Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük :lol: :lol: :lol:

Kuglófka
Én is majdnem nyanyanéni vagyok, ha az éveimet nézem :oops: :wink:
(nem hiszem, hogy egy félév itt olyan sokat számítana :wink: )
Kolbász és dinnye :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbcsi :lol: :lol: :lol:
40 kg én kb. 10 évesen voltam :oops: :wink:

Izisz
Chloe a szőkeséget a férjemtől örökölte... én mindig sötétbarna voltam :wink:

Meleg
Nálunk olyan 30-35 fok van, gyakori esőkkel... de nem fülledt, jár a levegő az óceán felöl...

Pitypang
Miden rendben lesz a holnapi UH-n!!!!!
Vércsoport+ellenanyagszűrés éppen azért van a terhesség alatt többször (főleg ha valaki Rh-negatív), hogy időben lehessen észrevenni, ha valami nem stimmel...
AFP: szerintem, étkezés nem befolyásolja... (én szinte mindig eszem vérvétel előtt is, kvéve, ha kifejezetten éhgyomri vizsgálat, mondjuk vércukor és inzulin miatt kell a vérvétel :oops: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Már lassan mindenki elmúlt 12 hetes, mikor szeretnénk zárt topicot? Nem sürgetés, vagy ilyesmi, csak hátha senki nem merte még feltenni az előzmények miatt


Mielőtt zártak leszünk érdemes néhány dolgon legondolkozni
-vagyunk-e annyian, hogy pörgős topik legyen... (most pl. egy oldalnyi megírásához 5 nap kellett) :oops: :?
-mi lesz azokkal, akik még ezután jönnének?

Egyébként nekem teljesen mindegy, hogy nyitottak vagy zártak vagyunk... én nem írok másképpen se így, se úgy...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


pitypang, Dunakeszi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Na én már kétszer teleírtam egy teljes izét, de elszállt. Nincs itthon net, és a teló meghal a melegben mire bepötyögöm. Imádom!!!!

Szóval zárt topic nekem 8. Tényleg jövök írok ide is, oda is írnék. Engem nem zavar, hogy ki olvassa, ha ezen agyalnék egy sort se írtam volna eddig. :D :lol: :lol: Én is szerettem anno belenézni az egy hónappal előttem járó topicba, hogy ott mi most a téma, hol tartanak meg ilyesmik. Ennek is megvan a szépsége. Ha zárt lesz akkor az lesz. De még tényleg elég kevesen vagyunk aktívak hozzá.

Holnapi UHkhoz sok sikert mindkettőtöknek!!! Én bezzeg csak vizsgázni megyek. Ami nem fog menni, mert mivel nincs netem még cska most nyomtattam ki amit meg kell tanulni, de ha olyan meleg lesz mint tegnap úgyse alszok majd sokat.

Óceán felöl jön ide is a levegő, csak már nem érezzük. :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval mi megdöglünk! De jó ez.

Hosszú napom volt nagyon, 4re értem haza kitakarítottam, majd jött haza Róza is, és gyors altatás fürdetés.... erre, hogy net sincs lejöttem a kávézóba a laptopommal.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Kép

Friss pocakkép :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Barbi:amúgy Te jutattad eszembe,h anyam még nem is tudja. Mondkuk nem nagyon beszelünk...
Ma jön öcsem hozzank,pénteken együtt megyunk le videkre. Utána meg 12-én védönénihez megyek es utana nem leszek Pesten Szeptemberig.
Probalok majd jönni,de maminál nincs net.

Ma vagyok 18hetes. Teszek majd képet,csak még mindig nincs net itthon.

Jōvö kedden 4d. Gondolkozom h kit hivjak el.

Ircsi:szepen nö a hasad. :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt!

Meleg
Itt olyan 30-32 fok van. Ezt én még bírom :lol: :wink:

Szabadság alatt megyünk 2 hétre Mallorca-ra, meg egy hétre Székelyföldre :lol: :lol: :lol: :lol:

Ircsi
Chloe nagyon édes!

Anyukám elől én se tudtam, nem is akartam titkolni, hogy babám lesz.
Ez gondolom, kapcsolattól függ. Nekem az anyukám olyan, mintha a barátnőm lenne :lol: :lol: :lol:

Tünde
Drukkolok a vizsgához!

Pitypang, Panndi
Várjuk az UH-ról a beszámolót!

Barbcsi
Jól néz ki a lakásotok!

Topik
Engem se zavar a nyitott... de ha a többség akarja a zártat, akkor legyen....
Ha zártak leszünk, mi lesz azokkal, akik még ezután csatlakoznának?

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Pitypang, panndi! Ha megjöttettek az UH-ról, mondjátok mi volt, nagyon kíváncsiak vagyunk!!!! :roll:

Szerettem volna kérdezni valamit! Ki milyen terhességi vitamint szed, ha szed? Azért kérdezem, mert most néztem meg amit én szedek a Femibion 400 abban van egy csomó vitamin, de nincsen kálcium, magnézium...vas....stb. Ezeket kellene pótolni valahogy?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


én nem szedek semmit. Magneziumot meg kalciumot igen,de terhesvitamint nem.
Nagyon szétvagyok. Aludni akarok... De mire innen hazaérek már jön öcsém.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Szép jó reggelt! :)

Mi már bevásároltunk, most itthon pihegünk, nemsokára főzök meg mindenféle házimunka lesz asszem.

Dana!

Énsem szedek semmit, az elején szedtem a hipp natalt, de eddig minden várandósságomnál csak a 12. hét környékéig szedtem, azt is inkább a folsav miatt. Próbálok sok vitamint enni, zöldséget gyümit, teljes kiőrlésű kenyeret stb. stb. Első babánál én is nagyon izgultam, hogy mit kéne szedni, a fogaim miatt főleg, mondtam is a fogorvosnak, hogy szedjek-e kalciumot, de ő azt mondta, hogy ne aggódjak, jók a fogaim és a szervezet először úgyis a csontokból vonja el a kálciumot, ha kell de épp elég a változatos étrend és a tablettát nem ajánlja, nehogy még vesekövem legyen a végén tőle. Nem is lett semmi gondom, most a vasat kell nagyon pótolnom (ja igen, azt szedem egyedül, se azt is csak természeteset, meg sok piros gyümit mellé, meg céklát), de annak is megvan az oka, eddig sosem voltam vérszegény, így alakult a sok vérveszteség miatt.
Annyi volt egyedül, hogy a hajam hullott a szoptatás alatt, de állítólag az is természetes, és nem csomóban szerencsére, csak úgy elég sok jött ki amikor fésülködtem.

Zárt topic!

Hát úgy gondoltam, hogy ide is felnézünk néha, s ha valaki szeretne még csatlakozni, akkor látjuk és felvesszük. Amúgy meg engem nem zavar, ha nem vagyunk annyira sokan, nekem így elég pörgős a topic, ha pörgősebb lenne, talán nem is tudnám követni.
:lol: De persze azért jó, ha jönnek még újak! ;)

Lombikbaba!

Azt a szellőt én is el tudnám viselni, 32 fok most nagyon jól hangzik a mi 38 fokunkhoz képest...

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz, pont ezt gondolom, amit legutóbb írtál a zárt topikkal kapcsolatban.

Közben elhoztam az ellenanyagos papírom, minden ok, hála Istennek!
Annyira parázok a du. miatt, és nem tudom leállítani magam. Tudom, hogy gáz, de nem tudom irányítani :( Sokat voltam ébren éjjel, hányingerem van, már sírtam is... Az eszemmel próbálok bízni, mert nagyon ügyes a kicsi Babácskánk!!!, de valahogy rám tör a para. :(

De minden ok lesz!!!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang! Minden OK lesz! :roll:

A parádat megértem, néha rám is rám jön, főleg, hogy nem érzem a mozgását néha azt gondolom, hogy nincs is ott, felszívódott vagy nem tudom.... :? hülyeség tudom..... nekem sincsen semmilyen tünetem igazából és nem is volt, szóval ha nem mennék UH-ra meg nem nőne a mellem és a hasam nem is tűnne fel, hogy terhes vagyok. De erre a dokinő mindig azt mondja, hogy jobb lenne ha végig rókáznám az elejétől a szülésig, mert ő például ilyen volt a 3. gyerekével, míg az első kettővel teljesen tünetmentes :o

Szóval, ha visszajöttél, mindenképpen jelentkezzél, hogy hogy vagytok! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Lombikbaba, azért szerintem látszik, hogy ez két baba....szerintem egy kicsit nagyobb a hasad "mint ilyenkor szokás" 8)

Én is teszek fel képet, de csak jövő héten pénteken, mert akkor megyünk UH-ra meg 4D-re is, meg AFP-re, meg a genetikai vizsgálat 2.körére, szóval mindenre. Nagyon izgulok, mert néha tényleg olyan érzésem van, hogy nem is vagyok terhes, annyira békén hagy a kicsike :)

Zárt topic: Hát nem tudom, szerintem felesleges, mert nem írunk, teszünk fel olyan dolgokat/képeket magunkról amit gondolom egyébként sem tennénk meg. Gondolom ez inkább azoknak lenne gáz, akik nem akarják, hogy tudják a munkahelyén - még - vagy a rokonság - még - vagy nem tudom. De az örökkévalóságig úgy sem lehet majd titkolni. Én már most nem tudom 15 hetes vagyok, de már nagyon látszik, hogy nem egy vasárnapi ebéd domborodik :lol:

Szóval nekem igazából mindegy jó így is úgy is, szerintem azokat vegyük figyelembe, akik valamilyen okból zárt topicot szeretnének és ha ragaszkodnak hozzá, akkor legyen, ha nem , akkor nem.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Ízisz!

Ma én is itthon vagyok, de holnaptól meló :( most felmentést kaptam főzésből és menüt hozatunk egy kifőzdéből amíg ilyen nagyon meleg van. 700Ft-ból biztosan nem hozunk ki minden nap más kaját, ha még beleszámolom azt is, hogy mennyit kell vele "szenvedni" a konyhában. meg a mosogatás....szóval jobb ez így, ugyan ezt a pénzt elköltenénk szerintem a "rendes" kajára is.

Úgy hogy ma még pihi van :)

A meleg nálunk is elviselhetetlen főleg itt az Alföldön, szerintem itt a homokos talaj miatt sokkal melegebb van, előbb kimentünk a kocsival és árnyékban mutatott 35 fokot.... :shock: a szobában is 29 van....várom már a jövő hetet, ahogy láttam onnan jön az enyhülés péntektől....legalább amikor megyünk az UH-ra akkor nem lesz ilyen nagyon meleg :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Fairy! Az alvással nekem is vannak problémáim, annyira meleg van, hogy képtelen vagyok elaludni éjfél előtt, kettőkor biztosan pisilni kell, ötkor is----utána meg hatkor csörög az óra :evil: nem tudom kialudni magamat pedig nálunk még nincs is kisgyerek, mint nálatok....hát még az hiányozna most :lol: mármint nem úgy értem....nahh érted....De eltudom képzelni mennyire kész vagy. Nekünk nincsen még baba, viszont rengeteg állatunk van és ilyen melegben bizony van, hogy 2-3 óránként kell őket itatni, szóval szerintem van velük annyi gond, mint egy kisgyerekkel, ráadásul mára várjuk a kelést is, lassan már az ágyunkba is csirke kerül :lol: megyek is , megnézem hogy érzik magukat a tojások !!!!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Ime a kép. A fejem borzalmas....de nem aludtam két napja. Klímát elfogadok!!!! :wink: :wink: :wink:
Kép

Sok sikert a csirkékhez. Adhatsz nekem is egyet. :) Imádom őket!!

Karácsonykor mindenáron teacup piget akartam venni keresztlányomnak, de Péterem nem hagyta, pedig az nem egy disznó...és én annyira akarok egyet, de előbb kert kéne neki.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

:lol: Fejed nem gáz, csak egy kicsit kócos, de kinek nem! :lol: (persze csak a magam nevében beszélhetek :lol: ) Pocid viszont határozottan nagy és feltűnő, nem tudom elgondolni, hogy még bő póló alatt is hogy nem lehet észrevenni... ;)


Dana!

Én is volt, hogy hozattam a menüt amikor rosszul voltam, csak nekem nem jött be, mert túl zsíros és sós volt, gyerekek sem nagyon ették, aztán már nem akartam váltani, mert kezdtem jobban lenni, azóta újra főzök, nade nem viszem túlzásba, egészen egyszerű kajákat csinálok. Muszáj, mert mindkét gyerek eszik már rendesen és férjem is, ő húst hússal enne állandóan ha én nem fognám vissza néha. :D

Én nem titkolom már senki elől a várandósságomat, csak bizonyos rokonaim miatt szeretnék zárt topicot, akikkel nem vagyunk jóban és nem szeretném, ha bármit is tudnának a magánéletünkről, amit meg veletek szívesen megosztanék. Meg még egy csomó dolgot, amit azért nem teszek még, mert hátha így még nem tudják ki vagyok. Régebben már írtam ide a babanetre első babával és rokonoktól hallottam vissza dolgokat, kiderült olvassák én emg ezt nem szeretném. Nyilván meztelen képet meg ilyesmit nem tennék fel amőgy sem, meg kit is érdekel ilyesmi
:lol: , de annyi mindenről szokott szó esni (aranyér, szorulás, szex, szoptatás témában mell állapota majd, ha már emgszülettek a babók, szülés után gátseb stb.stb) amit veletek jó megbeszélni, hiszen egy cipőben járunk, de adott esetben azokkal a bizonyos emberekkel nem szeretnék megtárgyalni. Arról nem is beszélve, hogy a munkahelyem sem olyan, ahol ilyesmikről csevegünk a kollégákkal, fura lenne ha tudnának rólam ilyesmit, bár azt nem gondolom, hogy ők ilyen odalakat olvasnak, de sosem lehet tudni. ;) De enek ellenére nem gond, ha valaki nagyon ellenzi ezt a zárt topicot, ugyanúgy beszélek majd ezekről, csak magamról megtartom azokat a dolgokat, amikről esetleg felismerhetnek. ;)

Pitypang!

Ne aggódj, minden oké lesz!! ;) Alig várom, hogy gyere a hírekkel! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Jó reggelt!
Üdv a 26 fokból :lol: :lol: :lol:

Bdana
Magnézium általában nincs olyan mennyiségben a multivitaminokban, mint amennyi szükséges. Azt jó, ha külön szedi az ember. Kalciumot én külön nem szedek, inkább bőségesen fogyasztok sajtokat :lol: :wink:
Folsav+ vas meg külön...
Állatok :lol: :lol: :lol: Kiscsirke :lol: :lol: :lol: :lol:

Izisz
Folsavat a 12. hét után is érdemes szedni, mert a vérképzéshez is szükséges!!!

Zárt topik
Ha bármikor felveszünk új embert, akkor mi értelme van? Kukkoló rokon, ismerős regisztrálhat egy nick-kel és kész... Honnan tudhatja bárki, hogy ki van egy nick mögött?
Ha van egy összeszokott csapat, akkor úgy már van értelme a zártnak...

Tünde
Jól nézel ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez egyértelműen kisbabás pocak :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok Csajok, képzeljétek amit mesélni akartam, a pékségbe mentem ki és ott mondta az eladó hölgy, hogy amikor ő terhes volt még UH sem volt, nem hogy 4d, pedig nem olyan régenről beszélünk 1976-ról, azt mondta, hogy semmi mást nem csináltak a terhesgondozáson csak vizelet vérvétel meg súly és vérnyomás és vércukorszint mérés....annyit mesélt még, hogy magánrendelések akkor is voltak persze, de olyan pénzeket kértek az UH-ért hogy egy átlag ember nem tudta megfizetni vagy max egy alkalmat.... és persze a gyerek nemét sem tudták....

Huuuh ezen annyira elgondolkoztam, hogy mennyire rossz lehet akkor azért 9 hónapot kivárni, hogy egyáltalán meg van-e keze-lába, egészséges-e.....nem semmi. Jó persze tudom, hiába van most csúcstechnika attól még születhet beteg baba, amit nem vesznek észre, de azért szerintem ennek sokkal kisebb az esélye. :roll:

Szóval szerintem mi szerencsés korszakban vagyunk, mert igazából ha akarnánk minden nap az UH-n ülhetnénk :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Csajok, nézzétek milyen tuti berendezést találtam, összedobjuk? 8) 8) 8)

http://www.hasznaltultrahang.hu/hasznalt_mysono201

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hát kövezzetek meg, de engem sem nagyon izgat az uh.... Utoljára a 12. héten voltam és a 20 héten megyek legközelebb. Egyik gyerekkel sem csináltattunk 4D-t sem, én tudom, hogy minden rendben van nem izgulok. Ha meg már érzem majd a mozgását, akkor az lesz a tuti. ;)

Lombikbébi!

Igazad lehet, erre nem gondoltam, no meg talán az én részemről ettől talán nem tartok, mert talán ennyire nem elszántak ezek a rokonok. :D De rendben, látom inkább kivárnátok, abban is benne vagyok. ;) Akkor majd szülés után! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én még bírom, azért már jó lenne egy kis lehülés...

Izisz
Kórházi átalakítás engem nem nagyon érint. Vidéken azért nem jár hatalmas változásokkal.
Abba a kórházba járok, ahova egyébként is tartozom. :wink:
Az állapotom, a hármas terhesség mindenképpen ezt indokolná :wink:
Nekem minden UH, vérvétel a kórházban van.
Hogy hova kell menned UH-ra, abban a háziorvosod, a védőnő tud esetleg segíteni.

Névválasztás
Nálunk is komoly meccsek lesznek még. Hiába mutták meg magukat már a gyerekeim, azért próbálunk minden eshetőségre felkészülni! :wink:

Engem nem zavar, hogy nem zárt a topik. :oops: :wink:
Gondolom, hogy még csatlakoznak ajd hozzánk, akik kivárják a 18-20. heti eredményeket, amniocentesis eredményt, kinyaralják magukat, stb. Szeptember, októberre talán már összejön egy jó kis csapat és jó sokat fogunk írni is. Nem 5 nap alatt jön össze egy oldal :lol: :wink:

Tünde
Hogy sikerült a vizsga?
Jól nézel ki :lol: :lol: :lol: :lol:

Ircsi
Azért növekszik már az a pocak! :lol: :lol: :lol:

Bdana
Én szedem az Elevitet, magnéziumot, folsavat, vasat...
Kiscsirkék :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:32-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


A vizsga 4es lett. :)

Ma már 4x fürödtem. meghalok.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Minden rendben volt az uh-n!!! Annyira cuki a babám!!!:lol:
Köszönöm a drukkokat!

Tündi: ez már nagyon komoly pocak! :wink:
Vizsga?

Bdana: jót röhögtem a belinkelt uh-gépen! De hogy találtál rá??? :shock: :lol: :lol:

Zárt topik: teljesen azt gondolom, amit Izisz írt. Asszem,naív vagyok, eszembe se jutott, hogy vki kamunéven regisztrál. Tudok alkalmazkodni a nyílthoz is.

Lombikbaba: 26 fok??? Én is, én is!!!
Cuki az új vonalzód!

Vitaminok, gyógyszerek:
én 100 félét szedek :oops::
- magnézium (hébe-hóba, de naponta),
- vas (Neo Ferro Folgamma 1x1,
- Femibion 400 1x1,
- Folsav 2x1 (a trombózishajlam miatt javasolták),
- Merckformin napi fél szem (ááá, elfelejtettem megkérdezni, hogy ezzel most mi legyen,leépítsem-e, vagy menjen tovább... :twisted: jajjjjjjj, de feledékeny vagyok. de annyira örültem a Babának!),
- néha bekapok egy 500-as C vitamint (ha pl. a villamoson botrányosan köhögtek mellettem),
- Fraxiparine injekció 0,4 ml 1x1
- és mától az utroból napi 3x1 helyett 2x1.
- sok zöldség és gyümölcs

Panndi: nálatok mi volt? Hova jársz uh-ra?

AFP-re köv. csütörtökön megyek, lesz teljes vérkép is, úgyhogy elvileg éhgyomri lesz, de... lehet csalni, pár falatot (nem cukrosat) be lehet kapni néhány órával a vv. előtt. :lol: Élni fogok a lehetőséggel. 8)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Most vettem észre, hogy írtál, Tündi, grat. a vizsgához! Van még?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang
Akkor egy kicsit megnyugodtál :wink:


Tünde
Gratulálok a vizsgához!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tündi, ez már nagyon szép pocak :)

Én az előző uh előtt izgultam nagyon, akkor féltem, hogy nehogy valami baj legyen, most érdekes, hogy nincs bennem félelem, pedig holnap lesz ugye a 12. heti, redőmérés és társai... Néha rámjön a para, hogy túl magabiztos vagyok, de valahogy mégis érzem, hogy nem lesz baj. De azért várom nagyon, hogy lássam, hogy mennyit nőtt, meg a múltkor nagyon meghatódtam, hogy láttam, hogy mozog :)

Zárt topic: én mellette vagyok, én úgy érzem, hogy magamról szívesen leírok egy csomó mindent, de a férjemről és a családomról nem dönthetek. Pl olyan hülyén jönne ki, ha valamit írnék a férjemről, és mondjuk nem is tudnánk róla, de egy kollégája/kolléganője olvasná és pletykálnák, hogy képzeld, ez vagy az... Szóval inkább ezért pártolom. Meg tényleg később jöhetnek elő olyan kényes témák, amiket szívesebben beszélnék meg csak veletek. De az sem baj, ha nyílt marad, csak akkor nálam legalábbis kicsit más, amit leírok. Egyébként zárt csoportra a facebookot javaslom, az egyik legjobban használható csoport oldalt lehet ott létrehozni. De persze itt is lehet maradni, csak egy ötlet, mert nekem bejött.

Izguljatok értünk holnap, délután megyünk a dokihoz :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!

Viki
Drukkolok! Várjuk a beszámolót! :lol: :wink:
Zárt topikot itt is lehet csinálni. Én pl. nem vagyok a facebookon, semmilyen közösségi oldalon :?

(Sokszor nem értem az embereket... fórumozni kezdenek egy nyílt fórumon, ami teljesen önkéntes, aztán átvonulnak zárt topikba, hogy bizonyos dolgokat ne mindenki olvasson róluk... közben meg a közösségi oldalakon minden megtudható róluk :oops: :cry: :? )

Bdana
Szerintem, teljesen mindegy, hogy milyen vitamint szedsz. Általában egyikben sincs annyi magnézium, vas, ami maradéktalanul fedezné a szükségletet.
Kiscsirkék aranyosak lehetnek! :lol: :lol: :lol:
A legkisebb hugom 86-ban született, még akkor is csak akkor csináltak UH-t, ha valami gond felmerült. Mi meg szinte hetente járunk... :wink:

Tünde
Gratulálok a vizsgához!

Pitypang
Gratulálok a cuki babához! :lol: :lol: :lol:


Ezt a pocakot titkolni tudod? :roll: :roll: :roll: :roll:

Izisz
Rokonok honnan tudják, hogy írsz a babanetre? Nálunk ez családi körben nem téma, nem szoktunk erről beszélgetni... vagy ennyire nyomoznak utánad????
Munkahelyen is honnan tudják?
Ha ennyire nyomoznak utánad? akkor tényleg nem lesz akadály a zárt topik... :?

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Sziasztok!

Éva!

Ez a kórházi dolog úgy kezdődött, hogy jött hozzánk teljesen váratlanul a védőnő és mondta, hogy nem tudja hova kell mennem. Én nem is foglalkoztam ezekkel, azt sem tudtam, hogy átalakítás lesz. Szóval ők még inkább nem tudják, én legalább utána tudtam nézni, de ha a kórházban is bizonytalanok...védőnő megígérte, hogy telefonál, ha tud már valami biztosat, de még nem tette, ezek szerint még mindig nem tudni...

Tündi!

Gratula a vizsgához!

Pitypang!

Örülök, hogy minden oké volt, mi megmondtuk, hogy ne izgulj! ;)

HA nekem ennyi mindent kellene szednem nagy bajban lennék, még a vasat is néha elfelejtem.

Rebelen!

Én is vagyok egy közösségi oldalon, szóval a magam nevében tudok nyilatkozni csak, ott úgy van, hogy én pl. mindent letiltok, se képet semmit nem láthat senki csak akit én ismerősnek jelölök, azt meg ugye én választom meg. Amúgy én nagyon szeretem, mert CSAK ott tudom tartani egyes ismerőseimmel barátaimmal a kapcsolatot, 2 gyerek mellett elkerülvén a szülővárosomból, ráadásul ahova egyetemre jártam, attól is messze vagyok, ott is sok barátot szereztem, szóval ez az egyetlen mód. Gondolom többen is így vannak ezzel kisgyerekesek, örülök, ha megvan a háztartás bevásárlás, gyerekekkel programok, anyósék anyukámék, és nagy néha még a helyi barátokra (szinte kizárólag kisgyerekesek ők is, mert akkor a gyerekek is elvannak) jut idő, aztán ennyi. Egyszóval én örülük, hogy vannak ilyen oldalak, láthatok róluk képet, gyerekeikről, családjukról, beszélhetünk, levelezhetünk. Nálam ennyiben ki is merül az oldal használata, tudom vannak akik másra is használják, hát nekem időm sem lenne rá.

NEhogy azt hidd, hogy üldözési mániás vagyok :lol: , a kollégákat csak úgy megemlítettem, nem hinném, hogy utánam nyomoznának :lol: a rokonok meg igen megtaláltak, pedig nem beszéltem nekik arról, hogy babanetezek. Talán azért mert nekik is vannak kisgyerekeik, lehet ők is fórumoznak, és kíváncsiak voltak. Nekem meg fent volt képem, mint Lombikbébinek, írtam mindent őszintén, aztán meg hallgathattam vissza. Meglepődtem, de azóta inkább nem adom ki magam.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ízisz! Lehet, hogy a harmadik babánál már én is könnyebben veszem és nem akarok majd minden nap - kis túlzással - az UH gépen lógni, csak most még minden olyan új....

Pitypang! Hála a Jóistennek! Örülök, hogy minden ok, remélem is hogy a Jézuska meghozza Neked is az ajándékot néhány k@kis pelanka formájában.... :P :P

Tündi! Gratulálok a vizsgádhoz! A meleggel nekem is nagy a bajom, olyan hulla fáradt és álmos vagyok, hogy nem is tudom elmondani....hajnal kettőkor még fennt voltam és 5.30-kor meg csörgött az a rohadt óra....egyszerűen nem bírok aludni ebben a rohadt melegben, hiába vagyok hulla :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Rebelen! Hát igen, igazából nagyon szerencsésnek mondjatjuk magunkat....gondold el, hogy kilenc hónapig csak izgulnánk, hogy egyáltalán oké-e minden... :shock:

A vitamonikra vissztérve, nekem annyit mondott a doktornő, hogy a gyerek az úgy is "akaratos" már most és elveszi ami neki kell a szervezetből és ezek aterhes vitaminok inkább csak felfújnak mindkettőnket. Nem tudom.... de mivel ártani csak nem árt, ezért inkább szedem, mint nem szedem...bár most megint az jutott esezmbe, amikor pl én születtem még édesanyámnak semmilyen vitaminja nem volt se ultrahang és mégis itt vagyok és még rajtam kívűl több millióan születtek meg így. :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dreibabys! Annyira kíváncsi lennék a pocidra.... azért csak három lurkó van odabennt, lombikbaba pocija is olyan szép már....annyira csodálatos dolog az élet. Életemben nem gondoltam, hogy azt fogom mondani imádok nőnek lenni, mert ennél szebb dolog nem létezik, mint új életet hordani és adni, persze ehhez kellett Apa is :D De akkor is az élet egy csoda, hogy két picinyke sejtből lesz egy vagy kettő vagy három--- :lol: új élet.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Rebelen, hát nyilván vannak olyan emberek, akik a közösségi oldalakon megosztanak, de az, hogy mondjuk a facebookon belinkelek egy jó zenét, vagy kiteszek a nyaralásról egy képet, attól még azt nem írom ki, hogy mi van a gátsebemmel, vagy hogy aranyerem van, vagy hogy a férjem segített éjszaka, vagy hogy milyen rosszul esett, hogy nem segített, stb. Azért a kettő egészen más. Nekem is teljesen le van tiltva az adatlapom, csak ismerősök láthatnak rólam mindent.

Én amúgy nem attól tartok, hogy valaki nyomoz utánam és megkeres itt, hanem hogy valaki, aki mondjuk ismer minket, de nem ír, csak olvas, az pont beazonosít és pletykák indulnak. Mi mindketten a férjemmel egy nagyobb munkahelyen dolgozunk 100+ fős kollégákkal, simán ránk lehet ismerni, nekem nem kell a csámcsogás :) De mondom, engem nem zavar a nyílt, de más jellegű információkat osztok megy egy nyílt és egy zárt helyen. :)

Délután uh, izgalom :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Bdana
Egy hete tettem fel képet :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:33-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Sziasztok!

De jók a pocakfotók! :-D Én mostanság fizikailag képtelen vagyok normális fényképet csinálni magamról, de azért kísérletezgetek még. :lol:

Pitypang
Örülök, hogy minden rendben! :D

Tündi
Mit lett volna, ha rendesen tudsz tanulni?! :wink: Ügyi vagy! Gratula!

Zárt topic
Nekem is mindegy! Nem fogok se többet, sem kevesebbet mondani magamról...úgy gondolom. :lol: De, ha többen úgy gondoljátok, hogy nektek így jobb, én benne vagyok! :)

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Köösségi portálok
Én is ellene vagyok. A barátaimmal, azokkal az emberekkel, akik igazán érdekelnek, még különböző földrészeken is tudom tartani a kapcsolatot nélkülük... Volt egyetemi csoporttársakkal levelezőlistánk van pl. :wink:

Bdana
Nekem a pocim nem másabb most, mint mikor Chloet vártam...pedig akkor csak egy baba volt benne, és nem is volt jelentősen nagyobb a koránál! (olyan +/- 2-3 nap eltérés volt)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Meglett a csütörtöki vizsgám is.
És anyám volt itt, elmondtam kisöcsit (már tudta tesómtól....) és még csak nem is gratulált.

Na mindegy, amúgy is hosszú volt a nap. Holnap reggel meg irány BCs. Csak egy 3 órás vonatozás vár ránk.

Amúgy legyen majd zárt...mert sokkal jobb szerintem. A Rózis topic tán a 35. hét körül lett az. Aki addig nem jön, nem utána fog.

Viki mizu???? Fiú vagy lány? Minden ok?????

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi, köszi kérdésed :) Most értem haza! Az uh-n minden rendben volt! Először azt mondta, hogy nem lát kukit, ott van a lába között a köldökzsinór, úgyhogy nem tudja, bármi lehet. Aztán méricskélte tovább a többi méricskélni valót, és a gyerek meg mozgott és az uh végén megint megnézte és azt mondta, hogy szerinte van kukija, de nem tudja biztosra mondani, majd következőre már tuti lesz.

Kicsit elkámpicsorodtam, mert valahogy lányba éltem bele magam. Pedig először fiút akartam jobban. No mindegy, most még nem trenírozom magam a fiúra, majd ha kiderül véglegesen! Kicsit örültem volna, ha megtudom ma a nemét, mert titkon megengedtem magamnak, hogy vegyek neki egy kisruhát. Így viszont nem akartam. Majd következőre :)

15. héten megyek cukor terhelésre. 16. héten meg afp és uh újra.

NEM TUDOM KI KÉRDEZTE A MÚLTKOR, DE MEGKÉRDEZTEM, AZ AFP-HEZ NEM KELL ÉHGYOMOR :) Nekem a doki veszi majd le a rendelőben, amikor megyek uh-ra.

Ja, és a doki még mindig szerelem, úgy örülök, hogy megtaláltam :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, úgy örülök a híreidnek!!!!! :) :) :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Köszi Pitypang :)

Tündi, van valami oka, hogy ilyen rossz a viszony a családoddal?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!

Irány a babaruha üzlet és vegyél egy unisex kis ruhácskát!!! ;) Én első babámat csak születéskor tudtam meg, de természetesen bevásároltunk előtte és nagyon szép kis fehér, sárga stb ruhák vannak. ;) Jó is volt ez így, mert a lányomnál már nem kellett újra bevásárolni, bár azért egy két rózsaszín rucit kapott ő is. ;) Aztán ha később kiderül veszel lányosat vagy fiúsat.

Nődoki veszi le a vért??? :shock: NA ilyet sem hallottam még! :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap végül elmaradt az UH, doki ment szülésre, de ma bepótoltuk :)

Baba tökéletes, már nagyon nagy, és KISFIÚ :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Örülök az UH híreknek, látom mindenhol oké minden, ezt szeretjük :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Izisz, igen, ő, és az összes vizsgálatot úgy csinálják, hogy ha éhgyomorra kell, akkor menni kell a kórházba, amikor ő bent van és ott leveszi éhgyomorra. Ami nem kell éhgyomorra, akkor ha amúgy is mész, leveszi a rendelőben. Én is furcsálltam először, de igazából állati jó, mert soha sehol nem kell várni (jó, a kórházban ha épp sürgős műtét van, akkor nyilván, de mielőtt elmegy, akkor szól a nővéreknek és leveszik ők helyette). Meg jó találkozni egy ismerőssel, akkor is feltehetem a kérdéseimet, meg így legalább többször találkozunk a szülésig. Szóval amilyen fura, annyira jó.
Fogok venni, csak elsőre valami nagyon jellemzőt terveztem, de szerintem kb két nap és meggyőzöm magam :) Egyébként ahogy most nézzük a fotókat, tényleg ott egy pöcsös kép. Úgyhogy barátkozom :)

Panndi, gratula a kisfiúhoz és örülök, hogy minden rendben volt :) Én mindig ettől rettegek, hogy a dokinak el kell mennie szülni és nem lesz ott, mert én úgy ki vagyok hegyezve aggodalommal már ezekre az időpontokra. :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Sajnálom, hogy anyukád így reagált. Rossz a viszonyotok?
Kitartást a vonatozáshoz! Legalább légkondicionált a vonat?

Viki
Jó lesz a kisfiú is! :lol:
Vagányok, belevalók, rosszcsontok :lol: :wink:
A rózsaszín habos-babos kisruhák ugyan kimaradnak, de csak ennyi... :wink:


http://www.oocities.org/wellesley/1345/fiu.htm
http://www.oocities.org/wellesley/1345/lany.htm

Panndi
Kisfiú :lol: :lol: :lol:

(eddig úgy tűnik, hogy a kisfiúk vannak többségben a topikban :wink: )

Ma az utolsó munkanapom a szabadság előtt. Jó is, mert kezd kissé káosz lenni a kórházban. Az elektromos rendszer nem bírja a terhelést...

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Hja :D anyám nem normális. Maradjunk ennyiben. Mások vagyunk,ha szebben akarok fogalmazni. Régebben pedig (amikor 13-15voltam) totál jóban voltunk. Mostmát nem is beszélünk. Amikor Rózi született egy ideig többet jött, de ennyi volt...

Viki: Sajnálom, hogy még nem látni tutira. :(
Én visszaszereztem a téli babaruháinkat, bár nem mindet, de még a babakocsi zsákot is. Pulcsija már lesz elég. Naciból is van vagy 4. Több jelenleg úgyse fér be a szobába.

Úgy néz ki, hogy több lesz a kisfiú mint a kislány decemberben. :)

Na megyek, mert lassan hívnom kell a taxit. :( Szegény Rózát nincs szívem felkelteni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Szia!

Viki
Gratula a kisfiúhoz! :D Mennyi kis srác fog születni! :lol: Remélem, jövő szerdán nekem is kiderül, hogy mi lesz! Fiúk kislányt rendeltek! :lol:

Tündi
Anyukád... :( ...nem semmi még mindig!
Nálunk is ez volt kb. bár egy kevésbé lelkes gratulálunkot azért kinyögtek. Ez volt kb. az 5. héten. Most a 17-18. héten, már azért kezd lelkesedni. :)

Én is nézegetem már a ruhákat, asszem lassan elkezdem a vásárlást...de ezért lenne jó tudni, hogy fiú v. lány. Fiús ill. unisex dolgaink vannak, most inkább csajosakat néztem. :lol:

István mondta is, hogy annyira beleéltük magunkat a lányba, hogy ezek után tuti fiú lesz. :lol:

Zsófi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Panndi, Viki
Gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!


Másik böngészőn nem tudok írni :evil: :evil:


Viki,Pitypang!Örülök,hogy minden oké!!!!


Viki!Majd a következő uh már biztos lesz kuki vagy nem kuki :wink:

Panndi!Gratulálok a kisfiúhoz!!!!De jó 2 fiú és 2 lány :wink: :wink:


Tündi!Sajnálom,hogy anyukád ennyire nem érdekli az unokája!De tojd is le és legyél nagyon boldog,hogy lesz még egy babád pláne vegyes páros :lol: Dávid nekem is tetszik de aznapra vagyok ki írva :lol: Csini pocid van!!!

Lombikbaba!Boldog születésnapot a Nagylánynak!!!Képeket meglestem a blogon ha nem baj :oops: :oops:


Közöségioldalak:Én fent vagyok és szeretem mert tényleg tudom tartani a kapcsolatot a régi ismerőseimmel.Van olyan akit közel 11év után most "találtam"meg :D

Zárt topik:Nekem mindegy!Én ott is úgyan úgy fogok írni magamról és a gyerekkkeről!


Ma voltam dokinál nemét nem tudtam meg(bár nem is kérdeztem)minden oké vele már 10cm a fejétől a popsijáig!Járt keze lába és most már egyre többször érzem :lol: 8) 4hét múlva kell menni(szülinapom elött szeretnék hát ha ezt kapom tőle meg mutatja mi van a lába között)

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata, hát miért nem kérdeztél rá?? :)
Simán láthatta már. Vagy mindegy, hogy mi lesz???

Na mennem kell.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: