Új privát üzeneted érkezett!

Erzsike!!!

Nagyon boldog születésnapot Kívánunk neked!!!



Kép
csné
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves köszöntéseket! NAgyon igaza van Kicsinek, én pont a múlt héten kerestem vissza a szüli és névnapokat, tényleg sokan kimaradtak!!!!!
Puszi
verzsike
 
 


 
 

Hali!

Van meg 10 perc amig a festek a hajamon van,irok gyorsan!

Verzsike!

NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK igy utolag!
Nagyon aranyos a parod,hogy igy meglepett.
Babo kohog meg?

Koda!

Jobbulast Bencenek es Marcinak!

SZiszike!

Nektek szinten jobbulast!

Gyongyi!

Nektek is! Irtad hogy Sara kakaot iszik. Tejbol csinalod?

Eszter!

Na,neked mar csak a holnapi napot kell kibirnod! Hanyra mentek be a korhazba,mikor lesz,tudsz mar pontos idot? Javulsz???Remelem sikerul kikuralnod magadat valahogy.Drukkolok neked nagyon!!!!

Virag!

Ne aggodj az ultrahang adatok,meretek miatt,de a lanyok mar le is irtak. Minden rendben lesz!

Mesi!

Nagyon ugyes Agika..o is jo koran csinal mindent,nem?

Agi!

Livike ahogy alszik..hogy is lehet eves kozben bealudni???? Edibogar!

Titi!

Igazan nem kellene aggodnod azon ,hogy Kicsibebi eleget eszik-e. :lol:
Szoktad mar akkor kint is altatni,vagy csak ha a babakocsiban bealszik?
Orulok,hogy negativ lett az eredmeny. En is vinni akarom Micimackot majd ultrahangra,bar anno csak azt mondtak,hogy majd idonkent nezessuk meg ultrahangon,ennyi.Majd megkerdem a gyerekdokinkat,hogy tud-e beutalot irni ide,mert akkor nem kellene messzire vinni.Bar nem tudom mennyire lesz kepes ott fekudni.

Mas..anyukammal sikerult jol osszevesznunk,lehet,hogy en se vagyok egyszeru eset,de o neha azert kikeszit,igy mosolyszunet van. :roll: :lol:
Mondjuk nekem ezzel o nem tud betartani,mert nem segitseg.
Mishallal megint megpprobalkoztunk a gyaloglassal,a ket utcanyira levo cukraszda volt megint a cel. Sikerult a sarokig eljutnunk,bar vagy 5x vissza is mentunk,minden kaput meg kellett nezni,aztan jott egy kutya,majd latott egy macskat es vissza kellett szaladni,es beleesni a sarba szokas szerint. Visszafele mar orditva olben cipeltem. Mivel nem engedtem meg hogy megegye a foldre ejtett pogacsajat.
Ez a sok betegseg...hihetetlen..maniakusan torolgetem a Tescos toli elejet is...ki tudja ki fogdosta meg. A jatszohazakon filoztam tegnap en is,hogy oda barki viszi a gyereket,es gondolom nem fertotlenitik le a jatekokat minden nap.Mert az oviban ezt megteszik.
Na,megyek...meg a vegen voros lesz a hajam.

Tovabbi szep hetveget nektek es szep nyugodalmas eccakat!
momo35
 
 


Eszter!!!
Hogy vagy? Tessék bejelentkezni!!!
csné
 
 


sziasztok!

Momo:)
Hát nekem nem volt nyugodalmas az éjszakám....vagy 100-szor keltem fel Bencéhez. A takony maitt nem tud aludni. Annyira utálom az ilyan megfázós betegséget.....
vagy ha nem bencéhez keltem, akkor Marci miatt. Egyszerűen nem lehet kitessékelni az ágyunkból. Úgyhogy hárman nyomorgunk benne. Remélem bence nem akar majd szintén befeküdni közénk:-)

Séta :lol: Kemény a kissrác, látom.......anyuddal min vesztél össze????

Eszter:)
Most eszméltem, hogy jön a bébi. Akkor holnap izgatottan várjuk a híreket! Ugye lesz majd kép is? Szorítunk értetek! Influenzád hogy van?

Virág:)
Én most ragadom meg az alkalmat, hogy elmondjam, mennyire örülök a babátoknak! Nagyon várom az uh-ot:)
Direkt csináljátok ugye, hogy egymás után estek tehebe? :P Így legalább mindig van új kisbabánk:)

Titi!
örülök, hogy negatív az eredmény! Bár nem gondolnám, hogy bármi baj lenne. Olyan jól van és olyan szépen fejlődik!

Sziszike!
Hogy van Anna? Ugye már nem lázas? Dokihoz eljutottatok?

Gyöngyi!
Hogy vannak a lányok? Sárának ugye már abbamaradt a hányás? Alszik már?
mekkora a kiságy, hogy nem fér el benne?

Mesi!
Mi történt a nagymamáddal?? Ha jól emlékszem, te írtad ezt a szörnyű dolgot.....
Ágikának a bőre helyrejött?

Ági!
Megérkezett a nagyfiú?
nagyon szépen ül Livike. Csak nehogy hátra dobja magát, mint Bence. Minden nap megcsinálja.......

Kicsi!
Nem tudsz Debrecenbe egy jó wellness szállót? Februárban mennénk Gabival egy hosszú hétvégére. Marcit is vinnénk. Valami uszodás, medencés kellene.

Puszi mindenkinek, de Bence orrát le kell szívni..... :?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk! Annyira félek,hogy az influenza miatt nem veszik ki Domikámat! :( Sajna nem annyira javulok,azaz nem olyan vészes a helyzet,hiszen még hőemelkedésem sincs,de fújom az orrom,hapcizok,néha köhögök.Azt találtam ki,hogy az allergiámra fogom,mert az úgyis mindenen szerepel,majd azt mondom,hogy a fertőtlenítőszerek szaga irritál.Mert ha meg nem műtenek meg és beindul magától,akkor is császár,szóval nincs miért várni.Ráadásul Domi keményen küzdi magát kifelé.Nagyon ki akar jönni.

Jajj bocs,hogy csak magamról írok,de annyira izgatott vagyok,ugye nem haragszotok meg az önzőségemért! :oops: Még jelentkezem indulás előtt.Ha apa bejöhet,akkor ő készít képeket+ hívja Titit és este ő is ír,ha meg nem jöhet be,akkor én felhívom Titit és ő megírja nektek mi a fejlemény.Jó lesz így.Mondanám,hogy majd mindenkit hívok,meg írok sms-t,de nem merem megigérni,mert nem volt még ilyen érzéstelenítésem,meg császárom se és mi van,ha nem leszek rá képes. :roll:

Továbbra is jobbulást a sok kis betegnek. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

Erzsike utolag is nagyon boldog szülinapot kivánok!

Koda de jo hogy te is végre bejelentkeztél:) jobbulást fiuknak!

Eszter nem csodálom az izgalmad pont elöbb jutottál eszembe és azért is ültem ide!Olyan fura de egybe olyan jo hogy holnap meglesz a következö topickisbabánk!Már ugy várom!Remélem beveszik az allergiát és holnap megszületik domika!

Most megyek ebédelni!A drága férjem isteni ebédet csinált nekem!Puszi mindenkinek késöbb még jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Nagyon drukkolok nektek holnap. Gondolom majd aludni sem bírsz éjszaka az izgalomtól, hogy nemsokára a kezedben tarthatod Dominikot.
Este már nem tudok jönni, mert a párom kikötötte, hogy most írjak nektek, mert neki kell a gép,szóval: Nagyon vigyázz magatokra, és várjuk a híreket holnap!
Addig pedig pihenj!!!!

Momo!
Séta tényleg izgalmas lehetet. Mishal is odavan akkor az állatokért. A Sára is nagyon tudja hívni a cicákat(anyósomnak 3 van). Mindig mondja nekik, hogy ciiiiiicá. Már egyre inkább úgy veszem észre, hogy akarja mondani a szavakat. Mondtam neki tegnap is, hogy hol a pupekod, és olyan volt, mintha ő is utánnam mondta volna, hogy pupi.
Küldjél majd képet Mishalről, már biztos jó sokat nőt.

Verzsike!erdai
Akkor a párod jól meglepett a tortával. Milyen ízű volt? Mikor jöttök vissza Kecsóról? Babó jobban van?

Titi!
még nem volt időm megnézni az ülést, de nem felejtettem el. És kicsibébi így szép ahogy van. Ne izgulj, ha azt mondják rá, hogy milyen husis (legalább jól meg lehet őket dögönyözni). Nekünk is állandóan azt mondták a rokonságban, hogy húúú milyen kis dagika. Látnák most őket. Főleg a Rezit. Szegénykém nagyon lefogyott, és mi lesz majd nyáron, mert akkor szokott inkább fogyni.

Koda!
A takonykór én is utálom. Nem próbáltad még bekenni a hátukat, és mellkasukat. Én szoktam, és elég jót alszanak utánna. Bár lehet ismered, és neked nem vált be a Baby Loof, és Marcinak pedig a Kinder Loof (azt hiszem így hívják).
Jobbulást nektek, neked pedig jobb éjszakát majd.

Zsuzsa!
Hogyvagytok? Párod még mindig beteg, és azért nem tudsz jönni, mert elfoglalja a gépet?

Kicsi!
Dudi meggyógyult? Hogy áll a ház? Majd gyere mesélj, ha van időd.

Ági!
Megérkezett Erik? Tetszik neki az új szoba?

Sziszi!
Lánykád jobban van? Fiuk nem kapták el?

Nálunk a Sárának még folyik az orra,de má jól van. Igaz enni nem anagyon akar.
A Rezi még mindig lázas. Estére már 39 volt neki, és fürdéskor úgy remeget, hogy azt hittem letörik a fogából egy darab. Én vagyok pont ilyen, ha lázam van. Persze hidegebb vízben fürdettem, és próbáltam még hűteni neki jobban a vizet, hogy ne legyen még magasabb láza, de annyira fázott, hogy inkább kivettem a kádból.
Most átment anyósékhoz, mert ott akar aludni. Sára is már elalud, meg úgy hallom apuka is. Rám meg vár egy halom vasalnivaló.
Hétvégén elutazunk Siófokra wellnesezni.. Remélem addigra mindenki meggyógyul.
Azért este ha tudok akkor jövök. további szép napot mindenkinek!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!

Ma beszéltem Eszterrel többször is, délután, mikor mentek be a kórházba, szinte szülési fájdalmai voltak, meg is ijedtünk, nehogy beinduljon a szülés.
Talán csak jóslók voltak, vagy az izgalom miatt volt, de mire beértek, elmúlt neki.

Most hívtam, már bent fekszik valami nagyon szép szobában, és reggel kb 10 körülre van kiírva.
Feri fog hívni, aztán ha van valami hírem, azonnal jövök.
Nagyon izgul szegénykém, amit nem csodálok, de mindjárt itt a reggel, és lesz egy újabb topikbébink!

Nálunk sajnos nagy veszekedés volt itthon anyósomék előtt, majd holnap bővebben leírom.
Szépen kiborultam előttük, ordítottam Danival, ők meg szedték magukat és hazamentek... folyt. köv. holnap.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok !

Annyi a gondom, de nem tudtam megállni, hogy ne jöjjek írni nektek.:)

Eszeter nagyon-nagyon sokat gondolunk rád. Megy a drukk, büszkék vagyunk rád. A reggel még olyan soká van, aki tud valamit írjon!!!

Ha gondoljátok a szerdai talit tarthatnánk, úgyis, hogy Esztert meglátogatjuk, majd egy közös fagyizás vagy a gyerekkel Lurdy vagy , ha jó idő van séta...

Amúgy mindenkit szeretettel várunk -jobbulást minden kis betegnek.
Mi mára jobban vagyunk már, a tegnapom nagyon rossz volt, de ma kicsit jobb és sztem még 1-2nap és jól leszünk.

titi: sajnálom a történteket, majd mesélj, ha lesz egy kis időd, pusziiii

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is hazatértem Komáromból.

Először is:

Erzsike!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! (Szokás szerint én vagyok az utolsó! :oops: )

Ne haragudjatok, de alig volt még időm visszaolvasni, jó sok bepótolni valóm van. :oops:

Azért leírom, bár tudom, hogy már nem olvassa, de nagyon szorítok Eszternek!!!!!!
Az anaesthesiologus úgyis megnézi még a műtét előtt. Reméljük az influenza nem lesz akadály. Sajnos ez azért nem úgy működik, mintha életveszély lenne. Akkor ez nyilván másodlagos szempont, de tervezett műtétnél nem helyes felesleges kockázatot vállalni.
Teljesen mindegy milyen érzéstelenítést alkalmaznak, egy műtétre úgy kell előkészülni, hogy bármikor altatásban folytatódhat.
(Jaj, nem kukacoskodni akartam, csak hogy értsétek miért akkora probléma valami, ami látszólag lényegtelen. Az utolsó szó joga az anaesthesiologusé. :oops: )

Látom szinte mindenhol betegek a gyerekek! Annyira sajnálom! Olyan rosszkor jött ez az enyhe idő.
Remélem mindenki hamar meggyógyul!

Sok-sok puszi Nektek!!!!!

Igyekszem visszaolvasni és jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt Lányok!!!

Légyszives tegyétek meg nekem, hogy ha van valami hír Eszterékről, akkor írtok nekem egy sms-t, mert nem leszek gépközelben!!!


Köszi.

majd jövök, ha lesz egy kis időm "egyedül".
Apa 3 napig itthon van Erik miatt, szerintem majd utána mesélek... :roll: :wink:
Egyenlőre csak annyit, amin tegnap nagyon felhúztam magam, hogy a volt neje közölte, hogy a februárban érkező gyerektartást (vonják Karcsimtól) nem adja vissza, mert az januárra jár... Szerintetek? Mostantól kapok én meg kevesebbet... Ebben a hónapban kb éhen halunk. És akkor még nem beszélve arról hogy a gyerek idejött egy táska ruhával, amiből a felét kidobáltuk mert kicsi rá. Ma megyünk ruhát venni, aztán még majd tankönyveket, füzeteket. Ja, és még tolltartót se hozott magával.
Hiszitek, hogy egy 12 éves fiúnak nincs semmi ami az Övé, csak a ruhái??? Semmi mást nem hozott. Ja, de! Egy kosárlabdát... Vicces! És elkeserítő!!

Juci,
küldök majd sms-t is, de a mai napot mindenképp hagyjuk, mert még mindig nagyon folyik az orrom! :( De már javulok, úgyhogy a hét közepén már jól leszek! :lol:
csné
 
 


Lányok!
Reggel 5 óra óta Eszterre gondolok!
Nagyon szorítunk Neki!!!!!
Várjuk a híreket!!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok!huh de izgalmas mindjárt növekszik a létszám:)már nagyon várom!irtam sms-t eszternek hogy nagyon szoritunk neki elég késön ért oda lehet akkor kapcsolták be a telot? jajj remélem nemsokára meghozza titi a hireket!ha 11ig nem érne ide akkor megirja nekem valaki smsbe de persze csak ha nem nagy gond!ugy vááárom már!tök izgatott vagyok!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Már én is tűkön ülök, de még nem hívott Feri!

Amint van valami, rögtön írok!!! Már én is reggeltől folyton Eszterre gondolok, de nem mertem felhívni, pedig 7-kor már majdnem megtettem.

KépKép
titi_27
 
 


Eszter!
Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


csajok már tiszta izgalomba vagyok de tuti lemaradok a hirekröl mert mindjárt indulunk a dokihoz!lécci lécci irja meg nekem valaki ha megvan már dominik!már ugy váárooom!!!pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter nagyon sokat gondolok rátok!!!!

Annyira várom már a nagy hírt!

Mi most jöttünk a dokitól haza, azt reméltem már megszületett a kisherceg, nagyon-nagyon drukkolok.

Puszilunk!

Kép
sziszike1000
 
 


Virág, küldök sms-t, ha lesz hírem, menj csak nyugodtan!

Még mindig semmi... :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok ne hatagudjatok, hogy mostanában ritkán jövök, de nem sikerül gép elé kerülnöm. A férjem szinte állandóan itthon van és ő használja a gépet. Ha ide jutok akkor csak olvasni van időm de írni már nem.

Nagyon izgulok mi lehet Eszterrel remélem minden rendben zajlott. Ha 10-kor elkezték a műtétet akkor már biztosan megvan Dominik.
Szerintem 12 előtt nem tud üzenni, legalábbis az én emlékeim alapján nekem is eltelt 2 óra mire beszámoltunk a nagy eseményről.

Nagyon szorítok ám nekik és várom a híreket!

Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok, új topikbabánk született!!!

Isten hozott Dominik!!! A kisemberke 3.600 grammal született, sajnos többet nem tudni, de jól vannak mindketten!!!

Feri most hívott, szegényke nem lehetett bent Eszterrel a látogatási tilalom miatt. Nagyon szörnyű lehetett így neki, de a lényeg, hogy egészségesek, és jól vannak!!!

Majd ha már erősebb lesz Eszter, biztos fog hívni, addig én nem is zargatom.
Csak jó volna hallani a hangját, de most muszáj várni.

KépKép
titi_27
 
 


Drága Domi baba!

Isten hozott és nagyon várjuk a fényképet rólad:)
Gratulálok a családnak:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok, ez szörnyű, és hogy pont az én feladatom megírni... az előbb jó hírt hoztam, most viszont borzasztót!

Virág most írt, hogy meghalt a babája, holnap megműtik!!!

Nem értem, miért ilyen kegyetlen a sors? Pont neki, aki annyi ideig várt erre a kis jövevényre!!!

:cry: :cry: :cry:

KépKép
titi_27
 
 


Eszter

Nagyon gratulálok Domihoz!
Sok boldogságot, erőt és tejcsit kívánok nektek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág!

Nem is tudom mit írjak:( A sajnálom kevés és elcsépelt:(

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Eszter, ne haragudj, de előbb Virágnak pár sort.
Amikor olvastam kirázott a hideg, mintha megállt volna a világ egy pillanatra, sajnálom tiszta szívemből! Remélem kárpótol érte téged a sors...nagyon nehéz idő lehet ez neked, de énis kérlek ne tűnj el!!

Szeretünk és szeretnénk, ha továbbra is jönnél!
Isten legyen veled és segítsen át ezen az időszakon!
Minden jót kívánok neked.

Kép
sziszike1000
 
 


Eszter ! GRATULÁLOK!
Kép
Dominik Szeretettel Köszöntelek!

KépKép
eszterke80
 
 


Virág ,, Virág amikor olvastam hirtelen nem is bírtam felfogni 3-szor elolvastam, nem hiszem el!!!!
Nincs rá szó! Ez nem igaz!!!!
Sírok!!! :( :( :(

KépKép
eszterke80
 
 


Drága Domi baba!
Nagyon boldog születésnapot! Üdv a Nagyvilágban! Kívánok Neked minden jót és szépet és sok tejcsit!
Anyut üdvözlöm és gratulálok hozzád!


Kép

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!nagyon sajnálom hogy ezt a szép napot az én rossz hiremmel kellett elrontanom!nem akartam!de muszáj volt nektek megirni mert tudom hogy velem együtt vártátok a babocát és velem együtt izgultatok!most nagyon rossz!ezt mondtam már nektek hogy inkább mondták volna azt nem lehet több gyerekem mint hogy ezt át kelljen élnem!de nem baj amibe nem halok meg az erösebbé tesz!ti is olyan sokan kibirtátok és lám mindenki megkapta a jutalmát!én is megfogom biztos remélem de még egy ilyet nem szeretnék átélni!a holnaptol nagyon félek!most bizony eltünök tudom azt kértétek ne tegyem de egy picit akarok csak nem sokat!de jövök még ne aggodjatok!

Eszter tiszta szivböl gratulálok domi babához!már nagyon vártam!remélem hamarosan képeket is kapunk!neked mielöbbi gyogyulást kivánok a császár után!kislurkonak meg sok sok tejcsit!az egész családnak meg nagyon sok boldogságot!

SZERETLEK TITEKET!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág

Nem találom a szavakat amik kifejeznék amit érzek. Szívből remélem az élet hamarosan kárpótol téged.
Megértem, ha el akarsz tűnni egy kicst, de ígérd meg, hogy nem örökre.
Légy erős holnap! Gondolunk rád!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virag!


Annyira sajnalom,el se tudom mondani,hogy mit erzek. Gondolok rad holnap. Ahogy irtad...ennek bizonyara igy kellett lennie es hamarosan karpotol erte a sors.
momo35
 
 


Eszter!

GRATULALUNK DOMINIKHOZ! KIVANUNK NEKED SOK-SOK TEJCSIT ES HOGY MIHARABB ENGEDJENEK HAZA TITEKET A KORHAZBOL.
momo35
 
 


Sziasztok!

Feri vagyok Eszter férje.

Ezuton szeretném, büszkén és mérhetetlenül boldogan, bejelenteni nektek, hogy ma délelött 11:30-kor megszületett Dominik, 3600 grammal.

Mind a mama, mind a baba jól vannak, sajnos én nem lehettem bent velük a szülőszobán, ezért csak két képet tudtam készíteni:



Kép



Kép


Eszter és Domi nevében is köszönöm a sok szépet amit kívántok nekik, amint tudom átadom az üzeneteiteket.

Tobábbi szép napot!

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Virág!
Órák óta gondolkodom mi írhatnék Neked! Annyira meglepett és lesújtott a dolog.
Melletted vagyunk, nagyon szeretünk és gondolunk Rád!

Éva

Kép
balimama
 
 


Feri!
Köszönjük a gyönyörű képeket! Teljesen érthető a büszkeséged! Gyönyörű, formás kisfiú!
Nagy szeretettel gratulálunk, sok boldogságot és jó egészséget kívánunk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Erzsike!
Olvastam a kedves meghívásod. Köszönjük, feltétlenül élünk is vele, csak szerintem megvárjuk az influenza járvány végét.
Mi ugyan nem nagyon járunk most közösségbe, de a nagyok és apa hazahozzák a bacikat!
Nagyon szeretnék már mindenkivel találkozni!
Remélem idén még nálunk is lesz kerti parti!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ó, Édes Istenem, de kis drága Dominik! Milyen szép nagy baba, biztos vagyok benne, hogy van legalább 55 cm! Na, de majd megtudjuk.
Feri, nagyon köszönjük a képeket!!!

Képzeljétek, Eszter felhívott, már kiment az érzéstelenítés hatása, de nagyon-nagyon jól van!!!
2 másik lánnyal összehaverkodott, együtt feküdt velük tegnap este, és most is együtt vannak az intenzíven. Biztos vagyok benne, hogy ez neki is nagy segítség lesz, mint annó nekem.
Egyelőre felültették félig ülő helyzetbe az ágyát, amit nagyon irigylek tőle, mert annak idején nekünk ilyen nem volt. Nekünk sajna egyedül kellett felülni, ami kiborítóan nehéz volt.

És megkapta Dominikot, kárpótlásként hogy nem lehetett bent vele a férje, így pár percet már babázhatott is!

Szegénykém, a műtét végén oxigént kapott, mert el kezdett fulladni, meg is ijedtem, mikor mondta, de lényeg, hogy minden rendben történt, és jól van, jókedvű nagyon. Persze, milyen is volna, hisz két gyermekes anyuka lett!

Annyira boldog vagyok, hogy felhívott, azt mondja, holnap is megpróbál telefonálni, ha már lekerült osztályra!

KépKép
titi_27
 
 


Drága Virágom, rettenetesen sajnálom a történteket, és maximálisan megértem, hogy így érzed magad.
Nagyon bízom benne, hogy fel tudsz majd állni idővel, és ismét olyan töretlen, babára áhítozó leszel, mint előtte.
Ahogy eltelik egy kis idő, biztos vagyok benne, hogy ismét erős csajszi leszel, na nem mintha most nem volnál az, mert ahogy mondod, amibe nem halunk bele, az bizony tényleg megerősít.
Én így élem az életem mióta az eszemet tudom, és sokkal könnyebb a terheket cipelni!
Sajnálom, hogyha hallgatni fogsz ismét, mert nagyon hiányoztál ám, amikor átmenetileg nem jöttél.
De bízom benne, hogy úgy fogsz visszatérni közénk, mint Mesi, na nem akkora szünettel, de olyan jó hírrel!
Millió puszi Neked, és sok-sok erőt a holnapi naphoz!!!

(Én azért bízom benne, hogyha áprilisban jösz haza, akkor azt a talit meg tudjuk ejteni, és Te is itt lehetsz. Ugye azért erre látsz esélyt?!)

KépKép
titi_27
 
 


Évikém, milyen talit írd Erzsike? Én nem találom!!!

Beszéltem Erzsikével tegnapelőtt (azt hiszem), és azt mondta, a Lurdy-s játszóházban szerdánként féláron van a belépő, így mindig tumultus van, úgyhogy a szerdai ottani talit megintcsak sztornózni kellene.
Viszont amondó vagyok, MINDENKÉPPEN hozzunk össze valamit!!! Kérdés, hogy a mostani szerda kiknek jó?
Nem jövünk össze nálunk? Persze, ha már alakulóban van valami Erzsikééknél (amit még mindig nem találok), akkor világosítsatok fel kérlek benneteket!!!

Szóval, szerda olyan 11-12 környéke nálunk??? Ki mit szól hozzá? Talán a 19. kerület megoldható, belefér még mindenkinek, aki tud jönni?
Mesikém, szerintem valahogy meg tudjuk oldani, hogy ide a metróhoz valaki kimenjen elétek kocsival. Hmmm?

KépKép
titi_27
 
 


Virág!

Borzasztóan sajnálom, de őszintén remélem, hogy nemsokára új baba költözik a pocidba!

Domika!
Isten hozott idekint! Sok tejcsit és pihizzetek sokat anyával együtt!!


Titi!
Nekem tuti nem jó sem a szerda, sem a helyszín. Autó híjján ki se tudok mozdulni. Egyedül a 7-es busszal megközelíthető helyekre jutok el. Meg mi fél 12-kor ebédelünk, utána alvásidő van Zsoltinak.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Eszter! NAGYON GRATULÁLUNK A KISFIADHOZ! KÍVÁNOK NEKTEK NAGYON BOLDOG ÉLETET ÍGY NÉGYESBEN!!!

Virág! El se tudom mondani mennyire sajnálom, ami veled történt, ebben a helyzetben sajnos semmi vígasztalót nem tudok írni. Sok erőt és kitartást neked holnapra! És tényleg ne sok időre tűnj el, nagyon szeretünk.

Titi! Semmi nem lesz nálunk csak Éváéknak nem volt jó a múlt péntek és már vele is nagyon szeretnék találkozni, írtam neki, hogy jöjjenek el hozzánk. Erre írta, hogy megejtik a látogatást a járvány után.
Nekünk jó a szerda és kocsink is lesz tudunk menni. Mint últkor most is fel tudom ajánlani a 2 fő+1 gyerekülés helyet, ha valakit el kell vinni.

Most csak ennyire telik, szörnyű napunk volt. Babónak jön felül a két szemfoga és ez annyira megviseli mint a másik 7 együttvéve nem :( . Egész nap csak a kezemben volt el, aztán délután adtam neki egy homeos kúpot és tudott aludni két órát, azóta egy kicsit jobb.

Puszi
verzsike
 
 


Titi!

Nekunk se jo,mert ha minden igaz es a hugomnak sikerul az utolso vizsgaja is,akkor szerdan o vigyaz Mishalra mig en kozmetikusnal is leszek. Legalabbis errol almodozom.
Mi volt az a nagy veszekedes tegnap?

Eszter parja!

Koszi a kepeket,nagyon edes fiu Dominik. Sok puszit neki es a mamajanak.

Verzsike!
7 fog es most jon ketto??? :shock: :D Szegenykem,lepipal itt mindenkit szerintem Babo fogugyben. Nekunk tovabbra is alul 4,felul 4 van...ennyi. :D

Koda!

Javul mar a helyzet?
Neked sikerul egeszseges maradni?
Hulyesegen vesztunk ossze,hogy miert ott parkoltam es vartam ra ahol(mivel sar votl,de mashol nem lehetett megallni)...es onnan mar jott minden. De beszelunk...csakhat... Soha nem ereztem hogy en lennek a kislanya..vagyis mindig en gondoskodok rola(legalabbis igy erzem),es ez mar valoszinuleg igy is marad.

Gyongyi!

Igen,Mishal is szereti az allatokat..nemhiaba volt az elso szava a Cat. De csak a feketet szereti,van egy feher szoros cicababunk,azt nem csipi.
Kepzeljetek,olyan nagy frasz,ugye mindig mondom neki,hogy big dádá lesz(keverjuk az angolt magyarral :lol: )..es amikor olyat csinal amit nem szabad..mar rogton mondja is,hogy big dada. De reggel doltem a rohogestol mikor meglattam,hogy a porszivonak hajtogatta ezt mivel nem ugy allt a cso ahogy o akarta.

Joejszakat!
momo35
 
 


Lányok, akkor a szerda ennyire nem jó??? Mi a fenét csináljunk így? Nem fog ez már összejönni?

Erzsike, akkor várjunk még egy kicsit a talival, amíg elmúlik a járvány, és utána már hátha Éva is ráér?
Jó volna, hogyha azért többen tudnánk talizni. De ha nem jön össze, és van kedvetek, szerdán nagyon szívesen látunk benneteket!!! Hogy legyen szerinted?

A veszekedés... hát, lányok, ezt inkább megírom mailben mindenkinek, akinek tudom a mail címét...

Képzeljétek, Eszter megint felhívott! Megkapták a babát, és meg is szoptathatta, és megindult a teje is, úgy néz ki!!! Hihetetlen, miket változott a helyzet 3 hónap alatt. Nekünk nem hozták be a babákat... :(
Amikor hívott, akkor várta a fájdalomcsillapítót, mert az oxitocintól nagyon fájt a pocija szegénykének.
De nagyon boldog!!!

Na megyek, a kisasszony alszik, gyorsan megfürdök!!!
Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Ááá, Mesikém, nem is tudom, miért gondoltam, hogy Neked jó a metró?! Pedig írtad már ezt a 7-es buszt... azt tudom, hogy nincs autótok, azért is gondoltam, a metrót. Csak épp közben eszembe jutott, hogy a kék metró Ágiéknak volna jó.

Jaj, de nehéz lesz ezt a talit összehozni. És ez a tél még csak jobban nehezíti az egészet. Ez a sok macera az öltöztetéssel...

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak pár sor erejéig jövök.

A gyerekek egész jól vannak, Zsolti ment oviba, meggyógyult, Annának és Bencének kicsit folyt az orra még...viszont velem van gond.

Tegnap este a hideg nagyon rázott egyfolytában fáztam-reszkettem.
Egy hatalmas gombóc volt a torkomon a közérzetem szintén rossz. A fejemben nyomást éreztem és 38felett volt a lázam...

Reggelre most egész jól vagyok, a közérzetem még nem és remélem nem leszek rosszabbul.

Én ezt a hetet mindenképpen kihagyom, mert ki tudja mi bújkál bennem, nem szeretném, ha elkapnátok vmit.
Amúgy bármikor szeretettel látunk titeket, külön szoptatós szobával..sok-sok játékkal, mókával.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Hát, eseménydús éjszakánk volt. A kisasszony már este 9-kor fürdi után bealudt cicin, de aztán fél 1-kor felkelt enni. Erre régóta nem volt precedens.
Aztán felkelt 3-kor, 6-kor, és azóta fenn van. Most épp a lábammal ringatom a pihenőszékben.
Azt hiszem, tényleg bántja a fogacskája, az ínye meg van nagyon duzzadva, és folyton rágna.

Erzsike, képzeld, megvettem a gumizsiráfot vasárnap, nagyon szuper, csak még nem fér a szájába, és nem tudja megfogni, így tartanom kell neki, hogy tudja harapdálni.
A gélt is megveszem ma neki.

Megnéztem a könyveket, hihetetlen, hogy ennyire jön a foga Babónak, úgy olvastam, a szemfogak csak 16-20 hónaposan jönnek a nagy könyv szerint.
Igen fejlett babátok van! Szegénykét biztos baromira megviselheti, főleg, hogy ilyen sebességgel jönnek ki. De legalább túl lesz rajtuk gyorsan.
Mi ez a homeós kúp, amit adtál neki?

Sziszike, de sajnálom, hogy most meg Te betegedtél le! Annak azért örülök, hogy a gyerekek jól vannak, csak legyen így energiád ellátni őket. Van ilyenkor segítséged, vagy a párod dolgozik, és Te vagy otthon egyedül?
De ne is válaszolj, inkább pihenj, amikor tudsz és kúráld magad.

Ez a gusztustalan tél! Itt is olyan csúnya idő van, ma nem lesz így levegőzés sem.

Eszterrel nem beszéltem este óta... ma kemény napja lesz, de végre a babával lehet! Biztos hív majd estefele, de ha nem, majd beszélek Ferivel, és hozom az infókat.

Momo, úgy sajnálom, hogy nektek sem jó a szerda, a fene vigye el! Pedig veletek aztán igen régen találkoztunk.
Mishal egyszerűen tünemény lehet, ahogy magyaráz a porszívónak! :)
Lehet, hogy már válaszoltál rá... este hogy tudod elaltatni a rosszalvó kisfiacskád?

Na, kezdődik a nyígás... amit alig ismerek, úgy el voltam kényeztetve, egy igazi angyalkánk volt, de most pár napja nagyon nyűgös. Mármint magához képest. Még így is el van egyedül, de már igényli, hogy többet foglalkozzak vele.
A vasárnapi vita miatt viszont úgy döntöttem, kicsit visszább veszek az itthoni dolgokból, csak a bébivel foglalkozom. Viszont így meg megőrülök, hogy tiszta hajszálas a padló. Szóval ma sűrű napom lesz... főzés, vasalás, porszívózás, és természetesen bébizés.

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Drága Eszter és Feri!!!
Nagyon sok szeretettel gratulálunk a kicsi fiatokhoz! Gyönyörűséges!!!

Kép

Virág,
mit is írhatnék?? Annyira sajnálom. :(
Tudom milyen érzés, és remélem téged is olyan hamar kárpótol az élet egy úgy babácskával, mint engem! ...egy erősebbel, egy egészségesebbel!!! :D
Karcsim mindig azt mondja, hogy "Gyöngyöt" el kellett veszítenünk ahhoz, hogy itt legyen nekünk Livi (akit agyon ütni se lehetne)! :D

Lányok!
Hallott már valaki olyat, hogy a szájban nyálkahártyakinövés? Livinek (azt hittük) van 2 hólyag a szájában, az alsó ajkán belül. Tegnap a doktornéni azt mondta, hogy nyálkahártyakinövés, és ha zavarja Livit, vagy nagyobb lesz, akkor majd fogorvossal le kell csippenteni...!!??? Én ilyet még nem is hallottam.. :(
csné
 
 


Ági!
Én még nem találkoztam ilyennel élőben, de olvastam hasonlót. Ott is fogorvoshoz irányították az illetőt, szerencsére egyszerű a kezelése. Ahogy olvasom, nálatok is hasonlóa helyzet. Nyugi, emiatt semmi gondja nem lesz. Apró szépséghiba, ami orvosolható.:)

Titi!
Hát most már nagyon kíváncsi vagyok én is a veszekedésre. Gondolom valamin jól kiborítottak, mert magadtól nem csaptál volna ekkora patáliát.
A gumizsiráf tényleg nagyon jó, nekem Marcinak is volt és most Bencének is van. Szinte pont olyan, mint Babóé.
Milyen krémet veszel a fogára? A dentinoxot? Nekünk az vált be.
És köszönjük a híreket Eszeterékről. Gondolom milyen boldogok:)

Gyöngyi!
Nem, még nem próbáltam soha azt a bedörzsölőt, amit mondtál, úgyhogy itt az ideje. Bár most írt fel a doktornő olyat, amit kikutyulnak.....előszőr ezt megnézem, hogy hat -e?!
Gyógyulgattok? Remélem el tudtok menni Siófokra. Hova mentek? Wellness szállodába? Mi is megyünk 22-24 között, de mi Egerbe. Soha az életembe nem voltam még ilyen Wellness szállóban, remélem jó lesz. Marci biztos fogja élvezni a medencéket:)

Momo!
Annyira irigyellek, hogy több nyelven is tudod tanítani Mishalt. Bár én is tudnék angolul ilyen szinten. (sajnos semmi nyelvérzékem.....8 év angol után a jelen időnél megrekedtem :? )
Kérdésedre. Én a múlt héten voltam beteg, de nagyon. Előtte Marci, most pedig Bence zárja a betegségek sorát....

Erzsike!
Hozzá se tudok szólni a fogatokhoz. Ennyi fog egy ilyen csepp ember szájában:) Bence 11 hónapos volt tegnap, ennek örömére kibújt a legelső foga aul. De ez is olyan nehezen. De szerencsére nem viselte meg különösebben. Nem úgy, mint benneteket. Biztos fáradt lehetsz.

Sziszi!
Jobbulást kívánok neked és gyos gyúgyulást!

Éva:)
Puszi neked is, mert már ezer éve nem is beszéltünk, írtunk egymásnak.
Tényleg! Hogy van a kis bárányhimlősöm??? Gondolom már meggyógyult, de még pöttyös. Bence még mindig annyira pöttyös:) Majd nyárra talán elmúlik, de inkább később, azt mondta a doki.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: