Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, most vagyok a 14-ik hétben, április elejére vagyok kiírva, pontos dátum még nincs.

Eddig olvastam csak, és nem írtam - egy kicsit babonából.

Kép
leo50
 
 


sziasztok.

üdv az ujjaknak.

zsu:

Patrik is sétált.nem nagyon van el babakocsiban.ráadásul aznap nem is aludt ebéd utánn.szerencsére jól bírja a sétát :lol:

én tudom hogy tesó utánn is gyest kapok.mivel Patrik előtt nem volt meg a 6 hónap munkaviszonyom.

már jobban vagyok.ma egész nap feküdtem.Patrikot délutánn elvitte anyós.lassan hozza,megyek is mosogatni :roll: :roll: :roll:

ja és kaptam babarucikat.van benne olyan amit én adtam de raktak bele "ujjakat" is.el sem hiszem hogy olyan apró ruhába belefér egy gyerek.pedig Patrikon még az 56-os is lötyögött,de most hogy ő már nagy rucikat hord olyan furik azok kis rugik meg bodyk.

ééééééééés tuti 1000% hogy babut érzem mocorogni.mostmár tudom hogy nem a beleim azok(Patriknál 14 hetesen mindenki lehülyézett hogy azok a beleid,pedig Patrik volt.)
annyira örülök neki.

na tényleg megyek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Etti de jó neked, hogy már tudod mit kell érezni :D :D és biztos jól esett a mai napi pihi is, próbálj meg minél többet, főleg ha a nagyi is segiteni tud!

Cat örülök hogy jól vagy(tok)! És milyen jó fotót kaptál, szép formás már a baba!

Üdv az újaknak is! Leo akkor te már túl vagy a 12.heti vizsgálatokon, egyébként te a kombináltat csináltattad?

Kisvirág, nekem azt mondták a telefonba, hogy mivel a mávba van beutalóm a tarkóredőre, és a mávval szerződésük van ennek a központnak, igy gondolom ezért lehet ingyenes...de figyi, a kismama újságban én ezt a számot hivtam, és a hirdetésükben az volt hogy ingyen down-kór szűrés minden várandós kismamának! tel: 1/2731913 szerintem megkérdezheted!

ma megint olyan fejfájásom volt, hogy fél munkanap után hazajöttem (még a főnök se szólt). remélem az émelygés is megszűnik hamar, mert ránézésre biztos már csak két napot még adnának a jó emberek...mindjárt megyek enni egy kis tésztát, mert az ebédkor jól esett és bent is maradt. a nyakamat ha valaki el tudná lazitani, talán meg is oldódna minden...

pont most van a hal a tortán vagy vacsoracsata...nem tudom melyik, de irtó guszta amit csinálnak...

ja és nektek mekkora a pocitok? nálam olyan,mintha ez már nem csak puffadás lenne, vagyis mintha már reggel is kicsit nagyobb lenne mint a normál 'hájam' :lol: na ezt jól elmondtam, de remélem értitek :D

befejeztem a mai rizsát, puszi mindenkinek

Kép
tünemény
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is nézem a vacsoracsatát :)
Olyan éhes vagyok, de minden kajától rosszul vagyok.....ti is szoktatok így lenni?
Azt hiszem eszek egy kis kukorica salátát..
Úgy várom már én is hogy megmozduljon a baba !
Egyébként azt mondják, hogy a második gyereknél előbb érzi a mama.

Nekem akkora pocim van, mint az elsőnél 4 hónaposan.....mondjuk reggelre lelappad :lol:

Jó éjt, megpróbálom a fürdőkádba zavarni a gyerekeket!
tasin
 
 


Ildi: Furi lesz majd így bemutatkozni eleinte!! :wink:

Ettike: de bunkó vagyok, meg se kérdeztem, h hogy vagy? :oops: Hogy vagy?
De kis stramm Patrik, h ennyit sétál. Mondjuk Emma is egész nap mászkál a kertben, még nézni is fárasztó! :shock:
Ilyen hamar érzed a babát? Vékony vagy hastájon?

Hello Leo!

Én Jánosos vagyok, nincs szerződésük a Sejtbankkal, mégis mehetek!
Virág, most már tessék felhívni őket, és rákérdezni!!!!!!! :!: :!:

Meséltem, h megtanítottuk Emmát, h ha kérdezi valaki, h mi a neve, mondja, h Emma?! Olyan édi, hihetetlen, h nemsoká beszélni fog! Az előbb fürdettem, és csak ámultam, h milyen nagy már! Csajok, ezért érdemes élni, de komolyan!!!!! :D

Nekem semmi pocim nincsen még! :(

Zsu
svs
 
 


Tünemény - igen, én túl vagyok rajta, kombinált tesztet csináltattam, szép negatív lett az UH és a vv eredménye is.

Kép
leo50
 
 


sziasztok.

zsu:

Patrikot is a 14. héten kezdtem érezni.ne a nagy rúgásokra gondoljatok.mikor Patrik alszik akkor elfekszem én is,teljes csend,kéz pocakra,és figyelés ezerrrel.olyan érzés mintha buborékok pukkanának ki a bőröm alatt.van hogy csak párszor érzem de olyan is volt hogy percekig folyamatosan.
Patrikot direkt edzettem a sétára.mióta jár azóta mamákhoz gyalog megyünk.pár hónapja a bolba is és dédihez is.
sok anyukát látok aki még a 3 évest is kocsiban tolja.majd megszakad alatta de abban tolja hogy ne keljen a gyerek utánn rohangálni.holott azért vagyunk itthol hogy a gyerekkel legyünk tehát ha 1 óra míg megfordulunk a boltból akkor annyi.előbb indulunk.
így mikor tesó megjön sem lessz gond.
csak akkor ültetem kocsiba ha valahova nagyon sietünk,vagy olyan helyre megyünk ahol nem tud elrohangálni.de akkor is csak odafele,visszafele sétáll.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és köszön már jól vagyok.megtette hatását a napi jó pár liter citromos mézes tea :lol: :lol: :lol: :lol: na meg a napi 1 kiló narancs amit kb 3 hete eszek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Etti te legalább jó sok folyadékot tudsz inni! nekem most mondta a védőnő, hogy ha az algopyrinre allergiás vagyok, ő nem nagyon tud mást ajánlani a fejfájásokra, csak azt, hogy jó sok jéghideg vizet igyak kortyonként, mert lehet hogy az is okozhatja...kipróbálom hát ezt is, bár a gond az volt, hogy annyit émelyegtem, hogy már vizet se mertem inni a végén.

és Patrik is milyen ügyi már, hogy ennyit sétál! legalább jól lefáraszthatod, és az alvás is jobban mehet neki! ha meg jön a kistesó, ő már tud egy kicsit egyedül is jönni!

tegnap láttam vivaldi cd-t olcsón, azt szerintem megveszem, mert végre fogunk egy kis zenehallgatást csinálni a babócával...lehet hogy még nem hallja, de biztos érzi, ha én nyugodtabb leszek...

apácska tegnap mondta, hogy elmegy vesz néhány új pulcsit neki a munkába meg fociedzésekre, vett is néhány cuccot rövidujjúak persze (a pasik tényleg igy vásárolnak??? jön a tél és rövidujjút???) és hozott nekem is valamit...kaptam 3 bugyit...azt mondta, mindig azon panaszkodok, hogy nincs ami már kényelmes, hát ő most vett nekem :lol: :lol: :lol: és neki persze még mindig nincs pulcsija...

Kép
tünemény
 
 


Tünemény
Megkérdeztem a nőgyógyászt, szerinte Panadolt is be lehet venni.

Kép
tici
 
 


Tünemény: Te is allergiás vagy az algopyrinre? Én is, és nekem is azt mondta az orvosom, hogy bevehetem a Panadolt. Persze nem cukorka számban fogyasztom, de amikor már nagyon elviselhetetlen, beveszek egyet.

Kép

Kép
sildi83
 
 


http://www.natursziget.com/page.php?show/articles/list
hadd aljánljam ezt a linket, bal oldalon a listában van egy homeopátiás szerkereső. fejfájásra algopyrint nem lehet szedni, csak a középső harmadban(szoptatáskor viszont az egyetlen fájdalomcsillapító, amit lehet), a paracetamol is átmegy a lepényen (panadol) De van, hogy jobbat tesz az, ha egy kis gyógyi bemegy, mintha anyuka nagyon rossszul van.
A homeopátiában én nem nagyon hittem, de egyszerűen mint anyuka, mindenbe belekapaszkodtam, ami segíthet a beteg gyereken. Kezdtük a takonnyal, és mostanra már egész sokmindenre próbálok homeopátiát adni, és tényleg segít. Nekem már kevésbé, talán mert jó sok antibiotikumot beszedtem életem folyamán, sé a szervezetemnek már nincsenek öngyógyító törekvései :lol:
Én nem vagyok fejfájós, így arra nem tudok okosat mondani, köhögésben, náthában már sokkal inkább otthon vagyok...
Mindenesetre a fenti linken van szerkereső, és a leginkább a fájdalomra illő szert kell kiválasztani. A patikákban lehet kapni ingyen kis füzetet is, homeopátia mamáknak babáknak, külön a terhességre, szülésre, gyermekágyra, csecsemőkorra. Mi nagy haszonnal forgatjuk itthon.
megyek, fektetem őket. Jól megvisel ez a front, alig élek. :(

kikocska
 
 


Sziasztok!

Ildi: drukk a holnapi naphoz! Remélem minden úgy alakul ahogy terveztétek. De izgi! Képeket majd kérünk!!!!

Leo: üdv a csapatban!

Ettike: fú akkor nem lesztek eleresztve anyagilag :( de jó neked, hogy már érzed a babót. Mi még várhatunk rá.
Helyes szoktasd csak le a kocsizásról Patrikot! Én 18 hós korától nem kocsikáztatom. Van motorja és ha boltba, játszóra megyünk akkor azzal jön, ha meg olyan helyre akkor meg gyalogol. És már arról is leszokott, hogy anyára felkéredzkedjen. Mondtam neki, hogy nagyon nehéz vagy és anya nem bír el. És most már a 4. emeletre is szépen felgyalogol. :) Attól én is hülyét kapok, ha kb 3 éves gyereket kocsikáztatnak. Lusta szülők…
Örülök, hogy jobban vagy.

Kikocska: jó ez az oldal is, de van a homeopátiának saját oldala. Én azt használom.
http://homeopatia.info.hu/ Itt bal oldalt pirossal villog a szer / betegség kereső. És itt lehet kismamikra is keresni, gyerekekre…

Tünemény: köszi a számot! Szuper, mert én is a Mávba megyek 12. hetes uh-ra és ott is fogok szülni. Akkor a Mávosoknak tuti ingyenes :)
Pocim még semekkora. Majd tán olyan középidőbe lesz egy pici púpocskám. :)

Zsu: tök édi lehet Emma ahogy beszélni kezd. Elég korán kezdi. Az én fiam 18 hós koráig a mamama, bababáig jutott. Most meg be nem áll a szája (shrek szamár :lol: )

Hétfőn telcsizek a teszt ügyben, mert ma fél 10-ig aludtunk, aztán le kellett rohannom a városba és a telcsire nem volt időm. Ugye kombinált teszt a neve? Nehogy valami hülyeséget mondjak a nőnek :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ildi! Gondolok majd rátok holnap! Én is kívánom hogy minden szépen alakuljon majd! Biztos jól fogjátok magatokat érezni! Ez utolsó pár órád mint 'hajadon' :lol: :lol: holnaptól már -né vagy! jó sok fotót küldj majd nekünk!

Virág majd este még megnézem a hirdetést, de szerintem kombinált teszt volt...jajj már én is elbizonytalanodtam!

teljesen kiürült a fejem! képzeljétek könyvelősorstársak, hogy olyan balfék vagyok, hogy átváltottunk egy új könyvelőrendszerre és most látom, hogy a régin még megvolt az összeg, az újon meg hiányzik...és a régibe már nem lehet bevinni semmit, az újba meg körülményes odavarázsolni a semmiből az összeget...és a főnök még meg merte tegnap jegyezni hogy milyen sok ősz hajszálam van...hát mondtam neki, hogy a német könyvelőktől...majd kiokoskodom valahogy... :roll: :roll: :roll: :roll:

apácska most már minden gyereket meg pocakos anyukát észrevesz a sétáink során...azért csak várják ők is, még akkor is, ha nem beszélnek róla annyit...nálatok hogy van? párotok hogy reagálja le a babát meg a hisztiket (ha nálatok is vannak)?

na megyek vissza könyvelni :roll: :roll:

Kép
tünemény
 
 


sziasztok.

kisvirág:

szerencsére párom jó melóhelyet talált így eléldegélünk.nem vagyunk eleresztve de ami kell arra van.Patrik még nem beszél.mindent előbb kezdett,mászott fél évesen,felált szintén fél évesen,8 hósan már kézenfogva sétált és 10 hós volt mikor megtette első lépéseit.mindent megért de a beszéd valahogy nem érdekli.ő is felsétál a 3.-ra egyedül,csak lefele kell fogni a kezét.

tünemény:

az én párom amennyire ellenezte az elején most annál jobban várja.PAtrikkal nem nézegette meg a kisruhákat amiket kaptunk most ő mondta hogy nézzük meg őket.valamelyik nap olyan aranyos volt.mondta hogy már alig várja hogy megszülessen és foghassa a kezébe.mert ő már annyira szeretne megint pici babát fogni.ha neten olvasom hol tartunk akkor ide ül mellém és ő is csodálja hogy miket tud már a pici a pociban.
én is hisztis vagyok,nem vagy egyedül.szerencsére megérti.mikor rossz hangulatom van hoz nekem csokit vagy valami apróságot.
este ha itthol van míg el alszik mellette kell feküdnöm hogy simizhesse a pocim :lol: :lol: :lol: :lol:

holnap jönnek anyumék és anyósék ebédre.most azon töröm a fejem hogy mit főzzek.aztán este megyünk színházba apával kettecskén.

a múltkor mikor fájt a fogam este bevettem egy algopyrint.szerencsére segített.én is úgy tudom azt lehet szedni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ildi: hajrá!!!!!!!!

Ettike: jaja, gondolom én, h ezekre a finom kis mozgásokra gondolsz, akkor is jó korán vagy! Bár nyilván a másodikat már hamarabb érzi az ember lánya! :wink:
Mi még babakocsizunk ezerrel, főleg vásárláshoz, mert így nem kell cipekedni!!! Ha hidegebb lesz biztos nem hagyom majd, h ücsörögjön a kocsiban, akkor kell majd igazán a mozgás!

Tünemény, le a kalappal, h tud neked bugyit venni! Ügyes pasid van!!!

Én torokfájásra szoktam homeopátiásat szedni: Homeogene9 a neve, csak ajánlani tudom, bár inkább ne legyen rá szükségünk!!!

Fiúk később beszélnek általában nem? Én már nagyon várom, h még több dolgot tudjon Emma, persze ráér még. De annyira jó!!! :lol:
Mondjuk ma nem vagyunk "beszélőviszonyban". A reggeli tejen és néhány falat piritóson kívül ma még nem nagyon evett semmit. Aztán anyu belediktált egy kis hurkát krumplival, de még így is mélyen az "adagja" alatt vagyunk! Ilyenkor olyan elkeseredett és dühös tudok lenni! :oops: Ami miatt persze rossz anyának érzem magam! :?

Zsu
svs
 
 


Gyógyszertárban majd akkor kérdezősködök, mert amúgy szedem az Elevitet + folsav+ vas... szóval nem igazán vinném túlzásba akkor még plusz kalcium+magnéziummal, de ha kell, hát kell... :shock:
ILDI!!! Szorítok holnapra, kívánok nagyon szép időt, és jó szórakozást!!! :D :D :D :D
Ettike!! Képzeld, már én is észrevettem, hogy biztos, hogy a babut érzem, de én néha még ülve is, nem csak fekve, koncentrálva!!!
Marcit biztosra a 18.héten tudtam, hogy Ő, de azért most tudom, hogy mit kell érezni!!!
A pocakomról már le sem tagadhatnám, már simán látszik, este már van akkora, mint itt alul a kép. (persze ez nem én vagyok!)
De már reggelre sem megy le, ez már ŐŐŐŐ!!!
Persze ha bele gondolok, hogy több mint egy hete volt lábbal együtt kb 10-12 cm, akkor most még nagyobb, azért valaminek már látszódnia kell! :D :D :D
Tegnap nem volt időm este a főzős műsorokat nézni, mert vendégek jöttek hozzánk, és harcsapaprikást készítettem túrós csuszával, nagyon fincsi lett... Jól be is zabáltam!! (de szerencsére még 6-kor, így este nem volt gond lefekvéskor)

Kép

Kép
eda7
 
 


Zsu! Nekem Marcira egy csepp panaszom sem lehet, 11 hónaposan már stabilan járt, és 14-15 hónaposan már szinte 2 szavas "mondatokat" használt. másfél évesen már bölcsibe járt, onnan kezdve pedig be nem állt a szája. Na, most sem lehet lelőni!!
Szerencsére már 2 évesen sem volt gond az "r" betűvel sem.
Azt szokták mondani, hogy a lányok hamarabb beszélnek, később járnak, de ez azért egyéntől is függ. Nekem Marcival szerencsém volt, kíváncsi leszek, hogy mi lesz a másodiknál!
(aminek a legjobban örültem, hogy már 2 évesen úgy fújta az orrát, hogy nem kellett szívogatni. Az is nagy előny!!)

Kép

Kép
eda7
 
 


Nézz körül, édes lányka jó minőségű rucik egyenesen Svájcból. :)

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


zsu:

Patrik is most van túl egy nemevős időszakon.jöttek a hátsó fogai.már 18 van:)
ma reggel már megevett 2 adag tejbedarát(fél liter tejből csináltam de megette az én részem is :lol: :lol: )szerencsére olyan alkat mint az apja,sokszor hallotam hogy a hátamögött azt modják hogy nem adok nek enni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


eda:

nekem is van pocim rendesen.doki bá is megdicsérte.
páromnak is tetszik mert így nem olyan csunyák a csíkjaim :? :? :?
meg hát a melleim sem lógnak mostanában.vehet újra melltartót mert már ha lehajolok "kibuggyannak" :oops: :oops: :oops: :oops: de majd varratok vitorla vászonból :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
azt mondják a 2. és 3. mindent előbb csinál mert a tesó(k) "húzzák"

Kép
Kép
ettike
 
 


Ildi, egy kalappal holnapra!!! minden legyen a lehető legtökéletesebb!!! :wink:

kikocska
 
 


"Terhesség során, elsősorban az első három hónapban és a terhesség utolsó 6 hetében, csak különösen indokolt esetben, fokozott orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható." Idézet az algopyrin betegtájékoztatójából. Engem nem engedett egyik orvos sem algopyrint szedni, egyik védőnő sem, pedig elfogyasztottam néhányat :) Szóval doki tudjon róla...

Én vagyok az a lusta anyuka, aki a három évesét is tolja babakocsiban :) Sőt, három és fél évesét. Én úgy gondolom, mindig megfelelőek voltak az indokaim, bár ez elég mentegetőzésszerűen hangzik, nem annak van szánva :) . RÉka elég különleges kislány, általában nem úgy reagál a világra, ahogy más gyerekek, és az, hogy babakocsiba ül, nem azt jelenti, hogy fáradt és lusta, hanem azt, hogy "anya, ugye szeretsz annyira, mint a nándit?" Mert ha a nándinak szabad babakocsiba ülni, és neki nem, az őt megviseli nagyon. Minek kínozzam? Van elég dolog, amit nem lehet neki, és nándinak igen. NÁndi is már ügyesen jön gyalog, de van, hogy csak hedonból beleülnek. kicsi esernyőkocsit kell elképzelni, ül réka, nándi meg az ölében, és fogja :) Én meg nem bánom. Egyszer gyerekek az életben. Mozogni meg mozognak eleget.

ÉS nándi is nagyon korán csinálta a nagymozgásokat, mára már szabályosan fut, ugrál, galoppozik - rékával dévény tornára kellett járnunk, de 10 és fél hónaposan már csak járt ő is. Réka ennyi idősen, mint nándi, már ragozott, és teljes mondatokban beszélt, most néztünk videókat, össze sem lehet hasonlítani őket, így fura, hogy nándit nem érdekli a beszéd. Vagyis neki van egy nyelve, amit összefüggően használ, halandzsa, persze, de nagyon következetes. néhány szót megértünk belőle, most kezd rájönni, hogy nem vagyunk hajlandók megtanulni, és kezdi nem csak ismételni, hanem használni a szavakat, amiket mondunk neki. most tartunk ott, hogy naponta új szó. Valami keleti nyelvet beszélhet egyébként. Pl a labda, ami a legtöbb gyerek első 10 szavában benne van, nála következetesen tángi, a teherautó, traktor táphhhi, a repülő ottá, de ismételni már nem egyszer ismételte utánam, hogy repülő, de ha lát egyet, akkor anya! anya! ottá! a figyelj az aja. ezen kívül egy egy szót használ bizonyos szócsoportokra. Pl minden, ami szájon át, az mammamm. amíg szoptattam, én i smammamm voltam :) a lábbal kapcsolatos dolgok (nadrág,zokni,cipő,láb, tánc, menés) tácci. minden, ami kerek, káji. a fáj, az sajnos jéka rékával együtt :(

kisvirág, köszi! ez is elég hatékony oldalnak tűnik :) és legalább nincsenek idegesítő egyéb dolgok :)

Ettike, nézz utána, nem mehetnél-e el munkanélkülire, vagy táppénzre, a gyes biztosítási jogviszonynak számít, jár utána valami... közben a férjed felveszi a gyest, talán beljebb lennétek legalább a babavárás alatt, meglenne a szüléspénz :) Persze lehet, hülyeséget mondok. A családügyi minisztériumban szívesen segítenek. De van valami csaj, aki talán 5000ft-ért kiszámol, megnéz minden lehetőséget, egy barátnőmnek ellenőrizte a dolgait, mert jól elszúrtak valamit a személyügyisei. Ha gondolod, elkérem az e-mailjét neked!

és szombat óta én is érzem a piciketesót, majdnem elbőgtem magam meghatottságomban, vezetés közben éreztem először, de rossz, hogy még nem mindig :( mert többnyire nincs időm figyelni. Már várom, hogy jól rugdosson oldalba, ha nem figyelek rá eléggé :) ez a legjobb az egész babavárásban :lol:
és én úgy emlékszem, hogy elképzelni sem tudtam, milyen lehet, de azonnal tudtam,mikor réka először megmozdult, hogy ez az! ez a 20. héten volt...
Pocakom is van, kb 25 hetesnek megfelelő... de gondolom ez azért mert jól egymás után jöttek a csemeték,én meg jól kihagytam a hasizom-gyakorlatokat a porckorongsérvemre hivatkozva :)

tünemény, van egy emlékkképem, hogy a 16. héttől hall a magzatka. Nem tuti, de mintha. SZóval hajrá zenehallgatás! Én örülök ha csend van körülöttem :lol:
munkahelyi probléma megoldódott?
és én most nagyon egyedül vagyok babavárással, gyerekneveléssel is, elég kemény időszakot élünk meg, férjem hajt, hogy ne kelljen melóhelyre bejárnia, így több mellékállása is van, hátha ki sikerül növeszteni belőle egy állandó távmunkát, így elég magányosnak érzem magam, de tegnap hozott nekem balaton csokit, amit külön nekem vett, alig hittem el :) De szerencsére jó házasságunk van, tudjuk egymást támogatni, túl leszünk ezen is, jó előre megbeszéltük, hgoy így lesz, de hátha fél év kemény időszak után évekig sok időt tölthetünk majd együtt. Segítségem sincs, mert nekünk minden nagyszülő, rokon legalább 160 km-re lakik, néha jönnek, akkor van egy kis szussz. Itt irigyeltem ettikét, hogy séta-távolságra vannak a mamák meg a dédi is... :) SZóval most fórumozásba fojtom a bánatom, hagyom szaladni a háztartást, munka sincs most nagyon, így ráérek írni :)

De most már felébredt mindenki, itt motoroznak körülöttem, indítom lassan a napot.

kikocska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sildi!

remélem jobban sikerül a napod annál is, mint ahogy terveztétek. Az idővel pedig nem kell foglalkozni!

Én az Istenhegyin csináltattam meg a tesztet, és nagyon jók lettek az eredményeim. Ők nem küldik ki Londonba, hanem másfél óra megvan az eredmény.

Down kockázat:
Anya életkora alapján: 1:690 Számított kockázat: 1: 13777

13+18 triszóma kockázat:
Anya életkora alapján: 1: 5653 Számított kockázat: 1: 113033

És egy kép:

Kép
Vendég
 


Én is Algopirynt szoktam bevenni fejfájásra. Igaz, most már csak felet egyszerre, és iszom hozzá Calcium Sandozt. Úgy jobban hat.
Vendég
 


Zsu!

Ne aggódj, ha Emma nem eszik! Még egyetlen gyerek sem halt éhen, megvolt előtte az evés lehetősége.
Beni sem eszik sokat. Sőt... De egészséges mindeig. Így én nem is aggódom miatta. És legfőképpen nem erőltetem soha.
Hiszen az első két-három év a legmeghatározóbb az életükben. Ha most azt tanulja meg, hogy sokat kell ennie, mert az a jó és anya attól lesz boldog, akkor sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy később elhízik vagy étkezési problémái lesznek.
Ne erőltesd! Neked is vannak napjaid, amikor nem kívánod az ételt. Neki is lehet ilyen!
Vendég
 


Kedves kismamák elnézést, hogy itt zavarok, de sajnos nincs még saját oldalam és szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.
Nadrágok, felsők (34-46): 3500 Ft-4000 Ft
Tréningruha (nadrág +felső) 7000 Ft - 8000 Ft
Tréning nadrág külön is rendelhető!

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek 34-52 méretig, akár egyedi méreteket is!

Várok minden kedves érdeklődőt! Vidéki megrendelések is vállalok, amit utánvéttel (500 grammig 1300 Ft), és előre utalással ajánlott levélként (500 grammig 650 Ft) tudok teljesíteni!

Sajnos a képek nem a legjobbak, de mindegyik csinos és kényelmes viselet!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

Köszönöm a lehetőséget!
Szilvi





Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


sziasztok.

zsu:

cat-nak igaza van.ha éhes lessz Emma addig üti az asztalt míg nem kap enni :lol: :lol: :lol: :lol: ha meg nem éhes fejenálva is ugrálhatsz az étellel,akkor sem fogja megenni. :wink: :wink: :wink:

kikocska:

csak a mamák laknak közel(anyumék kb.150m.re,anyósék pedig úgy 1 km-re)a dédikhez buszozni kell csak már oda sem használunk b.kocsit.az egy dolog hogy lánykád néha beleül a kocsiba,öcsi meg az ölébe.én azt nem szeretem mikor minden nap látom hogy a gyerek b.kocsiban ül(tesó nélkül)
van egy anyuka itt laknak valahol a közelben.4 éves óvódás lánya van de még babakocsiban tolja az oviba és haza is.meg akárhova mennek abban ül a kislány.már majdnem frédi-bénit játszik mert épphogy nem ér le a lába.
nálunk mondjuk az is közre játszott hogy már nem kicsizunk hogy elég nehéz már emelgetni a kocsit PAtrikostol.a sportot én nem tolom így maradt a gyaloglás.de én nagyon élvezem mikor bogarakat lesünk a járdán vagy kavicsot szedünk,bokrokkal ismerkedünk(Patrik fél a virágoktól és bokroktól.hogy miért meg ne kérdezzétek)versenyt futunk és hasonlók.
van hogy anyumékhoz 1 óra alatt érünk oda :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cat:

jó kép lett tesóról.és gondolom ezek az eredmények jót jelentenek,gratu hozzá.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Beni is inkább tolta a babkocsit amíg nem tudott egyedül járni, aztán pedig nem nagyon ült bele.
Amikor ideköltöztünk, télen néha még beletetem, úgy sétáltunk, de tavasz óta csak a motor van.
És imád busszal bemenni Pestre, ott pedig villamosozni. Ez így sokkal könnyebb.

A kockázat nagyon jó lett. A Down például azt jelenti, hogy a korom miatt minden 690. gyerek Down kóros, de a vérből számított értékek alapján már csak a 13777-nek van erre esélye.
Vendég
 


Jó reggelt drága Kismamák :D !

Megvolt az esküvő, és a lagzi is, minden fantasztikusan sikerült, csak még kissé kómás vagyok. Amint lesznek képek, teszek fel néhányat. Kinti fotózás sajnos nem jött össze az eső miatt, a műtermiek még nem készültek el, egy pár házilag készített van eddig.
A Baba is nagyon jól viselkedett, az esküvő reggele óta semmi rosszullét nincs reggel. Végigtáncoltam az egészet, úgy megpörgettek, hogy az tuti, hogy nem lesz rosszul a körhintán :lol: :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi!

Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok mindhármótoknak! :D
tasin
 
 


Ildi! Hatalmas gratula nektek és boldog hosszú házasságot (majdnem házaséletet irtam, de közben rájöttem, hogy ez kicsit mást jelent, de az is legyen boldog és hosszú! :D )!! Örülök, hogy minden szépen sikerült, és hogy nagyon jól éreztétek magatokat! Azért most már pihenjétek ki magatokat! A fotókat meg várjuk!

ma reggel volt az első olyan alkalom, hogy a boltban a pénztáros megkérdezte, h kismama vagyok-e? :D :D szóval ez nem 'kövér'pocak, hanem igazi 'baba'pocak :D :D :D apa is olyan kis büszke volt, most az egyszer boldogan fizetett :D :D

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a teszt miatt a Magzati Diagnosztikai Központot. Mivel az Állami Egészségügyi Központtal (MÁV) szerződésük van, így a saját dokimat kell megkeresnem ezzel kapcsolatban. És a Mávba veszik le majd a vért és odaszállítják nekik és kielemzik és vissza az eredmény a dokimnak. Hát lehet hogy akkor ugrik ez az egész részemről, mert elég körülményes mostanában a dokim….

Én Kendét először 16-17 hetesen érzetem. Most még semmit nem érzek, bár ez túl korai lenne még. Én úgy tudom, hogy a magzat a 20. hét körül hall és érzékeli az ízeket. ;)

Fejfájás: szombaton én egy rubophent vettem be rá és hatott.

Teszek fel egy linket. Szerintem elég sok hasznos dolog van itt fent. Köztük hogy milyen gyógyszert szedhet a kismama. http://kismamalinkek.abbcenter.com/

Ettike: nálunk is a mozgás fejlődött jobban a beszéddel szembe. De most már be nem áll a szája :lol: De jól eszik a fiad. Nekem 2 dl tejbegrízt sem eszik meg. Kb csak a felét, de egy deci tejből képtelen vagyok csinálni. A többi kajával is csak pár kanál és kész. És ami a legrosszabb, hogy válogat is.

Tünemény: nálunk az én hisztim eltörpül Kendéjé mellett. Szerintem apa az enyémet már észre se veszi. :lol:

Eda: nekem is fújta az orrát két évesen, de mikor náthás azért rásegítek neki az orrszívóval. Nem akarok arcüreg gyuszit.

Kikocska: érdekes amit a fiad haladzsájáról írsz. Érdekesek ezek a gyerekek. Nálunk a májkrém valami folytán nápi lett és azóta is ezt mondja rá, pedig ki tudja mondani, hogy májkrém, csak a nápi rögzült. Meg az elefánt – ánc volt egészen tegnapig. Tegnap használta tudatosan az elefánt szót.

Cat: szupi, hogy jók az eredmények. A 13+18 triszóma mit jelent?

Zsu: enyém kölök sem eszik rendesen.

Ildi: örülök, hogy jól sikerült a szombati napotok! Sok boldogságot nektek! Pihizz és amit tudsz gyere és mesélj!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Ma voltam 12 hetes UH.nagyon jó érzés volt látni a kis izgő mozgó babókámat,
NT: 1,4 mm az jónak számít igaz?

már nekem is látszik a pocakom,

üdvözlök minden új tagot, hihetetlen boldogság ez és jó,hogy ennyien osztozunk benne,

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Kisvirág!

18: Edwards kór
13: Patau-szindróma

Nem tudom mit jelentenek, de ezek is genetikai betegségek.
Vendég
 


Nekem már mindenki kiszúrja a pocim (igaz én a harmadikat várom-az előbbieknél nekem se látszott ennyire)

Az egész hétvégén egy hisztis picsa voltam... :(
Vasárnap délben sírógörcsöt kaptam az ebédnél, de igazából nem is volt így utólag okom rá :(
(persze utána az egész nap mindenki olyan volt mint a kisangyal)

Remélem elmúlik ez az állapot, mert olyan kis gáz vagyok.... :lol:
tasin
 
 


Sziasztok!

jaj olyan jó (vagyis nem jó, csak az, hogy nem vagyok egyedül), hogy nem csak én vagyok elviselhetetlen! szegény apa néha azt mondja (és igaza van, sajnos, mert olyan rosszul érzem magam miatta) hogy pont az akit a világon a legjobban szeret, bántja őt ennyire. olyan rossz gonosznak lenni. lehet hogy egy ragasztószalaggal beragasztom a számat..talán segitene :roll: :roll: :roll:

Andy! gratula a babádhoz! én majd csüt-pénteken megyek, már alig várom! tényleg csokit kell enni, hogy mozgolódjon sokat?? mert akkor azt megeszem, bármennyire is nem kivánom :D ja, és a 4dultrahang azt mondta, hogy lehet hogy már meg tudják mondani, kislány vagy kisfiú-e...de ez még nem tuti ugye?? végülis mindegy, csak az izgést-mozgást akarjuk már látni de nagyon!

tegnap énekeltem a zuhany alatt :lol: :lol: angol-magyar gyerekdalokat, bár elég bár(nehallanám)-hangom van, azért bizom benne, hogy ő majd el fogja viselni, ha dudorászok meg énekelgetek :lol: :lol: lehet, ha majd nagyobb lesz, jól megrugdos, hogy hagyjam már abba :lol: :lol: :lol:

úgy mennék valami tornára...mert ugyebár a körzetis kismamatorna ki lett lőve, a munka miatt nem lehet mennem...de mégis úgy kezd hiányozni egy kis mozgás!

ja, és most hogy 11hét4napos vagyok, ha kb másfél-két kiló pluszom van a kezdeti súlyomtól kezdve, az még jó??? vagy ilyenkor még nem kéne ennyinek lenni??? mert akkor tornázok!!!

Kép
tünemény
 
 


Ildi: Nagyon sok boldoságot kívánok nektek! Gratulálok!!!
Örülök, h jól sikerült, nagyon kíváncsi vagyok a fotókra is!
Szombat este pont a 27 idegen igen c. filmet néztük Apával, eszembe is jutottál! :wink:

Tünemény: énekelj csak nyugodtan, a baba szereti, az biztos!
Hova mész 4D-re?
Én meg sem fogom kérdezni a 18-20 hetes genetika UH-ig a bébi nemét. Emmára a 15. héten azt mondták, h 90%, h fiú... :roll:

Andy: szerintem az 1,4 mm az teljesen jó! Tényleg szuper látni a kis bébit mozgolódni!! Én is megyek a héten!

Virág: ez azért érdekes, h Tünemény Mávos és mehet, Te meg nem? És ha elhallgatnád, h melyik kórházba jársz? :oops: :roll:
Nem ébred éjszaka Kende, ha nem eszik eleget?

Emma ma gyönyörűen ebédelt, csak néztem!!!! :lol: 8)
Amúgy - köszi lányok a bíztatást- teljesen igazatok van, h feleslegesen idegesítem magam ezen a kaja- dolgon, de valamiért ez a vesszőparipám, és mostanában még jobban kiborít! (Nálam ebben is megnyilvánul a hiszti.)

Cat: örülök a jó eredményeknek!!!! Szimpatikusak voltak neked a "dolgozók"?

Ma reggel én is felfedezni véltem egy iciri-piciri pocakot magamon! :lol: 8) :lol: Végre..

Zsu
svs
 
 


Mó, Kutyafüle, Viktu és a többi "lógós kismami"- merre vagytok??????? :roll:

Zsu
svs
 
 


sziasztok.

Ildi:

sok boldogságot kívánok én is.örülök hogy jól voltál a lagzi alatt.ügyi babókád van,tudja mikor kell "lapulnia" :wink: :wink: :wink: :wink:
mi idén télre terveztük a templomit de tesó miatt toljuk még picit.

tünemény:

nekem eddig nem jött fel 1 kiló sem.én fogytam.de te azzal a 1.5 kilóval ne foglalkozz.olyan nincs hogy valaki sokat hízzon terhesen.annyit hizol amennyit kell.majd szpotatás alatt,utánn le megy.és nehogy elkezdj fogyizni vagy olyat tornázni amit nem szabad!!!!!abból csak baj van.te most kismami vagy és az a dolgod hogy pihizz!!!!!

Andy:

az 1.4 es érték tökéletes.mekkora a babud?

Kép
Kép
ettike
 
 


Andy: szupi, hogy minden okés volt az uh.-n. 3 mm-ig jó az eredmény. Úgyhogy nyugi! És a méretét nem mondták?

Cat: én sem tudom mik ezek. De az arányszámot nézve nincs esélye ilyen betegségekre a kicsinek :)

Tünemény: te hogy-hogy mehetsz a kombinált tesztre? Tőled nem kérdezték melyik kh.ba jársz? Tőlem kérdezték és mondtam a Máv, és erre mondta a csaj, hogy akkor beszéljek a kezelőorvosommal. Neked ez hogy volt mikor bejelentkeztél?
Nekem 1 kg mínuszom van az eredeti súlyomhoz képest. Úgyhogy passz, hogy a 1,5 kg jó-e. de a magánvéleményem szerint nem sok. ;)

Zsu: az volt a nő első kérdése, hogy melyik kh.-ba járok. Nehéz lenne elhallgatni, mikor a kis könyvembe is benne van, amit tuti kell oda is vinni. De már nem rágódok rajta. Jövőhéten megyek 12. tarkóredő mérésre, utána a dokimhoz és azért megkérdezem tőle mi a véleménye, max elküld a fenébe...
Kende vacsira azért megeszik egy szelet kenyeret. De nekem egészen 26 hós koráig kelt éjjel és cumisüvegből kért tejet. És minden éjjel ez ment. Elvettük tőle az üveget, mondtuk, ha kell tej ott a bögre. Azóta nem iszik éjjel tejet. Felkelni felkel, de csak azért, hogy anya-apa közé fészkelje magát és nyomban alszik is tovább. És ne aggódj, ha esetleg nem eszik, ha éhes úgyis jelzi. Én is sokat téptem magam rajta, aztán láttam tök felesleges. Sőt még a dokinőtől beutalót is akartam kérni, hogy vizsgáljuk ki nincs-e baja, de a dokinő azt mondta, hogy hagyjam eszik amennyit, mert nem kórósan sovány. Most 90 cm és 12 kg. Tök normál alkat. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Ildi!!! Gratulálok, és nagyon jó, hogy jól sikerült minden. És a műteremben is biztos gyönyörűek voltatok :) Legyen minden napotok olyan szép, mint a szombati akkor :)

svs, emma tök szép formás kislány a képen. És biztos tudja, mi jó neki. Egyébként meg ha van valami, amit eszik, adj neki azt. Az én lányom minden nap majonézes vajas kenyeret eszik. van hogy ebédre is, hiába főzök. Szerencsére az oviban nem adnak neki, bár van, hoyg inkább akkor nem eszik :) Ha nem tudod elengedni magad, hogy mennyit eszik, akkor folyton ezzel fog manipulálni. nagyon értenek ám hozzá, hogy kikészítsék anyát, mert szeretnék befolyásolni a környezetüket, főleg, ha nem képesek, hgoy irányítsák a kis életüket, márpedig elég komoly korlátok vannak azért a gyerekeknek. Emma ráadásul most kezdi a (z első) dackorszakot...
Az én fiam egy zabagép volt, két egész szelet kenyeret megevett egy évesen egy ültő helyében. ma egész nap nem eszik meg egyet néha, csak a fél liter tej megy be összesen a nap folyamán. De jól néz ki, szép, egészséges, okos, és ez a lényeg. Próbálj meg ezekre gondolni. TUdom milyen nehéz. Réka kb annyi idősen kezdett el enni, mint most Emma. (szoptattam mondjuk, de hol volt az elég neki szerintem :D ) Mikor már ment neki teljesen egyedül. És ahogy ügyesedett, úgy nőtt a mennyiség. Nem engedte, hogy etessem, és borzalmasan nézett ki minden kaja után.
Egyébként vannak ilyen trükkök, hogy mosolygós szendvics, vagy pici falatka sajt-zöldség-kenyér-ilyesmi, és fogpiszkálóval szúrkodja fel, hátha sikerül neki. Csak próbáld ne idegelni magad, mert nagyon résen vannak ezek a kis cseppek :)

na, belemerültem annyira a témába, hogy közben felkelt a réka :) szóval vége a szabadidőnek.

kikocska
 
 


Csajok! Most már kezdek kicsit ideges lenni, a vérvételes dolog miatt, lehet hogy a végén fizettetnek velem...de akkor inkább hazamegyek. Mondtam a csajnak, hogy a dokim irta a beutalót a mávba a 12.heti uh-ra, de nincs még tuti kórházam, mert a doki máshol van magánban, és az túl drága, és még nézelődünk. mondta a csajszi, nem baj, menjek, mert a mávval szerződésük van, és vigyem a mávos uh eredményt....utoljára is megkérdeztem, hogy akkor tényleg nem kell fizetni??? és azt mondta nem...hát meglátjuk...

És jó nektek, hogy fogytatok!Bár örülök a pocinak, nem akarok kisbálna lenni. mondjuk nem eszem hülyeségeket se. akkor jó, ha szerintetek se sok a 1,5-2kg.

most nézegettem kollegám fotóit a gyerekeiről, 4hónapos kislány, és majd2éves kisfiú, hát ennivalóak!!! mondtam neki, hogy alig várom, hogy nekem is lehessenek ilyenek :D :D :D mondta, hogy majd lesznek babaruhák, ha engem érdekelnek használtan, hát mondtam, hogy persze!Igy legalább meglesz egy kis adag :D :D

Zsu a Kleopátra házba megyek 4D-re, azt hiszem őket Cat is ajánlotta. Hozzánk meg amúgy is ezek vannak közel. most van valami akciójuk, igy 10.000ft lesz (bár lehet hogy a képekért extrában fizetni kell majd)

ma ha minden jól megy, bemegyünk az istván kórházba körülnézni...meg majd a mávban is körülnézek jövö héten, és okt.14-én szülésfelkészitő lesz a szt.imrében, oda is elmegyünk, igy már szerintem csak el tudjuk dönteni hol is szülessen a babóca. (apa mondjuk nem örül, hogy a szt imrés szülésfelkészitők keddenként vannak, pont akkor, mikor neki a fociedzés...PASIIII!!! a végén ha elindul a szülés, lehet hogy mondja, birjam ki a meccs végéig, utána nyomhatok :lol: :lol: :lol: )

a főnök egyébként most szúrta ki, hogy a volt kollegina, aki a végén csak nem fog visszajönni dolgozni...szóval hogy majd két évig hol táppénzen volt hol gyáp-on...és igy azért ki lehet húzni valahogy...tényleg, ezekkel a gyes-gyed meg hogy jövünk ki a legjobban kérdésekkel kit kell majd keresni? melyik hivatalt? apának meg mondtam keressen másik munkát, mert itt nem akarják bejelenteni, és azért ez valahol csak fontos lenne.

na eldugulok, mert megint regényt irtam...ja egész nap nem dolgoztam!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok.
Köszönöm a védőnős tanácsokat. :)
Eddig babonából nem írtam csak inkább olvasgattalak bennetek. A 12 hétben vagyok. Első babámat várom.
Tudnátok tanácsot adni, h mit kell megbeszélni a dokival amikor felkéred, h legyen az orvosod, holnap megyek a magán rendelésére.
Köszönöm.
karneol
 
 


kisvirág: 5,5 mm a kis manókám.

vittem fényképezőt,mert sejtettem most sem kapok képet,végre van és nézegethetem minden nap-

3 kilónál járok,igen tudom elég sok,de sajnos a pajzsmirigy miattt nem megy semmi diéta,így tuti bálna leszek,de nem érdekel,igyekszem egészségesen étkezni,de nem koplalok.

ráérek majd utána a fogyókúrával foglalkozni,most a baba a legfontosabb.

nincs választott orvosom és nem is lesz,mivel még fogalmam sincs hol fogok szülni,lehet vidéken,mert anyum ott tudna segíteni,itt fenn csak ketten vagyunk a férjemmel.

mikor érdemes 4d uh-ra menni szerintetek? kétszer tervezem,amikor egészben jól látható,meg a vége felé,amikor a kis arcocskája,

holnap már megyek melózni,egy hét pihi volt. kell a fránya lóvé

szép estét mindenkinek!

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Egy lógós megérkezett...
Megvan a kombinált teszt eredménye: 1:37000-hez az esélye, hogy betegek a babák. :) Amúgy a Margitban nekem tudták, hogy nem ott fogok szülni, de nem volt semmi gond. (amúgy nem értem, miért akadékoskodnak, ezt a Sejtbank fizeti, őket sztem végképp nem érdekli, hogy ki hol szül. A reklámanyagot szétosszák és kész)
Voltunk hétvégén nézelődni (megvannak az első bodyk :oops: ), a babakocsi komoly kérdés lesz, egymás mellettiből egyik sem tetszik, egymás mögötti pedig nem fér a liftbe :(

Mindjárt dobok táblát. Leo, nem akarsz bekerülni? :D

Viktu, merre vagy?



Kép

 
 


Szóval a tábla, szóljatok, ha vmit javítsak.

Kép



Kép

 
 


Jó reggelt :)

Képzeljétek, tegnap megérkezett a szopipárnás csomag a kiságyfelszereléssel együtt. Annyira jó, nagyon kényelmes a tévé nézés és az olvasás is ennek a párnának a segítségével. És ez mind semmi, nászajándékba kaptunk egy pár Brendon utalványt, így tegnap beszereztük a kiságyat is, mert ráadásul épp kuponakciós volt az, amit amúgy is kinéztünk :D Úúúgy örülök neki :D

Reggelizek, aztán megpróbálok ma képeket is feltenni.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ja, írtátok egy páran, hogy már érzitek a Babát. Én olyan nagyon koncentrálok, mégsem érzek semmit...azaz fogalmam nincs mit kéne éreznem :) Várok türelmesen, egyszer csak majd egyértelműen jelez :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Békefiné! szerintem a genetikaira érdemes menni, mert jól megnyugtatják az embert, tehát olyan 18. héten, meg a 30. hét után.

Tünemény, nekem van egy e-mail címem, aki tud segíteni pénzért kiszámolni a pénzeket, de a családügyi, vagy milyen minisztériumban is nagyon készségesek, ha el tudsz menni. Telefonon nehéz intézni, meg nehezen is veszik fel. Nekem a személyügyis csajszi segített, már megvettem neki a csokit :)
És én akárhogy is, biztos 100 kilóval megyek szülni, férjem szerint ez az anyasúlyom :lol: akár figyeltem, mit eszek, akár nem, ugyanúgy híztam, viszont kb a szülés után 2-3 hónappal 2-3 kiló eltéréssel vissza is mentem a kezdő súlyra. Szóval mindenki máshogy. Van ismerősöm, aki a terhesség előtti gatyájában ment haza a kórházból, meg van, aki a szoptatás alatt hízott meg borzasztóan... Még egy dolog, amivel nem foglalkozom. Néha elgondolkozom, hogy hozzátok képest mennyi mindennel nem foglalkozom :( :) Pl számomra ez a genetikai teszt is teljesen felesleges, nem is csináltattam meg. De végülis így látom jónak :) Kajaügyben viszont borzasztóan parás vagyok, mindenkinek más a fontos :)
és szívesen venném, ha írnál majd a kórházakról, mert pont ez a kettő van nálam is számban, (István, ha esélyes a természetes, és Máv, ha tuti a császár) és én a két gyerektől nem hiszem, hogy könnyen el tudok menni :( mégse vihetem őket kórházlátogatásra, réka meg körbekopogtatná minden kismama pocakját :D:D:D Próbálom összehozni, hogy a mávba elmenjek szerdán erre a valamire 6-kor, ami lesz, hogy kinél meg hogyan lehet szülni, vagymi, de annyira hülye időpont, nem biztos, hogy össze tudom hozni, ráadásul oké, hogy egyedül vagyunk a férjemmel, és csak ő tud vigyázni a gyerekekre, de nagyon rossz lenne egyedül menni. Nagyon félek ettől a harmadik születéstől, és fenemód szükségem lenne rá, hogy velem legyen, mikor egyátalán szóba kerül, még ha tudom is, hogy a döntéseket nekem egyedül kell meghozni :)

tasin, tünemény, nekem a hisztijeimen sokat segít, ha már kimondom, hogy a hormonoktól van. MIndenki azonnal megértőbb, meg én is szembesítem magam azzal, hogy hülye vagyok. Bármi kritikám van, azzal kezdem, hogy tudom, hogy terhes vagyok és hormonok, biztos azért esik ilyen rosszul, de... És egyrészről máris kapok egy kis elnézést, másrészről én is szembesülök vele, hogy valójában ennek nincs olyan nagy jelentősége, és fél éve még röhögtem volna rajta. Szóval veletek érzek, és jobb, ha kijön a hiszti, mint ha bennmarad. Én bőgnék folyton, csak a gyerekek miatt nem lehet, úgy képzeljétek el, hogy a verdák című mesén, amit a gyerekek néznek és vagy 1000-szer láttam, állandóan elbőgöm magam a végén :lol: :lol: :lol: És az meg tök természetes, hogy azon töltjük ki, akit szeretünk. kin máson??? Ki más bocsájtaná meg?

karneol: hát, ha nagyon népszerű doki, akkor hogy nála szeretnél szülni, és a pénzekről is érdemes beszélni. hogy legyen helyed, sokan betáblázódnak nagyon hamar. Egyébként ha először mész hozzá, nem kell megszavazni neki az azonnali bizalmat. Én orvosszédelgő vagyok, lépten nyomon váltok, keresem a tökéletest :)

Mó, éljenek az ikrek, és hogy nincs velük gond!

sildi, osztom az örömöd a szerzeményekkel :) én is néztem pont tegnap lefekvésnél a kiságyat, hogy fél év múlva már szuszogni fog benne valaki. Most is mindjárt elbőgöm magam :)

ma mindkét gyerek oviban van, vagyis nándi bölcsiben, ő heti egy napot jár, takarítanom kellene... eléggé el vagyok maradva. Tegnap nekiálltam, és olyan rosszul lettem, abba kellett hagynom. Olyan igazságtalan, hogy ezek a rosszulllétek nem akarnak múlni, bár már lényegesen jobb, nemsokára csak vége lesz.
És annyira drukkolok, valaki, aki nagyon fontos nekem úgy néz ki babát vár, és olyan boldog lennék!!! meg ők is, bár nem egy tervüket húzná keresztül, mégsem önző a boldogságom :) még nem volt szívhang,nagyon remélem rendben lesz minden.

Na, húzok máris, tényleg, mert nem jutok egyről a kettőre. Ha két gyerek segít, csak nagyobb rumli lesz :)

kikocska
 
 


Sziasztok Kismamik!

Mó! Örülök, hogy minden rendben a babákkal! Most is kaptál fotót róluk?

Ildi! Aranyosak voltak a vendégek, hogy jó ajándékokat adtak! Igy már egy fontos dolgot már meg is vettetek! biztos fura lehet, hogy ott egy új búrordarab a szobában, ami majd pár hónap múlva már 'lakva' lesz :D :D

Kikocska köszi, majd apa lehet hogy beszalad a családügyis helyre, hátha ki tud majd deriteni valamit. Tegnap nem jutottunk el a kórházba, mert egy könyvelési tétel miatt másfél órát az irodában kellett maradnom... :roll: :roll: igy ez tolódik megint. és jó, hogy annyian irtátok, hogy nem érdemes aggódni ilyenkor a súly miatt, ez azért megnyugtatott. :) :)

tegnap apa megdicsért hogy nem hisztiztem...a CSI (este mindig ezt nézzük :D ) szünetében megkért, hogy legalább a reklámok alatt...erre átkapcsoltam neki a focira...le volt döbbenve, mert számitott megint fél óra vitára, de én nem szóltam semmi rosszat...már ilyeneknek is úgy tud örülni :D

és én is mindenen el tudok pityeredni...filmeken szinte mindig...babás dolgokon...meg ha apa csinál nekem valami apróságot, akkor is meghatódok :D

Kép
tünemény
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: