Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Kivancsi vagyok a velemenyetekre! Nezegetem a babakocsikat egy honlapon (ezeket a kocsikat lattam egy boltban,es az aruk egesz turheto). Van olyan,aminel azt irja,hogy 6 honapos kortol ajanlott. Ezt nem igazan ertem,hiszen egyiket sem lehet teljesen vizszintes pozicioba allitani... http://chipolino.com/#/en/products_age/02.1/
Ez lenne a link. Kivancsi vagyok a velemenyetekre!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!
Nagyon szép dolgok vannak itt,a majdani sportkocsit is ebből a márkából néztem ki.
Hát elvileg ami 0+-os az használható újszülött kortól,mert mindhez csatlakoztatható hordozó v mózes.
6 hós kortól meg nem kell a vízszintes.Szerintem. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szoval csak az lenne a kulonbseg hogy lehet raszerelni mozes-kosarat? Vegulis igaz.....hmmm

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 

 
 

Nalam a mozes-kosar szoba sem jott eddig......,a hordozo viszont az jol jonne......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nekem is hordozós van.Nekem az a praktikusabb,mert bár csak az elsőre kéne felhozni a babakocsit,de egyszerűbb a hordozót leszedni és azt felcipelni.A kocsi meg a földszinti tárolóba parkol majd.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Hat tenyleg praktikus...es jol is nez ki.... Nalam is eleg fontos hogy ne mazsas legyen,mert a "parkolok" foglaltak. Igaz,a masodik nem tul magas ...de akkor is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi,
a chipolinók nagyon jó kocsik! A 6 hónapos dolgot nem értem, hiszen pont az van, hogy 6 hónapig kb. fekszik, onnantól meg ül. Szóval 6 hónap után nem kell nagyon, hogy fektethető legyen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Jó reggelt!

Süt a nap,nem hiszem el!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
De jó Nektek, itt be van borulva és 15 fok van :!: :roll: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek.
Nálunk nagyon hideg van,én fázom jöhetne már ide is egy kis napsütés.(újpest).
Örülök,hogy mindenki jól van,én egy kicsit eltűntem mostanában.
Már alig várom,hogy hétfő legyen akkor megyünk a dr.nőhöz.
A párom is jön és végre láthatja a picikénket.
Megtudom végre az afp eredményt is,meg a vérképemet is.Kíváncsi leszek,hogy változott-e már jobb irányba.
:oops:
Szép napot mindenkinek.
Ágica

ágica78
 
 


Ágica
Jó régen voltál már :!: :roll: neked is látszik már a pocakod :?:
hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Sajnos erre felé ki-ki bújik a nap :( fújj a szél és meleg sincs,remélem nem lesz eső délután 5,30-ra megyek a genetikai uh-ra egy kicsit félek,hogy nem fogom elérni az autóbuszt ami 8-kor indul a városból majd fel hívom a férjem hátha értem tudna jönni,bízom benne,hogy igen.Előtte még el fogok menni egy babás üzletbe meg nézem a baba kocsikat meg ami majd kelleni fog és hogy mennyibe kerülne,lehet,hogy kapunk egy ismerőstöl még nem tudjuk hogy lesz időnk még az van.

Gabi!Jól néz ki a baba kocsi nekem nagyon tetszik :!: :wink:

Szép napot mindenkinek!

Puszi mindenkinek.

Kép
erika12
 
 


Erika
Már itt is kibújt a nap, már nincs is olyan hideg és sötét, mint egy órával ezelőtt :!: :roll:
Gondolod, hogy olyan sokat kell várnod, hogy nem érnéd el :?: reméljük a férjed érted tud menni, drukk az uh-hoz++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Először is gratula mindenkinek az eredményekért, úgy látom mindenki rendben van:)
Mi is jól vagyunk, pénteken megyünk a második NST-re, hihetetlen, hogy már csak 3 hét van hátra a kiírt időpontig (07.12). A dokim azt mondta, hogy szerinte kb. időre fog jönni a babuci nem kell aggódnom.

Erre (XI.ker) most egész jó idő van, süt a nap és nincs is olyan hűvös, mint tegnap volt.

Gabi!
A babakocsi jól néz ki, praktikusnak tűnik.

Egyébként én is azt láttam, hogy általában a 6 hónap feletti babakocsi abban különbözik, hogy nem fektethető vízszintesre, hiszen ilyenkor már úgy is tud aludni benne kényelmesen, ha nem vízszintes a fekvő rész. Előtte célszerű annak lennie, mert a picurnak úgy kényelmes.

Szép napot mindenkinek!

andicsiga
 
 


Suzy!

Igen egy kicsit régen voltam mr felétek,bocsánat egy kicsit sok volt a dolgom,meg lusti is voltam. :oops:
Jól vagyunk,köszönöm szépen.Hétfőn megyek apával a dr.nőhöz.
Végre fogja látni apa a picikénket,nagyon örülök neki,hogy jön ő is.
Látszik már a pocim igen,szerintem már nagyon a családom azt mondja,hogy ez normális.Főleg anyum mondja,hogy ez természetes,ő már biztosan tudja öt gyermek után.

Képzeljétek el meg vannak a baba nevek is fiú Tibor,lány Veronika.
A lány név már nagyon régóta megvolt,de a fiút most hétvégén sikerült megbeszélnünk. :D
Nagyon örülök neki,hogy ezen már túl vagyunk és mindenkinek nagyon tetszik.
Ti,hogy álltok a nevekkel?

ágica78
 
 


Lányok!
Elvittétek innen a napot :roll: :lol: Ennyi volt a jó idő :twisted:

Erika!
Biztos minden oké lesz az uh-n!

Andi!
Rohan az idő!3 hét :shock:
Beszereztetek már mindent?

Ági!
Szép nevek :lol: Nekünk Roland lesz :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
A babakocsin kívül minden meg van és a kórházi pakk is össze van készítve:) Persze biztos van ami kimaradt és utólag fog eszünkbe jutni, de majd Apa beszerzi, míg mi a kórházban leszünk.

Ági!
Szerintem is szép nevek, a mi kislányunk Dóra Jázmin lesz. Ha véletlenül mégis fiú lenne (bár tutira mondják, hogy lány), akkor pedig Bence lesz.

andicsiga
 
 


Jaaa,nekünk,ha esetleg mégis lány akkor Jázmin lesz.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!Igen én úgy gondolom,hogy sokat kell várjak,akárhová mentem mindég sokat várakoztam míg sorba kerültem bizom benne ahová megyek nem kell várni.És köszönöm a bisztatást.

Kép
erika12
 
 


Andi
Hát...az már nem sok, mindjárt itt a nagy nap :lol: :roll:

Ágica
Nekem is nagyon látszik, épp a védőnénimet kérdeztem meg, hogy szerinte nem túlzás, hogy ekkor a a hasam :?: de azt mondta, hogy nem, mivel elég alacsony is vagyok, jobban látszódik...és az idő is telik :!: :roll: :wink:
Nagyon aranyos neveket választottatok :wink:
Nekünk is alakulóban vannak a nevek, de még nem nyilatkozom :!: :wink:

Erika
Hátha most nem kell sokat várni :roll: bízzunk benne :!: ez állami ahová mész :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!
Na megint kijartam magam,de kaptam betegszabit.... :roll: Mivel nem volt idopontom,masik dokihoz kuldtek,mondom neki sokat melozok,es tegnap ota tobbszor fajdogal a pocim valahol jobb oldalt. Es lehetseges,hogy abbahagyjam-e a munkat...Erre a f.... elvigyorogta magat,es mondja,hogy jo helyen jarok,mert o tamogatja a lusta embereket...olyan duhos voltam,azt hittem robbanok. Aztan felirt valami kupot,attol el fog mulni a fajdogalas,es elkuldott ujabb vizeletvizsgalatra. Es megnezte a pici szivhangjat. Bucsuzaskeppen jo strandolast kivant.... Teny,hogy le vagyok barnulva,de nem azert mert egesz nap a hasam suttetem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Vegre kisutott nalatok is a napocska :wink: :lol: Horvatorszagban mi a helyzet,nem tudjatok?? A csajok furdiznek?

Erika! Minden ok lesz....... Nekem is ma kellett volna mennem,de elhalasztottak :( :( :(

A babakocsival kapcsolatban...... En is arra gondoltam, hogy azert ajanljak 6 honap alatt,mert vizszintasre allithato,de nem. Egyik sem teljesen vizszintes,es a link,amit Noncsi kuldott ott is irja,hogy 150 fok ala nem allithato.... Ezert nem ertem....

Agica! a Veronika az egyik kedvencem,a Tibor meg....hm.....az a mult :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok,

na elmentem a leletért, a cukrommal nincsen gond, de a papíron még 5 dolog meg volt csillagozva :( Amiből egy-kettő biztos nem gáz, de a vizeletben a baktérium és a fehérvérsejt az igen, az tuti rosszat jelent :((
Holnap visszamegyek a dokihoz.


Szegény babó. :(

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi
Ezt nem hiszem el :roll: milyen dokik vannak :shock: hát akkor eddig mi a fenét csináltál, talán otthon ültél :?: dolgoztál sokat is sztem :roll: mekkora egy f... :!:
Nincs jó idő ott sem, azt hallottam, hogy nagy viharok vannak, de hátha ahol Ők vannak nincs, azt nem tudom :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noncsi
Fehérje lehet terhesség alatt minimálisan a vizeletben, szinte mindenkinek van, Én is megijedtem először, de azt mondta a dokim, hogy nyugi van :!: a bacira fogsz valamit kapni, kúpot nagy valószínűséggel :!:
Jó hír, ha nincs gond a cukorral :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


az elején szerintem jobb fektetni a babát, de ez nem jelenti azt, hogy halálos vétek volna olyan babakocsit venni, ami 150 fokig dönthető (és nem 180) A babahordozóban sem vízszintesen fekszik - végül is nem egész napokat tölt benne, csak séta időt. Szerintem a Gabi által feltett babakocsi (kép) tök jó! viszont képzeljétek, én azt olvastam (itt:http://www.kismamatitkok.hu/website/index.php/Cikkek/Tuti-tippek/hogyan-vasaroljunk-babakocsit.html)hogy a babahordozóhoz célszerű egy ilyen "talpat" is venni, amit be lehet rögzíteni az autóba, és akkor nem kell mindig kötözgetni a hordozót a biztonsági övvel, mert csak bekattintjuk és kész. mi pesten lakunk, itt elég praktikusnak tűnik, ha induláskor nem kell feltartani a forgalmat.. ja és szerintem is fontos (talán a legfontosabb) hogy jó könnyű legyen a babakocsi!
csokiskalács
 
 


Szép jó reggelt kívánok mindenkinek!

Andi,Gabi nagyon szép neveket választottatok.Nagyon tetszenek.

Suzy!
Biztos nekem is azért látszik a pocim nagyon,mert én is alacsony vagyok :?
Sőt nem csak alacsony hanem egy kicsit duci is :oops:
A párom azt mondta,hogy milyen nagy már a hasam az apósomnak és a párjának.Voltunk náluk vasárnap és mondták,hogy nem is vagyok olyan nagy,mint ahogy a párom mondta. :?
Milyen kis gonoszka.Ugye azért ha meglesznek a nevek akkor leírod? :D


Nomi!
Nekem is voltak olyan nevek amik a múltat idézték fel :D Volt férj.Rossz emlék stb.
A párom meg nagyon válogatós ilyen téren.Nem egy egyszerű dolog,mert vannak olyan nevek amik valami negatív élményt elevenítenek fel.


Noémi!
Nem szabad meg ijedni.Ezek a tünetek,eredmények mondhatni természetesek terhesség alatt.Az a baj,hogy az immunrendszerünk le van gyengülve és így fogékonyabbak vagyunk mindenre.A cukor az nagyon fontos,hogy jó legyen azt nehezebb kezelni,mint a bacikat.
Csak ne idegeskedj az többet árt. :D


Nem tudom nálatok milyen az idő,de itt még mindig elég hűvös van.IV.ker.
Nem szerettem a nagy melegeket és most sem szeretném,de azért lehetne már egy kicsit jobb idő.Olyan jó lenne elmenni már végre egy kicsit nyaralni,főleg azért,mert van üdülési csekkem ami le fog járni még az idén.Csak az a gond,hogy párom csak novemberben akar szabira menni :?
Esetleg tudtok nekem tanácsot adni hol lehet pólyát venni Budapesten?

ágica78
 
 


Jó reggelt!

Ágica
Persze, hogy megírom, csak még most had legyen ez az Én kis titkom :!: :roll: :wink: nem mondjuk még senkinek :!: :wink:
Itt is most még borús az idő, de tegnap délután már elég szépen sütött a nap, majd meggyulladtam, annyira be voltam öltözve, ma már lazábban vagyok :!: :wink: várom a délután legalább 2 órát, hogy innen elmenjek és egy kicsit nézelődjek a vársoban és utána végre uh :roll: :lol: már nagyon várom, hogy lássam az Én kis Cipikémet :!: :wink:

Nem tudom sajnos hol lehet pólyát venni Pesten, de a neten biztosan van egy csomó cím :!:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Hát csajok én napok óta olyan rosszul alszom :cry: :? :cry:
Forgolódom,1-2 óránként felébredek.

De legalább napsütésre ébredtem !

Ági!
Hát pólyával kapcsolatban,nézz körül a neten,mert sok bababolt van BP-n.

Nomi!
Jó strandolást kívánt??? :shock: Ez már pofátlanság! :twisted:

Erika!
Mi volt a dokinál????

Suzy!
Te meg ma mész!De jó neked!

Noémi!
Még ne aggódj,majd a doki megmondja,hogy tényleg rossz-e valami.
A cukor vizsgálattól félek,nekem szerintem nem lesz jó. :?

Csokiskalács!
Igen jó lenne az a bázistalp,nézegettem már.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nomi!Sajnálom,hogy elhalasztották a vizsgálatot :( ,mit mondtak mikor kell menjél?Elhiszem menyire várod már én is így voltam.

Gabi!A dokinál minden rendben volt,mondtam hogy többször is keményedik a hasam és fáj,erre azt mondta,hogy ha továbbra is így marad akkor menjek el a nőgyógyászomhoz de én mondtam ,hogy voltam ezen a héten hétfőn és azt mondta ilyenkor mozog a pici szedjek napi 2x No-Spa-t egy hétig és még ezen kívül szedek Magnéziumot B6 vitaminnal.Kaptam a dokitól 5 képet a piciről és egy CD-amin a képek vannak és pár felfétel hogy mozog a pici. :) Nagyon jó érzés volt látni a picit mozgolódni előttem is volt egy monitor és mindvégig láttam a picit :) nagyon aktív volt mondta a doki egy párszor pozicíót váltott és megint meg kelett keresse. :) Az eredményeket meg kaptam jók lettek.ma még el megyek a házi orvosomhoz alá íratni a beteg papírom és kell kérjek egy papírt a nőgyógyászomhoz a jövő héten megyek ismét el kell rendezzem a Júliusi beteg szabadságom.

Suzy!Sajnos nem állami ahová a korház ahová küldött a nőgyógyászom majdnem 30.000 ft-ot kellett hogy fizessek.A munkahelyemen a fizetésemből minden hónapba vonnak le minden félére és mégis annyit kelll fizetni mikor megyek a dokihoz vagy akárhová.
:( ,de ez van nem tudok mit csinálni.Az a fontos hogy minden rendben legyen a picivel mindvégig.Majd el felejtem kisfiú lesz.Neveket szeretnék kérni szépen mindenkitől.Még nem döntöttünk hogy milyen nevet adjunk.

Teszek fel két képet a piciről. :)

http://i726.photobucket.com/albums/ww26 ... C00173.jpg
http://i726.photobucket.com/albums/ww26 ... C00174.jpg

Szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
erika12
 
 


Gabi
Tuti, hogy a jó kis frontok miatt nem tudsz aludni, mozgolódik sokat a babóka :?: már izgulok ám a délután miatta, de ez nem újdonság senkinek azt hiszem :!: :roll: :wink:

Erika
Örülök, hogy minden rendben veletek :!: :wink: milyen eredményeket kaptál meg most :?:
nem semmi mennyi pénzt kellett fizetned :?: :shock:
örülök az újabb kis kukisnak :lol: de jó :wink:

Sok szép fiú név van, nekem tetszik a Zsombor, Csongor, Ádám, Márk, Máté... :wink:

A képekből nem tudom kivenni a babót :oops: :wink: mozgás közben van :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

na ma délután visszamegyek dokihoz, azt mondta telefonban, hogy megnézi a leletet.

Noémi,

nem semmi, amit beszóltak neked. Ilyen érzéketlen bunkót. Mindegy, csak legyen meg a papír, aztán le van tojva. De akkor is... pfff.

Erika,
én a Bencére szavazok :) Az első képen én sem tudtam kivenni semmit, de a másodikon igen. Nagyon édi. Viszont a 30e-t nem értem, mert akkor szemétség volt, hogy oda küldött a dokid. Ja, persze, nyilván oda írta a beutalót. De szemét...

Itt szép napos az idő, remélem Horvátországban is, nem döglök meg a melegtől, nincs is hideg, pont jó.

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a streptococcus szűrés leletemért. Ezt mindenkinek a 36.hét körül csinálják. Sajna nekem pozitív lett, de állítólag nincs nagy gond, mert ez annyit jelent, hogy a szüléskor kapok vénásan antibiotikumot, hogy a babóca ne kapja el tőlem. Remélem ez tényleg csak ennyi!?
A dokimmal holnap találkozom a második NST-n, úgyh majd megbeszéljük, hogyan tovább. Kicsit el vagyok keseredve, mert eddig minden leletem jó volt és most nem tudom, hogy mekkora a baj:(

Na de az idő legalább jó, legalábbis itt nálunk:)

Az alvás nekem se ment az elmúlt napokban, Suzynak igaza lehet, a frontok a hibásak...

Holnap írok, hogy mit mondott a dokim, addig is drukkoljatok, hogy ne legyen nagy baj!

puszi és szép napot nektek

andicsiga
 
 


Andi
Tényleg ne aggódj nagyon, mert ez elég sok kismamánál előfordul a vége felé, szoktak adni antibiotikumot is, a sógornőmnek a 30. héttől kezdve állandóan rossz lett a tenyésztés értékei és folyamatosan antibiotikumozták :!: drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi,
ne aggódj, pont erről volt szó a szülésfelkészítőn, hogy nagyon fontos a strepto-t nézni, de ha van, és észreveszik, akkor nincs baj, mert a szülésnél adnak majd valamit, ami megakadályozza, hogy a babára is átjusson. Ha pedig gyors a szülés, és nincs idő neked adni, akkor majd a baba kapja, rögtön a születése után. Csak mindenképp szólj, ha ottvagytok, vidd a leletet, hogy tudják. Bár a dokid nyilván tudni fogja.
SZóval fel a fejjel, ez legyen a legnagyobb gondotok az életben a babával! :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Erika!
Jó,hogy minden rendben,de a 30e-t én is sokallom :?
Én is csak a 2. képen tudom kivenni a babát.
Hát nevekhez kéne tudni a vezetéknevet is,nekem is bejön a Bence,Ádám,Zsombor+a Norbert,Bálint,Dávid,Patrik,Martin.
De a neten is találsz utóneves oldalakat :wink:

Suzy!
Hát a frontokra nem is gondoltam :roll: de már nagyon elegem van ebből az állandó felébredésből.
Baba sokat mozog,egyik este még negyed 12-kor javában bulizott.
Majd mesélj mi volt ma!

Andi!
Ezt a streptococcust én is úgy tudom,h antibiotkumot adnak rá,de lehet,h szüléskor adott szuri egyszerűbb megoldás.
Nagyon drukkolok,de biztos nem lesz gond!

Noémi!
Majd gyere,h mit mondott a doki!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!A mostani vizsgálat amin voltam genetikai uh-on itt a picit mérte és a méh hosszát,DTC 18.8 mm ez az amit nem tudom hogy mi lehet és vannak olyan román szavak amit nem tudom le fordítani magyarra hétfőn megyek a családi orvosomhoz ma nem esett jó el menni semmi kedvem nem volt és majd meg kérem hogy fordítsa le,olyan szavak vannak hogy nem értem.De mikor vizsgált azt láttam hogy mit mér a picin a felyecskéjét mérte a szív dobogását és ki számolta pontosan hogy most hány hetes és még sok mást.
Köszi a segítséget tetszenek a nevek...a pénzel kapcsolatba én sem számítottam ennyire,de a nőgyógyászom meg mondta,hogy elég drága lesz választhattam vagy Temesvárra megyek vagy a városba nem lett volna mivel menjek Temesvárra.A babáról szerintem a doki úgy készítette a képeket mikor mozgolódott.

Noémi!Szép név a Bence,tetszik :) ,köszi meg mondom a férjemnek mit szól hozzá.A nőgyógyászom küldött ahol voltam tegnap bele írta a kis könyvembe.

Gabi!A vezetéknév(Szabó)és köszi a segítséget.

Andi!Meg látod minden rendben lesz,ne aggódj mert az nem jó én kívánom nektek a legjobbakat és drukkolok.

Szédelgek néha :( ,veletek is előfordul :?:

Ma jó idő van itt :) nagy meleg nincs kellemes.

Kép
erika12
 
 


Gabi
Sztem nagyon is befolyásolja a terhességet a front, ha azt nézzük elég sok esetben fronttól indulnak meg a szülések a végén :!: :roll: ha előtte nem voltál erre érzékeny lehet, hogy nem is gondolsz rá :roll:
De jó lehet, Én már tűkön ülök, hogy na mikor érzem már...lehet, hogy egy kicsit türelmetlen lettem :roll: :oops: :lol: de kivárom Én majd csak :wink:
Majd megírom mi volt a dokinál hát persze :!: :wink:

Erika
A lényeg, hogy minden rendben van :wink: akkor azért nem tudtam kinézni, mert mozgás közben van a bébi :!: :wink:
és elérted a buszt :?:

Én még eddig nem szédültem, vérnyomásod :?: cukor szint :?: ettél, ittál ma eleget :?:

Kismamik további szép napot, megyek a városba és lassacskán a dokihoz :!: :wink: vigyázzatok magatokra és a babókra :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Igen szerencsém volt elértem a buszt még időm is volt.
Nem rég mértem meg a vérnyomásom elég alacsony(93/55 pulzus 74) a cukor szintemet nem tudom hogy mennyi.A múlt hónapban vettek a kis úlyamból vért de az eredményt még nem tudom a jővő héten megyek a nőgyógyászomhoz és rá kérdezek. Enni ettem nincs gondom az evéssel mindég ennék mikor meg éhezem ismét megyek és eszem inni is iszom vizet.

Jó utat :!:ÉS várjuk hogy mit mondott a dokid.

Kép
erika12
 
 


Erika!
Nekünk is Szabó a vezeték név!Szabó Roland lesz!Nem ám lenyúlni! :lol: :wink: :lol: :wink:
Biztos az alacsony vérnyomás miatt szédülsz.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lanyok!
Erika! Gratulalok a kicsi fiukahoz!!! :) :wink:
Hat en meg keddig kell varjak :( Romaniaban most mar kotelezo a genetikai uh? A baratnom meselte,mikor o szult,csak akkor csinaltak meg,ha valami ok volt az aggodalomra,vagy ha szulo direkt kerte. Igaz ennek mar par eve.

Suzy! Na mit mond a doki,monitor? De jo Neked,latod a pici babadat..... :) :wink:

Noncsi,Andi! Ne aggodjatok....en is halalra izgultam magam,es kozben semmi baj :wink:

Anna! Pihizel? Azert neha jelentkezz......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Lenne egy kerdesem.....a tegnapi "kedves" doktor ur felirt valami kupot. Mondom neki faj a pocim,erre mondja,hogy minden este dugjam fel. Ok....gondolom o csak tudja mi jo. Hat otthon olvasom a tajekoztatot,terheseknek nem ajanlott...... progesteront tartalmaz (Cyclogest a neve).Premenstruacios szindromanal es szules utani depresszional adjak.... Szerintetek "szedjem"?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi!Köszönöm szépen.Sajnálom hogy annyit kell várnod.
Szerintem kötelező,mert nem küldött volna a dokim.Holnap el megyek egy barátnőmhöz egy falun lakunk az ő kisfia 2,5 éves majd meg kérdezem,hogy ő volt ilyen vizsgálaton ezelőtt.Tőle kapjuk a kiságyat. :) aminek nagyon örülök.

Kép
erika12
 
 


Nomi!Szerintem igen haaz orvos írta fel gondolom csak tudja.
Nekem is írt fel a leg elején No-Spa-t és az utasításon azt írja,hogy kérjük ki a doki véleményét mielőtt el kezdjük szedni a terhesség alatt nekem a másik doki is azt mondta,hogy szedjek 2 egy nap egy hétig.A jövő héten megyek a nőgyógyászomhoz és el viszem az utasítást és meg kérdezem hogy nem veszéljes-e szedni.Csak kell hogy tudják az orvosok hogy mit tartalmaz és hogy nem ajánlot szedni a terhesség alatt amíg meg nem kérdezi a beteg.

Kép
erika12
 
 


Halihó :!:

Már régen végeztem a dokinál, 10 percet kellett várnom csak most értem haza úgy egy fél órája :!: köszönöm, hogy gondoltatok Rám, nagyon izgultam, de nem kellett volna :wink: kicsi Cipikénk akkorát nőtt és olyan nagyon szép, hogy el sem tudom mondani, anyukája tiszta happy és most nagyon fel vagyok dobódva, mert tényleg egyértelműen kitudtam venni, hogy mije micsoda és éppen a kis talpaival "tapsolt", komolyan a két talpa össze volt rakva és a kezeivel kalimpált, de nagyon, szívecskéje dobogott 154-el, anyukájának olyan 120-al kb :lol: nagyon, de nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van és szépen fejlődik a kis drágánk :!: :wink: apácska is boldog nagyon és sajnálja még mindig, hogy nem tudott ott lenni, hiányolta is a dokim nagyon :wink: mondtam is neki, hogy ez majd sok erőt és sikert hoz neki holnapra, úgy legyen, ÁMEN :!: :wink:
Jövőhéten kell egy cukorterhelést csináltatnom, meg majd 24 hetesen is, mivel volt a családban ill. ha bármi gáz van, akkor időben el kell kezdeni kezelni :!:

Nem is mondtam Csajok, hogy Én most "ott tartok", hogy nem szeretném tudni a nemét, legyen az az Én legnagyobb meglepim, hogy majd, ha kibújik meglátom és megtudom :!: :roll: sokan azt mondják, hogy úgy sem bírom ki, de majd meglátjuk...ez egy óriási meglepi lenne és annak örülök, hogy egyáltalán sikerült spontán és rendben van a kis drága :!: :roll: :wink:
Látszódott a neme 90%-os biztonsággal, így apácskának ott a meglepi a kis könyvemben egy zárt borítékban, már nagyon kíváncsi rá!!!

Noémi
Én biztosan nem szedném be, főleg, ha írja rajta, hogy terhesség alatt nem ajánlott :roll: ez a kedves doktor biztosan tudta, hogy Te kismama vagy :?: :roll:

Erika
Akkor lehet a várnyomástól a szédülés simán, mert elég alacsony :!: :roll:

Noncsi
Dokid mit mondott???

További szép estét, megyek pihizek :!: :wink:

És a kép Cipikéről...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

jaj suzy, olyan jó kedvem lett a soraidtól :) Ugyanezt szoktam érezni én is az uh-k után :D Örülök, hogy rendben a babód, és le a kalappal, ha nem akarod tudni a nemét. Bár őszintén szólva én akarva-akaratlan láttam az uh-n :)

Noémi,

nem tudsz máshoz elmenni?? Elég állatnak tűnt ez a doki így első blikkre, én nem merném beszedni, amit adott. Nincs itthon valami ismerősöd, aki ért ehhez, és írhatnál neki?

Én voltam a rendelőben, doki nem volt ott, mert egy szülés elhúzódott (császár lett :( ). Asszisztense megnézte a leletet, írt fel egy port, amit ma este meg kell innom, hétfőn meg újra vizelet, és akkor kedden meglátom, javult-e a helyzet.

Szép estét nektek,

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noncsi
Aranyos vagy és örülök, ha felvidultál :lol: :!:
Lehet, hogy Én is fogom majd látni, mert ugye a mai uh-okon eléggé jól látszik minden, főleg a terhesség előrehaladtával :!: :roll: :wink:

Reméljük segít a por és rendben lesz újra minden a vizeletben :!: drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Örülök hogy jól van a baba és minden rendben van :)

Noémi!Sajnálom hogy nem sikerült .

Szép estét mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!Szép jó reggelt kívánok!

Suzy!

Nagyon örülök neki,hogy minden rendben van a babátokkal.Nagyon aranyos a kép.Azt elhiszem,hogy nagyon boldog vagy,én is amikor látom olyankor úgy érzem mintha nem a földön járnék.
Hétfőn megyünk mi is a doktornőhöz,már nagyon várom.Nagyon izgatott vagyok,alig bírom kibírni odáig,pedig már csak pár nap.

Nomi!

Nem hiszem,hogy kéne szedned azt a gyógyszert.Meg kéne kérdezni esetleg egy másik orvost is,ha van rá lehetőség.Ha gondolod megkérdezem a doktornőmet,hétfőn megyek hozzá.Ha pedig tudok beszélni valamelyik kolléganőmmel akkor lehet,hogy hamarabb is tudok segíteni. Mert ők tudnak beszélni orvossal.
Addig is nagyon vigyázz magadra.

Erika!

A szédelgés sajnos benne van a pakliba.Hozzá járul az állapotunkhoz :D Ez természetes dolog,általában az alacsony vérnyomás miatt van,de a magastól is lehet.Gondolom a dokihoz amikor mész meg szokta nézni a vérnyomásodat,mert ez nagyon fontos,hogy rendszeresen ellenőrizve legyen.Vigyázz magadra,nem lesz semmi baj.

Andi!

Nem lesz semmi baj,ne izgulj ez mondhatni természetes dolog.Az immunrendszerünk egy kissé gyenge,a szülésnél legkésőbb kezelik és nem lesz baja sem a babádnak,sem neked.Nagyon vigyázz magadra.Most nézem hamarosan jön a babád,már nincs sok idő a szülésig.Nagyon izgulsz?Várod már nagyon gondolom.Nagyon jó. :D

Nagyon szép napot mindenkinek.
Vigyázzatok magatokra nagyon.

ágica78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: