Új privát üzeneted érkezett!

Ha a háziorvosod nem hajlandó ezzel foglalkozni, akkor menj a sebészetre! De tényleg!
Vendég
 


Felvetem ötletem: sztem hasznos volna kitalálni egy egyezményes jelet arra, hogyha vkinek olyan leírnivalója van, ami megijeszthet másokat, mint Petrust a korai burokrepedések, akkor nyugodtan leírhassa, de aki nem akarja elolvasni, az át tudja ugorni. És akkor nem kell azzal találkozni, hogy vkinek ki kell szállnia... :roll: Meg azzal sem, hogy vki nem oszthatja meg a bánatát. Mert egyik sem túl jó sztem... Mit gondoltok? Nekem van ötletem a megkülönböztetésre, de mondjatok ötletet, és döntsük el, hogy legyen, vagy kell-e ez egyáltalán!

Jó éjszakát!
Vendég
 


Jó reggelt!

Dóri,
abszolút támogatom az ötleted a rémtörténetek vagy ijesztő infó előtti jelzéssel, hogy el tudja mindenki dönteni, elolvassa e.

Én magamtól is sokszor kiszúrom, és már el sem olvasom, de néha nem.. pl Picihencsónak sem tudom, hogy mi történt az első babájával. És nem is akarom tudni. Megmondom őszintén, én is félve nyitottam meg az oldalakat, amikor Krém hozta a hírt, hogy a 2 barátnőjével mi történt. De aztán lassan elfelejtettem, mert nem jelentkezik már rég... bőgve köszöntem el a férjemtől reggel, mikor ment dolgozni, és én sem jöttem 2-3 napig a para miatt, amit belém ültetett az a 2 rossz hír. Pedig a részleteket, kimenetelt nem is tudom. most már nem is akarom, csak ha jó. Tudom, az élet nem csak csupa jóból áll, de ha lehet válogatni, miért ne zárhassam ki, ha úgy szeretném.
Én max annyit tudok tenni, hogy fekszem, és összekészítem a kórházi cuccot, szede, amit lehet, és mindent megteszek anak érdekében, hogy a babó bent maradjon minnél tovább. (azért a 39 hét körül kibújhat:)

A hiradóban is ki tudok akadni, sőt, volt, hogy a férjem személyesen betelefonált a tévébe, ok, ott dolgozik, ő is csinálja a hiradót, de akkor is, amikor a szokástól etérően nem mondták be, hogy megrázó képek következnek- és aztán azok következtek.... megköszönték az észrevételt, és meg is rótták a felelős szerkesztőt.

Akkor mi legyen a jelzés ijesztő infó, vagy rémtörténet előtt?
Pl egy ilyen
:roll: :roll: :roll: ?

Annus,
csodásak a 4D képek! Ténylwg milyen kis husi arca van.. szépen fejlődik!


Tinu, érdekes, hogy most nagyobb a pocid.. Biztos, mert a méhed már nem terheli annyira, nem feszít annyira, már a szalagok egyszer megnyúltak akkorára, amekkorára kellett. Én már nagyon szeretném, ha a második lenne a pocimban, sokszor azt érzem, kidurranok, szétfeszülök....
vanni
 
 

 
 

Kitty

Nem jött meg a privi... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!
Pokoli éjszakám volt.Kb. 3 órát aludtam,fél órát sírtam,a maradék időt meg azzal töltöttem, hogy hidegvizes borogatással a hónom alatt grosszáltam a lakásban. Hol a hideg rázott,hol izzadtam,mint egy ló. Aztán felhívtam az ügyeletet,mit tehetnék.Ott lecsesztek, hogy ad egy látatlanban mit mondhatnának,ad kettő ha fáj,akkor már kellett volna orvoshoz fordulnom. Mondtam megtettem,mit csináljak,ha őt nem érdekli.Olyan gonosz és undok volt a hangja!Azt mondta vagy várjam meg a reggelt,vagy menjek be.Hát ilyen kedves hozzáállás után előbb döglök meg,mint hogy bemenjek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Vanni: az az érdekes, hogy most másodjára sokkal többet keményedek, mint elsőre. Vagy ez nincs összefüggésben azzal, hogy nyúlnak a szalagok vagy mik? :roll: És mindjárt betöltöd a 30. hetet! Nagyon ügyi vagy! LÁtod, megéri ez a pihengetés. És már írtam, de leírom még egyszer, csak hogy hassanak rád a pozitív dolgok is, hogy az anyósom az első gyerekénél végig feküdt, de a második teljesen komplikációmentes és problémamentes terhesség volt, pedig 1 év van a két gyerek között, és simán kellett emelgetnie az elsőt, babakocsit stb. És ha jól rémlik, az első baba sem lett koraszülött, vagy ha hamarabb is jött, nem volt itten élet-halál kérdés, pedig ugyebár annak már 30 éve, úgyhogy úgy tippelem, majdnem végig kihordhatta a férjemet. És szép szál embör lett belőle. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

kutyafüle: :( Jobbulást!

Mi is rosszul aludtunk, Zsófi rengetegsze ébredt, köztünk kötött ki, onnantól vége volt a nyugodt alvásnak...
Vendég
 


Kutyafüle: ne hülyéskedj már, irány az orvos! Nem őket bünteted vele, ha nem mész be! Irgum-burgum, menjél, menjél, annál hamarabb szűnik a fájdalom!

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!Megyek már.Mostanra sikerült intézni,hogy hova kell mennem.Irány a sebészet. :? Bevallom félek.Majd jövök mesélni mi volt.Szorítsatok nekem!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Iza nevében is közsi a bókokat!
Hát én tegnap csak ezen agyaltam,hogy legyen már kinn!Annyira várom!!!!!!

Én is sokat vergődtem tegnap...már mehetnének ezek a frontok a csudába!

Dóri!
Mondhatod az ötletedet nyugodtan,engem annyira nem viselnek meg ezek,már megedződtem :roll: :( de tudom h sokak nehezen viselik,szóval szeintem is jó ötlet!

Kutyafüle!
Megy a drukk!Remélem semmi komoly!!

Tinu!
Az nem baj ha nagyobb most a pocid,ez természetes 2. babánál !Várjuk a pocakfotót!!!

Panndi!
De ti magasabbak vagytok,nem?Ebből is látszik h ilyenkor mennyit számít a genetika!Na meg 1 hét alatt Iza 200g-ot hízott,ha ezt így folytatja akkor igencsak túllépi a 3 kilót...

Vmit akartam...de kiment a buksimból :roll:

annus11
 
 


Pingi! A pü-kel mindig gondban vagyok.. Hátha Neked -visszafelé -jobban megy. Csak azt akartam kérdezni, hogyTi mikor mentek szülőszoba látogatásra, mert esetleg összefuthatnánk... :)
Ja, és esetleg emberi időpontban -mondjuk az este 18h-ás ea. után nem lehet menni?... Kicsit vadnak tűnik ez a 13h. Főleg apáromnak, aki ilyenkor dolgozni szokott...

Kép
szkitty
 
 


Petrus visszaírt! :)
Elég sz..ul volt a hétvégén (+lsd. Dóri írását...) De már jobban van, csak még mindig benttartják szegényt... Injekciók, gyógyszerek, stb... Igyekszem meglátogatni, csak ez a hét nekem is nagyon sűrű.

Kép
szkitty
 
 


Hasméret: nekem most akkora a hasam, mint az első gyerkőcnél szüléskor... hiába, lazábbak a szalagok..

Mozza! Ugye Te javasoltad az Anita Babybelt hastartó pántot? Sikerült a teszveszen nyernem egyet, tegnap be is gyűjtöttem, és irtó jó! Tényleg olyan, mintha v.i tartaná helyettem a hasamat! ... :)

Kép
szkitty
 
 


Ügyi vagy!
De az jó, ha valami tartja az izmok helyett a hasat?
EZ mostanra vagy szülés utánra?
pumuklii
 
 


Jó reggelt!

Dóri! Az ötlet jó! Te mire gondoltál jelként?

Annus! Iza annyira cuki! Az a kis pufi arc neki, zabálni való!

Kitty! Mennyiért nyerted a hastartó pántot?

Kutyafüle! Remélem hamarosan megnyugtató hírekkel jelentkezel!

Mi jól aludtunk, de én nem bírom ezt a "korán" kelést. Amina napok óta 1/2 8-8 körül kel. Eddig hozzá voltam szokva, hogy 1/2 10-10 körül ébred. Kicsit ellustultam. :oops:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Dóri,
szerintem is jó ötlet, hogy legyen vmi jel az ilyen dolgoknál!
Szerintem ki kéne írni, hogy csak az olvassa, akit nem visel meg annyira, mert én pl. 1 hét múlva már tutira nem emlékeznék a jelre, amilyen szita agyam van :oops:

Tinu,
én mindenhol azt olvastam, hogy második babónál már hamarabb látszódik a poci, meg nagyobb is lesz általában, a méh már egyszer "végigcsinált" egy terhességet, minden jobban nyúlik stb..

Kutyafüle,
reméljükegy kenőcsöt adnak rá, és 1-2 nap alatt rendbejön majd!

Vanni,
rendben lesz Veletek minden!! Nyugi, ne parázz, még 7-8 hetet minimum bent lesz a babucci!!!

emese1979
 
 


Reny
Maja tegnap is és ma is fél 7-kor kelt, én is szeretném, ha visszaállna a 7 - fél 8-ra. Éjszaka szerencsére nem ébred, bezzeg én 2x is voltam wc-n.

Kutyafüle, remélem jó hírekkel jössz. Nekem is volt egy csomó kb 10 éve a hónaljamban, asszem izzadságmirigy gyulladt be, kikapták a sebészeten. De nekem nem fájt egyáltalán.
pumuklii
 
 


Amúgy tudjátok tegnap pont mit beszéltünk a férjemmel!Hogy a hasa méretei alapján már április első heteiben is jöhetne a baba :shock: Ami a poén,hogy akkor jönne a védőnő hozzánk...lehet h már csak baba után érne ide :lol: :lol:

Én ma reggel úgy nekimentem egy asztalnak...mert most lomtár vanmég a gyerekszobában,és nem számoltam vele...de csak a combomat ütöttem meg,de úgy fáj.Várom h beliluljon :roll: Mostanában ilyen szétszort vagyok...konyhában is minden kiesik a kezemből stb.A terhesség elején voltam ilyen.

annus11
 
 


Annus: Iza gyönyörű, és írtó jó képek lettek róla. Amúgy egy csomó ideig nézettem a képeket, és sokkal jobban tetszenek annál, mint amennyit most hozzáfűzök szavakkal.
Ráadásul nem te vagy az első aki azt írod, hogy van haja….nekem nem mondta a szonográfus hogy Nórikámnak lenne…akkor most nincsen? Vagy nem látta? Vagy nem tartotta fontosnak? (na ezt már nem tudom meg sose….)

Kutyafüle: egyrészt jobbulást kívánok, másrészt meg nyomás dokihoz. :!: Tinunak teljesen igaza van, ha ezzel nem mész el orvoshoz, azzal egyedül csak magadnak árthatsz. Nagyon szorítok, valakinek ezt meg kell néznie.

A rémisztő vagy szomorú sztorik engem csak megedzenek. És mindig elolvasok mindent, mert tanulhatok belőle. Intő jelek, vagy valami…én úgy érzem ha a rosszat is befogadom, azzal csak tanulok. Én ezektől felkészültebbnek érzem magam. De teljesen érthető ha van akit ez megvisel.

Jelentem, a konyha egyszer lefestve. A fürdőben és a leendő babaszobában most cserélik az ablakokat (ez különben nagyon iszonyatosan néz ki, oda se megyek, majd megnézem ha kész lesz). Marad még a konyha lefestése 1x, a fürdő 2x, a babaszoba 2x, és a konyhabútor visszaépítése. Ááááááá. Az egyetlen szoba amiben napok óta élünk az a nappali, jelenleg inkább lomtárnak hívnám, és mostmár tele van porral.

Tegnap képzeljétek el mi történt. A lányom megtanult kommunikálni velem. Komolyan!!! A könnyem is kiszökött tőle. Ültem a kanapén, és éreztem hogy valamit a köldököm felett nagyon odanyom. Elkezdtem simogatni, és éreztem hogy még erősebben tolja oda. Aztán elvettem a kezem, fordult (vagy mozgott) egyet, és megint kitolta ugyanott valamijét. Ezzel elvoltunk hosszú percekig, olyan izgatott voltam. Aztán este, apával ültünk a kanapén, és éreztem hogy jön megint oda arra a helyre…És megint odanyomta valamijét, simogattam, aztán elvettem a kezem…és aztán megtörtént: a lányom teljesen kinyomta ott magát azon a ponton, úgy hogy apa is látta (ez azért lényeges, mert néha ezekben a dolgokban kételkedik, elképzelhetőnek tartja hogy néha csak én túlzok, mert anynira várom már a kislányomat…) De most a saját szemáével láthatta!!!
Ez volt az egyik legmehatóbb dolog ami történt eddig a terességem során... :oops: :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pumukli! Tudom, hogy még ez a 1/2 8-as kelés is jónak számít, egy szavam sem lehet. A barátnőm kislánya minden nap 6-kor kel.
Nekem szerencsére wc-re sem kell kijárnom, végig alszom az éjszakát. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kitty, sajnos tudtommal más időpontban csak úgy tudsz meni ha a dokid elintézi neked. Egyébként minden héten szerdán 13 órától van a hivatalos látogatás. Szerintem mi majd a jövő héten nézzük meg a szülőszobát, mert ezen a héten (holnap) durva lenne egyszer odamenni 1-re, aztán újra visszamenni 6-ra az előadásra.
Jövő héten meg akkor egybe letudjuk, egymás után a kettőt, mert 1-től szülőszoba 2-től előadás. (Legalábbis én így tervezem,de náliunk is apa dolgozik, még szerencse hogy nagyjából rugalmas a munkaideje, majd kiderül hogy meg tudja-e oldani).

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle,
szorítok, biztos semmi komoly, de jobb hogy elmentél dokihoz.

Pingi,
ez nagyon szép lehetett.
Én azt hiszem nálunk a buksi simogatás a kedvence.Kinyomja magát és olyankor aztán ha nincs simi akkor rúgkapál.És persze apja fia.Csak úgy jó ahogy apa csinálja.Én fejre is állhatok, ahogy én simogatom az nem jó neki.

Én is elolvasok minden történetet még a rémesebbeket is, mert tényleg tanulni lehet belőlük.Inkább a kíváncsiságom győz mint a félelmeim.

Éjszaka mi se aludtunk sokat.Turbó fokozaton volt a rúgdosatnék meg a különböző testrészek mutogatása. :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Pingi
Majánál nekem se mondták egyszer se, h van haja. És lett neki, méghozzá jó hosszú.
Szombaton mondta a nő, hogy látszik a haja.
Szóval messze se biztos, hogy Nórika kopasz lesz :-)

Betűket nem vettem még, lehet az Árkádban is megnézem
pumuklii
 
 


Én kopasz babát szeretnék, vagy kevés hajjal :) Bár ha jól tudom, nagyon nagyon sok baba hajjal születik, elég rendesen nő a hajuk is már a pocakban :)

Kivételesen jól aludtam, kár, h csak fél7-ig, szólt az ébresztő, meg jött a kutyi röfögni, hogy wc-znie kell :wink:

Szerencsére nem feszül a hasam már, viszont reggeli után telezabáltam magam tengeri herkentyűsbelga pralinéval, a másik gyengém az epres Ritter Sport mellett. Egyik kollegám kapta, de fogyózik, így felajánlotta a köz javára, most kicsit rosszul vagyok tőle.

emese1979
 
 


Ha választhatnék én is haj nélküli, vagy max "pihés" babát szeretnék, de természetesen nem ez a legfontosabb. Nekem kicsit ijesztő, amikro látom hogy érkezett egy "vadi új baba" :lol: :lol: (Bocsi ez olyan édin hangzott) hosszú kormfekete hajjal ...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
az bizti, hogy a legfontosabb h egészséges legyen, gyorsan kicsusszanjon majd, legyen sok tejcsi, és ne legyen hasfájós :) Én ezeket szuggerálom a kisasszony irányába :lol:

emese1979
 
 


Sziasztok!

Annus:Iza csodaszép!!!!

Kutyafüle,menj dokihoz,bizti semmi komoly.Gondolom kapsz krémet.

Majának tetszik az ágya.

Lányok annyi mindent akartam még írni,de szita az agyam.Az ágyból telefonon szoktalak átfutni titeket,mert még sajna nincs megoldva a benti netezés.
Én aránylag jól vagyok.Tegnapelőtt csak 1x keményedtem,viszont tegnap délutántól egész estig kicsit görcsölgettem.Bár ez lehet ha csinálhatom a dolgom fel sem tünik,de fekve más.Meg tegnap volt egy cseppnyi halvány barackos folyásom,remélem ez semmit nem jelent.Hanna aktív nagyon.
Akik fekszenek,azok mennyit egy nap??Szoktatok néha ülni??Vagy sétálni??Én csak addig ülök míg eszem,a séta meg a wc-ig,zuhanyzóig.Most meg itt a gépnél ablakot nyitottam és levegőzök.
Apa szerint én túlságosan beijedtem,ami persze nem is baj,mert így tutira fekszem.
Amúgy haladunk.Anyum elviszi a ruhákat és msva vasalva hozza vissza.Tesóm majd a nagyob takarítást csinálja.
Apa meg mindennap főz,mos,mosogat,ellát minket.Még takarít is.
Holnap jön a védőnő.
A kocsiért még nem volt ideje férjemnek bemenni,de a héten megpróbálja elintézni.addigra összeíroma kórházi pakkom,és bevásárol ahoz is.
Grétike nagyon jól viseli.Meg apa kényezteti játszik vele,hogy ne érezze rosszul magát.

A frontok elvonulhatnának,mert ha azok nincsenek tök jól elvagyok.

Rengeteg mindent tudnék még írni,de megyek fekszem.

Mindenki vigyázzon magára és a pocaklakójára!!!!
Majd jövök.

Szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frankoneanita 2009.03.10 11:26-kor.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli! Mostanra. :) Illletve az elköv. kb.2hónapra... Az utóbbi hetekben már pingvinnek hívtak itthon, mert úgy közlekedtem. Most meg ismét normálisan.. (Na, enyhe túlzással. Mondjuk sokkal normálisabban, mint hastartó nélkül...)

http://www.anita.com/hu/hu/148,6,0,0,39 ... vs_lang=de

Kép
szkitty
 
 


Igen, tudom, hogy elvileg a 2. babánál nagyobb a pocak, de eddig nem volt nagyobb és most hirtelen lett ekkora. Ezért lepődtem meg ennyire. :)

Én is az első gyereknél a kopaszra számítottam, mert se nekem, se a férjemnek nem volt sok hajunk kicsinek, illetve az enyém nagyon szőke volt. Erre Tüci sok hajjal született és nem is szőke! Enyhén meglepődtem. De talán jobb is így, mert már rögtön egyéniségként kezeltem, hiszen olyan más volt ahhoz képest, amilyennek gondoltam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.
Ritka sz*r volt az éjszakám, alig aludtam....olyan vihar volt már megint, manókám sem bírja nagyon... :(

Annus!
Nagyon jók a képek!!!!! Olyan kis husi már a pofija is.:)
Szerintem nagyon hasonlít rád!
Nálunk az adatok pont fordítva vannak, a feje alapján ápr. 10 körülre írt ki a gép, a combja alapján márc. végére(!!!!!!), a hasa meg vagy 5 nappal fiatalabbnak mutatta.....nem értem....azért ezek nem hiszem, hogy 100%-ban pontosak.....olyan pici az az X, 1-2 mm-rel arrébb teszi és az vagy 2 hét difit is jelenthet....na, majd meglátjuk...

Btw, azért a márc. vége kicsit beparrantott (bár szerintem szimplán csak hosszúcombú a manókám :) )...szóval a héten elintézzük az őssejtet, hogy ha hamarabb jön, akkor ne legyen probléma.....

Kitty!
Örülök, hogy bejött neked is az öv, én is szeretem nagyon.:)

Kutyafüle!
Írj majd, hogy mit mondott a doki!

Ma megyek nődokihoz, kiváncsi vagyok milyen vizsgálatok következnek...majd írok...

Kép
mozza
 
 


Anikával mi van? Olyan régen írt...

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli! Igen,jó. :) Mert a súlypontom helyreáll, és nem húz előre a hasam -> nem fáj a hátam, derekam, stb… Könnyebben mozgok… :)

G_Reny! Licit nélkül, 4000-ért. Tök új, dbzában, még a blokkja is benne volt… :) Múlt héten volt fenn egy 1500-ért. Csodálkoztam is, hogy milyen olcsó.. De szerintem a csaj rájött, hogy jobban is le tudja adni, és az utolsó pill.ban elvitte v.ki. (Szerintem, aki feltette…) Ez is 2500-ért volt meghirdetve, de biztosra akartammenni. Még 4000-ért is tök jó áron volt!

Kenguruban néztem, 7990 Ft volt, Brendonban 7490, a többi helyen még drágább… Ja, és feketét vettem, mertha kilóg a gatyimból, az sem látszik...
Más márkában is van hasonló, olyat is néztem, de szerintem az nem ilyen masszív.
Ja, és a számozására figyelj, mert rém furcsa, az S-es már 38-40-es. Nekem az XS-es is épp jó (majdnem túl bő)…

Kép
szkitty
 
 


Annus,betennél engem is a táblába? Köszi!!!!
Iza nagyon édi!
Én is ügyetlenkedem,úgy kibicsaklott ma a bokám,hogy alig tudok ráállni,elbotlottam a saját lábamban az utcán. :shock:
A hasméretem akkora,hogy.....a harmadik gyereknél már még ráteszek egy lapáttal.Ma néztem az utcán a kirakatüvegben ,hát nem mertem elhinni,hogy a 30.hétben vagyok és nem az 50.-ben!!!!
Pihenjetek és szép napot nektek!

Kép
f.ancsi
 
 


Na én is itt!
Elindultam a postára meg mondom elmegyek nézek papírt a babaértesítőhöz.Hát végül az lett belőle ha postáig elköltöttem a pénzt ami nálam volt pluszban 8) Vettem cipzárt meg fehér vászon anyagot,csinálok a maradék szivacsból párnát.Aztán voltam egy 100as boltban,vettem 2 bugyit is 220 Ft volt dbja.Aztána postával szemben nyílt vmi angol használt ruhás...Persze h nem hagyhattam ki.Sokkal kisebb mint ahova én járok,meg a babaruhák bár kilóra voltak,de 2000 Ft helyett 3200 volt kilója.Bár még így se olyan drága!
Aztán végül vettem egy kiscipőt Izának,annyira megtetszett.500 Ft volt.Remélem h mire jönnek az ünnepek pont jó lesz neki!
És aminek nagyon örültem egy tök jó pelenkázó lapot találtam!!!1000 Ft volt.Nem az a durva műanyag borítású,hanem egy finomabb fajta,de ugyan úgy könnyen tisztítható,még kis fejtartó része is van.A boltban olyan durva árak voltak...5-6 ezerért láttunk.Vagy vmi nagyon gagyit 3-4ér....

Mozza!
Én se tulajdonítok nagy jelentőséget neki!Egyrészt nem pontos a mérés az bizti,másrészt ez alapján nem hiszem h megmondható mikorra várható!Amúgy az április az esélyes többeknél,főleg akik nagyon május elején vannak!Tuti h lesz baba aki már köv hónapban megérkezik!!!Nem tom ki lesz az első babó....olyan izgi!!!

Anita!
Akár csak én írtam volna.Ha nem lennének frontok,tök jól lennék!Úgy látszik én már csak ilyen érzékeny vagyok ezekre....nekem meleg frontnál Iza teljesen lenn nyom....hihetetlen :shock:

Nekem mindegy h lesz e haja vagy sem amikor megszületik.Persze jó lenne ha lenne :lol:

annus11
 
 


Pingi! Nagyon kedves lehetett, ahogy kislányod jelentkezett!!! :)

Kutyafüle! Van vmi hír?

Mozza! Mesélj, mit mondott a dokid! Szép nagy akkor már az a baba! Akkor ti már akár 1 hónapon belül is szülhettek? Ez izgi. :)

Samunak szőke, pici, kevés haja volt. Most sincs túl sok, szőke, és még nem vágtunk neki hajat. Lassan kicsit hosszú már hátul, de nem feltűnő. :)

Anita! Jó, hogy írtál, mindig úgy várom, hogy jelentkezz! Szorítunk nektek, remélem, minden továbbra is rendben lesz! Tuti semmi baj nincs, 1-1 csepp más színű dolog még nem jelent semmit.

Tinu! Sztem a pocakmérettel sincs semmi különleges. Esetleg csak annyi a differencia, hogy kisfiad most belehúzott a növesztésbe! :) Mégiscsak fiú lesz! :wink:

Nekem tetszik Vanni jele, de sztem akár (és nem azért, mert kevésbé fontos vagy ilyesmi) lehetne kisebb betűvel írni, mert az vezeti a szemet, ha meg vki szeretné olvasni, kisebben is menni fog neki... :) Emese, sztem fontos a jelzés, ha kiírjuk, hogy figyelem, csak az olvassa, akit nem ráz meg, akkor viszont jó lenne az ilyen üzeneteket külön hsz-ban küldeni. Szóval akkor is kellene vmire emlékezni... :)

Na, majd még mesélek vmit, ha már tudom, mi a vége... Most legyetek kiváncsiak... :)
Vendég
 


Kitty,
gratula a szerzeményhez. Most én is elgondolkodtam rajta, hogy kée, mert a hátam, derekam is elkezdett fájdogálni, meg ahogy olvastam a leírásban,a hasfeszülés ellen is jó.
Majd lehet elmeyek felpróálni méretet, mert méret alapján az S-es jó nekem, de azt írta vhol, h az S-es van 106 cm pocakméretig, nekem meg már most 105 körül van.

emese1979
 
 


Annus! Mutatsz képet a pelenkázóról meg a kiscipőről?
Ja, és vmit még szerettem volna kérdezni: nekem majd vmikor (sztem ráér...) át tudod venni azt a két babás dokumentufilmet? Mert nekünk sincs ilyen adónk... Jelenleg videómagnónk sincs, dvd-t tudunk nézni gépen, de azért a videót meg akarjuk vmikor csináltatni... :)
Vendég
 


Én is grat, Kitty!
Vendég
 


Dóri!
Átveszem,persze!

Na mindjárt lefotózom!

annus11
 
 


Anita,
pihengess, ne izgulj, minden okés lesz!!!

Dóri,
én is úgy gondoltam, hogy írjuk ki előtte akár nagy piros betűkkel, hogy most csak az olvassa, aki bírja! :) Az emotikumokra gondoltam, hogy azok jelentését én tutira elfelejteném :oops:

emese1979
 
 


Sziasztok.Mostanra végeztem. Elmentem a sebészetre,onnan elküldtek a belgyógyra,onnan vért venni,onnan uh-ra,onnan vissza a belgyógyra.Alig élk.A helyzet, hogy nem vagyunk előrébb.A dokinő tanácstalan,mert még nem látott két oldali gyulladást,főleg nem terhesnél.Az biztos, hogy nyirokcsomók.De hogy mi okozza,stb,azt nem tudja.Holnap vissza kell mennem,mert meglesz a labor,és egy főorvos lesz uh-n,és szeretné,hogy ő lássa.Így nem mert adni semmit.Csak borogathatom.A nőgyógyászomat kerítsem elő,ezt mondta,úgyhogy írtam neki,hogy feltétlenül beszélnem kell vele.Ha erre se reagál,akkor meggondolom, hogy nála szülök-e vagy az ügyeletesnél,mert ilyen ellátást tőle is kapok. Amúgy mindenütt kedvesek,és segítőkészek voltak,mindenhol előrevettek,de így is 4 óra volt.Most lefekszem aludni,mert érzem az éjjeli 3 óra alvást.Majd még jelentkezem.
Ja annyit mondott,hogy nem gondolná,hogy daganat,mert nem kellene akkor mindkét oldalon lennie. Köszi!!!!!Én eddig nem gondoltam, hogy az lehetne,mostmár ettől is tartok.Rossz nem tudni semmit.:( :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese!
Jössz ma a felkkészítőre?
A könyvtárban leszünk!

annus11
 
 


Kutyafüle!

Remélem holnap többet tudnak mondani!Én se hiszem h daganat lenne...Szerintem csak vmi gyulladás!Remélem h tudnak rá adni vmit amit terhesen is be tudsz vennni!!!

annus11
 
 


Kép Kép

annus11
 
 


Annus,
nem tudok ma se menni :( :(

emese1979
 
 


Annus! Nagyon aranyosat szereztél!!! :) És köszi! :)

Kutyafüle! Akkor most pihenj egy jó nagyot, és holnap meg minen elrendeződik! Remélem, dokid jelentkezik... :roll:

Megyek, mert manó alszik, felébresztem a kattogással...
Vendég
 


sziasztok

Tegnap voltam dokinál: méhnyak meg van rövidülve (a fekvés ellenére, na jó a 4. emeletre való felmászás naponta 2x nem tesz jót) szóval az értéke 2,5000 :( még több pihenés, szóval ezek után én csak a vizsgálatokra megyek le, ami lesz bőven az elkövetkező hetekben, lányomat férjem hozza-viszi majd oviba :)

Kaptam megint Klion D100-at, seduxent, és a streptococcusra antibiotikumot, itt nem vesznek kenetet, hanem felírják a gyógyszert egyből.

Ma védőnőnél voltam, 66 kg vagyok, szóval 7 kg-ot híztam eddig és meg vagyok dícsérve, igaz a vérnyomásom 140/80, de a vizelet rendben van.

Holnap labor lesz: ellenanyag, toxoplazma vérkép vizelet,

Uh jövőhétre van átrakva. 33. héten

34. héttől járhatok NST-re, és számolnom kell a magzatmozgásokat is esténként :)

Kicsim védőnő szerint fejvédű fekvésben lehet, vezetés közben meg egyfoyltában rugdos :)

Ma bevásároltam pelusból, törlőkendőből, gyógyszertárban köldökápoláshoz: alkoholt és hintőport vettem, bimbóápolásra bepanten krémet, ja és vettem gátmetszés esetére betadin oldatot is :)

Dokimat tegnap kifaggattam, vittem egy 11 kérdésből álló lapot neki :), bugyit csak az eldobhatósat díjazza, valami vérmérgezésfélével magyarázza a bugyi mellőzését, szóval nem szereti, ha dunsztba vannak a sebek :)

Ahhoz képest, hogy többet kellene pihennem, ma nagyon elszaladt velem a ló, de holnaptól visszaveszek az tuti, csak már listát kellett írnom, hogy melyik nap hová, milyen vizsgálatra és hány órára kell mennem, ezt már lehetetlen észben tartani :(

JÓ hír: tescoban vettem a kicsinek egy 5 db-os együttest: rugi, body tutyi cipő, sapi és előke 1600,-Ft-ért szóval féláron és unisex macimintás annyira örültem neki, ebben fogjuk hazahozni :), holnap rakok majd fel pociképet és a ruciról is egyet.

Lányok frontokkal nem tudunk mit kezdeni, sajna ezek szülést indítanak, úgy hogy csak magnéziummal tudjuk kordában tartani magnkat, lányom is egy hidegfronttal született a 38. héten :)

még jó hogy 2 dokihoz járok legyek okos: saját dokim szerint este egy fél seduxen elég, tanácsadós doki szeirnt naponta 2x fél este meg egy egész kell, na akkor most mi legyen? :)

annus nagyon édes Izabel, és milyen jó súlya van már :)

fekvősőknek kitartást:)

Ja még valami: dokik szerint költözzek le a földszintre, jópofák :)

Szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi
kitartás! Már nincs olyan sok hátra. A képeket várjuk!
Az antibiotikumot is szedned kell, úgy hogy nagy valószínűséggel nincs is fertőzés?
pumuklii
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát hétfőn rámszakadt a munka, ugye pénteken nem voltam, meg lett az eredménye. A lényeg, hogy most minden OK, és már csak 3 hét, megvan az utódom is, pénteken elkezdek neki átadni.
És a főnököm a saját házában szervez kertipartyt a búcsúztatásomra, majdnem elzokogtam magam a meghatottságtól! :lol: :cry:

Zsüci, és mindenki, holnap-holnapután a pozsonyi szállodámban leszek, szóval majd csak pénteken jövök, ne izguljatok, meg ugye relaxra se tudok menni, csak a jövő héten - de akkor tutira.

Tinu, nem semmi NST, ez csak egy ilyen első beszélgetés első gyereknél, kb. 1 óra lesz, azt mondta, szóval szerintem Te még nagyon ráérsz.

Maja ágya nagyon szuper!!

Annus, Iza tök édi, ráadásul a Kleopátra ház 3 sarokra van a munkahelyemről, és kaptam apukámtól egy kis "zsebpénzt" - elvált apa van amiről nem tud leszokni - szóval lehet, hogy minden elhatározásom ellenére bejelntkezek a jövő hétre...

Mozza, Iza már most egy hosszúcombú bombanő, mint az édesanyja, a dereka meg vékony, hol itt a probléma?? 8)

Pingi, hát már én is gyakorlom a Csanád-tant. Az alábbiakat vettem észre:
- ha nagy zaj van és zsivaj, akkor lapul
- ha nyugton ülök, vagy még inkább fekszek, akkor atom mocorgás van
- ha énekelek, vagy kifejezetten hozzá beszélek, azt nagyon szereti, de közben nem mozog, hanem "figyel", és utána rendez örömteli rúgkapálást, hogy még-még!
Ezeket vettem észre. Lehet, hogy minden baba így viselkedik, de én szeretném azt hinni, hogy ez már az ő kis személyiségének a része.

Anita, Petrus, Vanni, Kutyafüle, Böbi, gondolok rátok ezért-azért, mindenki szorgalmasan pihenjen!

:roll: :roll: :roll:
Na, ha ezt nem olvassa, aki szörnyűt nem akar látni, akkor működik a jel! :lol:

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


pumukli igen szednem kell, biztos, ami biztos, érdekes dolog :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: