Új privát üzeneted érkezett!

Csináltam vonalzót, de hogy marad ez mindig ott a hozzászólásomnál?

Kép
jkzsanett
 
 


Sziasztok, Lányok!

Ma bejelentkeztem háziorvoshoz, mert még nem volt, erre egyből védőnőm is lett, és megkaptam a kiskönyvemet (remélem, nem lesz semmi baj, hisz még van bő két hét a 12 hét betöltéséig - bár nem vagyoknagyon babonás, de kicsit azért igen). :wink:

Gabcsi, Vio, üdv a csapatban!
Gabcsi, én most kaptam kölcsön a védőnőmtől egy homeopátiás kiskönyvet, kifejezetten várandós kismamáknak. Nekem parlagfű allergiám van, ha már rendes gyógyszert nem szedhetek, kipróbálok olyat, ami nem árt a babának.

Megnéztem, ha sok a gyomorsavad, akkor pl. a Robinia pseudoacacia 9 CH-t ajánlja, naponta 3*5 golyócska adagban.

De nem csak ez az egy van, ha leírod a pontos tüneteidet, lehet, hogy találok megfelelőbbet is.

Rekanna, gyönyörű voltál, és örülök, hogy minden olyan jól sikerült, ahogy elterveztétek. És hihetelen, hogy ennyire nem látszik a pocid 21 hetesen. Szerintem az enyém közel akkora (oké, leszoktam a dohányzásról és attól felszedtem pár kilót, sajna nem a baba csinál egyelőre nagy pocakot). :?

Kátya
kincsimano
 
 


Szia Zsanett! A vonalzót a Profilodban az Aláíráshoz másold be, és jelöld. hogy mindig mutassa az aláírásodat. És akkor nem kell többet foglalkoznod vele.

Kátya
kincsimano
 
 

 
 

Hát mi a gyerekszobát együtt rendeztük be a férjemmel. 8 hónapos voltam, akkor vettünk meg mindent. Előtte mi sem vásároltunk. Most meg nem is kell :lol: Minden van, ruhát meg majd kiválogatok a boltból, ha tudom már, hogy csajszi v. kispasi :)

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Kátya
köszi szépen :oops:
Mi jövő héten kapjuk meg unokatesóméktól a fiának a bútorait, mindent elraktak... sógornőmtől pedig a babakocsit, hordozót kapjuk. Ruhákat is kapunk, hál égnek nem is nagyon kell vásárolni.
Már én is szívesen rendezném a gyerekszobát :lol:

jkzsanett
 
 


Sziasztok!

Benkoka
felénk nem szoktak korán megvenni semmit, csak a terhesség vége felé babonából. Nálunk is be van már osztva, hogy ki mit vesz meg. Anyuék a kiságyat, az RS-ben megveszik, szerintem anyósomék meg a pelenkázót. A Brendonban láttunk olyat amibe bele van építve a kiskád. Sógorom meg kisruhákat vesz.
Nálunk mivel kicsi a lakás nem lesz gyerekszoba, de ha építünk házat jövőre, ott biztosan én szeretném berendezni a szobát. Valahogy finoman közölned kellene velük, hogy rettentő aranyosak, de te szeretnéd ezt csinálni vagy megbeszélnétek, hogy mi milyen legyen és hova kerüljön.

Zsanett
mi a baj méhlepényeddel?

Dicamama
szerintem ne nagyon aggódj a férjed miatt már kezdenek lecsengeni az események.

Rekanna
gratula az eskövőhöz, nagyon szépek vagytok a képen.

Gabcsi
nem tudom milyen erős szokott lenni a gyomorsavad, de én Rennit szoktam bevenni, azon rajta van, kismamáknak is lehet, nagyon hatásos és vagy 6-t be lehet venni belőle egy nap.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti
A méhlepény a 12. héten elfedte a belső méhszájat. A 18. heti uh-n már nem fedte csak mélyen tapadt és ezért kellett itthon maradnom. Lehet, hogy még egy kicsit visszamehetek dolgozni, majd meglátjuk.

Benkoka
Szerintem is mond meg,hogy te szeretnéd berendezni a pároddal a szobát.

jkzsanett
 
 


Sziasztok!

Kiengedtek a kórházból!
Valaki kérdezte az előzőekben mennyi volt a cukrom 8,2.
Beállitották a 180g-os szénhidrát diétát és most már jó.
Oda kell figyelni a táplálkozásra.
Kicsit kellemetlen volt a tegnap mert nyolcszor vettek vért.
Úgy néz ki a karom minha narkóznék.
Vigyázzatok magatokra!
Üdv
Zsu
zsu.
 
 


Rekanna, gyönyörü voltál, és a pocid abszolút nem látszik a képen.

Benkoka, szerintemem a babaszoba berendezésénél és a különbözö ruhácskák megvétele a terhesség az egyik legjobb móka a terhesség alatt. Én biztos,hogy nem adnám ki a kezemböl. Már én is alig várom, hogy a férjemmel kettecskén szétnézzünk.

A 12 hét elött én még babonából nem vennék, de te már majdnem ott vagy. :lol:
Szerintem nagy bevásárlásba ne kezdj még, az elég korai. De ha meglátsz valami jót, akkor miért ne????

Kép
gabcsi76
 
 


Zsanett
erről olvastam a neten valahol, szerintem pihenj inkább, az a munka nem lehet olyan fontos, első, hogy a baba ne jöjjön korábban a lepény miatt.

Zsu
én kérdeztem, mert nekem is pontosan 8.2 lett. A védőnő el akart küldeni a SOTE I-re erre a vizsgálatra, ahol te voltál. A nődokim meg azt mondta, hogy nem küld el a belgyógyászatra, mert akkor biztosan telenyomnak inzulinnal. Amúgy meg 9.6 az igazi kritikus határ amikor már gond van., de attól szerencsére te is messsze vagy. Én a védőnőtől kaptam egy táblázatot, amin különböző élelmiszerek szénhidrát tartalma van mennyiségre lebontva.
Maradtunk a szigorú diétánál, ami normális étkezést jelent de nulla cukorral. A CBA-ban Tescoban 70 forintokért lehet kapni cukormentes nápolyit, van diétás Milka csoki is olcsóbb, mint a normális, kapsz cukorpótlót is én azzal eszem a tejbegrízt, jók a Norbi termékek is. Kb. 2-3 hét alatt fogytam 1 kg-t amellett, hogy ettem rendesen húst. Meg kenyeret sem eszem a felvágottakat barna zsömlével szoktam enni. Én számolgatni sem szoktam, csak nagyjából.
Te miket eszel?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Üdv az újaknak!

Őzi!
Remélem, most már nemsokára tényleg sűrűbben fogsz tudni jönni. Pihenj, amennyit csak lehet!

Vio!
GRATULÁLOK! És nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Várom, hogy mikor mész majd a dokihoz. És tényleg, most már Gyugyinak is ilyen hírrel kell "visszatérnie".

Rekanna! Gratulálok a szép esküvőhöz. Nagyon szépek voltatok. És annak is örülök, hogy ilyen jól sikerült a nászutatok.

Ha minden rendben lesz, mi nemsokára elkezdünk vásárolgatni a babának. Eddig semmit sem vettünk. De nem akarom a legvégére sem hagyni, mert akkor már bármi lehet és nehéz is lesz mozogni. Gondoltam, jó pár dolgot elkezdek nézegetni októberben és persze majd már vásárolni is kéne. De megvárom a pénteki dokilátogatást, hogy minden rendben van-e.

KépKép
nanett
 
 


Betti
hát ezért vagyok itthon :)
De a lepény még bőven feljebb mehet, de azért nem erőltetem meg magam. Számítógépes munkát csinálok itthon, ami napi 1-2 óra...
Kíváncsi leszek én is a terheléses cukorvizsgálatra..

jkzsanett
 
 


Szia Betti!

Akkor te megúsztad a 3 napos kórházi tartozkodást.
Ennek lényege, hogy elkezdik a diétát. nekem 180g ch-nál nem kéne többett ennem 6 szori étkezésre.
A 3. nap nyolcszor vesznek vért étk előtt, és után 2 órával.
Így megbizonyosodnak róla hogy használ a diéta és nincs komolyabb kezelésre szükség pl gyógyszer, inzulin.
4-6 hét múlva 1 napra bekell vonulni és a vérvételeket megismétlik.
Én is kaptam táblázatott, hál istennek a korlátozás nem nagy trauma mert se édességes se tésztás se kenyeres nem vagyok.
A fehér lisztes árukat majd felváltja a barna.A kalácsot és a "nyúszis" kakaómat sajnálom.De néha bűnözöm majd egy kicsit ha nagyon megkívánom.
Én az 4 nap alatt majd 2 kg-t fogytam.Kicsit megis lepődtem de ugye a kórházi koszt még ha diétás is nem egészítik ki a szénhidrátmentesekkel.
Magyarul annyit kaptál hogy ne halj éhen.
Vigyázni kell a gyümikkel is.
Majd akkor értekezünk a diétáról.
Üdv Zsu
zsu.
 
 


Hello Lányok!

Ti aztán megint jó sokat írtatok. :wink:

Vio!
Gartula Neked. Lehet, hogy Te nem emlékszel, de én igen rád. A lényeg, hogy sikerült, és reméljük, hogy minden rendben is lesz! :D

Őzi:
Örülök, hogy jelentkeztél, és a fáradtágon kívül minden rendben van.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Rekanna:

Nagyon szépek vagytok a képeken. :) Mondtam, hogy a szeptember jó hónap az esküvőre! :wink: Hihetetlen, hogy mennyire nincs pocakod! Hogy csinálod? Közelk egyidősek vagyunk, eddig még én is ellavíroztam, nem mondták meg, hogy babát várok, de mostanra már le sem tagadhatom... :oops:

Zsu:

Örülök, hogy kiengedtek végre, és úgy tűnik hogy be is tudták állítani a szintet. Én most megyek majd 2 hét múlva. Remélem rendben lesz...

Baba felszereléseket, még mi sem vettünk, de a babaszobát elkezdtük rendezgetni, mert ezt a szobát semmire sem használtuk, inkább kupis félszoba volt. Vettünk polcokat, meg egy szekrényt, de az még nincs összerakva. Ágyat majd októberben veszünk, azt már kinéztem a neten, tök jó árban van, fából és később gyerekággyá alakítható. Szerintem 16.000 Ft-ért nem is drága. Egyébként, én itt találtam a legjobb árakat. Ha gondoljátok nézzétek meg.
Mondjuk nem tudom, hogy milyen márka a Philippo Kids, de pl.: itt tök jó árban vannak egyes dolgok pl: babakocsi+hordozó 31.000 Ft. Na mindegy.
http://bebibolt.hu/index.php?main_page=index ha valakit érdekelne, lehet a gyártó cég termékeire is rákeresni.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


A babaszoba berendezése egy nagyon izgalmas dolog. Ráadásul én imádok festeni, maszatolni. :lol: :lol: :lol:

De a férjem már most közölte, hogy nem fog a közelébe enni, nehogy ártson a festék szaga. Egy csomó helyen rákerestem, és ez egyáltalán nem igaz. De hogy magyarázzam ezt meg neki??????

Ti kigondoltátok már milyen szobát szeretnétek? Én már tudom.... :wink:
Alig várom, hogy elkezdjük.

Kép
gabcsi76
 
 


Zsanett
félre ne értsd nem akartalak megbántani vagy kioktatni, nem tudtam mi a munkád. Így már oké remélem nem semmi baj.

Zsu
én sajnos imádom a tésztát, a legjobban a sajtosat, de az édesség iránti vágyamat ezekkel a cukormentes édességekkel tudom pótolni.

Zsana
tényleg jó cuccok vannak ott, én is a babakocsit szúrtam ki, amit te néztél.

Gabcsi
én azt olvastam, hogy igazából a hajfestésnél és a műkörömnél sem az a baj, hogy az anyagok felszívódnak a testedbe, hanem a gázok, ezért nem ajánlott pl. a fodrásznak terhessége esetén hajat festeni, szerintem az urad is a gázoktól fél, főleg ha hígítóval oldódó festékkel festessz.

Kép
Kép
bbeti
 
 


vio írta:Horpika, te voltál már dokinál? Mert látom, kevesebb, mint egy hét van köztünk...

Nem, a héten megyek majd, szerdán vagy csütörtökön. Izgulok is, első baba, első vizsgálat, remélem minden rendben van:D

Kép
horpika
 
 


sziasztok lányok! Szép volt a termés! Az újaknak üdv!

sch,judit: Nagyon szorítok értetek, írjál minél hamarabb, hogy mi a fejlemény!!

bbeti: Kész horror amit írsz a fogászatról. Te szegény, de legalább most már rendben leszel!!

rekanna: Na végre itt vagy! Nagyon szép vagy a képen!

most hirtelen ennyi, még jövök

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Betti
dehogy értettem félre...:P jól esett, hogy érdeklődtél :lol:
Persze mindenki félt, hogy pihenjek... de nehéz úgy, hogy nincs semmi "baja" az embernek, és hál égnek tünetem sincs. Néha irigykedem, hogy mások nagy pocakkal mi mindent csinálnak.

A babaszoba még nálunk is kupiszoba. Ott van minden, amit eddig még nem pakoltunk el.

Horpika
Ne izgulj, minden rendben lesz.

jkzsanett
 
 


Zsanett

Akkor jó. Nekem is sokat kell pihennem, mert 3 hete a doki azt mondta, hogy a méhszájam kicsit kinyílt. Azóta voltam nála és nincs semmi baj, de pihenést írt elő, így nekem is vissza kellett fognom magam.

Zsu
nem semmi az a 4kg. Hát a kórházi koszt képzelem milyen lehetett, biztos nem volt saját szakácsod. És ha ezért még fizetned is kellett volna.....

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Nem rágódom ezen a babaszoba berendezésen,úgyis ha eljön az ideje,mármint amikor mi szeretnénk,úgy alakítom,hogy jó legyen.Én már csak ilyen vagyok! :D Kérdeztétek,hogy kigondoltuk-e milyen legyen a szoba.Hát igen,töviről-hegyire.Először is festünk,bár alig egy éves az egész tetőtér,de ez muszáj.Már a szín is megvan.Aztán lambériázni akarunk a padlótól a tetőablak magasságában (könnyen tisztítható).A kiságyat mindenképpen a Brendonból akarom megvenni,Az is kombiágy,bele van építve a pelenkázókomód,ráadásul ágyneműtartós.Így ha nagyobb lesz,csak levesszük a rácsot és nyerünk egy ágyat,valamint a pelenkázóból lesz egy kisszekrény.Nagyon ötletes.Már az ágyneműt is kinéztem bele. :D Na meg még nagyon sok minden,de nem untatlak benneteket itt egy egész regénnyel. :D Ha ti is tudjátok már írjátok meg,hogy lehessen ellesni egymás ötleteiből.Persze csak ha nem titkos! :D
Vendég
 


Köszi Zsanett:D Remélem én is! Hál istennek jól érzem magam, remélem, marad így is. Decemberig dolgozom, mert a melóhelyem addig "ideális" hellyel közzel. Utána hideg van, és nem tenne túl jót.

Babacuccok. Nos, nem foglalkozom nagyon babonával, de 12 hetes koráig én sem nagyon vásárolgatok:D De utána kézen fogom drágaságom, és nekiállunk nézelődni, készülődni! Jajjj, úgy szeretném már kézben tartani:D

Kép
horpika
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és a régről előkerülteknek!!!!

Vio:
nagyszerű a hír, amit írtál, milyen hamar összejött, kívánom, hogy minden jól alakuljon most!!!! Jó pocakosodást!

Rekanna:
nagyon csinik vagytok a fotón, olyan ismerős a férjed...

Nanett:
végre te is előkrültél!!!

Mi most jöttünk meg Ausztriából, szuper volt, bár az első nap rosszul indul, amikor megérkeztünk, rosszul lettem és hánytam, ami velem 20 éve nem fordult elő, még az első 12 hétben sem. De másnap minden rendben volt, azóta is, volt valakivel ilyen? mitől lehetett?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

BBeti:
Köszönöm a nyugtatást!De végre ma már hazaérnek és délután ismét látjuk egymást apával!

Rekanna:
Nagyon csinosak vagytok a képen!!Gratulálok az esküvőtökhöz!! :)

Benkoka:
Még mi sem vettünk semmit, de már néztünk kiságyat és babakocsit ami elég jó áron volt!Nekünk a kisággyal szerintem nem lesz gondunk mivel a tesóm asztalos és mondta hogy olyant csinál amilyet szeretnék!Mi még nem tudjuk pontosan milyen lesz a babaszoba.Csak annyit hogy építkezni fogunk, méghozzá a tetőteret szeretnénk beépíteni (2 szoba+fürdő)! Nálunk egyenlőre ilyen tervek vannak.


Dicamama
Vendég
 


Betti
akkor együtt pihizünk :lol:

Én nagyon derékfájós vagyok... próbáltátok már a "hastartós" bugyit, ami kicsit tehermentesíti a derekat? Lehet, hogy veszek egyet, ártani nem árthat.....

Horpika
Nekem a 20. héten mondta a védőnéni, hogy elkezdhetünk nézelődni. Vásárlás még korai :) De szerintem jó előre tájékozódni, hogy mit hol tudtok venni.

Nekünk még nincs eltervezve a gyerekszoba. Majd kialakul :) Kiságy és külön pelenkázó lesz, mert a pelenkázón lesz a fürdető kád, ami biztonsági üléses vagy mi :oops:
Mivel tényleg mindent örökölni fogunk még fogalmam sincs, hogy hogy néznek ki a dolgok. Uncsitesóm fia már 8 éves és nagyjából emlékszem csak a dolgaira.... de ajándék lónak nem nézzük a fogát :P

Rekanna
Én is gratulálok. Nagyon szépek vagytok :wink:

jkzsanett
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm először is a gratulációkat és mindenkit megnyugtatok, hogy a hasam nem olyan kicsi, csak a ruha volt nagyon jó szabású, meg mitha a baba tudta volna, hogy csak ez a nap után szabad megnőnie, mostanra már sokkal nagyobb a pocim.

Luisa: honnan ismered a férjemet?

Zsanett: én vérezgettem a 12. hétig, mert állítólag lenn volt a méhlepényem, de utána fejebb ment, most az első falon tapad, ami állítólag egyátalán nem baj.

Őzi: ha aktualizálod a táblázatod, én feb. 1-re vagyok kiírva, a Szent Imrében szülök és kislány lesz, de a nevét még nem tudjuk.

Majd holnap többet írok, megyek dokihoz, de sok újat szerintem nem fog mondani, mert egy hete az ultrahang nagyon jó volt és már ott megállapították, hogy zárt a gerince (az AFP eredményét még nem is tudom) és minden mérete normális.

Viszont cukrot még nem ellenőriztek nálam, azt mikor szokták?

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Sikerült géphez kerülnöm. Mindenkit puszilok, és remélem jól vagytok.
Vasárnap voltam uh-n, 5 hetes a kis manó, és szép nagy a petezsák (8,7 mm) , most még csak ez látszik. 3 hét múlva megyek újra, addigra szívhangnak is kell lennie. Anyu!!!!!! de félek!!!!!!!!!!!!! :? :? :? :?
Kicsit feszeget a hasam, és nagyon sokat kell pisilnem :(. Ez ugye nem rossz?? :shock: Írt fel a doki Duphastont, meg valamilyen szurit is, ebből heti egyet kapok, 3 héten át. Remélem ez segít.

Vio
Remélem nálad is minden rendben lesz. Hajrázzunk együtt!!! :)

Rekanna
Tényleg szépek voltatok, és ez a "hastakarás", nem is látszott az a 21 hét!!!

Óriási pusszancs mindenkinek!

Sziasztok, vigyázzatok magatokra!

JA, ÉS A VONALZÓM CSAL PÁR NAPOT!!!!!

Majd jelentkezek. Pápá.

Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Rekanna
A cukrot a 20. hét fölött nézik. Nekem a védőnő adott beutalót, amit már a háziorvos előre lebéllyegzett. Ő adott receptet is, mert a gyógyszertárban kell kiváltani a 73g szőlőcukrot, amit a laborban majd feloldanak 3-4 dl vízben. Az íze nem rossz, de nekem utánna hányigerem volt, meg vert a víz rendesen. Labornyitásra kellett mennem kétszer vettek vért, másnapra megvolt az eredmény. az egész folyamat két napig tartott első nap reggel vérvétel, fel kellett hívni őket még délután, hogy másnap mehetek-e meginni a cukrot.
Ez a komolyabb vizsgálat, de van enyhébb is, amikor 2dl tejet kell meginni meg megenni 1 zsömlét, de a másik állítólag biztosabb eredményt ad, mert jobban megterheli a szervezetet.
Ha majd a cukrot kell innod, vigyél citromlevet attól nem lesz olyan töményen édes.

Kérhetsz simán vércukormérést is, akkor a védőnő csak bejelöli a vérvételes beutalón a vércukorszintet, de az csak egy terhelés nélküli alapszint.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kép

Ezt a babakocsit vettük tavaly,egyszerűen megláttuk egy bababiziben és képtelenek voltunk otthagyni.Mindössze egy hónapig használták,azt is csak akkor,ha a babát a nagymamája vitte sétálni.Össze vissza 12.000.- volt.Persze sportkocsis résszel együtt.Van hozzá egy háló szerű akármi,szerintem bevásárló háló,de az istennek sem sikerül feltenni. :D
Vendég
 


Beti:
köszi az infót, majd holnap rákérdezek a dokimnál, szerintem ő is beutalhat, eddig mindenre ő utalt be.

Benita:
Duphastont? Mire írta fel a dokid? Nekem is két doki felírt két különböző hormont, de csak azért mert vérezgettem és fenyegető vetélésnél szokták felírni. De a mostani orvosom azt mondta, hogy tök hülyeség ezeket szedni, mert semmit sem segítenek, csak megnyugtatják a kismamát meg persze az orvosok magukat, hogy mindent megtettek a baba épsége érdekében.

Különben ne stresszeld magad, sokmindened fog fájni, szúrni, sokszor fogod magad úgy érezni, mintha egy elefánt átment volna rajtad :? és nálam a vizelési inger még mindig kitart. :shock:

Kép

Kép
rekanna
 
 


Kép

Végre sikerült lekicsinyíteni a képet!!!Hát ezek vagyunk mi! :D
Vendég
 


Rekanna
Én hál égnek nem véreztem, semmi jel nem utalt arra,hogy a méhlepény ilyen mélyen van.

Duphastont én is szedek, szerintem csak a biztonság kedvéért... a 36-ik hétig. Nekünk a baba clositval és bromoval jött össze. Valószínű ezért szedeti még velem a dokinéni a duphastont.

Benita
Nekem is sokszor feszített és néha húzódott is. A vizelési inger sajna egyre gyakoribb és még rosszabb lesz :?

jkzsanett
 
 


Sziasztok,

nálam a vizelési inger elmegy, de nagyon rosszul szoktam lenni. Azt azért kihagynám. Mi kedden megyünk dokihoz. Szivecskét hallgatni. :lol: :lol: :lol: :lol: Kicsit félek, de remélem minden rendben lesz.


Nem nagyon bátorit az a történet, amivel a párom tegnap jött haza. A kolleganöje 4.5 hónapos terhes volt, és a legutóbbi uh-n nem dobogott a baba szíve.

Ez egy kicsit aggaszt, mert én alig vártam, hogy a 12 héten túl legyünk. Mert akkorra lecsökken a vetélések száma. De úgy látszik ez se garancia semmire. Kép
gabcsi76
 
 


Rekanna,
nem azt mondtam, hogy ismerem, hanem, hogy ismerős!!! :) Andrásnak hívják?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Rekanna: Én febrár 8-ra vagyok kiírva a Szent Imrében fogok szülni szintén! A dokim a 24-ik héten nézeti a vércukor szintet. glükózzal szintén. Jobb lett volna a zsömle tejci dolog.

Benkoka: a babakocsi nagyon szuper, és nagyon szuper az ára is.
Nagyon édesek vagytok a képen!!!! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Benita!
Gratulálok! Természetesen az előzmények miatt kaptad a progi pótlókat. Reméljük, most minden rendben lesz. És hogy nem lesznek túl sok kellemetlen tüneted.

Benkoka!
Nagyon aranyosak vagytok. És a babakocsi is szép.

Luisa!
Ugye már jobban vagy? Nem ettél valami nehezet? Reméljük, hogy csak egyszeri dolog volt ez.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Mindenkit üdvözlöm és gyönörű szép napot kivánok!! :D

Én megvagyok... Voltam vérvételen... kicsit rosszul lettem... mert a hülye aki vért vett tőlem barátnőjével csevegett és nem vette észre, hogy tű mellett.... padlóra folyik a vérem.... brrrrrrrrrrrrrrrr....
Ma megyek eredményekért... Aztán védőnő szolgálatra kell telefonálnom... De valahogy semmi kedvem.. egy idegen emberrel társalogni...

Van egy jó hirem... Lehet, hogy tudjátok... én nem tudtam.. barátnőm talált rá a neten...
Van egy gyönörű szép könyv a Magya Könyvkiadónak: " A terhességem naplója"... Tényleg gyönörű / ja.. és van folytatása is.. a babám naplója../ Boltban 5990 forinba kerül.. :( De ha valaki.. interneten keresztül.. Magyar könyvklub tagnak jelentkezik... akkor postán küldik a könyvet.. 1990 forintért!!!! :) :) A barátnőm regisztrált.. és meg is rendelte 2 darabot!!! Ma megyek érte!!!)))
Magyar könyvklub oldala: http://www.mkk.hu/konyvklub/kindex.html

Moncsi
Az a kinai táblazat!! az nagyon jó!! Csak hozza kell tenni, hogy kinai naptár szerint más korunk lehet... De a neten lehet találni táblazatot hozza, amely alaoján meg lehet nézni a "kinai korunkat"))))...
Remélem nekem nem jön be a táblazat joslata.... a szerint fiam lesz... LÁNYT AKAROK!!!!!!!! :D


Puszpá
Anna

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokitól és minden rendben. A kezdeti nehézségek után most úgy tűnik, hogy minden terv szerint halad.

Korena: ma tudtam meg, hogy a dokink feb 3.-ig síel. szuper! :( . Állítólag rajtam múlik, hogy mikor akarok szülni, mi magunk befolyásolhatjuk, ha meg akarjuk várni a dokit. Kiváncsi vagyok, hogy sikerül-e, mert elvileg nem akartam túlhordani a picit.

Luisa: akkor tényleg ismered, mert Andrásnak hívják.

Gabcsi: semmi pánik, az nem segít se neked, se a babának. Ha jól van a baba, akkor megmarad, ha valami baj van, akkor bármikor elmehet. Tehát ne izgulj, gondolkodj pozitívan, azt megérzi a babád is.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Rekanna: Igen beszéltünk már róla, hogy síelni megy! Majd megbeszélem Andris fiammal, hogy mikor kellene megszületni :lol:
Őszintén szólva nem parázok, mert a szülésznőre szeretnék támaszkodni, és azt mondta a Bardóczi, hogy majd bemutat a másik dokinak, ha mégis úgy jönne ki a dolog, hogy a kis focistám hamarabb akar kibújni. Neked ki lesz a szülésznőd? Beszéltetek már erről?

Fenix: "nagy élmény" lehetett a vérvétel. te szegény. Megnézeted majd, te is, hogy milyen nemű a várva várt kislány? :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Jó reggelt!!!

Elhoztam tegnap a vizsgálatok eredményeit... Minden rendben - egy dolog kivételével: 628 WBC (SyXE) - 10,66 G/L - és ez magasnak számit... De mi ez??? Nem tudjátok véletlenül???

Korena
Hát nem eset jó)))... De túléltem.. gondolom ehhez hozza kell szokni... mert még pár x lecspolnak majusig))))...

Én már alig várom hogy tudjak .. lányom lesz... vagy.... hmmm lányom!!)))) De az mikor lesz lehetséges??? Nem tudom...

Kép

Kép
fenix
 
 


Rekanna, Korena
Én is a Szent Imrében fogok szülni :) Mivel én febr 17-re vagyok kiírva lehet váltani fogjuk egymást :)
Ha van szülésznő jelöltetek, akkor légyszi írjátok meg. Én ezen még nem is gondolkoztam...

Viszont ami meglepett, hgoy a védőnő kérdezte, hogy van-e már gyermekorvosunk. Kicsit meglepődtem, hogy ezt már most el kell dönteni, és meg kell beszélni a leendő orvossal.
Van valakinek ötlete XI. kerületi gyerekdokival kapcsolatban? Előre is köszi.

Szép napot Mindenkinek!

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Sziasztok!

Fenix:

Én sajna nem tudom, hogy mi ez, gondolom Te is rákerestél a neten. Én megtettem, de semmit nem találtam.

Azon az oldalon, ahol a Kínai naptárt találtam, oda be kellett pontosan írni az Anya születési dátumát, és a Baba fogantatásának idejét. ....hmm és én csak kimásoltam a képet, és betettem Nektek ide az oldalra. Lehet, ezzel a Kínai korral kapcsolatban igazad lehet, én speciel nem tudom, hogy hogyan kell kiszámolni. Egyébként én fiatalabb koromban mindig kislányt szerettem volna, viszont a nővéremnek két kisfia van, és hát én elsőre beléjük szerettem. Szóval tény, a legfontosabb az, hogy egészséges legyen, de hát nem is tudom ....
A férjem egyébként pont tegnap este mondta, hogy Ő nagyon örülne, ha kislány lenne, mert szerinte a lányokat az Apukák is tovább tudják szeretgetni, puszilgatni. :) Mert a lányok bujósabbak, és jobban hagyják magukat. :)
Hát lehet benne valami, bár a keresztfiam nekem a mai napig hagyja, pedig most ment Iskolába, már nagy fiú :)


Dina:
Erről a gyermekorvosos dologról még én sem hallottam. Ha valaki hallott valamit.....

Csodaszép napot Mindenkinek!

Moncsi

Kép
moncsi75
 
 


Dina: Juj de jó lenne, ha mind együtt lennénk! Csak az a baj, hogy az nem lenne túl fer a babócáinknak ... de hátha úgy akarják a gyerekek!!! :lol:
Nyulas Jolán a szülésznőm: Csak telefonon beszéltünk még, randi nem volt még, de nemsokára újra hívnom kell, hogy mikor megyünk majd szülőszobát nézegetni. Szt Imrés csajok, menjünk együtt!!!!
Kb olyan 1 - 1,5 hó múlva volna.
MONDJATOK IGENT!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyerekorvosom van már, ugye mert aki a Lilinek az orvosa az lesz Andrisé is.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena
Benne vagyok a közös látogatásban, szóval igen :D
Szerinted én felhívhatom Jolánt? Vagy inkább az orvoson keresztül kell egyeztetni vele? Vagy majd kialakul? :)

Köszi a segítséget

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Dina: Minél hamarabb hívd fel, mert nagyon be van táblázva! Számát tudod?
Képzeld van egy lány, aki írt egy privit, hogy szintén Szt. Imrében fog szülni, ugyan annál a dokinál szinte ugyan akkor mint én. Hát veled egy idős!!! 143 napja van hátra! Invitáltam ide, hátha jön, ez egyre viccesebb lesz! :lol:

Örülök, hogy ha együtt megyünk! Legalább megismerjük egymást!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok lányok/asszonyok,

csatlakoznék hozzátok, ha nem gond.
A 9. héten járunk, május elejére várom a bébit.
Ilyen vonalzót hogy lehet csinálni?
Köszi!
gypsophila
 
 


Fenix,

az a fehérvérsejt-számod. Aminek 10 G/l-nek néke lenni, AZAZ épphogy nagyobb a normálisnál. Nem kell törődni vele!
gypsophila
 
 


Bocs, csak most olvasgatlak visszafele titeket,
Fenix, te hogyhogy voltál már vérvételen?? Nem a 12. héten kell??
gypsophila
 
 


Korena, te hogyhogy Pesten szülsz, ha jól látom tébányai vagy??
gypsophila
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: