Új privát üzeneted érkezett!

Elhiszem Suzy!
Küldj Neki SMSt???
Vagy szóban szeretnéd ugye? Persze, hogy úgy...úgy jobb!
Sebaj! Igen legalább kétszeresen megkapom a jókivánságaidat!!! :wink:
Jaj, alig várom már, hogy hátrahagyjunk itt mindent...és Apa is pihejnen végre a nagy hajrá előtt..../vásárlás, lakásátrendezés!!!/
Remélem szupi lesz! :!: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kismamik!
Most találtam.....

Nézegessétek, hátha van valami ami innen megéri...Én is átnézem...
http://www.babyoutlet.hu/Default.aspx

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


sziasztok!
Suzy! orvendek,hogy jok az eredmenyek!

Vivi! Jo furdizest! Megbeszeltem Kanikulaval,hogy latogfassa meg horvatorszagot jovo heten....Vigyazz magatokra!

Itt szornyu a meleg,kezd emlekeztetni a tavalyi juniusra,habar a viz meg nem melegszik fel az asztalom...de azert olyan 38-40 megvan...

Erika! Jo lett a vonalzod!!!!

Noemi! Ugyeskedett a ferjecsked? Azt hiszem lemaradtam a hirrol :(

Anna! Neked meg jo sok pihenest!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 

 
 

Vivi! Koszi...nagyon aranyosak vagytok :wink: :wink: :wink: Es szemtelenul fiatalok :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Nem leszek ma, megyek ügyeket intézni, hétvégére vásárolgatni, nézelődni, szabit kértem :!:

Tegnap este már nem volt erőm jönni, de a barátnőmnek megszületett a kislánya délután 3-kor, azt mondta, hogy jöhet a következő :lol: azt azért Róla tudni kell, hogy baromi szerencsés szinte minden tekintetben, amit eddig eltervezett az úgy is volt, nem egy halálra izgulós fajta :wink: szinte az egész terhességét végig dolgozta, ha nem a melóhelyén akkor otthon, de szinte egy percet sem pihent :arrow: nagy valószínűséggel ezért is jött 3 héttel hamarabb a baba, majdnem koraszülött súllyal (2640g), mindketten jól vannak, annyira édes a kis drága, apás szülés volt, a legjobb szülésznő volt nála, pedig nem is volt fogadott :!: :wink:

Apácska ma végre jön haza, a hétvége a miénk :lol: :lol: :lol: már nagyon várom, hogy megérkezzen :!:

Vivi
Jó utat, várunk majd vissza sok-sok élménnyel, vigyázzatok magatokra nagyon :!: :wink:

Orsi
Az outletek mindig hasznosak, köszi a linket, majd át fogom nézni hamarosan :!: :wink:
Dokihoz egy kalappal, majd gyere a hírekkel :!: :wink:

Noémi
köszi, aranyos vagy :wink:
Én már tuti hőgutát kaptam volna :roll: le a kalappal jól bírod :!: munka :?:

Többieket is pusszantom, csodás, szép napot mára :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Jó pihenést nektek!!!

Suzy!
Örülök a jó eredményeidnek,te is szépen haladsz :wink:
Jó apázást a hétvégére!!! :lol:
Barátnődnek gratu!Hogy hívják a kislányt?

Orsi!
Gyere majd doki után!!
Én tegnap mértem a vérnyomásom 2× és 90/50 volt,nagyon nyomott voltam.Le kellett feküdnöm délután.
:?
Kutyi remélem teljesen rendbe jött és te is kialudtad magad.
Ezt a boltot is szoktam nézegetni amit belinkeltél. :wink:

Nomi!
Én ezt a pár nap hőséget sem sírom vissza,tényleg le a kalappal,hogy ilyen jól bírod.Itt most nagyon változékony az idő,hol esik,hol süt.

Erika!
Csak egy nap van közöttünk :lol:

Presa!
Remélem pihensz ezerrel!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

na hazaértünk, szerda 17.15-csütörtök 10.00 :D Hú tegnap csak aludtam, aludtam...
Apa védett, jó lett, megkönnyebbült, hulla fáradt :D
Most meg itt megint esik, szörnyű. Jövő hétre is esőt mondanak.

Vivi,
amit írtál arról, hogy mik a "kétségeid" a babával kapcsolatban: nem vagy egyedül. De szerintem anyudnak igaza van, ez csak annyi, hogy érzed, hogy igenis van felelősségünk. Meg hát ez valami tök új lesz és ismeretlen.
De én is úgy ledöbbenek néha, hogy jaj, mindjárt itt van...
Na de a lényeg: jó nyaralást, úgy irigykedek :)) És drukk a fürdéshez.

Orsi,
kutyut sajnálom,k az én kis beagle-m is szenvedett már kullancstól, hasonlóan. Utálom, amikor ők betegek, mert nem tudom őket hogy megvigasztalni... :(

Suzy,
grat a barátnődnek, és jó egészséget nekik! Én is szeretnék ilyen mázlista lenni :))

Na megyek pakolni, pff..

n
Ja, megváltoztattam a vonalzóm :) (Immár harmadszor :))

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!


Most értem a gép közelbe egész idáig kint az udvaron vagy a konyhába.Nagyon borong jön az eső.

Orsi!Köszönöm szépen.A te vonalzód is szép tetszik.
Sajnálom ami a kutyusoddal történt.Nekem is van két kutyám ,a kissebbik kutyusom nagyon szeret csavarogni aminek nem örülök,anyósom mindig mikor megy a kenyérért ki engedi az utcára és van mikor a bicigli után szaladgál nem bántja az embereket de mások félnek tőle.Ez nem tetszik nekem de nem szólok semmit mert baj lesz aztán.

suzy78!Köszönöm szépen,örülök,hogy sikerült a vonalzót rendbe tenni Vivi nékül nem ment volna,hálás vagyok érte.
Örülök,hogy jól sikerült az eredményed. :wink:
A toxoplazmózis kivizsgálást kell kérni a nőgyógyásztól :?:
Nekem nem említett semmit.Vérvételen voltam kb 1 hónapja s jók lettek.

nomi77!Köszönöm szépen!!!

Gabi!Igen egy nap van.Bár én még nem kérdeztem meg,hogy mikorra vagyok kiírva én számoltam ki,de legközelebb mikor megyek meg kérdezem és még azt is ,hogy lány lesz fagy kisfiú,már alig várom.
Most mennem kell sokat nem tudok ülni a gépnél,mert fájdogál a hátam még be nézek.

Szép napot kívánok mindenkinek és a pocaklakóknak!!!

Üdv:Erika

Kép
erika12
 
 


Sziasztok Lányok!

Beszereztem egy laptopot mobilinternettel, h fekve zaklassalak titkeket! :twisted: :)

Szoval, kedd óta fekszem, és fekszem, és fekszem. És julius 5ig feküdni is fogok, aznap megyek vissza a kórházba, és majd ott megnézzük az ujabb uh-t. Most nincs mit tenni, sajnos.

Lemondtuk az esküvőt, a polgárit, és az egyhazit is, a naszutat, mindent. :( Nem áldozat, ha a babával minden rendben lesz. Este a lányok átjönnek, h tartsunk egy lánybucsut, főznek ezt-azt dumcsizunk, én meg fekszem majd. Néhány tökre aggodnak, h nem gond e ha tjonnek. Szerintem nem az, mert beszelgetnem azert muszaj, és ha fekszem, nem hiszem, h gond lesz.

Ma arra lettem figyelmes, h több a folyásom, mint szokott. Két dolog jutott az eszembe, egy pozitiv, es egy negativ:

pozitiv: biztos azert lett több a folyásom, mert felszabadult a méhszájam, és arrebb kuszott babó.

negativ: biztos azert lett több, mert nem ment odébb a mehlepény, és babó ki akar jönni, és igy majd "csuszosabb" lesz az uta :(

Tudom, nem kéne ennyit gondolkodni, de mit tegyen az ember, ha ennyit fekszik, és egyedül van napközben. Ez van. Menet közben kiolvastam Stephen Kingtők a Cujot, mar korabban lat :) am filmen, de igy lerva remek volt. Most belekezdek Emil Zolatol a Hölgyek örömébe.

Nálatok mizujs? Mi a terv a hétvégére?

ui.: köszi a jókivánságokat! :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem!
Hajnalban indultunk vissza Pestre, mert tegnap Apa megveszett volna, ha nem látja Mexikó- Francia meccset ....sztetek?
Mexikóban is élt anno.....imádja őket!!!
Na ezért elcseréltük az éjjel érkezést egy hajnali indulásra és a a dokinál kezdtük!
10.45re volt időpontom, odaértünk 10.30ra, kiskönyvleadás, pisivizsgálat, vérnyomás....leletek átvétele....és már bent is voltam a dokinál.
Méhszáj zárt, rákszűrés: P1, baci-gomba negativ, vérkép jó, csak vasat irt fel az az egy alacsony....
Neo-Ferrofolgammát napi 3szor 1et. Azt mondta kicsit tuningoljuk fel...

Dalma: Minden rendben, annyi, hogy a fejátmérő szerint 25 hetes vagyok a combcsont szerint 26 hetes, hát úgy látszik ez az 1 hét csúszás/ nem csúszás végigkiséri a terhességemet.
Már több, mint fél kiló....
Akart kinyomtatni képet az uhról...de Dalma...ezerrel döngette, hogy hagyja már békén....képzeljétek ki-ki bökdösött amerre járt az uhfeje...érdekes volt!A focizást abbahagyta, amint kiértem az asszisztensnőhöz, hogy fizessek!
Egy hónap múlva kell mennem, de akkor nem jó nekünk az a péntek igy 1 héttel előbbre rakattam az időpontot július 9.-ére, és aznap délután 4D-re is elmegyünk! Babamozit csináltatni!:-)

:) :lol:
Hát ennyi volt, most itthon vagyok, ezerrel rendezem a félig kiszáradt virágaimat az erkélyen....várom az asztalos a konyhabútor másik felével.....szar az idő. Utána elmegyek kiváltom ezt a vasat és bevásárolok kaját....mert minimálisat hoztam fel Sopronból!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


ÉÉs akkor egyenként....

Suzy!
Jaja, nézegettem a Babapatika magazint és ott találtam ezt a cimet...
Sztem megér annyit, hogy megnézzük i van bent...Apa azt mondta hétvégén elmegyünk...vasárnap is nyitva van este 7ig...durva!De jó nagyon jó!
Meséltem a dokinak a haskemyényedést és most is azt mondta, hogy 1-2 megengedett, de ha rendszeressé válik akkor jelezzem, mert akkor a baba mozgása stimulálja a méhösszehúzódásokat...egyek 3szor 2 MagneB6ot...de amúgy semmi probléma!

Gabi!
Kutyi rendben van már köszönöm! Kipihente a megpróbáltatásokat, szegénykém!
Huhhu, az jó alacsony vérnyomás....nekem ma 106/ 65 volt a dokinál...pedig iszok sokat....
Mindegy, ennyi marad és kész!

Nnoémi!
Grat Apának! Jól szoritottunk!
Igen Én is annyira sajnáltam, konolyan olyan kiszolgáltatottak az állatok..és ráadásul még epilepsziás is...a fenének se hiányzott egy roham is!
SZép a vonid!Napfényessé tetted... :lol:

Erika!
Az pedig nem jó, ha kint rohangászik a kutya az utcán el is ütheti az autó....??!!!
Finoman szólj Anyósodnak....sztem!Hogy ne engedje ki....
:-)

Anna!
Beszélgess csak..hagyd, hogy kiszolgáljanak Bébi!!!
Neked annyi a dolgod, hogy pihizz és bent tartsd azt a Pocaklakót...
Bő folyás....nekem is van....
Semmi gond nincs vele...Nyugi!
Csak annyi, hogy tegnap este összebújás volt Apával...hmm...még a bokámon is folyt.....Psssszttt! :lol: :lol:
Amig nem változik a szine, sárgásra, barnásra....addig ne izgulj!
Babó a lényeg! A többi meg meglesz...gondolomAPa nem rohan el az esküvő elől majd....Figyu...a Picur is részt vesz rajta mekkora jóóóóóóóóó!!!!!Ő adja majd a gyűrűket, Édesem!
/Megjegyzem egyszer majd vmi hasonlóra vágyok Én is!!!!Dalma és a Kistöki kézenfogva betotyognak Anya Apa gyűrűivel!!!! :cry: :) :lol: :oops: /

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszi, Orsi! :)))

Kép
presario
 
 


Anna!
Nincs mit!
:)
Itt vannak az asztalosok...Már megint felfordulás, baszkulcs...unom már...és az ide-oda rohangálást is....hogy itt mekkora kosz lesz!Pfffújjj! :cry: :roll: :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Az első munkahelyemen bútortervező volta, konyha és furdoszobabutorokat terveztem. Jo melo volt! :)

Kép
presario
 
 


És ezt csak most mondod....akkor ájjá' má neki bababútorokat tervezni, de gyorsan......sokan vagyunk ám!!!! :lol: :D :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika!
Itt a neten sok helyen van szülés kalkulátor,csak az utolsó menszi első napját kell beírni és kiadja a szülés várható időpontját.

Presa!
Szerintem jól döntöttetek!Sajnos így alakult,de nektek kellett eldönteni,hogy most mi a fontosabb.
Folyás nekem is van,mikor mennyi.Orsi jól mondja,addig nincs gond amíg nem színeződik és nem bűzös.
Jó szórakozást estére!!!
Bútortervező?De jó!

Orsi!
Jaj de jó,hogy minden oké Dalmával!
Szépen megálmodtad az esküvőtöket.
Mi 4d-re csak a 26-28.hét környékén megyünk,bár néha már olyan türelmetlen vagyok.
Te nem rendeltél ilyen vonalzót?Mert láttam a készek között olyat amit neked gondolnék!

Noémi!
Szép a vonid :lol:

Csajok!
Olyan fura a köldököm,szerintem jön kifele. :roll: Széles és nem olyan mély mint volt.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
De rendeltem, csak időközben megszüntette,m azt az emailcimemet, amiről ezt tettem...kisebb kellemetlenségek kiatt...igy nem tudtam "átvenni"!

Igeeeeen, a második az enyééém...ott van Dalmusom!:-)))
Hogy tudom átvenni??
Gabi, please help meeeeeeee!!!
:oops: :( :D :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Az Én köldököm már elég régen kifordult, nagyon furi igy.....és sokat viszket... :roll:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Ha nincs meg az a mail cím akkor szerintem már nem tudod átvenni. :( De csináltass másikat,bár elég sokára készül el,sajnos.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,


húúú, mielőtt bármire reagálnék, a ma délutáni "Emesézés" eredménye:

VETTÜNK BABAKOCSIT!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Húúú, annyira de annyira király dolog! :)
Elmentünk egy boltba, a Petőfi utcába, 18.ker. Hát ott voltak babakocsik, de úgy gondoltuk, nézzük meg máshol is.
Irány a baby outlet, a Soroksári úton. Hát az egy érdekes hely. Bizonyos szempontból tök jó, mert apró hibák miatt nagyon leáraznak dolgokat, de szerintem egyrészt azoknak jó, akiknek van egy rakat pénzük, másrészt azoknak, akiknek csak minimális van. Mi ott nem találtunk semmit, mert ilyen többfunkciósat akartunk, mindenestül, 70-80 körül maximum, és olyan pont így nem volt.

Hát elmentünk a babaholmiolcson.hu címére, a Nagykőrösi útra. Na és ott megvettük :D Én Pierre Cardin-t szerettem volna, mert az megbízható márkának tűnt, de kértük a nőt, hogy meséljen a babakocsikról, és mesélt, és hát ez sokkal jobb és többet tud, mint a P.C. 100ról volt leárazva 79-re, ugyanannyi volt így, mint a P.C., és ehhez minden van, a pelenkázótáskától az esővédőig és a lábzsákokig, még pumpa is. Minden két irányból helyezhető rá, szóval mindent tud, amit mi akartunk.
Íme:
http://www.giraffeclub.hu/babakocsi.php
Narancssárgát vettünk, nem úgy néz ki, mint a képeken, sokkal jobb.
Jaj, annyira jó :)

Na, megyek is pakolni még, aztán majd még visszanézek (a meccs előtt).

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ja, a linken az első babakocsi az. A háromkerekű(szerű).

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nnoémi!
Hát ez a babakocsi nagggyon tuti, Nekem annyiranagyon tettszik!
:lol: :D :shock: :) :P :wink: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Először beszámolok a vizsgálataimról, aztán visszaolvasok!
Csütörtökön volt az első NST vizsgálatom. Nagyon jó volt, 15 percen keresztül figyelték egy géppel a picurom szívdobogását és az én méhtevékenységemet. Olyan kis cuki volt, kb 3 percig csuklott:)
Aztán megvizsgált a dokim, minden rendben van és végül csináltak egy uh-t is. Olyan jó volt megint látni a picurt, már nagyon nagy:) Minden rendben van vele, már 2750g és fejvégű fekvésű, tehát már csak azt várja mikor jöhet ki. A magzatvizem az átlagosnál kicsit kevesebb, de azt mondták, hogy ez nem gond.
A vérképem jó lett, a vasam továbbra is alacsony, de azt mondta a doki,hogy ilyenkor szinte mindenkinek az, szedjem tovább a bogyót. Magnéziumot már csak a héten kell szednem utána már nem.

Noémi!
Nagyon jó a babakocsi, jót választottatok:)

Anna!
Szerintem jól döntöttetek, most a legfontosabb a picuri, persze kár, hogy így alakult, de pihenned kell!

Orsi!
A 4D fantasztikus élmény lesz, neked és a párodnak is. Mi is csináltattunk és az egész családot megsírattuk vele:) Senki nem bírta könnyek nélkül, annyira megható:)

Suzy!
Gratula a barátnődnek!

Szép hétvégét mindenkinek!
puszi

andicsiga
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy a vizsgálataid jól sikerült és hogy a pici is jól van. :)

Én a jövőhéten kedden megyek el a nőgyógyászomhoz a keményedés miatt nem várok elsejéig van hogy egy nap 4-5 alkalomszor és olyankor fáj is mikor kidudorodik. :( Remélem minden rendben lesz a picivel már alig várom hogy menjek.Hátfájása kinek van?mert nekem szokott fájni mikor sokat ülök vagy álok.Ma délelőtt sütés főzés volt takarítás már alig vártam hogy be jöjjek és lepihenjek.

Noémi!Nagyon jó a baba kocsi. :) Mi még nem vettük meg,kiságyat kapunk egy ismerőstől.Tegnap a barátnőm küldött egy zacskó baba ruhákat,nagyon cukik.Át szeretném mosni csak nem tudom,hogy használhatom a Tomi kristály mosószert most ez van nekünk.Tanácsot szeretnék kérni a mosószerrel kapcsolatban.

Gabi!Meg néztem a szülési kalkulátort a neten és (november.5)-ike az időpont.
:)

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Kép
erika12
 
 


erika12 írta:Sziasztok!

Andicsiga!Örülök,hogy a vizsgálataid jól sikerült és hogy a pici is jól van. :)

Én a jövőhéten kedden megyek el a nőgyógyászomhoz a keményedés miatt nem várok elsejéig van hogy egy nap 4-5 alkalomszor és olyankor fáj is mikor kidudorodik. :( Remélem minden rendben lesz a picivel már alig várom hogy menjek.Hátfájása kinek van?mert nekem szokott fájni mikor sokat ülök vagy álok.Ma délelőtt sütés főzés volt takarítás már alig vártam hogy be jöjjek és lepihenjek.

Noémi!Nagyon jó a baba kocsi. :) Mi még nem vettük meg,kiságyat kapunk egy ismerőstől.Tegnap a barátnőm küldött egy zacskó baba ruhákat,nagyon cukik.Át szeretném mosni csak nem tudom,hogy használhatom a Tomi kristály mosószert most ez van nekünk.Tanácsot szeretnék kérni a mosószerrel kapcsolatban.

Gabi!Meg néztem a szülési kalkulátort a neten és (november.5)-ike az időpont.
:)

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Kép
erika12
 
 


Sziasztok Lanyok!
Nalam is vegre azt irja a vonalzo alatt 20 het!!!! :lol: :lol: :lol:
Telik az ido.... A tegnap reggel jart a golya a hazunkban,a szomszedcsajnak megszuletett a pici fia..olyan kis cuki. Amikor apucija megmutatta az fenykepet el is bogtem magam...

Suzy! Gratulalok a baratnodnek! Bizti szuper a hetveged,hiszen otthon van a ferjecsked :wink: :wink: :wink:

Noemi! Nagyon tetszik a babakocsi. Biztos a lanyodnak is :)

Orsi! Kellemes utazast,es persze szep idot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!!!

Noémi!
Nagyon jó a babakocsi,sokan dícsérik azt az üzletet.És jó áron vettétek!!!

Andi!
Hát gondolom milyen nagy már a picilány. :lol: És mit mondott a doki?Időre fog jönni?

Erika!
Pont a múltkor beszéltük a csajokkal,hogy egyenlőre mindenki marad a megszokott mosószernél és ha a baba bőre nem bírja akkor váltunk.
Az öblítőt viszont én lecserélem,sensitivre.
Szerintem még korai kimosni,majd inkább a vége felé,mert addig megint állnának és úgyis kimosnád még egyszer.Én amiket kaptam azokat vissza tettem a zsákba.
Na akkor a kalkulátor szerint 5 nap van közöttünk. :lol:

Nomi!
Gratu a betöltött 20.héthez!!! :lol: Nem telik az idő,hanem rohan :shock:
Kicsit én is elérzékenyülök mostanában a babákon.

Orsi-Vivi!
Jó utat nektek és pihenjetek sokat!!!!

Suzy!
További jó apázást!Mikor indul vissza?

Itt már megint borús az idő :evil: Legalább picit süthetne a nap.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jaj tényleg, mostmár két Horvátországozósunk van :)
Jó utat nektek, meg szép időt (bár az időjárásjelentésben elég csúnya dolgokat mutattak ott Horváto. felé :( ).
Tiszta depressziós lettem ettől az időtől... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Lányok!

Nomi!
Köszi szépen, pihi ránk fér....!!!Főleg Apára!

Gabi!
Köszike!
Péntek.....basszus...milyen vihar volt.....

Nnoémi!
Igen két Horvétországos, igen nézzük folyamatosan az elérejelzést valóban nem túl fényességes....de azt is tudom, hogy ez még változhat.....indultam már úgy Horvátországba, hogy két hét szar időt jósoltak....ebből a két hétből....2 nap rossz időnk volt..szóval, remélem a legjobbakat, ha már az eső nem esik...az nekem megfelelő!!:-)))

Mi is voltunk Apával ebben a Babalerakatban...mindkettőben a Bippában is és a BabyOutletben is....jó kis cuccok voltak....megnéztem a babakocsit amit vettetek, nagyon szupi!
Apának nagyon tettszett zöldben....Én még nézegetek!:-))))


Lányok!
Vigyázzatok Magatokra, megpróbálok néha bejelentkezni, Apa laptopját visszük csak, enyém Pesten marad....meglátjuk mennyit engedi használni..hihihi...tidjátok az olyan flancos ketyere...más s billenytüzet, ha nálam van tuti vmit elrontok rajta....szóval...talán lesz annyira kegyes, hogy megkapom egy kis időre...majd lefizetem... :wink: :wink: :) :D :lol:

Babák!
Vigyázni Anyákra! Mindenki maradjon a helyén....és lebegjetek jól!!!! :oops: :) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Kismamik :!:

Nagyon gyorsan eltelt ez a hétvége is, de annál jobban alakult :wink: olyan jó volt, hogy itthon volt apácska, együtt főztünk, takarítottunk, gazoltunk a kertben, jól el is fáradtunk, de ma már csak pihentünk :!: :wink: most már borul az idő, holnaptól rossz időt mond, szinte minden nap esni fog az eső, szegény apácska sem örül ennek, mert alig tudtak motozni és a vizsga meg már mindjárt itt van, már nagyon izgul, de mondtam neki, hogy sokan szorítunk ám neki, ki fgojuk drukkolni a sikeres vizsgáját :!: :lol: köszi Csajok :!: :wink:

Vivi
Már biztosan ott vagytok és már lehet, hogy uszikáltál is :wink: további jó pihenést :!:

Orsi
Nagyon jó pihenést kívánok nektek, szép időt, hogy tudjál te is uszikálni :wink: érezzétek jól magatokat, apácskának is jó pihit és kapcsolódjon ki hasznosan :!: :wink: Várunk, hogy sok-sok élménnyel térj vissza :!: :wink: jó utat, vigyázzatok nagyon magatokra és a kis pocaklakóra :!: :wink:
Örülök, hogy Dalmával minden a legnagyobb rendben van!!!

Gabi
Sára a baba neve, nagyon jól vannak, már 1 nap után beindult a tej és van is bőven, mára besárgult a bébi :!: :wink: így még maradnak egy pár napot biztosan :!:
Apácska reggel indul 6-kor vissza Pestre :!:
Már az Én köldököm sem olyan, mint volt, kezd kicsi lenni, már nem akkora a lyuk :roll: :!:

Anna
Kitartás és pihizzél sokat továbbra is :!: :wink:

Noncsi
Nagyon szép babakocsit választottatok :wink:
Apácskának gratulálok a védéshez :!: :wink:
Szép az új vonalzód :!:

Erika
A toxoplasmára a védőnő adja a beitalót, nálunk 2 havonta kérik ezt a vizsgálatot :!:

Noémi
Gratulálok a félidőhöz, telik az idő...de én annyira most kivételesen nem bánom :wink:
Én is megkönnyeztem a barinőm kislánya képe miatt, de mostanában elég érzékeny lettem ...sok mindenen elsírom magam :oops: :roll:

Mostanában indul valaki még nyaralni :?:

További szép vasárnapot, megyek apácskának segítek csomagolni, annyira utálunk pakolni...mindig a nap legvégére marad, csak nehogy itthon maradjon valami :roll: :?

Holnap csak 1-ig dolgozok, mert 2-re jön a védőnő :!:

Pusszantás, jó éjszakát :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

elfelejtettem mondani, hogy holnap megyünk dokihoz délután :D Aztán gondolom elküld terhelésesre is... De láthatjuk a babót :D

Jó éjt nektek,

n


Anna, hogy vagy? Pihensz rendesen??

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Suzy!
Kösziiii!Puszi Neked is, vigyázz magatokra!

Nnoémi!
Huhhu, de jóóóóóó!
Beszámolót, please!!!!!
:-) :wink:

Jóccakát Nektek!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ezt a fos időt már megint :shock: :evil: olyan álmos és egy kicsit nyűgös is vagyok, annyira hat rám az idő :roll: :oops:

Ti hogy vagytok :?:

Noncsi
Már Én is nagyon várom, hogy menjek dokihoz és lássam Cipikét :!: :wink: biztosan rendben vagytok, drukk+++++++++++++++++++++milyen terhelés :?: cukros mizéria :?:

Szebb napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Utolsó gyors bejelentkezés indulás előtt!

Az idő szar... :( :cry:

Dalma ma annyira aktiv....reggel Apa csodálta ahogy nyomigáta kifelé a kis kezeit lábait.....édesek voltak!

Nah, Csajok!
Vigyázzatok Magatokra és a Babáitokra és az Apákra!

Küldjetek Vivinek és Nekem jóidőt.......... :shock: :? :D

Ezer puszi és ölelés Nektek!

:D Dalma és Orsi :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi és Vivien!Szép napot kívánok nektek és jó időt! :) Legyen szép napotok és vigyázzatok a pocaklakora. :wink:


Szerencsém volt anyósom ma nem ment a dokijához és el mentem én a nőgyógyászomhoz a keményedés miatt.Megvizsgált és azt mondta,hogy kemény a hasam ezután uh-on is voltam,jól van a pici és magzatvíz is van elég mondtam,hogy egy nap 5 alkalomszor keményedik és fáj a hasam hol egyik oldalt hol lent teljesen azt mondta rá hogy ilyenkor mozog.Meg kérdeztem hogy szedjek (Magne b6)-ot ,igent mondot.Én ha nem kérdezem nekem nem mondja 2 hétig szedem napi egyszer.Receptet nem írt el mentem a gyógyszertárba és kértem magne b6-ot nem volt és helyette kaptam(Magnézium forte B6 vitamint ami magnézium 0,470 g ésB6 vitamin 0,005 g) az eladó azt mondta hogy ugyan az meg mondtam hogy várandós vagyok és a dokim mondta hogy vegyek.
Szerdán délután ismét be kell menjek a városba egy másik dokihoz Uh-ra ami ki mutatja a rendellenességet,remélem minden rendben lesz.

Most megyek le pihenek ki fáradtam elég sokat gyalogoltam ma délelőtt alig vártam,hogy haza érjek.

Szép napot kívánok mindenkinek!!!

Kép
erika12
 
 


Sziasztok Csajok!

Mit csinaltok ebben a szar időben? Engem speciel a fekvésben nem igazán zavar az eső, sőt, jobb is, h ilyen az idő, csak fajna aszivem, ha kint sutne a nap, én meg fekszem. Képzeljétek, amiota fekszem, total elment az etvagyam, fogytam azota masfel kilot. Ennyit szamit a hetkoznapi rohangálás is.

Akiknek mar meséltem a hugomrol, azoknak mondom, h képzeljetek a hugom valni akar. Total kiakaszto. 24 eves lesz augusztusban hat eve van egyutt parjaval, ket eve hazasok. Most teljesen megorult, h a szerelm mar kihult, és ott akarja hagyni ferjet (ehhez nagyban ratesz, h felszedett vmi 21 eves modell-pubit). Nm tudom, mit tanacsoljak neki. Szerintem, egyik kapcsolatban sem tart az, h napont ketszer szenvedélyesen szexelnek, ezt be kell latni, és a ferje egy joképű, rendes, és akarhogy is vesszük, az orszag elso 100 leggazdagabbjaban benne van. Nem vagyok anyagias, de imadja hugomat, és azert nem mindegy, h hiteleken, gyesen, nyugdijon, etc kell e ragodnod, vagy elsz jol egy normalis pasi mellett, akinel meg raadasul teljes anyagi nyugalmad is, sőt, luxus vesz körül. Másrészről ott a nagy érv, h nem élte ki magat. Erre viszont nem tudok racafolni. Csak ugy gondolom, hogyha most szepen kipattintja a ferjet, 2-3 évet tombol, utana tutira visszasirna ezt az egeszet, es rajonne, milyen jo dolga is van most. Nehez ugy.

Szoval, ahhoz képest, hogy ágyban punnyadok majdnem egy hete, nem olyan unalmas az élet. :)

Puszi nektek!

Kép
presario
 
 


Sziasztok,

na megjöttünk a vizsgálatról, minden oké, a bűvös szám 3000 :). 4 kilót híztam eddig, vérnyomásom oké, minden oké :)
A csajszimnak egy héttel hosszabb a combja, mint kéne, jó nő lesz belőle:)
Holnap reggel 7-re megyek a cukorvizsg.-ra, megvettem már hozzá a cukrot a gyógyszertárban, hát hanyatt estem, mikor kimérték, hogy mennyit kell beletennem a 3 deci teába....

Na ez van velünk.
Anna, ezek szerint jól vagy, és tök örülök, hogy zajlik az élet... Bár nyilván jó lenne, ha nem pont így zajlana. Nem tudom, tudsz-e bármit segíteni a húgodnak, mert egyet értek azzal, hogy pár év múlva hogy lesz, amit írtál, de nem hiszem, hogy ezt ő most belátná.
Nehéz :(

Orsi,
még egyszer jó utat, vigyázzatok magatokra és a lányzóra :D

Ja, dokim felírt napi 2szer 2 Magne B6-ot, meg egyszer 1 vasat... Pfff.


Na pussz,
n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Halihó :!:

Hát ma nem szaggattátok szét a topikot :lol: :roll: merre vagytok Kismamik :?: ilyen fosadék időben mit lehet csinálni, talán aludni :?:

Noémi
Nálatok biztosan szép idő van :roll: :?: :wink: babócád mozgolódik :?:

Anna
Örülök, hogy jól vagy :!: :wink: pihizzél csak tovább :wink:
A húgoddal kapcsolatban sztem bármit is mondanál akkor is azt tenné amit Ő akar, 24 éves, nagyon fiatal még, hogy belássa, hogy micsoda jó dolga van és a jövőre nézve is sok mindentől megkímélné az élet egy ilyen férj mellett, de ezt nehéz így megmondani, biztosan meg van a húgodnál az ok, hogy miért akar elválni, de "kettőn áll a vásár" és ezt nekik nagyon meg kell beszélni :!: :roll:
Sajnos sokan akkor jönnek rá, hogy nem élték ki magukat, amikor már benne vannak egy házasságban, sok házasság ezért megy tönkre és később meg rájönnek, hogy mekkora hülyeséget csináltak annak idején :arrow: sztem nagyon fiatal volt még egy házassághoz :!: és a férje hány éves :?:

Noncsi
Örülök, hogy minden rendben veletek :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jo idot nektek, Orsi! :))) Most irigy vagyok, mahoz egy hetre mennek két hetre nászutra! :(((

Kép
presario
 
 


A férje 31 éves, szoval ő "benne van a korban". Relativ dolog az a fiatalon ferjhez menés. Én is fiatal vagyok, ha azt vesszük, 25 éves vagyok, és másfél éve vagyok a vőlegényemmel. Viszont nekem előtte nem igazan voltak hosszu kapcsolataim, es 18 eves korom ota krom ota buliztam es pasizta, hajj de mennyit... :D Hugom viszont 16 éves kora ota le van kotve, és ez most jon elő...

Kép
presario
 
 


Sziasztok!
Apa végre itthon van ma meg holnap.Szerdától megint csak este ér haza. :cry: Már nagyon kész vagyok az egyedülléttől. :cry:

Holnap meg lehet elmegyünk végre festéket nézni.Ma kiköltöztünk a kisszobából és lehetne neki állni a festésnek.Már nagyon csinálnám.Legalább az lefoglalna.

Szóval holnap se nagyon leszek!Mindenki vigyázzon magára!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok,Babak!
Orvendek,hogy mindenki rendben van......
Sajna nalam ez a meleg+munka kezd tuelo turara hasonlitani.Ugyhogy ma megerdeklodom a betegszabadsagot,hogy s mint van ez errefele.Es jovohettol pihenek en is :lol: :lol: :lol: Remelem :!: :!: :!:
Tegnap hivtak a korhazbol,es attettek a genetikai ultrahangot jovohetre..hat ennek nem orvendek:(
Mozgolodik a Picur,tegnap feltekeny is volt,mert megjegyeztem apjanak,hogy itthon van a bebi,erre jol oldalbavagott,hogy ne mas gyerekevel foglalkozzak :lol: :P
Pentek reggel voltunk eskuvon Limassolba. Olyan szep kis varos,jo lenne ott lakni :wink: :wink: Es a tenger...az csodalatos
Aztan volt az ember diplomaosztoja.Ugyhogy mozgalmas volt a hetvege..... :wink: Most erzem is,faradt vagyok nagyon. De 2 nap szabi,ugyhogy pihizek,es maszkalok nagyokat(ezt muszaj..... )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Szebb napot lányok,legalábbis annál ahogy indul! :twisted:

Persze mikor zuhogjon,ha nem akkor amikor végre apával csavaroghatnánk :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Gabi
Erre a hétre nagyon nem kell tervezni, mert csak hétvégére mond csak sajnos jó időt :!: :roll: már nagyon elegem van ebből a fos időből :evil: azt figyeltem meg, ha ilyen idő van és még rá jön egy kettős front a szívem majd kiugrik, annyira dolgozik :roll: :shock: a pulzusom is jóval szaporább, mint általában :!: :roll:
Kitartás az egyedülléthez, de hát nem is vagy egyedül drága :roll: :wink:


Noémi
Reméljük sikerül elintézni, hogy otthon tudj maradni pihenni :!: :roll: drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++hova mentél ez ügyben :?:
Akkor tényleg mozgalmas kis hétvégétek volt, pihizzél :!: :roll: :wink:

Nálam tegnap volt a védő nénim, jól elbeszélgettünk :wink: nem volt semmi különös :roll: azt mondta a macskával nagyon vigyázzak, de nem simogatom, csak adok neki enni és ennyi :!: mondta, hogy olyan helyre ne menjek, ahol bent van a macsek, mert a szőre is nagyon veszélyes lehet, de ha még is valami van rá gyógyszer :!: vigyázok nagyon, egyébként sem vagyok nagy macskás :!:

Esőmentes, vidám napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

megvolt a terheléses. Hát a lötyi az oké, iható, deén nagyon rosszul lettem, be is mentem lefeküdni a nővérkékhez az ágyra. Vsz. vérnyomás, hazajöttem, megmértem, és 89/46 :D
Most fetrengek, hogy helyrejöjjek. Képzeljétek, holnapra már meg is lesz az eredmény :)
Gabi,
sajnálom a rossz időt, de azért remélem festéket vesztek.

Noémi,
neked meg remélem sikerül elintézned a betegszabit, én meghalnék ha ilyen melegben kéne dolgoznod.

Hát akkor alvás... legalábbis nekem. :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Suzy!
Hát tényleg nem vagyok egyedül :D Pont tegnap mondtam apának,hogy milyen jó lesz,ha már meglesz a baba,mert akkor már tényleg nem leszek egyedül.
Védőnénihez nekem a héten kell bejelentkeznem.Kiváncsi vagyok mikor jön majd ő hozzánk.

Erika!
Biztos nem lesz semmi gond a holnapi un-n!A magnéziumot szedheted tovább is mint 2 hét.Én most naponta kettőt szedek.

Presa!
Hát a hugod elég sz@r helyzetbe van,mert ha tényleg úgy érzi nem élte ki magát,akkor az gáz.És,ha a férjével marad akkor mindíg az lesz benne,hogy mit hagyott ki.
Viszont valószínű nem lesz ilyen gondtalan élete,bár nem tudom milyen anyagi helyzetbe lenne a férje nélkül.
Hát én se vagyok anyagias,de ezt a válást jól átgondolnám......mert a mai világba tényleg nem mindegy.
Ja és szerintem nem kellene neki 2-3 év se,hogy vissza sírja.

Noémi!
Pihenj!Kiváncsi vagyok az eredményre,de biztos jó lesz.
Jó kis bomba csajszid lesz,a hosszú combjaival. :lol:

Nomi!
Jó lenne elintézned ezt a beteg szabit,mert az a meleg ami ott van jól kiszívhatja az erődet.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Noncsi
Jó pihit neked, rád fér azt hiszem :!: :wink: biztosan rendben lesz az eredményed, drukk és már holnap kész is lesz, ez igen :!: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gabi
Hát látom nem mentetek sehova :!: :roll:
gyorsan elfog telni az idő, már most túl vagy a felén :roll: :wink: olyan fura nem :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Hát még nem szántuk rá magunkat,hogy elinduljunk. :?
Ne is mondd,rohan az idő!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!!!! Na vegre hazaertem...... Voltam a hmmm.....biztositasi irodaban,vagy tudomisen....... Szoval adtak egy papirt,ki kell tolteni,kell a dokitol papir,hogy nem birom a munkat,es ha jol ertettem 16 hetig kapom a fizum 60%at.....hat nem tul sok :( Utana ,vagyis szules utan 24 hetig ???? a fizum 75%-at. aztan a babat a hatamra kotom es irany dolgozni!!!!! Vagy nem tudom.... Majd eldol,nem is izgatom ezen magam. Legyen a picike egeszseges,aztan minden ok :lol: :lol: :lol:

Sajnalom,hogy szar az ido..tenyleg johetne mar a nyar :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Csajok!
Kiváltottam a felicitas várandós csomagot.Posta és vásárlás elintézve.Festéket nem néztünk :?

Nomi!
Hát igen,itthon se jobb a helyzet a táppénzzel kapcsolatban.De mi legalább itthon maradhatunk a babával tovább.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: