Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annyi a lemaradásom, hogy azt már pótolni sem lehet.
Ma egész délelőtt jelmezért mászkáltunk Dávidnak és sikerült is megvenni a hőn áhított krokodilszerű jelmezt. Ugyan dínónak árulták, de mivel nagy fogai vannak így jó lesz. Ugyanis ez volt a lényeg.
Mi szerencsésen kigyógyultunk minden nyavajából, most éppen senki sem beteg remélhetőleg ez így is marad egy jó ideig.


Anubias
Feri nagyon köszönjük a képeket ígazán gyögyörű és erős kispasitok van. Tényleg büszke lehetsz.:)

Verzsike
Nagyon utólag de Boldog Születésnapot Kívánunk mi is!:)
Hihetetlen hogy már ennyi foga van babónak. Simán leköröztétek Áront mert neki még mindig csak 6 van, és most nyoma sincs egy újabb fognak.
Mi az a homeós kúp amit adsz neki a fájdalomra ez külön fogzási fájdalmakra van vagy másra is jó?

Sziszike
Örülök, hogy a gyerekek már jól vannak. Te meg gyógyulj meg hamar és pihenj amikor csak tudsz, bár ez 3 gyerek mellett szinte lehetetlen, de remélem sikerül.

Momo
Nem semmi a fiad, ez a porszívós sztori jó.:)
Az alvással hogy áltok még mindeig sok a sírás?
Szépülj és kapcsolódj ki egy kicsit a kozmetikusnál már régóta jár ez neked!

Koda
Jobbulást a fiúknak! Hihetetlen, hogy ezen a télen minden gyerek ennyit betegeskedik, remélhetőleg nemsokára vége lesz.
Marci mi lesz a farsangon,van már ötlet? Gondolom most is szupi ügyesen megcsinálod.
Bence hol lesz addig amíg ti 3-asban fürdőzni mentek?

Titi
Te jó és valamin nagyon kiborulhattál ami ekkora vitát csinált. Mi volt az ha nem titok?
Úgy látszi azavásotok terén kezd rendszer lenni a hajnal 3 és 6, nálunk ez Dávid fél éves koráig így ment. Csak ő még éjfél körül is evett egyet. Szerintem ne is várd hogy végig aludjon éjszaka, hanem fogadd el ezt a ritmust és akkor meglátod te is jobban tudsz tudsz hozzá alkalmazkodni mert lelkileg számítassz rá.

Virág
Remélem erős tudsz lenni ! Sokat gondolok rád!
Puszi neked, remélem azért nem hanyagolsz minket olyan sokáig!

Csné
Na mi a helyzet nálatok? Erik is és te is sikeresen vettétek az első napokat?
Vivi hogy van ő hogy éli meg az új családtag érkezését?
Már én is hallottam erről a nyálkahártyakinövésről, de amint látod ez könnyen orvosolható.

Kicsi
Te is nagyon el vagy havazva ha már éjeel sem tudsz jönni néhány sor erejéig sem. Már nagyon kíváncsi vagyok a ház képeire amit ígértél.
Dudi hogy van meggyógyult már?

Oné
A lányok jobban vannak már? Remélem hamar meggyógyulnak!
Elmentek így hétvégén a Welness szállóba?

Balimama
Ti hogy vagytok?
Mostanában nem nagyon írsz semmit mi a helyzet nálatok?
Balázsnak vannak újabb csínytevései?
Mi van a háznézéssel van már valami ami tetszik?

Mesi
Ágikán a piros foltok teljesen ellmúltak?
Hogy vagy lelkileg?
Ha jövő héten ráérsz összefuthatnánk valamelyik délelőtt. :wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsi!
Az jó lenne.
Itt vagyok mindig, olvaslak titeket, csak nincs kedvem hozzászólást írni, nem akarok lelombozni senkit a béka feneke alatti kedvemmel.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zsuzsa:)

De jó, hogy mindenki meggyógyult nálatok!
Hogy mi lesz Marci? Hát nem tudom, mert minden nap mást talál ki. Most a legújabb, hogy kukás akar lenni :lol: De mondtam neki, hogy ez nem olyan jó, mert nem tudok jelmezt adni hozzá......remélem kitalál vamai normálisat. Nektek tök jó a krokodil. Marci csak ember jelmezben tud gondolkozni. Mindig beöltözik valaminek itthon is. Most a tűzoltó a sláger megint. Nézzétek meg, hogy hogy fürdik itthon naponta.....

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Mesi szegénykém!

Elhiszem, hogy rossz a kedved és nem megy az írás. Remélem tudsz találkozni a lányokkal és akkor egy kicsit kiöntöd a szívedet nekik. meg kikapcsolsz pár órára.
Ágika jól van már?

Zsuzsa!
Bencére anyukámék fognak vigyázni. Igazából akartuk őt is vinni, de anya mondta, hogy akkor semmit sem tudnánk pihenni, ők majd vigyáznak rá. Marcira is renegeteget vigyáznak, nagyon szeret náluk aludni:) Meg anyának hát ez a foglalkozása , más gyerekére is vigyáz a bölcsiben nap mint nap. Még kisebbek is vannak, mint Bence!
Biztos jól ellesznek:) Bár szerintem fél óránként fogok telefonálni :wink:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok, Erzsikén kívül akkor senkinek nem jó a holnapi nap?
Ági, Juci, Bufo?
Annyira sajnálom... :(

Eszterrel nem sikerült beszélnem ma, úgyhogy felhívtam Ferit, és azt mondta, jól van anya és fia. Viszont Esztert visszavitték az intenzívre, mert rosszul lett lent az osztályon. Valószínűleg az érzéstelenítés miatt.
Sajnos a látogatási tilalom még mindig él, így senki nem tudott még bemenni hozzá.

Na, megyek, mert épp altatás zajlik.

Bővebben igyekszem majd jönni később vagy holnap, és írni mailt is... itt nem akarom ezt közszemlére tenni.

Timikém, igen, végül ezt a Denti... akármit vette meg Dani, és be is kentem, nagyon tetszett neki, egyből csöndben lett. Szóval, biztos, hogy bántja a fogacska!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Virág!
Annyira sajnálom, nem is találok rá szavakat. Nem igazság!!! Remélem már otthon vagy, és pihengetsz. Azért ne tünj el megint, és gyere ha tudsz.

Eszter!
Sok egészséget, és jó sok tejcsit kívánunk a kis Dominiknak, nektek meg sok erőt az elkövetkező napokhoz.
Annyira édes a képekn, amit a párod feltett (neki is köszi)
Majd várjuk az élménybeszámolót, ha lesz majd időd írni.

Titi!
Köszi a híreket az Eszterékről. Remélem már jól van, és már nincs az intenzíven.
én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történt, miért akadtál ki. Majd írd meg ha lesz időd.

Sajnos mi még mindig betegek vagyunk. A Rezivel tegnap voltam a dokinál, mert azt mondta, hogy kicsit fáj a füle. Szerencsére még időben mentünk (igaz nem úsztuk meg az antibiotikumot),de még nem nagyon gyulladt be a füle. Azóta ő jobban van, és már nem lázas. Viszont ma délutánra a Sára is belázasodott. Hívtam a dokit, aki azt mondta, hogy holnap továbbképzésen lesz, de délután elugrik ha gond van. Remélem nem a füle neki is. Most csillapítom a lázát, mert nem tudom mi lehet megint.
Szóval a hétvégét lemondtuk, pontosabban áttetük másik időpontra. A sors se akarja, hogy menjünk. A sógorom is lázas (ő is jönne), ráadásul anyósoméknak temetésre is kell menniük Miskolcra csütörtökön.
Holnap kiderül, hogy mikor megyünk. Addig meg kúrálom a családot.

Koda!
Annyira jó Marci jellmeze. Oviba biztos nagy sikere lenne :lol:
Wellnes hétvége biztos szupi lesz. Melyik szállodába mentek? Nekem nagyon tetszik Eger város. Mondtam is a páromnak, hogy következőleg mi is oda menjünk. Van egy nagyon szupi cukrászdájuk a sétáló utcán (ha még megvan). Mi akkor voltunk amikor a lányok még nem voltak meg, de nagyon szép hely.

Zsuzsa!
Majd fényképezd le Dávidot a jellmezben. Mikor lesz nálatok a farsang? Nálunk jövőhét kedden. Addigra csak meggyógyulunk, igaz a verseket majd nem fogja tudni.

Ági!
Hogy bírsz az Erikkel? Hihtetlen, hogy milyen anyja van. Na meg ez a költözés? Én se hiszem el, hogy csak egy kosárlabdája legyen neki. Biztos a többit cuccát nem adták neki oda.

Kicsi!
Nagyon hanyagolsz minket? Talán már dobozolsz? Mindjárt februárt......
Dudi meggyógyult?

Momo!
Mishal haláli lehetett a porszívóval.
Nálunk a legújabb, hogy összevesznek mindenen, és a Sára úti a Rezi. A múltkor én is kaptam tőle egy pofont, mert nem mentünk ki az ajtón, csak kiengedtük a nagyszülőket.

Mennem kell!
Többiekől bocsi!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Azt akartam írni, hogy a Sára üti a Rezit.....bocsiiiiiiiiiiiii

Jó éjt!

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!
Csütörtökön sajnos mi is temetésre megyünk itt Miskolcon. Anyósodék hova jönnek? Mi a szomszéd bácsi temetésére megyünk, születésemtől ismertem:( De már 81 éves volt.
Sajnálom, hogy a lányok nincsenek jól. Mi is antibiotikumot szedünk, mármint Bence. Tegnap csak átvittem a dokihoz, mert borzasztóan köhögött/köhög és taknya-nyála egyben.
Mikorra tettétek át a hétvégét? Mi a Hotel Eger*** Park**** -ba megyünk. Vagyis az "Eger" szárnyába. Ez a modern, felújított rész, a "Park" viszont patinás, régies épület. (és jóval drágább is....) Nagyon jók a vélemények a szállóról, mindenki meg volt elégedve velük. Én valami jó kis masszázsra akarok befizetni:)

Titi!
Olvastam a levelet......brutál....itt most nem is fejtem ki a véleményemet. Elhiszem, hogy eleged van....neked volt igazad, totálisan!
A dentinox nálunk is bevált, a fiúk imádták nyalogatni. Olyan is volt, hogy ha nagyon sírtak és már semmivel sem tudtuk megnyugtatani őket, kentünk az ínyükre egy kis gélt. Ettől úgy meglepődtek, hogy elfelejtettek sírni:)

Juci!
Minden oké? Dudika jól van? Marci már nagyon menne hozzátok :lol:

Virág!
Minden rendben ment?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

jobban vagyok, de szédülök ma, sztem a gyógyszer mellékhatása a betiségé, nos pihenni nem tudok és segíteségem sincs, de igyekszem keveset autóba ülni, csak Zsoltiért megyek, majd haza.

Kimegyek most levegőre, hátha segít..remélem hamar a régi leszek, mert a gyerek mellett nem hagyhatom el magamat.

Megyek, mert nem jó most a gép előtt se...

puszilok mindenkit és köszi, hogy gondoltok ránk.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!köszönöm a kedves szavakat és hogy gondoltatok rám!csak egy pár sor erejéig jövök!aztán ismét eltünök!tegnap megvolt a mütét!elötte szörnyü volt!utánna meg a nagy SEMMI!szo szerint semmit nem érzek se rosszat se jot!nincsenek gondolataim nincsenek érzéseim!a legrosszabb az volt amikor kijöttünk a korházbol!fura érzés volt baba nékül kijönni mert én akkor voltam ebbe a korházba mikor nimi született és azt hittem most is majd szülés után jövök ki!és most olyan hiány érzetem volt vagy mi!nem tudom mi van velem olyan szivtelennek érzem magam tegnap ota!nem tudok sirni nem tudok szomorkodni nem tudok semmit csak vagyok!jövök olvaslak titeket de most semmit nem tudok irni és semmihez nem tudok hozzászolni!ne haragudjatok ezért!tegnap elött még azt irtam majd kárpotol a sors és én is megkapom a jutalmam de most ugy érzem nem szeretnék több gyereket!örüök nimrodnak és ez igy most elég!puszilok mindenkit!szeretlek titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Momo! Tündéri lehet Mishal, ahogy beszélget már. Nagyon szeretném egyszer hallani.

Sziszike! Jobbulást, gyógyulj meg mielőbb.

Titi! Elfelejtettem mondani, azt a kúpot kapta Babó, amit Ági is írt, Viburcol a neve. Annyira jó volt egy kicsit beszélgetni, örülök, hogy végül elmentünk.

Ági! Kellett valamit csinálni Lívike szájával, vagy még nem zavarja, csak észrevetted, hogy ott van?
Hogy telnek a napok most máér ötösben? Bírod a gyűrődést?

Koda! Szerintem te jobban jártál, hogy Bencusnak csak most nőnek a fogai. Ha véletlen elkapja valamimet Babó úgy neg tudja harapni, hogy csuda. Múltkor apukája kezébe akkorát harapott, hogy vérzett.
Kiválasztotta már Marci a jelmezt, amit meg kell hogy varrj?

Zsuzsa! Mikor lesz a farsang? A Viburcolt adom Babónak, az van ráírva más fájdalmakra is jó, megf lázcsillapító hatása is van.
Te hogy vagy? Nem is írtál semmit, hogy mi a helyzet nálatok.

Gyöngyi! Hogy vannak a lányok? Az jó, hogy engedték áttenni a hétvégéteket, mikor mentek?

Kicsi, Éva! Merre jártok??

Babó szokás szerint nyűgös a foga miatt, csak sajna apának sincs most jó kedve, úgyhogy annyira nem vonja el a figyelmét….
Voltunk ma Titiéknél, pár fénykép a babákról:
Kép
Kép Kép
verzsike
 
 


Meg egy pár Babóról. Olyan régen raktam már fel, hogy alig tudtam válogatni...
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Eszter és Domi jól vannak, üdvözölnek mindenkit.

Kis pufinyulunk alszik éjjel-nappal, enni is alig hajlandó felkelni, sajna kicsit sárgult a kis bőre, de nem vészes. Nagyon békés kiegyensúlyozott nyugodt babóka (legalábbis eddig)

Eszterünk egyre jobban van, igaz a felkelés még megviseli egy kicsit. Úgy néz ki rengeteg teje van, most kicsit kinlódik is vele, mert Domi csak keveset eszik belöle.

Titi!
Köszönöm,hogy elküldted a teendőimet e-mailben.
Bocsi,hogy nem hívtalak fel, de nemrég értem haza és azt se tudom hol áll a fejem. Megvisel a háziasszony sors. :)


Holnap megyek be, és Eszter küld majd képeket, amint tudom felteszem nektek.
Ezt a képet telcsin kaptam, sajnos nem a legjobb minőségű.
(Domika ritka pillanatainak egyike: ébren van!:)
Kép

Üdv: Feri

Kép

Kép
anubias
 
 


Feri!

Nagyon koszonjuk a kepet,annyira edes. Puszi Eszternek!

A szopizasba ugyis belelendul majd Ourasaga!
Ja,ne orulj elore(most gonoszkodok egy kicsit :lol: ),en gyerkocom is alomgyerek volt 2 hetes koraig,addigra kipihente a szuletes faradalmait.


Titi!

Olvastam,mail ment.

Verzsike!

Szuperek a fotok. Olyan deja vu,Dudival vannak ilyen kepei Mishalnak,anno..azota se lattak egymast. :roll: szegenyek.
Harapas...tok jo :lol: :lol: :lol: .ANno Mishal a karomat szivta ki tobbszor,de annyira..hogy attol feltem,hogyha jon a ferjem nem fogja elhinni hogy a kicsi fia tette. :lol:
Hala az egnek eddig Mishal nem harap.(na,lekopogom gyorsan.).

Koda!

Irigykedem egy kicsit a wellneszezes miatt,..de megerdemled! Jo,hogy van kire hagyni Bencet.
Marci jelmez..halali! A fejsze ala gondolom azert vesz valamit fel. :lol:
Bence gyogyulgat?

Gyongyi!

Hat,ez a sok betegeskedes...Sajnalom nagyon.AZt is hogy el kellett halasztanotok a hetvegei kiruccanasotokat.
Sara veri Rezit,el tudom kepzelni...tenyleg,ha megut akkor te mit csinalsz???
Mert Mishal ma utott eloszor a combomra,...nem akarom tul reagalni,de azt se akarom,hogy azt higgye hogy ez normalis.

Agi!

Nem semmi anya lehet..el se hiszem hogy ennyi cucca lehet..
Iszonyat anya lehet aki megvalik a gyereketol es igy ereszti el.
No comment. :roll:
Neked kitartast! BIztos,hogy ezerszer jobb mamaja leszel. Vivi mit szol az egeszhez?

Bufo!

Mi zujs veletek? Jo lesz biztosan a jelmez.Kepzeld a hugomek(vagyis kislanya) ovijaban kozoltek,hogy csak vasarolt jelmez legyen. Na a hugom ugy dontott,hogy inkabb nem viszi be a gyereket.

Sziszike!

Jobbulast neked! Hat igen,3 gyerkoc,haz mellett nem igazan lehetsz beteg! Pusz neked.

Kit hagytam most ki?Bocs.

Kicsi!

Hova lettel????

Virag!

ANnyira sajnalom ami tortent veled..es elhiszem hogy uresnek erzed magad...de idovel el fog mulni. Igen,orulj Nimikenek es tunemenyes ferjednek..de hidd el var rad egy kis angyalka odafonn.

AHogy Balimamanak is irtam..es hiszem is!!!!! Hol vagy? Hazakat neztek? Irjal mar valamit Balazs csinyteveseirol..olyan jo volt mikor irtad azt a bordzsekis storit es amikor kiabalt hogy "segitseg,elraboltak"...


Na,megyek..mindjart 10 ora,es nem csinaltam semmit es almos vagyok.Ma megse jutottam el kozmetikushoz,a polg. hivatalba,onkormanyzatba mentunk(jott a hugom is velunk,o lekototte Mishalt),..kiadtak a jogeros hasznalatbavetelit(masaallah) ,es meg is csinaltattam a lakcimkartyankat.
Jo volt vegre a hugommal,karacsony ota nem is voltunk egyutt,a vizsgaira keszult.
Mishal edi volt...felszedett ket csajt(de komolzan,ha latnatok hogy szemezik...bukik a sotet hosszu haju lanyokra(minimum korhatar 18 ev)..es volt egy kislany ott akinek a cumijat akarta mindenaron kiszedni a szajabol.
Ja,amitol elolvadtam(tudni kell,hogy MIshal szokoevben egyszer ha ad puszit,persze labda,konyv ,barmi az kap ezerrel :roll: )..es este nagyon merges voltam ra...erre a pelenkazon azt mondja nekem hogy "come",ket kis kezevel atoleli a nyakam,odahuzza a fejem es szajon csokol. Na,anyasziv elolvadt rogton. :lol: es maris kerekebb volt a vilag.

Szep eccakat nektek!
momo35
 
 


Mesi!

Nyugodtan panaszkodhatsz is! El se tudom kepzelni hogy birod,hogy csinalod.

Verzsike!

Babokepek...az alvos olyan ediiii!

Korkerdes: Gyerkoceitek ragaszkodik mar valamihez? Ertem ezalatt,hogy van mar kedvenc jatekunk,plussnyuszi,ilyesmi amitol megnyugszanak,amit cipelnek magukkal????
Aggaszt hogy Micimacko semmihez sem ragaszkodik,anyacicin kivul. :roll: Baj?
momo35
 
 


Sziasztok lányok!!!

Remélem, jól telt mindenkinek az éjszakája! Nekünk megint forgalmas volt, hajnali 3-kor szokás szerint felkelt enni, aztán 6-kor, és utána már nem aludt vissza. Előtte már 5-től néha felsírt, de még nem kelt fel teljesen. Nem értem, pedig tegnap 11-kor aludt el, szerintem ez irtó kevés alvás.
Igen Bufo, igyekszem megszokni ezt a hajnali két alkalmat, legalább valami fixálódik, persze, ez így tényleg könnyebb, ha tudom, mire számíthatok.

Tegnap itt volt Erzsike Babóval, annyira szuper volt, végre kicsit beszélgettünk. A kislegény olyan szépen forgolódik, mindent megrág, hihetetlen, pedig csak 3 hónap van közöttük, mégis milyen sokat számít.
Fura, hogy ennyi idősen Kicsibébi is fog már fogni, meg forogni?! Remélem, ő is ilyen szépen fog fejlődni.

Most épp itt van mellettem a járókában, muszáj közben dumálni hozzá, mert most már hamar megunja magát, de még mindig nagyon jól viselkedik. Azt hiszem, még mindig el vagyok kényeztetve, hisz egyedül is el van a járókában, így tudok haladni. Mondjuk 1 hete ugye nyügisebb, de még így is nagyon jó a helyzet. Nem is tudom, különben hogy nézne ki a lakás, ha folyton ölben volna. Na meg hogy volna kaja?
Én amúgy most el kezdtem hordatni magamnak kaját! És képzeljétek, a cég elköltözik messzebbre tavasszal/nyáron, úgyhogy vége lesz a déli főzésnek. Dani ugyanis nem fog tudni hazajárni. Persze, lesz hátránya is, mert sz@r lesz, hogy nem fog hazajönni napközben, de legalább délben nem fogok főzőcskézni, max másnapra. De akkor nem vagyok időhöz kötve.

Ahogy olvastam Gyöngyi sorait, akkor eszméltem, hogy Ági, már talán ott van Erik? Vagy írtad is, hogy már ott van?
Hogy vagytok? Hogy viselitek egymást? Livike megszokta már az új helyét? Tudtok aludni így együtt egy szobában? Biztos másabb lesz a helyzet, a tv-nézés... reggeli készülődés egy szobában vele, hú, meg kell majd szokni.

Timikém, de szuper, hogy kimozdultok! Irigykedem emiatt a wellness hétvége miatt. Bizony, masszíroztasd csak meg jól magad, megérdemled ám!
Marcika haláli a jelmezben! Honnan a csudából szedtek ilyen jelmezeket?

(Közben elaltattam a bébikét. Napközben csak a járókában alszik 20 perceket, és akkor is muszáj elringatnom. Ha álmos, el kezd nyügizni, és el kell tologálnom a járókájában addig, amíg el nem alszik.
Ez a guríthatós járóka egy baromi jó szerzemény volt!)

Gyöngyikém, de sajnálom, hogy nem tudtok utazni a fene vigye el!

Lányok, remélem, hamarosan véget ér ez a betegség lavina, nagyon ramaty lehet nektek így.
Én biztos meg fogok őrülni az első betegségünk alkalmával.

Erzsike, köszi a kúpot, hát, nagyon el fogok gondolkodni rajta én is. Vagyis már azóta filózom, ahogy Ági írta. Csak ehhez még egy kicsit nőnünk kell.
Képzeld, ahogy elmentetek, ettünk és elaltattam a picit, de megint sírásba tört ki fél óra után, utána nem is aludt vissza, úgyhogy elvittem sétálni. 1 órát kint voltunk, nagyon élvezte. Nézelődött, aztán elaludt vagy fél órára. Ilyen későn még sosem sétáltunk.

Momo, de édes lehetett Mishal, amikor megpuszilt. Elhiszem, hogy ezek olyan feledhetetlen élmények.

Olyan sokszor elhatároztam már, hogy kimásolom a hozzászólásaim és csinálok belőle egy emlékkönyvet, mert ide annyi mindent leírunk, a jövőben olyan jó lenne visszanézni, mikor miről panaszkodtunk, minek örültünk.
Ha Dani szemfüles volna (mert ezt már neki is megemlítettem), a 30. szülinapomra megcsinálhatná. Ez baromi nagy ajándék volna.

Na, megyek, amíg a kisasszony alszik, kiteregetek meg eszem valamit.

Még néhány képet azért felteszek...

Így zabálja most már rendszeresen az öklét...

Kép

Levegőztünk... Jucikám, nagyon szuper a sapkácska, remélem, megismered! Köszönet érte!

Kép

Kép

A mi kicsi Szuperbébink! A papa bohóckodik vele mostanában így.

Kép

A kis huncut...

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Hát, én teljesen el vagyok bűvölve!

Ez az utolsó fénykép még képeslapnak is elmenne! Annyira gyönyörű!!!

Lányok, beszéltem Ferivel, úgy néz ki, holnap hazaengedik Eszteréket!!!
Szegény Dominik éjszaka nem aludt sokat, szerintem megűlte a pocikáját a hami, mivel Eszternek meg van egy csomó teje megint! Hát, igen, még szoknia kell a külvilági létet.

Virágom-Virágom, szegénykém, el tudom képzelni, milyen vacak lehetett baba nélkül elhagyni a kórházat! Tudom, milyen érzés... emlékszem... üres vagy most, de hidd el, ahogy eltelik egy kis idő, másképp fogod ezt most látni.
Én amondó vagyok, és Eszterrel is beszéltük telefonon, hogy muszáj volna hormonvizsgálatot csináltatnod. Lehetséges, hogy későn kezdted el szedni az Utrot... de legközelebb már tudni fogod, hogyha + teszted van, azonnal Utro. Viszont előtte tényleg muszáj volna már végre az a kivizsgálás!!!
Na, de nem akarok okoskodni, csak annyira sajnálom a történteket, és annyira szeretném, hogyha Neked is lehetne hamarosan ilyen csodaszép gyermeked. És ha csak ennyi kellene hozzá, akkor miért nem?!

Lányok, nekünk megint sírós napunk van. Szerintem a kaki megint zavarja, olyan hasfájósan sírkál. 4 napja nincs kaki, ma adtam neki kúpot, mert most a paradicsomlére sincs reakciója... :( de csak egy kis kakis puki jött, és kész. Semmi... :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Momo! Annyir aédes lehetett Mishal. Én a mosolyoktól vagyok így... Nem akar aludni Babó mikor kellene, már mérges vagyok és a kkor huncutul rámvigyorog, teljesen el tudok olvadni tőle.

Eszter! Csudaszép ez a nagyfiú! Mintha nem is pár napos lenne...

MERRE VAGYTOK LÁNYOK?????????????
verzsike
 
 


Sziasztok!

Eszter, Feri: nagyon szép a kicsi Domi! 3. képen nagyon édi, ahogy még tartja a kezét, majd milyen békés, ahogy alszik. Nagyon jó baba. Anyucijának nagyon sok puszit küldünk és mielőbbi felépülést sok tejcit kívánunk.

Virág: dehogy vagy szívtelen! Amikor olvastam, hogy semmit nem érzel bevallom kicsit örültem, azért, mert olyan rossz lenne, ha tudnám szenvedsz...aztán arra gondoltam lehet, hogy amikor azt írtad már nemis kell más, csak nimród, azt mondod falat húztál, mert nem akarsz többet hiába várni vagy csalódni vagyis kockáztatni félsz. Tudom nem akarsz szenvedni, de nem kell ebbe beletörődni, mert hinned kell, hogy vár még rád új baba. Sírassd meg a kicsid, ha jól esik, megkönnyebülsz. vigyázz nagyon magadra.

Asszonyok álmában síró babák 3.-erről most olvastam egy cikket..ha gondolod olvassd el.

Titi: Szandi is milyen nyugodt a képeken és vidám, kiegyensúllyozott baba, ez jön le, nekem a közeli alvós kép nagyon tetszik!

Momo: sztem nem baj, miértis lenne az.:) Nekem sem ragaszkodnak mai napig. Vannak néha 1-1napig kedvencek, de ennyi...de, ha nincs nem kell nekik.
Általában mi választjuk a kedvenceket gyerekeinknek, ami nekünk tetszik.:) A cicivel meg semmi baj nincs-természetes.

Erzsike: a nagyon édesek a képek, aközös, amikor fogják egymás kezét...le se tagadhatják már a szerelmüket:D
Az első meg a 3.kép ahol csak ő van nagyon tetszik, látszik milyen boldog és huncut...kis pakolós lesz őis vagyis már az.:).

Juci: énis hallottam tegnap a hírt...:( Teljesen ledöbbentett..őis olyan fiatal volt még..
Én a testvérével jártam egy suliba, áradozott róla mindig, aztán amikor néztem a filmeket már kerestem a hangját, szerepekben kevésszer láttam, de sztemis kár érte.
Nem lehet miérteket keresni, mert nincsenek.:(

Te, hogy bírod? Hol tartotok?
Írj magadról is kicsit...

KOda: hogy vagytok?

Zsuzsa: milyen most a férjed? Fiúk, hogy vannak?

Mesi: hogy tellnek a napjaitok? Mesélj teis!

Ági: sajnálom, hogy, így alakultak a dolgok, a játékokat, tárgyakat nem értem miértnem adta vele vagy talán inkább eladogatja? vagy nemis volt neki? Remélem hamar összeszoktok, nagyon sok kitartást és szeretetet az elkövetkezendő időhöz.
Tudom ezek a kiadások nektek sem hiányoztak, de párodnak biztos nagyon sokat jelent, hogy mellette vagy ebben is és támogatod. Nagyon sokat gondolunk rátok!

Gyöngyi: jobbulást nektek is!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Juci: sokat olvastam róla énis azóta, de úgy emlékeztem egy lánya és egy fia is volt, szegénykék, ők az igazi áldozatok...sehol nem írnak róluk... Úgy tudom a kislánya 11-12éves lehet Dorottya? a fia talán 8.
Javíts ki, mert már nekem nagyon rég volt.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Gergő/ illetve Gergely volt a fia azt hiszem.

Kaszás Attila halálakor is sokat lehetett hallani róla, milyen jó barátok voltak, megnéztem a honlapját is, még ottis gondolt rá.:)

****************************************************

Mi egész jól vagyunk!
Velem minden rendben, a gyerekek is vidámak és csak a nózijuk folyik picit. Jhéten sztem összetalálkozhatunk már.

Puszi: Sziszike.
sziszike1000
 
 


Ági!!!

Sűrű-sűrű elnézést kérek Tőled, teljesen átsiklottam a hétfői hozzászólásod, és így nem írtam sms-t Esztert illetően.
Nem tudom, hogy voltam ilyen bamba, légyszi ne hari!!!
Így viszont már tudom, hogy ott van nálatok Erik.
Hihetetlen... szóhoz sem jutok. Nagyon nehéz lesz nektek, nagyon bízom benne, hogy erősek lesztek, és a kezdeti nehézségeket sikerül legyőznötök. Az anyagiak terén is kemény hónapok jönnek, remélem, valahogy ezt is meg tudjátok oldani. Nem lehet könnyű 3 gyerekkel, és hogy még fel is kell ruháznotok Eriket? Ezt nem is gondoltam volna.

Sziszike, örülök, hogy végre jól vagytok!

Lányok, mi voltunk megint babamasszázson, és olyan sírkálást leművelt a kiscsajom!
Tudtam, hogy álmos, de hogy ennyire? Ahogy el kezdtem öltöztetni, bealudt. Azóta, 1 órája alszik!
Mégpedig így:

Kép

Ezek pedig az indulás előtti képek:

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


http://www.almada.hu/

Sziasztok Lányok!
Jucikám!!

Bocsi,hogy itt de küldöm a kertész honlap címét,nézdd meg!
Tudod a kis boszorkától nem tudok gép elé kerülni!

Puszi nektek!! :lol: :lol: :lol: :lol:

brimo
 
 


Majd jövök még este, de most készülünk csipőultrahangra.

Jucikám, hát persze, hogy a tietek az overall, és szuper!!! Csodaszép, kényelmes, szóval nagyon-nagyon szeretjük!!!

Gyöngyikém, Te pedig megismered a pulcsikát?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mégcsak 6éves lesz? szegényke.:( Annyira sajnálom a gyerekeket!
Dorci már nagyobb, de Gergő 6évesen, apa nélkül még belegondolni is szőrnyű.
Biztos nagyon imádta őket. Mi lesz most velük? Tényleg ilyenkor ez munkahelyi balesetnek számít? , remélem lesz segítsége a családjának.

Juci: sztem vannak gyerekek, akik ráéreznek erre, de jó, hogy Dudi is figyel rád. Annyira aranyos.

Timi! Veletek mi van?
Ha nincs időd mesélni és ez a többi lányra is vonatkozik csak jeletkezzen néha be vagy tegyen fel pár képet.

Titi: olyan szép lány Szandi.:)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok és borzasztóan hiányoztok!!!!!!
Délben összeszedem magam (ha a család fiú tagjai elvonulnak aludni) és mindent elmesélek!

Tegnap este Apával csodáltuk, hogy mekkorát nőttek a gyerekek és milyen gyönyörűek!!!! Bizony, ő is megnézi a képeket mindig!

Nagyon várom Eszter jelentkezését, hogyan boldogulnak otthon.
Császár után nem lehet könnyű! :cry:

Sok puszi mindenkinek!!!!! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Mi ez a nagy topikcsend?!
Ki hol jár? Ki mit intéz?

Jucikám, hát, el tudom képzelni, mennyi a teendőd. Jó gyorsan sikerül intézni ezt a házat meg a költözködést. Gondolom, milyen kuszaság lehet most a lakásban.
És aztán majd a beköltözés... de biztos hamarosan minden a helyére kerül, ügyi vagy Te. Ha máshogy nem, ahogy Téged ismerlek, nem fogsz sokat aludni éjszakánként.
De jó, hogy írtál akkor Áginak sms-t. Na, egy kő leesett...

Na, mi tegnap megjártuk a csípő uh-t, de olyan dühös vagyok, a leletet csak lepecsételték, semmit nem írtak rá!!!
De gondolom, csak mondták volna, ha találnak valamit. Rémes ez az orvosi helyzet, komolyan mondom, nekem kell szemfülesnek lenni és folyton figyelni! Szomorú!

Tegnap este felhívtam Eszter férjét, Esztert nem akartam zavarni, pedig annyira hiányzik.
Remélem, picit tudtak aludni az éjszaka, mert Feri azt mesélte, hogy az utolsó 2 éjszaka nem igazán aludt Domi baba.
Kíváncsi vagyok, hogy telt az első éjszakájuk.
Eszter szegénykém még biztos nehezen mozog, de tényleg napról napra könnyebb lesz neki. Ami nagy áldás, hogy van teje, és így amiatt nem kell stresszelnie meg aggódnia.
És hál' Istennek nem megy hozzájuk senki, ami miatt ugyancsak irigykedem, de ez így van rendjén. Remélem, így legalább napközben tudnak picit pihenni.
Úgy a jó, ha nem kell semmit csinálnia, csak a babával foglalkozni, akkor picit azért napközben talán lehet asszimilálódni és erőt gyűjteni az éjszakához. Bízom benne, hogy neki ez sikerül!

Képzeljétek, tegnap nagy dolog történt! Ahogy elmentem itthonról (intéztem Dani szülinapi tortáját), kakilt a kisasszony!!!
Dani felhívott, hogy jó volna, ha sietnék haza, mert történt valami. Hú, úgy megijedtem, erre mondta, hogy tisztába kellene tenni. :)
Még sosem szedett ki alóla kakis pelust! Mindig is fújjolt rá.
Mondtam hogy ok, de mivel a tortás kitérőről nem tud, utána mentem csak a "hivatalos" dolgokat intézni (posta, bolt), így még fél órát távol voltam.
Mikor hazajöttem, csak szagolgatom Kicsibébi popsiját, mondom, itt nincs is kaki! A fene egye meg. Dani is csak sajnálkozik, hogy pedig teljesen úgy látta és hallotta!

Aztán megyek be a szobába levetkőzni, és látom, hogy a földön hever egy pelenka, mindenhol popsitörlő meg papírtörlő! :)
És büszkén mosolyog, hogy tisztába tette a lányát!!! :)
Annyira édes volt! Gondolhatjátok... majd' egy tekercs papírtörlő és vagy 10-15 nedves törlőkendő.
Azért én is büszke vagyok rá! Amennyire nem akarta a kakit rendbetenni soha, most csak megtörtént.
És képzeljétek, egész este szaladgált hozzánk, hogy mit segíthet?
Még hajnali 3-kor is, amikor enni keltünk fel, felkelt, (igaz még csak félálomban lehetett, mert akkor feküdt le) hogy büfiztessen? Segítsen letenni a kiságyba?
Szóval csak volt értelme a nagy vitának. Azért szomorú, hogy ez kell hozzá?

Na megyek, a kisasszony most szopizza az ujját, biztos alvás lesz belőle, igaz csak rövid, de ledőlök vele.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk a kórházból Domikámmal!Még nem tudtam visszaolvasni titeket,de Feri mindíg tudósított róla mi történik veletek,meg Titivel is tudtam párszor dumcsizni.

Virág!

Borzasztóan sajnálom ami veled történt! :cry: Nem találok rá szavakat.Sokat gondolkodtam,hogy felhívlak még a kórházból,de végül nem voltam rá képes,mert a hormonváltozások miatt úgy is olyan sírós vagyok,hogy nagyon sírtam amikor megtudtam és így nem lettem volna jó beszélgetőtárs,de lelket meg főleg nem tudtam volna önteni beléd.Nagyon sok erőt és kitartást kivánok neked a most következő időszakhoz,és vígasztaljon a tudat,hogy nagyon fiatal vagy és ha már egyszer szültél,akkor fogsz többször is.Tudod én is átmentem ezen,de sikerült a végén és veled is így lesz. :wink:

Babakapitány nagyon jó gyerek nappal,de éjjel nem alszik.Már 3. napja van velem és hajnali 2 és 4 között alszik csak el.Ez főleg a kórházban volt nehéz,mert 5-kor meg már keltettek.Ma reggel viszont elaludt 3-kor és aludt 9-ig! :D Szóval majd lesz valahogy.Egyenlőre halálosan fáradt vagyok,de Feri szerencsére mindent megcsinál és velem van. :wink: Rengeteg tejem van,de igyekszem nem fejni csak amennyit nagyon muszáj és így bízom a kereslet kínálat alakulásában.4 órával a császár után csöpögött a tejem. :shock: A szülés szerintem rémes így császárral.Erőt gyűjtök és majd visszaolvasok,meg írok is nektek.


Mindenkinek puszi és köszönöm a sok drukkot és gratulációt.Jó volt tudni a kórházban is,hogy ti itt vártok haza minket.

Köszönöm

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Óóó, drága Eszter!!!

Nem is gondoltam, hogy jelentkezel már ilyen hamar!!!

De szuper, aludt éjszaka ilyen sokat?! És nem kelt fel enni sem?! Aztaaa!!! De így legalább napközben tudsz pihenni, ha a kicsi kapitányod engedi.
Tudtam én, hogy Feri mellett minden könnyebb lesz, Istenem, de örülök neki, hogy tényleg ennyit segít!

A tejcsid miatt pláne örülök, szóval nagyon boldog vagyok, hogy jól vagytok, és azért még mindig szerintem jónak mondható a helyzet Eszter. Remélem, ezt a 6 órát Te is végigaludtad. Ugye így volt?!
De nehogy válaszolj, csak pihenj, amennyit csak tudsz, és majd beszélünk, amikor majd lesz pici fölös időd.
Rengeteget gondolok Rád!!!

Millió puszi!!!

KépKép
titi_27
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

eszter ugy örülök hogy otthon vagytok!mégegyszer gratulálok a szépséges kisfiadhoz!pihenj sokat!de jo hogy feri ilyen jo férj!csodálatosak a képek!álombaba!

kicsi de szuper a házatok!milyen jo szinek!és minden olyan szuper tök jooo!dudi meg mint mindig zabálnivalo gyönyörüség!

nem is tudom kinek mit akartam irni!már tök elfelejtettem!
én jol vagyok minden oké,tegnap elég rossz napom volt,semmi nem volt jo,meg kezdem felfogni hogy feleslegesen várakozik az egyik felem a has növésre babamozgásra,a másik felem tudja és kezd erösödni hogy nincs mire várni!na ezt jo kacifántosan irtam le!
egyik pillanatba ugy érzem nem akarok babát másikba meg hogy akarok!most eldöntöttem májusba nekiállok de nem kell orvosi segitség!áprilisba elmegyek otthon egy specialistához hormonvizsgálatra hogy tudjam mi van de closty meg ilyesmi nem kell mert azzal nagyon beleélném magam!és augusztusig adok idöt magunknak tovább nem!és minden honapba tesztelek még ha negativ lesz is hogy egyböl tudjak dokihoz menni ha lesz baba!ugyhogy most igy állok!azt irtam nem jövök de nem birom ám ki nélkületek!nagyon szeretlek titeket!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Kicsi Főnökasszony jelentkezem :lol:

Miattam ne kezdj sztrájkba :D

Annnnnnyira jó a házatok! Leges legjobban Dudó :) szobájának a színe tetszik! De a ház is szép lett, bár tényleg köszönő viszonyba sincs a barackszínnel. Inkább sárgás, ahogy mondod. Jól néztek ki!

Dudi tüneményes. Mit fog vajon művelni az új lakásban..... :wink:
Tényleg! Akkor mostanában megint nem fogtok jönni felénk?

Mi jól vagyunk, bár Marcit nemsokára visszük a gyerekneurológiára, illetve az óvodai pszichológushoz is mennünk kell. Ezt az utóbbit az óvónénik javasolták :? Tele van kényszeres cselekvéssel, pótcselekvéssel, félelmekkel. Rágja a körmét, pislog, idegesen köhécsel. Nem tudom mit fognak javasolni....Ezért is megyünk Egerbe, hogy egy kicsit csak vele legyünk. ( Gabi azt üzeni, gyertek ti is :D )

Eszter:)
Sokat vártatok erre a kissrácra, de megérte:) Annyira gyönyörű! És olyan nagyfiús. Ha nem tudom, el sem hiszem, hogy csak pár napos! Gábor is épp azt mondta, hogy olyan kis fejlett:)
Gratulálok nektek:)

Titi:)
Én meg azt hittem, Dani ezerrel pelenkázza Szandikát. Szerencsére ez nálunk sem téma, Gabi első perctől mindent megcsinál. Majd csak Dani is beletanul :wink:

Virág:)
Olyan jó, hogy jelentkeztél!
Én is azt gondolom, hogy nagyon szükséges lenne egy kivizsgálás, mielőtt vállalkoznátok egy újabb babára. A sok vérezgetés és hosszú ciklus sajnos jelezte, hogy valami probléma van.
nagyon szorítok nektek!

Éva:)
Várom, hogy gyere és mesélj!

Erzsike:)
Tündéri babó:) A legjobb kép, ahol, fogják egymás kezét:)
És tényleg pár hét, és veheted meg a fiókokra a gyerekzárat. Mi most raktuk fel , mert már kb. 4 tányéromat eltörte :roll:

Zsuzsa, Mesi!
Mi van veletek? Csak pár szót!!!!!

Eszterke, Fidoli!!!
Hol vagytok?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kicsi :lol:
Gabi megállapította szakszerűen, hogy a házatok színe vanília, legalább is a kép alapján:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos a déli regény elmaradt, mert vendégeink jöttek.

Hát ez a házvásárlás nem egyszerű dolog, főleg ha az ember keretei szűkre vannak szabva.
A férjem millió dologhoz ragaszkodik (nem lehet ikerház, nem lehet kicsi telken, nem lehet fa födém...)
Biztosan igaza van, de én már megőrülök! :roll:

Virág!
Nehéz feldolgozni a történteket! De jó lenne, most egy üveg borral meglátogatni! :wink:
Ne zárkózz el az orvosi segítségtől. Ha igazolódik a sárgatest elégtelenség, ami attól van, hogy nincs rendes peteérésed, ezért vannak a hosszú ciklusaid is és ez okozhatta a vetélést is, annak egyetlen megoldása a closty.
Szeretném hinni, hogy megoldódnak a dolgok maguktól, de ez a legritkább esetben történik meg.
Én már ezerszer gondoltam, hogy most mit hisztizek, már nem is akarok több babát, de ez csak védekezés.
És most jön a sokkterápia (csak közeli barátoknak megengedett):
Ha túl leszel rajta lelkileg, el kell döntened, hogy igazán akarod-e, hogy bármit megtennél-e érte, vagy el tudod képzelni az életed 1 gyerekkel is. Ezt csak Te döntheted el!
Van egy hülye mondás: ,,Lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség!"
... és akkor mindegy hányszor esel el az úton!
Én nagyon szeretlek!

Juci!
Annyira szép lesz a házatok! (én ilyenről egyelőre nem is álmodom)
A barack színen én is jót nevettem, de szerintem tökéletes!
Dudi egyre szebb!

Zsuzsa! Mesi! Tényleg nagyon hiányoztok!
Valami átok ülhet azon a kerületen!

Koda!
Balázs kinézete még mindig horror! El sem hiszem, hogy el fognak tűnni a hegek! :cry:
Szerintem nagyon helyesen tetted, hogy elvitted Marcit a pszichológushoz! Sok szülő nem meri megtenni, mert saját magát okolja. Biztos, hogy felejthetetlen élmény lesz Marcinak a hétvége hármasban!

Magamról persze megint nincs időm írni! :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Juci dorgálására bejelentkezem és képeket is hoztam.
Velünk semmi különös nincsen éljük a szokásos hétköznapjainkat.
Dávidnak az oviban megvolt a farsang és nagyon jól érezte magát. A jelmezbamutatón kívül egy csomó játékos feladat is volt. Persze a legjobban a lufitaposó verseny tetszett minden gyereknek. Volt kacsatánc is ami a gyerekkoromban nagy sláger volt nem is gondoltam, hogy még ma is az.

Anubias
Hú te aztán jó gyorsan bejelentkeztél nagyon ügyes vagy.:)
Csoda szép babakapitány. Egyki másik kép teljesen beillene képeslapnak is. Nagyon rendes a párodtól, hogy ennyit segít, így te tudsz pihenni, használd is ki. Nem írdad Bálintka mit szólt a tesóhoz féltékeny, akar segíteni a pici körül?

Titi
Látod hatásos volt a kifakadás, remélhetőleg nem rövid ideig szól ez a nagy segítség. Még pelenkázott is Dani le a kalappel előtte, ezt a fiúk nagyon tudják utálni.
A csípő Uh-on tényleg nem mondanak semmit csak akkor ha baj van, úgyhogy örülj, hogy nem szóltak semmit. Nyugi szinte minden ilyen kötelező vizsgálat ilyen szűkszavú.

Virág
Nagyon örülök, hogy ilyen hamar jelentkeztél, bevallom kicsit bíztam benne, hogy nem fogod tudni megállni, hogy ne írj.
Szerintem teljesen normális,a történtek után, hogy így változik a hangulatod és kavarognak a gondolataid. Nagyon bízom benne, hogy nyár végére újra örülhetsz egy pocaklakónak.

Kicsi
Tetszik a házatok. Tényleg kívülről szerintem is sárga.
Bevallom nekem a zöld színű szoba is bejön, én is valami hasonlót szeretnék a fiúknak ha Áron már kinövi a kiságyat akkor új bútor lesz és persze más szín a falon.
Nagyon ügyesen és gyorsan haladtatok a belső dolgokkal.
Február vége már tuti? Ha így van akkor lassan kezdhetsz pakolászni, hogy ne maradjon minden az utolsó pillanatra.

Mesi
Neked most nem írok semmit, mert hétfőn úgy is jól kibeszéljük magunkat.

Koda
Hú nem semmi Marci ahogy fürdik, de ha ebben akar az oviban is lenni akkor bizony mindenki szája tátva marad. Tuti ő lesz a nyerő.:)
A pótcselekvések miatt meg ne izguld halálra magad, szinte minden gyereknél előfordu. Általába a mindenhol megfelelni akarás és a korlátok okozzák.A gyerekpszichológus mondta, hogy legyen olyan minden nap amikor nem kell viselkednie kiengedheti az összes gőzt anélkül, hogy rászólnánk.Hagyni kell tombolni. Persze ezt könnyű mondani de hol valósítod meg. Bevallom nálunk a játszón ez lehetséges addig amíg csak üvöltenek és rohannak meg a földet püfölikés más gyereknek nem okoznak semmi bajt addig nem szólunk rájuk.Ezt minden anyuka elfogadja.

Verzsike
Aranyosak a kicsik együtt. Tetszett a kézfogós kép.:)
Hogy áltok a kóstolgatással? A rízspépen és az almán kívül próbálkoztatok?
Elhiszem, hogy egy egy sunyi mosoly mennyire meg tudja lágyítani az ember szívét még akkor is ha majd fel robban előtte.

Sziszike
Hála az égnek jobba vagytok már ti is. Főleg te mert ugye betegen elég nehéz 3 gyerek mellett mindent megcsinálni.

Oné
Ti hogy vagytok? Lányok jobban vannak?
Még jó hogy sikerült áttani egy másik alkalomra a pihenős hétvégét.

Na megyek, mert most nézem csak mennyi az idő és Dávid még mindig fent van.Jól belemerültem az íírásba

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

Éva azért majd gyere és irj magadrol is ha lesz egy kis idöd!hát amit irtál tudod a sokk terápia az szoszerint az érzéseimet irta le mert én most ugy érzem nagyon is eltudom képzelni az életemet csak dorminnal de azért a szivem méllyén azt is tudom hogy szeretnék egy babát és bármit megtennék érte csak a szám jár meg a félelem beszél belölem!de ha valaki azt mondja nekem hogy szükségem van a clostyra vagy bármire de lesz egy egészséges kicsi babám aki meg is születik állok elébe!de még nem most!most akarom is meg nem is!most még nem tudok dönteni!de azt tudom hogy még mindig vágyom babára!csak az optimizmus csökkent!

bufo hát igen ismersz!naná hogy nem birom nélkületek4föleg azért is nem mert tudom hogy rátok mindig számithatok és mindig megértitek mi van velem mit érzek stb...
keresem a képeket várom hogy elöjöjjenek de nyugtass meg nem én nem látom hanem még nem volt idöd felrakni!várom már

csajok ne haragudjatok hogy most csak gyönyörködöm a képekbe de nem is tudom mit irjak mert mindenkinek ugyanazt tudom irni csak mert egytöl eegyig imádom mindenki kicsi és nagy babáját:)mert mindegyik olyan szép édes tünemény gyönyörü!egyszoval nagyon szeretném már megölelgetni megpuszilgatni öket

kicsinek igaza van!nagyon pang a topic!tul sok az igazolatlan hiányzo!lécci gyertek és adjatok hirt magatokrol!

puszi mindenkinek joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Juci!
Életjel!

Tényleg ne haragudjatok, de többre nem telik. Talán majd hétfő után, ha Zsuzsival jót dumcsiztunk.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


ja éva még neked akartam irni!gyere csak:D de a bort kihagyom antialkesz vagyok de nagyon:D tiszta anyukám vagy ö is mindig ezt mondja lehetetlen nincs csak tehetetlen!:D na puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na visszajöttem Dávid ágyban remélem hamar elalszik.

Balimama
Gondolom nem egyszerű így a háznézés, ha ennyi mindenhez ragaszkodik a párod. Egy biztos ha vesztek azt nem egy két évre teszitek és inkább nézzétek meg alaposan és válogassatok minthogy beleugorjatok valamibe csak hogy legyen.

Na és akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem írtam,de el vagyok havazva. Tegnap farsangi buliban voltam a Rezivel anyukámék ovis buliján, és mikor hazaértem a párom már rosszul érezte magát. Meg is ilyedtem ,hogy talán influenza, de szerintem csak túlhajtotta magát megint. Szinte minden évben előjött már nála, és akkor totál kiborul, és egész hétvégém alszik (próbál aludni).
Ma pedig suliban voltam, aztán mire hazaértem már elaltatta a Sárát, és ő is horkolt. A Rezi a mamiéknál volt, és most is ott alszik.
A csajok már jól vannak, csak a Sára nyűgös ha nem lát. Olyan anyás lett néhány napja. Habár biztos a foga. Nem is írtam nektek, hogy már 4 fogunk van. Alul és felül 2. Olyan édesek neki.
Már egyre több szót sikerül mondania. Tegnap tanulta meg, hogy Tik-tak. A kedvence a pupek. Mindenkinek a köldökét keresi, és mondja, hogy pupek.

Eszter!
Annyira édes Dominik a képeken. Pihenj sokat, és majd gyere mesélni. Szerintem se fejd a tejet,csak ha szükséges. Vigyázz nehogy begyulladjon, mint anno nekem. Biztos néhány nap, és megjön az étvágya. Most még tanulni kell mindent. Mit szólt Bálint hozzá? Már dajkálgatja?

Titi!
Látod csak el kell menned egy kicsit otthonról, és már is meglepetés csomag vár. Milyen tortát rendeltél? Mikor tartjátok a bulit?

Koda!
Mikor utaztok? Bocsi, lehet írtad, és én nem emlékszem.
Végül sikerült áttennem a hétvégénket, de csak feb. 21-ére volt időpontjuk, Aztán egy másik hotelt is felhívtam, és ott volt még szoba jövő hétvégére. Most persze mondhatom le a 21.-ét.
Viszont most szupi szobát intéztem, mert a hölgy azt mondta, hogy akkor minket egy apartmann szobába tesz, a két lány miatt, hogy jobban elférjünk. Ráadásul nagyon olcsó csomagajánlatot szereztem, még masszázs, szoli, fedett parkoló, ...is jár hozzá.
Marci végül döntött a jellmez illetően.

Kicsi!
Annyira jó lesz a házatok. Nekem nagyon tetszik. Várjuk folyamatossan a képeket. Dudi pedig még mindig gyönyörű, és csak ismételni tudom magam, hogy szerintem sokat változott. Bár neked biztos nem tűnik fel, mert mindennap látod. Viszont a Sárához képest sokkal nagyobb szerintem.
De remélem nemsokára sikerül már találkoznunk.
Én sejtettem, hogy "eltört valami...", és azért nem jössz. Akartalak is hívni emiatt, de mindig valami miatt elmaradt.
Most gyorsan intézd el a költözést, és összehozunk egy talit, oké?

Erzsike!
Merre vagy? Talán Kecskemtre mentetek a hétvégén?

Virág!
Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy nem adod fel. Neked és Évának kell a következő kismaminak lenni
Nimród mi lesz farsangkor? Vagy már volt nálatok csak nem írtad?

Zsuzsa, Mesi!
Tényleg merre vagytok?

Majd megpróbálok képeket feltenni még.....
Pusz:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Húú... közben mennyit írtatok!
Kicsi!
Tényleg jól kitaláltad ezt a sztrájk dolgot.

Zsuzsa!
Azta mekkora már Áron. Nagyon megnyúlt. Az első képen annyira édesek. Az a huncut nézés mindekttőnél....

Na én is teszek fel képeket...
Jó éjt!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Kép Sára babázik

Kép Mi is rajzolunk már, na meg rumlit is csinálunk

Kép A ceruzával énekelni is könnyebb

Kép Rezivel rajzolás közben. Persze mindig összevesznek mindenen

Kép Ez még egy szilveszteri kép. Így buliztunk!

Kép A színpadon!! [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.9862.jpg[/img] Táncol az én kis méhecském!!
Kép Tesóm kislányával, aki pillangó volt Kép És egy téli kép a házunkról

Kép

Kép
oné
 
 


Kép A kedvencem....

Kép Táncol az én kis méhecském!!

Kép Kis huncutom

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok:)

Én sem felejtettem el a Balázskáinkat, már hetek óta kinéztem a naptárból:)

Nagyon boldog névnappot kívánok Éva és Rimar Balázskájának:)

Éva!
Én még azt is kívánom, hogy hamar eltünjenek Balázs foltjai. 1 hónapja én ugyan ezeket a szavakat mondtam. Egyszerűen nem hittem el senkinek, hogy valaha halványodni fognak a foltok. Pedig ha látnád Bence arcát! A leges legcsúnyább kiütés is már alig észrevehető és még mindig javul, folyamatosan. Igaz, hogy heg maradt ott, de az is egyre kisebb szerencsére. De gondolom már te is tapasztaltad korábban, mivel láttál már ilyet sajna.

Gyöngyi!
Tüneményesek a lányaid! Sára olyan huncut, látszik a képeken :lol: És a farsangi képek olyan jól sikerültek. Biztos nagyon élvezték a lányok. Szuper volt a jelmez!
Marci végül katona lesz, a ruhákat is beszereztem. Bár neki nem tetszik annyira az ötlet. Még mindig hajtogatja a tűzoltót.....de most nincs időm újra varrni neki egy jelmezt. A tavalyi meg kicsi már.
***********
Örülök, hogy ilyen hamar találtatok szállást. A fene sem gondolná, hogy télvíz idején ilyen sokan mennek szállodába......Mi sem kaptunk helyet sok szállóban. Mi 22-24 között megyünk, 2 éjszaka. Mi is egy csomagot foglatunk le. "Wellness hétvége" a fantázianeve :) Ebben reggeli, vacsora van és korlátlan uszoda, élményfürdő, szauna...stb....használat. így 22.500 ft 1 főnek a 2 éjszaka. Gyerekkedvezmény 4 éves korig 100%. Persze Marci mindjárt 5 éves, de írtam egy szívhezszóló :wink: levelet, hogy alig múlt négy, meg hogy köztünk alszik (ami igaz.... :roll: ), meg hogy keveset eszik......bepróbálkoztam, hátha belefél a kedvezménybe. A nő nagyon rendes volt, rögtön visszaírt, hogy akkor Marcit 3,5 évesnek tünteti fel a foglalón és így jöhet totál ingyen, teljes ellátással. Még pótágyat is raknak a szobánkba.

Zsuzsa!
Tök jó volt a krokodilos jelmez! És tényleg nagyon aranyosak a fiúk együtt! Nálatok is van veszekedés? Nálunk már egyre több. Marci legózna, de Bence odamegy és nagy röhögések közepette szétrombol mindent. Marci meg ordít.....
Nagyon érdekes volt, amit írtál neklem a megfelelési kényszerről. Marci mindkét óvónénije pont ezt emlegeti nekünk. Azt mondják, hogy nagyon meg akar feleni Marci ott bent, kicsit túlzásba is viszi. Nagyon jó fiú, mindent megcsinál, nincs vele semmi gond, de már ez nekik is sok. Nagyon ritkán tud kiesni a szerepéből. Itthon viszont olyan, mint aki elvesztette az eszét. Gondolom ez a kettősség szül valamiféle gondot. Na meg kistestvére is született, gondolom ez sem múlt el nyom nélkül. Remélem tudnak segíteni nekünk.
Nekünk csak 27-én lesz a farsang. De ahogy írtam Gyöngyinek is, még meg kell győznöm Marcit, hogy milyen szuper a kommandós-katona jelmez. Van hozzá terepszínű cucc, puska, sisak, minden :) Pedig itthon imád ezt játszani....Próbáltam még egy jó katica jelmezre rábeszélni, na de azt végképp nem akarta :)

Na lejárt a mosógépem, mennem kell. Később remélem be tudok nézni! Akkor folytatom a töbiekkel:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Bufo!

De jó,hogy tettél fel képeket és meg kell,hogy dicsérjelek,mert nagyon jól nézel ki rajta te is,szerintem kezdessz visszatalálni önmagadhoz,én legalábbis azt látom rajtad,hogy újra neked kel fel a nap és nem szomorkodsz már annyira.Egyet meg kell hagyni.Bárhogy is alakult az életed,olyan két szép fiatok van,hogy semmi sem volt hiába,csak valamiért eddíg tartott és kész. :wink:

Juci!

De jó a házatok! Annyira tetszenek ezek a színek.Igen,sajna annak idején nekem is sok minden más lett,mint ahogy kértem és nem értettem,ha egyszer én mondom meg a színt miért nem olyan lesz.De nagyon szép.És a lépcső is király! :wink: Eszter még mindíg nagyon különleges szépségű kislány. :wink: Jó,hogy a nagyok ílyen jóban vannak vele.Ők mit szólnak a költözéshez?

Oné!

Igen,migyekszem egyre kevesebbet fejni,csak amennyit nagyon kell ahoz,hogy ne emelkedjen a hőm,mert sajna ha teljesen meghagyom,akkor hőemelkedésem van.De szerintem alakul a dolog.Jó volna belőni egy kereslet kínálat középutat.

Éva!

Én is sok boldogságot kívánok Balázskádnak! :wink:

Jajj írnék mindenkinek,de annyi dolgot szeretnék csinálni,amíg alszik Domi,zuhi,hajmosás...

Kicsit rólunk.A pocakfájással vannak gondok,de ha az megindul akkor minden ok.Sokat kakil és csikarja a pociját,azt meg nehezen viseli.De olyan kis halk hangja van,hogy ha nagyon kiabál az sem vészes,és általában ha fent van is csak nézelődik.Éjjel pedig este fél 11-től aludt 3-ig aztán szopi és reggel 8-ig.Szóval nem igazán panaszkodhatok.Viszont sajna csak nappal alszik a bölcsőben,este mellettem az ágyban,úgy,ha hozzá bújok és a cici a szájában van. :roll: Gondolom most nagyon észnél kell lennem,mert ha ezt megszokja,akkor nem tudom mi lesz,de majd minden alakul.Bálintommal nagyon sok gond van,de csak részben a tesó miatt.Bizti féltékeny,de egyenlőre ebből nem volt konfliktusunk,inkább abból,hogy utál tanulni,lusta és rendetlen és mindenért nógatni kell,aztán meg mi vagyunk a hibásak,hogy van lecke,meg be kell pakolni...Meg túl is vállalja magát.Most volt karate övvizsgája,aztán kresz verseny és mondamondó.Mindenre jelentkezik és sok ez,mert utána meg készülni kell vele,egyedül nem csinálja,és így szerintem nincs értelme.Na jó,amúgy ő is egy tündér és imádom.Szereti Domit ,de nem lábatlankodik,csak fotózza a telcsijével,meg simizi,dumál neki,de nem akar mindíg ott lenni,jól eljátszik,tv-t néz.

Na megyek,mert még fogat se mostam ma! :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter:)

De jó, hogy ilyen sűrűn tudsz jönni!
Ismerős ez a "még fogat sem mostam" állapot, déli 12-kor :D Hát most ennek van itt az ideje!
Majd hozzál mindig sok képet, mert annyira édes Domi!
Remélem megoldódnak Bálint dolgai, bár szerintem inkább nehezebb lesz, mivel most lesz kiskamasz. És neked sem lesz sok időd a pici mellett. Mi is olyan nehezen oldjuk meg a foglalkozást Marcival. Azért is tartunk ott, ahol :(


Képzeljétek, nem is meséltem. Milyen kicsi a világ!
Biztos emlékeztek, hogy Barcikáról át kellett jönnöm ide Miskolcra tanácsadásra a papírok miatt......és ugye az itteni tanácsadó orvos álandóan beszólt, meg idegesített, szegény Bence szívhangja is rossz volt ott mindig. Kiderült, hogy ennek a dokinak van egy 1,5 éves kisfia, aki hova jár? Hát anyukámhoz a bölcsibe. Anya lett a kissrác gondozója.....Most volt náluk családlátogatáson.......még én is szóba jöttem, hogy nemrég szültem,de átmentem Barcikára, mert itt gondok voltak Miskolcon. De anya nem árulta el, mik voltak a gondok és kivel :wink: Én biztos nem tudtam volna megállni, hogy oda ne mondogassak. Amúgy a doki velem egyidős, 75-ös születésű....még mindig ideges leszek, ha a dokira gondolok.... :evil:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
A legózás kb nálunk is így néz ki, csak azzal a különbséggel, hogy Áron már próbálkozik az építéssel is csak hát a fimommotorikája még nem tökéletes és közben összedől az egész építmény. Persze oda vissza megy a hiszti kiabálás egy játékért sőt már Áron is visszaüt Dávidnak, meg próbálja ellökni és kiabál vele az ő kis halandzsa nyelvén.
Nagyon rendes volt a szállodás nőci, hogy Marcit ingyen kihozta. Most már csak jól kell éreznetek magatokat.

Oné
Igazán cuki méhecske volt Rezi. Jól állt neki.
Sára is nagyot nőtt. A rajzolás szinte ugyan így zajlik nálunk is csak Áron állandóan szopogatja a ceruzát és tiszta színes lesz tőle.

Anubias
Ez szuper, hogy így alszik Domi. Biztosan még a közelségedre vágyik, de ez idővel el fog múlni. Próbáld meg, hogy a kiságyba is jó szorosan bebugyolálva teszed be, hogy meglegyen a biztonságérzete talán csak ennyi kell.
A hőemelkedés nem csak a tej miatt lehet, hanem a császáros vágás miatt is.
Bálintnak pedig a féltékenysége szerintem így jön ki. Nem a tesót bántja, hanem olyan helyzetet teremt, hogy vele is legalább annyi törödés legyen ami a kicsivell még akkor is ha az dorgálás, de legalább rá figyelsz.


Ma ebédre sárgaborsó főzeléket csináltam, de elég borzasztóra sikerült bevallom. Nem tudom mi lehet a baj úgy főztem mint máskor. Mindenki hősiesen megette.

Nagyon Boldog Névnapot Kívánok a Balázsainknak Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon-nagyon köszönjük a jó kívánságokat!!!!!
Balázskám még nem nagyon értette ezt a névnap dolgot, de nagyon boldog volt, hogy annyian felhívták és felköszöntötték és nagyon örült a képeslapoknak!

Lányok!
Én nem tudom hogy lehet ezt az egész házvásárlás őrületet túlélni!
Az egész ingatlanpiac egy óriási átverés, nem győzöd kapkodni a fejed! Nem is akkora, nem is annyiba kerül mint a hirdetésben. Komolyan mondom elment a kedvem.
A mai nap még a férjemet is lelombozta, pedig rá aztán nem jellemző!
Könnyen megeshet, hogy hagyjuk is a csudába az egészet és veszünk egy lakást.
Tényleg a végtelenségig el vagyok keseredve.

Rohanok is tovább!
Nagyon szeretlek benneteket!!!!!

Rimar Balázskája:
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot a Balázsoknak!!!

Még elő kell készülnöm a holnapi napra, így csak néhány mondat.
Két hét után holnap megint megyünk oviba. Kedden pedig a farsangi bál lesz a csoportjukban.
Pénteken amúgy anyumék ovis farsangján voltunk. Kicsit féltettem a Rezit, hogy majd nem ismeri senkit(anyán és a tesóm kislányán kívül), de nagyon ügyes volt. Még a színpadon is bemutatkozott, ahogy a többiek. Azért a gyerekek nagyon hamar feloldódnak.
Úgyhogy majd a keddi buliról is hozok képeket, ha nem gond :lol: Oda viszem a Sárát is. Neki pillangós jelmeze van, de még nem tudom, hogy feladom-e neki.

Mennem kell, de holnap jövök...........
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: