Új privát üzeneted érkezett!

Annyira aranyosak vagytok! Nem is gondoltam, h már hajnalban ennyi köszöntés vár. Köszönjük szépen!
Egyébként jobban van, ez az orrcsepp keverék zseniális, egész éjjel aludt :!: .
Vendég
 


Hajni: ez egyertelmuen a mi szulinapos kivansagunk volt, hogy Hanganak hasson az orrcsepp... :lol: Orulok hogy jobban van picit a kis szulinapos!
Tobbi betegeskedo babocanak milyen volt az ejszakaja?

zetus8
 
 


HANGA BABYnek NAGYON BOLDOG ÉS EGÉSZSÉGBEN GAZDAG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!

Nálunk csajok detto az van, hogy hiába porszívózom az orrát, jön is a cuccc kifelé mégis mindig marab benne, mert utána szörcsög tovább. Pedig már nagyon fanatikus vagyok, van amikor egymás után 4x is nekiesek. :? Ugye a porszívózással nem ártok neki? Csak a lelkének, mert természetesen végigüvölti az egészet és a lábával rugdos, mert a keze le van fogva.
Úgy szoktam, hogy Stérimárral befújom, utána porszívózás, majd Nasivin és utána megint porszívózás. De így sem mindig hatásos. Most alszik a kis drágám, mert neki is nehéz éjszakája volt :evil:
Viszont nálunk az orrfolyáson kívül hálisten nincs más, azóta sincs láz vagy hőemelkedés és a kedve sem rosszabb.

Gyógyulást kívánok a két druszánknak!

Hajni!
Azt tudom, hogy a Nasivin receptnélküli, de a másik orrcsepp is?

Ezt most elküldöm...

Bea

Kép[/url]
június
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok Hangának!
Boldog hófordulót így utólag Rozinak és Viktóriának!

A betegeskedőknek pedig mielőbbi gyógyulást!

Kép
anido
 
 


Szia Anido!

Nagyon köszönöm a köszöntést Rozi bab nevében is!
Veletek mi újság, régen jelentkeztél?! Zsombort elkerülte ez a fránya nátha??

Csajok Ti aztán igazi éjjeli baglyok vagytok :lol: Nem mintha én aludtam volna, de arra nem lett volna energiám, hogy a számítógéphez elvonszoljam magam.

Rozi olyan mutatványokat csinált éjszaka. Szegény kereste a megfelelő pózt az alváshoz (hogy kapjon levegőt) és aludt négykézláb, oldalt, rajtam :?

A homeós bogyókat én is adom neki, meg a cebiont ugyanis a kajcsi megint nem megy. Bár nem panaszkodom tegnap a brokkoliból, aránylag szépen evett.

Doo!
Hú akkor tényleg nagyon le van maradva az újság Ilonkával kapcsolatban :?

Hogy összejöttek ebben a hónapban a hófordulók :wink: :lol:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK HANGÁNAK!!!LOTTI ÉS VIKI

KépKép
vicuska
 
 


Kicsi Hanga!
Boldog születésnapot kívánunk! Sok örömöd legyen az életben és légy mindig boldog!
Puszi
Kata és Marci
kpetro78
 
 


Hajni, igen, van olyan, hogy csak duzzadt a nyh-ja. De, ha hallod, h szörcsög, akkor van is benne. A duzzadt nyh-ra én nagy fazék sós vizet felforralok és az ágya mellé teszem. Ennél több nincs. Illetve, ha csak duzzadt, akkor ne szívd.

Bea, nálunk hasonló a helyzet orrszívás téren, álló helyzetben próbáltad. Olyankor elvileg a gravitáció is segíthet, hogy lejöjjön a cucc. Én ölemben ül, orrlukak lefelé néznek és Apája szívja (este Tesóm). Tényleg jobban jön.

Hajni, otospori fülcsepp, igaz? Azt is az orrába? Gondolom igen, hosz keverék :roll:

Zsombi baba, hogy vagy?

Doo, küldök emailt, de nem értem, miért nem láttam :roll:
kpetro78
 
 


Bea: amikor Bercel 3 hetig beteg volt, akkor 3 hetig szorcsogott, amikor aludt, horror hangokat adott ki szegenykem, nagyon sajnaltam... Aztan voltunk magan-dokinal is, o leszivta egy kateterrel az orrat, de azt mondta, hogy nincs olyan sok valadek benne, viszont duzzadt a nyalkahartyaja, es arra adott vmi orrcseppet. Remelem nektek nem huzodik el olyan sokaig ez a szorcsoges, az valami borzaszto lehet szegenykeknek hogy nem kapnak levegot rendesen...

Kata: Doo a majusi topicba rakott fel kepeket, azaz nem is o :wink: de a lenyeg, hogy ott lathato azt hiszem az epp aktualis oldal elott eggyel.

zetus8
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket, és én is kívánok gyönyörű és boldog életet az én szemem fényének.

Anido, Tőled külön jól esett, h ilyen ritka írogatás mellett :lol: is eszedbe jutott. Remélem jól vagytok.

Bea, Kata otosporin elvileg fülcsepp és receptköteles. Mi úgy csináltunk hogy egy-egy ujjnyit öntöttünk a paxirasol-os üvegbe és összerázuk. (emiatt vettünk egy paxirasolt, a tartalma pedig a kagylóba. Azt mondta a doki ez az egyetlen, aminek le lehet csavarni a fejét mert nem hajtógázas.) A maradék nasivin és oto..-t külön hűtöbe lehet tárolni, még máskor is jól jöhet és az üveget is érdemes megtartani, h újra tudjunk ilyen koktélt csinálni. És azért is jó, mert tök finom permetet fúj és nem olyan kellemetlen mint pl. a sterimar.

Marci, hogy aludt? Lázas?

Tetszenek Rozi alvó pózai :lol: , gondolom Neked már nem annyira.
Vendég
 


vicuska, te valójában viki vagy? :) :shock: én is szoktam enyémet vicázni, de azt hittem h ez teljesen "szabályellenes", mert az az éva becézése.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2008.12.09 15:45-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, Ági, két dolog jutott eszembe: mindjárt járni fog és megszűnik a probléma :), amásik: mi is itthon vagyunk és szenvedünk, sztem ő is menne, sokat lebzsel a bejárati ajtó előtt... :) Komolyabban, nyugi, nyugi, és sztem nem lesz baja, ha néha bőg egy-két sort. A többit, majd Doo megírja, ő a szakember. Különben tegnap én sírtam, mert a Marci egész nap...
kpetro78
 
 


Jaj Ági, annyira megértelek, tiszta szívemből együttérzek Veled, én is sokszor elbőgtem már magam mikor hazajöttünk. És volt olyan aki már egy idő múlva nem is hívott sétálni, mert 2 kör után mi mindig inkább hazamentünk. És ha ez megnyugtat, -biztos nem nyugtat meg, de azért leírom-, nekünk volt sírni hagyos próbálkozásunk a babakocsival kapcsolatban, de nem volt értelme. 4 nap, semmi javulás, nem folytattuk. Ha utálja, utálja és kész. Úgyhogy lehet h Zita sem szerette volna meg attól, h abba mindig "bőgetik". Nálunk bevált a bébitaxi, de azzal nem nagyon lehet haladni, csak akkor jó, ha nagyon ráértek. Egyébként lehet, ma nagyon nem volt kedve hozzá, de talán holnap más lesz. És szerintem ebben a topicban, senki nem lett bkocsirajongó, aki eddig nem volt az, csak esetleg vannak jobban sikerült napok, vagy elalszik. De cáfoljanak meg az illetékesek, ha nem így van, de a hsz-ok alapján most így emlékszem. Nincs sok tippem, csak az együttérzésem tudom felajánlani, de kitartás, majdcsak járni fog. :lol: És , NEM TE CSINÁLOD ROSSZUL!
Amíg itt írogatok a gyerekem kivett egy pelenkát a szekrényből és azt teszi a fejére, egyedül bújocskázik :lol: . Szegénynek olyan a hangja, mint Karády Katalinnak, tök mély és rekedt :(
Vendég
 


Még valami, nem volt éhes, álmos, vagy a nap a szemébe sütött? Lehet hülyeség, már ezerszer végig rágtad, bocsi...
kpetro78
 
 


Kata, sajnos meg kell cáfoljam, hogy, ha jár megszűnik a probléma :? , csak könnyebb. Mert levegőzni tudunk a játszótéren, nem kell róni a köröket, de ha tényleg mennem kellenne vhová gyerekkel, az azért még necces. Még egy 20-30 perces távolságnál többet nem nagyon vállalok be bkocsival.
Tudod, mi fog segíteni Ági, ha majd a kezébe tudsz adni egy kiflit, azzal jól el fog nyammogni. :lol: Abban viszont egyetértek Katával, h nem dől össze a világ ha sír. Már nem olyan picike, h egy kis frusztrációt ne bírjon ki. Nálunk is vannak itthon sírások, ha nem viszem magammal a lakás minden pontjára, de azért úgy látom még mindig szeret. :lol:
Vendég
 


Ági!

Teljesen megértelek és együtt érzek veled, mert Rozi detto ugyanez. Nálunk is vannak jobb meg rosszabb napok, de a babakocsiban nem sokat bír. Én már beszüntettem a kendőt, kezdett púpom nőni az elöl cipeléstől és ugyan csak 7,5 kg. a gyerek + a cucc nekem ez is sok!
A multkor a bkocsi tolókarján ült és úgy toltam, így bezzeg ne üvöltött, hanem elvigyorgott és nagyon élvezte. Az is hülyeség volt, hogy azt gondoltam, majd ha ülni fog és kilát akkor élvezni fogja. Egy frászt :twisted: Ilyen és kész!

Szóval jól kipanaszkodtam magam én is :lol: Én még nem tudtam sírni mióta Rozi megszületett ( kivéve papám temetésén) pedig szerettem volna, uh. csak gyűlik a feszültség bennem. Lehet egyszer összetörök valamit (szándékosan) vagy beverek valakinek :lol: Ja és mindezekre rátetéz az alvatlanság, na én ebbe fogok belehalniaz tuti :?

Hajni!
Mi van Hanga bulijával?

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Még annyit akartam , hogy ma sétáltunk a szomszéd anyukával + babájával és Rozi egy órát bírt utánna elkezdett sírni. Mondja a csaj, hogy Rozi fejlődőképes egyre többet bír a kocsiban :? Az ő 5 hónapos lányát, még csak percekig hallottam sírni a kocsiban, mert rögtön bealszik. Többemberes mondom én! :?

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!
Igen én tényleg Viktória vagyok..de engem pici lány koromtól a család Vicuskának-Vicusnak hív!Csak ha anyum mérges volt vagy nyomatékosítani akart valamit akkor Mondta:VIKTÓRIA

Ági bp:Hát sajnos van olyan,hogy kiborul a bili..Fel a fejjel!! :lol:Nekem szeret babakocsizni így tanácsot nemtudok adni

KépKép
vicuska
 
 


ági, SEMMIT NEM CSINÁLSZ ROSSZUL! és VANNAK többemberes babák - pl Zita!! és néha baromi-baromi nehéz őket kibírniiiii...! nem kényeztetted el, az tuti h nem attól ilyen!
igen, én elmondhatom h enyém "fejlődőképes" volt babakocsizásilag - de ne hidd h egy merő andalgás a séta! sokszor befeszít, alig tudom bekötni v éppen kivenni v sírni kezd, mert pl túl lassú vagyok v süt a nap v mittomén, nem tud vmiért elaludni v megállok egy pillanatra és már fel is ébred - nem mindig jókedvűen...
megértem h kiakadtál. és azt is h elszakadt a cérna és hagytad sírni. voltam így én is - csak nem bkocsival, hanem éjszaka, amikor már sehogy nem tudtam megnyugtatni és elegem volt.

és tudod, hol követjük el a hibát? nemcsak te, én is, meg még biztosan nagyon sokan: azt hisszük h ilyennek v olyannak KELLENE lennie, itt v ott kellene már tartania - akaratlanul is másokhoz méricskéljük őket. és hát elég hamar kiderül h nagyon is másmilyenek, mint az "átlag" (grrr-brrrr...) h beléjük sokkkkkkal több energiát kell fektetni, sokkal nehezebben lehet eltalálni h mire van szükségük - na és azt kielégíteni, stb. de én komolyan, nagyon mélyen hiszem h ez a sok energia idővel megtérül (mármint az ő lelki jóllétükben). persze sok idő múlva - nem holnap, nem egy hónap múlva, talán nem is egy év múlva.
hiszem h ezzel a hozzáállással (ha kell kocsi, ha kell kendő v bébitaxi v mittomén) a boldogságuk és a boldogulásuk útját egyengetjük.

kicsit ijedten olvastalak, mert tartok tőle h ez vmi hormonhullám, ami hamarosan lecseng nálad, aztán majd megint jövök én... gyanítom h ez a "mensi helye" - már bocs. én legalábbis erre a tippre jutottam magammal kapcsolatban.

ja és kata, te is aztán eszemben voltál h nem írtam neked h elhiszem h milyen marha szar lehet egy egész nap bőgő babával :cry:

meg szegény orrszívós babák is. jaj-jaj... :?

hajni, igen: tessék beszámolni a szülinapról és fotókat is kérünk!!! :D
Vendég
 


Lányok, köszi Mindenkinek a biztató szavakat!! Olyan jól estek. Már minden oké azóta , KIBÉKÜLTÜNK :D
De most nem tudok írni, talán később, mert itt rakoncátlankodik még a királynő a lábaim alatt. megyünk, csapó 2 altatás.
puszi

Kép
ági_bp
 
 


Na, elaludt. Szóval kiengedtem a gőzt, s jól vagyok. Mire felébredt a délelőtti-deles alvásból, már ment minden újra a régi kerékvágásban.
Bea, én is azt hittem, ha majd ül, ho-hóó, fordul a kocka és tök jó lesz a bkocsi, de nem. Bár ebben nem tud rendesen derékszögben ülni, le van csúszva :? talán kellene egy másik bkocsi :roll: vagy egy háti hordozó! :lol: már arra is gondoltam. Előre felkötném a kendőt, hátra egy hordozót (csővázasat) plusz babakocsi, s így sétálnánk :lol: :lol:
Rozitól 1 óra séta, az csúcs szuper!! :shock: 8) 8)

Hajni az jutott eszembe, hogy ez olyan különleges nap, és este azt éreztem, ahogy ránéztem a vonalzódra, hogy holnap már nem ez lesz kiírva,és hogy olyan hamar eltelt ez a különleges nap is. Furcsa, nem? Hogy tud egy ilyen különleges nap is ugyanúgy elszaladni, mint a többi nap? :roll: ( ez talán olyan volt, mint hogy jaj de összejöttek a hófordulók ebben a hónapban :lol: ) de tényleg ezt éreztem.

Vicuska, én is azt hittem, hogy a Vica az Éva becézése. Mondjuk engem meg a család és a barátaimnak kb 70%-a huginak hív. :lol:

Kata, Marci jobban van? Neked sem lehetett semmi napod tegnap. Remélem a mai jobb volt! És a kérdésedre válaszolva, igen, fújt a szél, meg néha a nap is rásütött...de mindig van valami :twisted: szóval részben bele tudom magyarázni, ill. Őt "mentegetni", de azért ott és akkor magamat sajnáltam jobban :oops: :twisted:

Doo, nekem sincs még mindig mensim... :roll: attól gondolom vannak hormonális ingadozásaim, meg pszichés is "olyankor" :? bár a hasam elég sokszor fájdogál, s mindig azt hiszem meg fog jönni, aztán mégsem.

Kép
ági_bp
 
 


ja, ági én is gondoltam arra, csak írni elfelejtettem h másféle hordozást is próbálhatnál - de kendővel. annyiféleképpen lehet kötni! nekünk most ez a háti hordozás jó - igaz, csak itthonra. de pl háromnegyed órát már simán elvolt így is. és a vállam fölött-mellett ebben is tud figyelgetni :lol: még mindig has-hashoz pózban hordozod v már máshogy kötöd fel?
és tényleg érdemes lenne kölcsönkérned vmikitől egy könnyebb kocsit v szerválni egyet használtan, ócsítva, mert lehet h valóban zavarja h nem tud teljesen felülni. mi pl ha kacsákat nézünk, teljesen felültetem. ha azt gondolom h aludni fog, akkor félfekvőbe teszem és ha elaludt, leengedem. ha teljesen fel van ültetve, sokkal jobban kilát. ja és az esernyőkocsit könnyebb is lenne tolni, ha baby éppen kendőben leledzik :roll:
Vendég
 


Kéretik, nem piszkálni többet a hófordulós mondatom miatt. Ami egyébként nem volt hülyeség, csak kicsit kiforgattátok, mert a most nem az adott hónapot jelentette, hanem akkorra alakult ki egy olyan társaság -a mostani-, h mindenkinek a hónap közepe felé volt/van a napja. Ez is túl van tárgyalva. :lol:

Ági, örülök, h jobban vagy. Ez a jó az anyaságba, h az ember nem tud tartósan haragudni rájuk. Kíváncsi vagyok majd fordítva hogy fog működni, mert én NAGYON tudtam haragudni anyukámra, ha nem engedett el anno egy buliba. Pedig nem is voltam nagy mászkálós :evil: . De ez még odébb van. De ha belegondolok ez az az egy év is milyen hamar eltelt, húúú lassan gondolkodnom kell a bölcsödéről/óvodáról. És abban is tök igazad van, h rossz, h vége a szülinapnak, én szeretek mindig valamit várni, de most jó sokáig nincs semmi olyan alkalom amire készülhetnék, amit várhatnék.

Egyébként jól telt a nap. Feldíszítettem a lakást egy régebbi szilveszterről megmaradt díszekkel, hát ez volt neki a legnagyobb ajándék. Imádta, állandón mutogatta őket, nevetett rájuk. a szüleim voltak csak itt tegnap, a férjem családja, talán a hétvégén. A tortája tetszett neki, állandóan meg akarta fogni a gyertyán a tűzet, úgyhogy hamar el kellett fújni. :lol: De édesen nyalogatta róla a krémet, kicsit evett is belőle, de amíg a többiek tortáztak kivittem a konyhába rendesen vacsizni. Persze 100x újrajátszottuk Halász J. boldog szülinapot számát, úgyhogy a kis táncoslábúm riszált sokat. :lol: Szóval kellemes nap volt. Amúgy is sokkal jobban van, csak a hangja egyre rosszabb nagyon rekedt.
És a nap bosszúsága: nem működik az autóba való játék amit vettünk neki :evil: . Tök idegesítő, nincs meg a blokkunk sem, így biztos nem cserélik ki.

Majd lesznek képek is... valamikor...
Vendég
 


Húúú, de furi, 2-es volt a vonalzómon. :lol:

Ági, még azt akartam írni, h biztos van valami ebben a hormoningadozásba. Nekem is vannak azok a bizonyos napok, mikor úgy érzem milyen hisztis volt Hangi, milyen szörnyű volt egész nap, pedig ha józan ésszel aztán végiggondolom, Ő úolyan mint máskor csak nekem nincs SEMMI türelmem, és amit máskor egy gyors figyelemeltereléssel megoldok, olyankor veszekszem és kiakadok. Jó hosszú mondat lett.
Vendég
 


Agi, szerintem tok jo, hogy egyaltalan van igenyed arra, hogy levidd Zitat setalni... En sajnos olyan vagyok, hogy ha mennunk kell valahova (eleg sokat maszkalunk) akkor persze setalunk amig odaerunk (kb 1-masfel ora oda-vissza), de en egyszeruen nem birom magam ravenni arra, hogy "csak ugy" setaljunk. :oops: Ezt tudom hogy nagyon ego, de amikor kicsi volt Bercel, akkor se vittem le minden nap setalni , sot, mert o eleg hamar elaludt a babkocsiban, es akkor elintezte azzal az alvasat szinte egesz napra, es akkor nekem nagyon hianyzott az az egy ora... lehet hogy onzo dolognak hangzik, de amig alszik, en csak akkor birok enni, mosogatni, stb. Egyszeruen kellett nekem az az ido, es ha en ezalatt vigan tologattam a babakocsiban, o meg ott aludt, akkor ez ugrott... :roll: Mondjuk most mar mas lesz a helyzet, hogy nagyobb, es jon a jo ido, es nem alszik a babakocsiban... Persze viszem le igy is, de csak amikor boltba kell mennem (kb. minden masnap), es lemegyunk a boltba, mondjuk tobb helyre, igy vasarlassal egyutt az kb. 1 ora, persze szinte tobbet van a boltokban mint a levegon, de en ezt mar setalasnak titulalom... :oops: :oops: Mondjuk ha valahova megyunk, akkor altalaban nem sir, azaz csak hisztizik, es egyfolytaban le kell kotni valamivel a figyelmet, szoval en egy taskanyi jatekkal/konyvvel indulok el mindenhova... neznek is a HEV-en meg a villamoson... :)
De a lenyeg, hogy szerintem mindent jol csinalsz, egyszeruen Zita nem az a babkocsiban eluldogelos fajta...
Talan tenyleg megoldas lehet ha a hatadra kotod, azt lehet hogy elvezne... mondjuk a hatadnak az sem a legjobb hosszu tavon...

Hajni: ez mennyire bosszanto, hogy vesz az ember fia valamit, erre nem mukodik... :twisted: AAAAAAAAAA! Pedig Hanganak hogy tetszett volna... mondjuk hang nelkul meg igy is eljatszogathat vele, de gondolom olyan lett volna olcsobbert is... :twisted:
VAROM A SZULINAPOS KEPEKET!

Kata, Bea: Hogy van Marci es Rozi? Azota sincs Rozinak hoemelkedese? Orrfolyas javul? Tessek szepen helyzetjelentest adni! Aggodom gyerekekert! :)

Nalunk ujdonsag: Bercel tegnap felallt...Ez jo is meg rossz is, jo, mert orulok hogy ilyen kis ugyes, de "rossz", mert meg mindig nem jutottunk el a gyogytornaszhoz, ma beszelek vele majd 3-kor telefonon, es ugy all sokszor, hogy csak az egyik labara helyezi a testsulyat, a masikat meg emelgeti, meg csak tamaszkodik vele... ez gondolom nem normalis... felek, hogy nagyon megterheli azt a kis labat, amin eppen all, a forgojarol, csipojerol, gerincerol nem is beszelve... :oops: Ebben a topicban mar mindenki all ha jol emlekszem, ugyhogy kerlek titeket, hogy irjatok mar par sort, hogy mi ilyenkor a normalis?!?!? (pl. hogy sokzro labujjhegyen all az normalis? Meg ez az egyik labamra helyezem a testsulyt?Meg hogy nem nagyon rugozik, csak all mint a covek? Meg ilyenek... kicsit aggodom, lelki szemeim elott mar megjelent, hogy maradando karosodasokat szenved a gyerek... :oops: )

zetus8
 
 


Nagy gratula Bercelnek, mert 9 hónapos lett és ezt megünnepelte egy felállásal. Zetus, ezzel szerintem ne stresszeld magad előre, h más gyereke hogyan áll. Az a biztos ha megnézik. Azért mondom, mert látatlanba senki nem tudja megmondani, teljes biztonsággal, mi a probléma. Az hogy lábujjhegyezik a kezdeti állás, járás tanulásakor még normális, de ha feszes akkor is lábujjhegyezni fog és az már nem jó. Ha nem rúgózik az első nap,mikor feláll, hát az sem tragédia, azt is meg kell tanulni, de lehet h azért nem rúgózik, mert feszes. Ez csak példa, de remélem érted mit akarok ezzel mondani. Van ami önmagában a kezdeti tanulás szakaszában még nem baj, de ha fennmarad az probléma. Ezért nem jó, ha egy másik gyerekhez hasonlítja az ember. Viszont amiket írtál eddig, az alapján nem kell megvárni, h fennmarad-e, tényleg jobb, ha látja valaki.
Egyébként, bocs, ha ezt már írtad, de zökkenőmentes volt a szülésed vagy volt komplikáció?

Na, a játékunkkal az a gond,h a távirányítója nem működteti a panelt és anélkül nem sok mindent lehet vele kezdeni, az volt benne a pláne, hogy az az állat szólalt volna meg amit a távirányítón megnyom.
Vendég
 


Haliho,

Már a húgom és én is náthásak vagyunk :? A fiatalember láztalan, de durván náthás. Magától folyik, de nem tudom rendesen kiszívni. Ma beszéltem a doki nénivel, a nyh duzzanatra Fenistil cseppeket ajánlott. Éjszaka 12, 3, 6, majd 6.45 ébredt... azaz három óránként, mint a régi szép időkben... kb úgy is érzem magam, nem túl álmosan, de azért aludnék... de fáj, meg viszket a fülem, torkom, szemem, stb... ha a Marci is így érzett két napja, akkor nme csodálom, hogy sokat sírt. Megint cumisüvegből etetem :oops:

Doo, köszönöm a képeket, naggyon elővigyázatosak vagytok :)

Hajni, a játék miatt marhára sajnállak, előbb a nátha, most meg ez is.... Én is utálom, ha vmi nem úgy sikerül, mint terveztem. Mint pl ez a hétvége. Még nem írtam, de nekem a síelés, az igazi nagy szerelmem, szóval helyette betegség, a lakásban...

Etus, sztem is keress fel egy ortopédust, jobb az ilyent tisztázni. Marci rugózott, de Hajni, már írta, hogy ne hasonlítgassunk.

Mennem kell....
kpetro78
 
 


A 9 hónapos gyönyörű kék szemű Bercelnek boldog hófordulót kívánok!

Rozinak még megy az orrszívás ezerrel, de más probléma nem jeletkezett. Láz hőemelkedés, nincs és a kedve is változatlan. Viszont éjjel rengetegszer felébredt, na én ettől vagyok teljesen hulla, de ezt már ezerszer írtam :?

Az állással kapcsolatban csatlakozom Hajnihoz, fölösleges hasonlítgatni. Azért leírom, hogy így visszagondolva az elején Rozi is állt lábujjhegyen (időnként), de féllábasra nem emlékszem. Inkább terpeszbe vágta magát és jól kifeszített, így próbált meg egyensúlyozni.

Hajni!
Hú de bosszantó,hogy nem működik a játék. Azért vigyétek vissza, hátha emlékeznek rátok az üzletben és rendesek lesznek és kicserélek :roll: Lehet,hogy túl naív vagyok, de egy próbát megért. Beviszed Hangát is és a kis őzike szemein megesik az eladó szíve :lol: Meghitt, hangulatos szülinap lehetett és a lakás feldíszítése nagyon jó ötlet!

Ági!
Örülök, hogy helyre rázódtál lelkileg :lol: Így megy ez, egyszer lent , egyszer fent! Még nekem sincs mensim :lol:

Doo!
Teljesen egyetértek veled mindenben! A mi bölcsünk, amit én érzek, Te meg is tudod fogalmazni!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!
Bercelnek boldog hófordulót!Lehet,hogy semmi baj,majd az orvos megmondja...Biztos semmi baj!! :lol: Így jobban hangzik.
Mi baba klubba voltunk délelőtt-jó volt.Szoktam figyelni miként reagál dolgokra...Ma azt figyeltem ha neki kell egy játék a másikk babától el -e veszi?!1-2szer odanyúl érte finoman de nem meri elvenni..Na ez csak azért mert vannak ám harcias klubbosaink is akik elég határozottan mit sem törődve elveszik ami nekik kell..Némelyik durva :wink: :wink: Hát ő nekem egy kis nyusszancs.Azért is járok el vele mert idegen helyen-ismeretlenekkel nagyon bizalmatlan-félős.Bár jobban azoktól fél akik határozottan kezdeményeznek vele..neki idő kell!Na megyek mert felkelt

folyt...

KépKép
vicuska
 
 


Hajni, beszéltem Timivel és boldog születésnapot kíván Hangának :)

Más: én is vettem Otosporint és Nasivinnel összekeverve becseppentettem az orrába. Ugye, így érted? A doki mit mondott miért jó a fülcsepp az orrába?

Köszi

Most megyek, mert elég szarul van megint szegényke

Puszi mindenkinek
kpetro78
 
 


Kata, köszönöm Timcsinek, ha beszéltek, mondd meg neki légyszi, h nagyon jól esett.

Otosporin: hm..., mit is mondott :oops: , asszem azt mondta ez jobban lelohasztja a nyálkahártyát. De mikor 7 hónaposan volt megfázva, a körzeti orvosunk is így írta fel mikor mondtam, hogy a nasivin nem ért semmit és akkor is rögtön éreztem a szuszogásában különbséget. Mostmár Hangi egész jól van 2-3x szívom le az orrát és napi 3x fújom ezt a sprayt. És, igen így értettem, ahogy írtad. Te cseppented vagy befújod?
Sajnálom a síeléseteket és főleg Marcit :( . Jobbulást -mostmár- az egész családnak.

Kicserélték a játékot blokk nélkül,tök rendesek voltak. Bár Hangit egyelőre nagyon nem izgatja :?

Vicuska, szerintem jobb ha kicsit félős mintha durva lenne, nem? Enyémnek is idő kell feloldódni idegenek közt, de aztán barátságos. Hogy zajlik egy ilyen klubb, szabad program van, beszélgetés, játék? Minden héten van?

Még Katának: a fül meg torokviszketésért külön sajnállak , mert az engem a parlagfű szezonban mindig nagyon megkínoz. Az a legdurvább, meg sem tudod vakarni. Pláne egy gyerek, meg sem tudja mondani, hol viszket, vagy mi a baj, szegényke. :(
Vendég
 


Bea, ezt komolyan mondod, h nem sírtál mióta Rozi megszületett :?: Hú, vagy Rozi nagyon jó baba, vagy Te vagy piszok erős. Én is könnyen tudok sírni, az elején mikor éreztem a tehetlenséget az ilyen semmi se jó napokon elég sokszor sírtam. :oops: Egyébként türelmes természet vagy?
Vendég
 


hajni, tudom, nem engem kérdeztél, de én nem vagyok kifejezetten türelmes, viszont sírni én sem szoktam. nem is tudom, előfordult-e egyáltalán - u.úgy mint beánál. viszont sokkal érzelgősebb lettem, az tény. tehát a szemem könnyen könybelábad vmi megható dologtól. ez nagyon furi :shock: az ilyen nőkön én régen (na jó, azért nagyon régen) mindig röhögtem és nem értettem a dolgot.

jaj, kata, szegény. sejtettem h ez a síelésről való lemondás nem egyszerű... :roll: sztem az mindig szar, ha az ember készül vmire és aztán nem úgy van... :? :(

Isten éltesse BERCELt!! :D
őszintén szólva én ezt a rúgózást nem is tudom h pontosan mit takar, úgyh azt se tudom megmondani h enyém csinálta-e... :roll: :oops:

hajni, sztem jó cégtől elvárható h így is kicserélje a játékot!! volt eszük. ki vásárolna ott többet, ha ilyen minőségű árut adnak el és még ki se cserélik?! blokk ide v oda.
most egy kicsit elgondolkodtattál h érdemes-e beruházni, pedig nagyon szimpi ötlet volt h húsvétra egy ilyet vegyek babymnek. de ha nem érdekli?! :evil: de talán majd később már biztosan!!
tetszik nekem is a lakásfeldíszítés - eddig erre nem is gondoltam. legalábbis szülinappal összefüggésben, mert a tavaszi és húsvéti díszek már kint vannak.
Vendég
 


múltkor nem válaszoltam a rágásra. :oops:
szal Hajni: nincsenek illúzióim - sztem nagyon azért nem rágja meg a kajákat, bár újabban megforgatja kicsit a szájában a falatot, de sztem a metszők még nem is igazán alkalmasak a normális rágásra, nem?
a mi dokink meg aszondta h répa, sütőtök simán előfordulhat a székletben, mert a rost az úgy jön ki, ahogy bement - csak a vitaminokat és ásványi anyagokat hasznosítja belőle a szervezet. én pl meggy héjat találok rendszeresen a bugyijában :roll: :lol:
Vendég
 


Bugyijába :lol: ? Vikó szobatiszta? De ügyi :lol: Köszi a választ, kicsit aggódtam, h esetleg megint van valami a hasával, a darabos répa miatt. És Neked is szólt a kérdés, csak Bea hozta fel a témát. :wink:

A játékon nem aggódom, mert ő mindent napok múlva szeret meg.
A tanuló kutyáját is imádja, pedig 2 hétig szinte félt tőle. Láttam, h az Nektek is van :wink: . Meg még meg kell tanulnia használni, akkor fogja szeretni -remélem-.

Lakásdíszítésnek én is örülök hogy eszembe jutott. néhány papír-girland nem nagy befektetés, ráadásul nekünk volt elfekvőbe itthon és aaaannyira tetszett neki.

még a rágásról: én azt olvastam, h a puha kaják rágására a fogíny is alkalmas. És ha Vikó megettte héjastól a zsemlét akkor ez biztos igaz. Azért azt nem elég megforgatni a szájában.

És még egy titok az elérzékenyülésről. Tegnap reggel bemászottt az ölembe én bekacsoltam Neki a Boldog szülinapot számot és énekeltem neki Ő meg nevetett rám és én meg küzdöttem a könnyeimmel. :oops:

Férjemuram asszongya: üdvözlöm a csajokat, én átadtam :lol:
Vendég
 


Koszonjuk szepen a koszonteseket! :lol: :lol: Cserebe rakok fel mindjart par kepet az en nagy, 9 honapos manomrol. :)

Kata: jobbulast neked es a hugodnak... a natha annyira de annyira borzasztooooo... amikor tele van a fejed takonnyal, zug, nehez, aaaaaaaaaa. En nagyon utalom...

Vicuska: szerintem ertekeld, hogy egyenlore nem egy "tank" a gyereked, es nem terrorizalja a gyerekeket... :)

Hajni: De jo, hogy kicsereltek a jatekot! Milyen kis kedves a ferjed, az enyem csak ki van akadva a babanetre, merthogy szerinte allandoan azon logok... ahelyett hogy mondjuk takaritanek... :oops: De ennyi kikapcsolodas nekem is jar es kesz! :)

Doo: remelem nem haragszol, hogy ide irok es nem a majusiba... szerintem nezd meg ezt az oldalt, en hasznosnak talalom, es vannak tok jo kenyersutos receptek is fenn!
http://www.hazikenyer.hu/liszt.php

"A kukorica a spanyol és portugál tengerészek közvetítése során került Európába. A kukorica Amerika déli részén alapvetõ élelmiszer. Magasabb hõmérsékletre és sok napsütésre van szüksége, mint a búzának, ezért Európa déli részén termesztik. Nagyon fontos gabonafajtánk a búza mellett, habár fehérjében viszonylag szegény, de jelentõs a vas és E-vitamin tartalma. Lisztérzékenyek is fogyaszthatják.
A kenyérsütésnél fontos sikér hiányzik belõle, ezért búzaliszttel keverve használjuk kenyérsütéshez."

kukoricas kenyer: http://www.hazikenyer.hu/rec.php?id=0&rec_id=47

afrikai kukoricas kenyer: http://www.hazikenyer.hu/rec.php?id=0&rec_id=59

(ja, es nem feltetlenul kenyersuto gephez irjak le a receptet, de majd valahonnan elokeresem, hogy ennyi vagy annyi eleszto mennyi szaraz elesztonek felel meg... akkor csak beledobod a gepbe a hozzavalokat, es megkeleszted a 7-es programon (1ora 50 perc), es utana megsutod a sutoben. Ugy egyebkent is sokkal finomabb szerintem, ha a sutoben sul...

zetus8
 
 


na es akkor a kepek... :)

Kép Hajvagas utan Kép Hiszti
Kép konyvmanias babam Kép anya+fia Kép all a baba all

zetus8
 
 


Hajni, az én szemem könnybelábadt az utolsó soraidon (nem a férjeden, de azért üdv Neki :lol: ) Én imádom ezt a számot, és mindig eszembe jut a születése. jaj, szívecske emotion miért nincs????

Bercelnek boldog hófordulót, kissé megkésve.
Betegeskedő babóknak jobbulást. Kata, Neked is :cry:

Én párom mindig azon van felakadva, hogy mit tudunk ENNYIT írni?? Meg hogy miről beszélgetünk? :twisted: :twisted: fúú, plafonra tud kergetni a megjegyzéseivel: már megint babanet! :x

Nekem meg mellgyuszim van, de furi, mert csak a bimbóudvar egy része van begyulladva :shock: szerintem ez nem egy klasszikus eset :roll:

Jaj, hajnalban úgy eszemben voltatok :D nem tudtam aludni, ugyanis: tadamdadam hagy büszkélkedjek, Zita 10kor elaludt tegnap este, egyszer szopizott valamikor, aztán fél6-kor legközelebb :shock: :D de én úúúgy de úúgy kipihentem magam ettől az egyhuzamban alvástól, hogy utána mag csak lestem ki a fejemből. :shock: :o és ez már a 2. eset volt pár napon belül. :wink: szinte rendszer. szinte.
szal csomó mondandóm volt/van, de most alig jut eszembe :oops:
Hajni, ha sokáig tervezed Hangi haját rövidre, akkor szerintem érdemes beruházni egy hajnyíró gépre. Ezzel nem tudsz foltokat csinálni :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Bercel gyönyörű!! Micsoda szemek! Holnap megmutatom Zitának. :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Látom Etus, párjaink hasonlóan gondolkodnak a babanetről. Pasik :?

Kép
ági_bp
 
 


Majd informálj, mert kíváncsi vagyok a gyógytorna hogy alakul. Kit hívtál, és hozzá fogtok járni?? stb, stb...???

Kép
ági_bp
 
 


Agi: hat a gyogytorna sajnos sehogy sem all... :( Napokon keresztul probaltam elerni a kozpontot, hogy megszerezzem egy 3. keruleti gyogytornasz elerhetoseget.... nem jartam sikerrel, barmilyen napszakban telefonaltam, uznetrogzito volt... vagy ez normalis, es uzenetet kellett volna hagynom?!?!?!
Aztan tegnap delelott felhivtam a 13. keruleti holgyet, akinek megadtad az elerhetoseget, o arra kert, hogy 3 utan hivjam, mert akkor mar nem dolgozik, es megbeszeljuk a dolgokat. Hivtam fel 4-kor, 5.kor, fel 7-kor, nem vette fel... aztan fel 8-kor irtam neki egy smst, arra meg nem valaszolt... :(((
Ugyhogy probalkozom majd meg a kozponttal...

zetus8
 
 


A 10 HÓNAPOS ZITÁNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!

Majd még jövök, csak megyünk az ünnepségre (apa szeretné) :wink:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Zitának a legszebbeket kívánom én is!

Ági, úgy látom, hasonló lelki világunk van :lol: .

Na, milyen jó úton haladtok ezzel az alvással. Nagy drukk, hogy így maradjon. Látod, panaszkodtál rá, aztán Ő meg gyorsan csinál valamit amivel jóvá teszi, kis Drága. :lol:
Mondtam Apának a hajvágógépet, azt mondta Ő is szeretne, és akkor nem kellenne neki sem fodrászhoz járni. :lol: Csak az a bajom, h egyszer már volt és az első használatnál tönkrement (én alapból mindig mindenből rosszat veszek :? ), most nem tudom milyet kéne venni. A Tiétek milyen márkájú?

Doo, ma már játszott a játékával, úgyhogy jól haladunk. Megmutattuk Neki hogy működik és mikor már tudta kezelni, eltettük, nehogy már itt fenn megunja, aztána kocsiba le se .... .

Bea, Te nem minket választasz a ünnepség helyett :?: :shock: :lol:
Vendég
 


Jaj és kimarad egy fontos dolog: Bercel egyszerűen meseszép, ajaj, szegény lányok! :lol:
Vendég
 


Agi: de jo hogy Zita ilyen kis ugyesen alukalt ejszaka!! Boldog hofordulot neki! Biztos igy unnepelt! :)

Hajni: nalatod, tetszik neki az a jatek... :wink: En egyebkent akkor birok nagyon elerzekenyulni, amikor veszek/csinalok/varrok neki valami jatekot/hulyeseget/akarmit, es latom hogy orul neki... akkor mindig a siras kerulget... tok fura, mar jobban elvezem, ha neki veszek valamit, nem pedig magamnak... :roll: (mondjuk ebbe az is belejatszik gondolom, hogy igy barmilyen hulyeseget megvehetek, amit magamnak mar ciki lenne, mondvan, hogy: a gyerek uuuuuugy orul majd neki :wink:
MEG MINDIG VAROM A SZULINAPI KEPEKET! :)

zetus8
 
 


Kép
így örült a díszeknek :lol:

bocsi lehet h darabokban küldöm el
Vendég
 


Az a bizonyos játék:
Kép

Mi és a torta, persze itt is a díszeket nézi
Kép
Vendég
 


Tortát eszik mama kezéből
Kép

Mi
Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?