Új privát üzeneted érkezett!

de alvásidöben lehet bevállalok egy pogit ha tudok venni turot :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsofi: hu ez tök jo ez a bérlet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


teloszám megvan ha vki eltéved hivjuk egymást :wink:
Timi én még csak a másik iránybol voltam de sztem lehet látni a játszot :oops: vagy nem :oops: :lol:
Móni Neked megvan vki száma???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

csini játszos :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most azon agyalok h remélem idöben elalszanka és nem 4kor fognak felkelni :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hű, én még nem tudom mit viszek, de pogit most nem tudok sütni, mert egy gramm lisztem sincs- apa elpalacsintasütötte. :lol: De valamit csak kitalálok! Pl. átmegyek anyóshoz és kérek tőle és sütök alvásidőben mégiscsak egy kis túrós pogit én is! :lol: (miközben írtam hívtam anyóst, hogy van-e kölcsönbe neki-sokszor azért jó, hogy itt laknak a közelben! :wink: )

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


pimpó labda :lol: ha irtam már bocsi :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: juj de jo lenne megkostolni a Tefajtádat :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Miért nem lehet 2 kisangyal gyerekem akik szeretikv egymást?
Laura egésznap nyírja Rékát és ezt valahogy éreztem reggel, mert a nagyágyban Réka hozzámbújt és L nem fért oda

bocsi most idegbeteg vagyok majd jövök ha lenyugodtam

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus: ha minden jól megy megkóstolhatod, a tészta már a hűtőben, ha leraktam a csajokat majd sütöm. :wink: Én meg a tiédet kóstolnám meg! :lol:

Móni: hidd el, el fog múlni! Nálunk már napok óta nincs egymás gyilkolása féltékenységből, max. játékból.

Nálunk tízóraira francia-konyha volt. Pfúj csiga! :|

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na talán alszanak

szerintem mi is korán ott leszünk, mert enyámek max másfél órát szoktak aludni, be is megyünk majd biztos megtaláljuk egymást

telefonszám nekem senkié nincs
én elküldöm az enyémet mindenkinek

motor nekünk is kocsiban mert itt a lakásban tuti nagyokat esnének vele, a bébitaxit is levittük mamáékhoz, mert az is életveszély volt itt a sok küszöb miatt

csini játszós? :lol: :lol: :lol:

na én nem igérek, felelőtlen lennék, mert nem tudok sütni :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! bíztató :D de másfél hónap különbség az sok, nagyon sok,
de fő a pozitív gondolkodás

Móni
KépKép
reunion
 
 


én is beszereztem turot :lol: na most tuti nem fog sikerülni annyira készülök h jo legyen :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


juj nagyon jo idö van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Júúúúúúúúúúúj, talizós banda! Én meg nagyon irigy Törp. Van ilyen nevű köztük, mert akkor az rám most illik :oops: :wink: Valaki postázhatna azokból a pogikból is, igazán :roll:

Móni, most épp nem bíztatnálak. Az én egymást imádó gyerekeim napok óta bunyóznak. Rajtam, játékon, mindenen, ami él és mozog, és ami nem él, azon is.

Kattttttasztrófa van nálam is. Beütött a 2 éves dackorszak, nem tudom, hogy fogom túlélni. Mindenre "nem" a válasz csípőből, ordítás mindenért, ami nem úgy van, ahogy ők gondolták, teli torokból, taknyuk-nyáluk összefolyik, könny patakokban ömlik a szemükből. Nem győzök zsepit venni magamhoz. Tegnap Emma a főtér közepén produkálta nem egyszer ezt a gyönyörű műsort, én meg égtem :oops: :oops: :oops: Egyszerűen tehetetlennek érzem magam. Most megszereztem Ransburg Jenő egyik jónak mondott könyvét, esténként olvasnom kell, mert a gyereknevelés csődje leszek, az az érzésem.

Nyuszi, a könyvedet meg megpróbálom kivenni könyvtárból, addig megnézem, ez a Ransburg féle mennyire jó. És próbálok nem bolondok házába kerülni.

Mert az ordítást már elfogadom, beküldöm a sátorba hisztizni, majd ha lenyugszik, jöjjön vissza. Persze Míra akkor is a képembe ordítja a nemet, és minden reakciómra, terelésemre szintén. De az egymás hupálása már igencsak nem elfogadható számomra. És bizony nagyon keményen nyomják. Sajna most már az erősebb Emma csap oda sokszor a cinka Mírának, az meg álljon meg a lábán. Így is olyan volt, mint egy csontkollekció, de az elmúlt 5 nap nem evése után inkább meg sem merem mérni :(

Jó szórakozást Nektek, gondoljatok ránk is, legközelebb talán, ha a közeletekben leszek, mi is tudunk menni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni: én is írtam neked telószámot.

Babus: nekem utsó tepsi sül, hogy számszerű legyek, a 4., úgyhogy bátran ki merem jelenteni, ehető lett! :oops: :lol:

Törpi: hidd el, én nagyon sajnálom, hogy nem lehettek itt, meg Zsófiékat is! Olyan jó lenne tényleg egy nagy össznépi, ahol mindenki ott van!
Kétévesekhez kitartást! Túl fogod élni és diliházba sem kerülsz! Ez is elmúlik, mint minden más eddíg! Csak majd emlékeztess erre légyszi pár hónap múlva! :wink: Jo Frost neked mennyire szimpi? Csak azért kérdem, mert enyémeknél teljesen bejönnek az ő módszerei -már amire emlékszem abból az 1-2 részből, amit láttam. Meg akarom venni a könyvét most, csak nem tudom melyiket érdemesebb az elsőt vagy a másodikat. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: hu én még csak most kezdem :oops: nekem csak 1 tepsi lesz :oops: hiába profi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nekem kis tepsim van. :lol: A profitól messze állok, csak ha kigondolom gyorsan összedobom lesz-ami-lesz alapon, így többnyire a mázli kézen fog és sikerül. :lol: Ráadásul most jól elszúrtam a tésztát, de a végén mégis ehető lett. Nem is értem hogyan történt!
:shock: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na bent van a sütöben :lol:
kiváncsi vagyok mert vmi félfogos liszt volt itthon :oops: aszem eddig csak mezeiböl csináltam de utánaolvastam azt irták ez jobb fajta liszt és egészségesebb :lol: remélem jo lesz a pogiba is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most kicsit összébbraktam h ne kelljen 2 tepsi remélem nem ragad nagyon egybe :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nekem izlik :oops: :lol: na megyek készülödni sztem mi leszünk az utolsok :oops: Csajok még szunyálnak :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Míra reggel 6-kor kelt, és délután is csupán egy órát volt hajlandó aludni. Majd szembesétált velem a szobájába vigyorogva. Azóta persze megy a nyüszi, hogy fáj a foga.

Ti meg épp rohangáltok a gyerekeitek után és felnőtt módjára beszélgettek. De jó is Nektek :wink:

Pogisütőversenyt nem rendezünk???? :lol: :lol: :lol: Bár én az édesekben vagyok jó :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hali,ezek még mindig pörögnek,én totál hulla.
Megyünk lassan fürödni,a délután nagyon jóóóó volt,remélem legközelebb csinálunk olyat is,ahol a többik is ott tudnak lenni.

Majd visszaolvasok este...

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszi Csajok nagyon jo volt Veletek :wink:
lehet ilyet gyakrabban? :oops: :lol:
igenigen Mindenki hiányzott ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi, akkor a nagytali helyszínét egy suli konyhája közelében kell szervezni, hogy mindenki süthessen és Te kóstolhass :wink: Kezdheted is szervezni :wink:

Ügyik akkor a motorozásban, de jó! Apa gondolom büszke volt :)
Én ma kinn se bírtam velük, be is kérezkedett Míra hamar. Annyira sajnálom, annyira szenved a fogaitól, hogy semmihez sincs kedve, semmi nem jó neki, még a kedvenc játékai sem kötik le. Láza már nincsen, ma már egy egész palacsintát megevett ebédre, és vacsira is sikerült egy ikeás pekedlinyi tojásrántottát beleimádkoznom, de ez több volt, mint az elmúlt 4 nap összesen :( Az állkapcsa forró, annyira be van gyulladva mindkét rágója alul :? Mellette szerintem azért is extra nyügös, mert éhes, csak nem bír enni. Nincs megoldás, nincs ötletem :(

Na, talisok, beszámolót várunk ám, hadd sárguljunk kicsit mosolyogva :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


hali
nem alszanak tisztára felpörögtek a csajok nagggyon jól éreztük magunkat :lol: :lol:
jó lenne még sok ilyen

Laura még mindig dinnyézik (ehhez hasonlót dünnyög) és közben körbe körbe kereng
jót tett neki nagyon ez a nap

Szegény Míra nagyon megszenved mostmár majdcsak jobb lesz

Képek webalbumban elküldöm mindenkinek, nem válogattam mindet feltettem
kinek mi kell töltse le

Móni
KépKép
reunion
 
 


Csajok és Pasik! Ez szuper volt! K. azt mondta sűrűbben is csinálhatnánk ilyet, jó lesz, ha megszervezzük a következőt! :lol: Tényleg nagyon jól éreztük magunkat, lányim ágyban-egyenlőre mikor ki kiében, mert oda-vissza megy a mászkálás. na, megyek lenyírom apa haját, hogy holnap jobb legyen a bringán a szellőzése! :lol: Később még jövök!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát az üzemi konyha jobb lesz helyszínnek
de kopaszi gát nem ikres találkozó hely az biztos legalábbis a közepétől nem

nagyon szép, meg tök jó hely andalogni, de életveszélyes motoros 1-2,5 éveseknek
asszem Timi őszült megint egy kicsit igaz?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hát nem kicsit őszültem, de már egész edzett vagyok. Ma is bebizonyosodott, hogy a lányaim vaddisznók. 9-kor még a szobájukban forgattam az ágyakat, mert arra mentem be, hogy Alexa a szobában ül a földön és bömböl, Hanga ül a pelenkázó tetején és tutul.
Nagyon szép a kopaszi-gát, de tényleg nem való pici elvetemült gyerekeknek. Babus lányai és Nyulasz gyerekei tök szépen tudnak közlekedni meg szót fogadnak, de az enyémek! na, hagyjuk! Apa ma belátta, hogy kell a hám.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,enyémek is alszanak,de nagyon felpörögtek,ráadásul Noémi csak 100 tápot evett este,de az tuti éjjel nem kap!

Az elöbb bemegyek takarni,Nono pizsit levette,bodyt kipatentolta,igaz ez semmi a Timiékhez képest :lol:

Törpi,Mírának jobbulást,ilyenkor nem lehet panadolt adni? :roll: Vagy kenni neki dentinoxal?Vagy már mindenen túl vagytok?
Dacosság Noéminek is van,rettenetes,csoda,hogy most nem volt nagy műsor,csak egyszer akadt ki,amikor foglalt volt mindkét hinta.

Zsófi,én se nagyon szoktam sütni :oops: de szívesen kóstolok veled :wink:

Babus lányai nagyon nyugodtak,és ügyik voltak végig :D Tényleg Babus,ide csak olyat tegye amin ti nem vagytok rajta? :roll:

Móni,örülök,hogy megismerhettelek titeket,nagyon cukik a lányok! :D Dinnye :lol: :lol: :lol:

Majd letöltöm a képeket,meg válogatok közűlük.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Lehet tegnap én is felpörögtem, mert aludni azt nem sokat tudtam éjjel! :lol:

Törpi: szegény Míra! Nagyon megszenved azokkal a fogakkal. Alexa hasonlóképpen. Most 2 felső rágó kibújt és jön a többi is, éjjelente megint fel-fel sír, sokszor alig tudom megnyugtatni, de enni azért eszik. Drukkolok, hogy hamar kint legyenek, aztán le van róla a gond!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Móni,köszi a képeket! :D

Hoztam pár képet,babus,amin vagytok,azt majd küldöm priviben :wink:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Timi,milyen volt végül az éjszaka?

Törpi,fogacska?Tudott azért aludni tőle?

KépKép
noba
Budapest
 
 


képeket nagyon jóóók :wink:
Nyulasz jaj de drága vagy, de rakjad nyugodtan ide is csak én ne legyek rajta :oops: de jöhet emilben is berakom a többihez :wink:
Timi, Móni: köszi a gmaileseket is mindjárt nézem is
ötlet: közös gmail cím ahova 1-1 tali után mindenki albumban fel tudja pakolni a képeket és utána lehet töltögetni hm??? és akkor mindenki tudná nézni aki itt van :wink: másik ikresekkel csináltuk tavalyi tali után nagyon jo volt sztem :wink: legközelebb hátha mi is tudunk fotozni ha jön Apa is :lol:
köszönöm a mocicipelést Apukáknak és Anyukáknak mondtam is Apának miböl maradt ki, remélem legközelebb már mi is 4en jövünk, bakker lassan sztem el se hiszitek h a gyerekeimnek van -apjuk is :oops: :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja nálunk is pörögtek Csajok még vacsizni is sikerült de ugye megvártuk Apát a fürcsivel igy elég késön kerültek ágyba :oops: de 7ig szunya volt, mondjuk sztem ez már a nyári idöszámitás 8.30nál elöbb nem is szoktunk mostanság lefeküdni :lol: majd télen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: gyogypuszi gyorsan jöjjenek ki a fogacskák :wink: mi is megszenvedtük utso 2t kicsit de nem ennyire szegénykém :cry:
Zsófi: gondolom Apának tetszett motorbemutato :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Éjszaka 2x keltem Alexához, nagyon sírt még a vállamon is, pedig ott egy pillanat alatt visszakómázott eddíg. Biztos ő is a fogával kínlódik. Mászás már nem volt, miután behúztam a szoba közepére és így max csak a földre tudott volna kimászni, az meg még nem tűnik érdekesnek - ki tudja meddíg. :?

Babus: jó ötlet a közös gmail! Megcsinálod?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: hu akkor Nektek is gyors fognövesztést :wink:
pogid nagyonnagyon fincsi volt :wink: majd megprobálom én is csak nem mentettem el :oops: majd visszakeresem hol irtad :wink:
igen szivesen megcsinálom alvásidöben és akkor majd küldöm Mindnekinek a cimet meg jelszot :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Megint egymásnak ment a 2 gyerekem,
most büntiben vannak, a kiságyban, ott mindig ordítanak
persze most hogy büntetésből tettem be őket így csak dumálnak :evil:

Timi! szoba közepére :shock: meddig logisztikáztál este?? :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Húúú de jó lehetett a tali!!! Rakjatok fel még ide képeket :)

irigykedek ám rendesen Törpivel együtt :) de ma talán végre összejön a mi minitalink is :)

Ikerváron lesz ikertali juni 26-án, jön valaki? Ikreváron Szhelytől kb 25 km-re 20 ikerpár lakik. sztem nagyon sok egy nagyközséghez képest!

Timi, az ikreseken van 2 db eladó hám.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuszka: köszi! Már van, reméltem, hogy mára hozza is a postás, de még egy napot várnom kell-remélem nem többet! Mi biztos nem tudunk menni,messze van egy napos útnak oda-vissza, pedig olyan jó lenne.

Móni: így már csak a függönyt tudja tépni A. Más variáció már egyszerűen nincs, ahogy lehetett én már össze-vissza forgattam a szobát. Így marad. Ha kimászik, akkor majd a földön fog aludni.


Babus: a tiéd is fincsi ám! Legközelebb majd vedd ki a sütőből, amikor azt gondolod, hogy kell még neki pár perc! :wink: Ki is fogom a te receptedet próbálni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem kell annak egy naposnak lenni, majd szépen itt hunytok. Nyulasz már tapasztalta, hogy bár nem éppen egy szálloda, de egy éjszakára (akár kettőre is :oops: ) talán vállalható. De ha itt lesztek Sárváron, tuti Zsuzskáékkal is összehozunk egy mini ikres talit :wink:

Móni, Nyuszi, annyira jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Látom új barátságok születtek :D Édesek a csajok. Na meg Bada is :D De mintha Noncsi új tesót választott volna maga mellé a kocsiba :lol: :lol: :lol: A mákosat mindenkinek jól esett törölgetni a gyereke popsijáról? Vagy még nem találkozott ezzel a hálás feladattal???? :lol:

A helyzet nem sokat javult, Míra kába állapotban ordított többször éjszaka, elmondani sem volt képes, mi fáj, csak szakadtak a könnyei, bújt és sírt. Velem aludt végül :oops:

Timi, sajnálom a Te éjszakádat is, ez annyira szívszorító, mikor ilyen fájdalmasan sírnak. Remélem nem tart Nektek sokáig! Szobaátrendezés :lol: (bocs :oops: )

Babus, tényleg, Ti mostanában mikor keltek? maradt a kedvező időpont? Én szívesen ettem volna a pogidból, csak ott lehettem volna :(

Zsófi, Nektek legalább ez az esély megvan a talira. A köztes út nekünk Nálatok lenne, de azért nem fogok 4 családot + a sajátomat utaztatni egy csomót. Majd talán egyszer még mi is látunk titeket :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: szegény Míra, meg persze te is! Az a mákos csokis volt és isteni finom! :lol: Köszi a szállás-felajánlást, felvetem apának, bár nem hinném, hogy rábólint, de egy próbát megér! És ráadásul azon a hétvégén hosszúszabados. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, Zsófi, a júni 26-i hétvégéről beszélünk?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hű,valahol nekem is van picassa albumom,de már a jelszóra sem emlékszem :oops: De jó ötlet :D És akkor én is rakom az összes képet,Babusról duplán :lol:

Fogacskák :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: igen, júni 26, de mi nem megyünk. :( Messze van mindenhogy. De majd 1 hónap múlva összehozunk egy másik ikertalit, kicsiben! :wink:

Zsófi: hétfőtől szombatig leszünk Sárváron. :? De azért jó lenne összehozni egy napot!

Nyulasz: nekem a kedvencek között van a picassa albumod, de azóta sem töltöttél bele. :lol: Talán tavaly augusztusi. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én tegnap szinte csak olyanokat csináltam, amin Babus is rajta van, bár többnyire háttal. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Holnaptól DM-ben pampers kartondobozos pelus 6500-ért.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: jupijééééééééé véééégre kösziiiiiiiiiiiiiiiiii
honnan van ilyen infod amugy??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: 6.30koppkopp mostanság de ma 7 ééés meg is lett az eredménye még 2kor is kukorékoltak :evil: :evil: aztán azért elfáradtak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?