Új privát üzeneted érkezett!

Móni, valakinél láttam már ilyet, meg barátnőm kislánya is imádja, onnan néz tv-t, de én a felnőttet vettem meg (5500,- :shock: ), és imádom, nagyon jó benne a lányokat megnyugtatni. Van, hogyha sírva ébrednek, mert rosszat álmodtak, vagy felriadtak valamitől, csak beülnek az ölembe és gond nélkül visszaringatom őket (és mellette én is bealszom :oops: Meg ketten is szoktak ücsörögni benne. Ja, és arról másznak be a kiságyba, mert az Emmának is megy :? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi! igen azért kérdezem, mert a nagyot nálunk is imádják, folyton ugrálnak rajta, szeretik ahogy rugózik, és Laurát én is abban altatom

csak kicsiben nem tudom szeretnék-e vajon

Móni
KépKép
reunion
 
 


Apa szerint a rács nélküli ágyba szoktatáshoz nem türelem kell, csak rengeteg szig.szalag. :lol: Hajlok rá, hogy higgyek neki! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Tudósítok: egyelőre nagyon tetszik nekik, hogy szabadon be és ki tudnak menni az ágyból. Hangának szépen elmondtam, hogy ha álmos, akkor befekszik az ágyba és már alhat is és ő ment és belefeküdt és úgy tett, mint aki alszik....aztán jött Alexa. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,akkor adjam postára neked először a könyvet?Lányok,hogy legyen?

Amúgy megnéztem,ezen 980 forintos ár van :lol: biztos nem mai darab :lol:

Móni,nem biztos,hogy kicsiben is szeretni fogja. :roll:
Timi,nálatok szeretik a kicsi foteljüket?Én úgy vette észre,hogy nagyon szerették a kicsi székeket,azokat a kerti műanyagokat,de mióta van neik,azóta nem olyan érdekes,pár napig örültek,azóta megint inkább a nagyba ülnek. :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,hajrááá :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kicsi szék-fotel, nálunk is csak újként volt sláger, azóta a fotelt a hátán fekve használják hintának jobbra-balra gurulva. Végülis használják, sőt! Össze is vesznek rajta, pedig kettő van! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Megint csak helyzetjelentek BOCSI, de teljesen le vagyok foglalva. Anyuék ahogy megjöttek, nagy tervezésekbe kezdtünk, mert csinálunk egy külön bejáratot hozzánk, és a belső lépcsőházat megszüntetjük, annak a helyére lesz a kamra rakva, és a fürdőszoba a régi kamrával lesz megnagyobbítva. Egy fürdőszobába kettőt varázsolunk. Ma is vásárolni voltunk zuhanykabint, és csaptelepeket. Rémesen drága minden, de nagyon meg kell fontolni mit veszünk, és még szép is legyen. A zalakerámiánál vannak olyan lapok, ami tetszik, meleg színárnyalatok, mint Nyusziék fürdőjében is volt.

Remélem jól van mindenki!

Srácok jól, épp rötyögnek egymással szemben az etetőszékben, lányok a Toy Story 2. részét nézikk. Délelőtt Alma koncerten voltunk, ami szenzációs volt, lányok ropták a legjobban a táncot.

Kata
labkat
 
 


Zsófi, boldog névnapot kívánok én is!!!!!! Fantasztikusan szép lett a lakás. Azért ezt kihozni egy panelből :shock: minden elismerésem! Azért azt elmondod újra, hogyan is lettek a helyiségek átpakolgatva?

Nyuszi, köszönöm, de gondolom van más is, akit érdekel, nem akarok pont én a legmesszebbről lecsapni rá. Azért is írtam, hogy körülnézek helyben. Meg ha Ti taliztok kedden, egyszerűbb is ott megoldanotok, minthogy nekem kelljen postázgatnod. De egy angyal vagy!!!!

Timi, na hogy ment az elalvás? És nem lett azáltal instabil az ágy, hogy az egyik oldalán levettétek a rácsot? Nekem ez a parám :oops:

Kata, hajrá, hajrá, szép kis meló lesz!

Móni, nem tudom, megéri-e valóban megvenni nekik, a gond az, hogy ez csak akkor derül ki, ha már beruháztál. Ha szeretik a Tiédet, hadd ugráljanak abban :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, találtam egy '91-es kiadást a teszen 3500Ft-ért. Tiéd mikori kiadás?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,pnt az elöbb néztem,és 1988 :lol: tényleg nem mai könyv :roll: Érdekes,hogy 3 évvel később vajon mennyi lehetett?És ha hozzáveszed,hogy használt mondjuk,akkor miért adja ennyiért?Vagy könyveknél a mostani piac értéket kell nézni?

Mondjuk ez iskoláskorig van,lehet érdemes beruházni rá,nem tudom késöbbiekben mennyire ír hasznos dolgokat,de lehet csak én látom ezt jónak,azért gondoltam,hogy körbeadom,és ha jó,akkor aki akarja megveszi,mert később is hasznát látja.

A súlya 1240 gramm,gondolom ez csak csomagként megy el,most nem tudom mennyi,tavaly 990 volt a standard,akkor már 2000 elmegy a postára,végülislehet érdemes beruházni :?

No döntsd el,vagy kérd valakitől szülinapra-névnapra :lol: Én szívesen postázom bárkinek,azért írtam,hogy beszéljétek meg ti.

Hú,Kata,ti is ilyen nagy munkában :shock: Kitartás!Almáért irigy,nálunk mindig alvásidőben van koncertjük :evil:

Zsófi,minfjárt megnézem a képeket,csak apa vár már a gépre,nekem meg lejárt a mosógép :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,nagyon szép lett a lakás!Én is az ameriaki konyha híve vagyok,22 évet éltem panelban,ott ugye külön volt a konyha,már a lakótelepen is sokan alakítják át hasonlóan,szerintem tök jó,ha az ember nem elszeparálva van a konyhában,hanem még ha főz is,együtt van a családdal.És nagyon gyorsan megcsinálták,azért ez nagy meló!Gyerkőcök mit szóltak hozzá?Élvezték,mi? :D

Móni,hogy vagytok?Ugye semmi komoly!

Törpi,és Míra?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,várom az éjszakai beszámolót :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


ZSófi de jóóó lett :D :D és ennyi idő alatt köszi a képeket

nálunk is ki van ütve a konyha fala, de nem nappali van a túloldalán hanem étkező ami mégsem annyira jó, mert 1-el kevesebb a szobánk, és így a csajok kitúrtak a hálóból minket

Nyulasz! Tegnap alvás után már nem taknyált Réka ugyhogy csak félreértés volt :lol: :lol:
hozhatod a vizet de a csapvíz is megteszi :wink: :lol:

Timi alszol még?nehéz ejszaka voltl?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,szuper a félreértés,na akkor maradjon is így!Hozom a vizet :D
És ti az étkezőben alszotok? :lol:

Babus,neked akartam még írni,hogy érden a stop-shpban ahol a kengurugold bababolt volt régen,most valami más a neve,szóval árulnak ott is d.d.step cipiket.Tudom mostmár vettél,de majd ősszel ha kell,akkor tudni fogod :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: én nem kaptam képeket! Kérek-kérek!

Elalvás: negyed 9-kor lettek lerakva, 9-kor már édesen aludtak. A köztes időben 5x kellett bemenni újra lefektetni őket, illetve a ötödiknél már mindenki a saját ágyában volt, csak még vártak egy megerősítést. Jo Frost módszert vetettük be. első két bemenetelnél jóéjt kívántunk és puszi, gyorsan kijöttünk, a harmadiktól egy árva szó se, puszi se, csak vissza az ágyba, gyorsan ki. Bejött eddíg! :D Reggel úgy 7 körül keltünk, ők randalíroztak a lakásban, úgyhogy egyenlőre az ajtórács visszamegy és az be lesz csukva éjjelre, hogy reggel ne szedjék szét a lakást, hanem a szobájukban szépen játszanak. Ezek az elképzeléseim jelenleg, meglátjuk ez hogy jön be! De büszke vagyok ám rájuk, mert nagyon ügyesen vették a változást! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: de joooooooooooooo :wink:
Nyulasz: köszi :wink:
Zsófi: nagyon szép szuper lett ügyik vagytok :wink:
holnapra 21 fok és no esö :wink: koppkopp igy is legyen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: Boldog Névnapot!
Kata: hajrá felujitás bizti szupi lesz :wink:
Móni: jaj de jo h nem vagytok betegek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, :D :D :D

Babus,napocskaaaaaaaaaaaa holnapra!!! 8)

KépKép
noba
Budapest
 
 


Na visszaolvasni is sikerült, bár így a reggelek már nem nyugisak! Mikor lesz legközelebb, amikor nyugodtan meg tudom re4ggel inni a teámat, kávémat? Ha férjhez mennek? :lol: Erre még valamit ki kell találnom, mert így nekem nagyon nem jó. A reggeli nyugis legalább fél órám nekem kell, bármilyen önzően is hangzik! :(

Kata: nagy fába vágtátok a fejszét, de hajrá! És biztos szép lesz!

Törpi: nem lett instabil az ágy egyáltalán, ez tesztelve is lett, mert ketten álltak egy ágyban és a szélében kapaszkodva ugráltak benne. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nincs a privik között, úgyhogy küld el újra légyszi! Olyan kíváncsi vagyok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,és ha a rács fel van rakva,akkor nem lehet becsukni az ajtót?Esetleg este bekészítesz nekik valami játékot a szobába,és ha felkelnek,akkor még eljátszanak vele :roll: Én egy időben éjjel vagy hajnalban raktam csak be a Noémi bubuját(maciját) az ágyába,így mikor reggel felkelt,akkor még eljátszadozott vele.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: be lehet csukni az ajtót akkor is, ha fent van a rács, szerencsére ezzel nem lesz gond, de az ajtót éjjelre nem akarom csukni, mert akkor nem hallom, ha valaki esetleg nyünyög. Játékot fogok bekészíteni, ott az ikeás kacsánk, annak a pocakjába szoktam beledugni játékokat. Cserébe ők is gyakran dugnak oda ezt-azt, pl. itatót, apa papucsát és mi meg kb. 6 kört futunk a lakásban mire ott is megnézzük. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mindenevő kacsa :lol:
Én ha csukva az ajtó,akkor a bébiőrt kapcsolom be.Ti nem szoktátok?Úgy hallom ha ébrednek,de ők nem látnak,így nyugodtan kávézhatok,nem nyűszítenek utánam rögtön.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Vettem pizsi a H und M-ben,de 86-os a legnagyobb a lábfej nélküli egybepizsiből.Badára épp jó,így néznem kell valami másikat,Lidl-ben láttam kb 1 hete,de akkor nem vettem,hogy majd a H und M-ben,most meg már nincs :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nincs bébiőrünk. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja :lol: pedig az nagyon jó dolog.Sőt,sokszor úgy gondolom,hogy nem ártana,ha kamerás lenne :lol:

Én sokszor a kertben vagyok mikor alszanak,vagy a teraszon kávázunk,ebédelünk,vagy apa dolgozik valamit a kertben,és bevásárolok,és így halljuk ha fenn vannak.

KépKép
noba
Budapest
 
 


na,egyszer vagyok egész nap gépközelben,erre mindenki eltűnt :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: nagyon szép lett! :D

Nyulasz: én itt vagyok, csak közben főztem is kicsit meg K. is itthon van, úgyhogy nem férek ide. :wink:

Ez a délutáni alvás nem lesz egyszerű, ez nehézkesebben megy, mint az esti. Lehet nem elég fáradtak. Ja és a rácslevétellel nem szűnt meg a pelenkázóra mászás problémája, mert most már sötétben is és tök csöndben felmegy és pakolászik. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Így sok értelme nincsen az egész szenvedésnek. :( részletekben írok, mert közben megyek fektetni. :evil: Mondjátok, hogy hamar megtanulják!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hú,hát kitartás!Biztos megszokják,addig meg tudod :nyugi!Aztán majd juttasd eszembe amikor mi tartunk itt :? Szerintem pelenkázót hamar megunják,csak jó lenne nagy esés nélkül megúszni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jelentem az elmúlt percekben visszaraktuk a kiságyakra a rácsokat. :( Korai ez nagyon. Több, mint 1 órája viháncolnak és most már ott tartunk, hogy a fáradtságtól nem tudnak aludni és üvöltenek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, én egész délelőtt mesedalokat nyomattam a gépen, azért nem tudtam jönni. Ordítva követelték. Mivel kivinni nem tudom őket, engedtem az erőszaknak :?

Timi, ajaj! Na majd akkor jövünk mi. Próbaképp leszereltem a rács egyik oldalát, valóban nem lett sokkal instabilabb, így már tényekkel tudom apának alátámasztani a dolgokat, azaz nem kell megvárni a falvédőt a másik oldalra, míg lusta anya megvarrja. Talán kicsit könnyebben fog nekünk menni, hisz már hónapok óta szabadon közlekedhetnek ki-be az ágyból. (Ma reggel 6-kor pl. Mírát magam mellett találtam, apa szerint 1/4 6-kor bújt be mellém. Csak én nem emlékszem rá már a több napos kialvatlanságtól :oops: ) De aztán lehet, hogy elkiabálom. Mindegy, egy próbát nálunk is megér :wink:
Bébiőrt én is nagyon áldom, ősszel vettem újat, mert a régi bekrepált, de Nyusziéké a csúcs nekem. A miénket nem is nagyon szeretem, de most már mindegy, nem veszek egy újabbat :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, el ne keseredj ám!!! nagyon korai sztm még a rácslevétel!! mi 2,5 évesek voltunk, mikor nem volt semmi gond. én még a 2 évesen is korainak találom. teljesen jó volt, hogy addig maradtak a kiságyban míg én akartam. :oops: pelenkázó messzebb volt, nem tudtak átmászni. de megsúgom, most közel van, és állandóan azon vannak, és lógnak az ablakban , 3 évesen!! :twisted: :twisted: :twisted:
szóval jó hogy visszaraktátok. fő a nyugalom. és ha pár rácsot veszel ki, vagy az már megtörtént?

Törpi, hogy áll a dilemmád? jah a játszóterezést csak összehozzuk valamikor, nekünk pl szerdán már jó is :) csak legyen jó idő.

zsuzska80
Szombathely
 
 


[quote="timi76"]J írta:timi76elentem az elmúlt percekben visszaraktuk a kiságyakra a rácsokat. :( Korai ez nagyon. Több, mint 1 órája viháncolnak és most már ott tartunk, hogy a fáradtságtól nem tudnak aludni és üvöltenek. :(


Timi
Akárcsak rólunk írtál volna.Nálunk detto ilyenek voltak a csajok ennyi idősen.Jól tettétek,hogy vissza tettétek a rácsokat,mi is ezt tettük és szereltünk még pluszban magasítót a kiságyra,így aztán végképp nem tudtak kimászni.mi most vagyunk 3 évesek,és februárban kaptak véglegesen heverőt,azóta nyugi van.Lenne mászkálás,de szereltünk az ajtóra rácsot,így ha az ágyból ki is másznak,a szobából már nem tudnak,csak ha én akarom.Most már megértik és tudják,ez nem buliból van,de erre is tényleg meg kell érni.
szotyo
Kiskőrös
 
 


Zsuzska, milyen dilemmára gondolsz? Bölcs v. ovi? Már lemondtam a gencsi ovit, szhelyre megyünk bölcsibe, majd jövő szeptembertől oviba.
A rácskivét nálunk működött, de nem volt egyszerű. Eleinte csak szórakoztak, akkor vissza is tettem, nem próbálkoztam állandóra. Aztán egyszercsak működött. Igaz, pár alkalommal átjöttek, mint írtam 1 hónap kellett a normalizálódáshoz, és most én azért megpróbálom a rácslevételt, remélem nem lesz igazad és nekünk sikerül átszoknunk 2 évesen. Azért már jó lenne utazóágy és matrac nélkül menni nyaralni :oops: Önző anya, fúj.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szotyo, Zsuzska: köszi! Én sem terveztem, hogy 3 éves koruk előtt szabadjára engedjem őket a kiságyból, de a pelenkázóra mászás, kimászás miatt valamit tenni kellett! Igazából én kitartottam volna, de apa már eleve nem is akarta ezt az egészet, neki sokkal jobb ötletei voltak, pl.: csibehálót kötni az ágyak tetejére, amikor benne vannak, szig. szalaggal rögzíteni őket az ágyhoz, stb... :lol: Háááát, igaza lehet! :lol: Tényleg meg kell erre is érni, csak így állandó rettegésben vagyok, hogy mikor esnek hatalmasat ki az ágyból vagy a pelenkázó tetejéről. Kicsi a szoba, nem tudom úgy tenni a bútorokat, hogy valamelyik ne tudjon átmászni.

Szotyo: hogy szereltetek magasítót az ágyra, vagy ilyet lehet kapni?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi
Nevetni fogsz,de nekünk megváltás volt,lehet,szabadalmaztatni kellene :lol: :lol: :lol: Nekünk 70x140-es ágyaink voltak a falhoz tolva,így csak két-két oldalra kellett csináltatni.Vágattunk lapszabászatban 2db 70cm-es és 2db 140cm-es polclapot és apa gyönyörűen odarögzítette az ágyakhoz,most pedig,hogy már oda nem kell,szuperul funkcionálnak valódi helyükön,a falon,polcként.Milyen kreatív lesz az ember,ha ikreket nevel.
:lol: :lol: :roll:


Muszáj volt,mert már én is féltem,hogy nyakukat törik,de a heverőhöz még nem értek meg akkor,így ez volt az egyetlen megoldás.A másik,hogy én világgá megyek,míg át nem szoknak heverőre,de aztán ezzel megoldódott :lol: :lol:
szotyo
Kiskőrös
 
 


jaj Törpi, nem vagy önző!! az önző én vagyok, aki saját nyugalma érdekében majdnem 3 évesen is kiságyban altatja őket.
ja én mi idén is utazóággyal megyünk nyaralni, kivéve akkor ha repcsivel megyünk valahova :lol: :lol: :lol:
de idegen helyen nem engedem még most sem őket egyedül aludni, és azt sem akarom, hogy köztünk aludjanak, mert akkor én nem tudok aludni, nak akkor most ki is az önző?? :lol: :lol:
szóval ha kocsival megyünk, akkor utazóágyak jönnek és kész :)olyan szép nagy kombi autótok van, simán befér :)

de egyébként nem tudom mikor kerül eladósorba... vajon meddig férnek el benne :roll: :roll: :roll:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska
Miénk már eladó :lol: :lol:
szotyo
Kiskőrös
 
 


Timi,írtam neked délután,telóról,de látom nem sikerült :(

Pont mesélem apának délután mikor kávéztunk,hogy levettétek a rácsot,milyen jól működött az éjszaka,pedig én azt hittem volna ennek 2 éves kor után jön el az ideje,aztán meg olvasom a délutáni alvást :(

Mi amikor kicsik voltak,akkor pihiszékben ringattuk el őket,és mikor már aludtak,úgy vittük be a szobába őket.AZtán 7-8 hónapos kor körül elkezdtük az ágyba be.puszi,és kijövünk.Ezt kb 1 hónapig csak este csináltuk,akkor ugye fáradtabbak,meg elöbb-utóbb úgyis elalszanak,napközben még ringatás volt.Aztán 1 hónap után mertem csak napközben is kipróbálni ezt az egészet.

Tudom,ez nem ugyanaz,de nem lenne megoldás,ha eleinte csak éjszakára hagynád őket rácstalanul?Vagy bonyolult napmintnap szerelgetni le-fel?

Vagy mégegy,kell az a pelenkázó neked oda?Mert gondolom az a necces,hogy onnan esnek :roll: Én ha kiságyra cseréljük ezeket,akkor mindenképp megszűntetem,mert nem férünk másként be.Vagy valamivel ha ti is megmagasítjátok az ágyat? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


na én is vagyok,
csak délelőtt egyedül nehezen boldogultam, alvásnál főztem, aztán meg Réka kemény 60 perc alvás után ordított valamiért, és Laurát is felébresztette, ugyhogy klafa kis délelőtt volt

Timi! sajnálom, hogy nem ez lett a megoldás, és a pelenkázó az nagyon kell nektek? ha azt kivennétek? akkor nem lenne mire mászni

jó idő lesz hurrá :lol: :D :D

mi nyáron ahová megyünk szállóba már tudjuk, hogy egy kihúzható kanapé lesz a pótágy gyerekeknek
lehet mi is visszük az utazóágyakat?

délután felavattuk a motorokat, a műfüves játszóra mentünk, ha nagyot esnek mégse legyen olyan nagy, de nem volt nyerő, minden olyan érdekes volt, hogy a motort letojták nagyyívben

anya meg kiélte 2. gyerekkorát :oops: én többet mászókáztam meg csúszdáztam mint ők

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Éljen a napsütés :D

Timi,gyere léci,mesélj,milyen volt az éjszaka???

Móni,játszón enyémek sem motoroznak...ha mégis,akkor is kizárólag más motorján :lol:


Viszont ha marad a jóidő,és kopaszira megyünk,akkor vigyünk ma motorokot?Mert akkor mindenkinek kell hoznia! :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Visszük a mocikat! :D

Tökéletes éjszaka volt rácsokkal! :lol: Fél 8-kor arra ébredtem, hogy még csend van. :D Teganp átrendeztem a szobát, most Hanga ágyánál van a pelenkázó,a polc alá került Alexa ágya, de azt sehogy sem éri el. Viszont a fogast igen és ami rajta van, azt le is rámolja, de sebaj, azok csak ruhák :lol:

Pelenkázó: erősen gondolkozóba estem a szükségességén, de én azon pelenkázok-öltöztetek és tároló is a csajoknak cuccainak. Ha leveszem a pelenkázótoldót, akkor is maradna szekrényként és arra is fel tudna mászni a kismajmom, mert akkor is csak úgy férne el. Reménykedem, hogy most így jó lesz egy darabig. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jupijééé süt a napocska :lol: :lol: nekünk mocik már a csomagtartoban laknak :lol:
akkor 4 körül??? megvárjuk egymást vagy majd ott ugyis meglátjuk egymást? vagy a játszon talizzunk?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: jó a kérdés! :lol: Mi 4-re szerintem ott leszünk, de fogalmam sincs, hogy ott merre van a játszó. Vagy meglátom?
Hol is kell parkolni? A Lágymányosi-híd lábánál (budai oldal) nem fölmegyünk a hídra, hanem előtte jobbra és az odavisz?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,szupi éccaka :D

Okés,akkor mocikat visszük,varázsitatókat visszük :lol:

Budafoki úton mintha a rakpartra akarnánk lemenni,és ahol van a 90 fokos kanyar ami átvisz a lágymányosi híd alatt a rakpart felé,ott kell egy jobbost nyomni pont a kanyarban.

Mi lehet csak fél 5 körül érünk oda,de nagyon sietünk majd!Ki milyen kaját hoz a gyerekeknek? :roll: Lehet ezt is meg kellene beszélnünk,mert úgyis mindegyik a másikét akarja enni.Én arra gondoltam,hogy Lidl-ben nagyon finom csokis pékárú van, szerintem hozok abból 8 darabot :D Esetleg valaki pogit hoz? :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


És csinibe jöttök,vagy játszósruhában? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kölesgolyo, alma, keksz :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?