Új privát üzeneted érkezett!

Hehe :D
Ott a nagy igazság!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Na hol vannak az uh kismamák?!

Már régóta akartam
Kérdezni ti mit gondoltok a magzati adókedvezményről?!
Igényli valaki?!?!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


noci,
mi az a magzati adókedvezmény?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

Megjöttem Csajok. Minden rendben, már 6,5 cm az ülőmagassága! A méréseken minden rendben volt, ez a nyaki redő vagy mi, ami max 3 mm lehet, az nekünk 1,5, tökéletes. Minden végtagja, csontja megvan. Jó volt látni, ahogy mozgott. Az elején amúgy azt mondta, hogy nem lát kukit, csak hogy a köldökzsinór ott van a lába között, aztán a vizsgálat vége felé meg ahogy mozgott, már arrébb mozdult és azt mondta, hogy szerinte van kukija, nem mer rá megesküdni, de ha most valamit mondania kéne, akkor inkább fiú, mint lány, de augusztus első hetében, amikor megyek újra, akkor azt mondta, hogy már tutira meg tudja mondani. Ezen kicsit lekámpicsorodtam, mert valahogy most ráálltam pár napja, hogy lányt akarok. Na mindegy, még lehet lány, ha nem, akkor meg örülünk Zalánnak :) Mozgékony amúgy nagyon a gyerek, viszont a tarkóredő méréshez úgy befordult jól, és nyugton maradt :) Szófogadó gyerek, mert ezt beszéltem meg vele reggel ♥ Vettem magamnak 4 melltartót, tescóban most 50% akció van, 1000-1500 forint volt, és voltak ilyen nekem való méretek, hogy 75D. Úgyhogy végre nem nyomorgatom össze a mellemet. Egy rendes szoknyát, aminek passzés a teteje, sehol nem kapni, pedig voltam H&M, C&A, Tesco, Takko. Beutalt védőnőhöz, és majd a 15. héten kell mennem cukorterhelésre. Következő uh augusztus első hetében.

Amúgy mondta, hogy próbáljuk meg hasi uh-val, de aztán nem látta jól, úgyhogy hüvelyi lett.

Én kaptam igazolást a családi kedvezményhez, hogy 90. napot betöltöttem, le is adom, júliusban már a teljes hónapra járni fog. (El is költöttem előre melltartókra :roll: )

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok Lányok,

ha megengeditek, zugolvasóból elõlépnék résztvevõvé:)
elõször is egy dícséret: Ti nagyon kedvesek, szupportívak vagytok egymással!:))
én Bp. VI. kerben lakom, elsõ babát várunk. mindjárt 10. hetet töltök, a kalkulátor szerint febr 1-2. lesz a szülinapja.
egyelõre egy rendelõbe járok, vegyes tapasztalatokkal, pl a mindeddig nagyon kedves doktornõ hihetetlen stílusra váltott a terhességgel, olyan érzésem volt, mintha azt szeretné mondani, h húzzak egy magánrendelésre:P
amúgy is arra gondoltam, h 12. hétre kitalálom, h hogyan és hol tovább.
a dnõ hasi uh-val nézett meg a 9. héten, persze csak egy maszatot láttam meg a szapora szívét hallottam. de adja folyamatosan a jeleket magáról, uff. bár mintha most az egész napos émelygés kezdene a reggelekre és estékre koncentrálódni.
a ruháim már nem kényelmesek, elkezdtem a vateráról beszerezni néhány dolgot, pl egy-két csinosabb h&m-et, de varrni is fogok, pl nadrágok, szoknyák felül levágva pamutdzsörzé derekat kapnak majd.

hát, így élünk mi most, röviden:)
natasa7
Budapest
 
 


Szia Natasa, üdv köztünk :) Jó, hogy előjöttél :)

MINDEN ZUGOLVASÓ SZÉPEN JÖJJÖN ELŐ :lol:

Szerintem ha magánrendelőbe akarsz járni, akkor itt mi tudunk ajánlani jó dokikat, meg vagyunk elégedve azzal, ahova járunk! Bár nyilván drága, de annyira más, hogy szerintem megéri.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Szia Natasa!

Üdv itt és gratulálok! :) Sajnos én is tapasztaltam ezt az sztk rendelésen, bár mindenképp vissza akartam térni a magánorvosomhoz...

Viki! Gratulálok! :) Most, hogy írtad nekem is tetszik a Zalán név! :)


Tényleg, hogy álltok nevekkel? Nálunk ebben sajnos nincs összhang. Majd sorsolunk kalapból. :D
andi1982
 
 
 
 
 


üdv Natasa!
Aztaaaa de jóó neved van! :D "Loptam" is a lányneves listámra iziben!
Tuti rádumálom a férjem!
Ha belefér a családi költségvetésbe, akkor sokkal jobban jársz a magánrendeléssel!! Ha nem... hát sajna időbe telik, míg az ember olyan dokit talál, aki pénz nélkül is ugyan olyan kedves. És ez a nőgyógyászokra kiemelten jellemző. Sajna nagyon elkurvultak a sok hálapénztől. ( már bocsi... :oops: )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Azoknak, akik már most vásárolni szeretnének ( ez egy elég jó lista )
http://divany.hu/poronty/2006/11/03/babakelengye/

http://2009esbaba.mindenkilapja.hu/html ... engyelista

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


andi,
én most fűzöm a férjemet sms-ben a Natasára! Én beleszerettem! Mármint a névbe.. ( jó hogy jöttél Natasa! ) :lol: Jó kommersz a férjem vezetékneve, ezért szeretnék picit ritkább nevet a babának. Ha fiú akkor Németh Mór, ha lány... akkor remélem Németh Natasa. Ráadásul a férjem keresztneve Iván, tök szereti a család a szláv eredetű neveket. :D
Lány névnél még erősen versenyben van a Dorka, Vanda, Diana,

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


köszi, kitaláljuk hamar apával, h hogy legyen doki-ügy és majd jövök tanácsért.

nem az igazi nevem, ennél sokkal uncsibb van, de nagyon szeretem az orosz neveket. rég tudom, h ha lány orosz, ha fiú, héber eredetû neve lesz a gyerekemnek. mondtam is a pasimnak a lány név jelöltet, mire azt mondta, h ezt még meg kell gondolni. késõbb kérdeztem, h na, neki mi az ötlete. semmi. felolvastam két részletben az utónévkönyv lány részét, kiakadt, h ezek mik voltak:) és azt mondta, h õ sose mondta, h neki nem tetszik az a név, amit én mondtam. ennyi...
a fiúban meg eleve egyetértés van.
natasa7
Budapest
 
 


Nálunk már megvannak a nevek, nem hiszem, hogy változnak, Zalán - Aliz vonalon döntünk.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de az elmúlt hetekben nagyon kész voltam. Örültem ha Katát, meg a háztartást úgy ahogy el tudtam látni.
Még sajna nem volt időm visszaolvasni. Remélem mindenkinél minden OK!
Üdv, az újaknak is a vannak!!!

Nálunk minden rendben. Csipetke nő mint a bolondgomba , és a mai UH szerint sajtkukacoskodás terén felveszi a versenyt a nővérével.:D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Viki örülök hogy minden rendben volt uh-n
Írnál kicsit többet erről a kedvezményről?!
Hol kinek kell leadni ki fizeti ill ez egy nyomtatvány papír amit most az orvos adott neked hogy töltsd ki?! Köszi ;).

Szép estet
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci, a várandósság 90. napjától lehet igényelni a családi adókedvezményt. Itt van róla egy részletes leírás: http://babamama.info/csaladtamogatas/cs ... edvezmeny/
(Egyébként ezen az oldalon állati jól vannak leírva az egyes támogatások, érdemes megnézni.)

Meg lehet osztani a házastársak között, bár nem tudom, hogy a terhesség alatt hogy lehet az apának, nálam ez nem jött szóba. Ez azért fontos, mert ugye ez szja kedvezmény, tehát csak az tudja igénybe venni, akinek van szja köteles jövedelme. Amúgy havi 10 ezer forint többletet jelent egy gyerek esetén.

Nekem az orvos kiállított egy igazolást, amin kb az szerepel, hogy igazolom, hogy XY a mai napon betöltötte a 90. terhességi napot és alá van írva, nem kell hozzá formanyomtatvány. Utána a munkáltatónak ezt le kell adni, és nekik tudniuk kell, hogy mit kell vele csinálni.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is. :)))) CSak tegnap du. még szülinapoztunk, a kedvenc (egyetlen) unokaöcsém 1 éves lett. :) Este már fáradt voltam, de most jelentkezem.

Voltam az ultrahangon. Az orvos nagyon kedves volt, mosolygott, mindent részletesen elmagyarázott. ÉS VÉGRE LÁTTAM ÉS HALLOTTAM ÕT!!!! Hihetetlen jó volt! Csak feküdtem ott könnyes szemmel, amikor kihangosította a szívhangot... nagyon jó érzés volt. A 12 hetes uh óta elég sokat nõtt szerintem, minden méret rendben volt, karok, lábak megvannak :) Pici talpacskája, a kézfején az ujjak is tisztán kivehetõk voltak. Az elején még ébren volt, kapálózott, aztán a doki szerint elaludt. :) pedig direkt ettem elõtte csokit :D FEjjel lefelé fordulva, a buksiját a méhlepényhez bújva feküdt, háttal nekünk :/ Így oldalról tudott róla inkább képeket csinálni, jobbról balról, mert közben azért volt olyan kegyes és megfordult :) Kérdeztem tõle, hogy látja-e esetleg a nemét... de mivel nem feküdt éppen a legjobb szögben, s a lábai is eléggé fel voltak húzva, annyit mondott, hogy biztosan nem tudja megmondani, de ebbõl a szögbõl nem lát kinyúló testrészeket, így inkább azt mondaná, hogy lány... De majd a következõ ultrahangon :) Úgyhogy addig még várakozó álláspont van :), mondjuk én fiúnak érzem :)

Nagyon jó volt, hogy végre láttam! :) Ti hogy vagytok?

Viki, szép nevek, az Alíz nekem is tetszik. :) csak nálunk a-ra végzõdik a vezetéknév, úgyhogy kilõve :(
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de csak ma, aztán jövőhét vége felé...

Tegnap voltam a 12. heti UH-n. :) :) :) Gondolhatjátok!!!!! :D

CRL (ülőm.) 5,82 cm. Minden rendben, láttam a szapora szívverést (154) és keze-lába, feje, orrcsont minden a helyén, nyaki redő teljesen normális és nem akadékoskodott, hogy miért nem csinálok kombináltat vagy integrált tesztet. Szóval csupa jó dolog. DVD-m van, kép nincs, majd abból kivágok. 1 nappal nagyobb a számítottnál. :)

Jövök majd én is, de miután 1-2 napot dolgozom, így a munkám elég sok... Augusztustól már minden nap! :shock:

Szép napot!



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok,

Viki, örülök, hogy minden rendben volt! :)

honeymoon, nagyon szép nevek lennének, igazál jól illik a vezetéknévhez a lány és a fiu név is :)

Natasa, üdv a csapatban! :)

A nevek: Mi is kitaláltuk már, hogy mi legyen.
Ha fiú: Dominik, ha lány: Dorina

Kis segítség aki még keresi a megfelelőt, bár még nagyon sok idő van addig: http://anyuci.hu/kalkulatorok/nevado

Az adókedvezményt szeretném én is igénybe venni, de a doki még mindig szabadságon van, legközelebb 16-án kell mennem az AFP beutalóért, akkor mindenképp rákérdezek, hogy mikor kapom meg az igazolást.

AFP-ről tudnátok némi infót mondani mire is kell számítani?
A segítséget előre is köszönöm :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a szuper ultrahangokhoz!:)
Az adókedvezményt én is igénybe szeretném venni, 3 gyerek után nagyon magas, kíváncsi vagyok, a fizetésemen ez miként fog látszódni.
Csak nyaralás után megyek orvoshoz, gondolom akkor adják ki az igazolást.
Szia Natasa! Jó, hogy jöttél...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Közben felhívtam a dokimat, hogy nyaraláshoz miket vigyek, megosztom veletek: ő csak egy canestent és magne b6-ot mondott, szükség esetére. Plusz, tanácsolta, hogy napozzak is:). (óvatosan)

A mi neveink egyelőre teljesen ideiglenesek, a férjem azt szeretné, hogy Borisz legyen, ha fiú (én nem), és ha lány, Bori.:)

Az Alíz nekem is nagyon tetszik, de még a Lina is! Olyan sok szép lánynév van, én a fiúnevekkel vagyok meglőve.

A nagylányom kicsit sok Így jártam anyátokkal-t látott a jóvoltamból, így ő kezdetben a Ted és Robin nevekhez ragaszkodott a kistesónak:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én nem kaptam igazolást, lehet, hogy a házi orvos is kiadja a 12 heti vizsgálat után? .... meglátjuk...

Nevek:
Fiú: Bendegúz
Lány: Flóra


Melltartó ügyben, most rendeltem a Scamp-ből Kristófnak 4. szülinapos pólót és láttam, hogy Triumph szopis melltartók vannak 4-7 ezer között 20% akciós most, nagyon szépek.

K.



latogato1983
Pomáz
 
 


Oui! :D Jó fej a nagylányod! mi is imádjuk azt a sorozatot.

Nálunk az a gond, hogy a férjem a fiú nevek terén szinte mindentől elzárkózik. Ő Zoltán, sokáig azt akarta, hogy a fiunk is legyen az. Én rosszul vagyok, amikor ugyanúgy hívják a gyereket, mint vmelyik felmenőjét. Erről szerencsére nagyjából meggyőztem, de most a Richárd névre kattant rá. Életem kutyáját becéztük Ricsinek, és miután 14 évet élt velem, nem hiszem, hogy el tudnék vonatkoztatni...

Sok nevet azért vagyunk kénytelenek hanyagolni, mert nagyon sok ismerős "lenyúlta" már, vagy kellemetlen ismerősnek is az a neve... A lány nevek talán könnyebbek, de fiú névből nekem most a Noel tetszik.
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Úgy döntöttem, elég a zugolvasásból. Hát itt vagyok. Amúgy kezdettől fogva olvaslak benneteket.
Szépek a pocik és pocaklakó fotók!

Magamról : Külföldi vagyok. Egy kisváros szélén lakunk tóparton. De itt is meleg van nagyon. Van egy majdnem 7 éves fiam. Szeptembertől megy első osztályba.
Január 16-ra várjuk manócskánkat. A rosszuléteim csak lassan múlnak, eddig 3 kilót fogytam. 1et visszahíztam 1-2 hét alatt, de az étvágyam nagyon rossz. Alig eszek, amit meg eszek, az nem a legegészségesebb táplálkozásmódot kopírozza. De hát ez van. Remélem majd javul. Bár a fiammal rosszabb volt a szitu. Csak ne lenne ez a nagy meleg, mert nem szeretem. Téli vagyok. Úgy néz ki testileg is.
ercsi82
Szlovákia
 
 


Szia Ercsi! Üdv itt!
Hogyhogy külföldi vagy? Tökéletesen beszélsz magyarul:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Felvidéki magyar. Anyanyelvem - apró hibákkal, de ezt már a közeg rontotta. A szlovákot kénytelen voltam, de nem utálom. Az is jól megy hálistennek. Meg egy kicsit a német. Abból államvizsgám is volt, mert addig nem akartak adni diplomot a fősulin. De részben örülök is neki.
ercsi82
Szlovákia
 
 


köszönöm a welcome-okat!

én nagyon támogatom a Németh Natasát meg oui férje Boriszát is :P
itt Zakariás és Tatjána a nevek, Tatjánát lehetne Tatunak becézni:)

honeymoon: Anyukád hogy viselte a mûtétet?

a szép uh-k nagy örömök lehetnek!
natasa7
Budapest
 
 


Mi még nem nagyon erőltetjük a neveket, de azért van egy kettő, ami tetszik. Nagyon szeretnénk egy kislányt, de a lényeg, hogy egészséges legyen. Ugyanis van már 3 fiunk. A páromnak 2, nekem 1. Egy kis tündérke ránk férne. Különben voltam már 1x UH-on a 9-ik hét végén, de még csak 16,9 mm volt. Azóta már biztos sokat nőtt. A hasam is... .Jövő héten szerdán megyek a dokinőhöz, remélem csinál UH-ot, kifizetem, ha kell. A biztosító csak 3-at fizet át.
Aggódok. Remélem, megvan mindene.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Sziasztok!!!!

Viki; köszönjük a linket!!!!Én ma már ki is nyomtatam a nyomtatványt!!!!
Ma döntjük el ki fogja igényelni, de szerintem a férjem :wink:

Na ugy látom nem vagyok egyedül...Viki aztán, Babóca...
Ti is kicsit meglepődtettek a babóca nemén hát én is :oops: Azért örülök, hogy nem voltam ezzel egyedül :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Látom most a nevek és a családi adókedvezmény a téma.

Szerintem mi is mármint a férjem fogja igénybe venni. Majd legközelebb mikor megyek a dokihoz elkérem tőle az igazolást.
Sajna a GYED az kevés ahhoz hogy kihasználhassam a maximum összeget. Így marad a férj jövedelme.

Nálunk a nevek:
Lány:Anna
Fiú: Balázs

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka, az adókedvezmény ugyanaz az első 2 gyereknél, neked nem kell külön kérelmeznek sztem. Csak a 3. után van váltás.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Üdv zugolvasó "Újoncok!" :lol: Natasa és Ercsi

Szerintem nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk, mert így még több tapasztalatot tudunk cserélni egymással! :wink:

Tényleg a nevekkel kapcsolatban nálunk:
lány: Alíz
fiú: Máriusz

Jövő héten ilyenkor már tudni fogom, hogy melyik a befutó :roll: legalábbis nagyon remélem, nem megint a hátát mutatja :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


...Bendegúz... :D nagyon aranyos :D :D :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én úgy tudom, hogy gyerekenként havi bruttó 62500Ft adókedvezmény jár, és 3 gyerek után jár az a 200valahányezres összegű adókedvezmény.
Na már most ahhoz, hogy megkapjuk a második gyerek után a kedvezményt, ugyan úgy meg kell igényelni.
Legalábbis valami ilyesmit magyarázott a könyvelő. De miután én ebben nem vagyok jártas, majd a könyvelő intézi a dolgokat. Én majd csak a papírt viszem neki.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Ja, akkor biztos úgy van! remélem, megigényletem a 2. után:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Bobojszka, könyvelő vagyok, ez nagyon jól hangzik, de ez adókedvezmény, tehát a fizetendő személyi jövedelem adóból jön le, tehát ha kiakarod használni a 200ezres kedvezmény, ahhoz igen-igen komoly bruttó fizetés kell, a nagy többség még a kedvezmény10%-át sem tudja kihasználni, mert vagy nincs is bejelentve vagy kevesebbel mint amit tényleg megkap, az állami alkalmazottak pedig ahol bár normálisan be vannak jelentve, azok meg általában nem valami túlfizetettetek.... :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana: mikor mész uh-ra!?!

Én hétfőn megyek remélem most már erősebb épp rá mondjak, hogy kislány! :oops: Vagy kisfiú :P én most kislányt érzek :wink:

Őőő névválasztás Hmmm nalunk nagyon nincs még U :? :oops: várom még a biztos nemet :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Bdana,
Ezért is veszi majd igénybe a férjem, mert én a GYED-del hangyaf....nyi összeget sem kapnék.
Sajnos a szomorú magyar valósággal én is tisztában vagyok ilyen téren. Persze ez papíron nagyon jól hangzik, csak nem ez a valóság.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Várj, mondok egy példát, mondjuk 100.000Ft-os fizetés esetén 1 gyerek után kellene fizetni 16.000Ft SZJA-t, bár az adókedvezmény 62.500Ft/hó, de csak arányosan tudod igénybe venni, így nem 16.000Ft-ot fognak levonni, hanem 6.000Ft-ot, tehát ki tudsz használni a 62.500Ft-ból 10.000Ft-ot.

2 gyereknél 100.000Ft-nál már jobb a helyzet, mert a 16.000Ft-ot teljes egészében megkapod.

3 gyereknél is.

Minnél magassabb a bér, úgy közelítesz a 62.500Ft-os kedvezményhez.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Noci!

Hát még várnunk kell egy hetet :? .... július 13-án megyünk, akkor nagy vizsgálat lesz, mert 4D is, AFP is, genetikai második része délután négyre megyünk. Nagyon izgulok.... Én kisfiút érzek, de igazából mindegy, csak egészséges legyen :wink: Örülnénk mindkettőnek.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Noci85
nem kell elkapkodni, a megszületéséig ráértek eldönteni. Az egyik barátnőmék még úgy mentek a szülőszobára, hogy tuti Szandra. Azt mikor megszületett már Alexandra lett.:D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Nóci, te mikorra vagy kiírva, mert nincsen vonalzód :) Én elinte 2013.jan 1 voltam, de legutóbb már dec.21 vagy dec.25 volt... Akárhányszor megyek mindig valahogy más jön ki :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


A környezetünk egy kicsit ki van akadva, abból indulnak ki, hogy egy ilyen nevű gyerek csak gézengúz lehet.... :)



latogato1983
Pomáz
 
 


Hát rímel, ez biztos :D :D Bendegúz a gézengúz :lol: :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én ismerek Bendegúzt! Egy nagyon aranyos és jó kisfiú, babaúszásra jártunk együtt és nagyon édesen viselkedett mindig a lányommal egyidős húgával. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Dana jól mondja, a 62.500 nem ADÓkedvezmény, hanem ADÓALAP kezdvezmény. Az adókedvezmény ennek a 16%-a, azaz 10.000 Ft.


De szerintem a példa nem jó, legalábbis én elsőre nem értettem meg, ahogy leírtad Dana, pedig a vége ugyanaz :)

Így egy kicsit részletesebben:
100.000 bruttó fizetésnél az adóalap 100.000 ft. Ennek az adója lenne 16%, 100.000 * 16% = 16.000 ft Így a nettó fizetés: 100.000 - 16.000 = 84.000

Most az adóalapot csökkenteni lehet 62.500 ft-tal. Így az adóalap 100.000 - 62.500 = 37.500 ft. Ennek az adója 37.500 ft * 16% = 6.000 ft. Így a nettó fizetés 100.000 - 6.000 = 94.000

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én még nem veszem készpénznek a fiút, mert simán láthatta ott a köldökzsinórt is, meg nem is látszik annyira egyértelműnek - doki szerint sem. Majd ha a következő uh-n meglátjuk, addig úgy veszem, mintha nem mondtak volna semmit, nem akarom semmibe beleélni magam, amíg nem biztos :) :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Szia Viki! Igen így is jó ahogy leírtad, ki hogy érti meg, a vége ugyanaz :D :D

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana: 2013.01.01 a kiírt dátum!!!

Na most én lehet hogy egy jó hülye kérdést teszek fel :oops: :roll: De már azt sem tudom mi hogy van annyira nagy a káosz az agyamban :roll:

Szóval ezt az adókedvezményt ha férjem veszi igénybe(mivel neki több a bejelentette) akkor érdemes a továbbiak is neki igénybe vennie a családit vagy az nem függ össze a bejelentett összeggel a családi !?
Illetve GYED kérdés ...akkor neki kellene ferjnek igényelne a GYEDet is!?Vagy mi van!?!? :oops: :shock: :? Mert ismét Ő többre van bejelentve mint én!?!!?!
Kész káosz....
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci a gyedet nem lehet munka mellett igényelni. Csak akkor, ha nem dolgozol.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Nóci a gyedet nem lehet munka mellett igényelni. Csak akkor, ha nem dolgozol.

Igen, ez sajnos így van :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: