Új privát üzeneted érkezett!

Most itt nektek megfogadom (hogy majd jól megszeghessem :lol: ) soha többé nem eszek mákos kaját! Annyira imádom, hogy egyszer mérgezésig ettem magam, mégsem utáltam meg, azóta viszont kevéstől is rosszul vagyok. Tegnapelőtt mákos guba volt, anyu eperdzsemével isteni finom volt, de én azóta rosszul vagyok. Émelygek, hányingerem van, tegnap a hasam is ment. Pedig annyira szeretem! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, itt délelőtt nem volt éppen fényes idő. De aztán befűtöttek, és hatalmasat pancsiztunk. Csajokat már fogni sem kell, nagyon stabilak az úszógumiban. Igaz Emma csak rója a köröket, de Míra már emelgeti a lábát, felfekszik a vízre és próbálkozik haladni. Néha bele-belenyal a vízbe, de nem sokat izgatja, csak egy pillanatra illetődik meg. Tudom, ez Nálatok enyhén magasabb fokon zajlik, de nekünk ez egy év vízmentesség után igazán nagy szó. Lehet, hogy nem tudjuk megvárni a nyár végi leárazásokat és be kell neveznünk egy nagy medencére.
Estére viszont olyan vihar kerekedett itt :shock: :shock: :shock:
Mákost sajnálom, de megértem, gubának én sem tudnék ellenállni :wink: Jobbulást!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hali,

Este 10 után itt is hatalmas vihar volt :shock:

Törpi,milyen úszógumit vettél?Ügyik a lányok :D Szerinted nekünk is lehet már?Ezt a beleülőst nem szeretném.

Timi,mákos :roll: én is imádom,na akkor vigyázok,hogy mennyit egyek belőle :shock:

Zsófi,privi ment este!Remélem megkaptad!

Babus,meddig voltatok tegnap?Olyan kár,hogy délre haza kell érnünk :x

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Mi ma mennénk kerti partira lányokkal együtt. :( Azért remélem délután nem fog esni, a többi nem érdekes, mert fel lehet öltözni.
Nem tudom, hogy felénk volt-e vihar, mert ezek szerint én végigaludtam.

Törpi: nagyon ügyesek! :D A "magasabb foknak" is vannak hátrányai, hidd el! Néha már a kopoltyúkat keresem Hangán, mert folyton rakja a fejét a víz alá és ott röhög, csak úgy jönnek a buborékok és az sem érdekli, ha nyel egyet. Alexa legalább óvatos.

Nyulasz: szerintem a beleülőshöz már nagyok, az úszógumiba meg azért kapaszkodni kell, hogy ne csússzanak le, ahhoz még lehet, hogy kicsik. Én most ezért akarok nekik karúszót venni, bár azt sem tartom túl jónak......lehet igaza van Krisztiánnak és nekem soha semmi sem jó?! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: 12kor jöttünk el, mi meg soha nem tudunk elindulni :lol: :oops: most elég jol beálltak koppkopp 12.30ebéd 13.30szunya :lol: 6.30kelésreggel :lol: este9szunya ma vmi csoda volt mert 7ig aludtak igy gondolom nem is lesz alvás 13.30kor :? sebaj :wink:
Timi: nem is néztem mára is mondtak esöt? :? remélem jo idötök lesz :wink: Ti mentek vagy Nálatok lesz kertparty?
Törpi: hu de ügyi pancsisok vagytok :wink:
Zsófi: juj de jol hangzik ez a verseny, olyan jo lehet ez a közös hobbi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Minket elkerült a vihar-eső, csak a szélét kaptuk, még a port sem verte el ez a vízmennyiség.

Babus: mi megyünk K. munkatársai meg a családok lesznek ott, ha megint úgy lesz, mint a múltkor, akkor fogják a gyerekeimet és kézről-kézre adják én meg kirúghatok a hámból kicsit. Nem tudom este meddíg bírják majd, de 9 előtt nem nagyon tervezzük a hazajövetelt.

Már a kávétól is hányingerem van. Sosem múlik ez el? Vagy valami vírust nyeltem be? :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexa ül bele az etetőszékbe és ezt hajtogatja: gogo gogo gogo. Először csak néztem vajon mit akarhat, de roppant büszke vagyok, mert rájöttem! :lol: Kölesgolyót kért a drágám. :lol: Apjával lebringáztak a boltba, jönnek haza, hoztak nekem citromot és mondja, hogy citrom. :D Megzabálom! Persze azóta sem mondja, igaza is van, nem idomított majom, hogy felszólításra hajtogassa! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű, de sok leszek mára, sebaj, délután úgysem jövök! :lol:
Hangát mi cicának hívjuk vagy simán csak Cica vagy Hangacica. Alexa megy utána és mondja neki, hogy cica cica cica. :D :D :D Remélem most már nem lesz megállás és elkezdenek beszélni! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Itt fél9 körül volt a vihar, lányokat 9-kor úgy menekítettük az autóba, hogy hazamenjünk, mert esélyét nem láttuk, hogy vége lesz. Mikor altattam is zúgott még minden, mírát pillanatok alatt álomba is döngicsélte. Ez hatalmas csoda, vele mindig nagy a küzdelem.
Bezzeg reggel már megint negyed7-kor ott ugrált a fejünkön. Ennek a gyereknek nincsen alvásigénye?
Érdekes, ha egymás mellett, a szobájukban nyüszítenek, akkor nem keltik egymást. Viszont ha meghallják a másikat a mi szobánkban, akkor aztán pattannak ki a szemek. Így járt most már 2 reggel Emma, pedig ő még tuti aludna.

Timi, nagyon jó kikapcsolódást délutánra! Na, én ezért a kézről kézre járásért megyek 20-ad magammal nyaralni. Hogy kicsit én is pihenhessek. Tudom, a nyaralás a családé, de akkor én semmit nem pihennék. Amúgy meg ez a 15 ember felér a legtutibb családdal is. Együtt főzés, pancsolás, zabálások, ivászatok, pókercsaták, tánc, buli kifulladásig.
Édes kis dumások! Egyre jobb lesz! Most már eljutottak csajok odáig, ha mondom, hogy nem hallottam, nem értettem, akkor megismétlik. nekünk sem ment ez az elején még.

Nyuszi, én kipróbálnám a helyedben. Én sem hittem, aztán profin használják. 400ft-ért vettem a Metro-ban a gumikat nekik, annyit szerintem megér beáldozni. Kárba nem megy, max később jó lesz. Emma sem úszik vele, de arra jó, hogyha elcsúszik, akkor nem merül a vízbe, hanem a gumiba kapaszkodik ijedtében. Míra viszont próbálkozik, felfekszik vele a vízre. Lehet, hogy menni fog már Nektek is.
Most láttam 20-ért 366cm-es medencét, ha tartozik hozzá fedő is, akkor nem várok nyár végéig.

Babus, azt mond meg nekem, ha fél2-kor fekszenek, meddig alszanak, hogy 9-kor már szunya van? Én1-kor úgy ütöm le őket, 3-ig alszanak, és este 9 előtt tuti nem jövök le tőlük, inkább negye10, fél10. Ez katasztrófa!!!!

Zsófi, drukk a versenyeitekre! Majd számolj be. Annyira jó lehet, hogy van egy olyan sport, amit tudtok űzni, amit ennyire szerettek. Sajnos az én röpitudásom elég hiányos, és 12főt is nehéz összeszedni heti szinten :( Így marad a punnyadás, hízás :(
Mikor terveztek jönni? Timiék szombaton érkeznek, 23-án, remélem a 20 perces úthoz nem várják meg az ebédidőt, hanem már itt kenik szét az ebédet a lányai a falamon. Ti is ideértek arra? Tudom, Nektek azért kicsivel hosszabb az út. Gondolkodtál már ezen?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: 10-ig kell elhagyni a szobát, bár a fürdőt egész nap használhatjuk még akkor, de szerintem addígra elegünk lesz a vízből és ha ilyen szépen invitálsz, naná, hogy nálad kenjük a falra az ebédet! :wink: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: ugy látom mi lányaink kb egyalvok :lol: :lol: ja 9-9.15re még csak az ágyban vannak :oops: :lol: ez a nyári idöszámitás :wink: mostanság 13.30-15.30szunya de hihetetlen h tudnak pörögni van h este a legédibbek olyan cukin eljátszanak :lol:
meg az az igazság h Apa vagy "késön" jön és akkor nem is bánom h kicsit együtt vannak és késöbb fekszenek :wink: másik eset ugye mikor nem jön Apa :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: remélem nem mossa el esö a kertibulit itt nagyon jönnek a sötét felhök :?
lehet elmegyünk egyet tetykozni (persze 3asban :? ) ha esik ugyis van 1 popitörlös kuponom és kell is venni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, örülök, hogy nem kellett meghívót alkotnom, hanem ez is megfelelt egy közös ebédelésre :wink:

Babus, de ez katasztrófa. Illetve nem lenne az, ha két Emmám lenne. De Míra kibírhatatlan. Veszekszik, verekszik, undok, csak akkor nyugszik, ha a sarkában vagyok és minden percben játszom vele. De ez azért nem lehetséges, hisz van egy másik lányom is meg egy nem háztartásom. Ami mondjuk kimerül hétköznap az ebédkészítésben, de hát az is idő. Ugyanis a fáradság azt szüli, hogy veszekednek. Múlt héten 9-kor alvás volt, 7 után kelés, érdekes, a bunyó is kevesebb volt. Együtt játszani is nehéz, mert nem képesek egyesek kivárni a sorukat, vagy nem tűrik, ha a másikkal is foglalkozom. Abszurd! Néha nem értem, hova tűnnek az angyali lányaim, de jól eltűnnek :(
Hát ja, Nálatok az apa-kérdés ugye rapszodikus, nálunk fixen későn ér haza minden nap, de a fürdés legalább már az övé, és ezt imádják a csajok. Nem csodálom, ha a lányaidat hagyod, én is ezt tenném a helyedben.
Múltkor már nagyon eldurvult a helyzet, annyira keveset voltak apával, hogy nem voltak hajlandóak semmilyen tevékenység közben elfogadni, ha végre velünk lehetett. Már fürdéskor is engem kerestek az öltözés szakaszában. Így szombat reggel letipliztem, és láss csodát, két apát imádó csajjal tölthettük a hétvége többi részét.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nem tom, mit kezdek velük délután én sem, ha leesik, és bizony itt is gyűlnek rendesen a felhők. A délelőttöt az udvar mentette meg, na meg az én idegeimet is. Végül neki kell állnom mégis a pogácsának, hogy lekössem őket, pedig csak holnap akartam frissen a gulyáshoz. Hacsak a holnapi kerti partinkat nem mossa el az eső szintén :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, csak nem a gyerek belekotty? :lol: :lol: :lol: És reggel legalább alszanak?

Etetéssel nekem bajom nem lesz, max Nektek :wink: Értelemszerűen mindenki megtömi a saját csemetéjét, lerakjuk őket aludni, aztán jöhet a felnőtt kör. Nálunk legalábbis ez a divat családi ebédek alkalmával. Addig Te úgysem tudsz enni, míg a gyerek kajál. Grillezünk, ha az idő is engedi, aztán akkor folyamatában készül a kaja, nem hűl el.
Talán azért is jobb, mint Sárváron talizni, mert ott nem tudom, hogyan aludnának a gyerekek ebéd után. Enyémeknek legalábbis necces lenne, ha vizet látnak :? :lol:
Próbálok arra nagymedencét szerezni, aztán próbálkozhatnak a kismajmaid abban. Bár Sárvári visitre is lenne egy alternatívám, de az elég meredek lenne, majd még megbeszéljük :lol:

Megyek, folytatom az angol lecke írásomat. Csak valahogy a net jobban leköt :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Az elöbb írtam a telefonomról,és elszállt... :twisted:

Zsófi,könyv úton van :D

Timi,itt eseget,remélem azért tudtok menni partyzni,majd a tegnap esti útvonalon küldöm a felhőket,hátha megünt elkerül titeket :lol:
Látod,mégis elkezdenek beszélni,és az már olyan cuki :D

Törpi,lehet mégis korai nekünk az úszógumi,de azt olvastam,hogy már 1 évesen lehet a karúszó használatára tanítani őket,csak a háromszög alakút érdemes venni,és egyik kezét fogni csak,hogy érezze,a másikkal mi történik,de igazad van,ezek párszáz forintos dolgok,és max jövőre jó lesz,úgyhogy veszünk mi is.

na enyémeknek a kert se mindig jó,nyafognak a sétáért,nálunk egyedül a játszótér ami bejön,ott semmi gondom velük...

Jó angolozást! :wink: Jövőre nekem is el kell kezdeni :roll:

24-től Lellén leszünk,oda jön valaki látogatóba?

Babus,gondolkoztam ezen a két bevásárlókocsis dolgon,elég jól hangzik,de azt csak a tetykóban lehet kivitelezni,mert az intersparban mindenképp mozgólépcsőn(mozgójárdán :roll: ) kell menni,viszont csak ott veszek felvágottat.Iagz most a pick békebeli előrecsomagolt párizsi eléggé bejött,az meg van a tetykóban is.És akkor a parkolóig egyik sétál?

Lkata,halad a felújítás?Meddig van ovi?Táborba mennek a lányok?

Móni,megint mamánál?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: milyen lecke??? :lol:
igen nálunk is hisztisebbek ha nem aludták ki magukat :? viszont reggelente elég jol elvannak koppkopp ilyenkor tudok fözni is már simán :lol: (régen nem hagytak :? ) közben megreggelizünk (de sajnos ha már benne vannak játékban éppen tuti nekem kell öket eteni :oops: ) és 10körül indulunk játszora 12.30ra hazajövünk ebéd szunya

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: itt a savoyában is olyan mozgojárda van :wink: befelé ugye gyalog megyünk kifelé meg 1 kocsi az megy elöl gyorsan kitolom közben meg jönnek Csajok is ügyesen lelépnek már koppkopp eddig nem estek el :lol:
nálunk most a selyemsonka a menö :lol:
nincs kedvetek camponázni délután ha esik???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: tuti alvás megint elöbb lesz majd ha jön az ösztél :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


itt már esik :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,sajna nem jo,interspar nagybevasarlas negyesben. Most csak ennyi,nehogy megint elszalljon...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, remélem megúsztátok az esőt, itt elmentek a felhők. Csajokkal nagyot motoroztunk, szelektív kukáztunk, pacikat nézegettünk, kertet legeltünk. Alig tudtuk a fürdőbe könyörögni őket, pedig ez nem jellemző, annyira élvezték, hogy apa időben itthon volt és egész délután hancúrozhattak vele.

Babus, elkezdtem angoltanárhoz járni, mert hát fel kell eleveníteni, ha egyszer új melót akarok. És nem kímélnek, van leckém bőven. De végre nem vasárnap este 10 utánra hagytam, így még élveztem is egy kicsit.
Jaj, nekem a délelőttök kifingatók, délután semmi gond velük.

Zsófi, nyugodtan landolhattok már nálunk délelőtt, nem kell a delet megvárni. Persze ha sétálni akartok szhelyen... jöttök, amikor gondoljátok. Etetőszék a sufniban, bevethető!
Mi 8-an voltunk a medencében (4felnőtt 4 gyerek) és egész jól elfértünk, így szerintem ki tudjátok Ti is próbálni kicsiben a vizezést. Max azt is két turnusban nyomjuk :wink:

Nyuszi, ők is jobban bírják, ha elmegyünk valahova, de apa sokszor viszi a kocsit, így marad az udvar.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Azta! Amikor itt punnyadok délután senki sem ír egy betűt sem, most meg alig értem a végére! És az elejét már el is felejtettem. :oops: :lol:

Kertipartit mosta az eső, fedett teraszon voltunk, lányaim a varacskos disznókhoz hasonlítottak, amikor már nagyon vizesek voltak, akkor kaptak száraz ruhát, mert ugye az esőruhát minek vittem volna, maikor elindultunk épphogy csöpögött és úgy gondoltam el is fog állni. Az időjárás viszont nem az én fejemmel gondolkozott sajna, de azért jó volt. Lányok nagyon elfáradtak, mindíg volt valaki, aki szórakoztatta őket, de azért velük nem igazán lehet kirúgni a hámból, pedig de jól esett volna! :lol:

Törpi: mi is igénybe vennénk az etetőszékeiteket! Majd szépen sorban megkajáltatunk benne Zsófiékkal, az kezd, aki éhesebb és gyorsabb! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! Igen, de már itthon vagyunk, ma jöttünk,
de apa még ma is meg holnap is délutános úgyhogy hajtépés van

Jó olvasni, milyen sok programotok van :D :D meg el tudtok menni egymáshoz remélem jól érzitek majd magatokat

Nekünk még teljesen képlékeny a nyarunk
4 nap tuti fix Szlovákia, a többi hirtelen jött ötlet lesz,
de tekintve hogy a gyerekeim a malacok malacai
a kajálás még mindig teljes kudarc
így lehet hogy nem indulunk el velük sehová

(tök ciki lesz az oltáson, Laurának kilátszanak a bordái szerintem 1 grammot sem hízott 3 hónap alatt egyszerüen nem tudom már mit adjak neki enni mert a párizsin meg a tejbegrízen kívül szinte semmit nem eszik meg)

Móni
KépKép
reunion
 
 


ZSófi ez tényleg jó
mondjuk én 1magam nem merem levinni őket a játszóra, mert amikor az egyiket a mászóka kötelén kísérgetném, addig a másik tuti a hinták alá szaladna

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi,persze nekünk babakocsis túra a játszó,de minden más csak autóval.Hű,milyen jó kis bulit szerveztek ti :D

Móni,nyugi,nekem is volt egy rémálom időszak a játszón,amikor csak mentek a fejük után,persze ketten kétfelé,de mára nagyon kis figyelmesek,mindig szemmel tartanak,és egyre kevesebbszer lógnának meg,már használ a bünti szó,pedig csak kétszer ült Noémi a babakocsiban büntiben,és egyszer Balázs.

Ja,és pont ezért járok délelött a játszóra,nagyobb gyerek ritkán van,mert ugye oviban-suliban vannak,így főként 3 év alattiak,és ott például anyuka hintáztat,így ha véletlen arra mennének,akkor se lenne baj.De már azt is megértik,hogy ne menjenek közel,ha valaki hintázik,mert megüti,szóval idővel sokkal könnyebb lesz!

Mondjuk én nem is kísérgettem sehol őket,ahova egyedül nem tud felmenni,oda ne menjen,elmondom,hogy az nagyoknak való,és ha nagy leszel,akkor mehetsz majd,de még kicsi vagy.Persze ettől függetlenül van egy mászófal,ahova Noémi felmegy,és kénytelen vagyok Balázsnak segíteni,mert ő nem tud egyedül,meg ugye a hinta nem bébi,így ott is ott kell lennem...na meg szerncsém van a játszótérrel,mert pont nekünk való.
Mi is malack vagyunk,ma köpködték ki a karfiollevest,pedig 2 hete mindet befalták.És Noémi újabban mindent kézzel akar enni. :evil: illetve nem csak akar,hanem úgy is eszi.Még a levest is,aztán közli,hogy csak a levét kéri kanálról,azt adhatom én,amúgy egy falatot se fogad el.
Enyémek például a bébikajákat gyönyöűen eszik,az elég sűrű,és ragad a kanálra,így Balázs is tudja enni,mert ő is fordít sokszor a kanálon,de ez fennmarad rajta.

Zsófi,no ezért jó az ikres babakocsi,összes nagymama odafér :lol: :lol: :lol: nálunk nincs ilyen veszély,nem jár mama a játszóra.

Timi,ismerős,tényleg nem túl pihentető,mert sok bába közt elvész a gyerek,én mondjuk jobban szeretm,ha csak 1 v. 2 felnőtt van,mert akkor figyelnek rájukde ha sokan vannak,akkor nekem is kell figyelnem...azért jó,hogy jól éreztétek magatokat!


Ma nagyon cuki volt Balázs,fürdettük őket,térdeltünk apával a kádnál,Balázs megszólal:apa apa ap anya apa anya ,átölelte a kezünket ahogy könyököltünk egymás mellett,és azt mondta szere (ez nála azt jelenti szeretlek.)

Babus,interspárnál fenn nincs is bevásárlókocsi,ezért ott nem megoldható,de lehet inkább maradok annál a verziónál,hogy beültetem a kosár részébe a másikat,csak valaki itt írta,hogy rászoltak ezért a tetykónál(talán Mó :roll: )azóta nem mertem...de akkor megmondom az őrnek,hogy semmi gond,fogom a két gyerek kezét,hogy ne lopjanak,ő meg tolja nekem a kocsit :lol:

Na lépek aludni,jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: ez tök jól hangzik!

Nyulasz: nem semmi Nonó ezzel az evéssel! De a lényeg, hogy eszik és majd csak átvált az evőeszközre, ha ezt megunja!
Egy-két olyan felnőtt volt, aki figyelt rájuk, de igazából csak Alexa van el bárkivel, sőt, már van egy kedvenc "szitterünk", annyira imádják egymást, hogy amikor eljöttünk este teljesen szomorú lett a hölgyemény, pedig neki is van gyereke, egy 5 éves kisfiú. Hanga meg annyira önfejű és öntörvényű, hogy senkire nem hallgat (ránk sem), úgyhogy rá mindíg figyelnem kell bárhol vagyunk.

Móni: gyakorlat teszi a mestert! Megtanulják ám, hogy hol hogyan kell viselkedni és mire kell figyelni, csak gyakorolni kell. Mondjuk játszóra egyedül velük én is max. oda mennék ahová Nyulaszék járnak, mert az tényleg kicsiknek van és nagyon jó.

Délután megyünk le anyuékhoz, ott lesznek unokaöcsémék a két lányukkal egyik 4 éves lesz a másik 1 éves. Lesz jó kis "buli". :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: majd lehet meglepődünk, hogy simán lekőröztök beszédbe! Én már nem lepődnék meg azok után, hogy Hanga még 1 éves sem volt és 2-3x hallottam a szájából, hogy anya, de azóta sem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,na azért azt nem mondom,hogy szófogadó jó gyerekek,sőt,pont,hogy csak a játszón érzem azt,itthon magyarázhatok nekik,hiába.Valahogy ott jól elvannak,és nem a rosszaságon törik a fejüket :lol:

Ma evőeszközzel evett :lol: És tök egyedül ebédeltek meg,villámkaja volt,krumlipüré,és dinó.Nem is gondoltam,de nagyon bejön nekik,ez a mirelit pulykahusos dinó,pedig húst eddig nem igazán szerettek enni.Mondjuk tényleg finom.

Na megyek én is ebédelni,szép hétvégét,mi végre unokatesóékat köszöntjük fel névnapjukon,már nagyon várom,gyerekeknek nem is mertem még mondani,mert azonnal indulnának :lol: meg remélem az ajándékoknak is örülni fognak.

Timi,nektek is jó bulizást! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nálunk meg a pundás-paníros-prézlis dolgok egyáltalán nem jönnek be. Meg sem kóstolják, ha már a kezükkel érzik a bundát kívül. :( Főleg Alexa. Mondjuk megértem, én mindíg leszedem a panírt amennyire csak tudom, mert én sem szeretem. :? Jó szórakozást nektek is! :wink:

Törpi: remélem sikerül a pogi! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,nálunk meg a rántott tökből csak a panírt ették a múltkor.Erre valamelyik nap kaptak megint,délben nem igazán kellett,délután elnevezték sütinek,és ették szépen :lol:

Vettem nekik kubu watert,citromsat,igaz nem izlik nekik,de nagyon jó az üveg,mert nem csöpög egyáltalán,mint a többi.

Nagyon jó volt unokatesóéknál,csak olyan hamar elröpül az idő.Nagyon szeretem azt a két gyerkőcöt,és ők is nagyon szeretik Noémit és Balázst.Kár,hogy viszonylag ritkán találkozunk,pedig mint az Istenre,úgy néznek fel rájuk az enyémek.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,jövőre lehet lemegyünk bulizni :D Majd mesélsz,milyen volt!

Mennyivel egyszerűbb lesz már akkor velük,legalábbis remélem... :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


No,sehol senki? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jelen! Csak lusta! :oops: :lol:

Lányaim ma 3,5 órát aludtak. :shock: Kíváncsi vagyok mikor alszanak el este!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,enyémek is :lol: fél1-4-ig :shock: 9-kor pedig a tápi után szó nélkül sétáltak be a szobába aludni.

Te még kergeted őket? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Van itt egy közösségi ház,és délután átszűrődőtt némi zene,fúvószenekar játszott.Apa gyorsan lenyírta a füvet,aztán kisétáltunk megnézni mi az.Hát egész estig fúvósok nyomják,ingyenes...hazasietünkátöltözni,nyakunkban a gyerekekkel,mert ilyenkor persze,hogy minden carnál megállnak,aztán visszasietünk.

40 percet hallgattuk őket,ültek a széken a gyerekek,Noémi ropit evett,Balázsnak meg annyira tátva maradt a szája a zenétől,hogy végigülte pislogás nélkül az egészet,még a ropit sem ette.Nézték a néniket akik táncolnak,de nem tudtam őket rávenni,végül Noémi az utolsó számra táncolni kezdett. Az emberek meg el voltak ájulva,hogy milyen jó gyerekek :lol:

Még jó lett volna maradni,de nem szeretem ha az este felborul nagyon.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: enyémek is aludtak 9-kor. :shock: :lol:
Jó lehetett a műsor! Mi este elmentünk fárasztásképpen sétálni, lányok motorral. Jól bírták! Hazafelé már az utolsó szakaszon gyalog jöttek, mocikat cipeltük, de Hanga nem volt hajlandó kézenfogva jönni, hiába veszekedtem vele, aztán elkaptam és közöltem, hogy többet nem jön velünk sétálni, onnantól jött szépen. De megőrülök attól, hogy bármit kérek vagy kérdezek fejrázás és határozott NEM a válasza. Ugye ha bővül a szókincse, akkor mást is fog tudni mondani?! Alexa legalább bólogat, ha valamire igen a válasz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,persze,akkor majd tudja mondani,hogy "nem akarom,nem kérem,nem csinálom" :lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Köszi! :lol: ez most így korán reggel jól esett! :lol: Mármint a röhögés! Szóval ne legyenek ábrándjaim, nekem csak rosszabb lehet?! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,na jó,azért van amire igent mondanak.Illetve inkább választani engedem őket,hol cseréljük a pelust,szőnyegen vagy kanapén?Kinek a kezét fogod,apáét vagy anyáét?...ezek jobban bejönnek most.Viszont az "utána" szót nem ismerik,ha valamit akarnak,akkor azonnal,nekem ez a nehéz most,de majd túlleszünk rajta.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, természetesen bővül a szókincs, és ekkor már tagadóan fognak minden mondatoddal papagájkodni; légyszives hagyd abba - reakció, nem légyszíves hagyd abba. Csak egy egyszerű példa, de vannak ennél sokkal cirádásabb, kacifántosabbak is :wink: :wink:


Nyuszi, nálunk már szerencsére beköszöntött az "igen" korszak is, előtte csak "jó" volt. A csel nálunk úgy működik; Először megesszük az ebédet, utána jöhet a süti. Egész jól működik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Amúgy nálunk is "adjuramderögtön" van :? Emma elkullog ordítva, ha nem teljesül az óhaja, majd lenyugodva visszatér, míg Míra taknya nyála összefolyik, de akkor sem enged. Max ezzel az előtte-utána kombóval, avagy jön a tagadómondat :lol:
Érdekes, enyémek nem értik a vagy szócska lényegét :shock: ciki :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


sziasztok!

na szép kilátások :lol: :lol: :lol: :lol:
mindig csak ezt hallani sosem lesz jobb

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok ti a reggeli/esti tejet/tápot/kakaót miből adjátok?

cumi, csőrös? milyen üveg?

váltanék, enyémek 50-100 ml-nél többet nem isznak hátha más fajta üvegből több fogyna

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi,igent tudják enyémek is mondani,de elég ritkán,nálunk is a "jó" megy inkább,végülis a kérdéstől függ.Ha kérek,akkor nem a válasz.Ha kérdezek,akkor változó.

Na,nálunk még nem megy az utána...hiába mondom,hogy elöször...és utána...csak hajtogatják a magukét.

Móni,mi aventos cumisüvegből asszem 4-es cumival isszuk.Mostanában jól fogy a tápi (Balázs reggel 240 este 280,Noémi reggel 180 este 240 körül),főleg mióta nem a székben eszik,hanem a mi ágyunkban,már hozzák a párnájukat,és még neki sem álltam csinálni a tápit,már ott fekszenek,és várják.Tudom már szinte mindenkinél egyedül esznek cumisüvegből,enyémek nem olyan régóta :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Csajok tetykoban voltak leárazva bodyk ha jol emlékszem 1500 körül volt az 5dbos csomi h.ujjú de volt rövid is
meg popitörlő 299- és ikresen olvastam h megint van kartondobozos pampers dmben

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én még heverem a hétvégét :oops: végre buliztunk egy kicsit Apával :lol: de rájöttem már öreg vagyok én ehhez meg Csajok se értik h anya szeretne még aludni :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi csajok! Akkor legalább összetett mondatban kapom majd, hogy NEM! :lol:

Törpi: úgy sajnálom Emmát, és olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy kinyomtam akkor a telefont! Tényleg ne haragudj! :oops: :oops:

Móni: mi Nuk üvegből iszunk, a 300 ml-esből és a 2-es tejes cumival, mint a kisbabák. Őszintén megmondom nekem ezzel is hamar kiszippantják.

Kicsit dicsekszem! Két napja nem nyúltak az egyébként tök tuti itatójukhoz, mert pohárbó isznak és teljesen kultúráltan, ügyesen. Igaz még nagyon kell figyelni és időben elvenni, de már nem kell minden ivás után átöltözni! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: lehet nem hagynak aludni, de azért kellenek az ilyen kikapcsoló programok és a lazítás, mert amikor már nagylányok lesznek és a saját útjukat járják nehéz lesz visszaszokni a bulikba, úgyhogy tessék gyakrabban menni! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?