Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eliza!
Nagyon izgulok Veled én is, hogy mi lesz este. Ha tudsz, mindenképpen gyere és számolj be!

Június!
Nekem konkrétan minden pisinél cserélnem kellett az extra betétet, de ez biztos nem mindenkinél uolyan, ahogy a mensi sem, de előre nem tudod kiszámítani.

Kata!
A mandulaolaj (v. olyan olaj, amit a szülésznő mond) akkor kell, ha gátvédelemmel szülsz v. legalábbis úgy indulsz neki, egyébként nem kell.
Magne B6-nál asszem a 3x1 az átlagos.

Evica!
Édes a kiskrampó. Jó sok képet kaptatok, szupi.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Eliza!

Ahhoz képest hogy juniusi babát vártatok jól lehagytál minket,ugyhogy biztos rosszul számolták. Szerintem mindenkinek ez az utolsó két hónap lesz a leghosszabb.
Jó nagy a pocid is már. Ha 2 kg felett van a babód nem lesz már semmi baj ha előbb akar jönni. könnyű lesz megszülni :!:
Azért vigyázz magatokra!!

Haskeményedés:
Nekem már 1 hónapja van. elég rendszeresen,és sztem kicsi a pocakom,erős a hasfalam és ugy érzem szétfeszülök. Ráadásul hátulról nem is látszik rajtam a terhesség olyan csúcsos a hasam.
Ápr. 19- én megyek 32. heti uh-ra, előtte ápr 2-án voltam kiváncsi vagyok mennyit nőtt,mert nagyon feszül a hasam.

Lábak: A jobb combom eresedik és ki is dudorodik majd meg kell mutatni a dokinak,de nem fáj.

Mellek: még nem vettem melltartót mert épphogy csak meg van duzzadva,lehet hogy szülés után fognak megnőni :?:

Kép
bóbita3
 
 


Várom a köv. uh-t,mert még mindig nem mutatta magát konkrétan hogy mije van,nagyon szégyenlős.

Pedig már vettem jó pár rózsaszin cuccot :oops:
Anyám ugyis azt álmodta hogy a párom kamerázta a szülést és mikor kibujt ott orditott hogy fiam született mégis!!!

Multkor is azt mondta mindegy mi lesz csak egészséges legyen és fiú!!
Evica!
Le a kalappal milyen jó fotók készültek, büszke lehetsz rá!

Csinálgatom a bébinek a helyét ha már minden kész rakok fel képet.

Kép
bóbita3
 
 

 
 

Bóbita, szerintem is nagyon elszámoltak valamit...hát majd kiderül!
Jó, hogy azt mondod, hogy ha 2 kg felett van nem lesz baja, én is nagyon bízom benne...úgy vagyok vele, hogy tök mindegy én mit akarok, úgyis akkor jön, amikor ő szeretne, és ha előbb előbb ha később később.....a lényeg, hogy minden rendben legyen vele! :) (Amúgy utolsó mensi szerint 06.01 a szülés időpontja, és két héttel hozták előrébb 05.14.-re, de valahogy kizártnak érzem, hogy odáig bent maradna, a doki is :), hát majd elválik!)
A combodat mindenképpen mutasd meg dokinak, nehogy valami baj legyen belőlle! :(
Remélejük a rózsaszín cuccoknak lesz hordója, konkrétan az, aki kibújik majd a pocidból!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok Lányok!

Benéztem, de látom ma ti is inkább a napsütést választottátok.

Nekem a dokim még egyszer sem változtatta a szülés várható időpontját, de hiába is tenné , mert tudom mikor fogant meg a baba :wink:

Sziasztok

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Végre be tudok nézni egy kicsit egész nap csak jöttem-mentem, utánna a babaszobát teljesen át kellett alakítani, teljesen elfáradtam. A derekam 2 napja nagyon fáj alig bírok menni ez is tágulástól lehet?!

Kép
rena10
 
 


Hat lanyok, en nemtom ti hogy vagytok vele, de engem az ejszakak kikeszitenek... Azt, hogy ejjel legalabb 8-szor ki kell mennem pisilni, mar megszoktam. De a hulye labam, az halal! :(( Tegnap nagyon faradt voltam, plusz ma 6-kor kellett kelnem, ugyhogy mar este 10-kor lefekudtem. Ejjel 1-kor meg mindig fenn voltam, mar sirtam, meg kiabaltam, neha nyoszorogtem az almossagtol, de elaludni nem tudtam, borzaszto volt! Fel 2 korul nekialltam orditani a ferjemmel, hogy soha tobbet nem akarok gyereket, ez az egy lesz es kesz! (persze ha epp "normalis" vagyok, akkor minimum 3-at akarok...:)) Csodalom hogy azok utan, amit muveltem, nem dobott ki az agybol... :((

zetus8
 
 


Sziasztok!

Éjszakai kínok itt is vannak...engem köbö két napja a maxidudoros köldököm kínoz.pisok érzékeny, és szinte fáj is ha valami erősebben hozzáér.(ez ugye egy kétéves mellett nem is ritka pillanat)Lábam nekem is elkezdett görcsölni éjjelente, plusz még az is tetézi ugye a dolgokat, hogy a "pisi tours" egy csomószór kirángat az ágyból.Feltápászkodni pedig már nem egy leányálom....Megint tágulnak az izületek, szalagok is érzem....komolyan mondom, hogy már várom a pillanatot de nagyon!

Kép
Kép
petra78
 
 


Az éjszakázásban az a legrosszabb, hogy ha nem tudok elaludni akkor egyre jobban felhúzom magam és a végén már attól nem tudok elaludni.

Azt hallottam , hogy álmatlanság ellen az a legjobb ha azt mondogatod magadnak, hogy " én ma éjjel fenn akarok maradni, nem csukom be a szemem virrasztani fogok", a szervezet tutira az ellenkezőjét fogja csinálni, ez így működik. Majd kipróbálom hátha bejön.

Lábgörcs időnként jelentkezik, poci most rendben van. Éjjel viszont olyan szinten ömlött rólam a víz, mitha akkor fürödtem volna. Pedig abszolút nem volt meleg a lakásban.

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Zetus, a párod is biztosan tudja, hogy csak a terhesség beszélt belőled :)

Nekem az éjszakákat nem a pisivándorlás keseríti meg (le is kopogom, 1x szoktam kimenni - kopp,kopp,kopp), hanem a derekam-csípőm-lábam. Minden apró mozdulattól ordítani tudnék :( Pedig azt hinné az ember, hogyha megpihen az adott testrész, akkor nem fáj annyira. Nem baj, már csak két hónap...

Elizabeth, este mi volt?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Elizabeth:
?

zetus:
Hat az ejszakam nekem is ma kicsit virrasztosan alakult, mert a hajnali WC-re menetel utan nem sikerult csak 1,5 oraval kesobb visszaaludni, amikor kinyitottam az ablakot es jott ram a huvos. Nekem ejjel mindig melegem van, nappal semmi bajom.
A labam tegnap ejjel gorcsolt be eloszor ugy igazabol, hogy egesz nap tegnap ereztem es meg most is erzekeny nyomasra.
Szoval mi kis ejjeli baglyok leszunk a kovetkezo honapokban, aztan meg plane :wink:

Ma futottam a lakashitel miatt a bankok kozott a koroket egesz delelott, meg szerencse, hogy ilyen csodas ido volt. :lol: Kar,. hogy a kabatomat vittem es igy cipekedni kellett. A villamaoson persze esze agaban nem volt senkinek atadni a helyet. Mivel Apukam ezt nem nezte tul jo szemmel egybol felallitott egy fiut nekem, holott oneki is at kene mar a helyet adni a kora miatt :oops: Szoval erdekes utunk volt a tomegkozlekedesen.
A hetvegen elkezdjuk a lakas atrendezeset a babuci kedveert. Mar nagyon varom.

junius:
Az en dokim sem valtoztatja a szules idopontjat meg... Aztan majd meglatjuk mi lesz a vege fele.

Halapenz ugyben esetleg lehet priviben is... Egy vedono azt mondta a baratnomnek, hogy annyit illik a dokinak adni, ami a maganrendelese 10x. Ezt Ti hallottatok?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Igen hallottam én is ilyesmit, de én már anno sem tartottam magam ehhez a "szokáshoz", kicsit húzós, főleg az új rend tekintetében.

Elalvásnál nekem az szokott segíteni, hogy elkezdek beszélgetni a Kiskrampóval és abba a monológba mindíg belealszom.

Szonjinak középfülgyulladása van, tegnap annyira fájt a füle, hogy sírt az álmosságtól, de nem tudott elaludni a fülfájása miatt. Én és Apa szintén takonykórosak vagyunk. El is jöttem ma a suliból, mert nem bírtam ott ülni azon az egyébként is marha "kényelmes" széken. Hasam is fájdogál, úgyhogy megyek is és ledőlök...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Tegnap az aquanatalon azt mondta az Andi - aki tartja - hogy aki 36. hét után van, az legyen összecsomagolva, mert a jövő héten hidegfront várható - azaz tömeges szülések.

Kata

Kép
egok
 
 


Ismét péntek, dobom a táblát :)

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szoni :( Jobbulást nektek!

Ma végre nekikezdtek a babaszoba kifestésének, holnap be is lesz fejezve :) Utána nekiállok pénzt költeni :wink: Annyi minden megvan már, mégis kell még egy csomó dolog.

Elizabeth? Gyanúúús ez a nagy csend...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


szonibaba:
Javulast Szoninak es nektek is!

balwin:
Koszi a tablacskat. Olyan jo nezni, ahogy szinezodik es nonek a hetek folyamatosan :)

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Eliza miújság? Nem tud rólla valaki valamit? megjött a streptococcus eredménye és negatív, úgy örültem.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok csajok!

Hát úgy látom, mindenkinek van valami problémája, gondolom főleg az éjszakai nemalvások a legszarabbak! Sajnálom. Nekem nincs semmi problémám, csak ha megerőltetem magam, akkor fájnak a lágyékrészen a vénáim. De úgy veszem észre, hogy az a haspánt jó rá és kevésbé fáj. Balwin, neked bejött?

Ildi,
Két variációt hallottam a hálapénzre. Igen, az egyik a magánrendelésen adott összeg 10szerese, a másik az anyasági segély összege. (ezt a gyerkőc születése után kapjuk meg egy összegben. Tavaly 58ezer akármennyi volt). Szóval mi tavaly 50E-t adtunk a dokinak, ötezret fizettünk alkalmanként. Idén már felemelte hatezerre, de most is ötvenet fogunk adni, az uram ugyanis "bekeményített" :D .
Ő ezt is soknak találja. De ezt még kinyögjük. Hallottam már olyat is, hogy valaki100E-t fizetett. (szerintem ez abszurd), de olyat is, hogy 30E-t. Szerintem annyit adjon az ember, amennyit tud, fizetünk eleget a rendelésen, kapnak ők fizetést is! Ne legyen már ilyen, hogy mi illik.

Szonibaba,
Jobbulást Szonjinak!!!

Elizabeth?

Még megpróbálok felrakni egy képet, remélem nem bénázom el, aztán megyek szunyszunyolni, szép hétvégét nektek!

Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Íme a sztárfotó, remélem sikerült feltöltenem!

Miss Számítógépes Zseni.





Kép

Kép


Kép
skat
 
 


sziasztok!

balwin szupi a táblázat, a mi kis babánk valószínűleg Alíz lesz. Ma voltunk apsasági nyilatkoztot intézni, hát több, mint egy óra hosszáig tartott.

A hálapénzzel kapcs. szertném kérdezni, hogy arra gondolt már valaki, hogy szülésznőt fogad, biztosan és annak mennyi pénzt szokás adni. A dokinak én is azt halottam, hogy egy vizsgálat ára X10 De a szülésznőnek adott pénzről nem hallottam semmit. Mi azt gomdoltuk, hogy inkább szülésznőt fogadunk, mert az az orvos, akihez járok, nem abban a kórházban dolgozik, ahova területileg tartozom...

Kép
atina_k
 
 


skat! Igen jó a kép, nekem is hasonló készült legutóbb a kertben nyíló bokor mellett.

Kép
atina_k
 
 


Bocsi csajok, kicsit eltüntem, nem volt mostanában valami fényes hangulatom.

atina! Nekem van szülésznőm, és egy 20-ast tervezek adni neki. A dokinak meg... hát nem szeretnék 60 ezret adni neki. 40-ben gondolkozom. :roll:

skat! Tök csini vagy. :wink:

szonibaba! Hogy van szoni?

zetus! Az éjszaka nekem is örökös probléma. Vagy nem tudok elaludni, vagy nem tudok 2-3 körül visszaaludni. Vagy kimegyek a nappaliba tévézni, miután a férjem már lefeküdt, vagy hajnalban kimegyek a lakás másik végében lévő kisszobába, és ott forgolódom picit, mert ha nagyon forgolódom, akkor itt nem tudok jól visszaaludni, mert a drágám nagyon horkol és el szoktam fordítani oldalra :lol: de ha nem alszom vissza annyi idő alatt, mint ahogy visszafordul hátra, akkor lőttek az egésznek. És mégse forgathatom egész éjszaka, meg ha nem megy hamar, akkor túráztatom is magam rajta.

bóbita! Igen, büszke is vagyok rá. :oops: Egyre jobban imádom a kis szarost, nem mintha eddig nem imádtam volna. :lol:

Melltartót még én se vettem, mert szintén csak meg vannak duzzadva, állítólag az utsó hónapban nő egy nagyot, meg szülés után is a belövelésnél nőhet még...

KépKép
evica76
 
 


Helló Csajok!

Rohamosan jönnek rám a + kilók. Eddig minden hónapban 1 kg-ot híztam és ezzel teljesen ki voltam békülve. Most az elmúlt két hétben + 2 kg. jött rám így most tartok 59 kg-nál. Tudom ez nem vészes, de én soha nem voltam 50 kg-nál több és nagyon fura, az öcsi szerint a hátam olyan lett mint egy díjbírkózónak.

Skat nagyon csini vagy, tetszik a háttér is :D Ne sajnáld,hogy nincs problémád, örülj neki. Csak el ne szóld magad, én is itt vagánykodtam pár napja, hogy semmi bajom , aztán megbántam.

Balwin köszi a táblázatot!!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Ja hálapénz!

Én 40.000 Ft-ot gondoltam. A dokim mindig a kórházba hív nem a magánrendelésére. Pedig én szívesebben mennék a magánrendelésre, mert sokkal kultúráltabb.
Szülésznőt nem fogadok, pedig a munka dandárját ő végzi vagy kellene végznie.

Anyagilag így is rázós a dolgog. Eleinte írtam, hogy mennyit költök a babára, de belefáradtam.

Bea

Kép[/url]
június
 
 


június! Szerintem jobban jársz, ha nem írod, mert a végén elájulsz.

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok :)

Kééész a babaszoba! :D Legalábbis a macerásabb (festés) része. Remélem 2 héten belül fullos lesz :)

Kata, szépek vagytok :)
A hastartó pánt nekem nem nagyon jött be :( 2 napig hordtuk: nálam nem történt változás, viszont úgy éreztem, hogy Pöttömnek nem tetszett. Azóta nem erőltetem :)

Atina, beírtam a lányka nevét :)
Az apaságit még nekünk is intézni kell. Fogalmam sincs, mikor tudjuk összehozni a saját szabadidőnket az ügyfélfogadási renddel :?

Hálapénz: fogalmam sincs itt mi a "módi", még nem kérdezősködtem, de én úgy gondoltam kezdettől fogva, hogy 50.000-et adunk. Szülésznőt nem fogadok, úgy hírlik, nagyon rendes mindegyik. De ha tényleg kiemelkedően emberséges bánásmódban lesz részünk, akkor ezt a szülésznőnek is honorálom...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Bocsi lányok, OFF téma, de annyira örülök neki... :oops:

Épp most lett kupagyőztes a Szolnoki Olaj férfi kosárlabdacsapat! :D Ebben az évadban nem tudtam már meccsekre kimenni, mert a terhességem és a tömegnyomor nem fért meg egymással :wink:

ON

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól van. A dokinak én is 30-40.000 körül gondoltam hogy adok de vizsgálatokon és uh-on is kap mindíg. Elizával mi lehet, azóta se jelentkezett. Nem tudja valaki a számát? Teszek fel pocis képet kicsit álmosfejem van rajta. Kép

Kép
rena10
 
 


rena, skat:
Szepseges pocik! :P :P :D

baratodildi
 
 


Csajok!

Olvastam a kórházi listában hastartó pántot is :roll: Világosítsatok fel, ez a szülés utánra kell, hogy gyorsabban lemenjen a has :?: Úgy hallottam a kórházban is adnak ilyesmit, persze gondolom csak korlátozott mennyiségben van.

Rena! Szép a poci :D

Balwin! Gratula a győzelemhez. Megértem az örömödet és is sportrajongó vagyok :lol:

A költségek írásához még annyi, hogy rá kellett jönnöm semmivel sem költök kevesebbet ha írom.

Bea

Kép[/url]
június
 
 


június! Hát igen, amit meg kell venni, azt meg kell venni...

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok!

Egy rettenetes éjszaka áll mögöttem.Tökkéletes nyárnak vagyunk tanúi az utóbbi napokben erre ÉN jobban meg vagyok fázva mint eddig valaha.Orron ohne levegő, ettől száj kiszárad, nyelés nem megy mert torok fááááj!Plusz pisi tours ezerrel!
Reggelre még kellemes szúró fájdalmaim is kezdődtek ismét de elég intenzíven és hosszasan, úgyhogy nagy pánikomban legalább összepakoltam a bevonulós csomag dandárját....Kicsit megijedtem, hogy nincs más választás, és szülés elé nézek hamarost, de szerencsére enyhült a fájdalom 1-2óra alatt.
Dokinak én sem gondoltam többet 30-40ezernél, egyszerűen csak azért, mert nem megy több....nem rá akarom költeni a kis havi "vagyonkánkat", hanem manócskára, és szerintem még így is nagyon jól jár mindegyikük.

Kínjaim miatt apa és fia nélkülem mentek barátainkkal egy délelőtti GPS-es geocaching túrára a közelbe, így most egyedül gubb-gubb itthon :?

Elizáról infó????????

Sziasztok!

(nektek nem mocorog ma ezerrel a babó? Úgy hullámzik a pocakom mint a Balcsi egy erősebb vihar idején!)

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Szörnyű éjszakán vagyok túl én is...hajnali 2-től úgy fájt a fülem, hogy kivonultam bőgni a nappaliba. Semmi nem segített (orrcsepp, meleg só). Könyörögtem, hogy legyen már reggel, hogy mehessek a fülészetre. Reggel strart, 1000,- vizitdíj, majd megállapították, hogy nekem is középfül gyuszim van, mint Szonjinak (Ő egyébként szerencsére jobban van, köszi a kérdéseket, már nem fáj neki).
Közben tegnap a családnak úgy kellett értemjönnie, mert rosszul lettem az utcán, ha nem ülök le, elájultam volna. Dokimat hívtam, hogy fájdogál a pocak, csak fekve jó. Azt mondta, hogy vmi külső dolog lehet, mert már én a 4. vagyok, aki ezzel a panasszal hívom. Most 4 Magnét kell szednem, pihizni, borozni! és ha vmi extrém gáz van, újra telefonálni. De sztem nem lesz semmi, mert ha fekszem akkor tényleg jobb és Manó is sokat mozgolódik, csak úgy mint eddig.

Elizának elküldtem priviben a számom, még akkor, amikor úgy volt, hogy akció van, nem tudom, hogy megkapta-e?! De sms nem jött tőle.

Haskötő (leszorító): nekem olyan van, ami gumis és tépőzárral kell rögzíteni (nem tudom, hogy van-e másmilyen konstrukció). Szülés után használtam és egész hamar lement tőle a hasam. Gyógyászati boltban vettük, azt mondták, hogy akkor érdemes megvenni, amikor már megszült az ember, akkor lemárni a haskörfogatot és aszerinti méretet venni. Használni pedig úgy célszerű, hogy hanyatfekve teszed magadra. Nem mondom, hogy kényelmes, de tényleg hatásos.

Petra!
Engem is itthonhagyott a család, hasonló okokból, mint téged. Ebben a szép időben itt kell kínlódni bent :x

Na megint sikerült összehoznom egy kisregényt.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
Küldök egy képet magamról, meg úgy tűnik, vannak már neveink is, bár még nem százszázalék. Milán és Roland. (Az A gyerek a Roland, a B a Milán :D )
A héten voltam dokinéninél, és mindkét gyerek be van fordulva, vagyis lehet, hogy nem lesz császár, hanem rendes szülés.
Valaki használ ilyen gátmasszázs olajat? Milyet, hol vette, és mit kell vele csinálni? Egyedül tudja, vagy kell hozzá segítség? Férj, ilyesmi.
Legközelebb május 9-én lesz nagy UH, addig csak védőnő.
Azzal fenyeget, hogy ki akar jönni látogatóba :lol:
Van még olyan köztetek, aki dolgozik?
Ujváriné Borika szülésznőt ismeri valaki?

Jobbulást mindenkinek, ez a fránya idő sok mindenkit megtréfál, én is állandóan neki vagyok vetkőzve, mert állandóan melegem van.

Üdv Kép

Kata

Kép
egok
 
 


Kata!

Ujvári Bori egyszer ott volt egy felkészítő előadáson, nagyon kedves volt, de többet sajna nem tudok róla.
Milán nálunk is bejön :wink:
A gátmasszázs olajjal még ráérsz, azt a 30 valahanyadik héttől szokták elkezdeni, szülésznő válogatja, hogy mit ajánl, jó a mandulaolaj v. van egy Panarom nevű cég, akik csak természetes anyagokat használnak a termékeikhez (popsikenőcs, babamasszázsolaj, és mindenféle kence, illóolaj), nekik is van kimondottan gátmasszázs olajuk. Főleg kozmetikusokon keresztül árulnak, de pl. a Mom Parkban lévő Medimom egészségkp.-ban is árulnak ilyet.

Mi még 3 név között vacilálunk (ez már nagy szó!), Apa leginkább a Milán felé hajlik (pedig mennyire hallani sem akart róla), de még esélyes a Bendegúz v. a Benjámin. Milánnal egyetlen bajunk, hogy nem igazán lehet becézni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Látom Elizáról még semmi hír. Befektették volna a kórházba? Nem tudom csajok ti hogy vagytok vele de én olyan nyűgös vagyok. Szépen süt a nap én meg itthon kókadok és nincs kedvem semmihez. Csak a családom agyára megyek már. Feküdni se jó, ülni se jó, sétálni se bírok, nem tudom mi lesz még az utolsó hetekbe. Na jól kipanaszkodtam magam.

Kép
rena10
 
 


Szonibaba! A keresztfiamat Milánnak hívják, becézett verziók: Mili, Milu, Milike, Miluka, Milka stb. , hidd el ti is lesztek olyan kreatívok, hogy a becézést megoldjátok. Az éjszaka miatt :cry: , amúgy mit adtak a fülgyulladásra? Amúgy a doki, hogyan értette azt,hogy külső dolog miatt van a pocifájás? Front vagy ilyesmi?

Petra! Remélem hamarosan jobban leszel, egyik nap fenn, másik nap lenn. Látom ez már csak így működik. :?

Egok! Tetszik a pocis kép. Elég gigantikusnak tűnik, de 2 baba az 2 baba.

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Evica, már tegnap is akartam írni, csak tyúkagyú vagyok: jó a vonalzótok :)

Még mindig szépek a pocakok :)

Június, köszi :) Nagyon megérdemelték a fiúk :)

Petra, Szoni: juj, részvétem a sz@r éjszaka miatt... :(

Petra, nálunk pont az ellenkezője van: Pöttöm alig-alig mocorog...én meg parázok, és könyörgök neki, hogy valami kis életjelet, mert Anyuci csak abból tudja, hogy minden rendben...de csak nagynéha tudom akármire is rávenni :( Így hát full depis vagyok egész nap. Nem szeretem, ha nem érzem Őt :(
Azon gondolkodom, van e köze ehhez az éjszakai felfújódásomnak?! Marhára felpuffadtam valamitől, még most sem vagyok teljesen rendben - és vagy ezért, vagy másért, de keményedgettem is egész nap.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok lányok, köszi a sok aggódást, anyuéknál voltam a mai estéig, párom jött értem!

Csak beköszönök, most értünk haza!

Minden rendben volt csütörtökön a dokinál, NST-n és az összes többi vizsgálaton is!

Remélem mindenki jól van...én már azt a korszakomat élem, hogy a családomon kívül nem vágyom senki társaságára, szerintem már kicsit bevagyok sokalódva, főleg a napi 20 sms-től, hogy már megszültem -e, kicsit fárasztja az embert!

Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


egok: én még dolgozom néhány hétig
Ma nagyon ki vagyok ... elfáradtam, kertet rendezgettünk,virágokat ültettem, meg takarítottam, mostam, de a vasalás már csak holnapra marad.

sajnállak benneteket a szar éjszakák, miatt, bár én is gyakran nehezen alszom el, mert sokszor nagyon fáj a derekam, meg a vádigörcsök sem szüntek meg teljesen

Kép
atina_k
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit jobban ment a a szunya, de ezen felbuzdulva a fogam fááááj.....!
Hétvégén készült pocak-kép, én is csatolok egyet mutatóba magamról, mint ügyeletes viziló-mamiról!

Kép 32. hét 1 nap

Kép
Kép
petra78
 
 


Balwin!
Ne aggódj az én babám is ilyen kis nyugodt! Reggel piszkálni kell és csak akkor produkál valamit, este azért aktívabb amikor lefekszem megy a domborodás. Az nyugtasson, hogy állítólag hasonlóak lesznek kint mint bent.

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Június!
Igen, frontra v. ilyesmire gondolt a dokim.
Fülemre semmit nem kaptam, csak a fájdalomra Panadolt és az orromba csöpögtessek és sóval melegítsem a fülem. De ma felhívjuk a család fülészét, hátha mond vmi okosabbat v. megnéz, uis tegnap este folyamatosan szédülök és hányingerem van (gondolom a bedugolt füleim miatt). Nagyon rossz. Szerencsére a mama elment Szonjival motorozni kicsit, de egész de. csak feküdtem és az ágyban játszottunk a csajszival.

Petra!
Nem is vagy viziló!

Eliza!
El tudom képzelni, hogy mennyire fárasztóak ezek a kérdések, pedigm ég bőven időben vagytok. Mi lenne akkor, ha már túlhordásban lennél?!

Ildi!
Ha így leszek holnap is, akkor nem megyek tornázni, pedig úgy szeretek egy kicsit kimozdulni a "fajtáim" közé :(

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki szépen gömbölyödik, olyan jó már nincs sok hátra. Lehet hogy jövőhéten elkezdem kimosni a babruhákat. Az én manóm is változóan mozog, ma egész sokat, de mindíg bal oldalon lent egy nagy domborulat és jobb oldalon fent egy kisebb, próbálom kitalálni mikor milyét nyomkodja ki.

Kép
rena10
 
 


szonibaba:
Mar napok ota nem tudok belepni a babanetre :(
Nagyon remelem, hogy idokozben jobban vagy mar. Sajnos en ma sem tudok menni a tornara, pedig nagyon nagyon jol esne most a trona az tuti. :( Konyvelohoz kell mennem a lakashitel miatt nem varathat magara a dolog. :( Most csereltem le a konyvelomet, ez lesz az elso latogatas meg anyag atadas az uj konyvelonek. Be kell SOS adni a bevallasokat a tavalyi evre, mert kellenek az igazolasok a hitelhez.

petra:
Hu, de hatalmas a pocid mar! :)

elzabeth:
En mar izgultam, hogy mi lehet veled, jo lenne ha valahogyan majd ertesitenel, ha mar szulsz. Orulok, hogy jol vagy.

Tegnap voltam uh-n (29+6), ma meg dokinal. Mind a ketto elegge erdekes volt.
Szerencsere babucink mar fejveguen fekudt tegnap, remelem nem fog megint megfordulni, mert gaynusan sokat ficankolt meg az uh utan...
BPD: 80
HC: 288
AC: 246
OFD: 99
TAD: 84
FL: 57
Suly kb 1500 g
érettség foka I.
Ma a doki tanacsolta, hogy kezdjek intim tornara (vizelettartas) illetve uszasra (izuleti fajdalmak a csipomban) is jarni. Hat nem tudom igy 10 hettel a kiiras elott ez mennyire hasznal meg, de mindenkeppen megfogadom a tanacsot.
Csak 6 het mulva megyek ujra hozza :shock:
Sajnos kiderult, hogy a dokim a kiiras heteben van, de se elotte heten, se utana heten nincsen. :( Azt mondta az apja vagy a nagybatyja helyetesiti majd... :? Hat ennek mondjuk orulok, de kicsit parazos dolog, hogy pont a legkritikusabb idoszakban nem lesz kit hivni... Na majd a szuleszno.
Amugy, azt mondja a korhaz zsufolasig (utolso agyig) tele van, nem tudja mi lesz itt meg :( Biztatott, hogy keruleti lakos reven tuti el kell latni engem, tehat lesz agy, ahova fekhetek... Komolyan valahova (nem irom le, de ki lehet talalni) kivanom azt aki ezt a rendszert kidolgozta!!!
Most mar en is azt mondom, zetus, szonibaba, hogy mindenkeppen jelentkezzetek be helyi ismeroshoz! :?

baratodildi
 
 


Sziasztok

Beugrottam csak, dobok egy pocakképet! :)

Kép

Remélem mindenki jól van!

Képzeljétek lejebb ment a hasam, két napja....ez remélem jelent valamit! :shock: :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Hoztam új képeket itt 13 kiló plusszal. Kicsit nehezebben vagyok nagyon fáj a derekam de ez van. Tegnap voltunk szülőszobát nézni egész jó volt. Kép Kép

Kép
rena10
 
 


Ildi! Te még ágyat is akarsz a szüléshez és azután, nem vagy egy kicsit nagyigényű :?: :D

Én már nem is izgulok ezen az egészen. Ha kitesznek a kórházból lelkük rajta (majd hívom a Fókuszt :wink: ), van itt még egy kórház valahová csak befogadnak.

Szépek a pocakok Lányok!!!

Nekem még csücsül a babám, de mondogatom neki, hogy ideje megfordulni.

A 30. heti uh után nekem is 6 hét múlva kell mennem.

Sziasztok

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Végre tudok írni, mert hol a babanettel, hol az internettel volt gond, mikor be akartam lépni!

Szépek a pocakok! Petra, miért mondod, hogy vízilómami? Tök jól nézel ki!

Június! A haslekötő az nagyon jó dolog, mindenképp szerezz be egyet. Nekem is a tépőzáras variáció van, én örököltem (mit nem..), de úgy emlélszem, hogy a kórházban valakinek ajánlották, és 2000Ft-ot mondtak. Ja, és ez méretfüggetlen. Lehet kapni Brendonos fűzőt is, de az kb 8000. És nem hiszem, hogy jobb. Szóval ez segíti a has-méh visszaalakulását. Bár én úgy tudom, a császárosoknak nagyon fontos ez, de a rendesen szülőknek is ajánlják. A kilókkal meg ne foglalkozz!!!

Szonibaba, Balwin, remélem jobban vagytok!!!
Meg persze mindannyian!

Képzeljétek, ma nagyon rajtam van az édességevés, most is épp kókuszos fehér csokit tömök magamba. Ez biztos jót tesz a fogaimnak, meg a szervezetemnek is!! Dehát, ha ezt kívánom!! És még eközben is azon vacilálok, hogy megegyem e az egész táblával, vagy gumicukorral folytassam? Pedig nincsenek lelki problémáim!

Sok puszi Nektek? Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Szia mamik!

Egyre gömbölyűbb mindenki, és ez olyan jóóóó!
Ma voltunk UH-on, anyum kísért el, mert apánk dolgozott, Manóra pedig sóginőm vigyázott.Hát, futószalag volt a javából.PONT az a doki végezte a vizsgálatot, aki alapból unszimpi nekem, de erre most még rá is erősített!
Megnézte a kiscsajt, elmondta a méreteket és közözmbös hangon azt is eldarálta, hogy a jobb lába dongaláb-tartásban van.Középiskolailag eü végzettségem van így valami képem van erről a dologról, mert ugye ő egy szóval sem részletezte volna a helyzetet :evil: .
Amint kimentem persze elkezdtem hüpizni, mire anyu nyugtatgatott (védőnőként), hogy ha az is van azt jól lehet korrigálni.Mivel nem volt elég hatásos, dokimmal is beszéltünk utána, és ő is nagyon rendin elmagyarázta a dolgot.Így már nem is tűnik olyan komolynak...de azért remélem nem lesz nagy gond.
Eztán felmentem az osztályra anyuval aki egy kismamáját látogatta meg itt bent.Elmentem wc-re és ott az egyik kismami (40.hetes) aranyosan megkérdezte, hogy te is most fekszel be? He-he :oops: mondtam neki, hogy ez nekem még nem annyira sürgegyors...a hasam méretéből következtetett arra, hogy én is "az utolsókat rúgom".
Az UH -hasonlítgatós- eredményeink (32-33.hét közén):
BPD: 8,97
HC:30,74
AC:28,83
FL: 6,4

A gép szerint 2200gr körül járunk.Szerintetek bekeményíthetünk még annyira hogy verjük a 4 kilót?Tapasztalatok?


Eliza: nekem folyamatosan fel s le vándorol a pocakom....mondjuk te jóval előrébb vagy úgyhogy bármi lehet! :wink:

Szia mindenki, most megyek, kimosom a nagyfiút a koszból!

Kép
Kép
petra78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: