Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi, mi van akkor ha rögtön kell a doki pl vérzel mint én vagy más halaszthatatlan dolgod van!????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor megkereshetem a kórhában, de ilyen még nem volt szerencsére. :)
szilzi
 
 


Akkor jó!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Az esti tablettát most kéne beszednem,kikisérem a párom beszedem és itt vagyok!
Hála a panelnak itt még mindig dög meleg van!!!!!! :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Hát igen, attól függ, hogy drága-e, hogy mennyit keresünk. Viszont vannak, akik jogtalanul kérnek el egy csomó pénzt, mint pl. az a nőci, aki kioktatott 5 ezer forintért fölöslegesen, emlékeztek.

KépKép
benó
 
 


Szilzi, én ünnepélyesen téged választalak párnak a fórumból. :D :D :D Flóra és Zsuzsi sok közös vonást találtak magukban, most nem részletezem, és én továbbgondoltam a dolgot. :D :D :D

A párok:
- Flóra, Zsuzsi (lást fentebb)
- Tancsu, Timi (pocaklakók miatt, majdnem ugyanazon a napon is fogant)
- Évi, Betti (a két lógós)
- mi (keresztgyerekek, wc-undor, hányós fejfájás, állandó para)

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk egymást mindannyian ugyanannyira. :D :D :D :D :D Csak megtaláljuk a közös vonásokat. :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nálunk tök jó idő van, de ragadok, mint állat, jó büdös is vagyok, és tegnap rájöttem, hogy mivel állandóan itt rohadok a gép előtt, ha itthon vagyok (máshol is), ezért egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy kiszedjem a szemöldököm, a bajszom stb., és úgy nézek ki, mint Robinson Crusoe-né. :roll:

KépKép
benó
 
 


De a legnagyobb baj az, hogy ugye én nem vagyok állandó pesti lakos, csak ideiglenes és mindenhol kinéznek, ahová bemegyek. Az meg egy nőgyógyászaton nagyon gáz, szerintem. Mikor írta a Flóra a futószalagot, eszembe jutott, mikor szemészeten voltam itt Pesten, hát nagyon durva volt, abszolut nem foglalkoztak velem! :evil:
szilzi
 
 


Benó ! Tetszik a párosítás!!!!!!!!!!!!!4
Képzeljétek én mindig elfelejtem a tabletákat bevenni! Most ráírtam mindegyikre a napokat!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Leszek a párod! :D Kifelejtetted, hogy akaratlanul is elfelejtjük amit olvasunk :oops:
szilzi
 
 


szilvi! ezért megyek én is maszek szemészhez, nődokihoz, mert nálam nagyon fontos hogy néz rám és hogy beszél!

Kép
muzsuzska
 
 


Már az ahogy köszönnek egy "állami" rendelőbe! Vakkant valamit, ha épp jó napja van. :evil:
szilzi
 
 


benó a bajuszt hogy pusztitod????????

Kép
muzsuzska
 
 


Én is elfelejteném a tablettákat. :wink: Jó volt az anyós pajtinál a kert-nyugalom-szeretet? Vagy valami ilyesmit írtál, nem? :D

Pesten kinéznek? Hát ott egy csomó idegen ember van, nem? :shock: Érdekes. :roll: Gyere hozzánk, ide jár pl. az Andi igh. is orvoshoz, aki pedig ajkai eredetileg, itt albérletben lakik, és a kutya se néz rá csúnyán. :D

KépKép
benó
 
 


Benó, gondolj Kiszely Tündére, ő még büszke is rá! :lol: :lol:
szilzi
 
 


Még jó, hogy elfelejtettem, hogy elfelejtem! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Mit is? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Annyira gázul nézek már ki, hogy Kiszel Tünde megirigyelné a külsőm! :lol: :lol: :lol: :lol: És ez most már véresen komoly. :x

KépKép
benó
 
 


Nem anyósóm! Megegyeztünk hogy ez a szó förtelmes és kihagyjuk az életünkből! :D :D :D
nagyon jól érezzük magunkat, nálunk mindig dől a hülyeség!
Grilleztünk, volt görögsali és grillkrumli, na ma se fogyoztunk!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ideragadt a labda a seggemhez!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


A bajuszt gyantával, a szemöldököt is, de néha már túlszedem, és akkor meg jó vicces. :wink: Mindig túlszedem. :oops: Sebaj. Vannak kis gyantás csíkok, amiket lehet venni dobozkában, és kézzel felmelegíteni. Régen volt olyanom is, amit a tűzön kellett felmelegíteni, de ahhoz külön edény kellett, undorítóan nézett ki stb. Jól van ez így.

KépKép
benó
 
 


Akkor jó, ha jól éreztétek magatokat. :lol: Gábor tesója is ott volt? Ő is jó fej. Mi az a grillkrumpli?

KépKép
benó
 
 


A dm-ben lehet kapni ilyen gyantát??? Nevét nem tudod?

Kép
muzsuzska
 
 


Nálam is a gyanta a nyerő! :wink: Amúgy meg epilálok, pl ma kéne, de mikor? Épp nem érek rá! :lol:
szilzi
 
 


Mi se fogyóztunk. Ettünk egy csomó jégkrémet, mi is grilleztünk, vagyis én nem, mert dögrovás volt, én csak ettem. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Mi se fogyóztunk. Ettünk egy csomó jégkrémet, mi is grilleztünk, vagyis én nem, mert dögrovás volt, én csak ettem. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó, Gy. sem eszik húst?
Gy.- mintha haverok lennénk! :lol:
szilzi
 
 


Ha én most fél órára lelépek, itt lesztek még? A hajmosást nem hagyhatom ki!
szilzi
 
 


Közbe telefonom volt!

Kép
muzsuzska
 
 


Dm-ben biztosan lehet venni, mindjárt megnézem.

Én se érek rá epilálni (én olyat nem is szoktam), ezért nézek ki így. Majd holnap megmondom a suliban, hogy én rohadt elfoglalt jegyző vagyok egyenesen a dzsungelből. :lol: :lol:

Már megint kétszer mondok mindent. Bocsi.

Gyurikát miért ne hívhatnád Gy.-nak? Hát nem a haverod? :lol: :lol: :lol: :lol: Egyébként ő eszik húst. Csak én nem csinálok neki. Mostanában egyébként alapvetően semmit se csinálok neki, mert egyszerűen nem eszünk meg semmit, itt-ott eszünk valamit. :wink:

KépKép
benó
 
 


Hali...:)

Jelentem már csak megnyúzni tudnám magam, mert a ruhámat elhagytam régen és mégis lángolok a melegtől...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már ettem jégkrémet is, de nem tudom magam lehűűűűteni!!!!!!!!!!!

Már a tuson is túl vagyok...

Mit tegyek??????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A gillkrupli: sós vízbe előfőzőtt krumpli egészben grillezve!
Petra is ott van hisz egy család vagyunk! :D
Hát ha legközelebb jöttök bemutatjuk G. anyukáját, iszonyat jó fej!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


X-EPiL szőrtelenítő család
Hideg arcgyantázó csík (6 db)

Én is szépítkezem egy kicsit, én is kb. 30, 45 perc (a telken ennyit nem fogunk, felejtsük el gyorsan! :lol: ).

KépKép
benó
 
 


Tancsu, már én is kifogytam az ötletekből!!!!!!! Már a hajam is izzad!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Egyre kényelmesedek....

Ülök a hintaszékben a lábam a nagy labdán és ringatom magam....

A párom szerint tudok élni ám!!!

Már csak a pálmalegyező hiányzik.... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu! aranyos lehetsz! A ventilátort már nem birom elviselni mert kifújja az agyam!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Tancsu! :D Mondtam már menj be a Tescoba! :D Fél óra és fázni fogsz! :D
Most megyek, majd jövök!
szilzi
 
 


Nekem csak 1-2 szál szakállam akad néha, arra jó a csipesz is...
A szemöldököm meg kormetikus gyantázza.....

A lábam és a többit meg borotválom, mert lassan mindentől kipattogzok....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mindenki elmegy szépítkezni?????????

Kép
muzsuzska
 
 


Ma már voltam Tecsoban vásárolni....
Majd beköltözök, mint Al Bandy-ék...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Puszi, Tancsu, legyeztesd magad a kéthónapos férjeddel legyező híján! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy tudsz élni, úgy is kell! :lol: :lol: :lol:
Szilzi, hogy fogunk kinézni, ha még mindig itt ülünk? :lol: :lol: :lol:
A légkondi egyébként nem tesz jót, nekem azóta van szemügevem, amióta tavalyelőtt a légkonditól valami szemgyulladást kaptam, és szétvakartam a kontaktlencsémet, és lett egy kicsi lyuk a szememen, és nem láttam egy jó darabig rendesen, és ez a légkonditól volt (meg hogy szétkapartam, de az mindegy).

Na, zavarjatok el.

KépKép
benó
 
 


Én a borotvát se birom, minden levágott szőr helyén pattanás lesz és begyullad! Rohadt kényes bőrőm van!

Kép
muzsuzska
 
 


Ma már voltam Tecsoban vásárolni....
Majd beköltözök, mint Al Bandy-ék...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma már voltam Tecsoban vásárolni....
Majd beköltözök, mint Al Bandy-ék...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na mi történt a babanettel???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Párom beizzitotta a ventillátort....:D

Egyre jobban érzem magam...!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem a netnek is melege van!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Holnap megyek megint tornára...
Pokol idő lesz 1 órakor, sztem elég torna lesz nekem bemenni...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


sajnos a légkondis helységben , műkönnyet kell használni még kontaktlencse nélkül is nekem!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?