Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon édi a babód:Pannica
Az én babám nem szeret ülni ebben a babahordóban,de ha tennék fel neki én is valami szineset lehet jobban ellenne benne....

Nika jobbulást!

Lányok ti honnan tudjátok,hogy volt -e ezeken a vizsgálatokon?Nekem csak csípőröntgenre kell majd mennem előreláthatólag...A papíron hol van ez???

KépKép
vicuska
 
 


vicuska: ne aggodj Athina is maximum 20 percet hajlando eljatszani benne, utana unatkozni kezd es fel kell vennem. De milyen ertekes tud lenni az a 20 perc is :D

Ezen a heten kapjuk meg az elso oltast. :( Nagyon felek mit szol majd hozza, remelem nem lazasodik be..

Nika egyutterzek... remelem mar jobban vagy!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!
Lenne egy körkérdésem:
Ti milyen mellszívót használtatok/tok?
Csak az Avent a jó? Azon belül is melyik? Az egyszerűbb típusok vagy a gyógyszertári nagyon gagyi?
Abszolút járatlan vagyok..azt sem igazán tudom milyen típusok vannak..Csak szeretném tudni milyet érdemes venni, mert már lassan aktuális lesz.
Előre is köszi :D !
Vendég
 

 
 

Zsana:
De ari vagy!! Ez nagyon jól esett! :D :oops: Hát,reszkessetek :D , nemsokára jövök ide... Bár van egy olyan halvány sejtésem,hogy a 3 gyerek mellett jóval kevesebb időm lesz. De most már ez se érdekel,iszonyúan kíváncsi vagyok már a Bogira :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


mégegyszer köszike csajok már jobban vagyok.

Pannica: tuti jó az oldal csak én nem tudok olyan jól angolul hogy ezt megértsem de majd kibogarászom :9

nika70
Salgótarján
 
 


tim-csi:

nekem van medela kézi és pesztonka elekrtomos.hát a medelával csak annyi volt a bajom hogy mire kiszívta a tejemet addigra majdnem leesett a kezem annyira elfáradt.
a pesztonka meg ugy beszivta a bimbóm hogy utána alig tudtam szoptatni.

mást sajna nem volt lehetőségem kipróbálni mert elment a tejcsim :cry: :cry: :cry: :cry:


csajok én megörülök:
ugye írtam hogy a babakocsim szétt akar esni.elvittem a nőcihez akitől vettem hogy vigye el javítatni mert pesten van a szerviz.ugy vissza hozta hogy szerintem rá se néztek.aztmondta azért nem cseréltek kereket mert nemvolt raktáron majd küldenek.ez volt másfél hete azóta semmi!!! :twisted: :twisted: :twisted: honap bemegyek de a fejére huzom azt a hülye gumit.(mert már letom venni a kerékről.)

aztán tegnap vettünk a brendonda az ágy fölé forgót 15 ért erre úgy kell a kiságyhoz hozzágötözni mert olyan szar a rögzítése hogy fél nap után eltörne és simán beleborulna a kiságyba.

ugyhogy eldöntötem hogy soha többet nem veszek drága cuccot!!!!!!

mellette meg tök boldog vagyok mert ma volt az értékbecslő a lakást megnézni és azt mondta hogy simán megkapjuk rá azt az összeget ami kell.nagyon ari volt a nő.

képzeljétek már 13 napja megvan a bajom :shock: :shock: tegnap elmúlt ma visszajött.olyan gyomoridegem lett hogy alig bírtam beszélni a dokival.aztmondta ha nem mulik akkor mindenképpen csinál uh.t.amit a multkor megúsztam mert addigra enyhült és azt hittük elmulik.de aztmondta nemlehet nagy bajom mert abszolútt nem görcsölök.de lehet hogy csak a fogamzás gátlótol lessz normális a havim.háát én azért nem nagyon nyugodtam meg.kiváncsi vagyok mi lessz.szorítsatok hogy elmúljon!!!!!!
kismama18
 
 


Teszek fel pár képet:előre szólok sok lessz :oops: :oops: :oops: de nem tok választani :lol: :lol: Kép ebbe a ruhába kicsit lányos de olyan édi Kép kis utánzó:) Kép igy szoktunk elaludni Kép már fogja az üveget:):):):) Kép a kis rövidnadrágos:) Kép nézegetek Kép itt pedig apán nézegetek
kismama18
 
 


nehari elfoglalok egy fél oldalt a képeimmel :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: de remélem azért tetszik
kismama18
 
 


Hello Lányok!

Barbamami: már én is nagyon kíváncsi vagyok Bogira! Ja, és egyébként nagyon tetszik a neve. A lányos neveink között benne volt, de aztán ugye fiunk lett. :wink:

Kismama: remélem nincs semmi bajod. Ilyenkor még nagyon rendszertelen a menstruáció... Patrik nagyon aranyos! Nagyon okosan nézelődeik Ő is már!

Nika: örülök, hogy jobban vagy. Remélem ez nem csak átmeneti...

Tim-csi: szerinem az AVENT jó. Nekem az van, csak tejem nincs... :?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Itt vagyok újra! Ma voltunk a dokinéninél és 5,6 kg-nak mérték Domit! Teljesen elájultam! Sajnos tápszert is kellett iratnom, a kevés tejem miatt.

Lilo, írok majd privit. Jó ötlet a közös séta!

Zsana, úgy néz ki, Húsvét hétfőn kimegyünk anyukámékhoz és ottmaradunk Domival egy pár napot.

Tegnap anyósommal "kissé" összezördültünk. Párommal kifejtettük neki, hogy nem heti 5 perc a segítség egy kisbaba mellett. Így ma háromtól ötig (halálpontosan ötig!) itt volt, az igaz, hogy addig is nagyrészt etettem, büfiztettem meg pelenkáztam Domit. Aludni megint nem tudtam semmit. Éjjel 11-től fél 2-ig aludt, aztán 3-tól 5-ig és 6-tól 1/2 9-ig. Megint marhára kialudtam magam.

Meg a házon levő haszonélvezete miatt is megmondtuk a magunkét neki, hogy engedjen már el minket innen. Persze megtagadta. De nem tudja megmondani, hogy miért nem enged minket "szabadon" (legalábbis a szemünkbe nem meri). És ezzel kell együtt lennem, mint "segítséggel", amúgy tök egyedül vagyok. De az legalább jó, hogy ma szépen sütött a nap, ettől jobb lesz a kedve az embernek, még ha álmos is.

Nika, örülök neki, hogy jobban vagy. Remélem, teljesen rendbejössz.

Pannica, Athina nagyon édi a képeken!

Barbamami, megy a drukk nektek ezerrel! Már nagyon várunk itt közöttünk, pláne, hogy már eddig mennyit segítettél!

Őzi, Luisa, Vitte,...?? Hol vagytok?

KépKép
nanett
 
 


na megmutatom a krekünket,meg a forgót: Kép Kép Kép Kép


meg eggy pár perces kép Patrikról.már 3 órája alszik ittfön :lol: kész csoda Kép
kismama18
 
 


nanett kitartás

kismama édes a patrik nagyon ahogy alszik nagyon cuki

nika70
Salgótarján
 
 


nekem madela kézi van de már egy ideje nem fejek elég a babának.De a kezem nekem is elfáradt mire kifejtem :9

nika70
Salgótarján
 
 


Kismama18: nagyon aranyos Patrik baba! En is ilyen forgot szerettem volna venni Athinanak (ez nem a Fisher fele????) de ezutan tuti mas markat valasztok, mert ez eleg botranyos hogy igy kell rogziteni :evil:

Barbamami: uuuuuggggyyy drukkolok! Remelem azert lesz egy kis idod jonni Bogi szuletese utan is, mi is kivancsiak vagyunk mar nagyon ra! :D

Tim-csi: nekem kezi van de nem hasznalom mar, mert van eleg tejem. Az elso hetekben jol jott amig nagyon sok volt es nagyon feszultek a melleim, kicsit fejtem, de most mar beallt a tejmennyiseg.

ooooo van egy naiv korkerdesem: ha nem jott meg meg a mensim es szoptatok (tapot nem adok) akkor elvileg nagyon kicsi a teherbeeses veszelye nem???? :?: (ugyertem nem vedekezunk :oops: :oops: ) Tolem ugyan maris johet a masodik baba, de felek a parom nem ugralna oromeben :roll:

Kép Athina kinotte a mozeskosarat, matol mar a racsos agyban alszik :)

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Nanett most vettem csak eszre, hogy mit irtal 5,6 kg???? az szeeeep nagy baba :D :D :D Anyosod nem semmi.

Az enyem is egy karakter. Eddig meg csak egyszer latta Athinat, amikor hazahoztuk, mert meg aznap lelepett nyaralni. (telelni) De azert telefonon osztja a jo tanacsokat. Szerinte ha sir a gyerek vigyem orvoshoz mert akkor valami baja van. Ja es azt hireszteli, hogy ehezik a baba, mert nem tudom, hogy kell szoptatni. Csak tudnam honnan veszi ezeket az infokat. Annyira kis joindulatu. Szerintem 1 kg gyarapodas havonta eleg jo es ha ehezne a lanyom azt azert eszrevennem. Sajna holnap jon vissza Parosra es mellettunk lakik. Uristen mar most stresszelem magam, hogy fogom kibirni a husvetot. :shock:

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Két nap Balaton után megjöttünk, szerencsére minden rendben ment, Niki sokat volt levegőn, de ez csak jót tett neki. Van aki tud róla, hogy lehet kapni csecsemő-naptejet?

Akira:
mi a XI. ker ben lakunk, nekünk azt mondták, hogy oda menjünk uh-ra, de a dokitól kellett oda beutalót kérnem.

Dicamama:
nekem a szülés előtt kb. 11 órával távozott el a nyákdugó, de csak lassan, először rózsaszínes folt volt a bugyimban, majd egyre véresebb lett.

Lilo:
Niki nagyon értelmes, habár még nem fog, de nézni imádja a játékokat, főleg a forgót az ágya felett. Viszont kezdi felfedezni a hangját, olyan édesen kurjongat.

Kismama, Pannica:
cukik a kisbabák!

Timcsi:
nekem is a kézi Avent jött be.

Lányok:
felfedeztem egy új melltartóbetétet, ami tök jónak tűnik. A Nuby-tól van, az a jó benne, hogy nagy és lapos, tehát nem nyomódik annyira át a polón és mégis felfogja a tejcit. Mondjuk nem olcsó, de ha feszes polót hordok, szörnyen néz ki a vastag betét.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok lányok!

Már jó rég írtam, bár szoktam olvasni a topikot, csak írni nem nagyon van időm.
Márk fél órás hiszti után végre elaludt. Nagyon éhes volt, megevett 50-et, és elaludt, aztán 2 percenként felébredt, és sirdogált, azt hittem éhes, hiszen mi az az 50 gramm, de elutasította a kaját. Most már szerencsére alszik egy ideje.

Csajok, gyönyörüek a babócák!!

rekanna,
Niki hogy megnőt!!!! Nagyon kis helyes!

boszibaba,
Milyen aranyos a kis Gabika!

Lilo,
Blanka gyönyörű kislány!!

Pannica,
Olyan édes a kiscsajszi, és milyen jól tartja a buksiját. Szeret hason lenni? Márk utálja :? Pedig azt mondta nekünk a dokinéni, hogy többször fektessem hasra, mert eléggé gyengék a nyakizmai.

kismama 18,
remélem minden rendben van!!! Nagyon helyes a kispasid, olyan kis manócska buksija van :D

Timcsi,
Nekem is kézi Aventem van, és bevált. Naponta többször is használom, és jól műkszik. VAnnak hozzá pót alkatrészek, 1 cumisüveg. Via tároló rendszrrel vettünk, kár hogy nincs mit tárolni benne :( Már nagyon kevés tejcsim van. Napi szinten kb 5 fejésből jön össze a 100-120 gramm... Egyébként azt mondják, hogy a kézi Medela is nagyon jó.

Velünk minden rendben van. KÉpzeljétek Márk már kezd mosolyogni :D :D Nem osztogatja gyakran a mosolyát, még csak néhányszor láttam vigyorogni. Annyira jó érzés!!! Még akkor is, ha ritkán látom, és még nem nekem szól. Persze nem kell telhetetlennek lenni, tudom, majd eljön annak is az ideje, hogy gyakran vigyorogjon.
Egyre többet figyel, nézelődik a kissrácom. Már olyan értelemesen tudja tanulmányozni az arcomat :) És végre van szemkontaktus (amit a múltkor nagyon hiányoltam).

Múlt héten voltunk koponya, és hasi UH-n. Minden rendben van. Másnap mentünk háziorvoshoz, aki egy kicsit elkeserített, fél órát nézegette MÁrkot, és közben nem szólt semmit. Én percenként szívrohamot kaptam, hogy mi a baj, hogy ennyi ideig nézi, kérdeztem is, de nem válaszolt... Aztán végül is azt mondta, hogy enyhén hipotom (nem biztos, hogy így írják) a nyak izma, nem úgy tartja a buksiját, ahogy az ő korában kellene. sokat kell hason fektetni, amit egyébként azért nem csináltam eddig, mert nem szereti, ilynkor üvölt. Egyébként azóta kitalátam egy praktikát: naponta többször is a pelenkázón hasra fektetem, közben játszok vele, ott egy ideig elviseli a hasonfekvést, és szépen emelgeti a buksiját.

Jövő héten megyünk első szurira. Kicsit tartok attól, hogy viseli majd.

Kép Így tartja a buksiját a pelenkázón

Kép apa megfürdette

Kép kipróbáltuk a hintát

Kép alszik az autóban

Pusz mindenkinek!

Kép
dijcsi
 
 


Szioka! :lol:

Timcsi nekem egyszerű gyógyszertári mellszívóm van! Nekem bevált,napotna használom. :D
Jól vagyunk,volt ma a védönő. Az én kis drágám is megérezte,mert akkor felébredt,és nagyon sírt,míg el nem ment. :lol: Utána semmi baja nem volt. Első tanácsadásra 16-án kell majd mennünk.
Nagyon szép idő van,sokat levegőzünk,élvezi,mindig elalszik. :D

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok nagyon édesek a képek teszek fe én is :)

Kép

Kép
Itt van anyósom a három unokájával a két lány a sogórnQm kislányai :)

nika70
Salgótarján
 
 


csajok: itt is megkérdem: nem tud valaki valamilyen immunerősítőt ( esetleg homeopátiás), amit szedhetek szoptatás mellett?

Ja és mindenkinek tündéri a babója, nekem most nincs energiám újat feltenni, de majd hamarosan!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Jaaajjj csajok, azt hittem megőrülök a hétvégén...Itt volt anyós...Tudjátok az én anyum meg ő pont ugyanolyanok.Mindenbe beleszólnak. Na de ez ömlesztve, amikor ketten egyszerre... :evil: "nemkéne bepelenkázni, nemkéne levágni a körmét,nemfázik, nem éhes, nem kéne...stb????" ŐŐŐrület a köbön. Ráadásul tök tele vagyok komplexussal és ez még csak rátesz :evil: És az a baj, hogy anyós is aranyos kedves, szeret engem is, szoval egy szavam nem lehet rá...CSak hát a stílusa.
Szoval nanett,pannica EGYÜTTÉRZEK VELETEK!!!!!!!!!!!!! :shock:

HELP!: Dalmi eddig aludt mint a kisangyal, est8 és reggel 7 közt 1szer kel enni. Erre most 3-4 napja 3szor kel fel ,de csak egyszer eszik. Próbáltam már, hogy hagyom hátha visszaalszik, de elkezd bömbizni és sajnálom. TANÁCS??VÉLEMÉNY??? NAgyon el lennék keseredve, ha a kis angyalbabám elvenné ezt a szokást...

Bocs csajok, hogy alig reagálok most az írásokre, de kicsit lemaradtam a topikba...tudjátok költözés meg minden...

Mellszívó.
Nekem avent van, ez nagyon jó, de a Medela ugyanilyenjó, csak olcsóbb... A Canpolról is nagyon jókat hallottam, az is olcsóbb mint az avent.
Vendég
 


gyanixi,
homeo: oscillo coscillum (nembizti pont így írják...) influenzára szokták ajánlani, de kisebb adagokban "csak" immunerősítő!!!
Vendég
 


helló!!

voltunk védőnéninél Patrik már 6060gramm és 63 centi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jó nagy :lol: :lol: :lol:

olyan édi volt végig mosolygott a védőnénire :P

ez a szar meg még mindig nemakar elmúlni :cry: :cry: :cry: már alig van de úgy idegesít.asszem most nemuszom meg az uh-t :cry:

oooollllyyyyaannnn jóóóóó idő van hogy csak enni jöttünk fel aszt huzunk is el ithonról mint a vadlibák.már elég egy vastag puli is a vékony hosszu ujjasra, és ennek tök örülök.így legalább tud mozogni a drágám.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Nanett
az tök jó lesz, ha kimozdulsz végre anyudékhoz, ott már biztosan tudsz aludni is. Jó pihenést!

Kismama
szerintem menj el dokihoz uh-ra biztos ami biztos, és az az uh nem olyan borzasztó.

bacilivi
nekünk is Niki nehezen alszik vissza ha hajnalban felkel. eszik és utánna nem mindig hajlandó visszaaludni, de ilyenkor jön a cumi a szájába.

nika
gege helyes nagyon tök jó a nagymamának, hogy 3 unokája van, biztosan örült a tiednek is.

boszibaba
gábor nagyon helyes, szépek a ruhái főleg a vanília színű tetszik.

dijcsi
szép a babád ha többet van hason biztosan erősödni fog a nyaka

pannica
nagyon szép a lányod, eddig mózesben aludt? abban nem volt légzésfigyelő ugye?
nem tudom mi a helyzet ezzel a teherbeeséssel, de nekem csinált a doki a 9 .héten uh-t és már volt peteérésem, elvileg előfordulhat, hogy terhes leszel úgy tudom a szoptatás nem kizáró ok.


én avent kézi fejőt használok és nagyon bejött. ma magkaptuk a 2.oltásunkat, nem sírt. a súlyunk pedig 6180g. a dokinéni megdícsérte, hogy szép mosolygós baba és nagyon kommunikatív mert elkezdett vele Niki beszélgetni. volt ott egy másik 1 éves baba arra meg mosolygott, hízik a májam ilyenkor.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Nem sok idom van, hasfajas a kobon, mar nem tudom, mikor aludtam utoljara egyszerre 3 orat...
Noah bombol, nem hasznalnak a szerek.

Nanett,
Most probalom a szelcsot. Semmi eredmeny eddig. :( Koszi azert a tippet, mar Ozi is irta 1x.
Meg a Gripe Watert is.. mar nagyon el vagyok keseredve.

Nagyon szepek a babak!!!!!

Noah amugy eszmeletlenul gyarapszik, mar 5,75 kg es 58 cm. En nem tudom, ennyi siras mellett hogyan tud ennyire szepen fejlodni... de nagyon orulok neki. Ha nem gorcsol, akkor szepen mosolyog, beszelget, sikongat, imadnivalo.

Rekanna,
En is azt a melltartobetetet hasznalom, tenyleg ez az egyetlen, ami nem latszik szuk felso alatt. Van meg egy, de draga es csak Nemeto.-ban lehet kapni, viszont sokkal igenyesebb, puhabb, mint a Nuby, ez a LANSINOH.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte, nem próbálod ki az Infacolt? Itt is már többeknek bevált. Nem kémiai úton hat, hanem a belekben levő, lenyelt levegőt alakítja nagyokká és kipukizza a baba, ezzel megkönnyebbül. Teljesen meg tudlak érteni, milyen kialvatlannak lenni. :( Tényleg eszméletlenül nagy Noah, nagyon gyorsan nő!

KépKép
nanett
 
 


Köszi mindenkinek a választ mellszívó ügyben :D !
Úgy látom legtöbben az Avent-re szavaztatok, ezért én is amellett fogok dönteni :lol: . Még1x köszi!
Vendég
 


sziasztok!

Lennétek szivesek megirni nekem priviben,mennyi hálapénzt illik adni,v.mennyit adtatok?köszike

jó babázást mindenkinek.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Mamik! Egyszerűen gyönyörűek a babák! Egész "kedvet kaptam" szülni.. :roll: :D :D
És tünemények vagytok,komolyan,annyira jól esik,hogy ilyen aranyosak vagytok!!! Egészen úszom a boldogságban!! :D :D

Na és a kilók!! Hát elképesztő,hogy híznak ezek a babák! Nagyon-nagyon ügyes,gondos,és jó anyák vagytok,komolyan! Üzenem a párotoknak,hogy TESSÉK BÜSZKÉNEK LENNI RÁTOK!! :!: :!: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami
tökdrága vagy, hogy ilyeneket írsz :lol:


Vitte
én már írtam előrébb, hogy imába foglalom a nevét annak aki az INFACOLT kitatlálta, próbáld ki te is.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt:lenne egy kérdésem:az én pindurkámon kijöttek ilyen apró pici pörsögések az arcán,mivel kenjem be???Még nem vészes de nem akarom,hogy elsokasodjon.És mitől lehet???

A babák nagyon édesek.

Mi3770grammot nyomtunk hétfőn 1 hónaposan.Hát centire nem mértem... Kép van pocikánk is és hurkás lábak na és persze a nyakon a toka... Kép

KépKép
vicuska
 
 


Na sziasztok :)

Jól lemaradtam, hogy nem olvasgattalk titeket két napig... :roll:

A kis tündérkém épp alszik, ugyhogy pótolom a hiányosságaimat!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem napközbe egyre kevésbé akar aludni...20 percekre elszundizik aztán megint felkel, aztán megint eszik, megint alszik, megint eszik...szóval kicsit kezdek kifáradni, hogy 20 percenként etetem...
Na de majd csak lesz jobb is!

Ma megyek fogorvoshoz, remélem nem ad be semmi olyat ami miatt nem fogom tudni szoptatni...
Bár persze, van már jó sok tej a mélyhűtőbe, szóval éhen nem fog halni ha mégis, de azért jobb lenne, ha nem kéne a tartalékhoz még hozzányúlni, és tudnék szoptatni... :roll:

A babók nagyon szépen fejlődnek, óriási méreteket kezdenek ölteni, így két hónaposan :)
Gyönyörűek, nem győzöm nézegetni őket :)

Körkérdés...nektek mennyi idő után húzódott teljesen vissza a hasatok? Kell hozzá 6 hét? Mert nekem ugyan mondják a többiek, hogy látványosan megy vissza, de azért ez még nem az igazi...Szóval nektek mennyi idő kellett?

És egy másik kérdés...elkezdett hámlani Kyrus kezecskéje és lábfeje, nektek volt ilyen? Mivel kentétek? És ez normális dolog?
Ja és az arcán a homloka is tök száraz...a többi része az tök normális, csak a homloka...mit csináljak? :roll:

Szülők és anyós persze itt is minket is elhalmoznak jó tanácsokkal...én csak azt tudom ajánlani, hogy hallgassátok meg, bólogassatok serényen, szelektáljátok amiket mondanak, és a két órás litániából a végére egy értelmes mondat ha megmarad, a többit meg ki kell ereszteni a másik fületeken :wink:
Én legalábbis ezt csinálom és bejön :)

Na teszek fel én is egy két új képet Kyrusról!

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szioka! :lol:

Akíra nagyon cukik vagytok! :D Tündérszép a kislányod!

ALVÁS:
Szerencsére nekünk nincs ilyen gondunk,mert minden szopi után belaszik,vmikor csak 4 óra után ébred meg. Éjjel,ha felkel akkor is vissza tud aludni. Gabika is szokott nyügösködni,de ilyenkor jó a cumi a szájba,vagy bekapcsolom a zenélő forgót,és már minden rendben. :D
Ma is voltunk sétálni lent,élvezet nagyon,végig aludt,és még most is.

HAS:

Nekem szülés után 4 nappal már alig volt hasam. Most is csak a csíkok zavarnak kicsit,nem az a + 5 kg ami még rajtam van.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szülés előtt 3 nappal: :D

Kép
Kép

És most: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello Lányok!

Nagyon szépek a babák egytől egyig!

Vitte: sajnállak, hogy ilyen fáradt vagy! Nem lehet könnyű... az INFACOL tényleg sokaknak segített, és az van a leírásban, hogy nem marad, nem szívódik fel a baba szervezetében, tehát semmi káros anyag nincs benne. Ha nem lehet kint kapni, akkor én szívesen kiküldök neked egy dobozzal, próbáld ki házha bevállik!!! Az nagyon jó lenne. Most még az idő sem túl meleg, szóval ki lehetne küldeni úgy hogy ne legyen semmi baja. (25 fokig bírja)
Gondold át, és ha kell írj privit és küldöm az anyagot. :wink:

Dicamama: nekem el sem ment a nyákdugóm. Ill. gondolom a burokrepesztés után vagy közben mehetett el... szóval lehet, hogy neked sem fog! Kitartás!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok

Akira
nekem is hámlott Zita bőre az arcán és a lábfejhajlatban. A szemöldökénél pedig kicsit ilyen száraznak tűnt, és kicsit itt is hámlott.Én kentem a gyógyszertári fürdetőkrémmel. Dokim azt mondta, ez olyan mint egy testápoló. Vékonyan bekentem, nem kell lemosni. nagyon szép lett Zita bőre.

Biztos hogy eleget eszik a babád? Méred? Mert nekem akkor csinál ilyen 20 percenként felkelek és enni akarok cirkuszt, amikor nem eszik eleget. Van hogy fáradt és nem tudja kiszívni azt a mennyiséget ami kéne neki, mert elfárad és bealszik. :(
Különben nagyon szép baba Kyrus. Kis pufók.

Has
Hát, még rajtam is van 4 kg+. Remélem nyárra lemegy. ..Mit fogok csinálni a tök szűk felsőimmel ha mégsem? :roll: :roll:
Bár Áronnál is kellett majdnem fél év mire megint olyan lapos lett a hasam hogy simán felvehettem a csípőgatyát rövidebb toppokkal. Most azért nem szívesen veném fel. Bár laposnak lapos a hasam, de a bőr rajta nem feszes. :cry: És addig amíg nem kell leülni, szinte nem is látszik. De hát azért csak le kéne ülni néha. Nem?


Boszibaba
Édes Gáborka. Mennyi kiló most? Mert hát jó sokat eszik. Zita se semmi nálunk, kis éhenkórász. De azért annyit mint Gábor nem eszik. Általában egy evésnél 70-100 között cicizik és 30-60 közötti pótlást kap még. Kb 120-140 között eszik meg.
Neked nem bukik sokat Gábor? Nekem Zita most kezdett el 1 hete ,elég sokat visszabukik.

Barbamami
Most nézem hogy megy az idő. Igy babával repülnek a hetek. Most figyeletem, hogy már te is 38 hetes vagy.
:lol: Most már tényleg bármikor jöhet Bogi. és mi már nagyon várjuk róla a képeket.

Pannica
Hát anyósod nem lehet egy egyszerű eset. Még jó hogy bírod ilyen közel hozzá. Én nem nagyon szeretem ha nekem beleszólnak a dolgaimba. Főleg nem a gyerekkel kapcsolatosan. Bár hála istennek anyósom nem ilyen. :P

Vicuska
Lotti nagyon édi. Olyan igazi kiscsajszis. :wink: mennyire viselte meg Lottit a fülbevaló belövése a fülébe? Én most szeretném Zita fülébe betetetni a fülbevalót, csak várom hogy olyan jó idő legyen, ogy elég legyen csak egy pamutsapka, hogy ne irritálja a fülét. Bár lehet hogy ez hülyeség, és semmi jelentősége , csak én úgy gondolom hogy talán akkor jobban szellőzik és hamarbb gyógyul.

Bbetti
Mosolygós képeket kérünk!!!!!

Nika
Remélem már jól vagy. Gege tök édes. Nagymami odavan érte .Mi? Főleg mivel úgy látom a másik két unokája lány. Vagy van több fiú is?

Nanett
Amint olvasom, a helyzeted nem javul. Hát nem egy könnyű eset a te kicsilányod. Feladja neked a leckét rendesen. Nem lehet könnyű neked mindezt egyedül végigcsinálni. :( De most hogy itt a jóidő, remélhetőleg Dominika is jókat fog aludni a levegőn a babakocsiban, és legalább egy kicsit könnyebb lesz. Husvétkor pedig anyudéknál próbálj meg minél töbet pihenni. Anyud biztosan megértőbb és segítőkészebb mint az anyósod.Legyél kicsit önző és használd ki azt a pár napot, csinálj olyanokat amikre ha egyedül vagy Domival nincs időd. Lehet hogy ez egy kicsit feldobja a hangulatodat és utána újult erővel tudsz megint Dominikával foglalkozni. Nekem ez be szokott jönni. Egy jó mozi, vagy egy pár új ruci feldobja a hangulatomat.

Hú, biztosan kihagytam sok mindenkit :oops: :oops:
Náunk most jó szar idő lett, elkezdett esni az eső.... :cry: De azért mindenkiek további szép napot!!!!

berzkat
 
 


Berzkat, hát, az biztos, hogy Domi "többemberes" baba. És sajnos legtöbbször egyedül vagyok rá. A jó idő tényleg segítség. Sajnos most éjjel sem aludtunk sokat, tovább tartott a "kiképzés". De ez jó ötlet, hogy valamit csináljak jövőhéten, amit amúgy nem tudok tőle. Ez tényleg segít az ember lelkivilágának. Nem lesz nehéz, mert szinte semmit sem tudok csinálni, de hát ez van. Biztos lesz majd jobb is. De mozira még gondolni sem merek.

Barbamami, köszönjük szépen a dicséreteket, nagyon aranyos vagy, csak irulunk-pirulunk!

Boszibaba, nem semmi, hogy milyen vékony vagy. Hát, az én pocakom még igencsak meglátszik.

KépKép
nanett
 
 


Rékáról mai kép!!
Has téma: hát nekem tök lapos, izmos hasam volt, most még nem az igazi, de nem lóg a bőr...viszont tornázni császár után min. 6 hónapig nem lehet!!
Kép [img]alszom...
sírásra készülök....http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 249.88.jpg[/img]

Kép
gyanixi
 
 


az előbb a sírásra készülős kép nem sikerült...viszont most: Kép

Kép
gyanixi
 
 


Ja, egy kép tőlünk is. Dominika apukájával beszélget:

Kép
nanett
 
 


Sziasztok !

Mostanában nem nagyon volt időm fórumozni ... :?

Zsófi hétfőn 4670 g volt, kerekedik szépen, főleg a kis pofija :)

Alvás:
elég jól alszik evés után, éjjel is mindig visszaalszik. Napközben van hogy egyszer de., meg egyszer du. nem alszik el rögtön, csak úgy egy óra múlva... de valamikor neki is fent kell lennie, nem ? :lol:
Séta közben viszont édesen durmol a babakocsiba mindig.

Szopizni:
nem tudom igazából mennyit eszik, mert már nem mérjük... de a súlyából és a nyugalmából úgy gondolom, eleget.

has/fogyás
én némi túlsúllyal lettem terhes... haza a kórházból egy kiló minusszal jöttem (a kezdő súlyomhoz képest).
Most minusz 4nél tartok... a szomszéd ép ma mondta, hogy hogy lefogytam, biztos jól eszik a gyerek :lol:
de még 4et le kéne dobni ... :oops:

Dicamama
nyákdugó, ez egy jó sztori... két nappal szülés előtt elkezdett valami sárgás trutyi jönni belőlem... na, gondoltam, pont a végére szedtem össze valami nyavalyát... meg akartam szerda este kérdezni a dokimat mi lehet, de hajnalban megszültünk, és mikor mondtam neki, közölte, ez lehetett a nyákdugóm, van akinek rózsaszínes, van akinek sárgás...

Nagyon édes, imádnivaló az összes babóca a képeken :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Egy kép az enyéimről:

Kép

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Berzkat Gabika 140et eszik nekem,ebből 50-60at tud a 2 mellemből kiszívni,néha 80at.
Nem bukik,csak böffögés,és rotyogás van az alsó félen! :lol:
Hát ruhástól most 4 kgnál több,tehát 3,75 körül lehet.
:D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Új képeket hoztam nektek: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Berzkat:Hát én még a kórházban szurattam ki aznap amikor hazajöttünk a kórházból.Kint álltam az ajtó előtt és halgattam mennyire fog picsogni(nagyon-nagyon sajnáltam)De 3 perc és abbahagyta a sírást,naponta kellett alkohollal kenegetnem és mozgatnom a fülébe.Nem gyulladt be,hála...

Gyanixi:nagyon édes a babád!!

Dicamama:nekem sem ment el a nyákdugóm!Csak miután burkot repesztettek.

KépKép
vicuska
 
 


Hát nagymami tényleg nagyon örült Gegének hiszen csak két lány unoka volt és hát a szerett fiától fiú unoka született azért ez nagy szó.A lánya két lányát is imádja de bevallom kicsit jobban szereti Gegét lehet hogy azért mert ö még nagyon kicsi de ki tudja :9 Amúgy a lányának is baromi sokat segített mikor kicsik voltak a lányok még most is sokat vigyázz rájuk.De azért a fia mégiscsak a sztár.El is van kicsit kényeztettve de hála istennek már leadott belöle mert én nem ugrom minden szavára mint az anyukája igy meg kellett ezt is szoknia :):) :lol: :lol:

Boszibaba : has témában csak annyit hogy nekem most -4 kg van a kezdetekhez képest de a hasam sosem lesz lapos :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

igaz eleve sem volat az :) viszont kisebb mint volt hála égnek:) Majd talán lesz kissebb is szeretném legalábbis:9

nika70
Salgótarján
 
 


Nanett,

Az a kep Domirol es az apukajarol egyszeruen csucs!!!!
Az Infacolt mar nem szeretnem kiprobalni, HATHA bevalik a kaporcsepp... No, majd latjuk. Majd jelentkezek.
Domi is nagyon szepen no a nehezsegek ellenere! Vmit csak jol csinalunk :)

Pannica,
Athina is ki van kerekedve! :) Anyosodat kuldd el optikushoz, ha ezt nem latja :)
Haaaat, a naiv kerdesedre annyit mondok, jobb vedekezni...

Zsana,
Edes vagy! Fiucskad mosolygos kepe imadnivalo!

Dijcsi,
Mark annyira edes! Tiszta Noah, csak sok a haja :) Edzed akkor szepen a kis nyakat. Noah mar fordul all, bar o szeret hasan lenni, igy konnyu.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Megjottunk a dokitol az elso oltast ma kaptuk. Nagyon buszke voltam Athinara, mert nem is sirt :D nekem ugy tunt eszre sem vette. Na de hogy azota mi van!!!! Orditott itt nekem 2 orat torka szakadtabol, meg a WC-re is magammal kellett vinnem. Most vegre bealudt, bevetettem mindent, bekapcsoltam a szagelszivot (a mienk jo hangos, szeret rajta elaludni :D ) es van 3/4 oraig hintaztattam. :shock: Most szipogva alszik. :shock: Szegenykem. Laza szerencsere nincs, bar azt mondjak ennel az elso oltasnal nagyon kicsi az eselye, hogy belazasodik.

Boszibaba: orulet, hogy lefogytal. Irigyellek. Nekem ugyanaz van mint Berzkat-nak. :D Csak leulni ne kene! Amugy mar siman be tudom gombolni a farmeromat. Ollllyyyan jo erzes :D


Dojika:
edesek a gyerekeid! Mate biztos segit szorakoztatni Zsofikat. En is kb ennyi korkulonbseget szeretnek majd a gyerekek kozott.

Nanett, Vitte:
kitartas nektek, a siros baba nagyon megviseli az ember idegeit. Probaljatok neha a parotoknak odaadni egy feloracskara estenkent es menjetek ki setalni, csak ki a hazbol, hogy kiszelloztessetek a fejeteket. Nekem ez bejott.

Akira: ez a borszarazsag allitolag teljesen normalis. Ha nem kened akkor is elmulik. En egyszer kentem be Athina boret (a combja, a karja es a homloka-szemoldoke volt nagyon szaraz) es utana nem kellett tobbszor szepen elmult.

(Ezt a hozzaszolast 6-kor kezdtem el es most sikerult befejezni, mert eddig siras-nyuglodes volt. Hat nem varom a kovetkezo oltast)

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!
Nem volt netunk jo par napig, es sokat is voltunk tavol... egyszoval nem tudtam irni. Most nincs idom visszaolvasni mindent, de majd bepotolom. Nemsokara megyunk haza, ugyhogy mostanaban nemigen leszek, mert rengeteg inteznivalom van meg elotte, otthon pedig vszleg nem lesz lehetosegem netezni, mert par hetre nincs ertelme bekottetni a netet... Ja es a tabla, ugye azt sem tudtam feltenni, bocsanat erte! Ha valakinek esetleg lenne kedve atvenni, akkor szivesen atadom, hiszen most nem tudom megigerni, hogy rendszeresen felteszem.

csak par szo:
A kepeket megneztem, nagyon szepen fejlodik mindenki babacskaja!

Nanett, Vitte,
Minden elismeresem a Tietek, peldat lehet venni rolatok hogy igy birjatok a kikepzest! Elvileg most mar nem tart soka a hasfajos idoszak, remelem hamarosan megkonnyebulhetnek a babak es ti is.

Vitte,
A ver meghult bennem, mikor olvastam hogy Noah nem nyitotta ki a szemet. Brutalis erzes lehetett.

Most mennem kell, lanyok akkor lesz talalka majusban?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Jó reggelt !

Igen Pannica, Máté sokat törődik a húgával. Meg állandóan puszilgatja és simogatja. MOndja mennyire szereti. Néha ő van ott elsőne, ha Zsófi felsír :lol: Büszke is vagyok rá :)
Bár nem ekkora korkülönbséget terveztünk, de nem bántam meg, hpgy Máté már ilyen nagy most. Sokat tud segíteni.

Őzi
nem tudom, hogy áll a találkozó ügye, de jó lenne találkozni veletek, az biztos :)

Nanett, Vitte
este nekünk is van egy jó 3órás "katasztrófa-időszak", akkor sír a lány, gyötrődik, nem lehet megnyugtatni... ilyenkor érzem, hogy hogy kutyorog a kis pocakja... aztán jönnek a pukik, meg egy adag kaki és a fürdés után már nyugodtabb...
Mondjuk ma éjjel, csak az apjához, vagy mellém bújva aludt és kétszer is kakilt hajnalban...
Szóval, átérzem, milyen lehet nektek...

Zsófia főhercegnő elgondolkodott a babák életén :))

Kép

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: