Új privát üzeneted érkezett!

Gabi: Ezt egy másik töpikból másoltam ki! Nekem írta az egyik csajszi aki ott csinál táblázatot. Én sajna béna vagyok hozzá így bemásolom neked, hátha segít! :D
A táblázatot excelben csinálom, és utána alakítom át képpé. Ha kész vagy a táblázattal, jelöld ki az egészet, majd nyomd meg a Shift-et, és tartsd lenyomva. Menj arra, hogy SZERKESZTÉS-KÉP MÁSOLÁSA, és ott jelöld be azt, hogy MINT NYOMTATÁSKOR. Majd OK. Utána elengedheted a Shift-et, nyitsd meg a Power Point-ot, és oda másold be (jobb egér-beillesztés), majd mentsd el képként (jobb egér-mentés képként). A fájl típusa JPEG fájl legyen. Utána már csak le kell kicsinyítened valamilyen programmal 600x600-as méretre, és fel tudod rakni képként. Lehet, kicsit bonyolúltnak tűnik, de szerintem menni fog.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége,holnap beindulunk! :lol:
Képzeljétek 3 akkora viszér nőtt a bal térdem belső oldalára,hogy tök rosszul vagyok! Mi lesz később?
Persze pirinnyóért mindent!
Csakhát korainak találtam!
Amúgy jól vagyok,hányinger továbbra is gyötör!
Tök jól látszik a pocakom,már reggel is ekkora,igazi kismami lettem! :lol:
Anyósék is megdícsérték és azt mondták nagyon jót tesz nekem a terhesség,azóta olyan nyugodt az arcom,mindig mosolygok,látszik,hogy boldog vagyok! :lol:
Hát persze,mert az is vagyok,ez volt minden vágyam! :lol:
Annyira jó,hogy itt van bennt!
Tegnap sokat sírtam,ma mindent rózsaszínben látok!
Meghülyitenek a hormonok!
MÁR "CSAK" KÉT NAP ÉS UH!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Ahogy olvasgattam ez a hét mozgalmas lesz,sokan megyünk uh-ra!
Szorítok mindenkinek,ti is nagyon szorítsatok!
Remélem úgy jövök haza,hogy minden rendben kis pirinnyó babánkkal!
Éjjel azt álmodtam,hogy burkot repesztettek és várnom kellett a fájásokat!
Nem ért még oda a párom és aki bejön velem szülni!
Szörnyű volt,annyira féltem!
De majd sor kerül rá biztos mindeggy lesz,mert minden egyes fájdalommal közelebb leszek az én pici babámhoz!
Na most elteszem magunkat holnapra!
Mindenkinek jó éjt és szép álmokat kívánok! :lol:
Holnap tali!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Titanilla, köszi, próbálkozom.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Juhhé, sikerült, annyit változtatok rajta, hogy nagyobb betűvel írom.

Ha tetszik, és szeretne benne lenni, akkor adja meg az adatait

Anya
kor
terhességihét
kórház
babaneve
babaneme
testvérek száma
lakhely

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na ez már jó lett szerintem.

Nálunk most már anyuék is és tesómék is tudják a kis jövevényt.

Tesóm belépett az ajtón és már kérdezte is hogy hányadik hónapban vagyok, pedig még ő nem tudta addig.
Tök fura volt.

Én ma jól voltam, nem volt hányinger sem.
Egyedül a cicim fáj, meg néha rám jön az álmosság, de nem vészes.

Én majd csütörtökön este megyek dokihoz. Én is már nagyon várom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Anya: d.dodó
Kor: 23
Terhességi hét: 8+5
Kórház: Näl
Baba neme: nem tudni
Baba neve: Attila-Erik (?) / Emma-Alíz (?)
Testvérek száma: 0
Lakhely: Trollhättan

d.dodó
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Világ életemben utáltam korán kelni és annál inkább fura hogy ezt most magamtól teszem meg... :shock: :) Jól sikerült a tegnapi családi parti, de úgy elfáradtam. Ma nem csinálok semmit! Remélem apa se talál ki semmi programot! Mert ha igen, végem van! Nem mondhatok nemet, hisz szülinapja van! 8)


Ami - Már csak 1 nap és UH!!!!!!!!!!!! :D Nekem is van egy csúnya visszerem, a vádlimon hátul, hosszában! Kb 15 voltam amikor megjelent v.színűleg a sporttól (futottam). Az edző azt mondta szerinte nem lesz vele bajom a szülésig, ami akkor elég bíztatónak tűnt. Most nem :shock: :) . De nem is emiatt aggódok a legjobban, mert hála az égenek - és a volt munkahleyemnek - gerincsérvem is van és nemtom meg fogom bírni tartani a pocakomat!! :cry: Remélem igen!! :?


Gabi - táblázathoz: 26 vagyok, vonalzót látod (de kedden ez változni fog szerintem) kórház: MÁV, testvérek 0, Lakhely BP. Köszi hogy megcsinálod nekünk! :D

Szép napsütéses, madárcsicsergős, és legfőképp rókamentes napot kívánok mindenkinek!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!Jó reggelt!
gabi:akkor én is csatlakoznék :D

Anya:Kike
Kor:26
Terhességi hét:vonalzón :wink:
Kórház:Zala Megyei
Baba neme:?
Baba neve:?
Testvérek száma:2
Lakhely:Zeg-ságod

Köszi :wink:
Wera:Boldog szüli napot a párodnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


halihó
én se maradhatok le :D

anya: szilva
kor: 28
terhességi hét: vonalzón
kórház: Szolnok megye
baba neme:?
baba neve:?
testvérek száma:1

wera boldog szülinapot a családfőnek!
remélem mindenkivel minden rendben. sokan mentek holnap uh-ra. nagyon izgulok!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Kismamik!

Úgy látom ma mindenki korán kelt! Még én is! :lol:
Vagy nagyon ki vagyok már pihenve,vagy a holnapi izgalom,vagy csak egyszerűen az éhség!
Lekváros kenyeret falatozom éppen,nagyon rákattantam a lekvárral,állandóan azt eszem mostanában!

Képzeljétek milyen hülyeséget álmodtam: voltam dokinál és a kezével megnyomta a hasamat,hogy érezzem a babát,és hasfalon keresztül megtudtam fogni a kis fejét!
Olyan cuki volt,de ilyen hülyeségek honnan jönnek! :lol:

Jaj Wera! Holnap nagy nap lesz!
Úgy szeretnék már túl lenni rajta és tudni,hogy minden oké!
Lefog verni a víz amíg nem szólalnak meg!
Holnap ilyenkor már úton leszek!
8:30-ra kell mennem,de kb. 6-1/4 7 körül indulnunk kell,mert beakarok menni még reggeliért az aushanba,aztán nálunk beáll a főút,úgyhogy a 20 perces út 1-1 1/2 óra lesz,de addig megreggelizem a kocsiban! Inkább előbb legyünk ott,azt mondták egész jól tudják tartani az időpontot,ciki lenne késni!
Mire kórházkörül parkolóhelyet találok,az sem lesz egyszerű,meg még bennt mire megtaláljuk hova kell menni!
Ti hányra értek oda?
Tök izgi!
Asszem te azt írtad,úgy érzed fiad lesz ugye?
Én is,de majd kiderül! A párom szerint tuti fiú,eddig nagyon lánypárti volt,de most áttért a fiúra!
Örülök,hogy jól sikerült a buli,gobdoltam rád,te szegény.biztos jól elfáradtál!
Boldog szülinapot a párodnak!

Nekem megint nagyon hányingerem van!

Gabi! Jó lesz a táblázat,ügyes vagy!
Én is küldöm az adatokat és köszönjük szépen!
Anya:IBM
Kor:29
Terhességi hét:vonalzó
Kórház: Szent János
Baba neme:?
Baba neve: Nina/Roni
Testvérek száma:0
Lakhely:Pest megye

Kép


Kép
ibm
 
 


Szisztok


Anya: Zsuzsanna
Kor: 29
Terheségi hét :8+2
Korház : II Nöi
Baba neme:?
Baba neve :?
Testvérek Száma : 2 Lány

Sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Az uhásoknak Gyertek majd mesélni
anha
 
 


Ez lemaradt

Lakhely : Százhalombatta
anha
 
 


Jó reggelt!

Gabi, köszönjük a táblázatot, ügyes vagy! Én is elküldöm magam neked:
Anya: bondi
Kor: 30 (mennyi??)
Terhességi hét: vonalzó
Kórház: MÁV
Baba neme, neve: ?
Testvérek száma: 1
Lakhely: Bp.

Anha, sajnálom, hogy a barátnőd babáinak ilyen hamar meg kellett születniük, de szerencsére az ilyen piciken is tudnak segíteni, hogy egészséges életük élhessenek. Sajnos Ottó volt a PIC-en, így volt alkalmam nagyon picike babákat látni, némelyikükkel később, kontrollokon is összefutottunk, és igazán semmi nem látszott rajtuk.

Wera, ténlyeg, a tiramisúban nyers tojás van... bár ez most nem zavar, inkább nyers sárgarépát rágcsálnék... :)

Titanilla, igen, a mikulás később jön csak, de van, ahova előre elküldi az ajándékot, mert, tudod, nagyon sok gyereknek kell vinnie, és nem biztos, hogy mindenkihez időben odaér :wink:
(felénk vasárnap jár majd, addig biztos, hogy nem bírta volna Oti, minden reggel szomorú lett, amikor mondtam neki, hogy még nem aznap jön a Mikulás...)
Róma? Ó, tökéletes hely egy élet kezdetéhez :D A kedvenc városom! Mi Lancianóba megyünk, ami egy magasságban van Rómával, csak a csizma másik oldalán.

Mindenkinek szép, rókamentes napot kívánok. És ne izguljatok az uh-k miatt, minden rendben lesz!

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni?
Idáig csak olvastalak benneteket, de pénteken voltam orvosnál, minden rendben, nagyon megkönnyebbültem. Ma vagyok 8 hetes, 1 napos, elvileg július 13-ra vagyok kiírva.
Van már egy hat és fél éves lányom, vele anno nem volt semmi bajom a terhesség alatt. Most viszont egyfolytában émelygek, csak akkor nem, ha eszem. Ez a megoldás viszont a fenékméretemen már most is látszik. :oops:

Patrícia
patr
 
 


Szia Patrícia!

Üdv. a csapatban és gratula a babához!
Mindig örömmel vesszük ha van új csatlakozó! :lol:
Evés,hányinger,fenékméret?
Hát ez nálam is így van,úgyhogy ne izgulj nem vagy egyedül és azthiszem még eltart egy darabig!
Most megyek Anyuval vásárolni,nemtudom meddig leszünk!
Majd jövök!
Addig szép napot mindenkinek,ebben a gyönyörű, szakadó esőben! :cry:
És még a szél is fúj!
Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Én is bekerülhetnék a táblázatba?

adatok:
Anya : t.maria
Kor: 33 (én vagyok a legidősebb??????????? :shock: )
Terhességi hét: vonalzó
Kórház: Selye Komárom
Baba neme: ?
Neve: Zsófi/Attila
Testvérek száma: 2 lány
Lakhely: Kisbér

Remélem, mindenki jól van!!!
Én a rókakomával küzdök.
Nektek a B6 vitamin segített valamit?
Vendég
 


Halihó!

Köszi mindenkinek a jókívánságokat, átadom apa-mormotának ha felkel. :lol:

IBM - Nálam is a baracklekváros kenyér a sláger! Pedig azelőtt soha nem ettem meg! :) Holnap mi reggel 7 körül indulunk itthonról, sajna nincs kocsink (nekem még jogsim se! :oops: ) úh remélem nem fog így szakadni az eső! 8-13h-ig csinálnak uh-ot, de nem lehet ip-ot kérni, csak ott kell sorakozni. Azt mondják ezren szoktak lenni, biztos nagyon sokat kell majd várni :x . Szerencsére apa eljön velem.
Én írtam hogy biztos fiam lesz, de nem is reménykedem hogy kiderül holnap. Még túl korai lenne. Csak egészséges legyen, most ezen drukkolok!!

Bondi - nemcsak nyers tojás, de mascarpone is! Az sem ajánlott ilyenkor.

Patr - Üdv köztünk! Gralula a babucihoz! :D Mindig örülünk az újaknak! Írj még magadról!

Mária - én nem szedtem semmit hányinger ellen, de hála az égnek nekem már elmúlt!! kop-kop-kop :)
Vendég
 


Sziasztok!

A hétvégén nem volt időm írni, jó sokat kellett visszaolvasnom.

Vasárnap anyósoméknál ebédeltünk. Szeretem az ilyen alkalmakat. Legalább nem kell főznöm. Megkaptuk a karácsonyi ajándékot. Nagy meglepi volt. Vettek nekünk meg sógornőméknek is egy egy fagyasztóládát. Úgyhogy jövő héten disznótor és nem nyavajoghatunk, hogy nincs hová tenni a húst.

Ma voltam vérvételen. Holnap lesz eredmény. Mondjuk már előre tudom. Pozitív lesz valami ellenanyagra. De ez nem sokat számít. Rolinál is így volt.

Wera: Nem igen fogod megtudni, hogy kisfiíd, vagy kislányod lesz. De majd kb 4 hét múlva már van rá esély. Én Rolit 17 hetesen tudtam meg.

Adatok:
anya:Szly
kor:27
hét: 11.
név:még nincs
neme: majd később remélem
Testvér 1
kórház Kátay Gábor
Lakhely: Karcag
A táblázatot előre is köszönjük!

Nekem nincs visszerem, de sajna van aranyerem. Az előző terhességemnél , de főleg a szülésnél jött elő. REmélem nem lesz nagyon rossz. A szülés után nekem jobban fájt mint a gátmetszés. Azt nem is éreztem, mert az aranyér jobban fájt.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Köszönöm :)


Elmentem a körzeti orvoshoz a papírkámmal, hogy mi a teendő, onnan elküldtek a védőnőhöz, hogy majd jöjjek vissza, ha már lesz kiskönyvem. A védőnő viszont csak jövő hét szerdára akart időpontot adni, aztán addig szenvedett, míg nagy kegyesen hajlandó fogadni csütörtökön.
Fél délelőtt különböző várótermekben ültem, mégsem intéztem semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2011.11.04 11:13-kor.
patr
 
 


Sziasztok.

Megcsináltam, remélemm méretben is jó.

Még annyival kiegészítettem, hogy a szülés várható idejét is odaírtam, azt még majd adjátok meg.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na ez most nem jó, nagyon kicsi lett valamiért

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


szülés várható ideje. 2008. júniuis 24.

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na valamiért lemaradt az eleje.

Jól eljátszadozom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


szép napot mindenkinek, bár nálunk szakad az eső :(
üdv az újnak! :)
nekem eltünt teljesen a hányinger, aggódom is, alig várom a szerdát :)
kimegy holnap uh-ra? kike, wera, ibm?? vagy rosszul olvastam vissza? még valaki?
henka te szerdán mész ugye?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Na még eg utsó próba, utána mennem kell

Bocsi a bénázásért Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Azt nem értm hogy ugyan abba méretre kicsinyítem mint a tegnapit, de akkor is ilyen kicsibe mutatja, de hogy miért.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Patrícia, szia!

Gabi, köszi, hogy így szíveden viseled a táblázatunkat!
nekem 2008. július 20. a várható időpontom.

Wera, tényleg, a mascarpone is? Hát, pedig arra a karácsonyi torta erejéig nem fogok nemet mondani... képzeljétek el a mascarponét összekeverve felvert tejszínnel meg olvasztott csokival...mmmm :)

Wera, a MÁV-os uh miatt ne aggódj, ha úgy megy, mint pár évvel ezelőtt még a Szabolcs utcában, akkor gyorsan végezni fogsz. Sokan vannak, de kb. 2 perc alatt lezavarnak egy embert. És ha szerencséd van, épp Hajdú doktornő lesz az ultrahangos, ő országos hírű ebben.

Lányok, nem tudom, lesz-e még alkalmam benézni hozzátok a holnapi indulás előtt, iszonyú sok dolgom van. Most fejeztem be egy musicalfordítást, hogy az olaszok értsék, miről énekelünk, aztán vár rám még temérdek ruha mosás-vasalása, némi rend itthagyása, nehogy az Anyukám átjöjjön takarítani, amíg nem leszünk itthon, mert akkor semmit nem fogok megtalálni...
Ha nem jönnék már, akkor mindenkinek jó pocakosodást, csupa jó híreket a vizsgálatokon, sok finomságot és jó ünnepi készülődést kívánok a hétre!

Kép
Kép
bondi
 
 


Gabi - Mielőtt az Elküld gombot megnyomod, csinálj Előnézet-et! Akkor már láthatod, hogy milyen lesz a táblázat!! :) Én még idáig sem jutottam volna el... 8)

Bondi - most még a Szabolcs utcába megyek, mert még ott a dokim. De ahogy átköltöztetik a Máv-ba, már oda fogunk járni! Örülök, hogy úgy tudod hamar sorra lehet kerülni, remélem így is lesz! Bár sógornőmnek sokáig kellett várnia nemrég, neki nem volt szerencséje. Reméljük nekem lesz! :D
Vendég
 


Jó utat! Nagyon vigyázz magatokra!!!! :wink:
Vendég
 


Wera, ha a Szabolcs u-ba mész még, akkor az is rontja az összképet, hogy egy folyosón várakoznak az ultrahangosok és a ctg-re várók. Tényleg iszonyú sokan bírnak lenni, de Uh-ra eddig még sosem vártam egy óránál többet.
Ki az orvosod?
Köszönöm a jókívánságokat!

Csak azért ugrottam be, hogy amit megígértem, a mi kis infantilis adventi koszorúnkat megmutassam nektek
:D Kép hóemberkés koszorú

Sziasztok!

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok


Szülés várhato ideje julius 12
anha
 
 


gabi!
Szülés várható ideje: július 8.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Adatok:

Anya: ORSI
Kor: 33 (ma)
Terhességi hét: változó(szerintem ezt így felesleges beírni)
Szülés várható: 2008.június 06.
Kórház: SZOTE-Szeged
Baba neme:?
Baba neve:?
Tesók: 1 lány,2 fiú

Ma vagyok 33 éves,íme a tortám:
Kép

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

Bondi! Jó utat és vigyázzatok magatokra! Jó fej a koszorú!

Wera! Ha hiszed ha nem -én is sárgabarackossal nyomom! :lol:
MÁR CSAK NAP!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szilvi! Igen,holnap lesz a nagy nap,már halálra izgulom magam!
Nálunk is ömlik az eső! :cry:
Szerdán izgulunk értetek! Nem lesz semmi baj,mintahogy nekünk sem holnap! :lol:
IGAZ WERA!!!!!!!!!!!!!? :lol:

Kika! UH? Neked is holnap?
Hol vagy?

Gabi! Köszönjük a táblázatot, jó lesz az! További sok sikert!
Ne búsulj,majdcsak összejön,mi még idáig se jutnánk! :oops:
Június 21. az időpontunk!

Többiek?
Sipiné?
Henka?
Bocsi akit nem soroltam,de most nemtudok visszaolvasni!
Várunk mindenkit!
Gyertek csajok,írjatok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Boldog szülinapot Orsi!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


guszta az a torta :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Kép




Na azt hiszem végre sikerült.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


holnaptól angol :D , kevesebbet leszek :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ügyi vagy gabi :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ha befér nekem a kórház helyére beírhatod, hogy Hetényi Géza

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Gabi!

Nagyon ügyi vagy! :lol:
Köszönjük szépen!
A másik topikban láttam,hogy úgy írták meg,hogy szülési sorrendben voltak :oops:
Bocsi! Csak egy ötlet volt!
Így is szuper és köszönjük mégeszszer!

Kép


Kép
ibm
 
 


orstigris:Nagyon boldog születésnapot :D Nagyon szép a tortád :D

Gabi:
testvérek:egy lány,egy fiú-inkább így,ok?Köszi!
Szülés ideje:Júli.6

Bondi:
Nagyon szép a koszorú-tényleg gyerekbarát :D

Szilvi:Én nem megyek UH-ra,még nem-sajnos :? Többieknek szorítok :wink:

Patr:Üdv itt köztünk :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi - Nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!! Gyönyörű tortát kaptál! Biztos fincsi lehet!! Hm... nyamii... :lol:

Apának is ma van a szülije! Ha már a tortánál tartunk, megmutatom én is az övét! (Mellesleg megjegyzem, hogy az utolsó morzsáig felfaltuk tegnap... :lol: ) Kép
Vendég
 


Szivesen lányok, itt is elvileg úgy van, a szülés dátuma szerint van sorba. egyedül valamiért ha Zsuzsánaka szülési dátumát számmal írom akkor átírja betűrre és július 8-r a a12 helett, ezért írtam be betűvel, de így őt meg nem teszi arra a helyre ahova kellene, majd még azzal is próbálkozom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bondi - Végh György a dokim. Ismeri valaki? Egyébként magánra járok hozzá, a Ferenc krt-on rendel.
Vendég
 


Gabi!

Oké! Már látom,BOCSI! :oops:
Csak még pár embernek nincs ott a dátum,azért látttam úgy hogy nem sorba van!
Látod,nem figyelek eléggé! :oops: :oops: :oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


Nekem júni 11 a szülés a mostani állapot szerint, de még inkább ne írd be, mert holnap úgyis pontosítják. Asszem kicsit később lesz. Jesszus! Én vagyok a második?? Sosem szerettem a sor elején lenni! :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: