma ünnepeljük Dani meg néhány családtagjának szülinapját a családdal, úgyhogy megyünk át anyósomékhoz... nekem viszont sem kedvem, sem energiám hozzá, de muszáj.
Megyünk is öltözködni.

További szép hétvégét mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Már tudom miért ébred fel Babó. Megfázott egy kicsit és eldugul az orra, nem kap levegőt és erre felébred. Hiába szívom le neki, nem tudok mindent kiszedni és utána is szörtyög. Szerencsére ezen kívül semmi nem látszik rajta, hogy beteg lenne. Se nem lázas, se nem bújos meg semmi.

Zsuzsa! OK a hétfő, ha addig Babó nemlesz tényleg beteg. Remélem ez az orrfolyás azért elmúlik.

Titi! Tuti nem lesz olcsóbb az ülés. Én is néztem mindenütt de sajna csak a Brendonban árulják. Most is csak a két tavalyi szín akciós egy piros és egy szürke. A 2008-as színek nem.

Puszi
verzsike
 
 


Jó reggelt lányok!

Tegnap képzeljétek, végigsírta a drágám az anyósék látogatását. 3 órát voltunk át, abból 20 percet aludt, és a többiben sírt. Alig lehetett megnyugtatni, még ölben sem tetszett neki.
Én nagyjából sejtem is az okát...
Mivel odakint bagóztak, megint beszorultunk a hálószobába a babával, viszont ott nem igazán érték ingerek, unatkozott, hiába voltam bent vele, meg anyósom is szórakoztatta.
Nem hülye ő, meg már kicsinek sem olyan kicsi, karácsonykor még elvolt odabent, de most már kell neki az eseménydús, színes világ. Szóval nem tudom, de ez így nem tetszik, még így is ki kellett tennem szellőzni a ruháját, mert így is füstös lett.
Lányok, tudom, hogy folyton morgok, de nekem annyira elegem van ebből a cigiből!!!
És mi lesz, ha majd náluk lesz tovább is, nem csak 2 órára?! Én annyira akarom őt óvni még a passzív dohányzástól is. Egy kisgyereknek minek kell szívnia a füstöt?!
Na, akkor mára is kihőgörögtem magam. Nem tudom, én fújom fel nagyra a problémákat, vagy ezek tényleg olyan súlyúak, amennyire én tartom?!

És tudjátok mi a helyzet? Hogy teljesen felhergelem magam, és ilyenkor, ahogy írok róla, dühöngök egyre jobban és jobban!

A ma éjszakánk viszonylag jó volt, 2-kor kelt fel a drága és 5-kor. Akkor adtam neki cicit.
4-kor is már felkelt, akkor cumizta az ujját, már közel jártam hozzá, hogy kivegyem, de eszembe jutottál Zsuzsi, és hagytam. Utána így még 1 órára visszaaludt! :)

Erzsike, hát, így nagyon elgondolkodtató, meg kellene vennem... csak 40.000 Ft... tudom, hogy megéri, de annyira sok így hirtelen. Hisz volna még 4 hónapunk, hogy megvegyünk. A fene egye meg, hogy az ember nem tudja előre az akciókat, mi?!
Viszont így volna értelme, jó nagy az akció értéke!

Megyek, reggelizem valamit. (De jó volna még aludni! Azért remélem, picit hétalvóbb lesz a lányom!)

KépKép
titi_27
 
 


Már tegnap is akartam írni, hogy annyira örülök, hogy ennyi képet tesztek fel lányok!
Olyan jó látni, hogy cseperednek a kismanók! Hihetetlen, hogy szalad az idő, és milyen szépen fejlődnek a topikbabáink!
Régen, mikor több időm volt, sokat olvastam vissza, néha olyan jó emlékezni...

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi! Nem azért írtam a gyerekülést, hogy vegyétek meg, csak emlékszem, hogy ilyet akartál és láttam hogy akciós. Nehogy miattam vesszetek össze Danival.

Zsuzsa! Még eléggé folyik Babó orra, úgyhogy legyen inkább csütörtök.

Remélem jól telt mindenkinek a hétvége és lesz mit mesélni holnap!

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Oké legyen csütörtök. Ha Dávidot én viszem oviba akkor fél 10-re érek csak vissza úgyhogy onnantól jó nekünk. Várunk Titeket..)

Titi
Ha könnyebb neked én is utálom a cigizést kisgyerek mellett. Nekem hála az égnek figyelnek a nagyszülők erre. Apósom mindig kimegy a teraszra amikor ott vagyunk, pedig máskor ő is szívja a lakásban.
Hidd el nem kell kikapkodni az ágyból a kisasszonyt ha nyöszizik, látod most is visszaaludt még ha csak 1 órát is. Ha ezt folytatod meglátod előbb utóbb le fog szokni róla.

Ma itt voltak anyukámék. Meglepetésként jöttek, reggel csörögtek, hogy jönnek, de azért nem szóltak hamarabb hogy ne készüljek külön ezért. Dávid nagyon örült, teljesen fel volt dobva. Áron is folyamatosan produkálta magát.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hali!

ALlandoan lefagy a gepem,nem tudom mi van vele. Addig is irok par sort. Olyan gyorsan telnek a napok,es szinte semmire sincs ido,mire eszbe kapok mar lefekves.

Balimama!

Kivancsian varom a fejlemenyeket,remelem hamarosan elarulod hogy hol milyen,stb...Kivanom,hogy jojjon ossze almotok hazikoja es meg egy tunderke is . :lol:

Sziszike!

Ilyen vegzettseggel biztosan talalsz allast,csak nem biztos hogy a te felteteleiddel.Ugyes vagy,hogy nagytakaritasz,nekem a sima takaritas se megy,soha nincs befejezve..vagyis nonstop takaritok.Mire vegzek az utolso helyseggel,kezdhetem elorlrol az egeszet.

Gyongyi!

Remelem szuperul ereztetek magatokat. Meselj ha lesz idod.

Bufo!

Jo meglepetes lehetett,teged is feldobott egy kicsit,nem?Fius anyuka reven nyugtass meg ha tudsz legyszi. A fiuk hereit mindig lehet tapintani a herezacskoban?AZert kerdem,mert Mishalnak a jobbat mindig egybol megtalalom,a balt viszont keresnem kell. (na,ezt jol leirtam :roll: ).
Kozosseg..igen,holnap jatszohaz lett betervezve,remelem a konyhasok idoben jonnek.
(elvitetem lekerekittetni a sziget munkapultjat,mert a sarkok iszonyat elesek).
A fizetos bolcsin is filozok,hogy beadom neha egy-ket orara.
Most azt a korzsakunkat eljuk,hogy allunk es bamulunk ha szimpatikus embert latunk..olyan ciki neha,ahogy csak nez..a sotet haju nokre bukik+ a pasikra(ha-ha-ha,gondolom apa hianyzik neki).
:roll: Hisztik vannak nalatok?

Verzsike!

Jobbulast Babonak! Mar Babo tud ulni is?Es mar fel akarja huzni magat? Nagyon ugyes!!!!
Nem,nem szopizik annyit Mishal mar,reggel,este biztos,aztan napkozben valamikor deltajban,vagy kora delutan es ennyi. :roll: :roll: De ma sikeresen kidolt a kocsiban,es mivel nem a kisagyaba vittem fel,hanem az enyembe,es mellette maradtam,igy visszaaludt a draga.
Mostanaban kiviszem napi 2x is,es inkabb gyalogolunk,hihetetlen hogy kis ember es mennyit bir menni,(mit menni,szaladni)...ebben remenykedek,hogy idovel ugy lefarasztja magat,hogy magatol elalszik.Ez az egyik almom. :lol:

EL is felejtettem,gratula az uj alberlethez! Hat nem lesz neked se konnyu,osszepakolni,ott kipakolni.Ez a resze eleg utalatos.

Kicsi!

Ha olvasol,akkor kitartast! mar mindjart tul vagy rajta!

Eszter!

Dominik nem hagy sok idot neked ,igaz? Majd szoljal(ha letelt persze a 6 het...) hogy mikor latogathatunk meg...most talaltam par cumit is(bar remelhetoleg nem lesz szukseg ra),hatha kellene nektek. Mi fel se bontottuk mert Mishal nem cumizott.

Agi!

KItartast a jovo hethez!
El tudom kepzelni hogy milyen nehez lehet. Es nem konnyu Livivel egyutt se aludni. De o meg mindig egy tunemeny! AZokkal a szemekkel!!! Es o is egyedul ul mar!?

Titi!

Igen,igen,igen..nem kell kivenni minden nyoszogesre. En meg ha sir,akkor se veszem ki rogton,varok,hatha visszaalszik.Na,az van ritkabban. Es hidd el jobb lesz kulon,te is nyugodtabban fogsz aludni.Ha visszaemlekszel(de mar irtam azt hiszem) en kitettem szegenykemet :lol: a nappaliba,en maradtam a haloba,es igy mar sokkal jobban aludtunk.
Cigaretta...hat igen,gyulolom...es mig nem voltam terhes,addig hiaba papoltam a ferjemnek,bent dohanyzott,igaz a konyhaablakban..de utana mar nem,kizarolag kint gyujhat ra.Illetve remelem mar nem is kell ezen vitaznunk,mert ha nem adta fel,akkor mar 2 hete nem dohanyzik.
A kesobbiek folyaman biztosan sok vita lesz meg,hiszen ahogy no Kicsibebi es maszik,majd rohangazsik,birtokba veszi az egesz hazat. Es anyosodnal egy kisgyereket mar nem lehet bezarni egy szobaba.Tehat ha nem valtoznak meg,akkor sajnos cigarettabuzt fog szivni szegenykem. :roll:

Na,leptem.Megyek olvasok egy kicsit alvas elott. :roll:
Szep almokat mindenkinek!
momo35
 
 


Zsuzsikám, irigyellek apósod miatt!!! De nagyon-nagyon!!!
Igyekszem a nyüszizéssel kapcsolatosan!!! Köszönöm a tanácsot!!!
Milyen aranyosak anyukádék! Azt akarták, hogy ne törd magad és ne készülj! :)
És már vissza is mentek? Ilyenkor amúgy milyen a hangulat? A férjeddel milyen a viszonyuk?

Erzsike, ne bolondozz már, úgy örülök, hogy szóltál az ülés miatt! Nagyon fontolgatom.
Viszont képzeld, ma voltam egy másik topikos lánynál, akitől kölcsönkaptuk a légzésfigyelőjét, mikor a mienk sípolt, és ajánlott egy másik típust.
Ha jól emlékszem, Concord Ultimax... lehet, hogy hülyeséget írtam, ha érdekel megnéztem.
Azt állítólag jobban lehet dönteni, mint a Bébé Confortot. Azt csak picit lehet dönteni, ugye?
Ezt a másikat lehet használni újszülöttkortól is, és mivel nekünk saját hordozónk nincs, elgondolkodtató. Persze, nem hordozós, de kérdés, mennyire van szükség hordozóra, nem elég-e ha az csak ülésként funkcionál. Igaz, hogy drágább, de nagyon filózom rajta.

Képzeljétek, úgy néz ki, jóval kevesebb a tejem. Holnap megyek Eszterékhez, kölcsönadtam a mérleget nekik, ott megmérem a kisasszonyt, de félek, hogy pótolnom kellesz.
Szerintem nem lakott jól most este, nem is tudom, így milyen éjszakánk lesz. Csak holnapig bírja ki, amíg nem szerzek be tápszert.

Mindenkinek szép álmokat!!!

Holnap majd próbálok képeket hozni a kicsi Dominikről!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Sikeresen hazaértünk Siófokról. Igaz már délben,csak nem volt időm jönni. Már 3 adagot kimostam, és még holnapra is maradt. A lakás meg úszik, de valahogy még nem izgat (majd reggel)

A nyaralás szupi volt, csak mire belejöttünk volna, már csomagolni is kellett. Kaptunk egy csomó kártyát (szolira, paraffinos kézápolásra, masszázsra), de nem használtuk el őket. Én tegnap, és ma reggel még elmentem szolira (persze jól le is égtem). Már bánom, hogy nem használtuk el őket.
Ja, de ittunk fincsi koktél (az is járt a csomaghoz). Még a lányoknak is csináltak alkoholmentest. A csajok nagyon élveztek mindent. Persze nem fürödtünk sokat, de nagyokat sétáltunk. Még vásároltunk is. A Rezi kapott egy "kopogós cipőt", meg egy "pörgős szoknyát" (ahogy ő mondja), és állandóan abban akart lenni.
Volt egy akvárium is, ami nagyon megtetszett nekik, és mindig a halakat kellett néznünk.
A Sára zabálni való volt. Mindenkire kacsintott.

Majd még mesélek, de a Sára állandóan felébred a szemét szomszéd kutya miatt, mivel áttvittük az ágyát ma a Rezi szobájába (bocsi, most már közös szoba). Habár lehet a szelek bántják, mert úgy megörült mikor hazaértünk, hogy egész nap evett. Na nem mintha ott nem evett volna.

Na megint felsírt....
Holnap jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Akkor csütörtökön megyünk, majd telcsizek ha indulunk itthonról. Remélem a ruhákat nem hagyom itthon :wink:

Gyöngyi! Nem vagy semmi. MA jöttetek haza és már mostál is, én tuti nem bírtam volna rávenni magm.

Titi! Régebben mikor bepánikoltam, hogy kinövi Babó a hordozót és kell vennünk 0-18 kg-s ülést, akkor én is néztem a concord-ot, de mikor élőben is megnéztük egyből letettem róla, mert nagyon pici az ülőfelülete. A boltban is azt mondták hogy azt nagyon rövid ideig szokták használni, gyorsan kinövik a gyerekek.

Momo! Nem csodálom, hogy abban az óriási házban folyamatosan takarítasz.
Most olvastam egy cikket a kisfiúkról, azt írták van akinek vándorol a heréje néha fel a hasüregbe, lehet azért nem egyértelmű Mishalnál. Az a baj nem emlékszem hol olvastam, többre meg nagyon nem emlékszem belőle, mert szerencsére minket nem érint.

Voltunk ma színházban. Még szülinapunkra kaptuk a jegyet, először nem akartam elmenni, odaadtuk anyukáméknak, de mikor jötek délután rábeszélt hogy mégis mi menjünk el. Babó nagyon ügyes volt, bár megvárta míg hazaérjünk hogy tudjon szopizni, de nem volt semmi gond
Tegnap sikerült felvennünk, ahogy Babó pancsizik, mert nem vette észre,. Eddig akármikor próbáltuk és észrevette egyből leállt.
http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... Yb3lgwnfYI

A fotelban:
Kép

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Ülés: nekünk a maxi cosi priori vált nagyon be!!! 9-18kilóig, mi olyan 5hónapos kortól használjuk, de mivel dönthető, így nem terheli a gerincet akár korábban is lehet sztem.

Kicsit aggaszt a véretgetés és még jobban, hogy nem jutok el a dokihoz.:(
Nem vihetek oda gyerekeket, annyi baci van és a doki is szólt, ugye nem hozom, de akkor mi legyen? Párom vegyen ki szabit ezért?

Ez lesz pedig a vége...

Titi: remélem a tejci gond csak átmeneti..mennyit iszol egy nap?

Szombaton láttam a hugomat, még 1,5hónap lehet hátra neki és egész kis hasa van, de ugye tudjuk még csak most jön a java.:) Meg is ijedt kicsit, mert ő nem akar má hízni, ígyis 8kiló van rajta..ami sztem nem sok, nem értem mit izgul.

Mi jól vagyunk végre!

Ha gondoljátok a héten szervezhetnénk egy talit és akár nálunk is!!

Aki ráér szóljon.

Ülés: van egy csaj, a barátnőm vett tőle ülést...kintről hozza be és sok féle nagyon jó áron.
Akit érdekel szóljon, rákérdezek akkor.

Hogy telt a hétvégétek?

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Elkezdtük az életünket hármasban. Nem vagyok túl boldog, de boldogulok.

Megvan az időpontunk is: április 30.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi,
nagyon ügyes, erős anyuka vagy!!! :) Fel a fejjel, előbb-utóbb jobb lesz ez így nektek!
Azért ha bármiben tudnék segíteni akkor szólj!
csné
 
 


Sziasztok Lányok!
Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de nagyon pörögnek az események! Ha minden igaz hamarosan mi is költözünk!
Holnap igyekszem mindenkinek írni!
Addig is:
Mesi!
Ügyes vagy és nagyon bátor!
Ha bármiben szükséged van segítségre mi is melletted vagyunk!

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: