Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Andrisnak nagyon boldog szülinapot!!

Süti! Hát sajnálom.... ami most van, de megoldódik ám, csak az nem mindegy,hogy hogyan, tapasztalatból beszélek. Mi sok ügyben ugyanoda jutunk, pedig ezerszer megfogadjuk,hogy másként lesz, és akkor én is kiakadok és mindenféle az eszembe jut, akár a " jelenlegi exférj" lét is ,de mindíg előjönnek a jó tulajdonságok is és rájövök,hogy nincs is nekem olyan rossz dolgom.....

Csajok míg még van gépem kérdeznék egy ismét kínosat. Nekem most hogy ilyen meleg van, és a gyerek gyakran táncol a hólyagomon, elfogy napi több tisztasági betét is ,akár 5-6 is ,mert állandóan nedvesnek érzem. Néha eszembe jut,hogy nem e magzatvíz szivárgás, de ahhoz azért a nyákdugót is láttam volna már vagy neeem??? Hülye vagyok, de meg szoktam szaglászni a betétet :oops: és hát ha enyhén vizelet szagú akkor rátudom hogy terhességi inkontinencia + izzadás, de mi van ha nem. Többes mamák segítség!!! És bocs a ..... hülyeségemért!!!

Kép
babcika
 
 


Babcika, én megkérdeztem még anno a védőnőmet, azt mondta, hogy az kizárt dolog, hogy a magzatvíz legyen, ez attól lehet, hogy a babó nyomja a hugyhólyagot, és mindig préselődik ki egy kis vizelet.

Nekem hihető volt ez a magyarázat.

Süti, örülök, hogy haladsz a gazolással.

Én kezdek hisztis lenni, lehet, hogy már marhára unom a meleget, nem tudom....

Kata, tök jó, hogy kész vannak a babarucik, de azért még sok ideje van ám Lőrinc babának a pociban :wink:
Vendég
 


Dorka, tök jó, hogy pároddal tudtatok beszélgetni :wink:

Igen, nekünk is meg kell ilyenkor érteni a pasikat, ők is nyomás alatt vannak valamilyen szinten, meg azért minket sem egyszerű néha elviselni :)
Vendég
 

 
 

Szép estét!

Babcika nyugi, lehet az akár folyás is, ami teljesen áttetsző, vagy akár vizelet is, vagy sima izzadtság. Spec nekem ma a sejhajomon konkrétan folyt a víz :? :lol:
De ha nagyon aggaszt a dolog, akkor elvileg lehet kapni patikában valami teszt-szerűséget, ami ha magzatvíz folyik, akkor elszíneződik. De akár sima lakmusz papírral is ellenőrizhető, a magzatvíz lúgos, míg a vizelet pl savas. Azt viszont nem tudom, hogy pl az izzadtság az milyen... 4.5-5.5 ph között változik, akkor sejtésem szerint inkább savas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.07.24 20:20-kor.

vicger
 
 


[quote="babcika"]S írta:babcikaziasztok lányok!

Andrisnak nagyon boldog szülinapot!!

Süti! Hát sajnálom.... ami most van, de megoldódik ám, csak az nem mindegy,hogy hogyan, tapasztalatból beszélek. Mi sok ügyben ugyanoda jutunk, pedig ezerszer megfogadjuk,hogy másként lesz, és akkor én is kiakadok és mindenféle az eszembe jut, akár a " jelenlegi exférj" lét is ,de mindíg előjönnek a jó tulajdonságok is és rájövök,hogy nincs is nekem olyan rossz dolgom.....

Csajok míg még van gépem kérdeznék egy ismét kínosat. Nekem most hogy ilyen meleg van, és a gyerek gyakran táncol a hólyagomon, elfogy napi több tisztasági betét is ,akár 5-6 is ,mert állandóan nedvesnek érzem. Néha eszembe jut,hogy nem e magzatvíz szivárgás, de ahhoz azért a nyákdugót is láttam volna már vagy neeem??? Hülye vagyok, de meg szoktam szaglászni a betétet :oops: és hát ha enyhén vizelet szagú akkor rátudom hogy terhességi inkontinencia + izzadás, de mi van ha nem. Többes mamák segítség!!! És bocs a ..... hülyeségemért!!!


Babcika: a Carefree Large-ból nekem is 2 a napi adagom ... sima tisztasági betétet 3 óránként cserélhetném én is :shock: ... én érzem, hogy ott lent is izzadok, és bizony ilyenkor sokunknál tetemesebb hüvelyváladék termelődik ... addig nincs gond, amíg az egész "vízszerű", probléma akkor lehet, ha elkezdessz viszketni a váladéktól ... akkor jöhet a Canesten :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Hú, még mindig nem végeztem, de már le kellett ülnöm, sőt egy Magnerot is befigyelt, mert szabályosan 5 percenként keményedtem. És rájöttem, hogy hoppá, igencsak benne vagyunk már az időben, kéne előrébbjutnom a táskámmal is... Menzesz szerint én aug. 22-re lennék kiírva, azaz már 36 hetes lennék!

Süti!

Egy családban ki hoz több pénzttel nem mérhető, hogy ki tesz többet a családért. Mi most nem egyének vagyunk, nem függetlenek, hanem a világon a legszorosabb kapcsolatban élünk a férjemmel (ez lehet, hogy furcsán hat, mert a legszorosabb kapcsolatnak az anya-gyermek viszonyt gondolják az emberek, de én hívő ember vagyok, és a Biblia egyértelműen kijelenti, hogy a házasok már nem két test, hanem egy, és Isten úgy egybeszerkeszti a házasfeleket, hogy embernek nincs is joga szétválasztani (tudom, sokan nem így gondolkodnak)).
Mindenki megteszi, meg is akarja tenni a saját részét. Ha az egyik félre a pénzkereset jut, akkor ő azt, a másik meg háztartásban, gyereknevelésben veszi ki a nagyobb részt.
Az én párom még soha nem hozta fel, hogy ki mennyit keres vagy nem keres, pedig 11 éve, amikor összeházasodtunk, ugyanazzal a végzettséggel ő 3-szor annyiért kezdett dolgozni, mint én. Azóta voltak nagyobb különbségek is, és ma is nagy a különbség, pedig pl. a csp is az én számlámra jön... Nálunk nincs "én" pénz, csak "mi" pénz van.
Egyébként jó sokkterápia otthagyni neki azt, amit te "nem" csinálsz. Nem megmondva, fejükhözvágva, de rögtön kijózanulnak, ha pl. az ember otthagyja őket 1/2 napra a gyerekkel (ha már lehet), de úgy, hogy ő elérhetetlen legyen (véletlenül se lehessen telefonon hívni). Nem kell mellé semmi gonoszkodást csinálni, mondani, egyszerűen kell egy programot csinálni.
Egyébként a férfiak nem" kitalálósak", mások, mint a nők, ha valamit szeretnél, bánt, akkor nyugodtan, higgadtan, egy vacsi stb. közben érdemes megbeszélni, elmondani a gondjaidat, azt, hogy mit szeretnél. Nem utalgatni, célozgatni, hanem konkrétumokat mondani...
Ha kell valamit csinálni a ház körül, akkor sem úgy, hogy jaj, mikor csinálod már meg. Hanem próbáld meg megszervezni az idejét. Én tegnap mondtam, hogy ma korán kelünk, mert van mit csinálni, segítenie kell. Nagyon rendes férj volt, mert ablakot pucolt, stb. Én is csináltam, de ha valamiről úgy gondoltam, hogy azt nem nekem kellene már, bizony szóltam, de ez nálunk nem gond, mert a terhesség alatt végig így volt, pl. nem emelgetek nehéz ruháskosarat, nem mászok magasba.

Spickey!

Aha, akkor valószínű rád emlékeztem, aki miatt a Dm-et írtam. Ha jól gondolom, mi a másik irányban vagyunk... :D:D De mi se messzebb!

Kriszti!

És a popsikrém, hintőpor? :D:D (Bár az mostanában nem kell...)
A nagyobb nálunk 5-be megy, a kisebb 1-be. Tavalyi tanévben már időnként előfordult, hogy egyedül jött haza a busztól. Egyszerűen nem tudtam megoldani, hogy érte menjünk. Mondjuk iskolabusszal jár, reggel apuja kiviszi a buszig, felül, suli előtt leteszik őket, du. pedig fordítva, de akkor két iskolatársával (az egyik már 17 éves) hazabuszoznak és csak az utca végétől kell hazasétálnia (nem kell közben átmennie úton).

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76ol vagytok csajok?????Úgy néz ki sikerült rendet raknom a gaz ügyben.Indulatok csitulnak.


és megosztod velünk a részleteket? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Babcika,én is emiatt használok több betétet,én se érzem vizeletszagúnak,de attól sztem az még az.Szerintem ha zárt a méhszáj ott se ki se be nem jön-megy semmi.Ez sztem tuti vizelet!!!!És azért van ,mert babók nyomják .Ja és nekem nem mindennapos,de egyre sűrűbb.

Astrid,én beletörödtem a kevesebb pénzbe,őt fusztrálja hogy most nincs dözsi.Régebben viccből,manapság már kicsit komolyabban ,de úgy gondolom hogy a pénzemért vett el :wink: Most hogy nincs....hát már nem olyan a hozzáállás.Mondjuk azt tudni kell róla,hogy ő inkább túlórázik,bemegy szombaton is dolgozni,hogy abból ki tudja fizetni,mondjuk azt aki kikapálja a kertet,csak ne neki kelljen. De ma beszéltem sógorral,és bár gazolni már nem segít,de miattam azért a rotálást még megcsinálja.Beszéltem férjjel(már leendő ex :lol: ),apukáját megkéri,hogy segítsen befejezni a gazolást.Mostmár csak azért imádkozom,hogy így legyen és jövőhétvégén,már az elvetett fűmagot locsolhassam!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.07.24 20:32-kor.

sutimano76
 
 


Brumi,már írtam,mire te elküldted a hsz-t. :lol:dőlt betűs rész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.07.24 20:34-kor.

sutimano76
 
 


Astrid, azta mindenit, 36.... hűűű, akkor Te már tik-tak-tik-tak :wink: :wink: :wink:
Egyet értek Veled, én is így gondolom, egy házaspárnál "mi" van, nem pedig enyém és tiéd.
Én lányom is jött már haza egyedül a suliból... pont mikor Ati született és kórházban voltam. Büszkén meséli telefonon, én meg majdnem szívrohamot kaptam. Után anyós nem győzött magyarázkodni. /előbb lett vége a tanításnak, Vicám úgy gondolta, minek várjon/ Megdicsértem, hogy milyen okos, ügyes s közben magamban hálát adtam az Égnek, hogy nem lett baja..../mármint Vicának, nem anyósnak :D

Na, én is ügyködtem ma a gyerek-játszó szobában:

Kép

Kép

Kép

Kép

Atinak nagyon tetszett/tetszik :) :) :)

vicger
 
 


Süti örülök, hogy sikerült megoldani! :) Nagyon profi szervező vagy :)

képzeljétek, Atinak ma áttört végre a foga, éééééééééééééééés, délben már aludta a napközbeni alvását / az utóbbi napokban egyszerűen nem bírt elaludni fél négyig/ s mosolyogva ébredt /ez is hanyagolva volt a napokban/, s negyed kilenckor már úgy aludt, mint a legnagyobbak, ismét egy hang nélkül! A hab a tortán az lenne, hogy ha reggel legalább fél 8ig aludna :) Én meg telhetetlen vagyok, tudom :D

vicger
 
 


[quote="vicger"]A írta:vicgerstrid, azta mindenit, 36.... hűűű, akkor Te már tik-tak-tik-tak :wink: :wink: :wink:
Egyet értek Veled, én is így gondolom, egy házaspárnál "mi" van, nem pedig enyém és tiéd.
Én lányom is jött már haza egyedül a suliból... pont mikor Ati született és kórházban voltam. Büszkén meséli telefonon, én meg majdnem szívrohamot kaptam. Után anyós nem győzött magyarázkodni. /előbb lett vége a tanításnak, Vicám úgy gondolta, minek várjon/ Megdicsértem, hogy milyen okos, ügyes s közben magamban hálát adtam az Égnek, hogy nem lett baja..../mármint Vicának, nem anyósnak :D

Na, én is ügyködtem ma a gyerek-játszó szobában:

Kép

Kép

Kép

Kép

Atinak nagyon tetszett/tetszik :) :) :)


WOWWWW:) nekem is, nekem is :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti ezeket sk festetted,NAGYON JÓ A KÉZÜGYESSÉGED!!!!!Én semilyen állatot nem tudok lerajzolni,de ez nagyon tecc!!!!!Nemcsodálom hogy Atinak is teccett.
Hát nálunk nem nekem van bajom a "mi"-vel,hanem neki,mert etykeként is csak ő volt,és Kissebb időszakokat leszámítva ,otthon lakott,ahol keveset adott ugyan a rezsibe,de a többit magára költhette,ill. spórolt.Már azt is nehéz volt elmagyarázni,hogy ha elköltözünk anyukától,akkor nincs az,hogy mindenki kifizeti a saját szláit,aztán jöhetnek fifti-fiftibe a közös,plusz kajapénz felezve,mert mi van ha az egyikünknek elfogyott a közös dolgokra és nem marad mondjuk a saját telószlárá,akkor a másik nem is ad a másiknak??????????????????????????????Hát nála ilyen problémák is voltak.Nevelhető,csak így 40-n túl már nehezebb,de sokszor úgy érzem,mintha egy kamaszt igyekeznék a felnőtt világra rávezetni!

sutimano76
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]Süti örülök, hogy sikerült megoldani! :) Nagyon profi szervező vagy :)

képzeljétek, Atinak ma áttört végre a foga, éééééééééééééééés, délben már aludta a napközbeni alvását / az utóbbi napokban egyszerűen nem bírt elaludni fél négyig/ s mosolyogva ébredt /ez is hanyagolva volt a napokban/, s negyed kilenckor már úgy aludt, mint a legnagyobbak, ismét egy hang nélkül! A hab a tortán az lenne, hogy ha reggel legalább fél 8ig aludna :) Én meg telhetetlen vagyok, tudom :D


hurrrá !!!!!!!!! :) ... áááááááááá, nem is vagy telhetetlen :)

mivel festetted a falat?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Remélem ma végre megadatik neked is alvás reggel fél 8-ig, Kriszti!!!!

Nekem mostanában ez átalakult,éjfél-1 között fekszem,fél 5-5 körül kelek,visszaalszom pisi után,és fél9-fél10 körül kelek újból.A régit jobban szerettem éjfél-fél8 között alvás.sokkal frisseb voltam ,mint most!!!

sutimano76
 
 


frissebb,egy b lemaradt!

sutimano76
 
 


Andi,kint ragadtál a medencénél???merre vagy????

sutimano76
 
 


Mostanában, olvasgatván a kismamás blogokat, egyre többször szaladok bele olyan szituációba, hogy kismamának a 39. héten már indítással "fenyegetőznek", vagy első babás kismamát lejárt terminusnál befektetnek és naponta próbálják indítani szerencsétlen babát, aki viszont cseszik a világra, s nem jön ki. Értékek jók, egyszerűen szerintem rosszul van kiszámolva a szülés ideje /egyébként sem lehet ez kiszámolni szerintem, na mindegy/, s most olvasom, hogy ha a hétfői indítás is sikertelen lesz, akkor császározzák :shock: :shock: :shock: :shock: komolyan mondom, eszem megáll!!!!!!!! Simán otthagynám a kórházat, orvost, csapot-papot, s keresnék egy olyan dokit, akinek van egy csöpp agya... :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


Most nem sorolnék fel mindenkit névszerint,de ahhoz képest,hogy Móka is letette a melót,annál ritkábban jön.Gondolom a balcsiba áztatja magát azóta is.Irigy-irigy :?

sutimano76
 
 


Köszi, köszi csajok :) jópénzért bárkinek, bármikor, bárhova :wink: :wink::wink: :lol: :lol:

Bibi lyra temperával :) Az egyik legjobb írószer márka /a faber castell a number one, de olllllllan drága :( /, ajánlom minden gyerkőcös anyukának :) :) :)

Süti, hááááát, nekem exem volt ilyen... Én nem bírtam soha megszokni ezt a fajta gondolkodásmódot /nem ez volt a válás oka/, s szerintem megváltoztatni egy felnőtt embert nem lehet...


Képzeljétek, ma befutott sóginő a barátnőjével. Totál unszimpi a csaj /vele megy a pia-cigi kombó/ szóval olyan szinten pofátlan volt a bige, hogy egy kérdés nélkül megsimogatta a pocakomat / elmegy a csudiba, legalább kérdezze meg, nem a férjem, vagy az anyám, hogy csak úgy hozzám érjen!!!! s Atit is letámadta, aki egyébként totál távolságtartó az idegenekkel /vízöntő/, utána meg megjegyezte, hogy micsoda dilizés megy, meg hogy rajtam lóg. Aztán közöltem vele, hogy naná, hisz egy vadidegen ember piszkálja. :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


Tényleg Móka... na, elkapjuk majd a frakkját :)
Scooper is nagyon csendben van, remélem minden okés vele!!

Ma néztem a neten, Annáék az anyuéktól csak fél órányira laknak! :) :) :) Szerintem jövő héten jól meglátogatom, persze csak ha szeretné :) De úgy örültem neki! :D :D

vicger
 
 


Kriszti!

Na ja, de ahhoz nem kevés bátorság kell ám, mert azért az emberben bújkál, a "mi van, ha az orvosnak mégis igaza van". Én a 4.-nél ezért (is) hagytam ott az orvosom, mert indítani akart, pedig még nem is császárral ijesztegetett. Viszont én annyira indokolatlannak éreztem az indítást, mikor minden gyerekem elindult magától, és meg voltam győződve róla, hogy csak elszámolt.
Szerintem a kettő egyébként összefügg, a sok indjtás és a sok császár. Hisz ha nem indul magától, akor még nincs felkészülve a szervezet, egyáltalán nem biztos, hogy majd szépen megy minden.
Az orvosok meg sokszor úgy viselkednek, mintha ők tartották volna a gyertyát. Elismerik, hogy nem vagyunk egyformák, gyönyörű 28 napos ciklusokkal, félidős peteéréssel, ugyanakkor mintha ez a terhességnél elfelejtődne...
A festés nagyon tuti! :):)

Süti!

Ilyet, hogy "fél 9 - fél 10 körül kelek" kisgyerekes szülők körében nem mondunk! :D:D:D
A kajapénzben a gyerek kihez számít? És az ő szükségei?
Anyámék csinálják így, de egyrészt nem házasok, másrészt már egyiknek sem az első kapcsolata (szüleim elváltak).

Hopp, ez így nem lesz jó, elmúlt a magnézium hatása?? Megint keményedik a pocim.
Lesz front holnap, azért csinál ilyet???

Astrid

Kép
astrid
 
 


Hát bocsi Astrid,nálam is furi,és nem is kelek olyan nagyon frissen.Szóval hidd el nem jó ilyen későn kelni,ne irigykedj,arról nem beszélve,hogy mire magamhoz térek,megreggelizek,már el is telt a délelőtt.Régen nagy alvós voltam és soha nem gondoltam volna,hogy ezt valaha is leírom,de sokkal jobb 7-8 körül kelni!!

sutimano76
 
 


Astrid, lesz front igen. Méghozzá hideg front, kedden ismét hidegfront, péntektől megint kánikula. Eseménydús hét lesz megint...

vicger
 
 


[quote]A írta: kajapénzben a gyerek kihez számít? És az ő szükségei?
Sztem talán hozzám,de az akkori vitában gyerek még nem szerepel.
Bár én megtanultam már nem vitázni,mert majd minden megoldódik,a mostani kompromisszum szerint a fizuját hazaadja,de a maszek melópénzét megtartja.Persze ha nem elég a lóvé a szlákra akkor azt is beteszi.Ha tud gyűjtögeti,ha nem abból tankol,eszik-iszik,ha nem visz itthonról kaját!
No,de hagyjuk,ma már elég nagy területet kikapált,visszaállt a rend,velem is kedves volt,ezért kapott enni.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs,úgy néz ki hogy lassan 10 kilo minusszal már nem horkol,így megkértem hogy jöjjön vissza mellém a hálóba.Azért jó lenne újra egyágyban aludni.Még 10 minusz,és teljesen elégedett letek leszünk,mert hát ő is szeretne lefogyni.

sutimano76
 
 


Jövőhét szombaton megyünk a domonyvölgyi starndra,úgyhogy legyen is jó idő!!!!!

sutimano76
 
 


Astrid, bizony kell hozzá bátorság, s magamról tudom, h első babásként azért tényleg vakon bíztam a dokimban.... Nem eccerű, de akkor is bosszantó, nnnna :evil: :wink:

vicger
 
 


Süti:
visszaállt a rend,velem is kedves volt,ezért kapott enni.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs,úgy néz ki hogy lassan 10 kilo minusszal már nem horkol

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Haláli egy nő vagy!!!!!!!!! :D :D :D
Most ez a 10 kiló mínusz minek tudható be? :D :D :D Annak, hogy nem adtál neki enni, ha rossz fát tett a tűzre? :wink: :wink: :wink:

Komolyra fordítva a szót, gratulálok a mínuszokhoz és a nem horkoláshoz.
Pont tegnap kérdeztem Ateszt, hogy horkolok e már. Állítólag nem :roll: Jó lenne, ha nem is kezdenék el hangoskodni éjszakánként :) horkolásilag, teszem hozzá :roll:

vicger
 
 


Hát csak egy nap volt,hogy nem adtam volna enni,de nem is volt éhes,így igazából nem miattam nem evett.Már egy pár napja mértük,hogy 100 kg alá ment,de csak tegnap tűnt fel,hogyha elalszik a tv előtt akkor nem horkol,Holnap megyünk a szülei telkére és ott együtt alszunk,ez lesz a nagy próba.Pünkösdkor még nagyon horkolt,mikor a balcsin voltunk.
Most gondoltam bele,hogy holnap este és vasárnap egész nap nem tudok jönni.Sztem elvonási tüneteim lesznek!!!!! :?

sutimano76
 
 


Amúgy ma arra az elhatározásra jutottam,hogyha nem csinálok semmit,akkor előbb utóbb észre fogja venni,hogy nincs kaja,nincs tiszta ruha,nincs rend ,nincs tisztaság,és akkor ha szóvá teszi,megcsináltatom vele,és mikor végzett akkor rá fog jönni,hogy mi az amit én itthon semmit teszek.Mert férfi lévén el sem tudja képzelni,hogy a fürdőbe mondjuk a csempe nem öntisztulós.Stb.

sutimano76
 
 


Süti, szerintem próbáld ki! Veszteni nem vesztesz vele semmit! Az eredményről pedig részletes beszámolót kérünk ;) Én drukkolok!

vicger
 
 


Azt gondolom, ez az időpont tökéletes arra, hogy elvonuljak a rekreációs központba, majd alfába.
Szóval: fürdés, alvás

Jó éjszakát! :)

vicger
 
 


Jó éjt! Kép

sutimano76
 
 


[quote="vicger"]T írta:vicgerényleg Móka... na, elkapjuk majd a frakkját :)
Scooper is nagyon csendben van, remélem minden okés vele!!

Ma néztem a neten, Annáék az anyuéktól csak fél órányira laknak! :) :) :) Szerintem jövő héten jól meglátogatom, persze csak ha szeretné :) De úgy örültem neki! :D :D


:D Nem tűntem ám el :D Csak olvasó üzemmódban vagyok. Meg sokat pihizek, mert ha 15 percnél többet ülök gép előtt, keményedek. Ma estére már 5 percenként, ráadásul fekve. Meleg is van, front is jön, meg fáradt is vagyok ( tegnap egy percet nem tudtam aludni éjjel, ma se számítok másra :S ) szerintem ezért a sok keményedés. Meg nyugtalan is a drágám, melege van, fészkelődik. Sokszor úgy érzem, már nagyon ki akar jönni. Van, mikor szabályosan érzem, hogy túrja lefelé magát, de annyira, hogy az már fájdalmas.
Azt hiszem, holnap próbálok reagálni az olvasottakra! Most fekszek vissza ventillátor elé! Jó éjt!

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kép

sutimano76
 
 


Ma lett volna sztem hogy alszok egy tök jót,erre kedves párom kint hagyta a telóját a teraszon...ami elázott az éjjel...de még műxik...én csak némára vettem,erre reggel 6.34-kor elkezd berregni...mondom ki a tököm hív engem szombat hajnalba....sógor,hogy jó lenne ha felkelne a párom,mert mennek dolgozni.remek...már nem kéne visszaaludnom,mert akkor megint kába leszek,de azért húz vissza az ágy....a drága kicsi lányom meg folyamatosan ki akarja dugni az oldalamon a lábát.

sutimano76
 
 


Kép

Kép
v.andi
 
 


Én úgy arcra estem este,ahogy a nagy könyvben meg vagyon írva.Anyátok közt után már se kép se hang nem volt.Fél 4 kor viszont felébredtem a viharra.Dörgött,villámlott,és esett pici eső.Junior eddig nem jelzett,de most azt hittem a hasfalamon jön ki,neki sem tetszett.aztán visszaaludtam,mostanáig.

Viki,tegnap nem mertem medencézni,mert előző nap kicsit odakozmáltam a napon,és nem akartam hólyagosra égni,mint a német túrista a Balatonon :lol: :lol:

Süti,láttál te már olyan anyóst,aki a menye mellé áll???Ne is álmodj róla.Örülök,hogy közben realizálódik a helyzet.

Kriszti,nagyon állat,amit festettél.Nem csodálom,hogy Atinak tetszett.Nagyon ügyes vagy.Végre kijött a fogacska,lehet akkor ez volt a nem alvás oka.Én is nagyon utálom,ha idegenek fogdossák a pocakomat.Múltkor már beszóltam,hogy ne simogasson,nem vagyok én szerencsemalac.

Kép
v.andi
 
 


Andi te vasárnap mész uh-ra?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
vikiviktor
 
 


Viki,igen.A dokim reggel 8 ig ügyeletes,és fél 8kor vár a kórházban.Azt mondta legalább nyugi lesz,nem lesz konkurencia :lol:

Kép
v.andi
 
 


Olvastam a 2005. őszi babákban,hogy sajnos Rolika,aki vízbe esett,elment :cry: :cry: :cry: :cry:

Itt gyújtottak a kisfiúnak gyertyát:
http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/9583.gyertyai

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!! :D :D

IGEN!!! Az esti szélnek köszönhetően már csak 25 fok van a lakásban!!! :lol: :lol: Ezt már szeretem! Vár rám egy halom vasalnivaló! :? :? Ezt már annyira nem szeretem. :oops: De valakinek ezt is meg kell csinálni.
Tegnap este még patiszont sütöttem, ( a végére már keménykedett is a pocim rendesen.) Ma viszont minden ok. :D
A "hűvösnek" köszönhetően ma közkívánatra pizza lesz az ebéd. (Ebben a melegben nem indítottam volna el a sütőt.)
Na megyek vasalni, még a mózest és a hordozót is ki szeretném takarítani. Du jó lenne összerakni a kórházi motyót, és megnézni, hogy minden megvan-e.

spickey
 
 


Nagyon sajnálom a kisfiút. Részvétem a szülőknek!!
Mindig nagyon elszomorít, ha egy gyermek elmegy. :cry: :cry: :cry:

spickey
 
 


Babcika, nekem is van olyan h azt hiszem a magzatvíz ebben a nagy melegben....de hál istenek eddig nem!

Boboka, azért is kellett megcsinálni, mert mégis beléptem a 34. hétbe és jövőhéten még tuti nem költözünk haza. Kérdés mikor tudunk, így legalább ez meg van és ha hazamegyünk csak be kell majd a szekrénybe pakolni a kimosott, kivasalt ruhácskákat. Elvileg a bútor aug 10.ei héten jön csak meg. Nálunk egy kicsit káosz az élet a felújítás miatt.

Kép
kata05
 
 


Vicger: Nagyon komoly kis kép!!! Tesómnak a bari tetszik, nekem pedig a boci és a malacka. Nagyon ügyi vagy!!! :lol: :lol: :lol:

spickey
 
 


Jó reggelt!

Nagyon aranyos a babaszoba!! Nagyon ügyes vagy!

Magzatvíz: nekem azt mondták, hogy nem átlátszó. Ha úgy gondolom, hogy esetleg az, akkor be kell rakni egy betétet és figyelni, hogy mennyi idő múlva kell cserélni. illetve, olyat is olvastam, hogy papírzsepit - ezen látod a színt is + könnyebben érzed, hogy mennyire ázott át.

Gátvédelem: felhívtam a szülésznőmet, aki azt mondta, hogy az otthoni olajozásnak nincs túl nagy jelentősége. Említettem neki a homeos bogyókat, hogy ugye azt elvileg a 36 héttől kell szedni - de azt mondta, hogy ha a 37 héten találkozunk, még nem késő. És persze hozzátettet, hogy ikreknél ne éljem bele maga a gátvédelembe., merta 2 gyereknél általában szükség van vágásra.
Csak ő még nem tudja, hogy megbeszéltem a lenti testrészemmel, hogy nagyon szépen és ügyesen fog tágulni - de majd meglátja :wink:

t-pk
 
 


Hűvös napot mindenkinek :) !

És iggggggggggggggggggggen, 9ig aludtam, igaz megszakításokkal, de tökéletes volt :D Na, Ati mondjuk 6kor kelt, de aztán megjött Atesz szoliból, s felügyelte druszáját :D Én meg lazultam :D


Rolika :cry: :cry: :cry:

Andi, óvatosan a kozmálással ;) Vagy, szerkesszetek napellenzőt a medence fölé ;)

Scooper, örülök, hogy rendben vagy, pihenj sokat, de azért közben tessék bejelentkezni!

scpickey este patiszont sütni :roll: meleg helyzet lehetett! Én tegnap egész nap egy tányér gyümölcslevest és egy szendvicset ettem. Este 11kor kezdtem éhes lenni, de győzött a józan ész /amiből egyre kevesebb van/

Süti,
most aludtam helyetted ;)

vicger
 
 


t-pk, az otthoni olajozásnak is van értelme, ha jól csinálja az ember :) nem csak a külső részt kell masszírozni a gátnak, de a hüvelybe benyúlva is /ha jól tudom, kb 1-másfél centire,/ azt a területet is át kell masszírozni rendszeresen.
Szerintem ebben Anna majd tud segíteni ha megjött a nyaralásból.
Köszi :oops:

vicger
 
 


Rolika , Kép

Kriszti,örülök,hogy végre összejött az alvás.

Most többre nincs időm,mert gyantáznom kell,aztán díszítjük a babaszobát a nővéremmel,és készülödök a telekre,meg a holnapi rokonlátogatásra!Du még igyekszem benézni.

sutimano76
 
 


Madar: íme a kép!
Kép :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?