Új privát üzeneted érkezett!

Majd rakok fel ujabbakat is, ez nyaron keszult ket honapja kb, a nyaralonkban.
Csak meg nem toltottem at az ujakat a kamerarol

Jo ejszakat!
A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Lili!
Igen ismerem Henit, nagyon aranyos lány, nagyon szeretem. Csak sajnos régen talákoztunk, mert a csoporttalikra is ritkán tud eljönni, mert ő már tanit, saját osztálya van.
Szerintem is jobb ha az ösztöneidre hallgatsz, nem kell a tankönyv szerint nevelni a gyereket, elvégre ő sem egy lecke, amit be kel vágni, hanem igazi egyéniség. És tényleg gyönyörű.:wink:

Zsófi!
De sajnálom szegény Dórit. Remélem nem lesz valami kínzás a vége.
Nem lehet, hogy acsapvíztől van? vagy nem is iszol olyat. Mert hallani ilyesmit is, hogy annyira nitrites, hogy az okoz bajt.

Anikó!
Jó, hogy visszatértél, én emlékszem rád, mert nagyon régóta olvasgattam a topikot. Köszi a dicséretet.
Ti mennyit híztatok a terhesség alatt és mikor kezdtek el rakodni a kilók? Én a 12. hétig ettem az Eelevitet, aztán nem, de a doki mondta, hogy a 18.héttől szedjem megint. Viszont olyan észbontó farkasétvágyam lett tőle, hogy inkább abbagaytam. 2 hét alatt 3 kiló jött rám tőle. Mióta nem szedem 1 kiló lement. Szerintem elég ha rendesen eszem, sok zöldéget, gyümölcsöt, meg amit megkívánok, és hetente egy szem Elevitetbakapok. Nem vagyok hajlandó elgurulni emiatt.

Bocsi, az eltünésért, összeomlott a gépem, aztán meg nyaralni voltunk a hegyekben Apával. Ez volt az utolsó kettesben töltött üdülés. :) A házassági és együtt járási évfordulóink alkalmából volt.
Október 10-én voltunk 7 éve együtt, és 11-én volt a 3. házassági évfordulónk. Ezt ünnepeltük meg ezzel a kiruccanással. Volt üdülési csekkem, ez decemberben lejár, ezért akartuk erre elhasználni. Csak furán sült el az egész. A szállodában utolsó este közölték, hogy sajnos nem tudják elfogadni fiztőeszközként, fizessünk kp-ban.
Hát a fenét! Az uram kiverte a balhét, hogy nem erről volt szó, meg volt beszélve telefonon is meg az interneten is úgy vannak fent hogy elfogadják, ilyet nem lehet csinálni. Ráadásul utolsó este. Másoknak se fogadták el, erre hivatkoztak. Mi viszont megmondtuk, hogy nem fogunk egy fillér kp-t se adni, mert ha kifizetnénk, nem voltna hazafelé benzinre pénz!!! Ilyen szemétséget! Teljesen arra hasonlít, mikor jó pár éve volt egy (vagy több) étterem Pesten, ahol a számlakor derült ki, hogy 1 millió forint egy leves meg ilyenek.
Így egy nappal hamarabb hazajöttünk, mert ezt a "tényt" az utolsó ott töltött éjszaka előtt közölték, mi meg berágtunk erre és hazajöttünk. Persze mégis a csekkel fizettünk, nem kis vita után. Á, nem is mérgelem magam rajta, de úgy elrontotta a végét... Pedig tényleg jó volt, nagyokat sétéltunk, még egy icipicit hegyet is másztunk, de nagyon nagyon óvatos voltam, úgy mentem mint egy csiga, és az uram is egyfolytában azt leste hogy gyorsul-e a légzésem, mert ha egy kicsit is szaporábban vettem a levegőt (ami ugye hegymenetben előforul) egyből megállított hogy fújjam ki magam. Nagyon aranyos volt.:D Végig az én tempómban sétáltunk, pedig tudom, hogy még a térde is megfájul, ha lassan kell mennie. Imádom.:D
Babóka nagyon aktív, regeteget rugdos, néha tényleg olyan mintha értené, hogy mit mondok, és rugással reagálna. Őt is imádom. :D
Meséltem neki Apáról, hogy ő az én férjem és szerelmesek vagyunk egymásba, erre olyat bukfencezett, hogy csak lestem. De mondtam neki, hogy nagyon szeretem őt is, ugyanannyira mint az Apukáját. Mert egy Anyuka szive végtelen. És ha ketté osztják, attól még mindkét fele végtelen marad. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok.

Bocsi, bocsi az eltűnésért igazából nem olvastam még vissza nagyon, de jövőhéten bepótolom és ígérem gyakrabban jövök.

Mi jól vagyunk nagyjából már belaktuk az új lakást. Mi is benne vagyunk a kistesó projektbe ez lesz nálunk is az 5. próbálkozós hónap. Decemberben megyünk vissza a dokihoz kistesóért küzdeni, ha addig nem jön spontán (hátha vannak még csodák)
Dobok fel egy képet és hétfőn visszaolvasok és jövök.

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Zafír, sztem hagyd egy kicsit a babót. Lehet, h. nincs ere felkészülve. Még csak 5,5hónapos! Ne aggódj! Zsófi kb. 8-9 hónapos koráig nem evett semmit., gyümiket csak. Mond meg anyósodnak, h. Te így szeretnéd csinálni, kérd meg, h. fogadja el. Én vittem anyósnak, h. ezeket eheti már, és ezeket nem. A kismama magazinban vmelyik számában van egy ilyen táblázat. Mutasd meg neki. Kérd, h. hagyja, hagyd csináld Te ahogy szeretnéd. Szépen fejlődik, nincs semmi gond.
Sajnálom, h. ennyire érzékeny szegény babód. Ez a doki normális? :evil: Nem kellene megmutatnod más valakinek is? Hátha okosabb, és normálisabb?

Vica, sajnálom, h. így sikerült a vége a nyaralásotoknak! MI is 3éves házasok vagyunk, és 7éve ismerjük egymást! Mi most leszünk 7évesek okt. 29-én. :)
De legalább jó volt a pihenés. Hol voltatok?

Pkagi, nagyon édes a kisfiad! Második babaprojekt? Bátor vagy! :) Én szeretném, ha önállóbb lenne Zsófi még a tesó előtt. De már én is be vagyok sózva. :D

Anikó, tényleg kell a lépcsőmászás mielőtt a bilire szoktatnád? Zsófi már tud lépcsőt mászni, és mondta hogy kaka tegnap, miután kakilt. :D Akkor szoktathatom? A suttogó könyv szerint ez a legideálisabb kor a bilireszoktatásban. Mert még nincs dackorszak.... :)

Most hírtelen ennyi, majd még jövök. :)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lili,
Igen, egyebkent nincs korhatar szerintem, persze ha nem akarjuk mar 6 honaposan ratenni :lol:
En majd majus fele kezdem el, jon a jo ido, nem kell a sok cucc ra es le lehet venni hamar rola, ha ugy jon ki :oops: :lol:
De tenyleg allitolag uazok az izmok mosognak!

Vica,
Hat ez tenyleg :twisted: :twisted: Ekkora szarsagot, nem szegyellik magukat, odacsalogatjak szegeny embereket, utana meg kibasznak veluk, hiszen fizetni kell!!!!!!!!Ekkora bunkosag, hat en elmondanam mindenkinek, hogy oda ne menjen !!!!!!!!!!!!!!

Pgabi
Hamarosan kettesket kivanok neked, hogy minel hamarabb terhes legyel :lol: :lol: :lol:
En nem vallalok mar harmaskat, egy kicsit be vagyok havazva igy is kettovel es hat mondjuk ki nyiltan, gyava lennek harmaskat vallalni meg a kettesken is hat evig gondolkodtam :cry: :oops: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Az igert kepek

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok!
végrevégre lassan mindenki itt van.
anikó csodásak a gyerkőcők, dejó hallani rólad.
Ági véfgre te is vagy, váűrjuk aképeket.
LilI dejó hogy már te is gyakrabban jössz.
Vica te pedigszintén gyere gyakrabban nagyon jó hogy egy újabb babásunk van.
Rólam annyit hogy most tanulok heti kétszer járok Pécsre eddig bírható csak semmire ninxcs időm.
Zsófi hétvéégn találkozunk Pesten? reméelm igen.
ha lesz időm én is teszek ám fel képeket addig is puszi mindenkinek.
Orsi
ARI jó lenne hallani rólatok is kicsit.
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Az ígért visszaolvasásból nem lett semmi.í :oops:
Mindig jönnek plusz dolgok. :)
A képeket azért megnéztem és hatalmasat nőttek ám a gyerkőcök. Fel sem eszmélek és ovisok, sulisok lesznek. :)

Aniko :)
Mi Domival elég jól megvagyunk és mivel jó fiú így nem félek bevállalni mellé mégegyet. Sőt nagyon szeretnék öszz 3 gyereket, de az biztos, hogy a férjemmel egyenlőre kettőben állapodtunk meg és azt beszéltük, hogy talán pár év múlva, ha még akkor is úgy gondoljuk, akkor jöhet a harmadik.

Zenebölcsibe járunk. :) Ez egy 20-25 perces zenés mondókás foglalkozás picúroknak. Domi nagyon szerti. Megyek s mert hamarosan indulnunk kell.

Dobok fel még képeket. A közöseket én magam csináltam és hát ... látszik. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Agi,

Nagyon helyes fiu am Domi es te is szuperul nezel ki!!!!!!!!!!!

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Jó sokan lettünk ismét, ennek örülök! :D

Lili!
Bogácson voltunk, a Bükkben van, aranyos kis falu.
Mennyi egybeesés van köztünk... :wink:
Neked is megvan a Suttogó könyv? Most olvastam el az első részét, teljesen el vagyok ájulva tőle. Nagyon tetszett. :)

Anikó!
Első mérgemben még a fogyasztóvédelemnek is akartam szólni, de most már nem érdekel. Csak arra gondolok, hogy milyen szép volt, a végét meg el akarom felejteni.
Nagyon aranyosak a fiúk. :D tényleg 6 év után jött össze "ketteske"? Jól megszenvedtetek érte.

Ági!
Zenebölcsi, tök jó lehet. Biztos jót tesz Dominak, csak okosodik tőle. :D
Nekem tetszenek a saját készítésű közös képek is. :D

Tegnap több honlapról összeállítottam egy Babakelengye listát, amire nekünk szükségünk lehet, de nem tudom, hogy elkezdjek-e vásárolni. Olyan sokfélét hallani, van aki a + teszt után vásárolni kezd (egy volt oszt. társam) van akinek meg a 30. héten még semmi cucca nincs(babaneten olvastam ilyesmit). Ti hogy csináltátok? Egyszerre elindultatok és megvettetek mindent? Vagy apránként? Tanácstalan vagyok.
Tudnátok küldeni listát, ami nektek volt?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hú mennyit írtatok!
Anikó!Ez így tök jó lehet saját vállakozásban melózni!És az is tök jó,hogy ilyen jól elvan a picúr a dadával.Hát ha úgy jönnek a fogai ahogy az a nagykönyvben megvan írva akkor most két metszőfoga jön aztán a rágók és a szem!Legalábbis Levinél így volt!Nagyon jók a képek és te is szuperül nézel ki!

Zafír!Úgy sajnálom,hogy megint ilyen a széklete,de szerintem is vidd el másik dokihoz is!Anyóssal mag ülj le és beszéld meg vele ezt a dolgot,hogy nem úgy van ahogy ő akarja te vagy az anyukája és van amit te akarsz,mondassz!

Vica!Én az Elevitet az 5-hónaptól kezdtem el szedni!
Boldog évfordulókat kívánok nektek és még sok ilyet!
Tényleg hol voltatok?Nem semmi a sztorid!Én is kivertem volna a hisztit!Mekkora mocskok!

Pkagi!Hú jó lehet ez a bölcsi kár,hogy nálunk nincs ilyen(asszem)!Levi imád gyerkőcök között lenni!Te is nagyon jól nézel ki és a picur szakasztott a másod!Hajrá a kistesóhoz!Bár merészek vagytok,hogy már ilyen korán nekiálltatok!! :lol: :lol:
Vendég
 


Vica!Csak a szépre emlékezz ezeket a bunkókat meg el kell felejteni!
Hát nekünk nem kellett vásárolni,mert mindent kaptunk,de a kiságyat mosásokat kb pár héttel a szülés előtt kezdtem el elrendzeni.36.-hétre kész voltam mindennel!
Milyen listára gondolsz?Hogy miből mennyit vegyél?
Vendég
 


Gabó!

Igen, arra, hogy kb hány penekát, rugit, ilyesmit.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hát nekem ilyen listát nem adtak csak amit be kell vinni a kórházba nekem meg a picinke meg amit a gyógyszertárba kell venni.
De szerintem 3-4 -nél semmiből ne vegyél többet,mert gyorsan kifogja nőni főleg az 56-os bébi méretből.Mi rengetek ruhát kaptunk és a mai napig van olyan amit a Levi fel sem vett,mert nem került rá sor!
De lehet,hogy a lányok tudnak neked ebben segítnei hátha ők kaptak ilyet listát!
Vendég
 


Textil pelusból mi 10-darabosat vettünk!
Vendég
 


Vica :)
Nekem a ruhákon kívül megvan a lista, vagyis olyan lista, hogy én miből mennyit,hol és mennyiért vettem.
Ha kell írj e-mail címet és elküldöm.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Vica :)
Nekem a ruhákon kívül megvan a lista, vagyis olyan lista, hogy én miből mennyit,hol és mennyiért vettem.
Ha kell írj e-mail címet és elküldöm.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Azt elfelejtettem írni, h.nagyon szépek a képek! :)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Nagyon kivagyok, már tiszta véreseket kakál Dóri. Egyre rossszabb, nem értem mi lehet. :cry: Pénteken megyünk a János Kórházba kivizsgálásra. A gasztroenerológiára nov. 28-ra kaptunk csak időpontot, de a doktornénink elintézte, hogy legalább egy alapvető kivizsgálásra mehessünk soron kívűl.
Anyóson túlvagyok, az első nap rendben ment, de ma kétszer is megetette banánnal, míg órán voltam.. de ez már a legkevesebb most.
Bocs, de most nem olvastam vissza.
Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Vica,

Nekem is volt listam, ùajd elokeresem ha gondolod, de nekunk korhaz hatarozza meg es gondolom otthon talan kulonbozo ez. Szerintem sem erdemes sokat venni, de azert valamennyit muszaly kismeretbol is, mert peldaul az enyem bekakilt, bofizett stb, szoval eleg sokszor kellett valtani naponta.Emlekszem el kellett menni es vasarolni kellett plussz cuccokat a listan irtakon kivul. En nem mostam a korhazban, anya vitte haza a dolgokat.
En nem szedtem vitamint, nem is volt eloirva. Rengeteg gyumit zoldseget ettem es igy is ramjott mind a ketszer 20-24 kilo :cry: ,bar szerencsemre le is jott hamar rolam. Nem tudom van-e ertelme, ha kiengyensulyozott a taplalkozasod, mint ahogy irtad is??

Zafir,
Akkor jo, ha tulelted anyost :lol:
Veres kaki sok mindentol lehet, gluten alergia, tej allergia, bar te szoptatsz, ugyhogy ez kizarva, megpattanhat egy er is, ha nagyon kemeny a kakija, de mindenfelekeppen kivizsgalas kell. Ne aggodj, hatha nincs komolyabb baj.

Kepzeljetek ferjem eloszor :cry: :lol: eleteben (ket gyerek mellett) felkelt Balzshoz 3X tegnap este, szerintem jon a kis foga es nagyon nyugos mostanaban, igy este kidoltem egy kicsit es o vette at az iranyitast :lol: :lol: Hat nagyon jol esett!!!!!!!!!!! Mentsegere legyen szolva, kesoig dolgozik es koran megy dolgozni, igy ma reggel olyan edesen aludtak a kicsivel. Remelem tobbszor is megteszi, bar eleg kokadt :lol: de legalabb tudja milyen estenkent rohangaszni es utana masnap dolgozni. Mar az otodik kavejat issza :lol: , en meg rohogok magamban, mondtam is a dadanak, hogy szerintem kicsereltek a marslakok!!!!!!!!!!!!!!Mindenesetre en jol aludtam :lol: :lol:

De a nagy igazsag szerintem, hogy imadja mind a kettot, ugye Matthieu mar nagyfiu, vele rogbizik, focizik, hajokazik (van egy hajonk) kvadozik, szoval tiszta fius apa, viszont a kicsi levette a labarol. Allandoan a nyomaban van, papa-papa-papa, mar majdnem feltekeny vagyok :lol: :lol: :lol: , nagyon apas lett par hete es mivel ferjem uzleti uton volt az ezelotti heten negy napig, mikor hazajott beleborult a nyakaba es nagy papazasok kozepette majd negyed orat szoritotta :lol: :lol: Meg a konnyem is eleredt, hiszen Matthieu ilyen korban rettenetesen anyas volt es nem igazan akarta az apjat.

Na a kis tortenetem mara :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Aniko, ez nagyon szép volt! :) :) :)
Franciaországban élsz? Ú, nagyon szép lehet! Melyik részén? Nincs honvágyad? Hogy krültetek ki? Párod odavalósi? Na, bocsi, h. ennyi kérdést írtam egyszerre....

Vica, Te merre vagy? Te vagy most a terhesség örömeiben az igazi kismama. :lol: :wink:

Zafír, nagyon sajnálom! Remélem nincs semmi komoly....bár én nagyon gyorsan intézkednék.....nagyon sz@r, hogy csak akkorra kaptatok időpontot!!!!!!!!!

Képzeljétek, hogy Zsófi 5-6 lépést már tesz egyedül. :lol: Egyre többet próbálkozik egyedül. Kíváncsi rá, hogyan kell, meg élvezi is, csak még fél. Látszik rajta. :) Kis drága. NAgyon örülünk, hogy ilyen ügyes.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Zafír!Ez lesz a legjobb ha kivizsgálják,de biztos nincs semmi komolyabb baj!Ne izgulj bár ezt könnyű mondani!!Sajnálom!! :( :( :(

Aniko!Nem semmi húzás volt apától,de nagylelkű gesztus!Így legalább megtudják mi is a gyerek van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon rendes volt tőle!!!Nálunk Levi iszonyat anyás néha már kicsit ki is vagyok tőle agyilag!Remélem majd a második apás lesz!!!!Imádja az apját,de ha van valami akkor csak az anya!!!

Birolili!Nagyon ügyes Zsófi!Na akkor nemsokára megkezdődik a rohangálás utánna!!!Jobb mint egy konditerem.Mindíg a nyomukban kell lenni!!
Vendég
 


Rajt van valamelyikőtök az iwiwen?
Vendég
 


Gabi, én fent vagyok az Orsi ismerősei között az iwiwven. (Halmos Zsófia)

Anikó, igen tényleg olyan jó érzés látni, hogy a párunk, hogy szereti a babát és fordítva. Bár Dóri kezdettől nagyon apás, talán azért, mert lány... Vagy nincs összefüggés többi lányos anyuka? :wink:
Azt én is nagyon értékelem, ha éjjel felkel a férjem Dórihoz és ágyba hozza szopizni, de nálunk is ritka az ilyen.

Lili, gartulálok az első lépésekhez, ezek olyan nagy dolgok! Bár innentől jön a angy esések korszaka, én ettől félek.

Holnap majd írok, hogy mi volt a kórházban, remélem tudnak valamit segíteni.

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
Anokó sazép volt amit párod tett, eztök jóérzés.
Zsófi azonnal írj mi van ha nem írsz akkor meg holnapúgyis Esztivel beszélek ésmondom a többieknek.nálunk van egy csaj akinél a kisfiúnál hasonló volt ha kell megadom nekedaz emailcímét. Nálkuk nem találtak semmit pedig napokig vizsgálták.
Lili gratula az első lépésekhez. hamarosan futtok már.
mi i megyünk néha futunk győzők rohanni Csongi után. jövő héten nincs suli, talán gyakrabban jöhrtek bár most meg bzh-ra kell készülni.
szép napot mindenkinek!
domicsenge
 
 


Zafír!

Szorítok, hogy végre rendeződjön szegény Kis Dóri emésztése, remélem semmi komoly! Írj, ha megtudtál valamit, szorítok értetek!!!

Lili!

Köszi a hiányolást, dolgozom, így nem mindig jut időm mindenhová írni. Már csak 43 napot kell itt lennem (hétvégékkel, mindennel) vágom a centit serényen. :D Már nagyon vágyok otthon lenni, nagy takarítást szeretnék csinálni, amíg birom. Sokszor vagyok fáradt mostanában, nem tudok aludni rendesen. Már szinte menetrendszerű, hogy hajnal 3 és 4 között nem alszom. Általában 3 körül kell kimennem wc-re, aztán nem tudok visszaaludni egy óra hosszáig. Reggel meg persze mint aki nem is aludt, tiszta kóma vagyok. Nem sokáig fogom bírni így.
De azért nem panaszkodom, mert alapvetően nincs semmi bajom, ha kérdezik, mindig azt mondom, hogy panasz mentes a várandósságom. :wink:
Gratulálok Zsófi lépéseihez, jó lehet látni, ahogy egyre ügyesedik, fejlődik. Apával jól elvannak?

Anikó!
Megköszönném alistát, ha előkeresnéd, most minden infót begyűjtök, aztán meglátjuk mit tudok hasznosítani belőle. Bár ahogy gyűlik az anyag, egyre nehezebb dönteni. Majd kiforrja magát, nem aggódok. :wink:
De aranyos volt Apa, hogy aktivizált magát éjszaka. Így biztos közelebb kerülnek egymáshoz, de azért ne legyél féltékeny. :wink:
Majd lóg még rajtad is eleget. :D
Vitmint már nem nagyon szedem, inkább magneB6-ot a lábgörcs ellen, és egy kis C vitamint az állandó megfázásra. Most kezdtem el a Béres cseppet, hátha az nem csinál olyan féktelen farkas-étvágyat mint az Elevit. Mert a fáradtság biztos valami nyomelem vagy vitaminhiány jele lehet, nem?

Puszi!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


sziasztiok!
igen a fáradtságáltalában c vitamin hiányt jelent. valhol nekem is van egy listám ha sikerül megtalálni én is felteszem.
magneb/-ot gondfolom, dokimondta a 35.-ik hétig kell szedni mertkülönben a szülést is késleltetni tudja.
Én is hasonlóan voltam éjszaka mimkor csongival terhes voltam, és nagyon rossz utána reggel felkelni.de kitartást már nincs sok hátra.
domicsenge
 
 


próba

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Vica!Jujj mint a kiskatonák vágod a centit?Nemsokára már csak 100%-san a babával tudsz foglalkozni!Kell is pár hónap amit az ember nem melózik,hogy kellő képpen fel tudjon készülni a szülésre és a baba fogadására!Olyan jó lesz már mikor majd vasalgatod a kis cuccait készítitek a kiságyat és elpakolod a kis mityódat!!Olyan hamar eljön ám az idő,hogy észre sem fogod venni és már a küszöbön áll a szülés!

Zafír!Oké akkor bejelöllek!!!!!De jó nemsokára talizol Orsiékkal!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Zafír :)
Én is bejelöltelek.

Gabi :)
Dobom a nevem priviben. (iwiw)

Lányok : Hát nem is tudom hogy mondjam. Nekem teljesen terhességi tüneteim vannak. Holnap szerintem csinálok egy tesztet. Nagyon izgulok, tulajdonképpen olyan hihetetlen lenne, ha sikerült volna csak így spontán. Nem mertem még a tüneteket sem bevallani senknek, csak a férjem és én és mostmár ti tudjátok.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!Oké!!
De jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Izgulok!!!!
Vendég
 


Gabi :)
Aranyos vagy. :)
Ma csináltam egy tesztet de negatív lett. Isten igazából azért bíztam a pozitív eredményben annyira, mert a hőm fennt van és beteg nem vagyok.
Na mindegy majd jövő hónapban. Talán :)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ó,de kár!!Az egyik koleganőmék 8-évig próbálkoztak 3-sikertelen beültetés után spontán teherbe esett és egy év kellett,hogy újra teherbe essen!!Majd eljön az idő!!!!
Vendég
 


sziasztok!
Ági sajnálom hogy negatív lett a teszt de azért még bizakodj,volt olyan akinek két negatív teszt után lett pozitív.nagyon drukkolok hogy neked is így legyen.
voltunk Pesten sajna Zsófiékkal nem tudtunk találkozni bennfogták őket a kórházban. nemigazán tudják mi a baja a kicsi Dórikának 3 eset van allergia,bélgyulladás vagy nem tudják. Most csak megfigyelik őket nem csinálnak semmit velük. majd biztos ha jön ő részletesebben beszámol.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Ági, ne aggódj, tuti sikerül a bébi! Nekem is van egy ismerősöm, akik sokat vártak az első bébire, és most a második spontán sikerült, így 1,5 év lesz a két kicsi között. :)

Domi, jó tanulást! Hogy oldod meg két gyerek mellett? Segítenek a szülők?

Gabóca, nektek mikor lesz Tesó?

NAgyon sajnálom Zafírékat! remélem minden rendben lesz!

Vica, pihenés lesz nemsokára! Én otthon voltam szinte végig, de olyan jó volt. EGész nap csak a babaára figyeltem. :)

Mi a hétvégén pihengettünk, pakoltam, takarítottam, Zsófi mellett csak úgy tudok bármit csinálni, ha apa itthon van. A konyhát takarítottam ki jobban, már ráfért.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lili!Hát,hogy mikor lesz nem tudom!!Mikor úgy dönt,hogy megakar foganni!
Ennyire mozgékony csajszi,hogy nem tudsz mellette csinálni semmit ha egyedül vagytok?
Vendég
 


Gabi :)
Akkor lehet együtt leszünk terhesek? :) És megint a várandóság örömeiről fogunk csevegni itt. :)

Zafír :)
Nem semmi amin keresztülmentek, majd mesélj.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Sajnálom a tesztet! Azért ne add fel, míg meg nem jön!

Lili!

Én is nagyon várom apihit!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Gabócacica, nem annyira mozgékony, csak nem szeretem egyedül hagyni. Az 1év úgy telt el, hogy nem mozdultam el mellőle. Nem szeretm, ha egyedül van a szobában, míg én a konyhában vagyok. Mindig velem van.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


PkAGI!HÁT MURIS LENNE!!!

Birolili!Járókában nem marad el?
Vendég
 


Gabocica,
Koszi a sorrendet, igy legalabb tudom vagy gondolom hol fajhat a foga es ott kenegetem neki. Mar vagy egy hete rettenetesen szenved szegeny, orrfolyas, nem eveszet duzzadt igy, de csak nem akar jonni ez a franya fog :twisted: :evil: :evil:

Zafir,
Irj legyszi, mihelyst tudsz jonni, mi van Dorikaval, remelem semmi komoly es sikerult kideriteni mitol van ez a verzes!

Vica,
Nem talaltam meg a listamat, valahova elraktam. :oops: :evil: Bocsi!

Lili,
Zsofi lepeseihez nagyon gratulalok! Nekem olyan jo erzes volt latni masodjara is, ahogy felall, elrugaszkodik es teper :lol: :lol:
Persze mostmar loholhatok utana!

Pkagi
Na??? Van valami ujsag a negativ tesz utan?
Mar csak azert is, mert en meg (sajnalom lanyok, nem is akartam leirni) :oops: de nekem is terhessegi tuneteim voltak, vannak. Nekem is negativ lett a tesztem hetfon de meg mindig nem jott meg, mar otodik napja kesik es ket honapja nem szedek gyogyszert (abba kellett hagynom) es spiralt akarok tetetni novemberben. Szoval ezt inkabb nem ide kellenne irnom, de nagyon be vagyok ijedve!!!!!!!!! Ha holnap meg nem jon meg csinalok egy masik tesztet, de most komolyan lanyok, nem igazan tudom most pillanatnyilag elkepzelni magam harom gyerekkel! :oops:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Na Lanyok,
Itt panaszkodom, erre a Jo Isten lenezett a Foldre es megsertodott, mondvan, -Na te bolond, ha ezt akarod, akkor tessek, jojjon a voros sereg! :twisted: Hat jott, itt van, szoval megkaptam amit akartam!Megjott! :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


aniko!Na látod csak fohászkodni kellett!!Hát én sem tudnám mit is kezdenék hirtelen egy harmadik gyerekkel!!Férjed mit szólt hozzá,hogy lehet az vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma délután hazajöttünk a kórházból. A világon semmi nem derült ki, bár nem is nagyon törekedtek rá. :cry: Totál kivagyok az orvosktól, Vica visszavonom, amit ítam. Ha az embernek nincs választott orvosa szarnak a fejére.
Dóritól kétszer vettek vért, volt mindenféle laborvizsgálat, bár még nincs meg mindennek az eredménye. Az ultrahang rendelő a kórtermünkkel szemben volt, ennek ellenére egy hét alatt nem sikerült megoldaniuk, hogy bejussunk egy kétperces vizsgálatra. Minden nap más orvos volt az ügyeletes és tök más dolgokat mondott. A főorvos ugyan minden nap jött nagyvizitkor, de ő is naponta változtatta a véleményét. Semmivel sem vagyunk előrébb.
Dóri szerencsére nagyon jól érezte magát, imádja a társaságot, a nővéreket levette a lábáról, mindig vigyorgott rájuk, meg magyarázott nekik. Én már nem viseltem ilyen jól a dolgot.
Fogalmam sincs hogyan tovább. Bár sokat javult most a széklete.
Nem tudom mitől, mert nem kapott semmit.

Orsi annyira sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni.. :cry: Köszönjük a játékokat, Gergőék behozták a kóházba, Dóri nagyon örült a könyvnek, a másikat is imádja.
Honap majd visszaolvasok, most rohanok..

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír!Örülök,hogy itthon vagytok annak viszont kevésbé,hogy nem tudtak meg semmi,mert valamitől ez van!Talán ha máshol próbálkoznál?
De legalább Dóri jól érezte magát!!!De ha eddig nem találtak semmit akkor nem lehet semmi komoly baj! :lol: :lol:
De jobb lenne talán elmenni máshova!Akkor nem is volt uh?
Vendég
 


Gabocacica!

Ferj :roll: :lol: O nagyon szeretne egy harmadikat, kislanyt akar most de nagyon a fiuk utan, nagyon orult volna neki, tegnap is mondta, hogy milyen kar!
De :cry: :oops: nekem nem lesz harmadik gyerekem!! Nincs semmi segitsegem es hat igy meg hazamegyegetek valahogy, (Karacsonyra megyunk egy hetre haza), de harom gyerekkel valoban el lennek vagva az otthoniaktol! Nem akarok ma tobbet!
A gericem is tokre trapara ment, ketszer 25 kilos hizas+gyors leadas, gerincferdulesem van kicsi koromtol, szertornasz voltam fiatalkent es tropara ment a hatam. Nagyon eros gyogyszert szedek most is, mert mar egy hete nem pihenek rendesen es igy ujra es ujra kijon a hatfajdalom, annyira, hogy neha fel sem tudok egyenesedni.

Lanyok,
Ma vagyok 33 eves. 11 eve, hogy itt elek Franciaorszagban :lol: :oops: :cry: Ugy hianyzik ilyenkor a csaladom :oops: :cry: :cry: , miota betoltottem a 30. evemet, azota minden szulinap csak szenvedes!

Bar megyunk a nyaralonkba hetvegen(papam szervezkedik-fiam elarulta :lol: , valami meglepi lesz) igy nem mondhattam le. De ma tok depis vagyok valahogy nincs kedvem semmihez, leginkabb otthon maradnek es ki sem bujnek az agybol!!

Zafir,
Te szegeny!! En elmennek mashova, fogadnek egy orvost, speialistat es addig jarnek a nyakara, amig ki nem deriti mi van!!!! Hogy lehetnek ennyire felelotlenek! Lehet, hogy tenyleg semmiseg az egesz, a vervetel mar alaposabban kimutatja majd a dolgokat, de akkor is, egy uh azert elengedhetetlen egy ilyen esetben!
Szegyen, bar ha tudnatok mi folyik itt is nalunk, el sem hinnetek!
Na fel a fejjel, valoszinuleg nincs semmi komoly baja, hatha csak egy hajszaler pattant el, egy nehezebb szeklet utan!!!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok

Ez most nem az én hónapom volt, mert megjött. Ez van új hónap új remények. Viszont a következő megjövetel után megyek vissza a dokimhoz, már alig várom, ha valaki tud segíteni, hát ő tud. :)

Anikó :)
Boldog Szülinapot!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Zafír!

Nem semmi, a mai egészségügy helyzete...hehetetlen, nem taláok szavakat. Szerintem igaza van Anikónak és fogadnod kellene egy másik dokit, aki tényleg írt hozzá, és a végére jár ennek.
De drukkolok azért, hogy most már tényleg elmúljon és ne legyen folytatása ennek.

Ági!

Nagyon sajnálom, hogy megjött. Lombikkal próbálkoztok a dokival?
Vagy inszem?

Anikó!
Boldog szülinapot kívánok! Remélem azért jobb hangulatban teli a hétvége, mint ahogy indul. Végül is, ha nem szeretnéd, akkor tényleg jobb volt, hogy megjött. Ha úgy érzed, hogy elég ez a 2 gyerkőc, akkor ne hallgass másra.
Tényleg milyen rossz lehet elszakítva lenni a családodtól. És sűrűbben nem tudtok hazajárni? Esetleg hazaköltözés? bocsi, ha hülyeséget kérdeztem.
:oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica :)
Dominál is elég volt az inszemináció hál istennek.
Egyébként nem vagyok letörve abszolult. Tudod úgy vagyok vele, hogy nekünk már itt van Domi, ha lenne mégegy babánk az már csak ráadás lenne . :)
Lelkileg ez mostmár, mármint a tesó összehozása nem olyan megterhelő, mint amikor az első babánkért küzdöttünk.

Zafír :)
Nem is tudom mit mondjak..........

Kép

Kép
pkagi
 
 


Vica :)
Te pontosan hova valósi vagy?
Én eredetileg szolnoki vagyok, de egy ideje már Pesten élünk.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Írtam priviben.
Végül is érthető, hogy nem fogjátok fel görcsösen a kistesó kérdést, hiszen ott van a szemetek fénye.
Hátha nem is lesz szükség segítségre, sokilyet hallani, hogy a sterhesség és a szülés olyan biológiai vagy lelki dolokat tesz reendbe, amik akadálya voltak a babának. Hátha Nektek is bejönne, drukkolok!
:wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: