Új privát üzeneted érkezett!

t-pk: :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Még mindig doki után nyomozok a MÁv-ban, de már körvonalazódik. Megnéztem a galériát, és szépek a szobák, jók a szülőszobák is. Remélem találok jó dokit.

Kérdésem volna, hogy tegnap ettem sütit, aminek barackmag a neve, olyan mint a barack kinézetre, diós töltelékkel a közepén. Nem tudtam, hogy tartalmaz nyers tojást, de nézegettem a recepteket a neten, és úgy tűnik tartalmaz. :(
Remélem nem lesz gond, de szerintetek most gyorsan csináltassak inkább valahol toxoplazmózisra szűrést? Mert úgy tudom ez az ami nyers ételektől lehet. De egy másik topicban egy kismama pl tök szereti a susit, és egyáltalán nem zavartatja magát.
Talán túlaggódom a dolgot?

Kösz a válaszokat!

Kata
labkat
 
 


Labkat:
Szerinted friss volt a süti? Nincs minden nyers tojással gond, csak lehet, hogy valamelyik "fertőzött".
Azok az ételek amik elvileg tiltó listán vannak, nem jelentik azt, hogy egyszer eszel belőlük és gond van. Csak kerülendők. Vannak akik nem foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, eszik őket és semmi bajuk. Ne izgul, biztos nem lesz semmi baj, de azért figyelj rá.

Egyébként szerintem abban a sütiben nincs nyers tojás, amit írtál.

t-pk
 
 

 
 

Köszi a választ t-pk. Biztos friss volt a süti, azaz kb 1 napos lehetett, mert előtte levő nap süthette egy cukrász.

Amúgy összefutottam egy cukrász rokonunkkal, és azt mondta, ha nem is sütik a tojást tartalmazó sütiket, biztos hogy valahogy hőkezelik, ha más nem gőz fölött!
Na meg ő is azt mondta, hogy szerinte abban nincs nyers tojás.

Néha asszem túl parázok dolgokat!

Egyébként képzeljétek, egy ikres kismami írt a dokimról, és a kórházról, ahol szülni akartam. Ez megerősített abban, hogy váltsak.

Akik pedig még nem szültek, annak egy jó hír, hogy ha beindulna a szülés, de a burok nem reped meg, akkor simán vissza fordítható a folyamat. Bár lehet hogy ezt ti már tudjátok.

Ma fájdogált a hasam, úh bedobtam két Magne B6 tablettát. Asszem megint elkezdem rendszeresen szedni, napi 3x1-et, és legalább két naponta a kalciumot!

Kata
labkat
 
 


Kata! A nyers tojástól sztem szalmonellát lehet kapni, nem toxoplazmát. Azt is csak akkor, ha állott volt. Én ezért nem eszem semmi olyat, amiben friss tojás van, nyilván te se tudtad ( ha egyáltalán volt benne), úgyhogy mostmár mindegy, ne aggódj, valszeg minden rendben lesz... :wink:

Itt van, mire kell vigyázni:
http://www.freeweb.hu/mama-baba/bizt.html

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: kösz a linket. Igen, igazad van, szalmonellát lehet kapni. De már nem is aggódok, a picurok épp csikiznek odabentről. Hihetetlen, hogy már lassan félidősek leszünk :)

Egyébként lányok, köszi minden segítséget. Még a rossz példákat is. Már nem parázok. Ha ti nem vagytok, nem kezdek el kutatni, és nem találom meg a már említett ikres anyukát.
Ő egyébként azt írta, hogy a dokim ahogy kinyílt a méhszája a 29. héten, a 30.-on meg még tovább, a Sotéra küldte. Ezzel mintha elismerte volna, hogy problémás esetben nem tud mit tenni.
Bár remélem, hogy nem lesz semmi gond, és nem is erre készülök, de a Máv mind Pic tekintetében, mind szobák tekintetébe sokkal jobb. Már nem is érdekel igazán kinél szülök!

Kata
labkat
 
 


Kata,sokszor nem az orvoson múlnak a dolgok,hanem a kórházon.A Péterfy,ahol én szülök,csak betöltött 33. hét után tud fogadni.Ha elöbb történik valami,hiába a doki jó,mert olyan kórházban dolgozott elötte,ahol volt PIC,muszály máshova küldeni.

Rana,hasmenés elmúlt?
Vendég
 


Szerintetek ha most kifertőtlenítem a cumikat, üvegeket, mellszívót - akkor az jó lesz a szülésig. Tehát berakhatom a kórházi csomagba, amit vinni akarok vagy előtte még egyszer ki kell fertőtleníteni?

t-pk
 
 


t-pk: szerintem jó lesz az már szülésig. Tedd be valami olyan zacsiba, vagy dobozba, akár többe is, hogy ne legyen baj. Aztán ott elég csak leöblögetni vízzel!

Kata
labkat
 
 


Én még nem vettem mellszívót meg cumisüveget, de egyelőre nem is tervezem.. Kellene??? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: szerintem mellszívót vegyél, mert eleinte lehet hogy kissé több tejed lesz, mint amit a babák megisznak, és akkor jó ha van mellszívó. Vannak kórházak, ahol éjszaka a babákat beviszik és ha nem akarod, hagynak pihenni, viszont ha lefejed a tejet, akkor azt adnak nekik, nem pedig egyéb itókát

Kata
labkat
 
 


Rana,én kaptam mellszívót kölcsön,cumisüveget viszont vettem.Avent újszülött csomag,egyenlőre ennyi...ha mellszívót nem is(néztem milyen drágák,és apa is bármikor elszaladhat akár a tescóba is megvenni,ha mégis kell),de cumisüveget szerintem vegyél,mert ha nem lesz annyi tejed,amennyi két kiscsajnak elég,és kell pótolni tápszerrel,akkor azért jól jön a cumisüveg.Elöbb-utóbb biztos kelleni fog cumisüveg...

Lányok,valaki nem tudja,hol kapok ikerkocsira szúnyoghálót???
Vendég
 


Sziasztok!

Eléggé fájdogál a hasam. No nem rendszeresen, de ha nem pihenek, olyan nehéznek érzem a hasamat, és mintha néha be is keményedne. Szerintetek ez normális? Csak mert elég nagyot nőtt most a pocim, és szerintem igen intenzív növekedés alatt áll. Szedjek be inkább 3*2 MagneB6-ot naponta? Volt hogy a lányokkal is annyit szedtem, úgy tudom ennyi a megengedett! Lehetséges hogy a méhem erőteljesebb növekedése idézi ezeket elő?

Nyulasz: mi a babakocsira egy sűrű szövésű függöny anyagot aggattunk a rovarok ellen. Jó ezt nem akkor használtuk, amikor sétáltunk, hanem ha kitoltam aludni az éppen aktuális csöppséget a levegőre! Ha más nincs, szerintem ez is elég jó!

Kata
labkat
 
 


Én most egy hétre elköszönök, de mindenki vigyázzon magára!

Nyulasz: nekem azt mondták a Babaszafariban, hogy van univerzális szúnyogháló és az jó az ikerkocsira is. Ha jól emlékszem 3000 körül volt az ára. Nem megszülni, amíg nem vagyok itthon! :wink:

Rana: ha minden igaz, te már holnap kipróbálhatod a babakocsit?! De jó neked! Én majd csak vasárnap, ha itthon leszünk. Szerintem is kell cumisüveg, de kettő szerintem elég lesz, legalábbis így gondolom, mert bízom abban, hogy lesz tejecske a két gyerkőcnek!

Labkat: szerintem a növekedéstől fáj-feszül a hasad. Nyugodtan szedd a Magne B6-ot. Amikor nem tudok lepihenni egész nap, akkor nekem is szokott fájdogálni a pocim.

Szép hetet mindenkinek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Még szabadlábon :D

Nst-n rendben volt minden,egy durvább fájásom volt csak,akkor hetven valamennyire ment fel,éreztem is,de rendben vagyunk.

Balázs nem tudja elképzelni,mi van ilyenkor a hasamon,és végig lökdöste a tappancsot,már akkor is,amikor Noémit néztük csak.Szerdán reggel megyek újra,lesz vv,nst meg uhu is,ha minden okés,akkor aug 13-ára be vagyok írva csaszira.Ha a méhlepény már nem táplálja rendesen valamelyiket,akkor hamarabb...én úgy érzem,nem húzzuk addig,de majd kiderül.Olyan jó lenne,ha magától indulna meg,még akkor is ha éjszaka kell befutnunk,de akkor tudnám,hogy már ők is jönnének...

Timi,nagyon jó pihit...és igyekszem nem megszülni augusztusig :D

Kata,nyugodtan lehet 3x2,de ha mész dokihoz,mond neki,és akkor felír erősebb magnéziumot,mint a magne b6...és olcsóbb is :wink:

Én is csak a terszon való alváshoz gondoltam,lehet marad a függöny :lol:
Vendég
 


Csak gyors bekukk, még élünk, Cirmike hányás-hasmenéssel küzd...

Kata!
Magne B 4*2ig emelhető, ha még mindig fájsz, Magnerot nevű szert vegyél.
vovanda
 
 


Vanda,Cirmikének jobbulást!
Vendég
 


Rana,babakocsiügyileg mizus?...és hasmars ügyileg?
Vendég
 


Én is beköszönök.

Nyulasz, úgy örülök, hogy minden rendben! :D

Lányok, a pasi azt ígérte, hogy hétfőn POSTÁZZA a bkocsit. Szal remélem szerdára itt lesz... (Remélem, nem csak vetített a fazon :roll: )

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulasz: örülök, hogy minden rendben. De lennék már a te helyedben. Azt hiszem ha a 35. hetet betölteném, már teljesen megnyugodnék, jöhetnének a babák, de persze a cél a 37. hét betöltése.

Köszi a tanácsot magne B6 ügyileg. Teljesen elmúlt a fenék izmok fájdalma, görcsölése. Most már a pocim is kevésbé fáj, és ma még csak 2*2 magneB-t vettem be. Ennek örülök.

Sikerült felhívnom a dokit, el is vállalt. Azt mondta elég ha a genetikai uh után megyek majd hozzá, a kórházban kérjek majd időpontot az ő rendelésére! Szóval csak augusztus után találkozok vele, de nem is bánom, most már úgyis egy hét és lesz az AFP aztán meg majdnem két hét és jön a genetikai uh. Szóval hamar el fog az jönni!
Na és meg is nyugodtam, mert egy olyan kórházban szülök, ahol van PIC és ti is azt mondtátok, hogy ez azért legyen. :)

Szép estét!

Kata
labkat
 
 


Képzeljétek, most hívtak a Babaszafaritól, hogy nem jött zöld kocsi a szállítmánnyal, csak kék meg piros. :? Úgyhogy megvárom a kövi szállítmányt (3-4 hét), hátha abban lesz (bár lehet hogy akkor már nem lesz akciós? Ezt elfelejtettem megkérdezni... :roll: ). Még szerencse, hogy ráérünk! (Legalábbis nagyon remélem!)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kata,nem kell ám spórolni a magnéziummal,nyomasd nyugodtan :wink: nem árt,sőőőőt!
Örülök,hogy találtál megfelelő dokit :D ...meglátod pikk-pakk elrepül ez a pár hét,és te is betöltöd a 35...meg a 37-et :D Én péntekig akarom mindenképp kihúzni,akkor betöltöm a 36-ot,és onnan már nem korababák...legalábbis legutolsó infóm szerint,nem 37+0,hanem 36+0 a határ.

Rana,a fenébe :evil: vajon akkor Timiék sem kaptak?Ez valami lengyel gyártmány? :roll: Küld el apát túrázni :lol:
...elvileg ők a magyarországi importőr,de a webshop nem működik,nem tudom mennyiért árulják:

http://chipolino.atw.hu/
Vendég
 


Nyulasz, nem lengyel, olasz. Oda Apa nem akar menni... :lol: (Bár azt mondta, ne aggódjak, beszerzi MINDENÁRON, és ezt SZÓ SZERINT értsem! :shock: :roll: ) Megnéztem a linket, ott az ikres babakocsira kattintva hibát jelez. :?
Én is kíváncsi vagyok, hogy Timinek küldték-e a kocsit. :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana :D
Vendég
 


Igen, a betöltött 36 hét után az ikrek nem számítanak korababának.

t-pk
 
 


T-pk,neked is már csak két hét :D
Vendég
 


Nyulasz nem igazán jársz felénk, úgyhogy én jöttem el hozzád mivel már a célegyenesben vagy :lol: :lol: örülök hogy jól vagytok és minden jót kívánok Nektek így előre is a többit meg majd szülés után :wink:
davandi
 
 


Andi :oops: ...voltam felétek a múlthéten,de tényleg ritkán megyek :oops: ...de ígérem,ha van valami,megírom :wink: Aranyos vagy,köszönöm :D
Vendég
 


Hát igen, nekem is furi, hogy akár már 2 hét múlva itt lehetnek, de én szeretnék még 4 hetet várni.

t-pk
 
 


Sziasztok!

Én is itt...voltunk ma vv-n,volt nst,teljesen rendben van minden,aztán volt egy gyors uhu,áramlás okés,magzatvíz is,1900 és 2200-re saccolta a gép őket,Balázs 1 hét mínuszra,Noémit meg 2.5 hét mínuszra hozta ki a gép,de a doki szerint ikreknél ez rendben van.Hát akkor én sem aggódom...Hétfőn megyek legközelebb,akkor már lesz a dokim,cuccal kell menni,és valószínű maradok is benn,ez a protokoll,36.hét után befektetnek.Aug 13-ra vagyok beírva csaszira,de úgy érzem nem maradnak addig,majd meglátjuk.

T-pk,akkor hajrá még 4 hét :D
Vendég
 


Nyulasz: jól van elnézem Neked de csak azért mert terhes vagy :lol: :lol: :lol: :lol: amúgy láttalak a múlt héten is :wink:
davandi
 
 


Nyulasz: miért vagy kiírva császárra?

t-pk
 
 


T-pk,mert császárom lesz...mert nagyon tartok az olyan olyan esetektől,hogy az egyiket sikerült megszülni,a másikat nem,így azt császárral vették ki...szóval nem szeretnék duplán "szenvedni",sajnos az ismerősöm így járt,azóta nem szabadulok a gondolattól,így megbeszéltük a dokimmal,a babák szempontjából ez a legbiztonságosabb.Meg az én parám miatt is.

Andi,köszi :D És utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok a csajoknak!!! :D :D :D
Vendég
 


Nyulasz, örülök, hogy minden rendben! :D (Tudom nem szabadna, de ÚÚÚGY irigyellek benneteket, hogy ilyen szépen eljutottatok idáig... És tudom nem szabadna, de ÚÚGY szeretném, ha már én is itt tartanék...)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Irigykedj csak,már miért ne szabadna :D 9 hét,és ugyanitt tartasz mint én :wink:
Vendég
 


Mert azt mondják, ki kell élvezni a terhesség minden pillanatát... :roll: Privi ment. :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Megint egy probléma hegy :( nekem úgy tűnik most ilyenek jutnak. Nem tudok bejelentkezni a doki rendelésére a kórházba. Már anyuék is bepróbálkoztak személyesen, de falba ütköztek. Most várom hogy hátha tud valaki segíteni azok közül, akik őt ajánlották!

Kiscsajom nem akar aludni. Délelőtt a sebészetre mentünk, mert nagylánykám szépen felhúzatta magát unokatesójával a csúszdán, és megrándult a keze. Be is van duzzadva! Hát elmentünk az sztk-ba, de nincs a doki, így irány a közeli kórház traumatológiája. Hát ne tudjátok meg. Dél is elmúlt mire haza értünk, ráadásul elaludtak a csajok a kocsiba, és mire haza értünk felébredtek. Nagylánykám ügyes volt, mert ő épp alszik, de ez a kis manci, már egy órája csak nyüzsög. Pedig mennyit rohangált a kórházi váróban...

Ezt nem is tudtam, hogy az ikrek a 36. betöltött hét után már nem számítanak korai babáknak :) Hát ez igen jó hír.

nyulasz: egyébként őszintén én is ettől tartok, mármint hogy az egyik spontán kijön, míg a másikat császározni kell. Akkor már inkább mindkettő legyen csaszi. Na de azért mégis csak a spontán mellett állok, bár ha egyszer végre eljutok a dokihoz, aki elvileg elvállal, akkor remélem, hogy ő majd tudni fogja mi legyen. Én abban bízok, hogy mindkettő faros lesz, ha mondjuk csaszi lenne a vége, vagy mindkettő fejvégű és nem fordul meg a második, amíg az első kibújik. Bizakodom!

Szép napot!

Kata
labkat
 
 


Rana,igazából gondolom te sem azért akarsz itt tartani,mert nem élvezed a terhességet,hanem mert szeretnéd ha biztonságos méretűek lennének a csajok...ugye?Mert ha most valaki azt mondaná neked,hogy tuti a 37.hét elött nem szülsz,akkor biztos másképp látnád a dolgokat...Én legalábbis így voltam,nagyon féltem,nehogy baj történjen idő elött...

Kata,lehet nincs benn a doki...ha a portát hívod,ott nem tudják megmondani?Vagy a nőgyogyi oszályon?Hogy hívják a dokit?
Vendég
 


Hát erről van szó, Nyulaszkám. Mert ha egy jós 100%-ra meg tudná mondani, hogy mondjuk a 37. héten szülök és a babák is és én is makkegészségesek leszünk és minden rendben lesz, akkor (még jobban) tudnám élvezni a mostani állapotomat (mert egyelőre egy-két apróságot leszámítva igazán nincsen semmi okom panaszra, sőt, MÉG MINDIG nem érzem TERHESNEK magam, le is kopogom gyorsan). De sajnos az aggodalom elrontja az egészet egy kicsit (persze ezt a családnak nem mutatom, kivéve Apát), és emiatt szeretnék már biztonságos időben és körülmények között és megnyugtató eredménnyel túlesni a szülésen... De hát gondolom ezzel minden kismami így van (még az is, aki azt állítja, nem gondol rosszra sosem)... :roll: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,akkor jól gondoltam...terhesnek én sem éreztem a terhességem a 30.hétig,azóta is inkább az éjszakák rosszabbak,meg az,hogy nem csatangolhatok kedvemre a méhszáj miatt...de legalább az aggódás elmúlt...a többit priviben!
Vendég
 


Köszi Nyulasz, átadtam az illetékeseknek :wink:
davandi
 
 


Hát lányok, én elég terhesnek érzem már most az állapotomat. A hasam mintha napról napra nagyobb lenne, és nehéznek is érzem.

Hála az Istennek, a keményedések elmúltak, most hogy napi 2 *2 Magne B6-ot beszedek. De így is érzem a pocakom súlyát!

Végülis ha bele gondolok, a velem egyidős egybabát hordó kismamák pocakjában egy "mangó" nagyságú lakó van, nekem meg ugye kettő, ami akkora mint egy "fürt banán" azaz mintha két hónappal járnék előbb, mint egyes társaink a helyfoglalást illetően.
(A gyümölcs hasonlat egy Gravidás kis füzetből van, ahol a babák havi méreteit egy-egy gyümölcshöz hasonlítják. Mit gondoltok a végén mihez? Hát a görögdinnyéhez :D :lol: )

Egyébként láttam egy blogon egy ikres kismami fotót, még pocakkal mintha valami hastartó kantár szerűséget viselt volna. Ti láttatok már ilyet?

Szép estét mindenkinek!

Kata
labkat
 
 


Rana!
Még vagy két hetet húzzatok ki mindenképp, utána már nem kell parázni! Nekem legalábbis azt mondta a dokim, hogy a 28. hétig mindenképp maradjak egyben. De ne izgulj, sokkal tovább bent lesznek!

Koraszülés: vigyázat! A 2500 gramm alatti babák MINDENKÉPP korának minősülnek. Más kérdés, hogy ha a 37. héten bújik ki egy 2 kilós baba, akkor nem kellhosszas kórházi tartzkodásra készülni, mert jóval érettebb egy 34. hétre születettnél...
vovanda
 
 


Lányok,beszéltem Zsófival,Nagyon szépen fejlődnek,Matyi 1650,Málna pedig 1440 gramm.Szopiznak rendesen,Málna jobban,Matyi lustibb,de van tecsi bőven....és napok kérdése,hogy kikerüljenek Zsófi mellé...ha lesz egy kis ideje ír nektek!
Vendég
 


Kata, ilyet láttál? http://www.brendon.hu/shop/viewer.aspx? ... 1&pageno=2

Vanda, én is megbeszéltem a picurkákkal, hogy a 36. hétnél hamarabb nem bújnak ki. :D :wink:

Kukacka! Csodálatos hírek! Csak így tovább!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
De jó, hogy feldobtad a linket!

Csajok!
Nekem itt fogja ahelyet meg a port egy ilyen pocaktartó, L-es méret. Érdekel valakit? Én nagyon szerettem, támasztotta kicsit a pocit, egy időben szerintem ki se tudtam volna mozdulni nélküle.

Zsófinak drukkolunk, minden oké lesz most már!
vovanda
 
 


rana: én valami kantáros formátumot láttam, de ez sokkal barátságosabban néz ki. Mondjuk elég drága.

vovanda: az igazság, hogy gőzöm sincs, mekkora méret az enyém, de szerintem az L-es nem lenne elég, azt még 60-65kg-osan hordtam. Most meg már ugye 73kg vagyok, ruhaméretben ez jobbára 42-es. Vagy szerinted ez nem számít? Próba nélkül nem mernék venni ilyet.

Reggel enyhe fejfájásra ébredtem, no meg rémálmodtam, hogy elhagyott a férjem, bár gyerek sehol sem volt a láthatáron az álmomban. Na és amúgy sincs erre vonatkozólag félni valóm, nem is értem miért álmodok ilyet...
Nos a lényeg, hogy ittam pici tejeskávét, és a babák is jól felébredtek. Az egyik jobb fent, a másik bal lent jelentkezett. Kíváncsi lennék milyen helyzetben fekszenek most odabent.

Az idő amúgy kellemesen borongós. Finom esőillatot érzek, bár itt nem esik az eső, de lehet hogy valahonnan hozza a szél, ami nem nagyon fúj... na de farkaskutya szaglásom van :lol:

Zsófiékról mit lehet tudni? Mármint mi az ő történetük? Hányadik hétre születtek a babák? Melyik kórházban van? Ha nem titok szívesen olvasnék róluk!

Kata
labkat
 
 


Kata! Nem az számít, hogy most hány kg vagy, hanem hogy mekkora ruhaméretet hordtál szülés előtt. (Én pl S-eset meg M-eset, de most van, hogy az XL-es se jön rám....) Próbáld fel te is az egyik kismamaboltban, és akkor tudni fogod a pontos méretedet! :wink:
Szaglásomra terhesség előtt se panaszkodhattam, nade most én is kilométerekről megérzem az esőt, a cigarettafüstöt, mindent! :shock: :D

Vanda! Kár, hogy nem előbb jött fel a téma, pont most utaltam át egy csajnak az ikreseken a pénzt egy használt S-esért. Az épphogy jó (Brendonban próbáltam), nem tudom, később is jó lesz-e (ha hízik a fenekem is). Mondjuk azt nem értem, neked miért kellett az L-es, hisz nem vagy egy nagy darab (ahogy én se vagyok kis darab).... :roll: Vagy ennyire kicsi a különbség a méretek közt (rám mondjuk az XS-es is jó volt, csak azt nem kapcsoltam olyan szorosra)???? :roll: Ha senkinek nem kell és kihízom az S-est és sokáig bent maradnak a kiscsajok és meg tudunk alkudni akkor átveszem a tiédet.. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nekem nem volt ilyen hastartóm...asszem mostmár nem is lesz.

Kata,hülye álmok...én mostanában mindig a kórházról,a dokiról,a babákról álmodom,de szerencsére semmi rosszat,meg reggelre már alig emlékszem...

Zsófi két hónapja szülte meg az ikreit,kicsit korán érkeztek,27 hetes volt,de már szépen nőnek,fejlődnek,híznak.Zalaegerszegen vannak.
Vendég
 


egyébként hastartót tekintve én abban reménykedek, ha jön az ősz, jöhetnek a meleg cuccok, és vannak kismama nadrágjaim, amik azért valamelyest tartják a hasat.

Na én is felpróbálnám valahol azt a hastartót, de erre felénk nem nagyon van Brendon bababolt :( de majd érdeklődök, hátha máshol lehet ilyet kapni

Nyulasz, köszi az infót Zsófiról. Jó tudni, hogy milyen szépen tudnak fejlődni a korán érkező babák is :)

Akkorát tüsszentettem, hogy a hasam is belefájdult :(

Kata
labkat
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: