Új privát üzeneted érkezett!

Miket olvasgatok! Jó ezeket az előkészületeket olvasgatni,így kicsit olyan,mintha mi is készülődnénk. :D

Zsuzsi,nyugodj meg,mi sem kapnánk senkitől semmit az ég világon. Mindent venni kell majd,ha esetleg mégis sikerülegy babó. De nem baj,legalább minden újlesz. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Én is imádom az aktivityt...!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ha kislány sikerülne, akkor úgyis mindent venni kéne, 3 fiúról nem nagyon lenne mit örökölnie...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Amit a Tancsunak küldtél képet nagyon jó!!! :D

És mikor fogunk dvd-t nézni, meg képeket, meg... Azért egy hétre nem megyek!

Tancsu, én még nem akarok tesztelni! Belém beszélitek a gyereket??? :lol: Az nem fog menni! :lol: Ha ott van, ott lesz holnapután is, ha nem, akkor, ok, ok szomorú leszek, de majd júliusban találkozunk és az éltet tovább! :D Tancsu veled augusztusban! :D
szilzi
 
 


Valahogy vizszintbe kéne lőnöm magam......vigyem a gépet is az ágyba????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nlunk a leendő keresztanya beszélte belém a gyereket...
3 hónapig hallgattam hogy terhes vagyok ...most tuti....már csak nevettem rajta....
Aztán tényleg bejött...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


csinálok egy kis gyümis müzlit...mingyán jövök..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja, meg azt ígértem, hogy közösen sütünk valamit. Na, ezt nem hagyhatjuk ki!

KépKép
benó
 
 


Gyümis helyett vaniliás-tejes müzlit eszek éppen...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó étvágyat! Most visszük fel az adatokat.

KépKép
benó
 
 


Jó munkát...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok,még mindig nem olvastam visszamindent.De azért haladok vele. :D Közben már elszundítottam.Mert Tancsu,nekem laptopom vanés az ágyon elnyúlva irogatok. :lol:

Olyan jó ez a készülődés, szinte kedvet kaptam én is. Még jó,hogy nincs pénzem,mert mennék vásárolni. :D :D Na,ez csakvicc volt.

Kép
flóra 11
 
 


Hú,de álmos lettem! Mondjuk nem csoda, 4 órát aludtam,talán. És még akkor is őrülteket álmodtam. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Milyen készülődés? Szülésre?

KépKép
benó
 
 


Lányok,én olyan hülye vagyok! Még ma is írattam a gyerekekkel felmérőt,hogy ugye legyen alkalmuk javítani. Most viszont magamnak csináltam munkát, még javíthatok ma,mint a güzüke és holnapra le kell zárnomajegyeket is. Holnap mindent le kell adni. Meg persze az egész osztálydokumentációt is meg kell csinálnom.
Szal dolgozhatok ma eleget. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Igen, Benó! Olyan jó dolog a picike holmikat vásárolgatni! Attól nincs élvezetesebb dolog. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Na nekem végleg betett hogy ettem...
Esik le a fejem a fáradtságtól...
És mivel asztali gépem van, igy itthagylak Titeket...:(

Ugye nem baj????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na,majd ti segítetek nekem a munkában,igaz? Ide is hozom a dolikat és közben javítok. :D Kép

Kép
flóra 11
 
 


Persze Tancsu,csakpihenj. Persze egy feltétellel. Ha megígéred hogy pihi után még jössz. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Na Csajok,

megkérdeztem ügyvédet a fotókkal kapcsolatban és azt mondta, van jogalapunk perelni és szívesen el is vállalja!

A másik: az A. megkérdezett három vagy négy videóst és a videó is szar :!: minőségben van felvéve, azt modta rá az egyik, hogy az nem munka, olyan mintha egy tescos kamerával lenne felvéve!

Hogy tehetnek ilyet? :evil:
szilzi
 
 


Jó pihenést Tancsu!
szilzi
 
 


oksa.....

Bár lehet kicsit később csak, mert jön haza a párom is...:)

Na cupp..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok, valami csoda történt! Az a gyerek,aki sose tanult jól,azt hittem még félévkor,hogy meg kell őt buktatnom, most hármasra írta a kilépő felmérőt. Tök jó,nem?

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, ez jó hír! Akkor legalább léphettek.

Kép
flóra 11
 
 


Ügyes vagy, Flóra!
Szilzi, mit tudnak csinálni az elszúrt képekkel?

KépKép
benó
 
 


Hát ez a legnagyobb baj! A képekkel nem lehet mit kezdeni! :cry: Ez egy megismételhetetlen dolog az életünkbe! :cry: Ezért dühöngünk ennyire! Nem érdekel engem a pénz, de azt nem hagyom, hogy röhögjenek egy jót a markukba és mást is átcsesszenek! Lehet, hogy nem volt a legjobb a helyszín vagy mit tudom én, de az vicc, hogy az ismerősök jobb képeket csináltak, mint egy "PROFI" fotós!
szilzi
 
 


Jaj, szegény Szilzi! :cry: Rohadtak! :evil:

KépKép
benó
 
 


Mi lenne ha összefognánk és jól megvernénk Őket? :twisted:
szilzi
 
 


Benne vagyok! Kép

KépKép
benó
 
 


Egy szép képet is küldök:
Kép

KépKép
benó
 
 


A minősége gáz?

KépKép
benó
 
 


A minősége, a mérete, a "milyensége", nincs egy szép beállított kép se! Az étteremnél lett szólva a vendégeknek, hogy ha akarnak fényképezkedjenek velem. Hát azokat meg sem kaptuk!

Marha jók a képeid! Én úgy bírom őket! :D Mindig megmosolyogtatnak! :D :arrow: így
szilzi
 
 


Közben megjött a párom és vacsiztunk. Kint az erkélyen asok virág között. Azt monta a Flórián,hogy tegnap is jobban tettük volna,ha ott vacsizunk.
Igen. Aztán megállapítottam, hogy a párját megválogathatja az ember, de a szülőket sajna nem. Na ugye kicsit céloztam ezzel az ő szüleire is, akik nem akarják a kapcsolatunkat elfogadni. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ez így van Flóra, az anyósomat én sem választottam! :lol:
szilzi
 
 


Na, még egy kép és megyek haza:
Kép

KépKép
benó
 
 


Hát, annak örüljünk, hogy legalább egymást választhatjuk. Kép

KépKép
benó
 
 


Pussz Benó!! :D
szilzi
 
 


Bocsi, ez egyáltalán nem aktuális (good morning).
Repülök haza! Kép

KépKép
benó
 
 


Vacsi közben megállapítottuk, hogy én most már előre láthatóan szépen ki lettem közösítve az örökségből. Soha az életben nem fogok senki után örökölni,tehát gazdag sem leszek soha. De sebaj, ilyen gadagságra nem is vágyom. Nekem nagyobb gadagságot jelentenek a gyerekeim,apáromés ha lenne még egy babó,akkor a boldogságom határtalan lenne. Én úgy zokognék örömömben! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ezt neked, Flóra: Kép

KépKép
benó
 
 


Benó,majdnem ugyanazt a képt raktam az előbb én is. És még egyszerre is küldtük volna. :lol: img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1213891462.5802.gif[/img]

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, Benó!!!!! Ez tündéri! Köszike!!! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Az előbb rosszulment el a kép. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Na, akkor egy húron pendülünk. :D
Visszaolvasok, elolvasom a nagy készülődést. :D

KépKép
benó
 
 


Szilzi, nem akarlak hergelni, de amik a klipben vannak, azok nem fényképek, hanem az videó? Vagy az hogy van? Mert azok a képek nagyon szépek. És én úgy tudom, hogy a videóból is lehet csinálni képet, én nem tudom, hogyan, de a Gy. tudja. Én is mondtam neki, hogy szeretnék olyan menyasszonyi képet, amin háttal állok, mert az olyan szép, hátulról egy menyasszony, és azt mondta, majd a videófelvételből készít. Csíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííz! Vagyis tessék mosolyogni! Minden megoldható! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A méreg viszont természetes, mivel egy csomó pénz, fáradozás, szervezés, és a szolgáltatás gagyi. :evil: Természetesen igazad van. :D

KépKép
benó
 
 


Na kicsit bekukk megint....
Megvacsiztunk, pihentem....
közben az összes mosott ruha beszáradt, beszedtem....
Lassan jön a párom a géphez és meg megyek ágynemüt vasalni....

Na szióka cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megint egy csomó mindent csináltál! Gratula neked! :D

KépKép
benó
 
 


Én még mindig javítok, de a vége fele járok :D már.

Kép
flóra 11
 
 


Neked is nagy gratula hozzá! Holnap már osztályozó értekezlet, ugye, azt mondtad? És aztán még hónap végéig mit csináltok? Már csak játszotok?
Csinálok ovus vonalzót.

KépKép
benó
 
 


Most hazahoztam a pendrive-omat, rátettem animált képeket.

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?