Új privát üzeneted érkezett!

Gremese! Örült jók a képek, jót nevettem...főleg a Bránermájszter:) produkált rendesen! Ja meg az első kép amin integet, hogy csá lalikáim:)
katuska79
 
 


Katuska
Foghúzáshoz kaphatsz Lidocaint... és ha szükséges, készülhet röntgen a fogadról (a hasadat persze takarni kell)
Ínygyulladás... kismamiknál meg elég gyakori... hormonális változások miatt... alapos fogmosás, és valamilyen szájöblögető (Curasept, Octenisept) használata...
Ha ennyire tropa az a fogad, lehet, hogy nem is fogorvos, hanem szájsebész kellene?
Vendég
 


ercsa írta:Sziasztok, én ma csatlakoztam a babanet--höz. Én is januárban fogok szülni. Úgy látom ti már egy jól összeszokott csapat vagytok, de azért remélem ha kérdésem lesz azért majd segítetek. :D


Persze, szívesen segítek, amiben tudok... :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én is megnéztem Emese képeit, teljesen elolvadtam (és ez nem a melegtől van...)
Nekem is nagyon tetszik az integetős fotó, meg az ujjszopós...
És még mennyi midnet nem tudunk ezekről a kis pocaklakókról!
Ha mesélni tudnának szavakkal, lehet, hogy ledöbbennénk néhány dolgon...
MIKOR LESZ MÁR JANUÁR VÉGE???!!!!

Szia Ercsa!
Üdv körünkben! Küldd el adataidat, s te is felkerülsz a tábkánkra!
Az adatokat és a legutolsó elküldött névsort a 20. oldalon találod!
:D

Képzeljétek, mégis főztem! nem bírtam ki!
A reggeli müzlicském után úgy gondoltam, valami normálisat is kell ennem, úgyhogy a mélyhűtőt, s a hűtőt feltépve és kirámolva olyan fincsi fokhagymás spenótot csináltam kettő darab tükörtojással, hogy szerintem Kispöttyöm is megnyalja mind a tíz ujjacskáját (hisz állítólag ezen a héten alakult ki neki :wink: )

(Meg aztán meg is dolgoztam érte, csak úgy csillog-villog a kecó!
Holnapig. :cry:
Holnap du. hazajön a kicsi családom, és már az előszobában le fogják tenni a homokos, koszos hátizsákokat, a lábszagos zoknival teli pakkokat, s mindenki elbattyog, persze szandálban és kézmosás nélkül - az apjukat is beleértve - inni ... :evil: )

Katuska!
Remélem, hétfőig kitart a jókedved, s gyógyszert sem kell óránként kapkodnod! Csak óvatosan azzal a pálesszel, a gyógyszerrel egész érdekes hatást tudsz elérni :lol:

Sziasztok!
Egy spenóttal jóllakott, mosolygó óvodás :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Jó neked Kata, hogy sikerült kisuvickolni a lakást...nekem ez mostnem megy. Ha előrehajolok csak úgy lüktet a képem. Meg ugye pakolásznom is kéne az útra... Nálunk is maxegy délután tart a rend amíg Máté alszik a párom meg dolgozik:)

Vicky hát remélem azért a sima fogorvos is ki tudja húzni.. nagyon remélem mert az király lenne ha még szájsebészt is keresnem kellene iziben. Ez jó hír, hogy kaphatok lidocaint. Sajna már kiment a gyógyszer hatása, majd lefeksvéskor veszek csak be egyet, hogy el tudjak aludni...így is majd ha kimegy a hatása forgolódhatok eleget. KEzdem magam úgy érezni, mint egy hörcsög.

Én a spentótot úgy szeretem ahogy régena menzán adták. Édesen nagyon pici fokhagymával.
katuska79
 
 


Spenótot én is szeretem... tükörtojással :lol: :lol: :lol: :lol:

Katuska
Ha jobban megduzzadna az arcod, ne várd meg a hétfőt... érdemes lenne elmenni ügyeletre...
(közelebb lennél, azt mondanám, ugorj át :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!

Katuska!
Ne aggódj, nálunk is csak azért marad meg holnapig, mert egyedül vagyok, ill. bocsánat, kettesben vagyunk Kispöttyel! :D
Már nagyon hiányoznak a lurkók, meg az apájuk, bár tudom, hogy valamelyik az első pillanatban elkezdi próbára tenni a türelmemet (az apjukat is beleértve... :wink: ).

Éppen varrogatni készülök, s magányomban meg fogom nézni 600. alkalommal a Büszkeség és balítéletet, a BBC-set Colin Firth-tel. :lol: Imáááááááádom azt a pasit, ill. az alakításait, na.
Nekem a legjobban ugye a híres vizesinges jelenet jött be a fent említett opusból, de a Leány gyöngy fülbevalóval c. örökbecsű filmben is tetszett.
Ki látta ez utóbbi filmet? Szerintem zseniális, bár sokan kritizálták, hogy lassú, meg hogy sokáig nem történik benne semmi.
Én meg azt imádom benne, hogy az egyes filmbeli jelenetekhez meg tudom keresni a jó kis Vermeer-képeket.

Vicky: hááát nem hiszem, hogy a közeljövőben Salzburgban járnék, de nekem se ártana egy jó kis fogdoki, főleg fogkő ügyben.
A fogorvoson kívül tudsz valami fogkrémet/otthoni módszert ajánlani? Mert én hiába mosom naponta háromszor, mégis iszonyatosan gyorsan képződik.
(Ha jól szűrtem le az előző diskurzus lényegét, akkor fogdoktornéni vagy... :D )

Na megyek,mert lemaradok a netherfieldi bálról... :D és a zoknik is lyukasak maradnak :(.

Kata :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


batkata írta:Vicky: hááát nem hiszem, hogy a közeljövőben Salzburgban járnék, de nekem se ártana egy jó kis fogdoki, főleg fogkő ügyben.
A fogorvoson kívül tudsz valami fogkrémet/otthoni módszert ajánlani? Mert én hiába mosom naponta háromszor, mégis iszonyatosan gyorsan képződik.
(Ha jól szűrtem le az előző diskurzus lényegét, akkor fogdoktornéni vagy... :D )


Fogkő... nekem is a fogorvos szokta leszedni :wink:
(Férjecske szájsebész... az én szakterületemtől normál esetben messze van a fog :wink: )
Vendég
 


Vicky a fenébe, hogy pont a másik irányba megyünk majd...:( Az a vicc, ha eszek akkor nem fáj...vagyis ha mozgatom a számat. Lehet egész nap szavalnom kell. Meg ha meleget teszek rá akkor is jó báre nem tudom ezzel nem ártok-e mert pl a fülygulladásnál sem lehet minden fajtára meleget tenni. Na mindegy hétfőn reggel 8-kor vár a doki néni...akkor nyit, várni fogom lelkesen.

Kata! Nekem is tök gyorsan lesz újra fogkő hiába szedetem le, hiába mosom a fogam rendesen... anyukámnak 60 évesen nincs egy darab rossz foga sem pedig az ő idejükben nem volt ekkora hangsúly a szájápoláson...nem is láttam fogkefét náluk...és mégis szép fehér fogsora van. Máténak málnás tejfogkérrem szoktam mosni a fogát, szerencsére szereti így örömmel hagyja, hogy megsikáljam mind a 11 fogacskáját:)

Nekem is lenne mit varrni...akarok varrni valami ittohoni plüss melegítőt mert kaptam sógornőmtől egy csomó kimaradt anyagot mert szabászatban dolgozik. csak előbb meg kéne gyógyítani a varrógépem. Lehet jobban járnék ha inkább kézzel dobnám össze, az sem tart túl sokáig. A zokni stoppolást kihagyom...megy a kukába.
Ezeket a filmeket nem láttam, jó filmet is igen régen néztem már. Mehetnék moziba a barátnőmmel erre nincs egy normális film sem. Én szeretem a hátborozongató filmeket, a kosztümöseket is.
katuska79
 
 


Jó estét, lányok!

Katuska!
Szóval kosztümös film: most van egy, a kritikusok szerint maga a film nem olyan jó, de a kosztümök és a filmezés igen, s a vége felé van egy kis lefejezés is ;) Én még nem láttam, de tervezem, hogy mozizok egyet.

A cím:
A másik Boleyn lány
Lásd itt: http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... unty_id=-1

Varrás:
hát nekem most nincs Budapesten varrógépem, anyukám rám hagyta, de tavaly óta nem volt energy, hogy felhozzuk, az örökségem többi részével.
Pedig tök jó lenne. Most egyelőre Julcsim Juci babájának gyártok szebbnél szebb ruhákat, kiválóan tudok szabni-varrni éjjelente kis kabátot, báli ruhát, királynői ruhát 6 kiló gyönggyel. S ekkora méretnél kézzel sima ügy, de nagy méretben kissé lassan menne a munka.
Mosmár jó lenne megtanulni rendesen varrni, s nekiállni magamnak meg a kölkeknek varrni, főleg Julinak, meg majd Kispöttynek.
Tényleg sokkal olcsóbban kijön az ember, ha megvarrja magának a cuccot.

Fogkő: hát akkor nincs más hátra, mint a fogorvos.

Gyerekfogkrém:
mi már évek óta az ELMEX nevűt használjuk, sajnos csak itthonra engedhetem meg magunknak, mert olyan drága (oviba, isibe nem).
Az elején az érzékeny fogakra valót (zöld) használtam, de mostmár megmaradok a pirosnál, a lurkóknál meg ugye adott az egeres gyerek változat. A homeopátiásat nem próbáltam ki, most nem szedünk semmilyen bogyót. Egy időben használtuk a Boiron Homeodent-jét, asszem így hívják.
Az oviba, isibe Vademecum fogkrémet viszünk.
Ja és nálunk hagyomány, hogy minden gyerek első szülinapjára a többi ajándék mellé kap egy igazi, korának megfelelő fogkefét.
Asszem Kispöttynél sem fogjuk másként csinálni. ;)

vcrane írta:(Férjecske szájsebész... az én szakterületemtől normál esetben messze van a fog :wink: )

Vicky: akkor Katuska fogát rendkívüli esetként kezelnéd, s ha beugrana hozzád, akkor eloroznád a párod székét, s kihúznád a fogát? ;) Bocs, hogy ilyen infantilis vagyok, de ez tök jó volt. Nyilván nem te csinálnád akkor neki, csak úgy elképzeltem, hogy mondjuk egy ortopéd orvos rendkívüli esetben fogorvoskodna, s gipszet használna fogtömő anyag helyett... Mea culpa... :D

Ma már igyekszem megkímélni benneteket a hülyeségeimtől.

Jó iccakát:
Kata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


batkata írta:
vcrane írta:(Férjecske szájsebész... az én szakterületemtől normál esetben messze van a fog :wink: )

Vicky: akkor Katuska fogát rendkívüli esetként kezelnéd, s ha beugrana hozzád, akkor eloroznád a párod székét, s kihúznád a fogát? ;) Bocs, hogy ilyen infantilis vagyok, de ez tök jó volt. Nyilván nem te csinálnád akkor neki, csak úgy elképzeltem, hogy mondjuk egy ortopéd orvos rendkívüli esetben fogorvoskodna, s gipszet használna fogtömő anyag helyett... Mea culpa... :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs széke... nem fogorvos :wink:
(a köztudatban a szájsebész sokszor egyet jelent a fogorvossal... de más az alapképzettség, más a szakképzettség, más a tevékenységi kör... )
Vendég
 


Holnap megyek terhesgondozásra. Látni fogom Picurkát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok,

dobok táblát, már egész sokan vagyunk :lol:

Kép

Vicky, de jó lesz Neked holnap :lol: képet kérünk!

Katuska, sajnálom a fogfájást :( tarts ki reggelig...

Emese, nagyon szuperek a képek, hihetetlen, hogy már megmutatta, mije van :lol: mutattam is a páromnak, megbeszéltük, hogy mi is elmegyünk ide, kérdés, hogy mikor. Jövő szerdán megyünk újra dokihoz, lehet, hogy váltunk és most megnézzük az új "jelölt"-et :D Azt nem akarom, hogy minden héten "zaklassuk" szegény manót, utána meg nemsoká ott a 18. heti...

Kata, Andrea, Madaran, köszönöm a megnyugtatást, azóta szerencsére OK minden. A dokimat nem tudtam elérni, ezért is szeretnék váltani, jó lenne, ha "vészhelyzetben" is lehetne számítani rá...

Bartika, meg kell zabálni a kis Manódat :lol: Igen-igen, legyen már január :lol: :lol: :lol:

Ercsa, üdv itt! Küldj adatokat, ha szeretnél bent lenni a táblában :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Katuska! Tényleg kellene gyorsan egy szájsebész, nehogy megszenvedd a nyaralást! Én is sokat kínlódtam/ok a bölcsességfogammal :( A szájsebészeten én voltam az állatrvosi ló, mert olyan cifrán áll a gyökere az egyiknek, hogy kisebbfajta konzíliumot hívtak össze: teljesen vissza van kunkorodva a legvége :shock: De miután elmondták, hogy ennek a műtétnek milyen kockázata van, letettem róla egy időre.... Azóta mondjuk nem fájt, de izgulok, hogy nehogy Bébikével legyek megint fogfájós!
Vicky: jajj,de irigyellek :lol: Nekem még másfél 7 a 16 hetesig, teljesen be vagyok sózva!
Hátha megmutatja, mi van a lábikója között :lol: :lol:
Mikorn érdemes menni 4D-re? Én is szeretenék kukkolni egy kicsit :lol: Úgy is, mikor még látszik az egész baba, meg amikor az arcát lehet megnézni később.
Vicky, írok Neked privit! :lol: Csak egy kis szakma :oops:

Szép napot Nektek!

Kata

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


NA túléltem az éjszakát:) Kicsit furcsa aza rcom de legalább nem fáj csak ha megnyomom. Így már ki fogom bírni hétfőn reggelig...csak addig ne nagyon kelljen emberek közé menni. Reggel úgy mentem a boltba, hogy féloldalt álltam mindenkinek:)
Szerintem ha ott lennék még Vicky is kikaphatná a fogam...legfeljebb utána a férje összerakna. Igen a szájsebész mindenféle dologgal foglalkozik, összevissza álkapoccsal, koponyával nemcsak a fogakkal. De a bölcsességfogamat azt a kettőt szájsebész vette ki és meg sem éreztem oylan ügyi volt és gyors.
HA visszajöttünk a nyaralásból kérek majd egy röntgenre is beutalót.

NA feltakarítok, hogy szép rendben hagyjuk itt a lakást. Én erre nagyon allergiás vagyok, ha elmegyek itthonról útálok kupit hagyni...annyira szar érzés úgy hazajönni ha rumli van.
Ma lasagne lesz az ebéd, pont van hámozott paradicsom itthon hozzá. Délután meg sütök egy meggyes pitét. Még sosem csináltam, remélem jó lesz. Anyukám mindig sütött ha mentünk valahová, de ő messze lakik így rám hárul ez a feladat.

Elsősorban azoktól kérdezném akik külföldön laknak, hogy két nyelvűre fogjátok neveleni a babákat?

Vicky együtt megyünk kukkoldába! Elvégre csak egy nap van köztünk:)
katuska79
 
 


Privikre válaszoltam... dr. Vicky rendel :lol: :wink:

Kata
Bölcsességfogak tudnak helyezkedni :roll:
(párom szokott mutatni röntgeneket)

http://www.szajsebeszet.eu/
Vendég
 


Sziasztok!

vcrane:megkérdezhetem, hogy te mivel foglalkozol?
Köszi az utróval kapcsolatos infót, jövő héttől már csak 2*1-et használok, utolsó két nap napi 1et. Dokimat nem tudom megkérdezni, mert még mindig szabin van, és álítólag még 1 héttel meghosszabbítja. :evil: Azért nem semmi 4 hét szabi.Persze megértem, mert starpás egy élet, de ilyenkor nekünk rossz, mert én pl. nem bízom meg idegen dokiban, és nem is fogom engedni, hogy más vizsgáljon meg. Dokim tudjas milyen nehezen jött a baba, és azért tudom, hogy emiatt nagyon vigyáz rám.

Remélem ehhez is van egy jó tanácsod: egyre jobban fáj a méhem, éjjel már alig aludtam miatta. Bár lehet nem is a fájás a legjobb szó rá. Szinte úgy érzem, hogy a hasamból ki akar szakadni, és alul távozni akar. Bizti normális dolog, mert gondolom már eléggé megnövekedett, és már kicsit szűkös lenn a helye, de esetleg vmi vitamin segítene enyhíteni?

Kép
moffli82
 
 


Vicky!

Bocs, hogy "lefogorovosoztam" a párodat... :oops:
És köszi az ajánlott honlapot is, átnézem.

Ja, és ha van képed Picurról, tedd fel, ha gondolod! :)

Katuska!
Biztos jó lesz a meggyes pitéd! :)

Nemsokára jön a csipet-csapat, úgyhogy elkészítem a kaját nekik :)

Mindenkinek szép vasárnapot!
batkata :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


MOffli! INkább most menjen el szabira a dokid, mint a szülésnél... pont sielős időszakban fogunk szülni...
Lehet, hogy a méhed nyomja a húgyhólyagod is és ez még rátesz az érzésre egy lapáttal. A következő trimeszterben már elkezd felfelé nőni a méh és jobb lesz. A 12. héten a méh teteje a szeméremcsont felett nem sokkal van. Ezen a tájékon érzed?
A magnézium jót tehet ilyenkor, oldja az izmokat.
Mátéval nekem is volt iylen lefelé húzó érzésem, de nem volt ennyire kellemetlen inkább olyan, mintha hirtelen nagyon kellene pisilni.
katuska79
 
 


katuska:köszi a választ! Igen, a szeméremcsont felett érzem főleg. Vettem magne B6-ot az segít? Ezt elevit mellet is lehet szedni?

Kép
moffli82
 
 


Moffli
Doktor néni vagyok :wink:
Fájás... magnézium segíthet... leginkább attól van így a 1. hét tájékán, hogy a méh kiemelkedik a medence üregéből...

Batkata
Semmi gond :wink:

Képet majd teszek fel :lol:
Vendég
 


Meghoztátok a kedvemet a bandázshoz, ezt most varrtam :D

Kép

Moffli, a méhszalagok nyúlása is okozhatja a fájdalmat.

Nektek szokott néha a hüvelyetekbe szúrkálni? Mert nekem előfordul az is, azt olvastam, hogy ez is normális, a bébi tereprendez odabent :D

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!
Igen szeretnék rajta lenni a táblázaton, az adataim:

Nick: Ercsa
Kor:22
Várható születés ideje: 2009.01.25
11 hét 0 nap
Korház:Szent János
Név: Szabrina/Béla(Gergő)
első baba
ercsa
 
 


Vickybabe nagyon helyes már a pocid:) hány centi széles az öv? Hátul kapcsok vannak? Vagy belebújós?

Jelentem nagyon fincsi lett a meggyes lepény bár egykicsit több cukrot is tehettem volna a meggyre...mindegy majd porcukor megy a tetejére:)
katuska79
 
 


Lányok, 1 napt nem voltam, és nem tudlak követni Titeket!
Katuska, remélem, rendbe jött a fogad.
Moffli: nekem is volt pár szörnyű napom a 10-ik hét környékén, amikor kiemelkedett, sőt, még álmatlan éjszakám is: elmentem a dokihoz, és közölte, hogy kiemelkedett. (És a szalagok nyúltak ezerrel) hát, ez megnyugtatott.
Vicky: szépen alakul a pocód :) Az a bandázs nem melegít nagyon nyáron? Miből van?
Üdv az "újaknak"!
Emese: egy napra vagyunk kiírva :D
Végre túl vagyunk a családi bejelentésen is, már apámék és apósék is tudják, hogy jön Kispocok. VOlt öröm :)
Most elköszönök 8 napra, megyünk nyaralni mi is. Azt hiszem, ha egy nap alatt ennyit "termeltek" 8 nap múlva már követni sem tudom az eseményeket :D
Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam erre. (nem akartam senkit paráztatni)

Gratula az új Kismamiknak!

Nagyon szupi a tábla. :) Majd én is küldöm az adataimat.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csöre, köszi :lol: Jó nyaralást 8) ! Nagyon vékony rugalmas pamut anyag, persze nem hőségben fogom hordani, de farmeres-hosszúnadrágos időben, szerintem ideális lesz :lol:

Katuska, ügyi vagy a lepénnyel :D Köszi a dicséretet, belebújós, fönt 36, alul 40 cm. Egyébként egy régi felsőmet szabtam át, így semmibe nem került. :lol:

Ercsa, beírtalak, legközelebb már bent leszel :D

Nektek hogy alakul a poci? Fotót nem akartok feltenni?

Kép
vickybabe
 
 


Hanna, szia! Valami gond volt? De ugye okés minden Veletek?????????????? Az adataidat várom :D

Kép
vickybabe
 
 


Vicky! Szuper a bandázs! Nagyon ügyes vagy! Nekem is kellene varrni, de nincs gépem. :( (blogomban írtam mindig)

Hogy vagytok?

Adatok:
Nick: Hanna30
Kor: 31 (még 7 napig)
Várható születés ideje: 2009.01.30.
10 hét 2 nap
Korház: AEK
Név: Petra/ Fiúnév vita alatt.
első baba

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csöre! Itt is jó nyaralást kívánok!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
EZer éve nem jártam felétek, bocsi. A nagyfiam a héten volt 5 éves és tele voltunk (ma is) rokonokkal folyton. Jöttek köszönteni, állandóan főztem, mosogattam, pakoltam....biztos ismerős ez nektek is! Dehát ez az élet rendje, nőnek a gyerekek:-).

Olvasgattam, hogy már kismama ruhákban gondolkodtok....lassan lehet, hogy nekem is kéne. Bár még minden rámjön de a pocakom alul már kezd kicsit "dőlni" kifelé....levetkőzve azért már látszik, hogy valaki van odabent :lol: .
A múlt héten voltam a kórházban a 12. heti genetikai uh-n vérvételen, vizsgálaton. Hál'istennek minden rendben van eddig:-). Kértem az orvost, hogy nézze meg hogy fiú -e vagy kislány. AZt mondta, hogy ilyenkor még nem nagyon lehet látni...de nagyon úgy látja, hogy van valami kis csomag a lába között :) . Dehát ez ilyen korán még közel sem biztos. MOndjuk olyan mindegy mi lesz csak egészséges legyen és mindketten hamar és épségben túllegyünk a szülésen-születésen :) .
Vickybabe beveszel a táblázatba engem is? :) .
Szép estét Nektek!
Puszi
Peni

KépKép
peni
 
 


Jaj elfelejtettem megkérdezni KATUSKA: mi van a fogaddal?? Nagyon rossz a helyzet?? Remélem holnap megoldódik a gondod, nagyobb fájdalom nélkül! DRUKK!

KépKép
peni
 
 


Peni! Boldog szülinapot a kisfiadnak!

Csajok! Akinek van msn-je és akar beszélgetni, küldje el priviben és felveszem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Peni, Boldog Szülinapot a Kisfiadnak!
Vickybabe: szuper a bandázs! Nekem is hasonlóképpen fest a pocakom :lol: Nem hiába vagyunk majdnem egyidős pocakosok :lol:
Én ellátogattam a Lövőház utcai boltba, amit Madaran ajánlott, nagyon kis cuki dolgok vannak! Vettem 3 nacit, meg 2 bandázst -- aztán a többit majd megcsinálom, kutatok régi felsőket és akkor lesz sokféle!
Szóval lehetett sokféle édi nacit kapni, olyanokat, amibe nem 5-ször férek bele, hanem állítható, így szépen kifekszik a pocakomon és nem birizgálja :lol: Egyébként van mellette még egy bolt, aminek közvetlenül ott az outlet-je is, azt is megnézem legközelebb!
Remélem, Katuskának rendbe jött a foga és tudnak nyaralni!!!
Csöre, jó nyaralást nektek!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
A ma utazóknak jó kikapcsolódást!!! 8) 8) 8)

Hú, én már majd megveszek... úgy várom a jövő heti uh-t
Tiszta paramami leszek a végén :roll: émelygés van, cicifeszkó van, de mégis...már két hete nem láttuk. Jajj, csajok, ez lesz végig???

Vickybabe :lol: :lol: Tök szép pocid van... Nekem még egyelőre a háj lett csak nagyobb, nem látszik más. Remélem, pár hét alatt sokat fog változni!! :roll:

Mi a héten megyünk fogászatra...azért úgy fél évente el szoktunk menni, nehogy vmi gáz legyen :roll: de most egyébként is ajánlott gyakrabban menni
vcrane :lol: nem tudod véletlenül, h.a Corsodyl vagy a Meridol is jó szájöblögetésre-fertőtlenítésre kismamiknak :?: nem túl erős,

Hát, a málnáról még én sem olvastam. Sőt, ha valamit akkor pont azt, hogy minden bogyós, kisszemű gyümi szuper a babának... A levelet meg nem kell egyelőre tépkedni, majd ősszel begyűjtünk , hgoy legyen miből teát csinálni szülés előtt... :wink:

én is mosok, takkarrríttookkk :?

ebéd: ma lecsó lesz ...hmmm tojással.... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


ÓÓÓ! egész jól halad a kis hintalovam a vonalzón :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vickybabe :lol: most néztem a táblán, hogy januárban szinte minden nap szülni fogunk!!! Annyian lettünk :shock: :shock: Tök szép is lesz :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Most olvasom Kata :lol: :lol: Te elmentél a boltba???Hú, jövő héten én is benézek...Van egy farmer, ami így képen nagggyon tecccik, meg tényleg jók az övek is!!! :lol: :lol: :lol:
Úgyis ott rendel a doki a Moszkván onnan pikk-pakk oda lehet érni!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


sziassztok!

Nyaralóknak nagyon szupi időt és jó kikapcsolódást kívánok!!!

Hanna, madaran, szerintem mi még nem nagyon beszéltünk. Ha igen, bocsi. :oops:
Januárbsn tényleg sokan leszünk, kiváncsi leszek, melyik baba gondolja meg magát, és jön ki előbb vagy később. :lol:

Légyszi segítsetek picit, mert már teljesen bizonytalan lettem. Jövő kedden töltöm a 12. hetet, és még ugye nincs időpontom UH-ra. 1 hete azt mondta a "kedves" aszisztens, hogy 14-én menjek terhesgondozásra, és akkor kapok időpontot. Szerintetek nem lesz ez kicsit későn? :? Gondoltam arra is most, hogy ma elmegyek terhesgondozásra, mert a fogászaton kívül minden leletem megvan. Oda sajna nem tudtam elmenni, mert a fogmosás is nehezen ment, mert ha a hátsó fogakat mosom, már akkor beindul a vukkot megelőző reakció. :oops:
Viszont védőnőnél az első alkalom óta nem voltam, így mostani vizelet vizsgálatom még nincs. Így ma inkább ne is próbálkozzam?
Másik kérdés, hogy mindenképp reggeli vizeletet kell vinni a védőnőhöz is, vagy jó bármely időszakban is?Holnap 12-14ig van a védőnőm, és oda reggeli vizetetet vinni, kicsit nehézkes. :?

Bocsi az idegesítő kérdéseimért, ha túl sok belőlem, lőjjetek le nyugodtan. :wink:

Kép
moffli82
 
 


Madaran: bizony, elmentem :lol: :lol: Úgy megtetszett a kollekció, hogy muszáj voltam megnézni személyesen :D
Vettem egy farmer térdnacit, meg két világos hosszúnacit, lenszerű anyagból, pici pocibetéttel, ami szabályozható, így most 14.5 hetesen is prímán érzem magam benne :lol: Meg van kismami tankini, lehet, legközelebb azt is beújítom :wink:
Moffli: én a 13. héten voltam a 12 hetes UH-n, mert a dokim szabin volt. De furi, hogy a terhesgondozáson adnak időpontot UH-ra? Nekem ez a kettő együtt járt :-) Először UH, utána doki.
Ez a fogmosás nekem is nagyon gáz -- bár én terhesség előtt is képes voltam öklendezni reggeli fogmosás közben :oops:
Így fogdokinál én sem jártam még :oops: Védőnőnél én is csak egyszer voltam május végén, hívtam nemrég telefonon, mondta, hogy ó, majd a szabi után ,semmi gond, hogy nem m,entem még újra... szóval nagyon rendes volt.

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


kata:köszi szépen a válaszodat! Szerinted akkor akár ma is elmehetek terhesgondozásra? Igaz, dokim nincs a héten, de én szeretnék már végre konkrét időpontot kapni, és jövő héten látni a babókánkat. :cry:

Mit csinálnak velem az első terhesgondozáson? Megvizsgálnak, vagy csak megnézi a leleteket és kész?

Kép
moffli82
 
 


Moffli! A 12.-13. hét között kell menni. Simán beleférsz. :wink:

Kata! Muti képeket!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna:köszi, akkor nem parázok, megyek jövő héten. Legalább végre lesz egy nyugodt hetem, amikor nem kell senkihez sem menni. :lol:

Kép
moffli82
 
 


Moffli! Bocs, megnéztem, 12-14 hét. Szóval nyugi. :)

És pihenj sokat.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna:köszi!
Ma egész nap pihenek, mert eléggé szédölgős napom van, és hétvégén eléggé sokat ténykedtem. Meg eléggé szurkizik a bal oldalam is. Ma nem csinálok itthon semmit. :lol:

És te hogy vagy? Nem sokkal járok előtted. :lol:

Kép
moffli82
 
 


Sziasztok!

Gyorsan feldobom a képet a 12 hetes UH-ról:) tisztára, mint egy ufó:)
Most indulok a fogorvoshoz, szerencsére már nem fáj semmi.
Különben is most, hogy láttam picurkát, már nem érdekel a fogorvosi fájdalom sem.

Én az ínygyulladásra corsodilt kaptam meg valami gógynövényes fogkrémet de a corsodiltól nekem teljesen elmegy az íz érzékelásem.

Jövő héten jövök, addig vigyázzatok magatokra és simizzétek sokat a pocakot:)

Kép
katuska79
 
 


szia katuska! NAgyon szép a babó! Ezek után nem csodálom, hogy holmi fogorvos idegesítene. :lol:

Nagyon jó kikapcsolódást kívánok nektek!

Kép
moffli82
 
 


Hanna! Ha én Kata, akitől képet kérsz, akkor felrakom megint ami az Istenhegyin készült. Mivel scannelt, így a linkre kattintva megtekinthető. :lol: :lol: :lol:
1215429895.2517.pdf
1215429918.0031.pdf

Moffli: Nekem a dokim csak a leleteket nézte meg a 13. héte, továbbá elmondta, hogy mikor milyen vizsgálatok lesznek: a 16.héten, vagyis a jövő héten (!!!!!!) megyek először UH-ra, utána meg hozzá, akkor lesz a fizikális vizsgálat. Utána 18. héten genetikai UH és ha jól emlékszem a 21. héten megint vizsgálattal egybekötve. Nem vagy lemaradva semmiről!

Viszont ma hajnalban, mikor épp megkíséreltem hasra fordulni, megint éreztem lent baloldalt a buborékszerű kis érzést, utána 2-3 finom kis kaparászást. Kezdem elhinni, hogy tényleg Ő lehetett :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska! Kata! Csodaszépek a babák!!!!

Katuska! Drukk a fogdokihoz! :wink:

Kata! Csodálatos lehet az érzés. :)

Moffli! Én fekvésre vagyok ítélve. Nyűgösen. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katuska!

Nagyon édi a Babád!!!
Vigyázzatok magatokra és jó pihit!
Mi meg simizzük a pocakot :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: