Új privát üzeneted érkezett!

Panndi, pont ezért írtam le félve...Igen, nem könnyű döntés, sőt, nem is a levegőbe beszéltem .Vannak rendellenességek, melyek összeegyeztethetetlenek az élettel, ilyenkor szerintem nincs is választásunk nagyon. És megint más, ha tudna élni, csak másképp... Csak azért írtam erről, hogy ne gondoljátok, hogy felelőtlenségből nem mentem mondjuk kombinált tesztre. De tényleg ne menjunk bele, hála a jó égnek, hogy mindenkivel minden rendben! És őszintén sajnálom, ami veled történt, ha nem is ugyanazt, de átéltem hasonlót 1 éve...
De most kárpótolva leszünk biztosan:)
csutiko
Budapest
 
 


Sziasztok!
üdv, csutiko
dike, remélem jobban vagy
Rég nem írtam, de most végre van miről:) Ma voltam genetikai uh-n és minden rendben volt, AFP rendben. Most anyukám kísért el és nagyon boldog volt, hogy ő is láthatta végre a picit. Na, az első dolog, amit megmutatott magából az a kuki volt, úgyhogy a doki rögtön mondta is, hogy tudjuk-e már, hogy fiú. Hát a látvány elég egyértelmű volt. Eddig azért 100%-osan nem mertem beleélni magam, de ez elég komoly bizonyíték volt.
Egyébként a Bajcsyban voltam és háát elég nagy felfordulás volt, még uh-n nem voltam ott, úgyhogy mire megtaláltam... mindenki össze vissza irányított és sehol nem volt kiírva semmi. Na mindegy, csak most bepillantást nyerhettem a nagy magyar valóságba...
20140503222551
 
 


tinus! gratulálok a kukishoz!!!!! nevek vannak?

köszi csajok kicsit jobban vagyok!

írjatok! nem vettetek még semmi cuccot a babynek?

KépKép
dike
 
 

 
 

dike, már tudtuk, hogy fiú, csak jó volt a megerősítés:)
ja, hétvégén voltunk a baby outletben, vettünk hordozót meg sok sok apróságot:))
20140503222551
 
 


tegyél fel képet róla muti!:)

KépKép
dike
 
 


:D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófi:-) 2011.03.13 08:52-kor.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! szép kis termék család van már nektek!:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Jó lett az amnio eredménye, minden okés, 46xx, azaz mostmár 100%, hogy kiscsaj :) :D .
Csibe mi volt tegnap? Én is Papp Csaba docensnél voltam, néztelek de nem láttalak, gondolom Ti hamarabb végeztetek, bár csak a fényképedre hagyatkozva próbáltalak megtalálni a sok ember között...Őrület mi volt megint...

Zsófi jó kis pakk :wink: . Gondolom a rucikra nincs sok gondotok, Dorináról örökölheti a ruhákat a kis Virág.

Miután minden rendben van a babával, tegnap jól bevásároltam neki, egy halom szebbnél szebb kisruhát vettem. A kiságyunk is megvan, bár nálunk sem nagyon szerette egyik gyerkőc sem a rácsoságyat.

Tinus gratula a pasihoz!!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap az ultrahang...ééééss....a doki szerint 99 % h kislány:) Fantasztikus élmény volt. Megnéztem a babát...Istenem, egy kis királylány:) Apja teljesen kész van:D Integetett:)) (persze egyből mondja, h neki integet:))
Jó volt nagyon, egyből tripla sorozatot kértem, hogy majd a nagyszülőknek is legyenek képek. Voltam az én dokimnál is, megjött a többi vérvételi eredmény is (hepa, vércsopi, ellenanyag stb..) azt mondta minden ok, majd 4 hét múlva "randevú":)
Este felhívtuk tesómat, (persze előtte küldtünk neki képeket mintának) felkértük, h legyen a keresztanya, na, neki is több se kellett, majd kiugrott a bőréből:) Na ezek a szép pillanatok, soha többet nem húzom fel magam. Anyukám idejében sem volt ilyen-olyan tesztelgetés erre meg arra, mégis itt vagyunk. Jó persze, a megnyugtatás reményében megcsináljuk....de bizony okozhat kellemetlen napokat az embernek.

Csutiko, örülök, hogy tollat ragadsz, és hogy köztünk vagy, kérlek, maradj is velünk. Én sem tudok mindig jönni, de azért jó, hogy itt vagyunk egymásnak. A te szavaid és aggódásod különösképpen jól esett, ezért kérlek, hogy maradj velünk. Olvastam a történeted, bízom benne, hogy mindenkivel minden rendben lesz.

Dike, én nem merek semmit sem venni, majd csak április vége május környéke, amikor is muszáj lesz megrendelnem a kiságyat és a babakocsit. Mert azoknak 6 hét kell. Illetve a kocsinak 3, asszem. De addig nem tervezem. Addig melózok, és majd miután elköszönök a munkahelyemtől, akkor vetem bele magam a nagy shoppingba. (Persze visszük apa kártyáját magunkkal:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára milli80 2011.02.04 20:17-kor.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Sziasztok!

Kisbarack!
Gratulálok! Örülök, hogy minden oké!!!
Ahogy mondod (írod), bár azért kell 1-2 új is :wink:

Milli!
Gyönyörűséges! :D
Nektek is Gratulálok!

És képzeljétek mégiscsak megvesszük a babakocsit...
Egyenlőre katalógusképet mutatok, aztán majd élőben is ha meglesz :wink: 2010-es kifutó modell kiwi színű és Peg Perego Pliko P3. Élőben sokkal szebb a színe.Kép babakocsi Kép pelenkázótáska

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nézegettem a Quinny kocsikat is de nekem olyan ufósnak tűnnek, pedig szuper kis járgányok, de azért jobban tetszenek a klasszikusabb fajták. Pl. a Peg Perego GT3 sem tetszik, akkor már inkább Skate...de ez lesz, Apának is ez tetszik és Dorkának is :wink:
És nem utolsó sorban már ismerem a P3 kocsikat...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok !

Kisbarack : Nagyon örülök,hogy minden rendben ! Gondoltam rád tegnap.

Milli : Gratulálok a kis csajhoz ! Már most nagyon fotogén :)
csillag75
Abony
 
 


Milli gyönyörűűűű!!!! Már most látszanak a csajos vonások, olyan kis "finom" :wink: . Nagyon jók a képek, nekem soha nem tudtak/tudnak ilyen jó 4d-s képeket készíteni, mert mellső fali a lepényem és takarja a babát, így ilyen szép képeim soha nem lesznek sajna. Nagy élmény látni ilyen részletesen a Pocaklakót. Ja, és gratula a kislányhoz. A nevét tudjátok már?

Zsófi köszi!!!
Tyűűű de szép!! Marcival nekünk is p3 kocsink volt, én is szerettem. A quinny kocsik nagyobbak és nehezebbek szerintem a p3-nál, de lehet, hogy én csak azokat a tipusokat ismerem és vannak kisebbek is.

Csillag aranyos vagy, nagyon köszi! Te mikor mész az eredményért? Még nem is írtad, milyen volt a vizsgálat?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack : Nekem február 10.-én kell mennem az eredményért,így még pár napot izgulhatok. Úgy történt minden a vizsgálaton ahogyan Te leírtad. Sokat voltunk de elég gyorsan haladt és tényleg néhány perc volt az egész.Nem fájt csak kicsit kellemetlen érzés volt. Otthon pihentem 2 napot és hála istennek semmi probléma nem volt.Azért nagyon sokat segített az,hogy elmondtad mire készüljek.Ezt még egyszer köszönöm ! Gratulálok a kis csajhoz !!! Nálunk nagyon úgy néz ki,hogy kis pasi lesz :)

Csajok : Ti hol voltatok 4 D-n ? Ugyan én nem Pesti vagyok de oda szeretnék menni. Már olyan sok helyet találtam itt a neten és nem tudom melyik lenne a jó ahol részletesen megnézik a manócskát.
csillag75
Abony
 
 


kisbarack! de örülök h minden rendben jupppppppppppppi!!!!kis ruhákról,szerzeményekről nem dobsz képet?

milli! istenem de édes a kicsi királylányotok!!!!!!és tényleg h integet!!!:)

zsófi! tetszik szuper a járgány:))

csillag! én ajánlom a 4d genesist én ott voltam pedig tőlünk is 100km. mindent alaposan megnéz, ha nem sok minden látszik a babából tornáztat, ehetsz édességet ott van minden féle, és végtelenül kedves nő.

KépKép
dike
 
 


Milli gratula a leánykához!

Zsófi tök jó a kocsi (a színe is) :)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok,

Régen voltam erre, bocsánat, írok magunkról egy kis összefoglalót. Ugye a 12. heti kombináltról asszem írtam, hogy rendben volt, bár a Down-kór kockázat 1:1042, de azt mondták az én koromban (35) ez nem olyan rossz, pláne, hogy az UH-n mindent rendben találtak - Hajdu Krisztina szerint tökéletes baba! 8) A 15. héten elkezdtem keményedni, de a doki mindent rendben talált, és mivel furdalt minket a kiváncsiság, elmentünk 4D-re. Gyönyörű képek születtek, többek között ez a vigyori:

Kép

Aztán a 16. héten voltam AFP-n, az eredmény: 1.47 MoM

Tegnap volt a 18. heti genetikai UH, minden rendben van, minden porcikája korának megfelelő, minden mérete jó, egészséges KISLÁNY! Súlybecslés: 232 g.
Ép koponya konfiguráció. Arckoponya: látható eltérés nélkül. Gerincoszlop követhető, csigolyák zártnak, megtartottnak látszanak. Szív 4 üregű, billentyűk ábrázolódnak.
Magzatvíz mennyisége átlagos.

NB: 4.8 mm (orrcsont)
BPD: 44.1 mm (fejátmérő)
HC: 155.7 mm (fejkörfogat)
AC: 123.7 mm (haskörfogat)
FL: 27.6 mm (combcsonthossz)

A biometriai adatok alapján a grav.s. 18 hét + 2 nap-nak felel meg.
A méhlepény már nem lóg rá a méhszájra (eddig ez volt a gond), bár továbbra is közel van (1.5 cm)

Szóval nincs okom panaszra, mindenkinek hasonló, problémamentes várandósságot kívánok!

Tamara lesz a baba neve.

(És még nem híztam - az elején leadott 3 kilóból 2 jött vissza)

Pocakkép - 12. és 18. hét:

Kép

Kép Kép
kriszti0921
 
 


sziasztok!

kisbarack!
gratula a jó eredményhez.
biztos,h elkerültük egymást,m fél10kor jöttem el,de amikor te érkezhettél,
akkor én már az uhunál várhattam...


milli!
gratula a kislányhoz!!!

kriszti!
nagyon édes a te kislányod is és gyere most már többet,ha tudsz...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok !

Elnézést a zavarásért. Hátha valakit érdekel.

Eladnám a babakocsit. Kék színű unios szabványú autós üléssel együtt eladó 20.000,.-Ft. Jó állapotban lévő. kétírányból tolható. bolygós nagy kerekek. nagy kosár. lapra csukható. Háttámla 3 fokozatba dönthető teljesen fekvősbe is.
Pohártartó is van hozzá. lábtartó állítható.

Amennyiben érdekel valakit, írjon privit vagy a Cyntia2007@freemail.hu e-mail címre írjon.

Budapesten , Zuglóban lakom.

Boldog babavárás kívánok mindenkinek. Kép
cyntia2009
 
 


Sziasztok!

Dike
Akkor ugyanakkorra vagyunk kiírva! Én is június 21-re várom a törpémet. :D

Csutiko
Üdv közöttünk! :D

Lányok!
Mindenkinek gratulálok a kispasikhoz és a kiscsajokhoz! :D

Mi jól vagyunk, bár még mindig keményedik néha a méhem (főleg hajnalban). Igen aktív és mozgékony a Pici. :D Naponta többször jelentkezik, általában akkor, amikor én pihennék. :wink: Nálunk a vásárlás nem fog sokáig tartani, mert szinte minden meg van már. Kiságy, babakocsik, kád... Bercimtől maradt. Rengeteg ruhát kaptunk és fogunk még kapni, mert a családban több pici is van. Amit vettem: mózeskosár (ez nem a hagyományos, hanem egy kicsire csukható - amolyan "kemping" változat), babatornáztató, mellszívó, cumisüveg melegítő, szopispárna. Ez utóbbit már most nagyon szeretem. :) De ezeket sem egyszerre, hanem még a nyár folyamán. Majd alkalomadtán rakok fel képeket róluk. Én egyébként rengeteget hordtam Bercimet kenguruban, így abból is beszereztem már több félét. Illetve még készülök egy bébierszényt varrni. Az anyag már meg van hozzá, csak idő nem volt még rá.
A múlt hét végétől kezdve én is benne voltam egy kiadós náthában. (Szerencsére tényleg csak nátha volt.) Szombaton volt a csúcspontja. Egész nap folyt az orrom, de olyan szinten, hogy egyik papírzsepit a másik után használtam. Nem is tudom, hogy hány 100 darab ment el aznap... De szerencsére most már jobban vagyok, csak az orrom alatt látszik még a "használat". :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


én még mindig nagyon szenvedek!:((( köhögés ezerrel:(

nammado! szuper:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam dokinál (izgi volt, mert a lányokkal egyedül mentem, volt UH, meg is vizsgált a dokim, de a lányok végig ügyesek voltak :) ), minden rendben, doki szerint "erősen kisfiú" :wink:

Méhszáj C2000, lepény a mellső falon, BPD 46 mm,más adatra nem emlékszem :)

Hoztam egy fotót is a hasamról, alakul :)

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


dike, jobulást!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi. örülök h minden rendben van. de szép pocid van:)))))))

köszi.

KépKép
dike
 
 


Köszi :)

Jobban vagy?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


az éjszakám:! hát kb hajnal 4ig forgolódtam félóránként fent voltam, köhögtem egész végig!!!!!!!!!!!!!!!! majd után elaludtam fél 10ig viszonylag jól.de tegnapi is így volt éjfél után jön rám a köhögőroham!
voltam ma bababoltba vasárnapra ajándékot venni. vettemm egy rugit,meg egy popsitörlőkendőt,meg viszek majd még csokit. te atya világ milyen árak vannak, na de most jól megjegyeztem h a badik 1100ft körül a legtöbb, a rugik 2600-5000ig! a scamp is 1100 volt a vaterán meg 750. csak a kurva postaköltség ne lenne olyan drága.
ma is visszaküldtem ez egyik csajnak az egyik kismama nadrágot,meg egy felsőt amit küldött,mert kicseréli másikra a postán 1500ft.ot fizettem,hihetetlen!
ja azért vettem magunknak is valamit, egy felhúzható aranyos plüss vmit:), mától minden nap meghallgattatom vele!

és a jó hír ráálltam ma reggel a mérlegre, és ugyan úgy 64 vok, nem híztam semmit:)) zsííííííííííííír! de csak mert beteg vok, és nem tok enni.....:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Hát ezt nem hiszem el! Írtam egy elég hosszút, erre elszállt... :evil: :evil: :evil:

Akkor újra (rövidebben):
Dorina bárányhimlős lett 2 napja :evil: annyira nincs szarul, de fényevő lett :shock: amúgy sem volt egy nagyevő gyerek, de most... :? azért inni iszik szerencsére...

Dike!
Továbbra is jobbulást Neked! Azért remélem alakulsz! Biztos cuki dolgokat vettél! :wink:

Panndi!
Szép a pocifotó! :D Tényleg alakul! :wink:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


saját dokim nem volt, de a helyettes alapos volt,mindenemet meghallgatta,megnézte. algopirint írt fel meg köhögés csillapítot,most nem jut eszembe a neve, de a saját dokim asszisztense jól ismerjük,mondta h ő azt se szedné be. végül is mindegy is mert nem volt a gyógyszertárba. de vettem homeopátiás szirupot köhögésre. mit ad isten hazaérek, fáj a hasam, hasmenés durrrr, rá 5 percre beveszem a szirupot, az ilyet kiskoromba se tudtam meginni,gyors ráhúzom a teát, de a második kanál visszajött és végül a mosogatóba rengeteget hánytam.faszaaa ez is! semmit nem tudok megenni, és már a teától is hányingerem van!:((((

KépKép
dike
 
 


Dike :cry: szegénykém, mi a nyavaját nyeltél be :? Mielőbbi jobbulást neked és egy jó éjszakát!

Panndi szép poci. Hihetetlen csini vagy, ilyen vékony még terhesség előtt sem voltam :roll: .

Dorinának is mennek a gyógypuszik. Nagyon pöttyös?

Nammado te legalább már kikecmeregtél a betegségből?

Csibe, mit mondtak az ultrahang után a genetikai tanácsadóban? Írjál!!

Kriszti jócskán látszik a növekedési tendencia a két kép alapján. Kis vigyori Tamara nagyon cuki. :)

Csillag drukkolok! Már csak 6 nap :idea: . Én már elég sok 4D-s rendelőt megjártam a gyerekekkel, legutóbb a 4D Genesis- ben voltunk, ez egy icipici rendelő Budán a II.kerületben, nagyon barátságos és alapos a hölgy aki vizsgál. Engem több 45 percig ultrahangozott, mindent elmagyarárott, lehetett kérdezni....szóval nagyon pozitív a tapasztalatom. Hétvégén is dolgoznak.

Ha lesz időm, teszek fel fotókat hogy miket vettem már Julinak.

Szép hétvégét, jön a tavasz :D , remélem marad is.

Holnap cirkuszba megyünk a gyerekekkel.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Kisbarack
Úgy tűnik most már sikerült kivergődni belőle. :)
Jó szórakozást holnapra! Mi ma voltunk Manóval az állatkertben. Nagyon élveztük, és jól elfáradtunk. :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Nammado most látom csak, hogy majdnem egyidősek a fiaink , nektek is közeleg az 5. szülinap. :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


...sőt nem is majdnem egyidősek, hanem konkrétan egyidősek. :D :)
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Dike!
Gondolom a Stodal szirup volt...
Írtam a múltkor, hogy én is szoktam hányni mostanában...de én már a sima almalétől is (azért nagyon durva). Félidősen vagy amikor megmozdul a baba, a kismamák már általában nem hánynak...
Ezek szerint mi kivételek vagyunk. Ráadásul Dorina a múltkor végignézte :shock: Hiába mondtam neki, hogy menjen már ki...ott jajgatott mellettem, meg mondta, hogy fúúúúúúúúúúúj anyaaaaaaaaaaaaaaa :roll:

Kisbarack!
A legpöttyösebb a hasa-háta, aztán a karja és az arca...a lábán szinte nincs is. Ma egész jól aludt, de a tegnap éjszaka nagyon durva volt :( úgy viszketett neki, és egész éjjel dobálta magát az ágyban (persze odakönyörögte magát mellénk)...
Direkt mielőtt lefekszik behintőporozom a mentolos hintőporral+adok neki Fenistil cseppet.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


sziasztok!

fél 9kor elmentünk a tesóm szülinapjára, előtte itthon 10 percenként hasmanés.....de hála istennek mire odaértünk kiürültem. nagyon rosszul voltam ott,még sírtam is, mert a gyomrom kezdett el fájni, a beleim minden, közbe görcsölt a hasam is:( fél 11kor haza is jöttünk, 37.8 volt a lázam, meg amúgy is a fájdalmak miatt, bevettem egy fél algopirint,rá 10 percre mintha mindent elvágtak volna, ami addig fájt, csak kezdődött a köhögőroham. éjjel fél 2ig egyfolytában...utána már kimentem a konyhába vettem be üresen mézet, teát stb....csak aztán annyira köhögtem, h megint hányás lett a vége, közben meg befosás:) már vicccccc komolyan! onnantól 2óra alvás 1 óra köhögő roham felváltva ment idáig,mert most már nem alszom vissza. másfél kilót fogytam....most ettem 2 kekszet...haladok,de próbálok minél többet enni,.mert már semmi nincs bennem szó szerint! az uram reggel elment a haverjaival síelni,jó itthon egyedül:((( de én mondtam h elmehet nyugodtan, idén még nem voltunk,és nagyon szeret!!azaz snowboardozni.(nem tom h kell írni)

KépKép
dike
 
 


na felhívtam a szülésznőm! virus....a hasmenésre a smectát ajánlotta, h megfogjon....nagyon rossz ízű por. esetleg ti nem tudtok mást, ami székletfogó és lehet. ő se biztosra mondta h azt lehet, csak h a gyereke is azt szokott, szte lehet. elolvastam, csak annyi h konzultáljon orvosával ha terhes. ahh de nekem ez nem jön be...kihánynám,akkor is ha nem lennék beteg!nem tudok én meginni megenni semmin gyógyszert baszki.

azt mondta h áhhh ne korház, mert a fertőző osztályra vennének fel, akarok én ott feküdni?mondom dehogy! szóval cél visszatartani a székletet, sokat inni.

KépKép
dike
 
 


dike, szegény, jobbulást!

Zsófi, kitartás, én Zsófival anno végighánytam. Réka babával tavasszal nagyon sokat hánytam, napi nyolcszor-tízszer, és jött velem mindig a két lány is, dugták be a fejüket a WC és a fejem közé, hogy mi történik :lol: Ez ilyen sajnos... én egy hete nem hánytam :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Kisbarack
Milyen volt a cirkusz?
Hmmm... Vonalzó szerint nem pontosan (de mit számít egy hónap :wink: ) Manó március 2-án tölti az 5-öt. Már meginterjúvoltam, mit szeretne a szülinapjára.

Zsófi
Ne is törődj a liftezéssel! Én is így vagyok vele. A második héttől 3 hétig szinte semmi sem maradt meg bennem, azután elmúlt. Most meg néhány napja minden ismét vissza akar jönni! Majd csak ezen is túl leszünk. :wink:
Kitartás! Lassan Dorinánál is múlni kell a viszketésnek. Amikor Manó kiütéses volt, nekem is a rázókeveréket ajánlották, hogy ne vakarózón. Semmit sem ért, épp úgy, mint a hintőpor. Végül antivakarin krémmel kentem, az segített rajta.

Dike
Jobbulást kívánok! Remélem, azóta már jobb vagy.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Nammado jó volt a cirkusz, bár Marci egyszer-kétszer megijedt, pl amikor a bohóc beesett a lábunk elé, vagy amikor egy párducot vezettek pórázon ketrec nélkül.
Hát az az egy hónap tényleg semmi, pláne úgy, hogy nincs is egy hónap :) , az én fiam márc.19.-én lesz 5 éves. :wink:

Lányok olyan szépséges idő van, kár, hogy még nem marad, hétvégére havazni fog :( .

Csibe rég nem hallottunk felőled. :?:

Dike jobban vagy már?

Zsófi, Dorina javulgat? Viszketnek még a pöttyök?

Csillag már csak 3 nap és vége az izgulásnak!!! :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Pár napja én sem hányok...remélem már nem is fogok (kopp-kopp).
Arik lehettek a Te lányaid is! :wink:

Nammando!
Remélem én is! Melyik az antivakarin krém? Nekünk csak a mentolos hintőport írták, magánszorgalomból adok neki Fenistil cseppet is. Itt az a szemlélet, hogy a rázókeverék már elavult.
Most már nem viszket neki annyira, meg szárad is...
Pénteken kell vissza vinnem.

Kisbarack!
Már kb. 2 éve nem voltam cirkuszba...tavasszal mi is beiktatunk egyet :D
Tök jó lehetett...
Már javulgat, szerencsére láza nem is volt, és már nem viszket neki annyira.

Dike!
Jobban vagy?

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


sziasztok! nem sokára visszaolvasom, gyors kérdésem lenne!

voltam ma a nőgyógyászomnál, nem vizsgált meg, kikérdezett, és suprax antibiotikumot írt fel közben megérkezett nyaralásból az ismerős házidokim(jóba van vele a család) akihez elmentem, meg akart nézni...és azt mondta h ne a supraxot váltsam ki, hanem a cedaxot.(mert abból nem kell olyan sokat, illetve több baktériumra kiterjed) váááááááááá mindig mindenki mást mond! elmentem a patikába ott megkérdeztem a nőt, aki szerint, azaz a leírtak szerint inkább a supraxot mondta.

mindezektől függetlenül, szeretnélek titeket megkérdezni, h ismeritek e valamelyiket, szedtétek e valamelyiket?

köszönöm a gyors minél több választ!

KépKép
dike
 
 


Dike, én sajnos nem tudok neked segíteni, egyiket sem ismerem

nekem is lenne egy kérdésem, csajok: Akik a MÁV kórházba járnak, nem tudjátok, hogy van-e ott terhes torna vagy hol lehet megérdeklődni?
20140503222551
 
 


Dike!

A Supraxot szokták gyerekeknek is az biztos, mert Dorina már nem egyszer kapott (igaz a szirup változazát epres ízben)... a másikat nem ismerem. Gondolom a baba miatt inkább jobb lenne a Suprax hiába jobb (esetleg) a másik. 1 biztos valamit muszáj lesz, mert nagyon meg fogja viselni a szervezetedet a betegség. Mellesleg jó volna tudni, hogy akkor most vírus, vagy baktérium okozza nálad a betegséget, mert az antibiotikum bacira való vírusra felesleges szedni, mert nem használ. Elküldhette volna a doki mondjuk a székletedet kivizsgálni vagy labor vagy akármi... :?

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok

Zsófi
A krémnek ez a neve. Igazából csípésékre van. Nekünk baktérium okozta allergia miatt voltak kiütések, arra jó volt. De, ha már száradnak lefele a pöttyök, akkor nem biztos, hogy jó lenne ezzel esetleg felpuhítani őket. :? Kitartás, most már mindjárt túl lesztek rajta! :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Nammando!
Én meg azt hittem, hogy a Fenistilre gondoltál...
Nem is hallottam ilyen krémről! Már nem veszek...nem vakarózik és nagyon száradnak le a pöttyök :D
Azért köszönöm! Jó tudni! :wink:

Dike!
Helyzet?

Csajok!
Megvan a babakocsi :lol: :lol: :lol: Gyönyörűséges! Holnap teszek róla képet! :oops:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! nagyon várom, hozd majd a képet! juppppi


köszi jól vagyok úgy néz ki meggyógyultam, éjjel még köhögök,de már nem annyira fájdalmas, napközben meg teljesen oké minden!

KépKép
dike
 
 


Dike!

Navégre! :lol: :lol: :lol: Ez szuper!!! Örülök nagyon, aggódtam érted/értetek!

Mindenképp jövök holnap, igaz csak este, de hozom a képet :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Örülök, dike, hogy meggyógyultál. Most lehet én fogom lebetegedni, mert annyira fáj a torkom, hogy éjjel alig aludtam. Ha erre van valami jó szeretek szóljatok.

Ma voltam védőnőnél és nem volta elégedett a gyors hízásommal, úgyhogy oda kell figyelnem a kajára. Fura, mert nem érzem, hogy brutálisan többet ennék, persze jó az étvágyam nem panaszkodom, csak sztem a mozgáshiány ártott meg nagyon. Ezért is kéne már menni terhes tornára, de mikor?? rengeteget dolgozom és elfáradok.

Ja, még egy érdekesség eszembe jutott. A dokim kiírt még nagyon múltkor, hogy a kombinált teszttel együtt csináljanak már egy teljes vérképet is. Nos, múltkor gondoltam már ha arra járok (Bajcsy) elhozom a leletet. Égen földön nem találták és aztán közölték, hogy valószínűleg kidobták a levett vért és a vizeletet, mert nem volt indokolt, mert már csináltak egy vérképet korábban és hiába írta ki a doki, nem kellett volna csináltatni... no comment... és ha azért küldött volna, mert rossz lett az előző eredményem??

Mi újság a többiekkel amúgy?
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Tinus :cry: ... A lányoméknál a 26 gyerekből 15 jár suliba, valami magas lázzal és torokgyulladással járó vírusos betegség terjed :? . Mi eddig még megúsztuk (koppkopp). Nekem is fájt a torkom néhány napig, már ott tartottam, hogy valamit be kéne venni, de szinte az összes szopogatós torokfertőtlenítő nem ajánlott terhesen. A Tantum Verde jó állítólag.
Azért nem semmi, hogy kidobták a véredet. Ők hogyan bírálhatják felül az ovosod kérését???? nem is értem..

Hízás...csajok nekem minden nap többet mutat a mérleg. Nem eszem én sem sokat, kenyeret szinte alig, nem tudom miért hízok ilyen ütemben. Reggelente már félek ráállni a mérlegre. Lányok Ti hol tartotok (Panndi nehogy leírd az 1 kilódat mert rosszul leszek :lol: :) :D )? Én már 8 :!: kilónál tartok :evil:, pedig a java a 3. harmadban jön. Lassan kéne mennem a védőnőhöz, jól lecsesz majd...

A másik kérdés: Ti milyen gyakran jártok az orvosotokhoz? Én a 16. hét óta nem találkoztam vele. Persze uh-on voltam, ő is megkapta a leleteimet, meg biztos gondolja, ha gold lenne, mennék, de amúgy fogalmam sincs, hivatalosan mikor kéne menni. Elég csak a 26. heti terheléses vércukor előtt jelentkeznem ha amúgy minden rendben van velünk?

Zsófi várjuk a képeket!!
Örülök, hogy jobban van Dorina.

Dike de jóóóó, hogy meggyógyultál!!!!!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Dike
Örülök, hogy jobban vagy! Remélem, most már minden oké lesz veletek. :)
Én tegnap egész éjjel a wc-t látogattam. Ismét rosszul voltam. Nem tetszett Pocoknak a tegnap reggelire elfogyasztott halacska! :D Még mindig nem az igazi a gyomrom, de egyébként most minden rendben velünk.

Tinus
Nem értem, mi alapján lehet ezt megtenni! :evil: És akkor most mi van? Újabb vérvétel?

Kisbarack
Én 6 kg-nál tartottam 2-án (azóta nem mértem). A védőnéni már egy hónappal ez előtt megszólt, hogy talán nem kellene így hízni (akkor 4 kg plusz volt). De én elég vékony voltam előtte, így igazából nem zavar a dolog. Rám férne néhány kiló maradvány. :D
Én a 18 hetes UH után találkoztam a dokimmal (akkor is csak időpont egyeztetés miatt). Legközelebb 2 hét múlva megyek hozzá. Az a 23. hét.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

kisbarack, csak hogy megnyugtassalak, én is elkezdtem hízni :wink:
Ha a kiindulási súlyomat nézzük, akkor 1,5 kilót híztam, de ha a kiskönyveshez viszonyítunk, ott ugye a 12. heti lefogyott súlyom van, akkor 3,5-et! És persze, ez tudom, hogy nem sok, de két kiló egy hét alatt ugrott fel, én is csak lestem.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?