Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: Jogos. Bocsi, csak én meg már a pocakfotókra koncentráltam. :oops: :oops: :oops:

Mi is megyünk esküvőre. Én vettem egy gyönyörű ruhát, még februárban. Akkor láttam meg,és nem tudtam otthagyni. Erre már nem jön rám. Nem meglepő mondjuk.
Szóval én is ruhanéző üzemmódban leszek ha egyszer lesz időm.

Kedden és szerdán is vizsgázok még. :cry: :cry: És a dadát musz volt felhívni, hogy válallja már be még ezt a két napot. Bevállalta, de csak ha elviheti magához Rózit, amivel semmi bajom, csak annyi h nekem kell kivinni az állomásra,ami totál nem a suli irányába van. De vizsgázni meg el kell menni.

És jóóó a lift! wáóóóów

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Hát, lányok,szégyellem magam,de nem fogok feltenni képet a hajamról. Nem miattatok, hanem mert nyitott a topik, és még (?) nem szeretném felfedni magam, kevesen tudják, hogy újra babát várunk, egyenlőre jó ez így.



Egy picasa-albumba se teszed fel, ha az korlátozott? Vagy mi sem láthatunk?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
(felhasználónevet, jelszót elküldtem PÜ-ben)

Aki nem kapott, jelezzen!

https://drive.google.com
Ide töltöttem fel dokumentumokat... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Lombikbaba, köszi, na, ezzel majd megpróbálkozom, de kellett kb. 2 hónap amíg a sima képfeltöltést megfejtettem, nem adom fel. 8)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Ircsi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Jó lett a táblázat. :)

Nekem hatalmasat nőtt a hasam, csak nincs normális képem. Reggel csináltam, és szar a fejem, meg pizsiben vagyok, de minnyá felteszem.

Kép

Ma vettem a triumphba überkirály melltartót. Még veszek ilyet szerintem. Fürdőruhát továbbra se találok. :(

Egész nap vásároltunk. Vettünk egy rakat kaját, még este sütni kell majd, meg összeállítani a lakást. Tortáért is el kell menni...stb stb. Majd rakok képeket. Melegem van.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Régen jelentkeztem, az elmúlt hetek nagyon rohanósan teltek. A munkahelyemen kész őrültek háza volt, itthon is mindig rohantunk, mentünk, minden percünk be volt osztva. De most végre egy kis nyugi, így visszaolvastam mindent.
Gratulálok a jó eredményekhez, szép uh-khoz és a gömbölyödő pocakokhoz.
Mi jól vagyunk, szépen növekszünk kívül-belül, minden eredményünk jó (az AFP-t pénteken vették le, így annak az eredménye még nincs meg, de tuti az is rendben lesz). A kisfiunk 1-1,5 héttel nagyobb a koránál, és két hete érzem, ahogy mocorog, sőt már apát és a bátyust is megrúgta.
Ircsi, én nem látom a doksit, amit feltettél ide: https://drive.google.com
Elküldöd majd a picasahoz a felhasználónevet és a jelszót?
Jó, hogy mindenki jól van! Vigyázzatok magatokra, főleg ebben a melegben!
Jó pihit a hétvégére!
(Tündi, remélem, a szülinapozás jól fog sikerülni, azért ne hajtsd túl magad!)

Maci

Kép
maci80
 
 


Tündi! Micsoda pocak! :lol:
Maci, jó hogy jelentkeztél! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Szép a pocakod! Ezt már nem lehet titkolni! :wink:

Maci
Írok PÜ-t!
A dokumentumokat is a jelszóval tudod megnézni! :wink:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


De jó látni a szépen gömbölyödő pocakokat :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:28-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Majd jövök, csak most szülinapozunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mi is szülinapoztunk ma! Nagyon meleg volt eleinte, ahogy hirtelen sokan lettünk ilyen kis helyen. Mondjuk utána javult a helyzet, de végig nyitva volt a bejárati ajtó,hogy ne melegedjünk annyira be.

Képeket majd hozok, de mi nem csináltunk, szóval várnom kell míg megkapjuk a többiekét. A kistesót nem vették észre, de azért a party közepén elmondtuk. Mindenki totál meglepődött.

Nagyon elfáradtam. Tegnap este sütöttünk 3 órán keresztül, majd ma takarítottunk d.e....elment ez a hétvége ezzel a bulival.
Rózi kapott egy csomó ajándékot. Már alszik amúgy, elfáradtunk nagyon... :) És még tanulnom kellene mert kedden vizsga.

Szeptembertől meg úgy néz ki lesz egy kis változatosság, mert nyelviskolába megyek. Olaszozok egy kicsit szülés előtt. Aztán utána majd meglátom mire jutok vele.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Isten éltesse a születésnaposokat és szüleiket! :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Jó reggelt!

Boldog születésnapot Chloenak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Várjuk ám a képeket, a beszámolókat!

Tünde
Ekkora pocakot nem vettek észre? :roll: :roll: :roll: :roll:

Én még a héten dolgozom, aztán következik 4 hét szabadság :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Nem látszik annyira ha bő polóban vagyok, és mivel folytogat az ami nem bő, így szinte csak olyan van rajtam.
Ha szorítja a hasam a poló én nagyon rosszul vagyok.

4 hét szabi! :) Jó is az! Mit terveztek??

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Isten éltesse az ünnepelteket :)

Én hulla vagyok ma teljesen, már megjártam Gáborral Pestet, meleg van, meleeeeg :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Tiszta hulla vagyok...eddig bírtam a meleget és vége!
Ma voltam AFP-n és terheléses cukron...háááát, majdnem elájultam. Nem tudom, hogy mikor éreztem ennyire carul magam. :(
Hazafelé a kocsiban is, azon drukkoltam, hogy ne valamelyik árokban landoljak, pedig ment a klíma. Mondtam is Istvánnak, hogy a következőre jön velem, mert nekem nem megy.
Holnap megyek a leletért, remélem, minden Ok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Köszönjük!

Melegben mindenki igyon bőségesen!!!!! Alapesetben javasolt a napi 1,5-2 liter folyadék. Terhesnek a szövetei jobban megkötik a vizet, megnövekszik a vérmennyisége... így kell 2-3 liter folyadék... és ehhez jön még a meleg miatti fokozott szükséglet... :oops: :wink:

Tünde
Ezt a pocakot nem vették észre? :roll: :roll: :roll: :?
Nálunk is jó volt a party :lol: :lol: :lol:

Olyan hihetelen, hogy Chloe már 2 éves :oops: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


...2 éves Chloe, és mennyire szééép!!! :wink:

Kuglófka, ez sima terheléses cukor volt, vagy vmi különleges, hogy ilyen hamar van? Nálunk csak a 24-26. héten kell menni.

Még két nap, és uh!!! Annyira várom, (hogy azt mondják, amit érzek) hogy minden ok!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Nagyon szép Chloe! :D

Pitypang
Igen, sima terheléses cukor volt, csak mivel nyanyanéni vagyok (35) :lol: ezért ez csinálnak egyet 16. héten is!

Nnna, de egy kis kolbász helyre is tette a bendőmet. Nem vagyok egy nagy kolbászos, de a cégünknél a büfében tök finomat árulnak és úgy megkívántam. :D Aztán ettem még egy kis hűtött dinnyét (azt is a büféből), szóval egész helyre jöttem. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Szerintem mindenki azt hitte, hogy elhíztam itt a nagy gyereknevelésbe. :D :lol: :lol: :lol:

Chloe nagyon édes! :D

Ma melegebb van annál amit el tudok viselni, bár mióta nyomom a mg-t azóta jobban tűröm h semmi se megy. :D
Róza beleszart a kádba, leöntötte teával az indexemet...stb. Jó ez a nap. Viszont jó idő van itthon. csak 23 fok van.

Mennem kell hintáztatni. Rí a gyerekem.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkezem, elveszett bárányként :oops:, próbálom utolérni magam. Még meg kell tanulnom felállítani az egyensúlyt a háztartás-Bence, Tomi-pihenés közt. :wink:

Mi jól vagyunk, bár Bence elkapott vmi vírust, pedig ezer éve volt beteg utoljára, úgyhogy szombaton megjártuk az ügyeletet. (magas láz: 39,1 lázcsillapítás sem vitte 38 alá, plusz hasmenés). Szerencsére azóta láza nincs, kedve jó, csak még mindig a hasmenés, ma is volt 2. Hál' Isten inni sokat iszik, enni kicsit kevesebbet, bár szerintem a meleg is rátesz egy lapáttal.

12 hetes genetikai uh-n volt 65 mm a Pocaklakónk, minden rendben vele, imád aludni, az elmúlt 2 uh-n ezt tette, felébreszteni sem tudtuk, csak nyújtózott egyet. :D Ezek szerint lehet nagyobb alvó lesz, mint Bence, de annyi alvást el sem tudok képzelni, mert ő is rengeteget aludt/alszik. :D Viszont a méhlepényem közel van a méhszájhoz (egyébként mellső fali), de azt mondták, ahogy nő a terhesség, feljebb fog húzódni, úgyhogy most bizakodom, a házasélet tilos. Legközelebb jövő hétfőn megyünk, már úgy várom, hátha megmutatja, mit rejt a lábai közt! :wink: Bár Bence szerint továbbra is öcsi, fiúnévben teljes az egyetértésünk is (Dávid), ha lány lesz, nagy bajban leszünk a nevekkel, egyikünknek sincs ötlete... :roll: +3 kg-nál tartok, pocakom 5 hét alatt nőtt 7 centit, szerintem látványos is a változás, Bencénél jóval később volt ekkora. :) No meg a héten időpontot is kell kérnem jövő hétre AFP-re.

Gratulálok mindenkinek, aki már tudja a nemeket, aki érzi a mocorgást, és a szépen gömbölyödő pocakokhoz! :wink: No meg a szülinaposoknak is boldog szülinapot!

Meleg brutális, ömlik rólunk a víz, nem is megyünk ki, bár azért sem, mert a láz miatt Bencének nem ajánlatos, csak 8 után szoktunk sétálni egyet, akkor kellemesebb az idő. Úgy érzem, nehezebben viselem, mint Bencével, pedig akkor már hatalmas pocim volt. (36. hét) Szédülök is, továbbra is alacsony a vérnyomásom, pedig többet iszom, mint szoktam.

Családnak való elmondás Tündivel teljesen együtt érzek, Bencét mikor elmondtuk a szüleimnek, elég rosszul fogadták, főleg anyukám. A saját anyám azt mondta, hogy azonnal el kell vetetni, hetekig ezzel hívogatott telefonon, és hogy ha minden évben terhes leszek, akkor mindig megszülöm? :cry: Mikor jól tudták, hogy tudatosan terveztük Őt. Viszont aztán mikor kiderült, hogy kisfiú, nagyon megörültek, és azóta is tart, apum mindig fiút akart, ehelyett van 2 lánya. :D Hatalmas stressz volt, ettől a mai napig nem tudok szabadulni, ezért még nem mondtuk el, bár puhatolóztam, és már más a véleményük, hiszen akkor még se lakásunk, se állásunk nem volt, anyóséknál laktunk. DE mégis a gyesből, Tomi diákmunkájából meg tudtunk élni, sosem kértünk kölcsön. Aztán mikor Tomi végzett az egyetemmel (gépészmérnök), pár hónapig még az ácskodást is elvállalta, míg nem talált mérnöki munkát. Azóta meg tessék, saját lakásunk is lett (pedig kisvállalatnál dolgozik, és messze nem annyit kap, mint egy nagy cégnél), és köszönjük szépen, jól vagyunk, boldogok vagyunk, meg tudunk élni, és senki nem hitte, hogy ide el fogunk jutni... Anyósomék már tudják, örülnek, de Bencének is örültek. Anyum nem vette észre, pedig volt itt, és nem lehet nem észre venni a kerek pocim, szerinte sovány vagyok, pedig még egy öreg bácsi is észrevette múltkor a buszon. :? Fogalmam sincs, hogyan mondjam el, és örülnek-e majd. :cry:

Éva! Nem semmi, mekkora lakosztály, bár 3 picurnak kell is a hely! És a 2 lány-1 fiú felállás, gratulálok! :D

Dana! Azóta már jobban vagy? Nem kéne mégis orvoshoz menni az epekővel? Jobb lenne elmulasztani, nehogy baj legyen!

Viki! Nekem is fura, hogy szinte nincs tünetem (az álmosságon és a folytonos evésen kívül), Bencével ilyenkor még javában hánytam. :oops: De nincs is semmi baj! inkább örülök és pozitív vagyok, hogy minden ok odabent, most figyelem a mozgást, néha mintha már Őt érezném. :wink:

Háziállat Hát én csak családi házban tudom elképzelni, lakásban nem. :oops: Bence is szereti őket, a kutyákat, cicákat, nyuszikat, pipiket, anyósoméknál van is (kutya sajnos elpusztult), úgyhogy élvezi a társaságukat, és ha egyszer lesz családi házunk, biztosan lesz kutyánk, de lakásban nem akarunk.

Tündi! Hű mennyiszer szülinapoztok! Randi: irigy-irigy. Bár mi szombaton filmet néztünk éjjel, és olyan jó volt, hogy volt időnk egymásra! :wink: Teljesen megértelek, néha mikor Bence is cipelteti fel az emeletre a fenekét, kezemben a cucc, a motorja, úgy érzem, végem van... Ejha, nekünk meg fiúnévből könnyebb választani, lányban semmit nem találtunk, ami tetszene.
Milyen vizsgád van még? És hatalmasat nőtt a pocakod! Nyelviskola izgin hangzik, én mindig is spanyolul akartam tanulni! Bár most a német felsőfokún gondolkodom, a közép már 7 éve megvan. :)

Pitypang! Nekem Bencével 38 hetesen volt 78/55 is, kérdezték, hova csökken még. :roll: Most is 80/60, 97/61, bár alapból alacsony. És igen, gyönyörű és egészséges babáink lesznek decemberben!!!

Panndi! Látom, te is vékony vagy, igaz neked már 3 gyereked van, nem semmi! :wink: Csini a pocakod! Viszont így már értem a sok hányást, régi védőnőm azzal "nyugtatott", aki ilyen vékony, annak törvényszerű, hogy sokat hány terhesség alatt. :( Egyébként a szoptatás engem is lefogyasztott, utána meg nem jött vissza nekem se, mert Bence mellett nincs megállás. :lol: Bár már szülés után a kórházból úgy jöttem ki, hogy leesett rólam szó szerint a kismama nadrágom...

UH gépben benne vagyok! :D :D

Tisabelle! Akkor nem unatkozol. :) Én is hiszek abban, hogy nem kell steril környezetben tartani a gyerekeinket. Pocakfotóra kíváncsi vagyok!

Kuglofka! Baracklekvár nyammmi!!! Jöhet belőle! :wink:

Izisz! Sokszor éjjel én sem tudok aludni, én meg a babakocsin agyalok, hogy újat kellene vennünk, mózesest, azt könnyebb felcipelni az emeletre, mint a babakocsit, és ha alszik, sem kell felébreszteni...

Ircsi! Küldenél nekem jelszót meg felhasználónevet? Köszönöm! :)

Maci! Az szuper, ha minden ok, és hogy nem csak Te érzed a Pocaklakót! Kíváncsi vagyok, nálunk Bence mit fog szólni hozzá!

Nálunk idebent is meleg van, az estétől reggel 8ig tartó időszakot szeretem, akkor kellemes hűs van, jár a levegő. Ilyenkor csak meleg huzatot lehet csinálni.

És én is hozok egy friss pocakfotót, pár perce készítettem. :lol: A fejemet ne tessék nézni, elég álmos vagyok mostanában. :oops:
Kép

Egy 12 heteset is teszek fel, összehasonlításnak:
Kép

Itt meg a 12 hetes genetikai uh-s fotónk, kettőt is kaptunk:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barbcsi 2012.07.02 19:27-kor.

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Nekem is a Dávid tetszik mostanság. PEtinek meg nem. Szóval továbbra sincs megegyezés.

Hanyadikon laktok, hogy cipelni kell? Nincs lift?
Pocakod nagyon jó! :) Csini nagyon!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi! Köszi! :wink: Tetőtérben lakunk, ha úgy vesszük, 2. emelet, a földszinten van egy kiszállítós étterem, az elsőn 2 lakás, a tetőtérben csak mi. Lift nincs, viszont van 42 lépcső. :?

No megyek főzni, lesz krumplifőzelék. :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi, hú de vékony és csini vagy :) Nem semmi! :)

Itt is naggggyon meleg van, de elmentünk délután a Duna-partra, itt tűrhető volt :) Gábor is nagyon élvezte :)

Én is szerdán megyek UH-ra, valamiért izgulok, nem tudom, miért... :roll:

Chloe tündéri :)

Nekem az a hihetetlen, hogy Zsófi szeptemberben ÖT éves lesz :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Köszi a dicséretet, most itt pironkodok! :oops: :wink: De Neked sem lehet egy szavad sem, 3 gyerek után ilyen vékonynak és csinosnak lenni, le a kalappal, én is ilyen szeretnék lenni! :) Uh-hoz drukk, biztos minden ok, talán azért izgulsz, hogy megmutatja-e, mit rejt a lába közt, mert minden más biztosan rendben! Mi csak a kádban pancsoltunk, ki még nem mehetünk a nagy melegben.

Krumplifőzelék kész, úgy belejöttem, hogy tócsi is lesz. :D :lol:

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Sziasztok!

BArbcsi!

Jó, hogy jöttél! Húhh, én tetőtérben tuti nem bírnám ezt a meleget, hogy lehet ott elviselni??? Meg amúgy is, hogy bírjátok? Nem nyomasztó? (tudom sokan élnek tetőtérben, lehet csak én vagyok klausztrofóbiás :oops: :lol: )

Tényleg jó vékony vagy te is, mint Panndi, csodálkozom, hogy anyukád nem vett észre semmit, szerintem nálatok feltűnőbb a pocak. Amúgy meg sajnálom a reakciót, és megértelek, hogy nem mered elmondani, de így anyudnak sem lehet egy szava sem majd...

Lombikbaba!

Igen, mennyire szép és milyen szőke!! :) Te is ilyen voltál gyerekkorodban?

Panndi!

Én is minden uh előtt izgulok, ez természetes szerintem. De te már érzed a mozgását nem? Mert én addig szoktam izgulni, míg nem érzem. HA már mozog, akkor úgyis tudom, hogy minden oké. ;)

Tündi!

Nincs teraszotok, vagy egy kis erkély? oda ki lehetne ültetni egy kis medencébe Rózit, vagy inkább a fürdőkád? Igen mondjuk az nem a legjobb, ha Rózi hűsöl, te meg ülsz mellette a melegben...

Kuglófka!

NA, én sem tudtam erről, hogy 35 év felett plusz terheléses van. Érdekes...

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Barbcsi!

Szuperül nézel ki! :wink: :wink: Nagyot nőtt a hasad 3 hét alatt! És az UH-s képek is nagyon aranyosak.

Ezt a házasélet tilost a doki magától mondja vagy te kérdeztél rá? Nálunk semmi probléma, csak nem is lenne jó, ha lenne valami.... :roll:

Köszönöm, hogy kérdezed az epekövet, most jelentem jól van :roll: és ajánlom, hogy úgy is maradjon. Nem eszem zsírosat, fűszereset. Bár ebben a dög melegben rosszabb is az étvágyam, nehezen viselem a meleget, itt most bent a szobában 29 fok van, klímánk nincs, két ventillátor megy :cry: néha úgy érzem megfulladok :x

Már nem tudok annyit inni, hogy elég legyen :?

Nagyon várom már az UH-t, jövő héten pénteken lesz, akkor remélem meglátjuk azt is mi lesz a lába között vagy mi nem :lol:

Éppen mondtam a férjemnek, hogy egyszerűen nem bírom már ezt a meleget, főleg nem még egy hétig.....szeretem a nyarat, a meleget, de ez már egy kicsit sok ( nekem) :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Mindenkinek olyan szép már a pocija :o :o csak ámulok....bámulok.....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Jó reggelt!

Nagyon boldog születésnapot kívánok a szépséges Chloenak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tünde
És csak éppen pocakra híztál???? :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbcsi
Te is jó vékony vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi is laktunk tetőtérben... az a melegben nagyon brutális tud lenni :wink:
Klímátok nincsen? Nem terveztek beszereltetni?
Rajtad sem vette észre anyukád? :roll: :roll: :roll: :roll:
(én a pozitív tesztet kb. 3 napig tudtam eltitkolni, anya rájött, hogy van valami és mikor rákérdezett nem tudtan neki lódítani :oops: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:30-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Nálunk olyan meleg volt este,hogy a kanapén aludtam hidegborogatással. Totál szètizzadtam az agyam...ès kb 2ig semmit se aludtam. Ès már 5 óta èbren vagyok. Hosszú lesz ez a nap.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Kuglófka
Nekem is csináltatott a doktor OGTT-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:30-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Sziasztok!

Barbcsi
Hogy te milyen vékony vagy! :D Nagyon szuper! El nem tudom képzelni, hogy nem vette észre anyukád a pocakod...azért egy csöppet feltűnő szerintem. :D

Huh, a tetőteret nem irigylem meleg szempontjából...bár, gondolom, ha jól van szigetelve, az sem melegebb, mint egy másik lakás.

Tündi
Hát akkor nem lehetsz valami nagyon friss. :( És Rózi tud legalább aludni?

Izisz
A Margit kórházban fogok szülni és itt így van bevezetve...mindenki, aki betöltötte a 35-öt nyer egy plusz terheléses cukor vizsgálatot. :)

Bdana
Örülök, hogy epeköved jól van! Én is rengeteget iszom és mégis mindig szomjas vagyok! :? Lassan már az íróasztalom kivihetném a mosdóba, mert állandóan odarohangálok. :lol:
Nekem legjobban a görögdinnye jött be, rég éreztem úgy, hogy annyira tele lennék folyadékkal, mint utána...olyan jól esett! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Nekünk abból áll a napunk, hogy reggeli után irány a medence ebédig (most csak a gyerekek a kicsiben a teraszon, mert nekem főznöm kell) aztán ebéd után alvás, majd ilyen alternatív programok ( a homokozó helyett), hogy könyvtár, bevásárlás (mindenhol légkondi van) aztán utána megint medence. Pedig mi imádjuk a jó kis nyári programokat, mindenféle gyerekrendezvények, meg hasonlók, de ebben a melegben kinek van kedve? Egerbe sem mentünk, pedig jó lett volna... megbeszéltük, hogy ez a kánikula még níaraláshoz sem ideális, legalábbis nekünk nem, mert mi ott sem szeretünk naphosszat a parton üldögélni, vagy a vízben. Reggel egy kicsit, meg este, közben meg programok, kirándulás.

De ne panaszkodjunk, mert ha meg álló nap esik, az sem jó, meg a hosszan tartó tél sem. A Telet is csak a Karácsonyig szeretem, aztán már olyan üres....persze most nem lesz az :lol: , hamar elmegy majd az a pár hónap. :D

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Barbcsi, tőlem is bezsebelhetsz egy dicséretet, hogy milyen csinos vagy! :wink:

Megjártam a védőnőt, egy órát voltam ott, de nem is tűnt fel. A nap jó híre: szerinte fogytam egy kilót. :lol: Hát szerintem meg pont most híztam egyet, de nem vitatkoztam. :lol:

Én egész nap egy ventilátor alatt hűsölök lehúzott redőnyök mellett. Így vhogy kibírható. Tegnap vasaltam egy órát, mert muszáj volt (napok óta halogattam, és már nem volt menekvés...), úgy leizzadtam, hogy jó langyos vízzel le is zuhanyoztam utána. Igyekszem sokat inni, napi 4 liter víz mindig megvan, viszont emiatt a 2 pisilés/éjszaka garantált. (Ez legyen a legnagyobb gondom!)

Férjem meglepett egy doboz málnával,behűtöttem, most azt eszegetem.

Mindenkinek kitartás a nagy melegben!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


És holnap uh!!!

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


pitypang, hányra mész holnap? Nekem is holnap UH, jaj de várom...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Pitypang!

2 pisilés éjjel? :shock: Én néha már azt hiszem, hogy nem is alszom, csak pisilni járok egyfolytában. :?

Valakit érint, hogy átvariálták a kórházi körzeteket? Mármint vizsgálatok szempontjából, mert szülni mindenki oda megy ahova akar, de pl. én pont a körzetes kórházban szültem eddig, ami már nem a körzetes és jelenleg nem tudják, hogy hova kell mennem majd a genetikai uh-ra. Remélem 2 héten belül kiderül, mert akkor kell időpontot kérnem.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Izisz! Nem rosszabb itt a tetőtérben, mint mondjuk egy földszinti lakásban vagy családi házban. (anyósoméknál is ilyen meleg van) Tényleg jól van szigetelve ez a társasház. Egyébként nem nyomasztó, mert csak félig tetőtér, nem úgy, mint máshol, tehát hatalmas tér van, csak az egyik fal ferde, na ezt elég hülyén írtam le, de mindjárt teszek róla fotót. :)
Köszi a dicséretet! Hát remélem most tényleg örülni fognak anyáék is, szurkolást kérek!

Dana! Neked is köszi a dicséretet! :) Örülök, hogy most rendben van az epeköved, egyébként én is kevesebbet eszem ebben a melegben, és többet iszom. Tegnap eljutottam a 2l vízig, ez nálam nagy szó. :oops: Nekünk csak 1 ventillátorunk van, így Bencét többször is fürdetem langyos vízben, és én is lezuhanyzom, hogy felfrissüljek. De az éjszaka és a kora reggel a legjobb, olyan kellemes hűs van olyankor! Én is szeretem a nyarat, de nem a forróságot!
Házasélet: A doki mondta, de csak azért tilos, mert közel van a lepényem a méhszájhoz, ha feljebb húzódik, akkor majd újra szabad, de addig ne kísértsük az ördögöt. :wink: Egyébként Bencénél is így volt, sosem kérdeztem, csak ha gond volt, akkor mondta magától, hogy most nem szabad, de szólt, ha újra lehetett.

Éva! Nincs klímánk, én nem akarok, szerintem eszi az áramot, most hővédő fóliában vagy rolóban gondolkodunk a tetőablakokra, azt mondják az is jó. :wink:
Anyum Bencét sem vette észre, csak a mamám, pedig akkor sokkal kisebb volt a pocim. Anyum nem lát csak néz, vagy hogyan szokták mondani, meg állandóan soványnak tart, ez berögzött szöveg nála... :?

Tündi! Sajnálom! :( Én is kb. éjfélig szenvedtem (a tetőablak alatt van az ágyunk, és nyitva volt), mire végre jött az üdítő hűs szellő... Viszont szerencsére Bence jól alszik, csak hajnalban kelt fel vizet kérni, aztán aludt is tovább. :wink:

Kuglofka! És amennyit eszem, mindig van valami kaja a kezemben, és még ez sem tűnt fel neki! Szerintem olyan vagyok, mintha lenyeltem volna egy sárgadinnyét. :D :lol:

Pitypang! Hű, nekem kevés víz mellett is garantált a sok pisilés éjjel is! Málnát ide is küldhetsz! :wink: Uh-hoz drukk! És neked is Panndi!

Kórházi körzetek: szerencsére minket nem, minden vizsgálat továbbra is itt van Vp-ben a kórházban, viszont nézegettem, hogy 1-2 dolgot mennyire messze tettek. :? Egyébként itt lehet megnézni, ha valakit érdekel:
http://tek2012.gyemszi.hu/tek1/index.php

Most kértem időpontot AFP-re, jövő szerdán mehetek reggel 8ra. Azt hiszem, míg alszik Bence, én is lezuhanyzom, nem bírom már, tiszta víz vagyok az izzadságtól...

És itt a fotó Izisznek, ez még akkor készült, mikor megvettük a lakást, és a nappali-konyha látható rajta:
Kép

Kép

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Aludtam egyet, jól esett :)

Én nem tudom, engem érint-e a változás, a dokim nem mondta, de tegnap voltam a kórházban vérvételen, gondolom akkor nem :)

barbcsi, szép lakás :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panddi, én fél 4-re megyek, te?
Barbcsi, szép a lakás. :wink: Én jövő hét csütörtökön megyek AFP-re.

Minket most nem érint ez az átvariálás. Kicsit bonyolult a helyzetünk, mert Vácon lakunk, de a dokim a Dél-pestiben dolgozik, ezért oda járok vérvételre és a kötelező (eddig csak a 12. heti) uh-ra. A magánrendelése Pesten van, tehát arra is bejárok. nem kellemes, de megéri. A legrosszabb az éhgyomri vérvétel, mert min. másfél óra, amíg odaérek. Egyetlen vérvételen voltam Vácon, a vércsoport+ellenanyagszűrésen, holnapra lesz eredményem, reggel megyek érte. Itt Vácon kellett olyan sokat várnom a múltkor. :?
Viszont az még egy nagy kérdés, hogy hol fog megszületni a Babánk...

Van valaki, akinek Rh negatív a vércsoportja (és a férje esetleg Rh pozitív)? Nálunk ez a helyzet, remélem, nem lesz gond. Elvileg kaptam másfél éve Anti D-t, de nem emlékszem rá, csak a zárójelentésen olvastam.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Az AFP előtt lehet enni? :oops: (Éhenkórász. :lol:)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang! Nyugodtan egyél AFP előtt! :wink: :lol: Én RH pozitív vagyok, elvileg ha negatív vagy, kapsz anti D-titert, szerintem minden terhességnél, de majd Ircsi megszakérti. :wink:

Ircsi! Köszi a pü-t! :) És szuper dokumentumokat töltöttél fel! :)

Lakásdicséreteket köszönjük, bár szerintem miután felújítottuk,sokkal szebb lett! :oops: :D Vagy csak otthonosabb, és még inkább a magunkénak érzem.

Nézegetem a lányneveket is, nehogy pofára essünk itt a fiúnévvel, meg a megérzéseinkkel a fiúkkal :D, de nem találok olyat, ami igazán tetszene... :roll: Kicsit nehéz dolgunk lesz névügyileg, ha kisasszony lesz, jajj olyan nevek vannak...

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi: Szépen nő a pocid! Amúgy rengeteg ember nem lát, csak néz, sajnos a mai világban ez a legjellemzőbb. Nekem is elég nagy már a pocakom, szemmel látható, mégis akad, aki nem veszi észre. Szép a lakás tényleg! Bence jobban van? Remélem, azért enyhül a hasmenése!
Ircsi: Chloe-t Isten éltesse nagyon sokáig, és nagyon szép kislány, gratulálok!
Pitypang: én is Rh negatív vagyok, és a volt férjem is és a mostani is pozitív.Eddig egyik várandósságom alatt sem volt gond, mindkét gyerkőcöm Rh negatív lett, remélem, ez most sem lesz másképp. Anti-D-t csak abban az esetben kapsz, ha a baba pozitív. Nem tudod a kicsi vércsoportját? Attól függ, hogy ehetsz e AFP előtt, hogy milyen vizsgálatokat kért az orvos. Nekem múlthéten éhgyomorra kellett menni, mindenfélét néztek a 16. hetes laboron.
Rebelen: mentek valamerre a szabi alatt?
Olyan édes, ahogy írjátok, hogy 2éves, 8éves a gyerkőc és milyen hihetetlen... A "kisfiam" pénteken tölti a 12-t. Magasságra akkora mint én (na jó, én nem vagyok egy langaléta, de akkor is... a fejemre nőtt szó szerint, pedig most született) Használjátok ki, míg kicsi és igényt tart a társaságotokra ;-).
A holnapi UH-soknak mennek a drukkok, Barbcsinak is a "vallomástételhez".
Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!!

Kép
maci80
 
 


Barbcsi!

Szép lakás tényleg és milyen tágas! De honnan jön az a rengeteg fény??? :lol: Mert látom szép világos is, viszont csak egy ablakot vettem észre...

Légkondink nekünk sincs és nem is szeretnénk, én úúúúúútálom, persze megfelelően beállítva és tisztítva biztos nem betegszik meg az ember tőle. Nekünk is jó a szigetelés, vannak rolók, csak egyedül a két bevilágítóablaknak kéne valami jó kis árnyékoló, de nem vészes amúgy amennyit oda tűz a nap, viszont jó magasan van, szóval csak valami elektromos megoldás jöhet szóba. Ráadásul télire is jó lenne, ha esik a hó, nem kéne mindig felmászni, hanem csak sötétítő aztán amikor eláll csak felhúzzuk és lepereg magától.

Megnéztem a linket amit felraktál, és egyértelmű hova tartozunk, akkor nem értem a kórházakban miért nem tudnak semmit. A régi kórhátban egyértelműen elutasítanak, hogy már ne oda tartozunk, persze ha van időpntom még megcsinálják a vizsgálatot, amit olvastam új kórház, ott meg bizonytalanok, mondják, hogy később kellene telefonálni, mert még nem tudnak semmit.

Minden esetre a szüléssel nem lesz gond, mert a régi kórházba megyek, mondta a szülésznőm, hogy mehetek, nem gond, még a ctg-t is megcsinálja majd. (amúgy nekünk is messzebb van az új kórház...miért kell megint megbonyolítani az emberek életét...)

Pitypang!

Nem autózol? VAgy autóval is ilyen sok idő? Nem semmi, én 2 gyerekkel már nem vállalnám tuti. Annyival több időt kell távol lenni tőlük, nem egyszerű...

Néztem, még jövőhétre is kánikulát mondanak...pffff :roll:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Ne kövezzetek meg, csak egy kérdés! :lol:

Már lassan mindenki elmúlt 12 hetes, mikor szeretnénk zárt topicot? Nem sürgetés, vagy ilyesmi, csak hátha senki nem merte még feltenni az előzmények miatt. :lol:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


pitypang, akkor nem is lakunk messze egymástól ;)

Én fél hatra megyek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Maci, az előző babám vércsoportját nem tudtuk, azt mondták, hogy mivel én negatív vagyok, megelőzésből automatikusan adják. Akkor egyébként egyszer néztek ellenanyagot, minden ok volt. Jelenleg nincs még eredményem, holnap reggel megyek érte.

Izisz: nincs kocsink, vonattal jártam dolgozni is, jó buli volt... Vácról Budára... a déli részére... Ha lenne "kinti" gyerekem, nem csak a pocakban, én sem vállalnám az utazást.
Zárt topik: volt már róla szó, ha jól emlékszem, és direkt maradtunk nyitottak (asszem). Én örülnék a zártnak, nagyon, de tudok alkalmazkodni, nem osztok meg magamról olyat, amit nem szeretnék, ha mindenki olvasna... (Bár, már így is túl sokat írtam magamról..., néha azt érzem...) Kíváncsi vagyok mások véleményére is a zárt topikkal kapcsolatban!

Panndi, te hol laksz?
Én fél 4-re megyek holnap.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang!

És jogsid sincs? Se párodnak? Szeretnétek majd autót? Akkor autósülést sem vesztek a babának?

Én is nyitottabb lennék zárt fórumban, de majd eldöntjük, nem azért hoztam fel megint, hogy vita legyen, remélem senki nem fogja fel annak. ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Én nem fogtam fel vitaindítónak, szerintem más sem fogja.

Hülyék vagyunk, mert 4 éve megtanultunk vezetni, minden meglett elsőre, de nem csináltuk meg az elsősegélyt... :oops: :oops: :oops:
Együtt tanultunk, ugyanahhoz az oktatóhoz jártunk, és ugyanott hagytuk abba. Férjem színtévesztő, nem a kéket és a sárgát keveri, hanem mondjuk a középbarnát és a sötétebb zöldet, tehát nem olyan durva, de nem érzi annyira biztonságosnak. Az alkalmasságin nem kérdezték ezt, és nem is volt ilyen "színesbuboréknézegetés".
Bennem meg valamiért kialakult egy félelem a vezetéssel kapcsolatban, pedig semmi rossz élményem nem volt, jól ment, de mégis... Álmomban egyébként rendszeresen vezetek. :lol:
Nem tettem le róla teljesen, de még nem érzem az indíttatást. Örülnék, ha a férjem vezetne, de hallani sem akar róla. Erőltetni nem akarom, mert annak nincs értelme. Ha vki nem érzi magát biztosnak, az inkább ne vezessen. Szerintem én hamarabb fogom beadni a derekam.
Egy szó,mint 100: örülnénk, ha lenne kocsink (és egy sofőrünk). 8) :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: