Új privát üzeneted érkezett!

csak bekukk... :lol:

screen, szorítok , aztán várunk az eredményekkel :wink:

Monica, remélem eljutok egyszer én is Párizsba..... :roll:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Nita, Ginuska, Srceen!
Grat a 12. héthez! :D

Már én is szeretnék ott tartani, de még 2 hét..... :roll:

Párizs!!
Nagyon szép, mi is szeretnénk egyszer eljutni oda..... meg a gyerekkel meglátogatni Disneyland-et. De ez még évek kérdése.

Till, Nita!
Nagyon szép pocakot növesztettetek. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hahó, én is csak bekukk! :)

Gnemoni,
köszi! :D Neked is ilyen már! :lol:

Disneylandbe feltétlenül menjetek el!!! :D (Mi most voltunk nyáron, Manó ezt kapta 7. szülinapjára :wink: - egy álom volt, fantasztikusan éreztük magunkat! :lol: )

(Voltam reggel vvtelen, de csak sima cukrot néztek, terhelésest nem :roll: - EKG is volt, most pedig indulok dolgozni)

Mindenkinek szurkolok, gyertek az eredményekkel! :D

tillidian
 
 

 
 

sziasztok!

Párizsban egyszer voltam, azóta is tervezem, hogy egyszer még eljutok oda. Persze nem két kisgyerekkel. Ez vszleg majd egy későbbi életszakaszom része lesz.

Mindenki ide-oda jár vizsgálatkra, vérvételekre, én még sehol sem voltam. :shock: A 12.hetesre is csak a 13.héten megyek. Még a védőnőnél sem jártam. Bár még papírom sincs amivel mehetnék, egy ultrahnagos fotó meg nem elég semmihez. Nem mintha sürgetném a dolgot. Amúgy én is visszafelé működöm, most érzem két-három napja, hogy szét akarnak durranni a melleim, eddig nem feszültek ennyire. És még hol a szülés... Éjszaka is felébredek, ha rájuk fekszem, hogy kellemetlenül fájnak. :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


én éjszak van hogy 2x is felkelek pipilni.....ez kbb 1 hete van... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

monica: persze, hogy átveheted a táblát. 2 gyerek mellett elég kevés az időm ezzel foglalkozni, noha szívesen csináltam :)
Párizs gyönyörű, egyszer eltöltenék ott egy hétvégét. Nekem valószínű a beteljesületlen álmom törökország marad.. Na azt az országot töviről hegyire végigjárnám. Ha meg lennének fölös millióim akkor egy világkörüli piacozást terveztem. De felkelek és kihúzom a biliből a kezem :D

tilidan: akkor hosszú napod lesz. Te szegény.

tündér: Én sem voltam még sehol. Szerdán megyek a kiskönyvemért. :) A mellfeszülés, meg elmúlik nemsoká. :)

Kiskrumpli egyre kegyesebb hozzám. Már szinte mindent tudok enni. Szívfájdalmam, hogy viszont a kávé szagát sem bírom. Egy kávéfajtát tudok csak meginni és az a macikávé.. :lol: :lol: Így rájárok a gyerekek kávéjára. :D
Vivi olyan édes volt reggel. Készülődtünk és odajött, megsimogatta a pocakomat, kérdezte, hogy Panna mikor fog megszületni, meg, hogy adhat-e neki cukorkát. :D Elmagyaráztam neki, hogy ez nem így működik, meséltem neki a méhlepényről, köldökzsinórról. Olyan szépen hallgatta, és láttam rajta, hogy megpróbálja a csepp kis buksijában összerakni a dolgokat. :D Imádom.
Ja neveket eldöntöttük. Még ilyen sem volt.. :lol: mindkétszer egészen a végéig vitáztunk, hogy mi legyen a gyerek neve, most meg egyből eldöntöttük.. :lol: Ha fiú: Bence Zsolt vagy Bence Mátyás, ha lányzó lesz ( amiért Vivi szurkol :D ) Akkor Panna Zsófi. De Vivi eldöntötte, hogy Panna lesz és kész. :lol: Na megyek indulok missz törpilláért az oviba. Legyetek jók, vigyázzatok magatokra, és a babákra. Drukk az uh-soknak

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Én is voltam 12.heti Uh-n, CRL 6 cm, NT 2,1 mm. Eddig rendben minden :).

Gina gratula neked is! Tök jó, milyen kicsi a nyaki redő nálatok :!:
Nita, Gina, Nálatok hol tapad a lepény?

Móni, tök klassz lehet hogy Párizsba jártok kirándulni :D A kislányod nem bírja az autót?

Tündér, mikor mész UH-ra? A vérvétel annyira nem sürgős, bár nekem máris vérszegénységem van, kell vasat szednem, ez jobb ha előbb kiderül. A nőgyógyásztól lehet egyébként papírt kérni, aminek alapján a védőnő odaadja a kiskönyvet, és a háziorvoshoz is bármikor elmehetsz.

Nálatok nincs vérszegénység?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Ozike, szívbol gratulálok!
Még a te nyakiredo méreted is teljesen jó, úgyhogy nincs okod aggódni! :wink:
Én nem tudom, hogy hol tapad a lepény :oops: , errol nem beszélt a doki !

Nita, én is felkelek éjjelente 2x pisilni.....van, hogy csak 1x, de gyakoribb a 2 :lol:

Pattogóbolha,
aranyos lehetett a kis Torpilla, ahogy tátott szájjal figyelte, ahogy magyarázod neki a dolgokat... :D
ginuska
 
 


Sziasztok!

Talán még nem késő csatlakoznom. (Van azért, akivel már másik fórumon találkoztam.)
Először is mindenkinek gratulálok a kis manóhoz!!!
Rólam röviden:
Tavaly okt. 10-re vártuk az első babánkat, akit a 28. héten sajnos elveszítettünk. A műtétet követő hónapok nagyon nehezek voltak lelkileg, de már nem sokkal utána tudtuk, hogy csakis annyit várunk, amennyit muszáj. Úgy éreztük, csak egy másik baba lesz képes enyhíteni a fájdalmunkat.
Fél év elteltével elsőre összejött Kismackó, akit borzasztóan várunk, és nagyon bízunk benne, hogy most minden rendben lesz.
Okt. 13-ra vagyok kiírva, de a tavalyi vágásom miatt sajnos programozott császár lesz a 38. héten, így valószínűleg már szeptemberben magamhoz ölelhetem a kincsemet.
Legközelebb márc. 30-án megyek UH-ra.
Remélem, befogadtok.
Puszi minden kismaminak!
Vendég
 


Szia Judy
Üdv közöttünk, jó hogy itt vagy és most biztos nem lesz gond :!: Nagyon nehéz lehetett nektek legutóbb, főleg mivel félidő után voltál. Kiderült az ok? Sok drukk a mostani terhességhez! :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Judy: minden rendben lesz. És üdv közöttünk.

Őzike, Pattogó: 31-én megyek, akkor leszek pontosan 13.hetes. Szóval én még egy hetet lógatom a lábamat.. Csak annak az eredményével megyek majd a védőnőhöz a kiskönyvért.

Pisilés: engem ez nem érint mostanában. Az elején 1* fel kellett kelnem, de az utóbbi időben nem.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Nita,Ginuska,Screen
En is gratula 12.hethez!! :wink:

Judy
Udv itt! :wink: Sajnalom az elvesztett babot! :( De szoritok,hogy minden rendben legyen!!+++++

Ozike
Gratula a jo eredmenyekhez!! :D
Igen,sajnos ugy latszik, hogy nem birja a hosszabb utakat! :roll: :?

Verszegenyseg: En Charlottetal verszegeny voltam, vasat szedtem. Most nemtudom,majd a 12.heten kiderul. :roll:

Pattogobolha
Koszi akkor atveszem :wink: Atkuldod,vagy hogy lesz?
De edi lehetett Vivi!! :lol: Szepek a nevek, a Panna Zsofia foleg nagyon tetszik! :oops: :wink:

Till
Egyet ertek veled, Disneyland egy nagyon klassz hely! :lol: :wink:



csok,Monica
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.23 21:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma megkaptam a beutalókat a vérvételre.
UH ra Húsvét után mehetek legközelebb csak,most sem volt.
Remélem kibírom addig.

Sok boldogságot mindenkinek!
Vendég
 


Jah es Pattogobolha!
Vivinek meg Laranak is van 2.neve? :wink:
Vendég
 


őzike nálam a hátsó falon tapad a lepény....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

monica: küldj priviben egy e-mail címet és átküldöm. :)
Igen mindkét lánynak van 2. neve. Vivien Zoé és Lara Boglárka. A mosthohafiam, pedig Erik Attila. Nekem meg a Charlotte tettszik nagyon. Kár, hogy magyarországon a külföldi neveket csak úgy lehet anyakönyveztetni, ill leírni ahogy kiejtik. Pedig így leírva és kiejtve is gyönyörű :)

trixi: húsvét 3 hét mindjárt itt van :wink:

tündér: nekem a védőnő azt mondta, h a 12 hetes uh előtt menjek el hozzá, merthogy a genetikai uh-hoz már kell a kiskönyv a dokinak.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


pattogo: nekem csak annyit mondtak, kérjek beutalót, azzal megcsinálnak mindent. A rsz-ben már bent vagyok.

Nita: azt mondják az a szerencsésebb, ha a hátsó falon tapad a lepény. És általában ott is szokott. Az egyik barátnőm azért lett császáros, mert a mellső falon tapadt és a szülésnél nem jó irányba mozdult el. Ha jól emlékszem azért kellett a császár, mert a méhlepény lecsúszott és a baba elé került. így gyorsan kiszedték a babát mielőtt baj lett volna belőle. Amúgy is az egész terhességét fokozottan figyelték emiatt. Sokat kellett pihennie, heverésznie.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok Csajok,

Miket néznek ilyenkor a laborba. Engem még nem küldött a doki, és már 10 hetes leszek mire megyek hozzá.
Én is akarok a 12 héten genetikai uh-t.
Hogy kell menni a védőnőhöz? Vagy előbb a háziorvoshoz kell?
Mit kell vinni magammal?
Bocsi csajok, de fogalmam sincs. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


GMelcsi!
Nekem a laborban most nagyon sokféle vizsgálatot csinálnak.
Mivel kicsinek gond volt az inzulin felszívódással,már most csinálnak terheléses cukrot is.
A nyomelemeket is nézik.Kb 3oldalnyi vizsgálat van felsorolva.

Utána kapok majd EKG-ra meg fogászatra.

A Húsvét utáni héten már 12.hetes leszek,nem tudom,akkor elküld genetikai UH-ra is?
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha lehet... :D
Én október 7-re vagyok kiírva, most töltöttem pont a 12. hetet. Április 1-jén megyek majd a genetikai UH-ra és vérvételre.

Én már elég sok mindent megjártam, úgyhogy a tippek...

Én a védőnőnél jártam először. A neten kerestem meg, hogy kihez tartozom, felhívtam, és bejelentkeztem. Szerencsére nagyon kedves.
A nődoki írta ki a beutalókat az EKG-ra, a vér és vizeletvizsgálatra. Ezeken is túl vagyok már, és nem meglepő módon vérszegény vagyok, vasat szedek....
Mikor már megvan minden eredmény, akkor kell elmenni a háziorvoshoz, mert a belgyógyászati véleményt ő fogja adni.
Hát, ennyi kb. :)
édi16
 
 


Köszi csajok a választ.


Szerintem a genetikai uh magán akció. Legalábbis azt olvastam, hogy szinte mindenhol fizetős és neked kell intézni, ha menni akarsz.
Lehet hülyeséget írok, de én így tudom.

Jövőhéten megyek a dokihoz, majd megkérdezem tőle pontosan.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást és a drukkokat!

Őzike!
HELLP-szindrómám volt, úgyhogy engem mentettek, ehhez viszont a babát ki kellett venni. Sajnos nagyon éretlen volt, így hiába került rögtön újszülött intenzívre és követtek el az orvosok mindent, csak 10 órát élt. :(

Tündér!
Én is csak a 12. heti UH után megyek a kiskönyvemért! A múltkor ugyanis nem kaptam semmiféle leletet, anélkül meg nem adhatják ki.
De már beszéltem a védőnővel, nagyon rendi volt. Az UH másnapján megyek hozzá, onnan pedig rögtön laborba levetetni a vért a kombinált teszthez.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Jaj olyan boldog vagyok!!! :D Most jövök a védőnőtől, vittem neki a vérvétel eredményemet, meg elhoztam a Wassermannt meg a Hepatitist, vérnyomást mért, súlyt, vizeletet vizsgált és SZÍVHANGOT HALLGATTUNK!!! Mondta, hogy ha nem halljuk, ne legyek csalódott, mert ez nem olyan, mint az UH, kereste, aztán egyszer csak ott volt és olyan erős és hangos!!! :D :D :D Szuper érzés volt újra hallani!!!

Üdv az újaknak!
Vendég
 


Ja és fogytam 2 kilót :lol: úgy, hogy egyszer sem hánytam!!! Azt mondta a védőnő, hogy valamit nagyon jól csinálok (sokszor eszem keveset) :lol:
Vendég
 


Nevekről: nekem is van egy lánynevem, amit nem úgy írnak az utónévkönyvbe, ahogy én szeretném...így lehet, hogy kiesik a pixisből :evil: pedig mindkettőnknek nagyon tetszik, de úgy olyan bután néz ki. Nem tudjátok, hogy a név írásmódját nem lehet engedélyeztetni, ha egyébként benne van az utónévkönyvben???
Vendég
 


Sziasztok lányok!!

Judy!! Üdvözlet itt, nagyon nagyon sajnálom ami Veled történt, el sem tudom képzelni mennyire borzalmas lehetett-én az elején jártam, mikor elvesztettem a babámat, szóval ez össze sem hasonlítható!! Minden jót kívánok a mostani terhességedhez, meglátod minden rendben lesz!!!!

Lányok, látom, már a névkeresésnél jártok...Persze nálunk annyira adottak a nevek, hogy mikor még nem is tudtam a kisfiam nemét már "meg is volt keresztelve": itt az elsőszülött fiúk az apuka apjának a nevét, a lányok pedig az apuka anyukája nevét kapják autómatikusan, bár a keresztelőig nem szólítják őket a nevükön-vagy bebi -a fiú, vagy beba, ha lány. Szóval van, hogy eltelik 1 év is, vagy több a keresztelőig, s a gyerek még mindig beba vagy bebi. :D Azért mostmár a modernebb világban néha itt is eltérnek a hagyományoktól, de Korfun még mindíg nagyon tradicionálisak.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Lányok,


Judy nagyon sajnálom, ami veled történt, de most kárpótol azélet és minden rendben lesz. :wink:

Mparis, nagyon ügyes vagy, hogy fogytál 2kg. Rosszulléteid sem voltak, vagy csak nem hánytál?
Nagyon irigyellek, hogy hallottad a babád szívhangját, én is alig várom, hogy halljam.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok Lányok,


Judy nagyon sajnálom, ami veled történt, de most kárpótol azélet és minden rendben lesz. :wink:

Mparis, nagyon ügyes vagy, hogy fogytál 2kg. Rosszulléteid sem voltak, vagy csak nem hánytál?
Nagyon irigyellek, hogy hallottad a babád szívhangját, én is alig várom, hogy halljam.

Kép
gmelcsi1
 
 


Bocsi, kétszer küldtem. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


betty: és ha megint fiú lesz? Akkor kinek a nevét kapja?

sziasztok judy, édi üdv itt. Boldogságos és problémamentességes babavárást kívánok nektek, meg persze mindenkinek. :D

mrsparis: ügyi vagy. :) csak ne fogyj tovább. :D Irigyellek a szívhang miatt. Az elő terhességem alatt hallgattunk szívhangot a védőnőnél, de itt vidéken nem divat. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Judy,Édi!
Én is üdvözöllek Titeket itt köztünk! :lol: :lol: :lol:

Monica!
Akkor megcsinálod a táblát vagy Pattogobolha te fogod újítani?Majd írjátok meg,hogy milyen adatok kellenek még!

Mrsparis!
Én a saját mérekezésem alapján kb 1.5 kg-ot fogytam 3 hét alatt,mióta nem dolgozok.Én se hánytam. :oops:

Lányok csütörtökön reggel megyek uh-ra,drukkoljatok nekem! 3 hete voltam,de az már olyan messze van! :oops:
Úgy várom!Próbálok képet is kérni!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Csajok mindenki fogy?
Szerintem én híztam, pedig egy csomó mindent nem kívánok. Ez nem igazság :lol:

Sziszkó megy a drukk az uh-ra. Ne izgulj minden rendben van. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Tényleg? Hogy csináljátok ezt a fogyás dolgot?? Én az eddigi 12 hét alatt kb. 1 kilót híztam, ( de lehet többet már), pedig szerintem kevesebbett eszek... :-)

Ti mikorra gondoltátok, hogy elkezdtek vásárolgatni?

Úgy néz ki nevekben már mindenki otthon van, úgy gondolom, mi is kitaláltuk már. De azt is hallottam, hogy majd Pocaklakó "megsúgja", hogy mi is tetszik neki igazán... Ti hisztek ebben?
édi16
 
 


Mindenkinek köszönöm a biztatást, nagyon jól esik, aranyosak vagytok!
Sziszkó! Drukkolok csütörtökre! Ugye milyen borzalmasan hosszú ilyenkor 3 hét??? De már csak kettőt alszol, és tuti minden OK!
Betty! Erről a névválasztási szokásról már hallottam korábban, de még mindig fura, hogy nálatok ez tényleg így működik. :lol:
A mi babánk Dominik vagy Jázmin lesz. A fiúnevünk már évek óta megvan, a lánynéven kellett tavaly sokat agyalnunk. A Szonja és a Jázmin között őrlődtünk... és mivel Szonjánk már van, most ha kislány lesz, nem akarok új nevet keresni.
Nyugi, Melcsi, én se fogyok. :oops:
Nekem nem nagyon vannak rosszulléteim, max. egy kis émelygés. Tavaly a 28. hétig 8 kg jött rám, ami nem kevés. Most nem szeretnék ennyit hízni, próbálok jobban figyelni.
Bocsi, hogy hosszú lett!
Pussz!
Vendég
 


Sziasztok!

Na akkor atveszem a tablit Pattogotol! :D

Ezek az adatok kellenenek (azer kene megegyszer egyeztetni,hatha valtozott azota)

nicknev
ti mikor szulettetek (hogy a szulinapokat tudjuk nyomon kovetni :wink: )
korhaz
nev (aki mar kitalalta :) persze fiu is es lany is,aztan majd az egyiket kitoroljuk,ha kiderult a nem)
teso nev,kor
esetleg,hogy ki milyen vizsgalatra megy legkozelebb

Pattogo
Nagyon szep neveik vannak a lanyoknak! :D
A Charlotteba en is beleszerettem egybol :oops: es koszi a dicseretet! :wink:

Nev: Van magyar es francia utonevkonyvem is,ha valakit erdekel,hogy milyen neveket lehet anyakonyvezni,vagy mit jelent egy-egy nev stb. :wink:

Edi
Udv itt es gratula! :lol: Toled is varjuk az adatokat ha gondolod! :wink:

Vasarlas: En mar nagyon mennek, de majd csak a 18. het utan fogok sztem. :oops:

Mrsparis
Gratula szivhanghoz! :wink: Dejooo!!! :lol:
Ja es a az altalad valasztott nevet, csak akkor anyakonyvezik eredeti irassal ha van pairotok arrol,hogy valamelyikotok kulfoldi szarmazasu...sajnos maskapp nem... :( Vagy lehet,hogy megprobalhatjatok kervenyeztetni a Magyar Tudmomanyos Akademiatol. De sztem nem sok esely van ra,ha mindketten magyarok vagytok...DE proba cseresznye :wink: :lol:



csok,Monica
Vendég
 


Sziasztok!

Judy, Édi üdv itt és boldog babavárást kívánok!

Sziszkó, megy a drukk a csüt-i UH-ra :)

Mi tegnap voltunk a genetikain, hátsó fali placenta, CRL: 61,54 mm, NT: 1,17mm és már du hívtak is, h nagyon szép lett a Down eredmény vérből, 1:27689 :lol:

Uh eddig OK, de minden korábbinál rosszabbul vagyok. Mindent kihányok. de tényleg :oops:
Csütörtökre van időpontom a védőnénihez és jövő szerdán megyek a saját dokihoz.

ja és vettem tegnap 2 db kismama gatyót, aminek a szárát még fel kell hajtani, de végre lesz. Bár még 2 naci kényelmes.

Anyukáinknak elmondtuk + a szoros barátoknak. Mindenki nagyon happy.

szép estét!! Kép

Kép
screen
 
 


hűű, sikerült csatolni az egyik sztárfotót. szerintem ez a legédibb. kicsit profi a technika, majd leesett az állam. mondjuk 28 e ft-ért még azt is visszatették volna, biztos :lol:

szóval van itt még vagy rengeteg értékem, Tilli, azt hiszem Te javasoltál egy oldalt, ahol meg lehet ezeket nézni. Nem találom :oops:

segítenétek?

Kép
screen
 
 


Screen!
Gratula az eredményekhez!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szép fotó! :D

Köszi lányok a drukkot! :wink: :lol:

Monica,az adataim:

Sziszkó29
1978.12.08.
Bugát Pál Kórház,Gyöngyös
Fanni/ ?
Tesó:nincs
Köv.vizsg: uh 03.26.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


nitacska007
1986.06.26
Jahn Ferenc,Délpesti korház
Liliána/BEnce,Levente
tesó:Máté
köv vizsg:április 17.AFP

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Screen
Jajj deariiii :lol: :lol: Meg is konnyeztem :oops:
Es gratula a jo eredmenyekhez!! :wink:

Te is leirod le a tabliba az adatokat? :wink: :D

Sziszko
Mikorra is vagy kiirva? :roll:


Ja es akartam,hogy a tablit laptopon csinalom,mert ott van ekezet! :lol:
Vendég
 


Nitacska
Vettem :wink:
Vendég
 


Monica: Adataim:
édi16
1983.08.01.
Bajcsi Kórház, Bp.
Jázmin/Kende
Tesó nincs
Következő vizsgálat: 04.01.: genetikai UH + vérvétel

Screen: Szuper a kép, nagyon édes a kis pocaklakó! :-) És pláne jó, hogy ilyen jó eredményeid lettek! Gratula!

Picit tartok ettől a genetikai vizsgálattól, de bízok benne, hogy minden rendben lesz! :-)
édi16
 
 


édi minden ok lesz a genetikain,.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hihi megint En :oops:

Edi
Vettem :wink: :lol: De nem tudom,hogy mikorra vagy kiirva! :roll:
Vendég
 


monica: elküldtem. :)
az adataim:

pattogobolha
1981.11.10.
Jávorszky Ödön kórház, Vác
Panna Zsófi/Bence Zsolt
tesók: Erik, Vivien, Lara
köv. vizsg.: márc. 25. védőnő.


screen: juuuj de édi. És milyen jó kép!! :shock: gratula :D :D :D :D :D

Na megyek jó éjt!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Lányok sziasztok!

Screen, nagyon jó a kép és gratula a szuper eredményekhez :D Hol csinálták Neked a genetikát???

Adataim:
mrsparis
1982.02.07.
Fejér Megyei Szent György Kórház, Székesfehérvár
Roland Noel/??? (lányban még egyezkedünk
:lol: )
köv. vizsg. márc. 30 vagy 31. genetika, vérvétel


Fogyást esküszöm nem tudom hogy csináltam, én is meglepődtem rajta :shock: de örülök, hogy nem híztam, fogok még szerintem :roll: épp elég lesz az...

Monica, köszi az infót név-ügyben, én is így tudom sajnos...
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Screen!
Azta, micsoda sztárfotó! :D Nagyon édes a maszatkád. :wink: És gratula a jó eredményekhez.

Üdv az újaknak! Szép pocakodást! :wink:

Valaki említette a mellső fali méhlepényt. Tudtommal nem okoz semmi bajt, csak 1 hátránya van hogy később lehet megérezni a baba mocorgását. Ezt tapasztalatból írom, hisz nekem is mellső fali volt a fiamnál. Kb én a 20. héten éreztem meg először hogy van benn valaki a pocakomban. :wink: A baj akkor van ha a méhszáj közelében van megtapadva a méhlepény. Ennek ellenére nekem is császár lett a vége, de nem a méhlepény miatt hanem mert az utolsó héten harántba fordúlt a kis drágaságom.

Monica, az adataim:
-gnemoni
-1979.09.26
-Szent Borbála kórház, Tatabánya
-Laura/ Levente? (a fiú név még nem biztos :wink: )
-Tesó: Attila, 3 éves
-köv. vizsg.: 04.09 , 12 hetes szűrés+uh
-szülés várható időpontja: 2009.10.21

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monica!

A szülés várható időpontja: 2009.10.28.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Monica, nálam a szülés várható időpontja kimaradt: okt. 12.
Vendég
 


Jó reggel Lányok,

Screen gratulálok nagyon édi? Hol csinálták a vérvételt és a genetikai uh-t?


Gmelcsi
1980.08.18
Dévai Intézet
04.01 uh

Kép
gmelcsi1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: