Új privát üzeneted érkezett!

reginand!

Tesztet én is csináltam félidőben és erős két csíkos volt, viszont a hőm alacsony... :/ Mi is igyekszünk kétnaponta együtt lenni utána is, mert nem tudom melyik jel a tuti.

Közületek senki nem próbálta még a Gynexet? Nekem segített annó, amikor nem akartam dupla adag gyógyszert szedni a magas prolaktinomra, szépen levitte. Most újból iszom, mert állítólag "mellékhatásként" babásodást hoz :)

Szép napot Nektek! :)
bayar
 
 
 


Szia Bayar, meg nem is koszontottelek! bocsi :( Hajra-hajra :)

En nem tudom mi van, egyelore meg semmi nincs. Ma reggel is csinaltam egy tesztet, total negativ.. tegnap mar erzekeny volt a cicim.. De mivel tudom hogy mikor volt PE, gondolom a teszt mutatna ha lenne vmi, nem ?
most meg total ideges vagyok hogy mi lehet a baj, ill. lehet e vmi bajom..
Sztetek mi lehet? Lehet a stress okozza ezt?

az lehet h. megsem volt PE? ill nem volt tuszorepedes?
Raadasul parom azt mondta ha most sem sikerult akkor vegyunk egy hazi-tesztet, neki... Sztetek az megbizhato?
20140211131327
 
 


Szia!

Az a baj, hogy szerintem simán tudjuk produkálni a tüneteket!
Én azt hittem, hogy nekünk elsőre összejön :) és annyira beleéltem magamat, hogy 7 napot késett is... :( Én is csináltam tesztet hármat is, de negatív lett! Akkor megfogadtam, hogy nem élem bele magam ennyire, inkább jöjjön meg időbe, mint így járjak! Hozzáteszem, nekem mindig pontos!

Azt mondják, hogy kell minimum 10 nap mire beágyazódik, és elkezdi a hcg-t termelni, így kb ki tudod számolni, mikor érdemes tesztelni. De van, akinek sokkal később mutatja csak ki.

Ha voltak "középidős" tüneted akkor gondolom. Szt tutira csak a doki tudná megnézni uh-al.

Mi is gondolkodtunk a házi teszten, de azt hiszem, kb annyiba kerül ha orvos csinálja, mint a teszt, és akkor legalább rendesen ki van elemezve!

Most én is várakozom, 15-én nem várom! Még addig sok időm van :(

Drukkolok, hogy + legyél :)
bayar
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Bayar üdv itt!
Sajnos tudom,milyen érzés amikor az ember eldönti,hogy babát szeretne és csalódott,ha elsőre nem jön össze!Én is azt hittem,hogy rögtön terhes leszek! :oops: Mindjárt akkor,amikor abbahagytam a gyógyszert!!! :roll: Borzasztó csalódott voltam, amikor megjött!Végül azért meg kellett várnom, hogy kiürüljön a sok évnyi gyógyszer és sikerült.Én is produkáltam egy hetes késést,pedig világ életemben atompontos mezeszem volt.A trükkre nem jöttem rá,hogy hogyan nem lehet rágörcsölni, hiszen mindig ez járt a fejemben!

Aztán jött a kis pocaklakó,mert eljött az ideje,hogy velünk legyen!Most nagyon boldog vagyok!Nagyon szorítok mindenkinek és kívánom,hogy mielőbb zebrás tesztekkel gyertek!Szép kis karácsonyi ajándék lenne!Szorítok mindenkinek!

További szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike,
koszi, nekem meg sosem volt ilyen h. es soha nem is gondoltam volna hogy kepes vagyok ilyet produkalni :)

de azert jo lett volna ha rajossz h. mi az amitol nem gorcsolsz ra es megosztod velunk :) Mindegy, ujat kezdunk..
most probalok a sportra koncentralni, talan az majd lekot..
20140211131327
 
 


Sziasztok!!

Eddig minden jo volt, fajlodott a kisfiam, de ma reggel hivtak a korhazvbol, azonnal be is mentunk, virust kapott, es lazas.
Most ertunk haza, majd delutan hivjuk a korhazat, remelem rendbe jon...
Teljesen kesz vagyok!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, vannak újabb hírek? Nagyon drukkolok Nektek!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Gyorgyi,
Szoritok, hogy mielobb rendbejojjon csoppsegetek!
20140211131327
 
 


györgyi: Mennek a drukkok a picúrnak!



vicky79
 
 


Sziasztok!

Reginand, én is próbálkoztam sporttal,sok programmal.De hát amikor tudom,hogy mikor kéne megjönnie..... :cry: Az egyik barátnőmnek úgy sikerült,hogy kitalálták,hogy gyerek helyett magukra figyelnek.Elkezdetek kirándulni,csavizni együtt!

Györgyi!++++++++++++

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!

Most jottunk nemreg a korhazbol, nagyon beteg a kisfiunk!!
Bakteriumot kapott, mai napon dol el hogy jobb lessz az allapota, vagy rosszabb :cry: :cry: :!: :!:
Megkereszteltettuk ma delutan, remelem jobb lessz es meg gyogyul!!

Delutan 18.00ora utan megyunk vissza a korhazba.

Majd jovok!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi,
Nagyon sokat gondolok Rátok, iszonyat sajnálom a Picurit :cry: Meghatódtam, ahogy olvastam a soraid.

Sok-sok erőt kívánok Nektek, babácska erősödj picikét!!!

Ha van lehetőséged jelentkezz kérlek!

Puszi
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Györgyi!

Én is drukkolok, remélem erős kis manó és hamar kikeveredik a betegségből!

Én meg most már a karácsonnyal is foglalkozom, óvónő vagyok, az oviban is már nagyon készülünk az ünnepre :) ott amúgy sem tudok mással foglalkozni, minden pillanatot lekötnek a lurkók :)

Nem sokkal ezelőttig néptáncoltam, elköltöztünk uh abba kellett hagynom... :( sok év után.... mindegy hamarosan jön az, ami minden időmet kitölti :) :)

Én még ebben a hónapban reménykedem, ha beköltözik valaki, akkor, pont karácsonyi ajándék lenne :)

Szép napot! :)
bayar
 
 
 


Sziasztok!!

Bocsi hogy nem olvasok, de lelkierom nemsok van, majd ha jobban leszunk!!
Remelem nem haragszotok erte!!
Drukkolok szivbol mindenkinek!!
Koszi a szep szavakat, nagyon sokat segit!!
Reggel hivtam a korhazat, es azt mondtak, a kisfiunk jobban van :lol: :lol: :!: :!:
Most jon a korzeti orvos engem megnezni, es vernyomast merni, aztan megyunk a korhazba..

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Lehet meg kell muteni a kisfiu gyomrat, ma 21.00kor hivnak az eredmenyrol.
Ha muteni kell be kell mennunk, az altato orossal beszelni, es elbucsuzni a kisifunktol, mert nembiztos hogy tul eli a mutetet.
Remelem minden rendben lessz!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Remélem nem kell műteni a picúrt és minden rendben lesz. Drukkolok nagyon.



vicky79
 
 


Ejszaka a foto eredmenye jo lett, ejfelkor hitak, hogy nem kell muteni.
Reggel hivtam a korhazat, es mondtak stabil az allapota,nem jobb, de nem is rosszabb.
Es ma is fotozzak, ha baj van mutik, ha nem akkor nem kell.
Megyunk a korhazba, majd este irok!
Egyenlore ennyi.
Koszi a drukkokat, es az smseket, es a facebookon az uzeneteket, az imatkozast, es a gyertyagyujtasokat!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Istenem Györgyi!
NAGYON SZORÍTOK ÉRTETEK! IMÁDKOZOM ÉN IS A KISFIADÉRT! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz! Kitartás!
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Györgyi,
Ez most nagyon nehéz időszak Nektek. Sajnálom, hogy ezen kell keresztülmennetek :cry:
Továbbra is Veletek vagyok gondolataimban, drukkolok a Picurért!!!!

Remélem minden jól alakul, öllelek!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Most jottunk haza a korhazbol, a kisfiu sokkal jobban van,es a ver eredmenye is jobb, igy nem fotozzak a pocakjat.
Katetert is kiveszik neki.
Koszi a drukkokat!!

Holnap majd jovok!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, ezek nagyon jó hírek, de azért a drukkok továbbra is mennek!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi!
Örülök,hogy van egy pici javulás! :) Én is drukkolok továbbra is!
Puszi

Többiek! Veletek mi újság? Úgy el vagytok tűnve! Várom ám a híreket rólatok is!
:) Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Hivtam a korhazat, a kisszive ejszaka 3szor lelassult, es kicsit feherebb mint volt.
Most fejek, aztan megyek be hozza.
Ezt nemnagyon birom, igaz mondtak, egyszer jobb egyszer rosszabb, erre fel kell keszulni.
De mar kivagyok mikor latom jobb, orulunk, aztan megin szar hirek.....
Remelem mielobb csak jokat hallok!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,kicsit elhavazva... Ezernyi a dolog,de azért olvasni tudtam...
Györgyi,milliónyi imám és drukkjaim értetek!!!!!!
Nagyon jól tettétek a keresztelést is!
Remélem hamarosan túl lesztek a nehezén,és már csak a boldog idők következnek!!
El se tudom képzelni,micsoda erő kellhet ahhoz,amin átmész,de egy biztos,az anyák mindenre képesek!
Kitartást,és sok-sok erőt kívánok,pici fiadnak pedig gyors erősödést!

Velünk: semmi extra,23 napra jött meg,azért tesztelgettem a 2 napos menstruáció után,mert a cicik mintha nőttek volna (vagy csak beképzelem),de negatív...
Semmi más tünetem nincs,de azért ellőttem pár tesztet a napokban,hátha csak később mutatja :D
De mivel 11.napon volt pé.,már mutatta volna ;)
Így marad a további próbálkozás.

Én is drukkolok ám mindenkinek!! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!
Szia Sipike 83!


Ismerős,amit írsz. De, mostmár nagyon boldog vagyok. 5. hetes kismama vagyok. Ez az 5. hónap próbálkozás volt és összejött. :)
Első alkalommal vagyok terhes. Szeretnék is az maradni, ilyenkor az ember mindenfélétől tart. szerinted, szerintetek mekkora esély van a vetélésre ilyenkor? és miért kell a 8. hetet, azaz 2 hónapot megvárni a bejelentéssel?

köszi, Zso

Sziasztok!

Bayar üdv itt!
Sajnos tudom,milyen érzés amikor az ember eldönti,hogy babát szeretne és csalódott,ha elsőre nem jön össze!Én is azt hittem,hogy rögtön terhes leszek! :oops: Mindjárt akkor,amikor abbahagytam a gyógyszert!!! :roll: Borzasztó csalódott voltam, amikor megjött!Végül azért meg kellett várnom, hogy kiürüljön a sok évnyi gyógyszer és sikerült.Én is produkáltam egy hetes késést,pedig világ életemben atompontos mezeszem volt.A trükkre nem jöttem rá,hogy hogyan nem lehet rágörcsölni, hiszen mindig ez járt a fejemben!

Aztán jött a kis pocaklakó,mert eljött az ideje,hogy velünk legyen!Most nagyon boldog vagyok!Nagyon szorítok mindenkinek és kívánom,hogy mielőbb zebrás tesztekkel gyertek!Szép kis karácsonyi ajándék lenne!Szorítok mindenkinek!

További szép napot mindenkinek!
zso28
Budapest XI. kerület
 
 


Most ertunk haza.
Kapott ma vert is, es csovek jonnek mindenhonnan.
Stabil az allapota.
Szegenyt nagyon sajnaljuk!!
Remelem holnap jobban lessz!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi én is nagyon-nagyon sajnálom a babácskátokat :cry: Az azonban jó, hogy stabil az állapota, bízzunk benne, hogy napról-napra jobb lesz.
Tiszta szívemből kívánom, hogy minden jóra forduljon!!

Puszi
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Afonya

Nagyon koszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Rossz ez a várakozás... még egy hét kb. mire tesztelhetek, vagy még több is... Félek ettől a késői ovutól, hogy biztonságban meg tud e tapadni :( Mit mondtok a görbémre?

Reginand Veled miu?

Zso Gratulálok!
Én a 12 hetet hallottam, hogy addig nem szokták elmondani. Nem tudom, ha én leszek így, mint te, akkor meddig fogom bírni titokban tartani :)
A szűk családnak az uh után biztosan elmondjuk! :)

Kép -
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Györgyi! ++++++++++++++++++++++++
Zso28! Üdv itt! Gratulálok a babához! :) Valóban a 12. hétig kell jobban vigyázni és izgulni,hogy megmaradjon a baba. Addig sajnos nagy a vetélés kockázata. De azt mondják,hogy már a 10. héttől azért kicsit fel lehet lélegezni. De ne is gondolj ilyenekre! Vigyázz magatokra nagyon és akkor nem lesz semmi baj! :)
Bayar! Szerintem ne aggódj a késői pé miatt! nekem is később volt sokkal és mégis megtapadt a kisbabám! Ebből a szempontból szerintem mindegy,hogy mikor van pé. A lényeg,hogy megtörténjen a nagy találkozás és be tudjon ágyazódni a baba. Van akinek előbb van, van akinek később! :) :wink: Drukkolok,hogy pozi legyen a teszted!
Reginand! Én is hiányollak! Mi van veled?
Vicky! Nálatok mi újság! ? :)
Írjatok csajok!
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Györgyi: en is drukk, es sokat gondolok ratok, meg igy ismeretlenul is..


Koszi mindenkinek, megvagyok! olvasgattalak titeket de probalok kikapcsolni minden szinten :D
Most elmult, aztan varjuk a pé-t, ami hetvegere esik es akkor megyunk ide oda, vagyis nem otthon alszunk.. dehat mindegy, ido lesz akkor ido lesz :)
bar most ugy erzem h. nem erdekel, marmint nem akarok ragorcsolni.

ja, parom vett tesztet maganak. Hogy megnezze minden rendben vagy menjunk e mar dokihoz pontosabb vizsgalatra. Es nagyon pozitiv lett neki :) aminek nagyon orulok, es annak is h. szo nelkul kepes volt erre.
Viszont az is eszembe jutott h. mi van ha velem van a gond: mondjuk nem atjarhato a petevezetek.. Remelem ez nem igy van.. utananeztem , de ezt csak atfuvassal lehet megallapitani, nem ? meg jul. voltam dokinal, mondtam neki mit szerenenk, csinalt huvelyi UH t, de nem mondott semmit, ill. annyit h. lat egy szep petet, es minden ok.. latta volna ha ilyen fennall ??

Szep hosszura sikeredett..szoval ez nalunk..
20140211131327
 
 


Bayar, nekem úgy tűnik, mintha másodszori próbálkozásra lett volna meg a PÉ.

Reginand, gratula a párodnak! :) A petevezeték átjárhatóságát ultrahanggal sajnos nem látni. Létezik a HSG, a kontrasztanyagos, röntgenes és van egy másfajta, ami asszem fizetős.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


györgyi: Továbbra is mennek a drukkok.

reginand: A petevezeték átjárhatóságot nem lehet így uh-n látni. Azt mindenképpen kűntrasztanyag átfúvásával nézik. Ezt lehet röntgennel és lehet uh-val is. Nem a legkellemesebb vizsgálat, de mielőtt az ember bármilyen gyógyszeres kezelésbe belefogna, szerintem jobb tisztába lenni vele, mint kidobni a pénzt az ablakon. De ha jól emlékszem ti még nem tartotok itt, ugye?

zuzmi: Köszi, meg vagyok. Most norculutot szedek, amitől a vérzésem elmúlt, viszont ez a ciklusom is ugrott. Ha a 10 napi adagot beszedtem, akkor megint megjön és utána akarnék majd endokrinológushoz menni. Aztán lehet, hogy már inkább tavasszal belevágunk a kezelésekbe ennél a dokinál, aki most megvizsgált. Még majd meglátom. Igazából nem sürget semmi, csak nem szeretnék túl nagy korkülönbséget. 4-4,5 év max. Persze ha 5 lenne se dőlnék a kardomba, de korábban jobb lenne túl lenni a terhességen és s szülésen.



vicky79
 
 


Vicky,
nem , nem tartunk meg ott. egyelore csak tapogatozunk, es mindenkeppen dokival kellene konzultalni a tovabbiakrol.
Nem tudom h. menjek e dokihoz vagy meg varjak. gyogyszeres kezelest semmikepp nem kezdenem el, de gondolom ezeket a vizsgalatokat megcsinalni, meg meg lehetne..
Olvastam en is errol az atfuvatasrol.. nem kellemes maga a muvelet, meg akkor sem ha atjarhatoak a vezetekek...
kar h. ugy nem latni, de gondolom egy csomo mindent kizart azert ez a vizsgalat is..
20140211131327
 
 


Mar nem is merem irni, jobban van a kisfiunk.
Ma mar kapott anyatejet is ketszer.
Igaz csak keveset, de kapott.
Holnap megyunk hozza megint!!

Koszi a drukkokat!!

En is szoritok mindenkinek, hogy ossze jojjon a baba!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


reginand: Amit én alapból megcsináltatnék és nem drága vagy fájdalmas, az a hormonos vérvétel (3., 21. és 24. napon), sima nőgyógyászati vizsgálat (sima+uh), egy terheléses cukor-inzulin vizsgálat, apának egy spermakép. Nálunk ezek elegek voltak a clostyhoz (kibővítve akkor már az átjárhatóságival).



vicky79
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy mindenki jól van!
Vicky! Megértelek a korkülönbséggel kapcsolatban. Én sem akartam nagy korkülönbséget soha. Mi szerencsések vagyunk mert összejött a tervünk,de nézd a jó oldalát. A nagyobb korkülönbség sem rossz,mert akkor a nagyobb már jobban fel fogja a kis tesó érkezését és nem lesz annyira féltékeny és emellett sokat tud neked segíteni is. És te még fiatal vagy,szóval nincs ok aggodalomra,mert nem vagy lekésve semmiről! Én továbbra is drukkolok neked nagyon! :) Egyébként én a lányomnál látom a különbséget. Amikor a kisöccse született akkor még csak 2 éves és 8 hónapos volt. Volt azért kis féltékenykedés. Most már majdnem 6 éves lesz mikor megszületik a második tesója és már most tök másképp áll a dologhoz! Szóval van előnye is a nagyobb korkülönbségnek,de én azért akartam kis különbséget,hogy egyszerre nőjenek fel és hogy jól eljátszanak egymással. És én már nem akartam 30 éves korom felett szülni! :)
Reginand! Drukkolok neked is! Nem tudom, pontosan mióta próbálkoztok,de szerintem fél év sikertelen próbálkozás után már érdemes megvizsgáltatni mindkét felet. :) Sok sikert! :)
Györgyi! Nagyon örülök,hogy jobban van a kisfiad! Hidd el, most már egyre jobban lesz! Nem is lehet másként! :) Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zso!
Örülök,a jó hírnek!Én nem tudtam megvárni a 12 hetet,mert volt egy kis pecsételésem és úgy gondoltam,hogy muszáj szólni a munkahelyemen.Úgyhogy gyorsan kiderült.De végül minden rendben lett!A szűk családnak akkor mondtam el,amikor a dokibácsi azt mondta,hogy dobog a kis szíve és jó helyen tapadt meg kb.8 héten.

Györgyi+++ nagyon szorítok!

A többieknek meg hajrá!Tessék írni a Jézuskának!;-)

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Reggel a korhazba azzal fogadtak, hogy nagyon beteg a kisfiam!!
Azonnal hivtak a ferjemet, es jott be ezerrel.
Aztan elucsuztunk tole, mert vittek a mutobe.
Borzaszto volt.
Mar masfel oraja benn van, azt mondtak 4-5 ora kb a mutet.
Remelem nem lessz gondd!!

Aki olvassa imatkozzon kerem!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi! Biztosan segít Neki az anyatej, attól majd megerősödik! :)

Ha hamarosan nem sikerül, akkor mi is megyünk valami vizsgálatokra. Nekem most van folyamatban a hormon vérvétel, utána elküldöm a férjemet. Azt ajánlotta a ngyógy, h ne bombázzam magam hormonokkal, ha lehet más is a sikertelenség hátterében, de még 3 hónap után, "kiröhögne"... viszont várni meg olyan nehéz ...

Még 4 napom van, de nagyon feszít a bal oldalon, mint ovukor, hát nagyon remélem, hogy nem valami baj van! Babától meg nem ott érezném, vagy lehetséges?

Kismamák! Meddig dolgoztatok, vagy dolgoztok pocakkal?

Nekem a mh. tudják, h nagyon szeretnénk, már olyan rossz, h mindig kérdezik, h "NA VAN BABA?"
Én napi 100 km buszozok, nem hiszem, h sokáig fogok bejárni, és ezt tudják is.

Na puszi! :)
bayar
 
 
 


:((( Most olvasom csak Györgyi! Istenem szegény! Imádkozunk érte! És majd jelentkezz!
bayar
 
 
 


Györgyi,
Megkönnyeztem soraidat :cry: , nagyon nehéz ilyenkor mit mondani. Imádkozunk a Piciért, s reménykedünk!

Ölelésemet küldöm, kérlek jelentkezz majd!

Nagyon-nagyon drukkolok értetek!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


györgyi: Remélem már túl van a kisfiad a műtéten és minden rendben van. Nagyon drukkolok.



vicky79
 
 


Györgyi, én csak most olvastam, de nagyon remélem hogy rendben mentek a dolgok! Jelentkezz ha van infód!

Én ma voltam doktor bácsinál, van szép nagy 23 mm-es tüszőm, meg 2-3 kisebb. Méhnyálkahártya 9,5 mm, azt mondta minden szupi. Viszont ha most sem sikerül, ajánlotta hogy lépjünk tovább, hiszen az idő sürget. Remélem nem kerül rá sor. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Most ertunk haza, a kisfiunk felebredt, a beleibol kivettek egy kis darabot, katetert tettek a szivehes, a gyogyszert egyenesen a verbe kapja.
A vastag beleben van kaki, aminek az elso nap kikellett volna nyomnija, de nem tortent meg, es azt most nem vettek ki, mert kilyukadhatott volna a bele, igy valami folyadekkal rasegitenek.
De a bakteriumok meg mindig megvannak, 5 falyta, abbol 1 eletveszelyes.
Az antibiotikum nem segit rajta.
A gocot meg kell talaljak, mert addig meg mindig borzasztoan beteg.
Remelem mielob megtalaljak.

Koszi a drukkokat!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, továbbra is nagyon szurkolok a Picurért!!! Szegénykém annyira sajnálom, hogy 3 hetesen ilyeneken kell keresztülmennie...

Sajnos péntektől nem tudlak olvasni, mert a változatosság kedvéért be kell feküdnöm a kórházba megfigyelés céljából, s nem lesz gépem. Remélem azért tudlak olvasni valamilyen formában, s jó híreket hallok Felőletek.

Györgyi Veletek vagyok, sok erőt kívánok!

Puszi
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Afonya

Nagyon koszi!!
Es mindenkinek koszonom a drukkokat!!
Mutet utan bevizesedett, de azt mondjak ez nem gondd, majd lemegy rola, napok kerdese.
De a bakteriumok meg mindig megvannak. es ettol nagyon beteg....
Plussz a betegsegetol annyira hig a vere, hogy figyelni kell ra nehogy elverezzen.
De mi bizunk, mert annyi mindent kibirt!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi! Szegény kis manó! Mi mindent kibírt már! Remélem hamarosan jobban lesz!

Csuppancs! Drukkolok!

Én ma voltam kombinált teszten. Uh-on mindent rendben találtak. A vérvétel eredménye jövő hét szerdán lesz meg.
:)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok lányok! :)

Nagy örömhírrel jövök! Tegnap este a 11. dpo-n egy halvány pozitívat teszteltünk 20-as érzékenységűvel!
Nem merünk még kiugrani a bőrünkből, majd inkább csak akkor, ha jól megerősödik a csík, és még így is 2 nappal a nemvárt előtt vagyok... el sem hiszem!
Már van hányinger, feszít, van egy pont amit érzek kicsit bal oldalon, más semmi.

Remélem pár nap múlva kicsit biztosabb lehetek! Szurkoljatok nekem is!

Most a dokin gondolkodom, hogy így ünnepek alatt nem fogok tudni elmenni, borzalmas hosszú lesz a várakozás januárig, mert most még túl korai lenne, vagy Ti mit gondoltok, mikorra jelentkezzek be?

Puszi Mindenkinek!
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Csuppancs! Nagyon szorítok nektek!

Zuzmi,de jó!!!!Örülök,hogy minden rendben!

Bayar, a várakozás miatt ne aggódj, ha január elején mész orvoshoz,akkor már legalább látszik is valami az UH-on!Az én dokim is akkor volt szabin,amikor pozitív lett a tesztem és olyan jó volt,hogy már az első UH-on dobogott a kis szívünk!!Addig is nagyon szorítok!!!!!!

Az én kis pocaklakóm egyre többet mocorog, egyre nehezebb bármit is csinálni!(De nagyon élvezem,hogy ennyiszer érzem a mozgását.)Már csak 2 hónap,ha kihúzzuk a végéig!Hogy elrepült az idő!!!!Még 2 hétig dolgozom aztán pihi!!!!Hétfőn meg babamozi!Már nagyon várom,kíváncsi vagyok,hogy mekkorát nőtt!?


Györgyi,továbbra is szorítok nektek és imádkozom a kis Robikáért!+++++++++++

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: