Új privát üzeneted érkezett!

Üdv nyuszi!Gratula!!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:40-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!
én teljesen átérzem a helyzeted.én is csak nyűglődök a munkahelyemen és ráadásul lehetséges,hogy jövőhéten lomtalanítunk az irodába :twisted: :twisted: :twisted: .
nekem csak anyum tudja egyenlőre és egy magáncégnél
dolgozunk együtt,így lehet hogy megoldjuk valahogy,hogy
nekem ne kelljen akkor pont itt lennem.remélem sikerül :?

Kép
Kép
csibe83
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én is dolgozom, én sokszor nehezen viselem, ráadásul én emberekkel meg a problémáikkal foglalkozom, úgyhogy sokszor még külön ki is készítenek.
Tegnap újságoltam nektek, hogy kezd múlni a hányinger... estére olyan rosszul lettem, hogy végül hánytam is. Pedig már kezdtem tőle elszokni...

Kép
katy76
 
 


Sajnálom lányok, el tudom képzelni, milyen rossz lehet, mert én még itthon is néha nyűgöske vagyok :roll: !
Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy itthon lehetek (amúgy nappalin tanulok, de most egy ideig itthon leszek, aztán januártól belevetem magam a vizsgaidőszakba :twisted: ). Ráadásul a férjem is itthon van, mert a szó eredeti értelmében vállalkozó, és csak időnként ellenőrizget, meg ügyintéz, de többnyire velem van. Szóval mi elvagyunk így, de ha egyedül lennék itthon megőrülnék szerintem :? ! Kiborít, ha nincs kihez szólnom, mert én állandóan beszélek, ha egyedül vagyok, akkor pedig dudorászom, de az nem túl szorakoztató :D .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Lola, 007 , írtam pü-t:)

Én nem dolgozom, már az embrióbeültetés óta betegállományban vagyok, és ez így jó mindannyiunknak. Szerencsés a helyzetem, mert a munkahelyen mindenki tudta, hogy (évek óta) mire készülünk, így mindenki nekünk drukkolt, hogy végre sikerüljön. A főnököm nem is engedne dolgozni, úgyhogy az én helyzetem nagyon kivételes és ezért hálás is vagyok neki. Így nem kell stresszelnem a mh.- miatt, hanem foglalkozhatok a kis családommal itthon :)

Jó lenne, ha ez lenne a normális reakció mindenhol. :?

Azért próbáljátok meg kibírni valahogy azt az időszakot, amíg titkolni kell vagy titkolni akarjátok és gondoljatok arra, hogy eljön az otthonlét ideje is, ami persze nem biztos , hogy pihentetőbb lesz, mint a munkahely. :wink: :)

Már nem emlékszem, hogy ki írta, de azért az durva, hogy a gömbölyödő pocira egy "juuujj!" volt a kolléganő reakciója! El tudom képzelni az arcot, amit vágott hozzá. Gondolom anorexia nervózában szenved a drága és Victória Beckham a példaképe. :lol:

nellike
 
 


Hello!

Képzeljétek, amióta szedem a magnéziumot, egyáltalán nem fáj a pocakom :D ! Először meg is ilyedtem kicsit, de ahogy elmúlik a hatása egyből kezdem érezni a méhem, de ha beveszem elillan újra! Szóval én ajánlom mindenkinek, na, ez tényleg nem árthat :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


sziasztok!

Elhiszem, hogy iszonyú lehet ilyenkor folyton dolgozni, én egy betegség miatt nem dolgozom, de tényleg az ember folyton izgulhat azért, hogy nehogy vki beteg legyen bent és megfertőzzön :twisted: ! Arról meg nem is beszélve, hogy mi valahogy kicsit eufórikus állapotban vagyunk...és ilyenkor annyira nem hiányzik mások nyűgével való foglalkozás (ügyfelekre gondolok)...olyan energiavámpírként működnek! Mindenkinek vannak gondjai, de nekünk most a bennünk növekvő kis Életke az első!!! :D :D
Nekem most minden nap változik ez az émelygés dolog...de most már leginkább délelőtt a legerősebb.
Amúgy Dodi....hozzád hasonlóan én is "szófosógép" vagyok...Férjem mondja is, akkor amikor alszol nem beszélsz....dee így jó, mert nem unatkozik!!!
Tegnap megnéztem a National Geographic filmjét a Babákról....hát sírtam egy sort örömömben!!!! :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Igen a Magne B6-ot ajánlják is!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Dodi!

Voltál már a dokinál??? Vagy még ezután mész???? Gondolok Rád, hogy Ok legyen!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
Üdv köztünk és gratulálok!

Én a kisfiammal vagyok itthon. Eddig ugye nagyon jó volt neki, hogy lehetett anyával párnacsatázni, bírkózni, lovagolni anyán és ha elfáradt akkor mindig felvettem. Na most szegény nem nagyon érti, hogy ezeket miért nem lehet. Nagy sírások vannak belőle néha, persze felemelnem néha muszály, és amúgy sem túl könnyű mert már 13 kg.
Amikor Gergőt vártam én is végig itthon voltam, az embrióbeültetéstől kezdve, pont mint Nelli, de néha tényleg rossz volt, hogy egész nap egyedül vagyok.
Nem tudom melyik is a jobb megoldás itthon lenni, vagy dolgozni a várandóság alatt, sokan jönnek el már a kezdetektől betegállományba, csak azzal meg sajnos az a baj, hogy a tgyás és a gyed összegének számításakor negatívan nyom a latba.

Teganp óta én is egyfolytában émelygek, pedig kezdtem már örülni, hogy nekem nincs semmi tünetem.

Móni

Kép
Kép
kismóni
 
 


Sziasztok!

Én jelenleg itthon vagyok.Sajnos nincs munkám,de
hamarabb fáradok azt vettem észre.Mire felérek
a harmadikra kapkodom a levegőt rendesen.
Hajnalban fel kellett kelni,mert nagyon éhes voltam
és benyomtam egy zsemlét.Én az elevitet
szedem 10 napja..Remélem jó hatása lesz a picire.
Szerintetek
:?: :?: :?:
zitike
 
 


Sziasztok!

Én elvileg ezen a héten dolgozom utoljára,hétfőn megyünk UH-ra,remélem lesz szívhang és akkor javasolja a doki,hogy írjon ki a körzeti. Tök jó fej volt a dokim,azt mondta,hogyha nem leszek depis attól,hogy otthon kell lennem,ő kiír. Nem ellenkeztem.... Meg amúgy is,egész nap kocsiban ülök,most már érzem,hogy nem kényelmes,fájdogál a hasam,meg állandóan olyan fáradt vagyok,mint aki semmit nem aludt. Úgyhogy jó lesz itthon.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Zititke!
Meg tudlak érteni, mi a negyediken lakunk és nincs lift... Ha még bevásárolni is megyek, úgy elfáradok mint két óra aerobik után.
Apropó aerobik, nekem nagyon hiányzik a mozgás, a terhesség előtt rendszeresen jártam, csak most standby-ra kellett magamat tenni a nyári missed ab miatt.
De a harmadik hónap után abszolút tervbe van véve a terhestorna és jóga.
Nálunk sokan betegek, picit én is benáthásodtam, de nem vészes. Épp a pozitív teszt előtt akartam magam beoltatni influenza ellen, már a szérumot is megvettem, csak gondoltam, hogy megvárom a mensit, az a biztos. És nem jött meg... :D :D :D

Kép
katy76
 
 


Sziasztok

Tudjátok hol voltam ma?

Telefonált unokatestvérem hogy hogy megindult a szülés menjek értük, és vigyem be a kh-ba, úgy hogy szaladás volt, egy óráig ott voltam, de még csak 2 ujjnyira volt kitágulva, így én eljöttem, mert a gyerekekért kell nem sokára mennem. Mikor eljöttem akkor repesztettek neki burkot. Kiváncsi vagyok m ikorra lesz meg. Amúgy ma sok szülés volt, míg ott voltunk addig jött 4 kismama szülni, és kettő már meg szült, akkor tolták ki a piciket, közülük az egyik ikrek voltak. Annyira édes ici pici babák voltak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Katy76!

Én is aerobic-oztam,még 2 hete is lent voltam,mert akkor még nem tudtam,hogy pocaklakó van,bár már valamit sejthettem tudat alatt,mert a hasizmot kihagytam... Nekem is szinte elvonási tüneteim vannak,nagyon hiányzik,de én is szeretnék menni majd kismama jógára,de az még egy kis idő.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Szia Katy76!

Én is megfáztam nem régen,de a calcium-sandoz+vitaminC
nagyon sokat segített,pedig csak fél pezsgőtablettát
ittam minden nap.Lehet fogyasztani nekünk is.
Én is szeretnék majd menni terhes tornára,de
egyenlőre még várok,hogy minden rendben van-e.
Zitike
zitike
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:40-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


sziasztok! niki vagyok és a 3.babánkat várjuk a férjemmel.2 kisfiam van Máté 3 éves múlt BALÁZS BARNABÁS meg 2 éves lesz.most bizok benne kislány lesz de a lényeg ,hogy egészséges legyen! :oops:

Kép
vitéz csabáné
 
 


Fel a fejjel, dolgozó Anyukák! :)

Gondoljátok azt, hogy már csak pár hónap, aztán jön a GYED és GYES. És ki tudja, hogy oda mentek-e vissza dolgozni majd, ÉVEK múlva. Lehet, hogy nem is találkoztok már azokkal a kollegákkal, akik most még idegesítenek. Nézzétek úgy, hogy "Ugyan tele van már vele a tököm, de ezt a kicsit már féllábon is kibírom!" Ráadásul az első babánál gyorsabban telik az idő... :wink:


boo!
Nem kell túlparázni a dolgokat a fénymásolóval és hasonlókkal! Igen, vigyázni kell magunkra, de azért nyugodtan élhetjük a kis életünket.
Gondold el, mi volt még nem is olyan túl régen! Asszony hajnalban szépen felkelt és kiment a krumpliföldre, vagy aratni, mikor, mi volt. És ha volt 8 poronytyja akkor nekik is főzni kellett, hányinger ide vagy oda. Nem érdekelte sem az apjukomat, sem a többi gyereket.
Vagy milyenek voltak az életkörülmények, mennyi enni való jutott?
Az asszony dolga a gyerek és a háztartás volt, nem volt pardon. És mivel a Jóisten arra teremtette a Nőt, hogy életet adhasson, erőt is adott neki, nem is keveset. Sokkal több mindennel meg tud birkózni, amint azt elsőre hinné.
Bonyolult dolog ez a várandósság, de jól ki van találva, úgyhogy nem kell félni a mindennapoktól. Ahogy az egyik könyvbe volt írva: soha nem volt még ilyen biztonságos a várandósság és a szülés, mint napjainkban.
Ezt tessék szem előtt tartani. JÓ? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 200907? 2008.11.27 15:40-kor.

Kép
Kép
200907?
 
 


Sziasztok csajszik!

Nyuszi,Zitike udv nektek koztunk!

Neha nem tudom eldonteni,hogy dolgoznek-e vagy sem.Igazabol a szakmam rengeteg vegyszerrel jar,szoval ha otthon lennek sem hiszem hogy dolgoznek mar igy varandosan,mert veszelyes volna.Igy,hogy itt vagyok lassan 5 honapja,azert neha meg kell kuzdenem magammal,mert alapjaraton egy porgos fajta vagyok.Persze teszek-veszek napkozben,rendesen fozok,vezetem a haztartast,neha talalkozok baratokkal,de alapvetoen engem az egyedullet zavar nagyon.A het 6 napjan egyedul vagyok eleg sokat,persze ez amiatt is van,hogy meg nem ismerem igzan a varost.Talan ez valtozik szepen lassan,de most nehezebb ebben a komor teli idoszakban.
Sokat gondolkozok ezen a dolgon,de talan azert jobb itthon...
Csak kitartast kivanhatok azoknak akik meg sokaig kenyszeruek dolgozni,plane a kis titkukkal!

A masik dolog az hogy eleg hizekony vagyok.Eddig mindig nagyon figyeltem mit ehetek meg,persze ugye most is,de megvonni dolgokat nem lehet.Es hat nem is birok.Szoval ez a "semmitteves" oda vezet,hogy eszegetek,elfaradok,punnyadok,es a boltig is neha tobbszor kifulladok.Nagyon varom mar hogy kismamatornazzak vegre,mert felek hogy rossz vege lesz a kiloimat tekintve ennek az elso idoszaknak.Jelenleg az biztos visszacsuszott,amit ledietaztam a baba elott :(
Hat ovatos vagyok de most nyomtam be egy kis avokadokremes szenyat,persze feher lisztes bucival :evil: es en mindig a barnakert vagyok oda... :arrow: en most nem emelygek a mai napon...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Voltam dokinál és van egy gyönyörű 6 hetes dobogó szivecskéjű Babuckánk !!!

kispiskóta
 
 


ancsurti!

Hagyd a fenébe a kilókat! Arra figyelj egyedül, hogy változatosan, egészségesen egyél és eleget. Amennyi lesz, annyi lesz. Hidd el nekem, hogy szoptatás alatt szépen lemegy. Szülés után fél évvel már nagyjából oké leszel.
Ma már messze nem törvényszerű, hogy a terhesség egyenlő legyen a "bálnásodással". Régen még mondhatták, hogy "Hát igen, 2 gyerek után már ez van!", de ma már nem. És itt most nem arról van szó, hogy gizdának kell lenni.
Az én 162 cm-hez 72 társult az előző terhességemnél. Híztam 10 kilót, ami le is ment. Azóta sikerült még 4-et fogyni, így most 68 kilóval vágtam neki, és majd később ennyi lesz újra... :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Gratulálok kispiskóta a dobogó szivecskéjű babutokhoz!
Üdv köztünk niki és zitike!!!
végre eljött a pillanat és mehetek haza,már olyan álmos
voltam :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Kispiskóta! Gratulálok!
Picit irigyellek, nekem még két és fél hetet kell várnom az uh-ig.
Nekem még van fél órám itt bent, majd csak aztán megyek haza.
Niki! Üdv a fórumban!

Mindenki vigyázzon magára! Remélem, hogy ma este nem leszek rosszul (mindig este jön rám)...

Kép
katy76
 
 


200907!

Koszonom a biztatast!Fiatalkoromban versenyszeruen sportoltam,aztan 7 ev utan abbahagytam,azota kuzdok mindig a sulyommal,mert minden ram ragad.Csak szigoru odafigyelessel tartom a sulyom,ami a 174cmes magassagomhoz igy is-ugy is 70kg.Most is valtozatosan eszem,de nem dietazom.A salatakra 2 hete ra sem birok nezni,es hat fozni szeretek,amiket eddig megalltam,most joizuen megeszem.Es semmi extra sutike,ilyesmi,csak epp nem dieta.Es ezt mar most erzem,pedig az emelyges miatt azert nem sok dolog megy be.Ez persze naponta valtozo allapot.Igyekszem nem parazni,de hat nehez amikor 2 utcanyi setat megerzek,es hat persze nem is dolgozom.Jaj de nehez...kinek ez,kinek az a baja.Amugy persze jol vagyok,csak neha ez aggaszt kicsit.
A vitaminoktol is talan ehesebb lettem,3 honapja szedek kismama vitamint,persze azert a taplalkozasom is fedezi nagy reszet,folsavat es omega3 vitamint.En attol nem felek amiket mondanak hogy nagy baba lesz,ez inkabb genetika,mintsem a vitamin.Max. nem lesz hianyallapotom.De azert az ehseg erzetemre ez is radobott valamennyit....
Zitike:Baj nem szarmazik abbol hogy vitamint szedsz,inkabb a javatokra valik.Azert en folsavat is szedtem volna,az meg fontos lehet(velocsozarodas)es hat a jodra is figyelni kell,azt hiszem az Elevitben az nincsen.(jodos viz)
Kispiskotajaj nagyon orulok nektek!
Nikiisten hozott koztunk,orulok hogy itt vagy te is!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


van vonalzóm!!!!

Kép


Ancsurti és Csibe83!

Köszönöm a kedvességeteket.Nagyon sokat jelent.
Remélem Ti jól vagytok!Nekem picit fáj a pocim.
Én 6 hetes vagyok a számítások szerint,de csak
2-ára kaptam időpontot.
zitike
 
 


Hála Istennek van folsav az elevitben.
zitike
 
 


Sziasztok!
Én is itthon vagyok az elejétől fogva,már meséltem erről a munkám miatt van.
Szeretek itthon lenni,de azt én is nehezen viselem ha egész nap egyedül vagyok.
Lányok a babona,v valami egész más miatt nem áruljátok el a munkahelyeteken?
Zitike:
Az elején nekem is sokat fájt a pocim,a Magne B6 sokat segített,és idővel ez meg is szűnik ez a fájdalom leginkább az első trimeszterre jellemző.Egyébként én is 2-án megyek az orvoshoz :D
Ancsurti:
Én is pont emiatt szedem a Hipp natal-t.Gyümölcsökből áll tulajdonképpen,és a bogyós vitaminokkal ellentétben nem csinál farkasétvágyat, és nagyon finom is!Egyedül a folsavat pótlom,viszont azt lehet étellel is ,elég sok mindenben megtalálható.
Én 73 kg-val kezdtem a a mostani terhességem,az előzőnél Elevitet szedtem 56 kg-val indítottam!Egész nap ettem! :roll:
Mindezt a vitamintól!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Zitike!
Ma egeszen jol vagyok,koszonom.Nem emelygek,a hasam nekem is fajt,napjaban tobbszor is,de mostanaban csak este erzem,nem szamottevo.Ha nagyon fajsz,magneziumot szedhetsz,de ez azert remelem nem komoly,en magnezium nelkul is kibirtam.
Akkor te elobb kerulsz orvoshoz mint en,dec.12-en megyek eloszor.Sajat szamitas alapjan 9hetes1 napos leszek akkor.Ebben az vigasztal,hogy akkor mar eleg jol lathato lesz Picurka,szoval te sem maradsz le semmirol igazan.
Niki:nagyon szep nevuk van a sracoknak!Azert szurkolok,hatha most puncis van a pocidban!
lola29:edes a vonalzod!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Timea83!
Lehet kuldetek majd anyuval,olvastam mar rola,de nem igazan szamitottam az etvagyra,ez egy itteni vitamin amit szedek,a baratnom nem panaszkodott hogy ehesebb lett volna.
Talan sok dolognak alltam ellen ezeddig,mindig igyekeztem elkerulni a haszontalan etkeket,sot szenhidratot csak max.termeszetes formajaban fogyasztottam,semmi peksuti,kenyer,max,ritkan barna kenyer,durum teszta.
Es honapok ota rengeteg spenotot ettem nyersen,salata mixben,teljesen ra voltam kattanva.Most kicsit felfordult a gyomrom mikor kesziteni akartam :shock: ...azert remelem ez visszaall majd hamarosan,mert amugy imadom!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


sziasztok! köszönöm hogy igy fogadtattok a forumban!nekem a fiaim ma nagyon elevenek de ez nem is baj.a hugom is fent van de ő 3 hete szülte meg elsö kisbabáját ami természetesen fiú!már jó lenne egy kislány is :) nekem a derekam és az oldalam szúr de a dokim megnyugtatott hogy minden rendben! :)

Kép
vitéz csabáné
 
 


Gratulálok Kispiskóta! Remélem hétfőn én is ugyanerről tudok Nektek beszámolni,drukkoljatok!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Niki!
Gratulalok a tesodnak!Mi 4en vagyunk testverek,abbol az ucccso lett fiu:)Az egyik hugomnak ket kislanya van,a parom occsenek is kislanya van,szoval azert eselyes nalunk a kislany,mi is nagyon arra vagyunk.Bar igy elsore talan mindegy is volna...
Most kezdett el fajni a cickom ,de veszettul :shock: hat csajok,ez kemeny ugy,mi lesz szoptataskor?

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Nyugi, nem lesz vészes. Max. ha kicsit beleharap... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


ancsurti! nekem az elsö fiúra 8 hónapig lányt mondtak sopronba és kiderült szülés elött 2 héttel hogy fiú! :lol: mégszerencse hogy nem vettem mindenböl rózsaszint.hát végülis ezért is szeretnénk kislányt mert van két gyönyörü eleven fiúnk!én hétföig nagyon féltem hogy méhen kivüli terhes vagyok mert nagyon szúrt az oldalam aztán beszéltem az orvosommal és behivott megvizsgálni és mondta nyugi minden rendben van!hát ez nagyon jól esett és örültünk neki! :) én rengeteget eszek és most 43kg.-mal kezdtem el a terhességet.mindenkinek sok boldogságot és egészséget kívánok

Kép
vitéz csabáné
 
 


200907! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Niki!orulok hogy minden rendben,es megnyugtatott a dokid!43kg :shock: szerintem en sosem voltam annyi...legalabb 60- al szulettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok

Megszületett 6 órakkor az unokatesóm kislánya, 3370 g. :):)

Én az első terhességemet 43 kg-val kezdtem, 14 kg-t híztam, szülés után pedig 48 lettem, az úgy jó is volt, mert nagyon sovány voltam előtte.
A másodikat már 48-al kezdtem és szintén 14-et híztam. És szülés után 50 lettem.
Harmadikat 50-el kezdtem 12 kg-t híztam, aztán szülés után 54 lettem.

aztán tavaly ahogy elkezdtem szedni a hormon bogyeszokat mivel nem volt peteérésem így sajna feljött rám 4 kiló, így most a terhességet 58-al kezdtem, jelenleg is annyi vagyok, pedig hát muszáj ennem napjában többször is mert nagyon hamar megéhezem. Én úgy vagyok vele hogy most nem izgat hogy hízom, arra azért figyelek hogy 14-nél több ne jöjjön rám, de nem akarok megvonni magamtól semmi olyat amit épp megkívánok. De szerencsére most abszolút nem kívánom az édes kajákat semmilyen formában, még az üdítőt se tudom meginni, csak a gyömbért, az viszont jó hányinger ellen.
Savanyú viszont jöhet minden mennyiségben főleg almapaprika, savanyú káposzta és kovászos uborka, ezekért megbolondulok.

Én nem dolgozom, itthon vagyok főállású anyaként, most már 10 éve, jól megvagyok itthon, főzök, takarítok intézem a gyerekeket.


Üdv az újaknak, gratula a pocaklakóhoz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hello!

Én 4 éve, mikor megismertem a férjem 160 centihez 70 kiló voltam :oops: :oops: :oops: Még szerencse, hogy legalább jó fej vagyok :twisted: ! Aztán egy éven belül lefogytam 12-t, és a fogyi után csak 2 jött vissza, szóval már évek óta 60 vagyok. A vicces az, hogy én úgy tervezem 70 kiló körül megyek szülni :mrgreen: !
Szóval nálunk nem gyakori a mondat, hogy 'bár úgy néznél ki, mint lánykorodban' :twisted: :twisted: !

Breki, mégsem ma voltam, de majd leírom mailbe, mert kicsit hosszú, viszont minden oké :wink: :D !

puszó

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Jaj ez a hány kg téma.... :D :D . Mielőtt kiderült a betegségem 2006-ban 47 kg voltam a 166cm-hez...csontika. 2007 nyáron 52 lettem...na szerintem akkor tényleg csinos voltam (a fotókon is). Majd aztán a pajzsmirigyem alul kezdett működni, meg leszoktam a cigiről így 55-57 voltam. Az első terhességet is úgy kezdtem 57 kg-al. Mivel elég keskeny csípőjű voltam, az első Baba erősen oda dolgozott. A mostani terhességet már 59-el kezdtem, valahogy az előző Babánál ami rámjött 4kg (Az elvesztés után este nasiztam), abból 2 ment le, pedig edzettem, meg igazán napi 70 g CH-nál nem ettem többet. Most nem igazán érdekel, mi is lesz, hiszen eleve meg van szabva az étkezés (tehát amit így hízok nem hiszem, hogy túl kóros lenne). Viszont ismerem magam, hogy iszonyú hiú vagyok, tehát a szoptatás után sport-sport! Bár igaz, hogy nehezebben mennek a dolgok, mint huszonévesen, akkor egy hét alatt 2kg-ot is tudtam fogyni, ha akartam (és nem drasztikusan), de egyáltalán nem aggaszt ez a kérdés! Tegnap például rámjött a kolbászt lilahagymával effektus, úgy hogy a sült húsoktól a hideg ráz....érdekes :D :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Szép jó reggelt kismamik!
Gabi,nagy gratula a hugodnak!!!
Én már most fáradt vagyok,de hál istennek ma rövid nap
van és így már 2kor végre mehetek haza.Takaríthatok
aztán pihizek...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Jó reggelt Kismamák!

Remélem jól aludtatok!Nekem sajnos a hajnali
ébrenlét szinte minden éjszaka előfordul. :cry:
Keveset pihenek az is elég darabos,de most
nem fáj a pocim végre.
zitike
 
 


sziasztok!szép jó reggelt mindenkinek!nekem a mai reggel nem volt fényes mert hánytam de erre számitottam is mert az elözö kettönél is 3 hónapig ez volt. :cry: de abban bizom hamar el fog múlni mert 2 gyerek mellett nehéz pihenni bár van segitségem. :) igen én mindig 43kgés 45 között voltam de elsö szülésnél 7kg-ot hiztam aztán a 2.nál meg 15-kg-ot engem a kilok nem zavarnak a babának legyen meg minden vitaminja az a lényeg!ja és én is megbolondulok a savanyuságért meg a ropiért! :lol:

Kép
vitéz csabáné
 
 


gabi!gratulálok az unokatesodnak!sok eröt egészséget és boldogságot kívánok nekik!sok puszi :)

Kép
vitéz csabáné
 
 


Sziasztok,
Hát ti aztán írtok rendesen, alig bírom követni.
Voltam én is dokinál. Júl.26-ra írt ki. 8,9mm-es petezsák !!!
Nagyon boldog vagyok.
Először, amikor pozitívat teszteltem azt hittem, hogy augusztusi babánk lesz és mivel nem volt augusztusi topik, ezért nyitottam egyet, aztán a gép kidobta, hogy július 26 (amit most a doki is megerősített, ő is akkorra írt ki) Viszont a baba még csak öt hetes, (kisakkozva, hogy mikor voltunk ilyen ügyesek apával, szerintem is csak öt hetes lehet) szóval mégiscsak augusztusi lesz szerintem.
Na, de nem ez a lényeg.
Mátét is túlhordtam és lépcsőzgetéssel indítottam meg a szülést, ki tudja, hogy meddig akart még odabent maradni....szóval soha nem lehet tudni, hogy mikor jönnek a babók.
A Mátéval egyidős babók topikjában egyébként asszem én vittem a hízás pálmát ! 53kg-ról 83-kg-ra !!! Kereken 30 kg ! Majd egyszer rakok fel képet erről az átváltozásról :). Fél év alatt sikerült visszafogynom 58 kg-ra, de ez azt jelenti, hogy már alapból 5kg plusszal kezdek. :) Nem baj, majd szülés-szopi után fogyizok.
Ja, táblicskuba adataim tehát: 28 éves vagyok, neveket még nem tudok, megvárjuk, hogy kisfiú lesz vagy kislány és csak utána gondolkodunk, mert a tavalyi keresgetés után tudom, hogy nekünk ez baromi nehéz lesz, úgyhogy elég lesz egyet keresgélni. :) budapesti vagyok, Flórban szülök, július 26.
Sok pihenést a hétvégére !

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 12:41-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Nagy-nagy gratula anettoo!mikor kell újra menned?

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Gabi,
Gratulálok az unokatesódnak :D

Anettoo,
Gratulálok! Mikor mész legközelebb uh-ra?

Boo,
Én is rengeteget járok mostanában wc-re, és sajnos éjszaka is fel kell kelnem legalább 1x, de most éjszaka már 2x mentem ki. Pedig már próbálok este keveset inni.

Kilók: Én a 164 cm-es magasságomhoz most 55 kg vagyok. Az előző terhességemet 62-vel kezdtem és 74 voltam amikor szültem. Szülés után 1 hónappal újra 62 voltam és azóta ment még le 5 kg.
Én mostanában a sós dolgokért vagyok oda az édeset nem kívánom, de azért igyekszem odafigyelni, hogy egészséges legyen, amit eszem.

Móni

Kép
Kép
kismóni
 
 


Sziasztok Kismamik :lol: :lol: :lol:

Üdv az újaknak, jó sokat lettünk :lol: :lol: :lol:
Gratulálok a babócákhoz :lol:
Most nincs időm nagyon majd jövök még de lehet hogy inkább csak hétfőn akkor már dolgozok és több időm lesz :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: