Új privát üzeneted érkezett!

Mesekönyvek nálunk is mennek, nagyon örülök. Neveljük is a gyerekeket a könyvek szeretetére. Itthon sokat olvasunk - magunknak is.

A felső kép egérfogó? :)

Alsó képen szereplő kis állatkát nagyra becsülik a bölcsiben. Állítólag elég drága, de a mozgáskoordinációt fejleszti amellett, hogy a kölkök imádják.

maccs01
 
 


Persze magunknak általában nem meséket, de van két könyve Ricsinek, mi vettük, mi olvastunk fel egymásnak, a gyereket nem kötötte le. Állati aranyos könyv, komolyan, ilyen jól még nem szórakoztam meséken - persze ízlések és pofonok, hogy közhellyel éljek. Majd megkeresem holnapra - ezt is - és feldobom a címét. Mesekönyv felnőtteknek :)
Meg van pár könyv, ami kedvenc, majd azt is felteszem. Annó, olvastam meséket Ricskónak, mikor a pocakban volt, Enikő meg aztán kénytelen volt hallgatni :):):)

maccs01
 
 


Maccs
ha tudod előkeresnéd? kíváncsi vagyok a könyvre. habár a nagy készülődésben... tényleg ha lesz időd.

nem egérfogó :D
fajáték. készségfejelsztő, fűzőcske-játék.
a sajton lyukak vannak. zsinóron van a kisegér és be kell fúzni a lyukakba és vissza...
3 éves kortól ajánlják...
Bence befűzi, visszafelé még nem megy, de szerintem itthon hamar rá fog jönni arra is.

a csacsi 9e ft... a tescoban van gagyi fajtája, az olyan 6e ft körül van.
én ugy voltam vele hogy egyszer veszem meg, de akkor normálisat. 300 kg-ig! van hitelesítve ez a fajta :D


Bence is él-hal a mesekönyvekért. még egy szót sem beszél, de könyvet azt olvas :D olyan édes mikor halandzsázik. leül a székére és mondja-mondja megállás és levegővétel nélkül.
mindegy neki, hogy leporellós, keménytáblás vagy sima vékony papíros. néha még kép se kell, a betűket is elnézegeti és elhalandzsáik azokról is :)

Kép

Kép
timi1982
 
 

 
 

Timi, köszönöm a biztató szavakat!
jóéjt, lányok!
xtina75
 
 


megyek én is alukálni.

mindenkinek jó éjt!

igyekszem holnap is benézni, ha más nem egy kis ünnepi köszöntésre :D

puszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Boldog Szent Reggelt!

Wow toys nálunk az ászok ásza! Most a lakóautósat kapja majd a csaj. A mentőt imádja, 1 óráig is elpakolássza benne a figurákat. Meg a lego is favorit.

Mi is mindenkinek nagyon-nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánunk!
Kép

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi,ez a családod? Szépek :)

Torna: nem hiányzik annyira,de 1.akkora leszek mint egy ház 2. nem mozgok semmit a minimális itthonin kivül mióta itthon vagyok, eleinte sétáltam de a - fokokban nincs kedvem...

Jaj reggel összebújtunk apával most fáj a hasam :? :(
de hát mégse lehet hogy abszolut nem... :roll:

Cicáim ma megőrülnek - karácsonyfa... :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Apa boltban,én szétküldök pár üzenetet aztán franciasaláta,husi...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Neked boldog névnapot kívánok!
Sztem törődj bele, hogy úgysem leszel olyan kismami(?!), mint Rubint Réka, szal sztem hagyd a tornát..A kajára érdemes figyelni, hízni mindenképpen fogsz :)De úgyis lemegy, ha előbb nem, akkor utóbb..
Mi kifejezetten el vagyunk tiltva a szextől, de őszintén nekem kedvem sincs :roll:
Na megyek nekiállok a sütiknek..Jó készülődést

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!

Szerintem összebújni lehet, amennyiben kifejezetten nem vagy eltiltva tőle orvosilag. De én csak óvszerrel javaslom!

maccs01
 
 


ÉVI, tényleg, NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ÉN IS!

maccs01
 
 


ÉVI!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Úgy áldjon meg isten neved napján,
Hogy beérhesd vele minden órán.
Legyen élted mint a virágos fa:
Remény s öröm virágozzék rajta.
Mely sok szívnek keserű gyötrelem,
Legyen neked édes a szerelem.
Igaz legyen, s mindig hű, szeretőd,
Ki jobban szeressen, mint te szereted őt.
Bánat ha ér, legyen az rövid éj,
S utána hosszú boldog nap a kéj.
S bárhova visz tőlünk a szerencse,
Lépésidet emlékünk kövesse.
S rokon érzet tartson köztünk hidat:
Te se felejtsd távol barátidat.
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!

Még egyszer Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!
28-án jelentkezem....
"Szurkoljatok"

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


SZURKOLUNK!

maccs01
 
 


Csillagdruszám, naná, hogy szurkolunk!!!!!!!!!!!

Évi, Boldog névnapot!!!!!!!!!!!
xtina75
 
 


Köszi csajok :))

Maccs,óvszerrel??? :roll: Miért?

Én és Rubint Réka :) Ég és föld :D nem eszek sokat,1-1 zsemle elég,még kevesebb is mint előtte....csak hát 0 mozgás :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

bocsánat, hogy nem jöttem, de 3 felé szakadok... meg még meg is betegedtem... na mind1, nem mentegetőzök...

csak beköszöntem, mert még el kell menni boltba... tegnap már nem volt rá időm és energiám...

Szóval mindenkinek nagyon boldogságos és szeretetben gazdag Karácsonyt kívánok! Vigyázzatok magatokra és egymásra!

Kép

Puszilok mindenkit!

két ünnep között jövök!

Kép
gtunde75
 
 


Megmutatom a tavaly előtti fánkat:

Kép
xtina75
 
 


Tina, ez nagyon szép!

Évi, azért, mert most tuti nem jönne jól valami kis baci, gomba. Monogámak vagytok, persze, de a munkahelyi wc-n férjed is összeszedhet valamit. A gumi nem kényelmetlen. Mindenesetre nálunk így gondoljuk. Amikor meg van pocak, akkor itthon szünet van a dolog ezen formájában :)

Tünde, mégha csak pár mondatra is, de nyugodtan nézz be. Neked is Boldog Karácsonyt! Rengetegen lehetnek ma is boltban.

Csajok, nekünk nincsenek itthon wow toys játékaink. Le vagyunk maradva :shock:

maccs01
 
 


Itthon megint műfenyő lesz, de majd rakok fel képet, tavaly is állati jól sikerült. Enikő minden szart bevesz a szájába, a tűlevelekkel is ez lenne. A műanyag nem olyan félelmetes, de így is figyelünk.

maccs01
 
 


Ez is mű... és imádom. Egyszer kell megvenni, és kicsit "zöldek" is vagyunk így. Általában szokott fenyőág is lenni a szobában (tavaly az adventi) de idén elmaradt.
xtina75
 
 


Mienk csak egy méteres :(

maccs01
 
 


Most kezdünk csak főzni, anyu du. 5-re jön. Kicsi a konyhánk, megint egymás torkának fogunk itthon esni a nagy sietségben :) Nálunk egyébként mi adjuk az ajándékot, gyerekeknek nem "jézuskázunk", ajándékot is sokat együtt vettünk és megbeszéltük, hogy titok, nem szabad elmondani mi van benne, legyen meglepetés az ajándékozottnak, Ricsi jó titoktartó, Enikő meg pláne (még most :)). Nincs fogtündér, húsvéti nyuszi, mi csak a télapóban "hiszünk" :mrgreen:

maccs01
 
 


Sziasztok!
Most készültünk el a fával. Alig fért be a lakásba, jó nagyot sikerült idén is venni. Most mehetek porszívózni.
Utána indulhat a vacsi főzése. Holnap szüleimhez megyünk, másnap pedig az anyósomékhoz.
Azt sajnálom, hogy nővéremék nem tudtak hazajönni, mivel Amerikában élnek és most 8 hetes a 2. gyerek. Majd csak Skype-on tudunk beszélni. :(

Évi, Nagyon Boldog Névnapot kívánok!
(anyukám is Éva megyek és őt is felhívom)

szerintem én már nem tudok ma jönni, így mindenkinek

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Mindenkinek nagyon szép karácsonyt kívánunk!

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kari menü:
Tárkonyos-tejszínes pulykaragu
Évi-féle őzgerincben sült baconos csirkemell:)
Csillagfény Charlotte sütije :)
Töltöttkáposzta

Gyönyörű karácsonyfa és rengeteg ajándék :):):) Kép

Kép

maccs01
 
 


Nagyon Boldog Karacsonyt kivanunk Nektek!

Petra, Babo, Laura, Toomas

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


ÁÁááááááááááááááááááá..... miért nem engedi belinkelni a teljes nagyságot? :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nálunk ma hagyományosan halászlé van, házi gyúrt tésztával.
Dolgoztunk néhány évig Baján, ott tanltuk ezt a fajta halászlé elkészítését.

Főztem töltött káposztát, csináltam reggelire "vendégváró"-t.
Holnap marhahúsból lesz leves, paradicsomos hús lesz rízzsel, vegyes zöldséggel.
És persze sütemények.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinél legalább olyan klassz volt a Szenteste, mint nálunk. Életem egyik legharmónikusabb napja volt. Apával sütöttünk-főztünk, majd Enzó aludt, akkor feldíszítettük Ricskóval a fát, ami nagyon szép is lett. Anyutól kaptam egy állati vastag frottír pizsamát. Férjem könyveket, gyerekek legókat. Tőlem Apa megkapta a Queen albumot 2CD-vel, ami most jelent meg, valamint egy autós töltőt a telefonjához :), 4pár sízoknit, mert mikor leesett a hó, sírt a szája, hogy fázik a lába szánkózásnál :) (ez combig felér szerintem... sose fogja hordani :twisted: ) Enikőnek minden a dísz a fán "ajándék", úgyhogy résen kell lenni. Apától kaptam egy hatalmas kence-fice csomagot, meg egy 8GB-os usb-t. Imádom a filmeket, mindig arra töltök és nézem a dvd-n, ha hagynak :) Igazán bajban voltunk az ajándékok vásárlásával, mert év közben, ha valami kell, azt megvesszük, nem hagyjuk karira.
Apa behalt a kajáktól, amit Évi és Csillag rakott fel, én is most ettem ilyet először, nagyon jól sikerült, állati finom lett!!! Köszi lányok!
Ma átmegyek barátnőmhöz, mert nagyon cefet kedve van. Ő is jöhetne, de akkor egy szót sem tudnánk beszélni, megrohamoznák a gyerekeim :):):) Rendes lány, okos is, szép is, de hapsikkal nem volt szerencséje. Remélem, hogy ez hamarosan megváltozik, megérdemli.

maccs01
 
 


Ircsi, jó a menüd! Mi nem készültünk el a töltöttkáposztával, majd ma.

maccs01
 
 


Tök jó idő lett. Sár van, igaz, de legalább "meleg".

maccs01
 
 


Itt is egészen meleg lett :lol: :lol: :lol:


Remélem, mindenkinek jól telnek az ünnepek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Bekukk
Itt is minden OK. Tegnap míg Miki fát kötözött,én elkészítettem mára az őzgerincben sült husit(igazából másnapra érik össze az íze igazán)a franciasalit,majd étterem,egy nagy adag húsleves,rántott harcsa+hb,akkora hogy vacsira hazahoztuk a maradékot...majd szundítottunk kicsit és díszítettük a fát,teszek majd képet. Zenét hallgattunk,gyertya,csillagszóró,persze a babáról is beszélgettünk,és ajándékoztunk. Kaptam Nivea krémet,faragott cica szobrot,az új King regényt, dvd-ket,és egy télikabátot :wink: ami kicsi mert a drágám s-est vett :roll: de kicseréljük :) Ma a szüleimnél voltunk,holnap anyósék.
Örülök hogy tetszett a recept :)
Remélem mindenki jól van
Mi holnap töltjük a 9.hetet... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


9. hét - alig várom!

maccs01
 
 


Hehe...dehogy 9. 8 :roll: elírtam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kicsit siet az órám :lol: 9.hét...nagyon el voltam gondolkodva.
Elkenődve is...ma mérlegre álltam,hát megint több :evil: már 3.5 kg rajtam van ez borzasztó!!!! Pedig tényleg alig eszek,a férjem rám is szól. 1-1 szendvicsek,joghurt...ebédre ma 1/2 szelet húst...stb.
de gondolom mivel nem dolgozom,kipihent vagyok,és nincs torna... :evil: :evil:
Tényleg borzasztó.(nekem,aki voltam 86 kg,és keserves munkával lefogytam 51-re...hű de rég volt....)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na de egy kis jó is:
husi:(a ducibb vagyok én :lol: )
Kép
Fa:
Kép
(arany-ezüst idén)
Karácsonyi ebéd:(harcsa)
Kép
ajándékok:
Kép

és ráadás:
Ki van a fa alatt?
Kép

És ki van a fán!!??
Kép

bocsi a hosszúságért :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.12.25 18:32-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ja a hízás témához: mikor összejöttünk voltam kb 57-58 kg...(férjem 55...) évek során,eszem iszom,lettem 63...az esküvőn 65...majd idén őszre 68 :evil: :evil: lefelé nem ment akármit csináltam,max 1-2 kg. És szeptemberben leszoktunk a cigiről(baba projekt) na az első 1.5 hónapban nem jött fel semmi,majd -közben lett a baba is-hirtelen jön fel...
Férjem: hízott az évek során 6 kg-t...most mióta nem cigizünk még 6-t :)) Úgyhogy ő is 68,na de az nem gáz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi, ne is törődj vele! Majd ha betöltöd a 12 hetet, menj sétálni (ha nem lesz síkos az út...) Addig meg ne foglalkozz vele. Ha voltál már 86, és lefogytál, majd a szülés után is le fog tudni menni... ha nem is azonnal. Én tudom milyen, 92 voltam, lefogytam 82-re, amikor összejött... Most 80.5 vagyok, mert állandóan émelyegtem.

(Amúgy nincs semmi, görcs, vérzés - csak azért írom, h ne aggódjatok)
xtina75
 
 


Amúgy nálunk is nagy sztár ez a bacon-ös hús, én hústortának hívom. Hozzánk vasárnap jön a család, addig kettesben vagyunk. Én is fogok ilyet csinálni, meg Wellington pulykát (eredetileg W bélszín, de ki tudná azt megfizetni) - aki nem ismeri: pulykamell, beirdalva fokhagymával, baconnel, rá gombás "trutyi", becsomagolva leveles tésztába.
Köretnek lesz krumplisaláta, rizs, petrezselymes kr.
Levesnek tárkonyos csirkeraguleves.
Édesség: mézes zserbó, beigli, gyümölcskenyér, mézeskalács.
xtina75
 
 


Tina, szuper a menütök. Gombás trutyikat mi is szeretjük. Barátném is sütött mézes zserbót, nagyon finom, hoztam haza kóstolót. Remélem, mostantól nem kell ilyeneket gyártani, nekem a süti v. sikerül, v. általában nem :) Én is rakok fel fényképet. A husisnak állati jó illata volt, hamar elfogyott. Csak 26cm-es kistepsink volt, kettő, úgyhogy másféllel csináltam, az üres részt telenyomtam alufóliával, hogy szét ne kenődjön sülés közben a termék :) A nagy fehér sütőtálat pl. az Ikeás kiruccanásomkor szereztem be. Nagyon szuper.


Kép

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.25 20:03-kor.

maccs01
 
 


Kilók
Elkerülhetetlen, hogy néhány kiló felszaladjon ember lányára, mikor várandós. Napi ötszöri étkezés során keveset kell fogyasztani, akkor a szervezet nem kezd raktározni. Rajtam most nagy a súlyfelesleg, igazából nem szabad híznom semennyit. Ricsinél és Enikőnél csak 4 kilót híztam, azt is a végén, ami azt jelenti, hogy vesztettem a súlyomból a 9 hónap alatt, hiába, diéta :). Állati jó volt, ami az eredményt illeti. Viszont a durva, hogy szoptatás alatt felszedtem egy csomót, na, az gáz. Én szúrtam el.
Évi, nehogy elkezdj tornázgatni :) A férjed még mindig át tud vinni a küszöbön :mrgreen:
Úgy tudom, de már nem emlékszem pontosan, hogy a 9. hónap végén a baba tokkal-vonóval 12-15kg-ot jelent.

maccs01
 
 


Igazatok van csak zavaró.Miki is azt mondja nehogy már ezen aggódjak mikor kisbabát várok,mert kiszalad a világból.
Csak hát könnyű neki,még sosem volt kövér...
És 20(20-onx) évesen egyszerűbb és könnyű volt leadni a kilókat mint lesz most.
Háááát....ez van....most belaktunk töltött káposztából és rápihenünk :))

Xtina,semmi tünet ezek szerint...

Maccs guszták a kaják :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ilyen szép babóm van már :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


evi, én 34 vagyok, és mondhatom 20 év fogyókúrázás után, h most se nehezebb, csak max könnyebben megy egy 10-est leadni, mint 2-t. És nekiindulni nehezebb, de utána már ugyanaz.
xtina75
 
 


:))) Köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: