Új privát üzeneted érkezett!

Így örülnénk mindannyian a bébinek: Kép

KépKép
benó
 
 


Benó, hétfőn lesz nálunk osztályzó konferncia, de holnapra mindent le kell adni,szépen kidolgozva, táblázatba foglalva.

Kép
flóra 11
 
 


És utána már nem tanítotok? Kép

KépKép
benó
 
 

 
 

Kijavítottad a dogákat? :D

KépKép
benó
 
 


És meddig tart a nyári szünet? Vagy be kell menned nyáron is? :shock:
És még egy indiszkrét kérdés mindenkitől:

[size=18]MIKOR TALÁLKOZUNK? [/size]

KépKép
benó
 
 


Jövő héten hétfőn könyvleadás, kedden nem tudom mi a neve ennek pontosan, kint leszünk egész nap,nálunk gyakorlatozásnak mondják, felkészítés vészhelyzetekre. Elsősegély és hasonló. Szerdán kapnak új könyveket, már a jövő évre. Csütörtökön nem tudom,mi van,elfelejtettem. Pénteken biziosztás.

Kép
flóra 11
 
 


Hát, ez nagyon szépre sikerült. :wink:
Egy kicsit lelépek a konyhába, csinálok tejbegrízt, beleöntöm egy tepsibe, rá puding és ez lesz a desszert. Ja, és még teszek rá egy kis szedret is. Kép

KépKép
benó
 
 


És mikor kell megírnod a biziket? Mert van osztályod, ugye?

KépKép
benó
 
 


Mindenki mennyit dolgozott! Le a kalappal előttetek!

Benó, tök jó a vonalzód! Minden információt pontosan tartalmaz! :D
szilzi
 
 


Hát néha be kell majd mennem,mert nincs annyi szabim,hogy egész nyárra elég legyen. Gondolom néhány napot rögtön következőhétfőtől le kell húznunk. Leszedjük az osztályokban a díszítéseket, elrakodunkaszekrényekben,leltározunk stb. Aztán majd párszor bemegyek,ha kell nyáron a műsor a falunapra. Augusztus utolsó hetében pedig már mindenki dolgozik. Közben szünet!!!!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát, én a fiaimmal sajnos olyan viszonyban váltam el, mintha életünkben nem találkoztunk volna. Mert jövőre nem én leszek az ofőjük, teljesen felesleges lenne. Kár, hogy nem sikerült kialakítanom velük semmilyen viszonyt. Ez van.

Na, grízezek, aztán jövök vissza, most a Gyurika elment nélkülem (az egyik tesójával) a telekre, füvet nyírni, muszáj volt már kipróbálni a fűnyírót. :lol: Utána még lemegyünk anyuékhoz locsolni, mivel nincsenek itthon. A tesóm férje telefonált, hogy végül sikerült elérniük őket, jól vannak, hála Istennek. :D

Csak hát: nyaralnak! Kép

KépKép
benó
 
 


Zsuzska meddig van orvosnál? Mit csinálnak ma vele? Azt hiszem nem figyeltem...
szilzi
 
 


Szép avonalzód! Neked is katicáid vannak, nekem is. :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm a dicsérő szavakat! :D
Tancsu és Flóra tényleg sokat dolgozott, de én azért annyira nem vittem túlzásba. Szegény titkárnénik olyan fáradt volna a tegnapi beíratkozástól, hogy összefutottak a szeme előtt a betűk. Mondtam neki, hogy én ennyire azért sose viszem túlzásba a munkát, kövesse a példámat! :lol: Kép

KépKép
benó
 
 


Hát, nálunk is kb. így zajlik ez a szünet téma, nekem meg a táborokat (diákönkormányzati tábor és gólyatábor az elsősöknek) kell szerveznem.
Kép
Természetesen vízhez nem viszem a 120 embert, ez csak megtévesztés volt.

A Zsuzsi uh-ra megy az orvoshoz, én úgy tudom. :D

KépKép
benó
 
 


A katicákat tőled loptam, igen. :D

KépKép
benó
 
 


Igen, a Zsuzsi elment uh-ra. Kíváncsi vagyok,mivel jön vissza.

Kép
flóra 11
 
 


Benó és a szent gyógyszertől nem érzel semmit?
szilzi
 
 


Én is. :D
Ennyit a tejbegrízről. :evil: Nincs itthon búzadara. Csak kukoricadara, de azt a Gy. nem szereti. :wink: Kenyeret sem ártana vennem.

KépKép
benó
 
 


Nem én. :wink:

KépKép
benó
 
 


Egyébként a gyógyszer tájékoztatója arról szól, hogy milyen mellékhatásai lehetnek (mindenféle), és még arról, hogy milyen kúrák léteznek (mindkét kúra csak 5 napos, ezért is hívtam fel az orvost). A szexuális megtartóztatásról egy fél mondat se szólt. :wink:
Jut eszembe, nem ártana talán bejelentkezni hozzá 30-ára. Pl. holnap. :D

KépKép
benó
 
 


Te ma már dolgoztál, Szilzi? Kép

KépKép
benó
 
 


A tegnapi hülye szülő hülye lánya ma 3-asra írta meg a dogát,persze csak segítséggel. Egyedül max. 4-esre sikerült volna neki, vagy megint 5-re. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Milyen segítséget kapott? :wink:

KépKép
benó
 
 


A matekot viszont nagyon jól megírta az osztály!!!!
2db - 3-as
5db - 2-es
17db - 1-es

Fantasztikus eredmény!! Majd kiszámítom százalékosan is. :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon sokat magyaráztam neki,mit kell csinálnia. Mindenre példákat mondtam, meg ilyesmi. Ha rosszul írta, szóltam neki,hogy rossz, nézze át. Szörnyű! Egyedül kellett volna megcsinálnia.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, ma már én is dolgoztam. El is fáradtam! Ma pénzt váltottam és nagyon sokan voltak!
szilzi
 
 


Gratulálok nektek! :lol: Én mindig úgy becsültem a tanítókat, hogy ennyi mindenhez értenek. Nem semmi. Kép

KépKép
benó
 
 


Hát, igen, egyedül kellett volna. De így le van róla a gond, nem? :wink: Bocs, hogy ezt mondom.

Szilzi, mindenki nyaralni akar, mi? :D Na, még pénzzel se szívesen dolgoznék, tutira elszúrnám.

KépKép
benó
 
 


Képzeljétek, most elsétáltam a herbáriába, itt a tescon belül és a csajt tök jól ismerem. Izgul nagyon a babáért. Mármint azért, hogy legyen :D És most kérdezte mi van és a kezembe nyomott egy tesztet, hogy mindenképp csináljam ma meg! Mondtam, hogy én csak szombaton akartam, erre adott egy duplát, hogy jó, akkor csináld meg szombaton is! :lol:
szilzi
 
 


Flóra, ilyenkor ez olyan érdekes érzés és dühös vagy kicsit magadra és persze a gyerekre!
szilzi
 
 


Jaj, de szuper! Kép

Lehet, hogy a sors keze! Kép

Ez vár rád! Kép Persze, ránk is! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Csajok, Évivel mi lehet?

Ugye most már nem lép le senki? :(
szilzi
 
 


Na, akkor gyerünk. Az ilyen teszteket már akármikor meg lehet csinálni. Kép

KépKép
benó
 
 


Hú,Szilzi! Reggel okvetlen tesztelj!

Jaj, de izgulok!!!! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Én ma szalma leszek, majd otthonról lehet, hogy benézek, de elég fáradt vagyok.
szilzi
 
 


Évi majd jön, ha ráér, ebben maradtunk. Csináld meg a tesztet. Most. Meddig dolgozol?

KépKép
benó
 
 


Óhhh ha már otthon van, biztos megcsinálom este! :lol: Nem vagyok én olyan erős és kitartó! :lol: Mindenképp megírom, hogy negatív lett! :lol:
szilzi
 
 


Te magad vagy negatív most. :lol:

KépKép
benó
 
 


Jelentem! Nyolcig dolgozom! :lol:

Kilenc körül érek csak haza!
szilzi
 
 


Oké, majd megcsinálod, ha akarod. Ha nem, nem. Mi csak rohadt kíváncsiak vagyunk állandóan! Kép

KépKép
benó
 
 


A mai szlovákot is jól írták meg. Na, ennek is örülök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Akkor ezek szerint még javítasz. :D Örülök, hogy jók lettek az eredmények. :D

KépKép
benó
 
 


Szilzi, én egész este a gépen fogok dolgozni. Néha benézegetek. De az eredményre okvetlen kíváncsi vagyok.!!!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Már csak a mai adag van hátra Benó. De ezzel már gyorsan végzek. Aztán a jegyek lezárása fog sokáig tartani.

Kép
flóra 11
 
 


Mi már hozzá vagyunk nőve a géphez, jól látom? :D

KépKép
benó
 
 


Tudod, nem szeretem elkapkodni a dolgot. Inkább meggondolom kétszer is,hogy mindenkit igazságosan osztályozzak le,amilyet megérdemel.

Kép
flóra 11
 
 


Azt csinálod este a gépen, ugye? :D

KépKép
benó
 
 


Flóra, nagyon kemény ez a tanító néniség! Jószívű tanító néni vagy?

Mindenképp megírom az eredményt ok? :D Bár szerintem ne reménykedjetek! Meglepődnék ha + lenne :shock:
szilzi
 
 


Benó, állandóan arra gondolok,hogy borzalmasan függő lettem,nem lett volna szabad eddig fajulnia a dolognak. Azért ha nem ülnék állandóan itt, biztos sokkal többet megcsinálnék. :oops:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?